Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 11:57 AM) *
ο ανδρεας ο φιλος της λιλας?δεν το πιστευω!!!! ohmy.gif



ΚΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΛΙΛΑΣ? ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΜΟ?
ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΜΗΠΩΣ
ΤΟ ΓΑΛΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΘΑΥΜΑ.
mixalopoylos17
QUOTE(lalas @ Feb 15 2007, 12:07 PM) *
ξερει κανεις ποτε βγαινουν οι τιμωριες

ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ
BASKETFUN
ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ.ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΜΟΝΟ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:08 PM) *
ΚΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΛΙΛΑΣ? ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΜΟ?
ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΜΗΠΩΣ
ΤΟ ΓΑΛΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΘΑΥΜΑ.
τι κανεις βρε ψυχη ,ολα καλα?σε διαβαζω καθε τεταρτη που βγαινουν τα αποτελεσματα .ακομα κανονιζουμε να βγουμε,βρε!!η αληθεια ειναι οτι τωρα που σταματησα εχω ψιλοχασει και την λιλα.τον mimako ετσι τον πειραζω για πλακα εξαλλου οπως ειπα δεν ξερω κανενα απο τα παιδια εκτος απο εσενα τελικα.
rolleyes.gif χαμος διαβαζω εδω στο topic ποιοι θα τιμωρηθουν απο εσας?εχω εναν πολυ καλο φιλο στην εσκα και μαλιστα τον ειδα την τριτη σε ενα παιχνιδι και ελεγε σε κατι αλλους για τα επεισοδια αλλα να σου πω την αληθεια δεν εδωσα βαση.αν θες ομως ρωταω να μαθουμε για τις τιμωριες.
duke10
keekee που ειναι ο φιλος σου?βλεπω πως εισαι αρχηγος εντος γηπεδου αλλα και εκτος γηπεδου. Μολις ακουσες οτι πειραζουν το φιλαρακι σου ετρεξες να βοηθησεις. Σωστος ο αρχηγος...
lalas
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 12:09 PM) *
ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ.ΑΠΛΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΜΟΝΟ

ποιοι θα τιμωρηθουν?
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 12:13 PM) *
τι κανεις βρε ψυχη ,ολα καλα?σε διαβαζω καθε τεταρτη που βγαινουν τα αποτελεσματα .ακομα κανονιζουμε να βγουμε,βρε!!η αληθεια ειναι οτι τωρα που σταματησα εχω ψιλοχασει και την λιλα.τον mimako ετσι τον πειραζω για πλακα εξαλλου οπως ειπα δεν ξερω κανενα απο τα παιδια εκτος απο εσενα τελικα.
rolleyes.gif χαμος διαβαζω εδω στο topic ποιοι θα τιμωρηθουν απο εσας?εχω εναν πολυ καλο φιλο στην εσκα και μαλιστα τον ειδα την τριτη σε ενα παιχνιδι και ελεγε σε κατι αλλους για τα επεισοδια αλλα να σου πω την αληθεια δεν εδωσα βαση.αν θες ομως ρωταω να μαθουμε για τις τιμωριες.



ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ?ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΝΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΧΑΜΟΣ.ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΦΑΝΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ?ΛΕΓΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΜΟ ΜΑΖΙ. ΜΙΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΗ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΑΤΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΠΕΛΑ.

QUOTE(lalas @ Feb 15 2007, 12:18 PM) *
ποιοι θα τιμωρηθουν?



ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΑΡΗ Ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΛΙΟΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΠΕΛΛΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΓΟΥΡΟ
mixalopoylos17
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΣΤΟ ΜΙΜΟ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:21 PM) *
ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ?ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΝΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΧΑΜΟΣ.ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΘΑ ΦΑΝΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ?ΛΕΓΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΜΟ ΜΑΖΙ. ΜΙΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΗ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΑΤΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΠΕΛΑ.
ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΝ ΑΡΗ Ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΛΙΟΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΠΕΛΛΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΓΟΥΡΟ
θα ρωτησω βρε ,αφου εγω στο προτεινα .και περιμενω να μιλησεις με λιλακι να κανονισουμε να τα πουμε.το γιατι σταματησα θα στο εξηγησω με pm,γιατι ειναι ολοκληρη ιστορια,παντως ετοιμαζομαι για τηνεπανοδο μου του χρονου σε αλλη ομαδα.
mixalopoylos17
OLORIN ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?
BASKETFUN
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΝΕ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.
ΟΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΕ ΛΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΔΩ ΠΟΥ
ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ ΝΙΚΗ.ΕΥΚΟΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Β ΕΣΚΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΕ.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 02:26 PM) *
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΣΤΟ ΜΙΜΟ?
με μενα βρε ,εγω ειμαι μεγαλη 29 ετων θελει καμια πιο μικρουλ αυτος.
BASKETFUN
ΤΙ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 12:33 PM) *
με μενα βρε ,εγω ειμαι μεγαλη 29 ετων θελει καμια πιο μικρουλ αυτος.

ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:30 PM) *
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΝΕ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ.
ΟΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΜΙΛΙΣΩ ΜΕ ΛΙΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΔΩ ΠΟΥ
ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ
ΣΤΑΥΡΩΣΕΙ ΝΙΚΗ.ΕΥΚΟΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Β ΕΣΚΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΤΣΕ.
μιλησα με τον φιλο μου στην εσκα.την τεταρτη θα βγουν οι τιμωριες και θα ανακοινωθουν στο site της εσκα.μου ειπε βεβαια οτι θα με παρει να μου πει.τωρα το καλυτερα που εφυγα ,δεν ξερω ,θα ηθελα να ειμαι εκει και να το παλευω μονο και μονο για τις κοπελες.εγω σταματησα 6η αγωνιστικη μετα απο εναν ακομη τραυματισμο.βρε φτανει μην το πειραζετε αλλο το μικρο mimako.
duke10
mimo εχεις γινει το προσωπο του forum, ελπιζω να μη σε ενοχλουν οσα γραφονται,ισα ισα που ειναι και τιμητικα. Οι φιλοι σου Keekee,michael kai v-span φαινεται πως το διασκεδαζουν. Ειδικα ο αρχηγος σου σε προσεχει πολυ
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 12:37 PM) *
μιλησα με τον φιλο μου στην εσκα.την τεταρτη θα βγουν οι τιμωριες και θα ανακοινωθουν στο site της εσκα.μου ειπε βεβαια οτι θα με παρει να μου πει.τωρα το καλυτερα που εφυγα ,δεν ξερω ,θα ηθελα να ειμαι εκει και να το παλευω μονο και μονο για τις κοπελες.εγω σταματησα 6η αγωνιστικη μετα απο εναν ακομη τραυματισμο.βρε φτανει μην το πειραζετε αλλο το μικρο mimako.


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ.ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΛΑ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
mimos8
σκεφτομαι να ανοιξω ενα topic με ονομα :ροζ ιστοριες της εσκα...εκει να δειτε κουιζ που θα πεσει!
BASKETFUN
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΚΑΝΕΙΣ Ε ΜΙΜΟ? ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΠΛΑΚΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:35 PM) *
ΤΙ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ.ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ.
Τι ειναι αυτα που λες,πω πω!προεσεχε ειδες ο μικρος αμεσως να ερθω να σας δω.εισαστε μακρια εκτος αν το κανονισω με λιλακι.με κηφισια θελω να ερθω,να δω και τα αλλα παιδακια του topic.
BASKETFUN
ΜΕ ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΜΙΜΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:40 PM) *
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ.ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΛΑ ΘΥΜΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ναι μιλησαμε στα πολυ πεταχτα απ εξω απο το γηπεδο.παλι ειπαμε να κανονισουμε να τα πουμε αλλα που!!!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 12:44 PM) *
ΜΕ ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΜΙΜΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ?

ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 12:45 PM) *
ναι μιλησαμε στα πολυ πεταχτα απ εξω απο το γηπεδο.παλι ειπαμε να κανονισουμε να τα πουμε αλλα που!!!



ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΩ 3ΜΕΡΟ.ΚΑΙ Η ΠΡΣΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 02:44 PM) *
ΜΕ ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ Τ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ.ΜΙΜΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ?
και βεβαια εμφανιστηκε το καμαρι μας tongue.gif tongue.gif θελει λεει να ανοιξει και topic για ροζ ιστοριες της εσκα.
mixalopoylos17
ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.
christina n10
λοιπον ,εγω σας χαιρετω γιατι φευγω απο την δουλεια μου ,οποτε καλο μεσημερι σε ολους και μιλαμε αυριο,ας ελπισουμε χωρις πολλες "ροζ"ιστοριες γιατι καποια παιδακια ντρεπονται tongue.gif tongue.gif .φιλακια σε ολους σας.

ανδρεα μου χαρηκα παρα πολυ που τα ειπαμε εστω και ετσι.
BASKETFUN
ΗΔΕΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΟΣ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ.

ΟΚ ΑΓΑΠΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 12:49 PM) *
ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.



ΝΑΙ ΝΑ ΜΙΛΙΗΣΟΥΜΕ.ΠΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΟΝΤΟ?
ΦΕΤΟΣ Η΄ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΣΕΖΟΝ?
duke10
Ο mimos ειναι ενα topic απο μονος του.
mimos8
που το στηριζεις αυτο duke10?κι εσυ παντως δεν μας εχεις αποκαλυψει την ταυτοτητα σου...
BASKETFUN
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ?
duke10
Μπασκετικα εχουν μιλησει οι αντιπαλοι σου για σενα ακομη και προχθες το προσωπο του αγωνα σας ο alexas10 σε ευχαριστουσε, τις τελευταιες μερες ομως δειχνεις πως εισαι καλος και σε "παιχνιδια" εκτος γηπεδου... αλλωστε τη προσωπικη μου αποψη σττην εχω πει
mimos8
basketfun οι περισσοτεροι γνωριζομαστε μεταξυ μας και πανω κατω ξερουμε ποιοι ειμαστε.υπαρχουν και καποιοι που δε θελουν να συστηθουν...
mixalopoylos17
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΜΕ
BASKETFUN
ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ
mimos8
duke ξερεις και για τα παιχνιδια μου εκτος γηπεδου???πως ξερεις οτι με ευχαριστουσε ο alexas προχθες?

QUOTE(mimos8 @ Feb 15 2007, 03:09 PM) *
duke ξερεις και για τα παιχνιδια μου εκτος γηπεδου???πως ξερεις οτι με ευχαριστουσε ο alexas προχθες?ησουν στη ριζουπολη?



QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 03:06 PM) *
ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΠΙΕΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ

παιδια επειδη ειστε καινουργιοι στο φορουμ,οι περισσοτεροι σε προηγουμενες σελιδες εχουν αποκαλυψει ονοματα αλλα υπαρχουν και καποιοι που δεν αποκαλυπτονται απο αποψη,οποτε δεν νομιζω να το κανουν τωρα...
mixalopoylos17
QUOTE(mimos8 @ Feb 15 2007, 01:13 PM) *
duke ξερεις και για τα παιχνιδια μου εκτος γηπεδου???πως ξερεις οτι με ευχαριστουσε ο alexas προχθες?
παιδια επειδη ειστε καινουργιοι στο φορουμ,οι περισσοτεροι σε προηγουμενες σελιδες εχουν αποκαλυψει ονοματα αλλα υπαρχουν και καποιοι που δεν αποκαλυπτονται απο αποψη,οποτε δεν νομιζω να το κανουν τωρα...

ΔΕΝ ΠΙΕΣΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΜΟ ΑΠΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ
BASKETFUN
ΟΚ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΨΗΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ.
mimos8
θελω να σας πω οτι αν ψαξετε λιγο στις προηγουμενες σελιδες θα βρειτε αρκετες ταυτοτητες,μαζι και τη δικη μου
BASKETFUN
ΑΠΛΑ ΜΙΜΟ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΝΕ ΜΕ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ?


ΕΧΕΙ 80 ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΨΑΞΑΜΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
dizzy_fingers
Μία παράκληση:

Σταματήστε να γράφετε με κεφαλαία (πρωτίστως) και greeklish (δευτερεύοντως).
BASKETFUN
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 15 2007, 01:48 PM) *
Μία παράκληση:

Σταματήστε να γράφετε με κεφαλαία (πρωτίστως) και greeklish (δευτερεύοντως).



ΓΙΑΤΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ?
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ

πλακα κανω θα προσπαθησω να γραφω με μικρα απλα βαριεμαι να βαζω τονους
dizzy_fingers
Μιλάω σοβαρά.

Τα κεφαλαία στο ίντερνετ σημαίνουν ότι φωνάζεις. Εκτός κι αν δεν το κάνεις, δε βλέπω το λόγο γιατί να μην απενεργοποιήσεις το caps lock wink.gif.
Επίσης, μπορεί εσύ να μην έχεις πρόβλημα αλλά ο περισσότερος κόσμος κουράζεται αρκετά να διαβάσει μηνύματα σε κεφαλαία.

Το ίδιο και με τα greeklish.
BASKETFUN
οκ θα γραφω με μικρα αλλα μη ζητας να βαζω και τονουσ
dizzy_fingers
Ούτε τόνοι ούτε ορθογραφία με ενδιαφέρουν smile.gif.

Τα greeklish και τα κεφαλαία είναι συνήθως οι λόγοι που αρκετός κόσμος δυσκολεύεται να διαβάσει ένα κείμενο στο ίντερνετ, κι όχι μόνο.


EDIT: Παρεπιπτόντως, μιας και το τόπικ έχει γιγαντωθεί, με αποτέλεσμα η αναζήτηση και ταξινόμηση των κειμένων στις προηγούμενες σελίδες να γίνεται με μεγάλη δυσκολία, γιατί δεν ανοίγετε νέα τόπικ για να "απλώσετε" τα ποστ?
Για παράδειγμα, μπορείτε να ανοίγετε ένα νέο τόπικ για κάθε αγωνιστική. Πχ "12η Αγωνιστική Α-ΕΣΚΑ ,ημερομηνία: τάδε τάδε τάδε"...
Δικό σας είναι το φόρουμ, εκμεταλευτείτε το στο έπακρο wink.gif.
gabri
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 10:39 AM) *
ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ BASKETFUN MIMO ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ..............

ΓΕΙΑ ΣΟΥ OLORIN
qabri poios eisai?



ιλιον #4
gabri
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 12:42 PM) *
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΚΑΝΕΙΣ Ε ΜΙΜΟ? ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΠΛΑΚΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ



....τρομερό!
pointguard
1on Basketfun Ο μίμος είναι ο βασικός μας άσσος και ειναι 25 ετών οπότε είναι μικρός για την Χριστίνα
2ον : άμα μπαίνει κάποιος και λέει κάτι ρώτα τον εκείνη την στιγμή αμα δεν ξέρεις ποιός είναι μην αγχώνεσαι!!
ΖΕΝΙΑ έχω την εντύπωση οτι είσαι άντρας και κάνεις χαβαλέ evilmonkey.gif
ribooo-7
Καλα ρε alexas10 ενα τριποντο για μια πορτα, 68.gif
alexas10
αστα να πανε riboo-7 και τωρα περιμενω το μαρκοπουλο γιατι εχω και κατι αλλα... οσο για τις ταυτοτητες η μονη ισως που δεν ξερω ειναι του duke10 ο οποιος δεν θελει να την αποκαλυψει. Α.. και κατι αλλο να ενημερωσω για την ομαλη συνεχεια του ροζ διαλογου οτι ο μιμος χωρισε προσφατα(η ετσι μας λεει) και απο τοτε τον τρωω στη μαπα καθε βραδυ σπιτι μου.. οχι τιποτα αλλο με μαδαει κιολας με κατι καρε απο το πουθενα! Οποτε κοριτσια νομιζω πως ειναι ευκαιρια σας. Ωραιο παιδι, καλος παιχτης,αδαμαντινος χαρακτηρας τι αλλο θελετε... Χωρια που παιρνει και οσα παιρνουμε εγω ο λαγοποδης, ο ευθυμιοπουλος ο μπιλαλης και ο φροντιστης μας(prokop) μαζι....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.