Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
mixalisgate7


smiley.gif smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 14 2013, 18:36 ) *


smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Με την ευκαιρια, ξερει κανεις να μου δωσει μια εξηγηση για το αποτελεσμα του Ryback vs Mark Henry? Υποτιθεται οτι ο Ryback ειναι το νεο μεγαλο ονομα. Συνηθως οταν ο νεος παιζει εναντιον του βετερανου, που δεν εχει να αποδειξει κατι για το στατους του, παιρνει τη νικη, οπως εκανε ο Fandango εναντιον του Jericho. Εδω ομως κερδισε ο Henry. Βλεποντας το ξεκινημα του RAW και το Mark Henry να βγαινει για να αντιμετωπισει το Cena σκεφτηκα οτι ετσι εξηγειται το αποτελεσμα, και γιατι εκαναν την εκπληξη, που δεν περιμενε κανεις και γιατι ο Mark Henry χρειαζοταν μια μεγαλη νικη για να μπει στο παιχνιδι του τιτλου. Αφου ομως δε θα παιξει για τον τιτλο τι να την κανει τη νικη στη Wrestlemania? Ακομα περισσοτερο, οταν σχεδιαζουν να βαλουν στο ματς τιτλου το Ryback, ο οποιος μολις εχασε στη Wrestlemania, ποιο ηταν το νοημα αυτο του αποτελεσματος?(εκτος απ το να μην κερδισω εγω στο στοιχημα)
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 14 2013, 20:06 ) *
Με την ευκαιρια, ξερει κανεις να μου δωσει μια εξηγηση για το αποτελεσμα του Ryback vs Mark Henry? Υποτιθεται οτι ο Ryback ειναι το νεο μεγαλο ονομα. Συνηθως οταν ο νεος παιζει εναντιον του βετερανου, που δεν εχει να αποδειξει κατι για το στατους του, παιρνει τη νικη, οπως εκανε ο Fandango εναντιον του Jericho. Εδω ομως κερδισε ο Henry. Βλεποντας το ξεκινημα του RAW και το Mark Henry να βγαινει για να αντιμετωπισει το Cena σκεφτηκα οτι ετσι εξηγειται το αποτελεσμα, και γιατι εκαναν την εκπληξη, που δεν περιμενε κανεις και γιατι ο Mark Henry χρειαζοταν μια μεγαλη νικη για να μπει στο παιχνιδι του τιτλου. Αφου ομως δε θα παιξει για τον τιτλο τι να την κανει τη νικη στη Wrestlemania? Ακομα περισσοτερο, οταν σχεδιαζουν να βαλουν στο ματς τιτλου το Ryback, ο οποιος μολις εχασε στη Wrestlemania, ποιο ηταν το νοημα αυτο του αποτελεσματος?(εκτος απ το να μην κερδισω εγω στο στοιχημα)


Άβυσσος το μυαλό του Vince McMahon
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 12 2013, 00:21 ) *
Ναι, αλλα αν ημουν επικεφαλης εγω, φανταζεσαι πως θα τελειωνα τις ιστοριες οσων δε συμπαθω(εστω και σεναριακα)? Ενδεικτικα σου λεω οτι το σερι της Shield θα το τελειωνα σε handicap match 1-on-3 με τον Undertaker στη Wrestlemania! Αντε να τους παρει κανεις σοβαρα μετα...tongue.gif


Πραγματικά αυτό που ότι σκέφτομαι και θέλω να το γράψω, αλλά με προλαβαίνετε πρέπει να σταματήσει tongue.gif Είχα ακριβώς την ίδια σκέψη, απλά μετά από λίγο σκέφτηκα ότι η επόμενη Wrestlemania αργεί λίγο, οπότε θα το έκανα πιο νωρίς. 'Αργησα μια εβδομάδα σχεδόν, αλλά λόγω διαβάσματος δεν είχα χρόνο να δω τα τρία ματς της Wrestlemania που μου είχαν μείνει να δω και να γράψω τις εντυπώσεις.
Μου άρεσε το show απλά αν εξαιρέσουμε 2-3 ματς, τα υπόλοιπα ήταν πολύ προβλέψιμα. Για τη Shield όπως περιμέναμε κέρδισε, λόγω του ότι οι άλλοι τρεις δεν παίξανε σαν σωστή ομάδα και απορώ πότε θα μάθουμε αν υπάρχει κάποιος από πίσω για να έχει κάποιο νόημα η ύπαρξή της και ποια ομάδα θα βρουν οι σεναριογράφοι για να σταματήσει το σερί της επιτέλους. Άσε που ουσιαστικά με ένα spear κέρδισαν και στο Elimination Chamber και στη Wrestlemania. Το Henry vs Ryback το είδα live και δεν μπορούσα να πιστέψω ότι νίκησε ο Henry, ενώ όλοι είχανε σίγουρο τον Ryback. Ούτε εγώ κατάλαβα τη λογική και γενικά ό,τι είπατε πιο πάνω με κάλυψε απόλυτα. Το tag team match το καταευχαριστήθηκα. Από το φιλί και την κλωτσιά του Bryan πίστεψα ότι θα τελείωνε, αλλά τελικά συνεχίστηκε. Σαν την Team Hell No δεν έχει πάντως. Κλασσικοί θεούληδες και κρίμα που δεν έγινε το chokeslam που ήθελα στον Big E. Το κόβω άνετα πάντως να πάει σύντομα για το Heavyweight Championship ο Daniel. Κρίμα που νίκησε ο Fandango, ελπίζω σε ρεβάνς σε κάποιο άλλο ppv και όχι απαραίτητα στο extreme rules. Not bad το Del Rio-Swagger.
Ματσάρα το Punk-Undertaker και μου άρεσε που βγήκαν και οι Living Colour στην αρχή. Έχω διαβάσει πως ο Punk θα κάνει διάλειμμα λόγω κούρασης, αλλά ένας παραπάνω λόγος θα είναι ότι χτύπησε άσχημα το γόνατο και αυτό φάνηκε. Επίσης κρίμα που ο Undertaker έκοψε το μαλλί και δεν υπάρχει η κατάλληλη γαμάτη πάντα ποζεριά στο pin όταν τίναζεi το κεφάλι και βγάζει τη γλώσσα tongue.gif Επίσης πάρα πολύ ωραίο το Triple H (τον οποίο για κάποιον λόγο έχω αρχίσει να συμπαθώ)-Lesnar. Κορυφαίο που ο Game έκανε στον Brock την κίνηση με την οποία του έσπασε το χέρι πέρυσι. Το Rock-Cena μου άρεσε, απλά προς το τέλος μου την έσπασε που προσπαθούσαν συνέχεια να κάνουν Rock Bottom και AA. Μου άρεσαν οι αγκαλιές προσωπικά και το είδα σαν ένα ωραίο τέλος στην κόντρα.
Μετά τη Wrestlemania στο Raw ξενέρωσα με τις αλλαγές στους πρωταθλητές και ακόμα περισσότερο με το κοινό που ζητωκραύγαζε. Για τα υπόλοιπα που διάβασα και εγώ θα ξενερώσω ακόμα περισσότερο αν η Team Hell No χάσει από τη Shield τα tag team. Ίσως βέβαια στο Extreme Rules γίνει κάποια ατομική κόντρα με κάποιον από τους δύο της Team Hell No. Και θέλω να δω πραγματικά ποια θα είναι η νέα κόντρα του Cesaro για το US Championship και αν θα το διατηρήσει.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Apr 14 2013, 22:13 ) *
Και θέλω να δω πραγματικά ποια θα είναι η νέα κόντρα του Cesaro για το US Championship και αν θα το διατηρήσει.


Νομιζω οτι στο τελευταιο RAW πηραμε μια ιδεα. Δεν τον βλεπω να το διατηρει, ετσι εξηγειται και η απουσια του απο τη Wrestlemania. Λογικα ο επομενος αντιπαλος και μαλλον επομενος πρωταθλητης US θα ειναι ο ανθρωπος που θα μπορουσε να καταρριψει το ρεκορ του Jericho(των 9 Intercontinental Championship) αν υπηρχε μονο ενας midcard τιτλος κι οχι δυο.
nikolas12
Πάλι χθες στο Raw επιτέθηκε 3 on 1 η shield (τι έκπληξη!) στον Cena και χτίζεται σιγά σιγά η κόντρα με τον Ryback. Επίσης η Team Hell No για πόσο καιρό ακόμα θα κάνει τους Prime Time Players πελάτες της; Τόσο καιρό θυμάμαι μόνο μία νίκη των δεύτερων και τότε ο Kane δεν έβλεπε και ο Daniel είχε το ένα χέρι δεμένο. Προτείνω στον Sheamus να σταματήσει να δίνει στον Matt Striker συνεντεύξεις. Όποτε το κάνει τρώει spear tongue.gif Και γιατί όχι δεν θα με χάλαγε να τον δω ομάδα με τον Orton αν και ξέρω πως πρέπει να διεκδικήσουν πιο μεγάλους τίτλους. Το Hell in a Cell μεταξύ Game και Lesnar θα το γούσταρα, αρκεί να μην υπάρχει πάλι όρος για την καριέρα του Triple H. Πάντως T.W.Is.M ακόμα δεν πρόλαβα να απαντήσω και είχαμε νέο US champion. Ο συμπαθέστατος Kofi λοιπόν και θέλω να δω αν θα το κρατήσει καιρό ή θα το πάρει πάλι ο Cesaro.
mixalisgate7
Ενδιαφέρεστε να μπούμε σε φάντασυ λίγκα για WWE & TNA;Αν ναι βρήκα το παρακάτω site

http://www.fourdown.org/
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 20 2013, 17:47 ) *
Ενδιαφέρεστε να μπούμε σε φάντασυ λίγκα για WWE & TNA;Αν ναι βρήκα το παρακάτω site

http://www.fourdown.org/


Φυσικα και ενδιαφερομαστε(μιλαω για λογαριασμο ολων tongue.gif )
giorgos14
Μεσα smiley.gif
mixalisgate7
Έστειλα μήνυμα στο site να μας φτιάξουν λίγκα αλλά με έγραψαν.Φίλε Twism ανέλαβε δράση μπας και δούμε άσπρη μέρα.
mixalisgate7






smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 21 2013, 13:37 ) *
Έστειλα μήνυμα στο site να μας φτιάξουν λίγκα αλλά με έγραψαν.Φίλε Twism ανέλαβε δράση μπας και δούμε άσπρη μέρα.


Να αναλαβω, αλλα πως? Τι εκανες εσυ και δεν προχωρησε?
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 22 2013, 20:00 ) *
Να αναλαβω, αλλα πως? Τι εκανες εσυ και δεν προχωρησε?


Φτιάξε account και στείλε pm για να μας φτιάξουν λίγκα.Έστειλα pm για να φτιάξουν λίγκα για το φόρουμ αλλά δεν μου απάντησαν καν.
mixalisgate7
Heel turn για τον Zack Ryder;

mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 22 2013, 20:00 ) *
Να αναλαβω, αλλα πως? Τι εκανες εσυ και δεν προχωρησε?


Άκυρο Twism,μου απάντησαν
mixalisgate7
Έτοιμη η λίγκα του forum join http://www.fourdown.org/leagues/basketforumgr
giorgos14
ετοιμο το request rolleyes.gif
mixalisgate7
QUOTE(giorgos14 @ Apr 25 2013, 12:47 ) *
ετοιμο το request rolleyes.gif


Μπήκες
mixalisgate7
Για να βλέπω συμμετοχές http://www.fourdown.org/leagues/basketforumgr
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 27 2013, 00:39 ) *
Για να βλέπω συμμετοχές http://www.fourdown.org/leagues/basketforumgr


Θα πρεπει να ειμαι ηδη μεσα. Να ενημερωσουμε και οσους αλλους πιθανον να ενδιαφερονται.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 27 2013, 04:08 ) *
Θα πρεπει να ειμαι ηδη μεσα. Να ενημερωσουμε και οσους αλλους πιθανον να ενδιαφερονται.


Εσύ είσαι ο Tombstone210;
morrison
Θα μπω και εγώ απλά θα τις βαράω λίγο στο γάμο του καραγκιόζη τις προβλέψεις νομίζω... smile.gif
mixalisgate7
QUOTE(morrison @ Apr 27 2013, 16:27 ) *
Θα μπω και εγώ απλά θα τις βαράω λίγο στο γάμο του καραγκιόζη τις προβλέψεις νομίζω... smile.gif


Σιγά δεν έγινε και τίποτα
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 27 2013, 14:23 ) *
Εσύ είσαι ο Tombstone210;


Δε με αφηνε να βαλω παυλα. Ηθελα να το κανω 21-0.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 27 2013, 17:34 ) *
Δε με αφηνε να βαλω παυλα. Ηθελα να το κανω 21-0.


Είσαι μέσα.
T.W.Is.M.
Αληθεια, μεχρι που θα φτασει το ανεκδοτο με τους 3 ανυπαρκτους? Τι αλλο θα δουμε να κανουν? Τι νοημα εχει ολη η παρουσια τους? Τι προσφερουν σε οποιαδηποτε ιστορια? Εχω βαρεθει να βλεπω τις ανυπαρκτες φατσες τους να παρουσιαζονται ανικητες.
Fuck the Shield! angry_red.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 13:59 ) *
Αληθεια, μεχρι που θα φτασει το ανεκδοτο με τους 3 ανυπαρκτους? Τι αλλο θα δουμε να κανουν? Τι νοημα εχει ολη η παρουσια τους? Τι προσφερουν σε οποιαδηποτε ιστορια? Εχω βαρεθει να βλεπω τις ανυπαρκτες φατσες τους να παρουσιαζονται ανικητες.
Fuck the Shield! angry_red.gif


Λύσε μου την απορία Twism γιατί πρέπει να ξέρουμε από το τώρα τον σκοπό της Shield στα σενάρια; Στο TNA το αντίστοιχο stable ο σκοπός του αποκαλύφθηκε μετά από σχεδόν ένα χρόνο.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 28 2013, 14:38 ) *
Λύσε μου την απορία Twism γιατί πρέπει να ξέρουμε από το τώρα τον σκοπό της Shield στα σενάρια; Στο TNA το αντίστοιχο stable ο σκοπός του αποκαλύφθηκε μετά από σχεδόν ένα χρόνο.



Μα δεν υπαρχει σκοπος. Δεν υπαρχει τιποτα πισω απ το απροσωπο γκρουπ. Οσο μενουν ετσι απροσωποι και λειτουργουν σαν γκρουπ, ειναι ανυπαρκτοι. Οι αγωνες τους ειναι πολυ καλοι, ειδικα αυτο το TLC που επαιξαν με Ryback & Team Hell No ηταν απο τα καλυτερα ματς της χρονιας, αλλα απο σεναριο τιποτα. Το μονο που συμβαινει ειναι οι κλασικες heel τακτικες με επιθεσεις 3 εναντιον 1 και με συνεχη αναφορα της εξης justice σε καθε προσπαθεια για promo.
Δεν παρακολουθω τις εξελιξεις στο ΤΝΑ, αλλα οι Aces & Eights ηταν γκρουπ που η ταυτοτητα τους δεν ηταν γνωστη. Και μονο αυτο δινει ενα επιπλεον ενδιαφερον. Τελικα ποιος ηταν ο σκοπος ολης της ιστοριας?
Οταν ξεκινησε η Shield, τους χαρακτηρισα κοπια της Nexus. Η Nexus ανεφερε απ την αρχη μια bigger picture. Οταν ειχε επιτεθει στον Undertaker κατα τη διαρκεια του Buried Alive Match με τον Kane, πηγαν να πουν την επομενη μερα γιατι του επιτεθηκαν. Τελικα ποτε δε μαθαμε τιποτα απ τα 2, γιατι απλουστατα δεν υπηρχαν. Κι αυτα τα ειχαν αναφερει. Πιστευεις οτι θα δουμε κατι βαθυτερο πισω απο τη Shield?
Η τελευταια ευκαιρια χαθηκε στη Wrestlemania οταν δεν αποκαλυφθηκε κανενας(πχ Randy Orton) ως αρχηγος του γκρουπ. Η ιδεα 3 πρωτοεμφανιζομενων που τρομοκρατουν ολοκληρο του WWE και κερδιζουν οποιο μεγαλο(εως πολυ μεγαλο) ονομα βρισκεται στο δρομο τους μου μοιαζει απλα αποκρουστικη και χωρις ενδιαφερον για παρακολουθηση. Βλεπω τους αγωνες τους στα PPV γιατι περιμενω καλο θεαμα, αλλα αυτο το βρισκει κανεις και στο ROH.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 14:55 ) *
Μα δεν υπαρχει σκοπος. Δεν υπαρχει τιποτα πισω απ το απροσωπο γκρουπ. Οσο μενουν ετσι απροσωποι και λειτουργουν σαν γκρουπ, ειναι ανυπαρκτοι. Οι αγωνες τους ειναι πολυ καλοι, ειδικα αυτο το TLC που επαιξαν με Ryback & Team Hell No ηταν απο τα καλυτερα ματς της χρονιας, αλλα απο σεναριο τιποτα. Το μονο που συμβαινει ειναι οι κλασικες heel τακτικες με επιθεσεις 3 εναντιον 1 και με συνεχη αναφορα της εξης justice σε καθε προσπαθεια για promo.
Δεν παρακολουθω τις εξελιξεις στο ΤΝΑ, αλλα οι Aces & Eights ηταν γκρουπ που η ταυτοτητα τους δεν ηταν γνωστη. Και μονο αυτο δινει ενα επιπλεον ενδιαφερον. Τελικα ποιος ηταν ο σκοπος ολης της ιστοριας?
Οταν ξεκινησε η Shield, τους χαρακτηρισα κοπια της Nexus. Η Nexus ανεφερε απ την αρχη μια bigger picture. Οταν ειχε επιτεθει στον Undertaker κατα τη διαρκεια του Buried Alive Match με τον Kane, πηγαν να πουν την επομενη μερα γιατι του επιτεθηκαν. Τελικα ποτε δε μαθαμε τιποτα απ τα 2, γιατι απλουστατα δεν υπηρχαν. Κι αυτα τα ειχαν αναφερει. Πιστευεις οτι θα δουμε κατι βαθυτερο πισω απο τη Shield?
Η τελευταια ευκαιρια χαθηκε στη Wrestlemania οταν δεν αποκαλυφθηκε κανενας(πχ Randy Orton) ως αρχηγος του γκρουπ. Η ιδεα 3 πρωτοεμφανιζομενων που τρομοκρατουν ολοκληρο του WWE και κερδιζουν οποιο μεγαλο(εως πολυ μεγαλο) ονομα βρισκεται στο δρομο τους μου μοιαζει απλα αποκρουστικη και χωρις ενδιαφερον για παρακολουθηση. Βλεπω τους αγωνες τους στα PPV γιατι περιμενω καλο θεαμα, αλλα αυτο το βρισκει κανεις και στο ROH.



Προσωπικά πιστεύω οτι κάτι υπάρχει από πίσω από την Shield και θα μάθουμε μέχρι το καλοκαίρι.Αν δεν υπάρχει τίποτα όπως υποστηρίζεις θα είναι μια χοντρή πατάτα του Βινς.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 28 2013, 15:02 ) *
Προσωπικά πιστεύω οτι κάτι υπάρχει από πίσω από την Shield και θα μάθουμε μέχρι το καλοκαίρι.Αν δεν υπάρχει τίποτα όπως υποστηρίζεις θα είναι μια χοντρή πατάτα του Βινς.


Αν υπαρχει κατι, θα πρεπει να βρουν τροπο να το συνδεσουν με πραγματα που εχουν γινει. Δε νομιζω οτι θα γινει ομως κατι. Να σου θυμισω και τον anonymous GM του RAW που τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν ο Hornwoggle? Δεν υπαρχει μακροπροθεσμη ιστορια. Απλα εμεις θα θελαμε να δημιουργηθουν και τετοιες. Η τελευταια πρεπει να ηταν το Invasion. tongue.gif
Η εισοδος της Shield πιστευω οτι ειναι αλλη μια αποπειρα γρηγορης προωθησης. Θυμησου τη Nexus(και που κατεληξε ο καθενας για να κρινεις αν ηταν επιτυχημενη), το Fandango(πρωτο ματς νικη εναντιον του Jericho στη WM?), τον del Rio, το Sheamus, το Swagger. Ποσες φορες καποιος γινεται γρηγορα μεγαλο ονομα ή παιζει με τους μεγαλους πιο συντομα απ οτι πρεπει...
Τελικα με τους Aces & Eights τι εχει γινει?
nikolas12
Πραγματικά μπορεί να μου εξηγήσει κανείς πως γίνεται ένας από τους μεγαλύτερους wrestlers (αν όχι ο μεγαλύτερος) στο WWE να παλεύει στο Raw μετά από τρία χρόνια, να επανενώνεται με τον Kane που είχαν μια από τις μεγαλύτερες ομάδες και έναν ανερχόμενο παλαιστή τον Bryan και να χάνουν από τρεις rookies; Πραγματικά εδώ γύρισε μετά από καιρό ο Deadman και αυτό το γεγονός θεωρείται λιγότερο σημαντικό από το σερί της Shield; Αν δεν υπάρχει όντως κάποιος από πίσω τότε μιλάμε για μια μεγάλη, χωρίς νόημα, φούσκα που ενδέχεται να τελειώσει με Triple Threat Match σε Wrestlemania (σαν τη Legacy). Αν υπάρχει κάποιος από πίσω τα ενδεχόμενα είναι ή να απογοητευτούμε απίστευτα από τη λάθος επιλογή προσώπου ή να δούμε ωραίο heel turn κάποιου superstar (βλέπε Orton) κάτι που περίμενα κι εγώ στη Wrestlemania. Όσο γι' αυτό που λέτε περί Nexus θα συμφωνήσω μαζί σας. Η Nexus είχε σκοπό, όταν πήγαινε να επιτεθεί σε κάποιον το έκανε για κάποιο λόγο. Σχημάτισαν την ομάδα λόγω του ότι δεν τους φέρθηκαν σωστά στο NXT σύμφωνα με το σενάριο. Σωστός λόγος. Αυτά τα justice και believe in the shield είναι απλά για γέλια.
Πάντως έχει πλάκα αν σκεφτείς ποια ήταν η κατάληξη της παντοδύναμης Nexus και γενικά των παλαιστών της πρώτης σεζόν του NXT. Μόνο ο Bryan κέρδισε μεγάλο τίτλο και ο οποίος έμεινε μόνο 4 μέρες στη Nexus. Και στο NXT είχε χάσει σε όλα τα ματς! Επίσης μαζί με τον Bryan είχε φύγει ο Skip Sheffield που είχε κάνει μόλις δύο νίκες και τώρα έγινε ο Ryback και κυνηγάει το WWE championship. Άσε που άλλο Skip Sheffield, άλλο Ryback. O Young στη Nexus ήταν καρπαζοεισπράκτορας του Cena tongue.gif (αφού ήταν) και τώρα έχει μια απλά καλή ομάδα με τον Titus, αλλά δεν τους βλέπω για πρωτάθλημα. Slater (που στο Summerslam 2010 είχε αποκλείσει Edge και Jericho) και Gabriel έχουν πλέον γίνει τυπικά μέλη του ρόστερ και ποτέ δεν κατάλαβα, γιατί πήρανε 3 φορές ομαδικό τίτλο. Θα μου πεις ότι τις δύο φορές τους χάρισαν ουσιαστικά τον τίτλο, ο Barrett και ο Miz. Ο Otunga δεν εμφανίζεται τόσο συχνά και ο αρχηγός Barrett διεκδίκησε τους δύο μεγάλους τίτλους πολλές φορές και πλέον είναι Intercontinental champion και απορώ αν θα του ξαναδοθεί κάποια ευκαιρία για μεγάλο τίτλο. Για μένα η Nexus ως ιδέα ήταν πρωτότυπη, είχε στόχο και ήταν δεμένη ως ομάδα και εκεί έγκειται η επιτυχία της, αλλά ως μονάδες ξεχωριστά δεν έβγαλε σπουδαίους παλαιστές που ξεχώρισαν και όσοι βγήκανε ήταν αυτοί που ήρθαν τελευταίοι στο NXT και κάθισαν και πολύ λίγο στην ομάδα. Στη μετά-Barrett εποχή δεν μου άρεσε είναι η αλήθεια.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 15:23 ) *
Αν υπαρχει κατι, θα πρεπει να βρουν τροπο να το συνδεσουν με πραγματα που εχουν γινει. Δε νομιζω οτι θα γινει ομως κατι. Να σου θυμισω και τον anonymous GM του RAW που τελικα αποδειχτηκε οτι ηταν ο Hornwoggle? Δεν υπαρχει μακροπροθεσμη ιστορια. Απλα εμεις θα θελαμε να δημιουργηθουν και τετοιες. Η τελευταια πρεπει να ηταν το Invasion. tongue.gif
Η εισοδος της Shield πιστευω οτι ειναι αλλη μια αποπειρα γρηγορης προωθησης. Θυμησου τη Nexus(και που κατεληξε ο καθενας για να κρινεις αν ηταν επιτυχημενη), το Fandango(πρωτο ματς νικη εναντιον του Jericho στη WM?), τον del Rio, το Sheamus, το Swagger. Ποσες φορες καποιος γινεται γρηγορα μεγαλο ονομα ή παιζει με τους μεγαλους πιο συντομα απ οτι πρεπει...
Τελικα με τους Aces & Eights τι εχει γινει?



Θα δούμε στο μέλλον τι παίζει με την Shield.Που έχεις μείνει με τους Aces & Eights να σου πω.

QUOTE(nikolas12 @ Apr 28 2013, 16:21 ) *
Πραγματικά μπορεί να μου εξηγήσει κανείς πως γίνεται ένας από τους μεγαλύτερους wrestlers (αν όχι ο μεγαλύτερος) στο WWE να παλεύει στο Raw μετά από τρία χρόνια, να επανενώνεται με τον Kane που είχαν μια από τις μεγαλύτερες ομάδες και έναν ανερχόμενο παλαιστή τον Bryan και να χάνουν από τρεις rookies; Πραγματικά εδώ γύρισε μετά από καιρό ο Deadman και αυτό το γεγονός θεωρείται λιγότερο σημαντικό από το σερί της Shield; Αν δεν υπάρχει όντως κάποιος από πίσω τότε μιλάμε για μια μεγάλη, χωρίς νόημα, φούσκα που ενδέχεται να τελειώσει με Triple Threat Match σε Wrestlemania (σαν τη Legacy). Αν υπάρχει κάποιος από πίσω τα ενδεχόμενα είναι ή να απογοητευτούμε απίστευτα από τη λάθος επιλογή προσώπου ή να δούμε ωραίο heel turn κάποιου superstar (βλέπε Orton) κάτι που περίμενα κι εγώ στη Wrestlemania. Όσο γι' αυτό που λέτε περί Nexus θα συμφωνήσω μαζί σας. Η Nexus είχε σκοπό, όταν πήγαινε να επιτεθεί σε κάποιον το έκανε για κάποιο λόγο. Σχημάτισαν την ομάδα λόγω του ότι δεν τους φέρθηκαν σωστά στο NXT σύμφωνα με το σενάριο. Σωστός λόγος. Αυτά τα justice και believe in the shield είναι απλά για γέλια.
Πάντως έχει πλάκα αν σκεφτείς ποια ήταν η κατάληξη της παντοδύναμης Nexus και γενικά των παλαιστών της πρώτης σεζόν του NXT. Μόνο ο Bryan κέρδισε μεγάλο τίτλο και ο οποίος έμεινε μόνο 4 μέρες στη Nexus. Και στο NXT είχε χάσει σε όλα τα ματς! Επίσης μαζί με τον Bryan είχε φύγει ο Skip Sheffield που είχε κάνει μόλις δύο νίκες και τώρα έγινε ο Ryback και κυνηγάει το WWE championship. Άσε που άλλο Skip Sheffield, άλλο Ryback. O Young στη Nexus ήταν καρπαζοεισπράκτορας του Cena tongue.gif (αφού ήταν) και τώρα έχει μια απλά καλή ομάδα με τον Titus, αλλά δεν τους βλέπω για πρωτάθλημα. Slater (που στο Summerslam 2010 είχε αποκλείσει Edge και Jericho) και Gabriel έχουν πλέον γίνει τυπικά μέλη του ρόστερ και ποτέ δεν κατάλαβα, γιατί πήρανε 3 φορές ομαδικό τίτλο. Θα μου πεις ότι τις δύο φορές τους χάρισαν ουσιαστικά τον τίτλο, ο Barrett και ο Miz. Ο Otunga δεν εμφανίζεται τόσο συχνά και ο αρχηγός Barrett διεκδίκησε τους δύο μεγάλους τίτλους πολλές φορές και πλέον είναι Intercontinental champion και απορώ αν θα του ξαναδοθεί κάποια ευκαιρία για μεγάλο τίτλο. Για μένα η Nexus ως ιδέα ήταν πρωτότυπη, είχε στόχο και ήταν δεμένη ως ομάδα και εκεί έγκειται η επιτυχία της, αλλά ως μονάδες ξεχωριστά δεν έβγαλε σπουδαίους παλαιστές που ξεχώρισαν και όσοι βγήκανε ήταν αυτοί που ήρθαν τελευταίοι στο NXT και κάθισαν και πολύ λίγο στην ομάδα. Στη μετά-Barrett εποχή δεν μου άρεσε είναι η αλήθεια.



Barrett θα γίνει κάποια στιγμή main eventer,οι άλλοι της Nexus ποτέ δεν ήταν μεγάλα ταλέντα.
captain charisma
κ αυτον τον εκανε βουντου ο τζειμς???
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Apr 28 2013, 21:04 ) *
κ αυτον τον εκανε βουντου ο τζειμς???


Ποιος James;
captain charisma
λεμπρον... laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 28 2013, 17:30 ) *
Θα δούμε στο μέλλον τι παίζει με την Shield.Που έχεις μείνει με τους Aces & Eights να σου πω.




Barrett θα γίνει κάποια στιγμή main eventer,οι άλλοι της Nexus ποτέ δεν ήταν μεγάλα ταλέντα.


Παρτο απ την αρχη, γιατι ουσιαστικα ειχα παρει μια ιδεα στο Bound for Glory και μετα στο αλλο PPV του Ιανουαριου(Sacrifice?). Δεν εχω παρακολουθησει ποτε τις εβδομαδιαιες εξελιξεις, γιατι δεν προλαβαινω. Με λιγα λογια φυσικα, δε σου ζηταω να μου γραψεις εκθεση. Για να καταλαβω τι διαφορες εχουν τα σεναρια μεταξυ ΤΝΑ και WWE.

Για τον Barrett θεωρω οτι αυτο που κανει μετα τη Nexus ειναι η φυσιολογικη πορεια των πραγματων και θα ηθελα καποια στιγμη να προχωρησει σε main event. Σε καμια περιπτωση ομως με τον τροπο που γινοταν την περιοδο της Nexus. Οταν ξαναμπει στο τοπικ ο morrison, μπορει να μας πει τι παραληρηματα ειχα και τοτε με τη Nexus. Αν και τωρα ξεπερναω τον εαυτο μου... smiley.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 22:12 ) *
Παρτο απ την αρχη, γιατι ουσιαστικα ειχα παρει μια ιδεα στο Bound for Glory και μετα στο αλλο PPV του Ιανουαριου(Sacrifice?). Δεν εχω παρακολουθησει ποτε τις εβδομαδιαιες εξελιξεις, γιατι δεν προλαβαινω. Με λιγα λογια φυσικα, δε σου ζηταω να μου γραψεις εκθεση. Για να καταλαβω τι διαφορες εχουν τα σεναρια μεταξυ ΤΝΑ και WWE.

Για τον Barrett θεωρω οτι αυτο που κανει μετα τη Nexus ειναι η φυσιολογικη πορεια των πραγματων και θα ηθελα καποια στιγμη να προχωρησει σε main event. Σε καμια περιπτωση ομως με τον τροπο που γινοταν την περιοδο της Nexus. Οταν ξαναμπει στο τοπικ ο morrison, μπορει να μας πει τι παραληρηματα ειχα και τοτε με τη Nexus. Αν και τωρα ξεπερναω τον εαυτο μου... smiley.gif


Ξεκινάμε από το Bound for Glory όπου αποκαλύφθηκε οτι ο Devon είναι μέλος των Aces & 8s και στους επόμενους μήνες αποκαλύφθηκαν τα υπόλοιπα μέλη της φατρίας (D'Lo Brown,Devon,D.O.C.,Garett Bischoff,Knux,Mr. Anderson,Taz & Wes Brisco) και φτάνουμε στο Lockdown όπου μαθαίνουμε οτι ο αρχηγός του γκρουπ είναι ο Bully Ray και κερδίζει τον παγκόσμιο τίτλο με την βοήθεια του γκρουπ.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 28 2013, 22:31 ) *
Ξεκινάμε από το Bound for Glory όπου αποκαλύφθηκε οτι ο Devon είναι μέλος των Aces & 8s και στους επόμενους μήνες αποκαλύφθηκαν τα υπόλοιπα μέλη της φατρίας (D'Lo Brown,Devon,D.O.C.,Garett Bischoff,Knux,Mr. Anderson,Taz & Wes Brisco) και φτάνουμε στο Lockdown όπου μαθαίνουμε οτι ο αρχηγός του γκρουπ είναι ο Bully Ray και κερδίζει τον παγκόσμιο τίτλο με την βοήθεια του γκρουπ.


Λιγο ακυρο το τελος, γιατι ο Bully Ray επαιζε εναντιον τους στο Bound for Glory και δεν αποκαλυφθηκε ως μελος τους, ενω θα μπορουσε να κερδισει το ματς.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 23:03 ) *
Λιγο ακυρο το τελος, γιατι ο Bully Ray επαιζε εναντιον τους στο Bound for Glory και δεν αποκαλυφθηκε ως μελος τους, ενω θα μπορουσε να κερδισει το ματς.


Ναι αλλά οι σεναριογράφοι έπρεπε βάλουν αργηχό κάποιον που δεν το περίμενε κανείς και στο BFG δεν ήταν face ο Bully έγινε πιο μετά.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 28 2013, 23:07 ) *
Ναι αλλά οι σεναριογράφοι έπρεπε βάλουν αργηχό κάποιον που δεν το περίμενε κανείς και στο BFG δεν ήταν face ο Bully έγινε πιο μετά.


Θυμαμαι οτι στο Bound for Glory υπηρχε η υποψια οτι ο Bully Ray μπορει να προδιδε το Sting(καλα θυμαμαι, αυτος δεν ηταν ο συμπαιχτης του?) και τελικα δεν εγινε. Δε λεω οτι ειναι επιπεδου "Shield μεχρι στιγμης" το σεναριο, απλα η πρωτη μου εντυπωση ακουγοντας την καταληξη ηταν αυτη. Εδωσαν καποια εξηγηση για ολα αυτα οι Aces & Eights? Κατι περα απο το οτι ηθελαν να βοηθησουν τον Bully Ray να παρει τον τιτλο.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2013, 23:40 ) *
Θυμαμαι οτι στο Bound for Glory υπηρχε η υποψια οτι ο Bully Ray μπορει να προδιδε το Sting(καλα θυμαμαι, αυτος δεν ηταν ο συμπαιχτης του?) και τελικα δεν εγινε. Δε λεω οτι ειναι επιπεδου "Shield μεχρι στιγμης" το σεναριο, απλα η πρωτη μου εντυπωση ακουγοντας την καταληξη ηταν αυτη. Εδωσαν καποια εξηγηση για ολα αυτα οι Aces & Eights? Κατι περα απο το οτι ηθελαν να βοηθησουν τον Bully Ray να παρει τον τιτλο.


Σωστά θυμάσαι.Να πάρουν τον έλεγχο της εταιρείας στα χέρια τους.
T.W.Is.M.
Βλεποντας το ματς του del Rio εναντιον του Cesaro στο χτεσινο RAW παρατηρω κατι. Ολοι οι τοπ faces στο WWE χρησιμοποιουν συγκεκριμενους συνδυασμους κινησεων απο τη στιγμη που αναλαμβανουν τετοιους ρολους και βρισκουν καποια χειρονομια ή κινηση για να δειξουν οτι ερχεται η finishing move, ακομα κι οταν αυτο δεν ειναι απαραιτητο.
Ο Cena εχει τις γνωστες 5 κινησεις, που καταληγουν στο FU(δεν μπορω να το λεω Attitude Adjustment).
O Orton εχει μια αντιστοιχη ακολουθια κινησεων(clothesline-clothesline-powerslam-DDT απο το μεσαιο σχοινι-RKO) και προετοιμαζει το RKO χτυπωντας το εδαφος του ρινγκ γονατιστος περιμενοντας τον αντιπαλο.
Ο Sheamus δεν εχει τετοια ακολουθια, αλλα παντα κλειδωνει τον αντιπαλο στα σχοινια χτυπωντας τον 10 φορες για να μετραει το κοινο. Πριν το Brogue Kick χρησιμοποιει το White Noise και προετοιμαζει το Brogue Kick χτυπωντας το στηθος του και φωναζοντας Brogue Brogue.
Ο Alberto del Rio δεν ειχε τιποτα τετοιο. Βλεπω ομως οτι πλεον κι αυτος κλειδωνει τον αντιπαλο στα σχοινια χτυπωντας στην πλατη με τον αγκωνα 10 φορες. Ακολουθει το Backstabber και νομιζω οτι αρχιζει να καθιερωνει ακολουθια κινησεων κι αυτος. Μετα απο τα πρωτα 2 clothesline ακολουθει ενα Backbreaker και οσο ο αντιπαλος ειναι γονατιστος πριν ακομα σηκωθει ακολουθει ενα superkick σαν το Sweet chin music. Προετοιμαζει το Cross-arm breaker χτυπωντας τον καρπο του για να συντονισει το πληθος.
Αντιστοιχη προετοιμασια του κοινου εκαναν ο Shawn Michaels πριν το Sweet Chin Music και ο Edge πριν το Spear(ειτε ως face ειτε ως heel-απλα ως face ειχε και τις φωνες του κοινου "spear spear spear").
Οσοι λετε οτι καποιος απο τους παραπανω δεν ειναι καλος wrestler ή ειναι βαρετος, ξανασκεφτειτε το. Οι κινησεις τους πρεπει να ειναι συγκεκριμενες και να μαθαινονται ευκολα... Κι ο Daniel Bryan που βλεπω τωρα ειναι περιορισμενος στις κινησεις του. Απλα επειδη ειναι πολυ καλος wrestler τα καταφερνει να εχει μεγαλυτερο ευρος κινησεων.

Κλεινοντας θα αναφερθω στο τριο Στουτζες: Deanje Ambrosic, Sethimir Rollinsic, Roman Reignsovic, οι 3 Σερβοι του WWE! tongue.gif Ειναι δυσκολο μιλωντας εντος σεναριου οσοι εχουν δεχτει επιθεση απο το απροσωπο γκρουπ να βγουν ολοι μαζι και να τους επιτεθουν πολλοι εναντιον 3?
Να κανω και μια προβλεψη για το πως θα τελειωσει η ιστορια τους? Με ενα triple threat μεταξυ των μελων της στην επομενη Wrestlemania, αντε στην καλυτερη στο Summerslam. Χωρις καμια σεναριακη εξελιξη, χωρις κανεναν να βρισκεται απο πισω τους, χωρις κανεναν να τους σταματα. Αν οι περισσοτερες ιστοριες εχουν εναν νεο πρωταγωνιστη, με αυτη ο Βινς και ο γαμπρος του σκοπευουν να ανεβασουν 3 με τη μια! Για το οτι κανεις τους δεν εχει κατι ιδιαιτερο σαν χαρακτηρας 5 μηνες μετα το ντεμπουτο τους, ειναι κατι που δε μας απασχολει. Ισως αποκτησουν στη συνεχεια, ισως και οχι. Απλα καποιος απ τους 3 θα γινει το θυμα, που θα τον εκμεταλλευτουν οι αλλοι και γι αυτο θα παιξει το ρολο του καλου. Εξηγηση στο γιατι γινονται ολα αυτα δεν υπαρχει και δεν προκειται να υπαρξει. Σιγα μην κουρασουν τα μυαλα τους οι σεναριογραφοι να δημιουργησουν και χαρακτηρες και να εξηγουν τι συμβαινει. Η ουσια ειναι οτι 3 πρωτοεμφανιζομενοι μπορουν να μπαινουν στο WWE και να κανουν οτι θελουν.
nikolas12
Ό,τι έλεγα κι εγώ T.W.Is.M για τη Shield. Το ματσάκι μεταξύ τους στο FCW που κέρδισε ο Reigns δεν ήταν κακό, αλλά πιστεύω πως στη Wrestlemania θα είναι το λογικό να γίνει. Δεν πιστεύω ότι θα έχουν διαλυθεί μέχρι το Summerslam, αλλά θα συνεχίσουν να μας σπάνε τα νεύρα μέχρι του χρόνου. Βέβαια υπάρχει περίπτωση να έρθει η πρώτη ήττα (αμήν και πότε) αρκετά σύντομα και μετά από αυτήν να μαλώσουν μεταξύ τους και να πάνε για το triple threat.
Πάντως δεν ξέρω γιατί, αλλά με χαλάει το triple threat του Extreme Rules για το Heavyweight. Σίγουρα είναι ωραίο να βλέπεις νέα πρόσωπα, αλλά θα ήταν πιο ενδιαφέρον ως σενάριο να παλέψουν ο Sheamus, ο Orton, o Big Show και ο Del Rio ας πούμε. Όπως είχε γίνει πέρυσι στο Over the Limit απλά τότε ήταν ο Jericho αντί για τον Big Show. Θα είναι Ladder match και από τώρα φαντάζομαι τον αντιπαθή (συνονόματο βέβαια) να κερδίζει, απλά θα ήθελα να δω πιο μεγάλους faces και heels.
Και τέλος για τον Barrett έχω να πω πως κι εγώ πιστεύω πως θα περάσει κάποια στιγμή σε main eventer, αλλά το θέμα είναι πότε και με ποια πρόφαση. Είχε ακουστεί ότι ψαχνόντουσαν για επιστροφή της Nexus οι σεναριογράφοι λόγω του ότι το απαιτούσε το κοινό και για να δώσουν ευκαιρία στον Barrett να πάει πάλι για μεγάλο τίτλο, αλλά θα ήθελα να δω τον Barrett να παίρνει κανονικά δικαίωμα συμμετοχής, όχι όπως έγινε όταν ήταν στη Nexus που π.χ. απαιτούσε από τον Cena να βγει μόνος του από το battle royal και πήρε αυτός το δικαίωμα να αντιμετωπίσει τον Orton στο Bragging Rights.
mixalisgate7
Δεν τίθεται θέμα αναβίωσης της Nexus.Ο Barrett αν δεν τραυματιζόταν πέρσι θα γινόταν special ΜΙΤΒ match στην Wrestlemania 28 το οποίο και θα κέρδιζε.

Τελικά ο Cena δεν έπαθε ρήξη στον αχειλίο τέτοντα απλά μελάνιασε η φτέρνα του

ΠΗΓΗ

Εκτός απρόοπτου ο Paul Bearer θα ενταχθεί στο Hall of Fame

ΠΗΓΗ
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ May 1 2013, 15:52 ) *
Και τέλος για τον Barrett έχω να πω πως κι εγώ πιστεύω πως θα περάσει κάποια στιγμή σε main eventer, αλλά το θέμα είναι πότε και με ποια πρόφαση. Είχε ακουστεί ότι ψαχνόντουσαν για επιστροφή της Nexus οι σεναριογράφοι λόγω του ότι το απαιτούσε το κοινό και για να δώσουν ευκαιρία στον Barrett να πάει πάλι για μεγάλο τίτλο, αλλά θα ήθελα να δω τον Barrett να παίρνει κανονικά δικαίωμα συμμετοχής, όχι όπως έγινε όταν ήταν στη Nexus που π.χ. απαιτούσε από τον Cena να βγει μόνος του από το battle royal και πήρε αυτός το δικαίωμα να αντιμετωπίσει τον Orton στο Bragging Rights.


Γιατι να πρεπει να εχει ενα γκρουπ πισω του για να κανει τη βρωμοδουλεια? Στην πραγματικοτητα δεν τον προωθουν ετσι. Ο Rock εφτασε στην κορυφη οταν εφυγε απο το Nation of Domination, ο Triple H οταν στραφηκε εναντιον της DX, την οποια δε χρειαστηκε ουτε ο Shawn Michaels για να ανεβει στην κορυφη, o Angle και ο Lesnar δε χρειαστηκαν κανενα γκρουπ για να γινουν μεγαλα ονοματα, ο Batista και ο Orton εφυγαν απ την Evolution για να ανεβουν στην κορυφη. Γενικα δε θυμαμαι καποιον που να εγινε πρωταθλητης χαρη σε καποιο γκρουπ και να παρεμεινε στα main event. Τα γκρουπ ειναι για να αναδεικνυουν αρχικα καποιον ή να καλυπτουν την αδυναμια του να πεισει και να σταθει σαν πρωταθλητης.
mixalisgate7


smiley.gif smiley.gif
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 1 2013, 17:53 ) *
Γιατι να πρεπει να εχει ενα γκρουπ πισω του για να κανει τη βρωμοδουλεια? Στην πραγματικοτητα δεν τον προωθουν ετσι. Ο Rock εφτασε στην κορυφη οταν εφυγε απο το Nation of Domination, ο Triple H οταν στραφηκε εναντιον της DX, την οποια δε χρειαστηκε ουτε ο Shawn Michaels για να ανεβει στην κορυφη, o Angle και ο Lesnar δε χρειαστηκαν κανενα γκρουπ για να γινουν μεγαλα ονοματα, ο Batista και ο Orton εφυγαν απ την Evolution για να ανεβουν στην κορυφη. Γενικα δε θυμαμαι καποιον που να εγινε πρωταθλητης χαρη σε καποιο γκρουπ και να παρεμεινε στα main event. Τα γκρουπ ειναι για να αναδεικνυουν αρχικα καποιον ή να καλυπτουν την αδυναμια του να πεισει και να σταθει σαν πρωταθλητης.


Μα κι εγώ το βρίσκω εξίσου λάθος απλά ακούστηκε ως ιδέα για να προωθηθεί ο Wade και είναι κάτι το οποίο ελπίζω να μη γίνει, γιατί εκτός από αχρείαστο θα είναι και μεγάλη ξενέρα.
giorgos14
Βλεποντας τα τελευταια επεισοδεια μου δημιουργηθηκαν 2 απορειες
    Ποιοι θα ναι αραγε οι 2 απο την shield που θα παιξουν για το tag team?
    Γιατι ενω διαλεγε ο ΝτελΡΙο ειδος αγωνα διαλεξε κατι αλλο περα απο submission match?Με ποια λογικη να τον βαλουν οι σεναριογραφοι να διαλεξει ladders?
mixalisgate7
QUOTE(giorgos14 @ May 4 2013, 21:17 ) *
Βλεποντας τα τελευταια επεισοδεια μου δημιουργηθηκαν 2 απορειες
    Ποιοι θα ναι αραγε οι 2 απο την shield που θα παιξουν για το tag team?
    Γιατι ενω διαλεγε ο ΝτελΡΙο ειδος αγωνα διαλεξε κατι αλλο περα απο submission match?Με ποια λογικη να τον βαλουν οι σεναριογραφοι να διαλεξει ladders?


    Seth Rollins & Dean Ambrose
    Γιατί τα ladders matches είναι πιο θεαματικότερα από τα submission
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.