Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
mixalopoylos17
αφου εκανε παπαδες 29 ποντους με 4 τριποντα , 7 ριμπαουντ , 3 κλεψιματα και 4 ασσιστ και 40 λεπτα συνεχες τρεξιμο!!!!!!!!ειναι τρελος ο αρχηγος 41.gif 77.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:08 AM) *
καλημερα γλυκιε μου ανδρεα,πως εισαι?επιμενω,ελα βρε συ ,αφου κανουμε πλακιτσα tongue.gif tongue.gif tongue.gif βλεπω ο συμπαικτης σου σε ψηφισε mvp της αγωνιστικης.και εγω μαζι του!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif



καλα ειμαι Χριστινα μου. στη δουλεια και βαριεμαι.
ναι με ψηφισαι γιατι του εχω ταξει να του δινω περισσοτερες πασες.
smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Μολις βεβαια τελειωσει η τιμωρια του.
mixalopoylos17
και καλυτερο προπονητη της αγωνιστικης ψηφιζω κακαλια γιατι απο οτι εμαθα εκανε τρελα μαγειρεματα στον αγωνα με την ΕΦΟΑ.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:11 AM) *
αφου εκανε παπαδες 29 ποντους με 4 τριποντα , 7 ριμπαουντ , 3 κλεψιματα και 4 ασσιστ και 40 λεπτα συνεχες τρεξιμο!!!!!!!!ειναι τρελος ο αρχηγος 41.gif 77.gif
μπραβο βρε ανδρεα μου ειλικρινα χαιρομαι πολυ για σενα!ετσι για να σκασουν οι αντιπαλοι wink.gif wink.gif wink.gif
ανυπομονω να σε δω εν δραση.
οσο για σενα μικρε μιχαλοπουλε,μπραβο ,γλειφεις τον αρχηγο για να σου δινει περισσοτερες πασες οταν τελειωσει η τιμωρια σου??? shot.gif shot.gif shot.gif
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 09:16 AM) *
και καλυτερο προπονητη της αγωνιστικης ψηφιζω κακαλια γιατι απο οτι εμαθα εκανε τρελα μαγειρεματα στον αγωνα με την ΕΦΟΑ.



θα συμφωνησω απολυτα. Γεια σου μωρη coachαρα.δαγκωτο Κακαλιας
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:18 AM) *
μπραβο βρε ανδρεα μου ειλικρινα χαιρομαι πολυ για σενα!ετσι για να σκασουν οι αντιπαλοι wink.gif wink.gif wink.gif
ανυπομονω να σε δω εν δραση.
οσο για σενα μικρε μιχαλοπουλε,μπραβο ,γλειφεις τον αρχηγο για να σου δινει περισσοτερες πασες οταν τελειωσει η τιμωρια σου??? shot.gif shot.gif shot.gif

δεν πιστευω να πιστεψες οτι θα δινει πασες ο αντρεας 69.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:18 AM) *
μπραβο βρε ανδρεα μου ειλικρινα χαιρομαι πολυ για σενα!ετσι για να σκασουν οι αντιπαλοι wink.gif wink.gif wink.gif
ανυπομονω να σε δω εν δραση.
οσο για σενα μικρε μιχαλοπουλε,μπραβο ,γλειφεις τον αρχηγο για να σου δινει περισσοτερες πασες οταν τελειωσει η τιμωρια σου??? shot.gif shot.gif shot.gif



βασικα ο Μιχαλοπουλος ειναι μια πολυ σημαντικη απωλεια που εχουμε ειδικα για τον επομενο αγωνα που εχουμε γιατι μπορει να παιξει ολεσ τισ θεσεισ εξισου καλα και με τον Απολλωνα θα χρειαζοταν αυτο.

Για την αλλη απωλεια που εχουμε δεν γραφω μεχρι να αποφασισει να μπει στο forum.Ακους Χρησταρα
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:23 AM) *
δεν πιστευω να πιστεψες οτι θα δινει πασες ο αντρεας 69.gif
μα καλα γιατι τον κραζεις ?δεν δινει πασες?αν ειναι ετσι να του βαλω λιγο χερι.ατομιστης μας βγηκε και αυτος? shot.gif shot.gif shot.gif πρεπει οπωσδηποτε να ερθω να τον δω για να εχω αποψη .
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:26 AM) *
μα καλα γιατι τον κραζεις ?δεν δινει πασες?αν ειναι ετσι να του βαλω λιγο χερι.ατομιστης μας βγηκε και αυτος? shot.gif shot.gif shot.gif πρεπει οπωσδηποτε να ερθω να τον δω για να εχω αποψη .

ουτε με αιτηση δεν την δινει αλλα δεν πειραζει ας βαζει τριανταρες οπως προχτες και να κερδιζει η ομαδα!!!!!
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:26 AM) *
μα καλα γιατι τον κραζεις ?δεν δινει πασες?αν ειναι ετσι να του βαλω λιγο χερι.ατομιστης μας βγηκε και αυτος? shot.gif shot.gif shot.gif πρεπει οπωσδηποτε να ερθω να τον δω για να εχω αποψη .



μη τον πιστευεις Χριστινα μου.εσυ εμενα να πιστευεις.μια χαρα πασες δινω
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:30 AM) *
μη τον πιστευεις Χριστινα μου.εσυ εμενα να πιστευεις.μια χαρα πασες δινω
καλα φατσα,θα ερθω να σε δω και αν δω κατι που δεν μου αρεσει ,θα σε κραξω,δεν μου αρεσει να χαιδευω τα αυτια του αλλου!!!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 09:30 AM) *
μη τον πιστευεις Χριστινα μου.εσυ εμενα να πιστευεις.μια χαρα πασες δινω

απο το δεξι στο αριστερο και το αναποδο και αυτες πασες ειναι!!!!!!!!

QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:33 AM) *
καλα φατσα,θα ερθω να σε δω και αν δω κατι που δεν μου αρεσει ,θα σε κραξω,δεν μου αρεσει να χαιδευω τα αυτια του αλλου!!!

ελα στον απολλωνα την δευτερα θα ειμαι και εγω στην κερκιδα αφου ειμαι τιμωρημενος και θα κρινουμε παρεα
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:33 AM) *
απο το δεξι στο αριστερο και το αναποδο και αυτες πασες ειναι!!!!!!!!
ενταξει βρε,αφου το κανει και αυτο σε καλο δρομο ειμαστε!!!! 69.gif 69.gif


QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:35 AM) *
απο το δεξι στο αριστερο και το αναποδο και αυτες πασες ειναι!!!!!!!!
ελα στον απολλωνα την δευτερα θα ειμαι και εγω στην κερκιδα αφου ειμαι τιμωρημενος και θα κρινουμε παρεα
δεν ειναι κακη ιδεα.τι ωρα ειναι το παιχνιδι?και που ειναι το γηπεδο?
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:36 AM) *
ενταξει βρε,αφου το κανει και αυτο σε καλο δρομο ειμαστε!!!! 69.gif 69.gif
δεν ειναι κακη ιδεα.τι ωρα ειναι το παιχνιδι?και που ειναι το γηπεδο?

Το παιχνιδι ξεκιναει στις 20:00 και το γηπεδο ειναι στην Ριζουπολη
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:39 AM) *
Το παιχνιδι ξεκιναει στις 20:00 και το γηπεδο ειναι στην Ριζουπολη
δυστυχως τελειωνω με τις μικρες 8:15 αν κανονισει ο ανδρεας με την λιλα και περασει με παρει και ερθουμε αργοτερα εχει καλως.αλλιως τι,θα ερθω δευτερο ημιχρονο?
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 09:42 AM) *
δυστυχως τελειωνω με τις μικρες 8:15 αν κανονισει ο ανδρεας με την λιλα και περασει με παρει και ερθουμε αργοτερα εχει καλως.αλλιως τι,θα ερθω δευτερο ημιχρονο?

ετσι και αλλιως το παιχνιδι ειναι ντερμπι θα εχει ενδιαφερον και πολυ και το δευτερο ημιχρονο
BASKETFUN
καλα Χριστινα σε επεισε οτι ειμαι ατομιστης?ατομιστης και 40 λεπτα δε γινεται
οταν με ειχες δει ημουνα ατομιστης?
tasos
Na valo kai ego kana basketiko quiz toulaxiston..

quiz 1 : pia omada tha parei tin euroliga fetos?
quiz 2 : pios tha ipovivasti apo A1 ?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:50 AM) *
καλα Χριστινα σε επεισε οτι ειμαι ατομιστης?ατομιστης και 40 λεπτα δε γινεται
οταν με ειχες δει ημουνα ατομιστης?
ανδρεα μου ,δεν θελω να πιστεψω κατι τετοιο,και αν θα ερθω θα ερθω για να σε δω και οχι να δω πως παιζεις και να δω αν εισαι ατομιστης η οχι.τελικα τι εγινε μιλησες με λιλακι η θα το κανονισουμε εμεις ?
LARRY
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 09:50 AM) *
καλα Χριστινα σε επεισε οτι ειμαι ατομιστης?ατομιστης και 40 λεπτα δε γινεται
οταν με ειχες δει ημουνα ατομιστης?

ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ(ΤΙΣ 3ΒΟΛΕΣ0 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΦΥΣΙΚΑ)
BASKETFUN
θα τη παρω σημερα τηλ το απογευμα οποτε θα σου πω αυριο.
πιστευω να μπορει και αυτη


βρες καλως τον LARRY
mimos8
larry33 πηρες απουσια προχθες!!!αλλη μια να κανεις και μενεις στην ιδια...κατηγορια!
BASKETFUN
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 09:59 AM) *
ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ(ΤΙΣ 3ΒΟΛΕΣ0 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΦΥΣΙΚΑ)



κορωπι εγω εχω και ντοκουμεντα που καποιος κοιμοταν στο παγκο και ημουν ενα 10 εξω και ενω οι αλλοι μειοναν τι διαφορα.ακομα προσπαθουμε να σε ξυπνησουμε
LARRY
MICHALO????17 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΛΑΒΕΙ ΕΝΑ PM, ΑΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΩΣΤΑ.ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΗΣΟΥΝΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ . shot.gif
mixalopoylos17
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 10:06 AM) *
MICHALO????17 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΛΑΒΕΙ ΕΝΑ PM, ΑΝ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΩΣΤΑ.ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ ΗΣΟΥΝΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ . shot.gif

αφου ξερεις οτι δεν με αφηνουν να ξεδιπλωσω το ταλεντο μου....μονο ο κακαλιας καταλαβε τι παιχτουρα ειμαι 69.gif

QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 09:59 AM) *
ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΞΕΧΝΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ(ΤΙΣ 3ΒΟΛΕΣ0 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΦΥΣΙΚΑ)

αφου ο χρονοπουλος δεν χανει βολες........ 69.gif
LARRY
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 10:04 AM) *
larry33 πηρες απουσια προχθες!!!αλλη μια να κανεις και μενεις στην ιδια...κατηγορια!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο LARRY ΣΚΕΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ larry 33
LARRY
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 10:11 AM) *
αφου ξερεις οτι δεν με αφηνουν να ξεδιπλωσω το ταλεντο μου....μονο ο κακαλιας καταλαβε τι παιχτουρα ειμαι 69.gif
αφου ο χρονοπουλος δεν χανει βολες........ 69.gif

ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ LAY-UP, ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ. 77.gif
BASKETFUN
να δω ποσο ακομα λασπη θα ριξεται στο προσωπο μου.χτυπηστε οσο θελετε.μη τον παρεξηγηται το LARRY αλλα δεν κατεχει και πολυ την τεχνολογια οχι οτι κατεχει και το μπασκετ αλλα λεμε τωρα
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 12:19 PM) *
να δω ποσο ακομα λασπη θα ριξεται στο προσωπο μου.χτυπηστε οσο θελετε.μη τον παρεξηγηται το LARRY αλλα δεν κατεχει και πολυ την τεχνολογια οχι οτι κατεχει και το μπασκετ αλλα λεμε τωρα
τα βλεπεις μωρο ,σε ζηλευουν επειδη εισαι μεγαλος παιχτης!!!!!μεσα και εξω απο το γηπεδο wink.gif wink.gif θα σου στειλω καοια στιγμη pm εχε το νου σου.
BASKETFUN
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 10:18 AM) *
ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ LAY-UP, ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ. 77.gif



αν με εκμεταλευοσουν οπως επρεπε θα ειχες και καλυτερη τυχη αλλα εσυ του κεφαλιου σου.Ειπες και τη κορυφαια ατακα που εχει πει ποτε κανεις οποτε τα ηθελε ο ....


QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 10:22 AM) *
τα βλεπεις μωρο ,σε ζηλευουν επειδη εισαι μεγαλος παιχτης!!!!!μεσα και εξω απο το γηπεδο wink.gif wink.gif θα σου στειλω καοια στιγμη pm εχε το νου σου.


τα βλεπω τι να κανω ομως δεν τουσ παρεξηγω.οκ αγαπη θα εχω το νου μου
JASON
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΡΙΞΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΜΑΚΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ

ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΤΩΡΑ, ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ

ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ. Η ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΝ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ( ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΟΜ,ΦΟΑ,ΚΟΡΩΠΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ),ΜΠΡΑΒΟ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ.ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ Η ΑΕΝΚ. Ο

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η

ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

σημ.Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ!!!!!
BASKETFUN
JASON καλυτερα τα προγνωστικα αυτα μη τα παιξεις στοιχημα.Γιατι βλεπω να παιρνεις κουβα.Εγω θα μιλησω μετα τα αποτελεσματα της Δευτερας
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 12:49 PM) *
JASON καλυτερα τα προγνωστικα αυτα μη τα παιξεις στοιχημα.Γιατι βλεπω να παιρνεις κουβα.Εγω θα μιλησω μετα τα αποτελεσματα της Δευτερας
ετσι ανδρεα μου ,να μιλησεις με πραξεις μεσα στο γηπεδο .
christina n10
QUOTE(JASON @ Feb 28 2007, 12:42 PM) *
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΡΙΞΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΜΑΚΙ.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ

ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΤΩΡΑ, ΒΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ

ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ. Η ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΕΝ

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ( ΝΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΟΜ,ΦΟΑ,ΚΟΡΩΠΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ),ΜΠΡΑΒΟ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΩΣ.ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ Η ΑΕΝΚ. Ο

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η

ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

σημ.Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ!!!!!
jason,πολυ καλα νομιζες και οντως ετσι ειναι ,απλα ειπαμε να σπασουμε λιγο την μονοτονια.οπως βλεπεις ομως τα παιδια εχουν χαρακτηρα και επανειλθαν γρηγορα στο θεμα μας."το μπασκετακι"
BASKETFUN
δεν ξερω αν θα μπορεσουμε αλλα τουλαχιστον θα προσπαθησουμε.Μου εστειλες pm?
mimos8
καλημερα σε ολους τους φορουμιστες.συμφωνω με jason οτι το μαρκοπουλο εχει αβανταζ για ανοδο αλλα το πρωταθλημα εχει δειξει οτι κρυβει πολλες κακοτοπιες!πιστευω οτι το πιο καυτο ματς της αγωνιστικης θα γινει στο μαρκοπουλο οπου πιστευω οτι ολα ειναι ανοιχτα με ενα σχετικο πλεονεκτημα στους γηπεδουχους.δε νομιζω οτι το μαρκοπουλο θα επηρεαστει απο το κακο αποτελεσμα της προηγουμενης αγωνιστικης μιας και διαθετει πολυ εμπειρους παιχτες!μακαρι να γινει καλο παιχνιδι χωρις παρατραγουδα!περιμενω σχολιο και αποψη του dedes9 για το συγκεκριμενο παιχνιδι.στο παιχνιδι απολλων-αρης βλεπω 1 κυριως λογω των τιμωριων του αρη!(sorry basketfun αλλα αυτην την αισθηση εχω).
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 01:01 PM) *
δεν ξερω αν θα μπορεσουμε αλλα τουλαχιστον θα προσπαθησουμε.Μου εστειλες pm?
ναι γλυκιε μου εστειλα.μου αρεσει που σκεφτεσαι θετικα.ετσι και η προσπαθεια ειναι πολυ σημαντικη.
v-span
Kαλημέρα κι από μένα. Πιστεύω ότι στον ορισμό του ντέρμπι Μαρκόπυλο-ΑΕΝΚ θα παίξει καθοριστικό ρόλο ένα ματσαπ των δύο (μαζί με Παγόπουλο) καλύτερων play maker της κατηγορίας: Φράτας-Μενουδάκος...
Όπως επίσης αλλά ίσως σε μικρότερο βαθμό και οι Ψωμαδέρης-Καρατζάς
lalas
QUOTE(v-span @ Feb 28 2007, 11:15 AM) *
Kαλημέρα κι από μένα. Πιστεύω ότι στον ορισμό του ντέρμπι Μαρκόπυλο-ΑΕΝΚ θα παίξει καθοριστικό ρόλο ένα ματσαπ των δύο (μαζί με Παγόπουλο) καλύτερων play maker της κατηγορίας: Φράτας-Μενουδάκος...
Όπως επίσης αλλά ίσως σε μικρότερο βαθμό και οι Ψωμαδέρης-Καρατζάς

μετα απο αυτα που του εκανε του φρατα ο θανος νομιζω οτι θα χρειαστει 1-2 εβδομαδες να σηκωθει απο το κρεββατι
tasos
O apollonas pleon paizei me tin plati sto tixo..prepei na kerdisei ton Ari kai me diafora ponton gia na ton perasi se tixon isovathmia!
Meta vevea prepei na perasi kai apo tin skliri edra tou Markopoulou !
ego pantos exo sigratimeni aisiodoksia gia tin omada mou..
Elpizo ta paidia na vroun ton kalo tous eauto !Ginanane kapia lathi apo ton proponiti sto telos..alla oi paixtes einai embiri me prosopikotita kai boroun na paroun tin omada stis plates tous !
ducati620
MIXALOPOYLE EISAI ENAS ALL AROUND PAIXTHS ESY AGORI MOY ALLA SOY LEIPEI TO KALO PLAYMAKER NA SE PROSEXEI
v-span
QUOTE(lalas @ Feb 28 2007, 11:21 AM) *
μετα απο αυτα που του εκανε του φρατα ο θανος νομιζω οτι θα χρειαστει 1-2 εβδομαδες να σηκωθει απο το κρεββατι

Καλά για να δει ο Θάνος αυτά που έχει δει ο Φράτας μπασκετικά πρέπει να ζήσει δύο ζωες σερί...
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Feb 28 2007, 11:32 AM) *
MIXALOPOYLE EISAI ENAS ALL AROUND PAIXTHS ESY AGORI MOY ALLA SOY LEIPEI TO KALO PLAYMAKER NA SE PROSEXEI



και εμεισ σαν ομαδα θελαμε ενα δευτερο πλει μεικερ να μας προσεχει αλλα μας την εκανε χωρις να μας πει ακομα γιατι
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:43 AM) *
και εμεισ σαν ομαδα θελαμε ενα δευτερο πλει μεικερ να μας προσεχει αλλα μας την εκανε χωρις να μας πει ακομα γιατι

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ-ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝΕ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ!!!!
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Feb 28 2007, 11:32 AM) *
MIXALOPOYLE EISAI ENAS ALL AROUND PAIXTHS ESY AGORI MOY ALLA SOY LEIPEI TO KALO PLAYMAKER NA SE PROSEXEI

αν συνεχιζε η παιχτουρα ο καραλακης που τον εφερα μαζι μου απο την ιριδα θα καναμε παπαδες φετος αλλα....
lalas
QUOTE(v-span @ Feb 28 2007, 11:35 AM) *
Καλά για να δει ο Θάνος αυτά που έχει δει ο Φράτας μπασκετικά πρέπει να ζήσει δύο ζωες σερί...

σιγουρα ο φραττας ειναι εμπειρος κ καποτε ηταν καλος παικτης ,απλα ο θανος οταν ειναι ηρεμος ειναι ο καλυτερος, και οταν θα δεις τις φασεις στο youtube θα καταλαβεις
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:48 AM) *
αν συνεχιζε η παιχτουρα ο καραλακης που τον εφερα μαζι μου απο την ιριδα θα καναμε παπαδες φετος αλλα....

ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ Ο ΑΡΗΣ Η ΙΡΙΔΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ!!!!!!!!!
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Feb 28 2007, 11:47 AM) *
ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ-ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝΕ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ!!!!



ναι ε?εναε οι πολλοι?
και εκτος οτι μας αφησε χαθηκε τελειως και ουτε για καφε δεν περνει τηλ
γι αυτο ξερεις κατι να μας πεις?
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:52 AM) *
ναι ε?εναε οι πολλοι?
και εκτος οτι μας αφησε χαθηκε τελειως και ουτε για καφε δεν περνει τηλ
γι αυτο ξερεις κατι να μας πεις?

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:52 AM) *
ναι ε?εναε οι πολλοι?
και εκτος οτι μας αφησε χαθηκε τελειως και ουτε για καφε δεν περνει τηλ
γι αυτο ξερεις κατι να μας πεις?

εχει πολλες δουλειες...σε λιγο θα γινει και παραγοντας σε μεγαλο σωματειο...μονο λιγοι μπορουν και βγαινουν για καφε μαζι του πλεον
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.