Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
billy_14
QUOTE(machinery @ Mar 2 2007, 01:27 PM) *
Hello Bill!!!!!Ξέρεις αν τα παλικάρια κουτουμάδης/μπίτσικας ήταν στο 1ο παιχνίδι κορωπί - νεοπεντελικός???

Εμένα ρωτάς; Δηλαδή εσύ πού ήσουν στο συγκεκριμένο παιχνίδι;;; tongue.gif
Ο Μπίτσικας ήταν παρών αλλά η άμυνά μας (του Μανιάτη κυρίως) τον περιόρισε στους 8. Ο Κουτουμάδης δεν είχε παίξει, το παιδί τα είχε παρατήσει και μόλις πρόσφατα επέστρεψε στα γήπεδα.
abasketos
ρε παιδια, μας κοροϊδεύετε? sad.gif sad.gif sad.gif

11 σελίδες τώρα κανονίζετε να τα πείτε, θα ερθω εκει ελα εδω θα τα πουμε τοτε, κανονίστε αυριο...τσ τσ τσ , τι ασυννενοησία ειναι αυτή....Μήπως δεν είναι γραφτό σας?

Αν και ο Ολυμπιακος-και ξέχωρα απο το αν είμαι αδερφός του αδερφού μου- θεωρώ πως έχουμε πρόβλημα στον άσσο κ το λέω από την αρχή του πρωταθλήματος. Ο Πεν δεν είναι ασσος, ειναι το λεγόμενο combo guard των αμερικανων, κλασσικό 2αρι σε σώμα play maker κ απορώ πως μια τόσο μεγαλεπίβολη προσπάθεια όπως αυτή του Ολυμπιακού, γατί ασχέτως αποτελεσμάτων έχει γίνει αλλαγή, βασίστηκε για πλέον ζωτικό κομμάτι ανάπτυξης του παιχνιδιού της σε κάποιον που δεν κάνει για την συγκεκριμένη δουλειά...Κρίμα, γιατί το basket έχει ανάγκη απο τον καλό Ολυμπιακό
billy_14
Abasketos you are right...
Πρώτον στο ότι ο Ολυμπιακός χρειάζεται επειγόντως καλό άσο (και καλό προπονητή, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Συγχαρητήρια για το αδελφάκι σου, ήμουν μέσα και βλέποντας επιτέλους και από κοντά τις κινήσεις του στο γήπεδο και σε τι παιχταρά έχει εξελιχθεί το φαρμάκι ήταν λίγο πιο γλυκό... Αυτοί που τον έδιωξαν από τον Ολυμπιακό πού να είναι κρυμμένοι άραγε;
Δεύτερον έχεις δίκιο ότι οι συγκεκριμένοι δεν θα βρεθούν ποτέ... Παίδες σας συμπαθώ και το ξέρετε, αλλά από μπασκετικό φόρουμ όπου κάνουμε και λίγη πλάκα μεταξύ μας το έχουμε γυρίσει κάπως σε φόρουμ πλάκας με πολύ... ροζ και ολίγη από μπάσκετ. Μήπως πρέπει να γυρίσουμε στην παλιά δοκιμασμένη συνταγή;
Olorin, ως ο άνθρωπος που ξεκίνησε το topic θα έλεγα ότι πρέπει να πάρεις θέση...
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!
Olorin
QUOTE(billy_14 @ Mar 2 2007, 09:41 PM) *
Olorin, ως ο άνθρωπος που ξεκίνησε το topic θα έλεγα ότι πρέπει να πάρεις θέση...

billy14, αν και συμφωνώ μαζί σου στο συγκεκριμένο θέμα, δεν νομίζω ότι έχει κάποια ιδιαίτερη σημασία να πάρω θέση εγώ προσωπικά...

Ένας απλός χρήστης όπως κι εσείς είμαι που απλώς έτυχε όταν γράφτηκε στο forum στα πέτρινα χρόνια του να είναι ο μόνος που ασχολείται με την Α'ΕΣΚΑ και να ανοίξει το παρόν topic... (που να βλέπατε το αντίστοιχο topic της περσινής σεζόν που είχα καταντήσει να.. συζητάω με τον εαυτό μου λες και έπασχα από σύνδρομο διχασμένης προσωπικότητας!!! blink.gif )

Από εκεί και πέρα, καλώς ή κακώς, όση δικαιοδοσία έχεις εσύ, ο abaketos, ο φούφουτος, άλλη τόση έχω κι εγώ...

Υ.Γ: abasketos, όντας λίγο πιο ήρεμος τώρα, οφείλω να παραδεχτώ πως δεν είχε και τόση πλάκα που καθόσουν στον πάγκο. Αν δεν σε έχω μέσα στο γήπεδο να με τσιμπάς, να με χαστουκίζεις, να με τραβάς κ.λπ.κ.λπ., δεν έχει ενδιαφέρον και δεν μπορώ να αποδώσω... biggrin.gif Άσε που δεν μπόρεσα να διευρύνω και το 6/6 που έχω απέναντί σου... tongue.gif (βάζω και τον τελικό της Πανεπιστημιάδας στο Μεσολόγγι όταν έπαιζες στο ΠΑ.ΠΕΙ κι εγώ στο ΕΚΠΑ... wink.gif ) Ελπίζω πάντως να επιστρέψεις σύντομα... δημήτριος κι εσύ κι ο Peritri...
pointguard
Geia sou ABASKETE(stavro!!!!) Ypoxreroseis ti na kano? eixame tipota kalo???
christina n10
QUOTE(billy_14 @ Mar 2 2007, 11:41 PM) *
Abasketos you are right...
Πρώτον στο ότι ο Ολυμπιακός χρειάζεται επειγόντως καλό άσο (και καλό προπονητή, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Συγχαρητήρια για το αδελφάκι σου, ήμουν μέσα και βλέποντας επιτέλους και από κοντά τις κινήσεις του στο γήπεδο και σε τι παιχταρά έχει εξελιχθεί το φαρμάκι ήταν λίγο πιο γλυκό... Αυτοί που τον έδιωξαν από τον Ολυμπιακό πού να είναι κρυμμένοι άραγε;
Δεύτερον έχεις δίκιο ότι οι συγκεκριμένοι δεν θα βρεθούν ποτέ... Παίδες σας συμπαθώ και το ξέρετε, αλλά από μπασκετικό φόρουμ όπου κάνουμε και λίγη πλάκα μεταξύ μας το έχουμε γυρίσει κάπως σε φόρουμ πλάκας με πολύ... ροζ και ολίγη από μπάσκετ. Μήπως πρέπει να γυρίσουμε στην παλιά δοκιμασμένη συνταγή;
Olorin, ως ο άνθρωπος που ξεκίνησε το topic θα έλεγα ότι πρέπει να πάρεις θέση...
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!
καλημερα billy_14,καταρχας θα συμφωνησω με τα παραπανω για ΤΕΟ,και εγω ολυμπιακος ειμαι αλλα χαρηκα παρα πολυ για τον θοδωρη και ας μας εκλεισε το σπιτι,αυτα εχει η ζωη ομως,μας τιμωρησε ο παικτης που διωξαμε.οσο για το topic,λογικο δεν ηταν να γινει λιγο ροζ οταν υπαρχει γυναικα στη μεση????????? wink.gif wink.gif ενταξει,περα απο την πλακα που κανουμε για να σπασει λιγο η μονοτονια,εχεις διαπιστωσει,πως δεν ειμαστε ασχετοι με το αντικειμενο-(και για μενα προσωπικα)-απλα δεν εχω αποψη για την κατηγορια γιατι δεν εχω παρακολουθησει αγωνες οποτε δεν μπορω να γραφω οτι μου κατεβει. icon_wave.gif icon_wave.gif


QUOTE(pointguard @ Mar 3 2007, 03:13 AM) *
Geia sou ABASKETE(stavro!!!!) Ypoxreroseis ti na kano? eixame tipota kalo???
καλημερα pointguard,που εισαι εσυ βρε παιδακι μου?ετσι κανει ο κοσμος?χανεται?καλα εισαι?
tasos
Οποια απο τα παιδια του forum βρεθουν την Δευτερα στο κλειστο της Ριζουπολης δεν θα ηταν και ασχημο να γνωριζομασταν και απο κοντα..!
οποιος θελει λοιπον ας μου στηλει ενα PM icon_wave.gif
Michael
Καλησπερα σε ολους... ΚΟΥΙΖ: Ποιος παιχτης της κατηγοριας διασκεδαζε χθες βραδυ σε μπουζουκια της αθηνας και μετα απο καταναλωση σεβαστης ποσοτητας αλκοολ εφυγε απ το μαγαζι συνοδευομενος απο νεαρη αιθερια υπαρξη.......? παρακαλω να απαντησουν μονο οσοι γνωριζουν... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Michael
Να σημειωθει επισης οτι η συγκεκριμενη κοπελα κρατησε και ενθυμιο....την πανακριβη γραβατα του παιχτη που αναφεραμε πιο πανω, γραβατα την οποια ειχε αγορασει μολις μια μερα πριν.... 19.gif
duke10
Τα γεγονοτα της βραδυας στα μπουζουκια αρκουν για να γεμισουν αρκετες σελιδες... Η πανακριβη γραβατα ακομη αγνοειται... Πλεον εχει αποκτησει συλλεκτικη αξια. Ειδικη αναφορα θα πρεπει να γινει και σε εναν αλλο παιχτη-συμβολο της ιδιας ομαδας, ο οποιος ειχε αναλογη επιτυχια στα μπουζουκια, πανω στα τραπεζια χορευοντας παρεα και αυτος με αιθερειες υπαρξεις... Απλα γραφικος. Καυτες φωτογραφιες πιστοποιουν την αυθεντικοτητα οσων γραφω και ειναι διαθεσιμες για οποιον αμφιβαλλει...
dizzy_fingers
Έχει δίκιο ο billy_14.

Είναι πολύ κουραστικό να διαβάζουμε 11 σελίδες για να δούμε κάτι μπασκετικό και ακόμη πιο κουραστικό για έναν συντονιστή να πρέπει να τα κοιτάξει όοοολα αυτά για να δει αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα - ώστε μετά να μην υπάρχουν παράπονα του στυλ "πού είναι οι συντονιστές τους φόρουμ?" όταν όντως συμβεί κάτι....οι συντονιστές του φόρουμ παιδιά δε μπορούν να κάθονται 2 ώρες για να διαβάζουν τα ποστ ενός γιγαντωμένου τόπικ όπου τα μισά από αυτά θα μπορούσαν να είχαν σταλθεί με πμ.

Από εδώ και πέρα Χριστίνα αλλά και οποιοσδήποτε άλλος έχει να πει κάτι προσωπικό (δε γίνεται να κάνουμε ποστ του στυλ "Καλημέρα") καλό θα είναι να το κάνετε στέλνοντας pm.
Αυτό το κάνετε πατώντας το κουμπί στα αριστερά του κάθε ποστ κάτω από το προφίλ του μέλους με το οποίο θέλουμε να επικοινωνήσουμε. wink.gif

Και κάτι που είχα επισημάνει παλιότερα:
Μη φοβάστε να ανοίγετε νέα τόπικ!
Γι'αυτό υπάρχει το αντίστοιχο κουμπί. Όπως σας είπα, μπορείτε να ανοίγετε ξεχωριστό τόπικ για κάθε αγωνιστική. Μπορείτε μάλιστα να ανοίξετε ξεχωριστό τόπικ για τα εξωαγωνιστικά της Α ΕΣΚΑ (αφού βλέπω ότι οι επιδόσεις σας στις πίστες ανταγωνίζονται αυτές στο παρκέ).

Γενικά απεγκλωβιστείτε λίγο από το "Α'ΕΣΚΑ 2006-2007".
Peritri
Να 'σαι καλά olorin, αν κ χλωμό με βλέπω. Καλή επιτυχία αύριο με ΕΦΟΑ wink.gif
abasketos
peri ασε τις ευχαριστείες κ έλα σε καμμια προπόνηση, πα--ράκο!!!


Σήμερα θα σε δούμε ή πρέπει να συμπληρώσουμε αίτηση, όπως κ οι γυναίκες της ζωής σου?
mimos8
καλημεριζω τους φορουμιστες της α εσκα.ευχομαι σημερα να τσουλησει ομαλα και με ψυχραιμια η αγωνιστικη και να κερδισουν οι καλυτεροι σε καθε αγωνα.ελπιζω αυριο να μην πλακωνομαστε στο φορουμ για διαιτησιες κ.λ.π.
υ.γ.τα κουιζ του σ/κ/ τα αφηνω ασχολιαστα...
v-span
Καλημέρα σε όλους, από ότι βλέπω είναι μέσα δύο από τους πρωταγωνιστές του σημερινού ντέρμπι ΑΟΜ-ΑΕΝΚ. Λοιπόν minmos8 και dedes-9 περιμένω τα τελευταία σχόλια και προγνωστικά σας
mimos8
για μας πολυ δυσκολα τα πραγματα αφου παιζουμε με μια πολυ καλη και εμπειρη ομαδα που συν τοις αλλοις διαθετει και σκληρη εδρα.προβλεπω λιγο αντιμπασκετ αποψε μιας και οι δυο ομαδες στηριζονται στην αμυνα
basket
ΝΑ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΗΓΕΤΗ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ!24 ΕΓΙΝΕ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 55!!!!!!!!!!!!!!!
dedes-9
QUOTE(mimos8 @ Mar 5 2007, 11:22 AM) *
για μας πολυ δυσκολα τα πραγματα αφου παιζουμε με μια πολυ καλη και εμπειρη ομαδα που συν τοις αλλοις διαθετει και σκληρη εδρα.προβλεπω λιγο αντιμπασκετ αποψε μιας και οι δυο ομαδες στηριζονται στην αμυνα

8α συμφωνησω με μιμο πολυ δυσκολο ματσακι! Ας κερδισει ο καλυτερος
v-span
JASON τι βλέπεις για σήμερα? ΑΟΜ-ΑΕΝΚ και ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ Π.?
Peritri
QUOTE(abasketos @ Mar 5 2007, 11:52 AM) *
peri ασε τις ευχαριστείες κ έλα σε καμμια προπόνηση, πα--ράκο!!!
Σήμερα θα σε δούμε ή πρέπει να συμπληρώσουμε αίτηση, όπως κ οι γυναίκες της ζωής σου?

Πάντα έρχομαι. Είμαι καλύτερος στη ψυχολογική τόνωση από τον πάγκο παρά όταν παίζω tongue.gif

Περιμένω πάλι σήμερα μεγάλη εμφάνιση από Βόσι και Γιαννακό, αν παίξεις και εσύ σίγουρο το 2πλό (αν και δε θα έχω παρέα στο πάγκο να λέω μλκιες αλλά δε πρζ...)
Michael
Καλη επιτυχια στην ΑΕΝΚ σημερα...Οντως θα ναι δυσκολο αλλα τα παντα μπορουν να συμβουν! Ελπιζω το ματσακι να κυλησει ομαλα και στο τελος να πανηγυρισουμε ολοι το πολυποθητο διπλο! smiley.gif
JASON
V -SPAN ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΣΣΟ ΤΟΥ ΑΟΜ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ.
billy_14
QUOTE(basket @ Mar 5 2007, 11:36 AM) *
ΝΑ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΗΓΕΤΗ ΤΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ!24 ΕΓΙΝΕ ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 55!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά κι από μένα! Και ελπίζω να γιορτάσει τα γενέθλιά του με μια εμφάνιση ακόμα καλύτερη από αυτή εναντίον της ΕΦΟΑ! Coach Costas gera me tsampouka!!!
Εύχομαι επίσης μια μέρα γεμάτη μπασκετικές συζητήσεις. Έχουμε δύο μεγάλα ντέρμπι, ας κερδίσουν οι καλύτεροι και όπως πολύ σωστά είπε ο mimos αύριο να μιλάμε ΜΟΝΟ για μπάσκετ!
abasketos
Καρατζά ασε τα forum κ τις μλκς και αρχισε να ετοιμάζεσαι για το παιχνιδάκι. Ρε συ, ήθελα να στο πω την τελευταία φορά που σε είδα, ασπρισε το μαλλί σου!!! Κ μην γραψεις τπτ πονηράδες γοητεία κτλ, γερνας ΡΡΕΕΕΕΕε

Pointguard, όλο και κάτι επαιζε αλλα αφού έφυγες έπεσε ξάφνης μια κατήφεια στο μαγαζι... καλό παιχνιδι, bye
tasos
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 56-55
fragos
ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ:60-52.Τα δεκαλεπτα:13-17,30-29,44-39,60-52.
Αν και πρωτο μου ματς στην εσκα που βλεπω δεν ενθουσιαστηκα και τοσο ισως γιατι δεν ηταν και αναμεσα σε ισχυρες ομαδες .Λιγος κοσμος ,καμμια 40 ατομα ισως 50-55 προς το τελος
tasos
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

α) 17 - 12
ΗΜ. 30 - 28
γ) 47 - 41
ΤΕΛΙΚΟ 56 - 55

Παιχνιδι θρυλερ ! Παιχνιδι που κριθηκε στο τελευταιο δευτερολεπτο !
56-54 κερδιζει φαουλ Ο Αρης και βαζουν την πρωτη ,χανουν την δευτερη κερδιζουν ρυμπαουν αλλα απο δυσκολη θεση και υπο πιεση δεν μπαινει το καλαθι !

Αξιζουν πολλα συγχαρητηρια στην ομαδα της Πετρουπολης που παρα τις απουσιες 3 βασικων παιχτων αγωνιστηκε με παθος και δεν κρυβω να πω οτι ειχε και κοντρα διαιτησια ! bball.gif

Ο Απολλωνας δεν επαιξε καλα..υπαρχει πολυ ενταση στην ομαδα και το κλιμα μετα τις 3 σερι ηττες δεν ηταν και το καλυτερο ! 68.gif

Χαρηκα ιδιαιτερα που μου δοθηκε η ευκαιρια να γνωρισω παιδια που γραφουν στο forum !
Να ειστε καλα παιδια..πιστευω οτι η εδρας υπηρξε φιλοξενη smile.gif
tasos
Απο τον Αρη επαιξε πολυ καλα ο Χρονοπουλος No8 που εβαλε κρισιμους ποντους ειδικα οταν ο Απολλωνας πηγε να ξεφυγει στο σκορ στην 4η περιοδο .Επισης μου αρεσε ο πιτσιρικας το play maker με το No 5..!

Μιxαλοπουλε συγχαρητηρια για την ομαδα σου..!
tasos
Χριστινα θελω μια μπασκετικη αναλυση για τον αγωνα που ειδαμε και γενικα ενα σχολιο για την Α΄ΕΣΚΑ ! bball.gif
Olorin
Ένωση Ιλίου - ΕΦΟΑ 52-71 (δεν είμαι 100% σίγουρος για το τελικό σκορ, αλλά κάπου εκεί ήταν...)

Επίσης, ο Νεοπεντελικός κέρδισε (με 2 πόντους, νομίζω) το Κορωπί...

Υ.Γ: Αν και του τα'πα και τηλεφωνικώς, να ευχηθώ χρόνια πολλά και στον Κωστάκη τον Χαρτοματσίδη και πάνω από όλα σιδερένιος!!! icon_wave.gif
billy_14
Όντως, 64-62 νίκησε ο ΝΑΟ το Κορωπί, αφού μας βγήκε η ψυχή στο τέλος... Εκτός από τον Χαρτοματσίδη είχε γενέθλια και ο Καλφόπουλος, ο οποίος μαζί με τον Αττίκο (18 π. έκαστος) ήταν σε μεγάλη βραδιά. Αττίκος και Μάντζιος έβαλαν κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΑ καλάθια στην δ' περίοδο (οι δυο τους πέτυχαν όλους μας τους πόντους σ' αυτό το δεκάλεπτο), ο Ανδρέας μάλιστα μάζεψε και το αμυντικό από το τελευταίο άστοχο σουτ του Μπίτσικα.
Το Κορωπί πήρε ένα καλό δωράκι, νομίζω, από την ΕΦΟΑ και για μένα πρέπει να συνεχίσει να ελπίζει (πράγματι ο Κουντουμάδης είναι μεγάλο "συν"), ο δε Άτταλος μάλλον σύντομα θα μπει σε περιπέτειες... (Άκουσα έχασε από το Γαλάτσι, όπως αρκετοί συμφορουμιστές είχαν προβλέψει, επίσης ότι το Μαρκόπουλο νίκησε με καμιά δεκαριά την ΑΕΝΚ, όσο για το διπλό του Κορωπίου σε μας sorry lalas, αλλά πήγες κι εσύ κουβά).
Μετά τη λήξη (ενώ "κάτι πήγε να γίνει" αλλά σταμάτησε πολύ γρήγορα, αφού επικράτησε ψυχραιμία εκατέρωθεν) στήσαμε γλεντάκι για τους δύο εορτάζοντες, με πίτσες, γλυκά και τα συναφή.
Γενικά είμαι ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας, που συν τοις άλλοις νίκησε και την ατυχία της (στο 15' αποχώρησε με διάστρεμμα ο Βλαντής, στο 29' βγήκε με 5ο φάουλ ο Μανιάτης και σχεδόν μείναμε από γκαρντ αφού και ο Μάντζιος είχε 4), η ψυχή όμως περίσσευε... Πάμε τώρα στη Γκράβα να νικήσουμε τον Αετό και την κακή μας παράδοση στο συγκεκριμένο γήπεδο! Καληνύχτα σύντροφοι...
christina n10
καλημερα ,πριν ξεκινησω να σχολιαζω το παιχνιδι ,απολλων -αρης που πηγα και ειδα,θελω να πω στον taso,ενα μπραβο που αν και απολλωνιστης λεει τα πραγματα με το ονομα τους.θα συμφωνησω λοιπον μαζι του, οτι αν η διατησια δεν ηταν κοντρα, και επαιζε εστω και 60-40 ,το παιχνιδακι θα το ειχε παρει η πετρουπολη.

επειδη δεν εχω ξαναδει παιχνιδι α εσκα θα με συγχωρησουν ολοι,αλλα θα κρινω με βαση αυτο που ειδα.ο απολλωνας εμενα προσωπικα με την πολυ κακη εμφανιση που εκανε χθες ,δεν με επεισε για ομαδα που διεκδικουσε ανοδο,ηταν μια ομαδα που δεν ειχε αρχη και τελος ,δεν ειχε ρυθμο,και ο μοναδικος παικτης που "υπηρχε "στο γηπεδο ηταν το #5που σκοραρε και δημιουργουσε φασεις για τους συμπαικτες του.καλα αυτος ο δευτεραιος δεν υπαρχει,ενας παικτης που μονο με την εμπειρια που εχει απο τις κατηγοριες που εχει παιξει ,θα περιμενες να οδηγει αυτη την ομαδα και να ειναι ο ηγετης της.ασε δε που ειναι η χαρα του αμυντικου,γιατι οποιος τον μαρκαρει πολυ απλα ξεκουραζεται γιατι ειναι στατικος και περιμενει τη μπαλα για ενα σουτ.
Για την πετρουπολη τι να πω ,ειναι δικαια η ομαδα "εκπληξη "της κατηγοριας ,μια ομαδα που αν και εχει τοσες ελλειψεις (2 τιμωρμενους και 1 τραυματια)βασικων παικτων καταφερε να κοιταξει στα ισα των απολλωνα και να διεκδικησει την νικη με απιστευτο παθος και πεισμα κοντρα στα δικα της εσωτερικα προβληματα αλλα και στους κυριους με τα "γκρι"που κανανε καθε φιλοτιμη προσπαθεια να μην τους αφησουν.εφτασαν στην περισσοτερη διαρκεια του αγωνα να παιζουν με δυο βασικους και 3 εφηβους και παλι να ειναι μεσα στο παιχνιδι.
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΕ εισαι πραγματικα ηγετικη μορφη για αυτην την ομαδα,υποκλινομαι στη παρτη σου 77.gif 77.gif 77.gif .βεβαια εχεις ενα τρωτο σημειο αλλα δεν θα το αναφερω γιατι εχουμε και αντιπαλους εδω μεσα,ειμαι σιγουρη ομως οτι θα το ξεπερασεις!!!!δουλεψε λιγο παραπανω.και βεβαια ενα μεγαλο μπραβο στους 2 εφηβους #5 κ#6,που θα περιμενε κανεις να ειναι μαζεμενοι ,μουδιασμενοι και με πολυ αγχος σε ενα τετοιο παιχνιδι ,εκεινοι εδειξαν απιστευτο θρασος και τσαμπουκα και κοιταξαν στα ισα τον αντιπαλο τους και κερδισαν τα ευσημα ολων.
πραγματικα συγχαρητηρια στην πετρουπολη,νομιζω οτι μετα την χθεσινη εμφανιση κερδισατε δυο ακομη φανατικους φιλαθλους wink.gif wink.gif wink.gif


mimo τι εγινε χθες στο μαρκοπουλο?εμαθα χασατε και δεν καταφερες να ματωσεις το δυχτακι.μονο ο καρατζας λεει ηταν ο καλυτερος της ομαδας σας.για πες μας λεπτομερειες!!!
BASKETFUN
QUOTE(JASON @ Mar 5 2007, 03:37 PM) *
V -SPAN ΒΛΕΠΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΣΣΟ ΤΟΥ ΑΟΜ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ.



Jason στο εχω ξαναπει οτι δεν πρεπει να κατεχεις και πολυ το αθλημα και ουτε ξερεις να κρινεις παιχνιδια.

Τελοσπαντων εγω δεν εχω να πω και πολλα τα ειπα ολα το Χριστινακι απλα θελω να δωσω ειλικρινα συγχαρητηρια σε ολους τους συμπαιχτες μου και ειδικα στους πιτσιρικαδες μας που χτες ηταν πραγματικα απιστευτοι.Τωρα για διατησια πιστευω πως δεν μας σεβαστηκαν καθολου.Ηταν διαιτητες μεγαλης κατηγοριας αλλα χτες σφυριζαν σαν να ξεκινησαν τωρα τη καριερα τους.Παιζαμε ενα διαστημα με 3εφηβους και αρκετη ωρα εξω το Δελλιο ο οποιος ηταν σε πολυ καλη βραδια αλλα τον φορτωσαν γρηγορα με φαουλ ανυπαρκτα και ετσι εμεινε αρκετη ωρα στο παγκο σε κρισιμα λεπτα.Και οταν μπηκε φροντισαν να τον βγαλουν αμεσως.Συγχαρητηρια στον Απολλωνα και στον coach Αναστασοπουλο που τον συμπαθω ιδαιτερα.Overdram περιμενω να μπεις να τα πουμε

Χριστινα μου τα λεφτα που σου εδωσα για να πεις αυτα για μενα ελπιζω να φτασανε.
tasos
Το πρωταθλημα εχει παρει φωτια για τα καλα..!Τον πρωτο ξεχαστε τον! Για την δευτερη θεση πιστευω θα γινει μαχη μεχρι το τελος.Για την ομαδα μου με βαση τις εμφανισεις στις 4 τελευταιες αγωνιστηκες και γενικα στον δευτερο γυρο τα βλεπω λιγο δυσκολα για ανοδο.. sad.gif

Overdam δεν επαιξες πολυ καλα χθες..ξεσπασματα κατα περιοδους.Μονο ο Κουτουλας εδειξε κατι θετικο χθες..
Γενικα η ομαδα εδειξε κακη εικονα !
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 09:24 AM) *
Jason στο εχω ξαναπει οτι δεν πρεπει να κατεχεις και πολυ το αθλημα και ουτε ξερεις να κρινεις παιχνιδια.

Τελοσπαντων εγω δεν εχω να πω και πολλα τα ειπα ολα το Χριστινακι απλα θελω να δωσω ειλικρινα συγχαρητηρια σε ολους τους συμπαιχτες μου και ειδικα στους πιτσιρικαδες μας που χτες ηταν πραγματικα απιστευτοι.Τωρα για διατησια πιστευω πως δεν μας σεβαστηκαν καθολου.Ηταν διαιτητες μεγαλης κατηγοριας αλλα χτες σφυριζαν σαν να ξεκινησαν τωρα τη καριερα τους.Παιζαμε ενα διαστημα με 3εφηβους και αρκετη ωρα εξω το Δελλιο ο οποιος ηταν σε πολυ καλη βραδια αλλα τον φορτωσαν γρηγορα με φαουλ ανυπαρκτα και ετσι εμεινε αρκετη ωρα στο παγκο σε κρισιμα λεπτα.Και οταν μπηκε φροντισαν να τον βγαλουν αμεσως.Συγχαρητηρια στον Απολλωνα και στον coach Αναστασοπουλο που τον συμπαθω ιδαιτερα.Overdram περιμενω να μπεις να τα πουμε

Χριστινα μου τα λεφτα που σου εδωσα για να πεις αυτα για μενα ελπιζω να φτασανε.
καλημερα ανδρεα μου ,δεν ειπα τιποτα παραπανω απο οτι ειδα,ξερεις πως σε οτι αφορα το μπασκετ δεν θα χαιδεψω τα αυτια ακομη και του κολλητου μου,οτι δω θα το πω.ευτυχως για εσας εισασταν πραγματικα πολυ καλοι και αδικηθηκατε και ευτυχως που υπαρχει και ο απολλωνιστης και το παραδεχθηκε σε πιο πανω topic.
BASKETFUN
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΤΑΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ 3ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΕΣΚΑ ΑΝ ΕΛΕΙΠΑΝ 3 ΒΑΣΙΚΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΕΜΕΙΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΗ.

ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΣΟ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 09:42 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΤΑΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ 3ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΕΣΚΑ ΑΝ ΕΛΕΙΠΑΝ 3 ΒΑΣΙΚΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΕΜΕΙΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΗ.

ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΣΟ?
θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου στο γεγονος οτι ετσι οπως εξελιχθηκε το παιχνιδι αν ειχατε βαλει στο τελος 2 βολες θα το ειχατε παρει.βεβαια πριν φτασουμε εκει εχουν γινει αλλα" χειρουργεια "...!!!!! 68.gif 68.gif
tasos
πραγματικα παιξατε πολυ καλα.. 41.gif και με παθος για την νικη !!
στο τελος ειμασταν τυχεροι !! Θα χαναμε τριτο σερι παιχνιδι στο τελευταιο δευτερολεπτα μετα απο ΑΕΝΚ-Γαλατσι και παραλιγο Αρη !
Κρισιμο παιχνιδι για εσας αυτο με τον Μαρκοπουλο..
BASKETFUN
ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΧΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ.

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ 2ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΓΙΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:06 AM) *
ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΧΤΕΣ ΘΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ.

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ 2ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ ΓΙΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ
και εγω το πιστευω,με την χθεσινη εμφανιση και πληρης και με μια διατησια 60-40 τουλαχιστον θα περασετε απο μαρκοπουλο.οσο για τις γοητευτικες υπαρξεις που κερδισατε χθες ,σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια,αν και την μια την ειχατε αλλα απο χθες εχετε και εμενα.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 08:29 AM) *
και εγω το πιστευω,με την χθεσινη εμφανιση και πληρης και με μια διατησια 60-40 τουλαχιστον θα περασετε απο μαρκοπουλο.οσο για τις γοητευτικες υπαρξεις που κερδισατε χθες ,σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια,αν και την μια την ειχατε αλλα απο χθες εχετε και εμενα.



ναι την ειχαμε αλλα τωρα μαζι με σενα τη καθιερωσαμε.Βασικα τωρα και το επομενο θα ειναι δισκολο γιατι μαλλον θα εχουμε παλι τις ιδιες απουσιες
chris p.
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 07:42 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΤΑΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ 3ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΛΕΙΨΕΙΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Α ΕΣΚΑ ΑΝ ΕΛΕΙΠΑΝ 3 ΒΑΣΙΚΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΕΜΕΙΣ.Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΗ.

ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΣΟ?

ANTΡΕΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕ Η ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗ#5 ΛΙΑΠΟΥΡΗ#6 ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΤΕΛΙΚΟ" ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.
BASKETFUN
QUOTE(chris p. @ Mar 6 2007, 08:41 AM) *
ANTΡΕΑ ΕΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕ Η ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗ#5 ΛΙΑΠΟΥΡΗ#6 ΠΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΤΕΛΙΚΟ" ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.



και εγω αλλα δεν εχω στεναχωρηθει με την ηττα αυτη γιατι χτες τα δωσαμε ολα και μιση ομαδα καταφεραμε και αποδειξαμε οτι δεν ειμαστε τυχαια σε αυτη τη θεση και συνεχιζουμε.και πιστευω οτι με το μαρκοπουλο που θα ειμαστε ολοι θα το παρουμε.Οι μικροι μας εχεις δικιο ηταν χτες ολα τα λεφτα.Τους αξιζει ενα μεγαλο μπραβο και ενα μπουκαλακι στα μπουζουκια
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:48 AM) *
και εγω αλλα δεν εχω στεναχωρηθει με την ηττα αυτη γιατι χτες τα δωσαμε ολα και μιση ομαδα καταφεραμε και αποδειξαμε οτι δεν ειμαστε τυχαια σε αυτη τη θεση και συνεχιζουμε.και πιστευω οτι με το μαρκοπουλο που θα ειμαστε ολοι θα το παρουμε.Οι μικροι μας εχεις δικιο ηταν χτες ολα τα λεφτα.Τους αξιζει ενα μεγαλο μπραβο και ενα μπουκαλακι στα μπουζουκια
ανδρεα μου μολις μιλησα με την αλλη γοητευτικη υπαρξη ,σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια και μου ειπε να σου δωσω φιλακια και να σου πω οτι εισασταν πολυ καλοι και οτι ευχαριστηθηκε το παιχνιδι.

αληθεια τις μπουκαλακι στα μπουζουκια για τις γοητευτικες υπαρξεις δεν εχει????? tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 08:54 AM) *
ανδρεα μου μολις μιλησα με την αλλη γοητευτικη υπαρξη ,σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια και μου ειπε να σου δωσω φιλακια και να σου πω οτι εισασταν πολυ καλοι και οτι ευχαριστηθηκε το παιχνιδι.

αληθεια τις μπουκαλακι στα μπουζουκια για τις γοητευτικες υπαρξεις δεν εχει????? tongue.gif tongue.gif



μα Χριστινα μου μπουζουκια χωρις γοητευτικες υπαρξεις γινεται?Δε γινεται.Οποτε ετοιμαστητε για μπουζουκια.Μα Χριστινα μου σημερα οι κηφισιωτες που ειναι να μας πουν για χτες?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:59 AM) *
μα Χριστινα μου μπουζουκια χωρις γοητευτικες υπαρξεις γινεται?Δε γινεται.Οποτε ετοιμαστητε για μπουζουκια.Μα Χριστινα μου σημερα οι κηφισιωτες που ειναι να μας πουν για χτες?
που ειναι οι κηφισιωτες ,οεο??κατσε ειναι νωρις για να χωνεψουν την ηττα.!!! tongue.gif tongue.gif τα βλεπεις τι κανουν τα ξενυχτια ,χωρευανε με αιθεριες υπαρξεις στα τραπεζια την παρασκευη η το σαββατο δεν θυμαμαι και δεν μπορουσαν να παρουν τα ποδια τους την δευτερα. biggrin.gif biggrin.gif


καλημερα μιχαλοπουλε,ολα καλα?βλεπω εισαι μεσα.
BASKETFUN
ε αφου δεν το σηκωνεται γιατι το κανετε?Γεια σου μωρη τρελα Μιχαλο αν επαιζες χτεσ μαζι με Χρησταρα θα το περναμε το παιχνιδακι
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 09:10 AM) *
ε αφου δεν το σηκωνεται γιατι το κανετε?Γεια σου μωρη τρελα Μιχαλο αν επαιζες χτεσ μαζι με Χρησταρα θα το περναμε το παιχνιδακι


χρονο.. ο ασημενιος πως επαιξε χθες?
mixalopoylos17
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΧΤΕΣ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΤΟΣΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΧΑΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΚΡΙ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΗΤΗ.Η ΜΟΝΗ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΤΕΣΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΓΗ.ΕΝΑ ΨΗΛΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΝΕ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΦΑΟΥΛ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ.ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕ 4 ΒΟΛΕΣ Ο ΔΕΛΛΙΟΣ.ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΑΠΟΥΡΗΣ ΗΤΑΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΨΕΙ ΤΟ Ε.Σ.Ρ........ shot.gif shot.gif
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 6 2007, 09:13 AM) *
χρονο.. ο ασημενιος πως επαιξε χθες?



επιθετικα εχασε αρκετα ευκολα καλαθια αλλα στην αμυνα ηταν πολυ καλος και δεν αφησε ριμπαουντ να
παει χαμενο.Και γενικα προσπαθουσε να καλυψει τα κενα.Γενικα για μενα ηταν θετικος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.