Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ May 25 2013, 12:14 ) *
Ο Miz έχει αποτύχει φέτος 3 φορές για το US και 1 για το IC. Και όταν το κατέκτησε, το έχασε την επόμενη μέρα!


Ο Miz έχασε τον τίτλο επειδή συμμετείχε σε ταινία.
nikolas12
Το ξέρω ότι τον έχασε, γιατί είχε τα γυρίσματα, αλλά καλύτερα πιστεύω να μην τον είχε κερδίσει καν στο pre-show της Wrestlemania και να τον κέρδιζε τώρα σταματώντας ένα αρκετά μεγάλο σερί του Barrett.
mixalisgate7
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ May 26 2013, 02:25 ) *


Εγώ το ήξερα. Η πλάκα είναι πως με τη Shield τους έχει δείρει όλους tongue.gif Λογικά είναι και ανηψιός του Rikishi.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ May 26 2013, 12:31 ) *
Εγώ το ήξερα. Η πλάκα είναι πως με τη Shield τους έχει δείρει όλους tongue.gif Λογικά είναι και ανηψιός του Rikishi.


+ Tamina Snuka
nikolas12


Γενικά είχα βρει αυτό το ωραίο βίντεο σχετικά με την οικογένεια Anoai και από εδώ είχα μάθει τις σχέσεις του Reigns με τους υπόλοιπους (είναι και του Umaga συγγενής).
mixalisgate7
Για ποιον παλαιστή θέλετε να κάνω αφιέρωμα στο blog μου; Έχω κάνει για τον Undertaker (Streak),Brock Lesnar,Mick Foley,Chris Benoit,Eddie Guerrero,Trish Stratus,John Cena,CM Punk ως WWE Champion,Ryback,Chris Jericho,Triple H & Shawn Michaels.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ May 27 2013, 18:18 ) *
Για ποιον παλαιστή θέλετε να κάνω αφιέρωμα στο blog μου; Έχω κάνει για τον Undertaker (Streak),Brock Lesnar,Mick Foley,Chris Benoit,Eddie Guerrero,Trish Stratus,John Cena,CM Punk ως WWE Champion,Ryback,Chris Jericho,Triple H & Shawn Michaels.



Κανε για το Rock. Αν το κρατας για αλλη στιγμη, θα προτεινα ειτε τον Edge ειτε τον Goldberg(χωρις κανενα ιδιαιτερο λογο).
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 27 2013, 20:33 ) *
Κανε για το Rock. Αν το κρατας για αλλη στιγμη, θα προτεινα ειτε τον Edge ειτε τον Goldberg(χωρις κανενα ιδιαιτερο λογο).


Καταγράφηκαν οι προτάσεις σου,θα περιμένω και άλλες απαντήσεις.
giorgos14
QUOTE(mixalisgate7 @ May 27 2013, 15:18 ) *
Για ποιον παλαιστή θέλετε να κάνω αφιέρωμα στο blog μου; Έχω κάνει για τον Undertaker (Streak),Brock Lesnar,Mick Foley,Chris Benoit,Eddie Guerrero,Trish Stratus,John Cena,CM Punk ως WWE Champion,Ryback,Chris Jericho,Triple H & Shawn Michaels.



Εγω θα ηθελα να δω κατι για Randy Orton.Απο την evolution μεχρι τωρα..
mixalisgate7
19.gif 19.gif

mixalisgate7
Ετοιμάζονται σε δυο αφιερώματα.Το ένα με τον Randy Orton με τους δέκα καλύτερους αγώνες του και το άλλο με το Rock.
nikolas12
Και εγώ θα έλεγα ότι θα μου άρεσε το αφιέρωμα στον Orton δηλαδή και μου άρεσε και η πρόταση για αφιέρωμα στον Edge. Επίσης Μιχάλη θα ήθελα αν μπορείς να μου στείλεις τα υπόλοιπα αφιερώματα σε λινκ, γιατί δεν έχω πολύ χρόνο για να ψάξω (μέχρι την Παρασκευή τουλάχιστον tongue.gif )
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ May 28 2013, 00:57 ) *
Και εγώ θα έλεγα ότι θα μου άρεσε το αφιέρωμα στον Orton δηλαδή και μου άρεσε και η πρόταση για αφιέρωμα στον Edge. Επίσης Μιχάλη θα ήθελα αν μπορείς να μου στείλεις τα υπόλοιπα αφιερώματα σε λινκ, γιατί δεν έχω πολύ χρόνο για να ψάξω (μέχρι την Παρασκευή τουλάχιστον tongue.gif )


Έχεις pm.
nikolas12
Χεχε με pm τα περίμενα είναι η αλήθεια tongue.gif σε ευχαριστώ πολύ. smiley.gif
mixalisgate7
Ο λόγος που έχασε ο Kofi kingston το US Title

http://www.wwe.com/shows/smackdown/2013-05...update-26118354
T.W.Is.M.
Αυτο το πραγμα να παιρνουν καποιον ή καποιους απο το πουθενα και μεσα σε λιγες εβδομαδες να παιζουν με τους κορυφαιους και να στεκονται δεν το καταλαβαινω. Το δε σπρωξιμο στη Shield εχει φτασει σε τερατωδη επιπεδα. Ο μεν Rollins χρειαζεται παρεμβαση απο τον Kane για να χασει απο εναν πρωην πρωταθλητη οπως ο Daniel Bryan. Ο δε Ambrose κερδιζει καθαρα για τον τιτλο εναν 7 φορες midcard πρωταθλητη και μετα δεν τολμανε να τον βαλουν να χασει ουτε απο το Randy Orton! Πρεπει να ανακατευτουν οι υπολοιποι για να αποφυγει την ηττα. Οσο για το Reigns, το spear του ειναι τοσο επικινδυνο οσο του Edge και του Goldberg μαζι. Με αυτο εχει κερδισει το μισο WWE. Το push του Cena το 2007 ηταν του δημοτικου μπροστα σε αυτους τους τυπους. Κι ο Cena ειχε και 5 χρονια στην πλατη του. Ο Ryback ειναι 1 χρονο στο WWE και σε διαστασεις οσο και οι 3 της Shield μαζι και φτανει να παιζει στα ισα με το Cena τωρα. Ο Batista που ειναι ακομα πιο εντυπωσιακος σωματικα χρειαστηκε να περιμενει 3 χρονια για να βρεθει σε πρωτο ρολο. Για να μη θυμισω ποσα χρονια περασαν μεχρι να παρει τον πρωτο του τιτλο ο Edge...
Καποιες φορες μαλιστα οπου υπαρχει αυτη η γρηγορη προωθηση, μετα ερχεται και το ξεφουσκωμα. Βλεπε Wade Barrett ή ακομα πιο χαρακτηριστικα Vladimir Kozlov.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 1 2013, 19:04 ) *
Καποιες φορες μαλιστα οπου υπαρχει αυτη η γρηγορη προωθηση, μετα ερχεται και το ξεφουσκωμα. Βλεπε Wade Barrett ή ακομα πιο χαρακτηριστικα Vladimir Kozlov.


Το push του Kozlov ήταν για το γτπ.Έδω δεν έκαναν main eventer τον Christian που έκανε παπάδες στο TNA.
captain charisma
ο αστικος μυθος λεει οτι τα μελη της ασπιδας ειναι σερβοι τριτης γενιας και ο βινς εχει μια συμπαθεια προς τους σερβους οποτε δικαιολογειται το φουσκομενο push που παιρνουν smiley.gif
nikolas12
Έλεος πια με αυτό το Del Rio-Langston το έχουμε δει 150 φορές σε δύο εβδομάδες. Ας ελπίσουμε να γίνει face o Big E μπας και τις φάει ο Ziggler. Ο Δόλφος να πούμε 2 εβδομάδες απών κι έμεινε σταθερός στην έκτη θέση στα rankings. Ο Cena έχασε από τον Axel και με count out κιόλας κι έπεσε τρίτος. Αν είναι δυνατόν πια. Κι αυτή η Shield ένα Powerbomb χάθηκε να του κάνει να ευχαριστηθώ κι εγώ μια επίθεση; Θυμάμαι ακόμα την αντίδραση του κοινού μια μέρα μετά τη Wrestlemania (που θεωρείται και το καλύτερο φετινό τρομάρα του) να πανηγυρίζει για τον Ziggler και για τον Del Rio που ήταν ο face της υπόθεσης τίποτα. Τουλάχιστον τώρα με τον heel Ryback δεν υπάρχουν το ίδιο άστοχες αντιδράσεις. Όσο για το push συμφωνώ με τα περί Shield και το έχω δηλώσει πολλές φορές ότι ενώ σαν παλαιστές τους εκτιμώ θεωρώ υπερβολικό το push. Όπως επίσης και του Axel, ο οποίος από ταπεινό μέλος της Nexus πήγε στο NXT και από εκεί να παλεύει με τον Triple H και τον Cena. Και ο Sheamus κέρδισε πολύ γρήγορα τίτλο είναι η αλήθεια. Και μιας και είπα Sheamus πότε θα ξαναπάει επιτέλους για τίτλο; Μου έχουν το μακαρονομάλλη Heavyweight και ο Sheamus κοντράρεται με τον Sandow...
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 1 2013, 22:19 ) *
Και ο Sheamus κέρδισε πολύ γρήγορα τίτλο είναι η αλήθεια. Και μιας και είπα Sheamus πότε θα ξαναπάει επιτέλους για τίτλο; Μου έχουν το μακαρονομάλλη Heavyweight και ο Sheamus κοντράρεται με τον Sandow...


Λογικά στο μέλλον θα κυνηγήσει το IC.
HLR CENATION
Μιχαλη κανε στον Ματσο Μαν λεω εγω... wink.gif

Αυριο παιζουμε φαντασυ με ΤΝΑ ε?
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 2 2013, 00:43 ) *
Μιχαλη κανε στον Ματσο Μαν λεω εγω... wink.gif

Αυριο παιζουμε φαντασυ με ΤΝΑ ε?


Καλή ιδεά.Εγώ πάντως θα παίξω.
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 2 2013, 02:35 ) *
Καλή ιδεά.Εγώ πάντως θα παίξω.


Ωραια.Επαιξα και εγω.

Οι προβλεψεις μου για το ΤΝΑ ειναι:

No Holds Barred match
TNA World Heavyweight Championship
Bully Ray © vs. Sting

Bully Ray

AJ Styles vs. Kurt Angle

Aj Styles


Elimination Match
TNA Tag Team Championship
Chavo Guerrero & Hernandez © vs. Austin Aries & Bobby Roode vs. Bad Influence vs. James Storm & Gunner

James Storm and Gunner

Jeff Hardy, Samoa Joe & Magnus vs Aces & Eights


Jeff Hardy, Samoa Joe & Magnus

Devon © vs. Joseph Park

Devon

Ultimate X Match
X Division Championship
Kenny King © vs. Chris Sabin vs. Suicide

Ultimate X Match
X Division Championship
Kenny King © vs. Chris Sabin vs. Suicide

Chris Sabin

T.W.Is.M.
Κι εγω εχω δωσει, αν και δεν παρακολουθω τα εβδομαδιαια. Θα προσπαθησω να δω το PPV ομως.
mixalisgate7
Προβλέψεις για το Slammiversary XI:

World Heavyweight Championship No Holds Barred Match
Bully Ray © vs. Sting
ΝΙΚΗΤΗΣ:Bully Ray

World Tag Team Championship Four Way Elimination Match
Chave Guerrero and Hernandez © vs. Christopher Daniels and Kazarian vs. Bobby Roode and Austin Aries vs. James Storm and Gunner
ΝΙΚΗΤΕΣ: Chave Guerrero and Hernandez

AJ Styles vs. Kurt Angle
ΝΙΚΗΤΗΣ: AJ Styles

World Television Championship
Devon © vs. Joseph Park
ΝΙΚΗΤΗΣ: Devon

X Division Championship Ultimate X Match
Kenny King © vs. Chris Sabin vs. Suicide
ΝΙΚΗΤΗΣ: Kenny King

Last Knockout Standing Match
Taryn Terrell vs. Gail Kim
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: Taryn Terrell

Gut Check Tournament Finals
Jay Bradley vs. Sam Shaw
ΝΙΚΗΤΗΣ: Jay Bradley

Magnus, Samoa Joe and Jeff Hardy vs. Aces & Eights
ΝΙΚΗΤΕΣ: Magnus, Samoa Joe and Jeff Hardy
captain charisma


αγνωριστος ο νεκρος
mixalisgate7
Ποια φατρία θα διαλυθεί μεσά στις/ους επόμενες/ους εβδομάδες/μήνες;
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 8 2013, 02:57 ) *
Ποια φατρία θα διαλυθεί μεσά στις/ους επόμενες/ους εβδομάδες/μήνες;


Πες το μας το καλό το νέο ρε Μιχάλη! Διαλύεται όντως η Shield σε λίγο καιρό; Heel turn λογικά από Orton και ματς εναντίον του Bryan στο Payback βλέπω, triple threat για το IC που θα το αναλύσω κάποια άλλη στιγμή και Shandow-Sheamus. Για να δούμε ποιες άλλες κόντρες θα υπάρξουν.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 8 2013, 16:37 ) *
Πες το μας το καλό το νέο ρε Μιχάλη! Διαλύεται όντως η Shield σε λίγο καιρό;


Άλλη φατρία είναι.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 8 2013, 17:33 ) *
Άλλη φατρία είναι.


Dolph-Big E-AJ ε? Τα πρωτα δειγματα εχουν ηδη φανει και μυριζει face turn του Big E. Αλλα δεν αποκλειω και το αντιθετο(να γυρισουν οι αλλοι 2). Αν ακολουθησουν αυτο το δρομο, θα ηθελα να ξεκινησει κοντρα heel Ziggler vs face Orton και να καταληξει face Ziggler vs heel Orton.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 8 2013, 21:24 ) *
Dolph-Big E-AJ ε? Τα πρωτα δειγματα εχουν ηδη φανει και μυριζει face turn του Big E. Αλλα δεν αποκλειω και το αντιθετο(να γυρισουν οι αλλοι 2). Αν ακολουθησουν αυτο το δρομο, θα ηθελα να ξεκινησει κοντρα heel Ziggler vs face Orton και να καταληξει face Ziggler vs heel Orton.


Δεν αναφέρομαι σ'αυτήν.
giorgos14
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 8 2013, 18:29 ) *
Δεν αναφέρομαι σ'αυτήν.



Ε δεν εμειναν και πολλες.Για τους 3ΜΒ λογικα λες...
mixalisgate7
QUOTE(giorgos14 @ Jun 9 2013, 01:17 ) *
Ε δεν εμειναν και πολλες.Για τους 3ΜΒ λογικα λες...


Ούτε
T.W.Is.M.
Aces & Eights ισως? Γιατι το WWE νομιζω το εξαντλησαμε.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 9 2013, 10:07 ) *
Aces & Eights ισως? Γιατι το WWE νομιζω το εξαντλησαμε.


Bingo 41.gif
nikolas12
Σκέφτηκα τους Aces & Eights, γιατί είναι η μοναδική ομάδα που ξέρω στο TNA. Στα του WWE λογικά ο Langston θα κάνει face turn, αφού εμφανίστηκαν κάποιες μικροτριβές με την Aj μετά από μία ήττα από τον Del Rio. Η 3ΜΒ παραμένει αστεία και δεν είναι τόσο ενοχλητική όσο η Shield. Όπως το κόβω οι τελευταίοι ή θα διαλυθούν σύντομα ή θα πάνε μέχρι τη Wrestlemania και θα το λήξουν με triple threat.
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 2 2013, 00:43 ) *
Μιχαλη κανε στον Ματσο Μαν λεω εγω... wink.gif


Ανέβηκε αφιέρωμα για τον Macho Man
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 10 2013, 18:18 ) *
Ανέβηκε αφιέρωμα για τον Macho Man

Ωραιος ρε Μιχαλη 77.gif ...Θα μπω να το διαβασω.

Το Σκ ειδα το σλαμιβερσαρυ.Νομιζω οτι το ΤΝΑ εχει ξεφυγει απο το WWE.Πολυ πιο ωραιο σοου ,πολυ πιο καλα σεναρια ,πιο καλο ροστερ με εξαιρεση τους Λενσαρ ,Ροκ,Τριπλ h,Aντερτεικερ.Τους παρτ ταιμ δηλαδη.Πολυ καλυτερα που εγιναν 4 τα ppv.Ωραια θα ηταν να ηταν και στο wwe ετσι.Μονο η παραγωγη ειναι καλυτερη στο wwe.
nikolas12
Δεν ξέρω αν είμαι ο μοναδικός που το πιστεύει, αλλά το Payback που έρχεται είναι πραγματικά το πιο κομβικό ppv μέχρι τώρα για πολλά σενάρια. Μέχρι στιγμής για μένα μέσα στη χρονιά δεν έχουμε δει τόσο ωραία σενάρια όσο πέρυσι, αλλά κυρίως προβλέψιμα.
Κατ' αρχάς βλέπουμε ότι ξαφνικά από main eventer πάει στο pre-show και αναλώνεται σε ανούσιες κόντρες. Αφού έχει ενδιαφέρον και χιούμορ σαν χαρακτήρας και είναι πολύ καλός παλαιστής, γιατί τον υποβιβάζουν;
Ξεκινάω για τα σενάρια τώρα. Με τον secret admirer το WWE πέτυχε διάνα. Είχε μυστήριο και μπορούσε να εξελίξει πολύ ωραία σενάρια. Είχε ακουστεί μέχρι και η Shield με τέταρτο μέλος την Kaitlyn, κάτι που σαν ιδέα δε με χάλαγε καθόλου. Και τελικά επέλεξαν το πιο προβλέψιμο, αυτό που είχε ακουστεί περισσότερο και το πιο βαρετό. AJ Lee. Μα ρε Vince είχες μια ωραία ιδέα, δεν μπορούσες να την προχωρήσεις εξίσου καλά; Έκανες αυτό που περιμέναμε όλοι; Η AJ Lee θα το πάρει το Divas Championship, αλλά προσωπικά περισσότερο σαν valet μπορώ να τη δω στα σενάρια παρά σαν wrestler.
Μετά έχουμε το IC. Με την αντικατάσταση του Fandango πιστεύω ότι ο Miz δεν έχει τόσο σίγουρα τη νίκη. Για μένα ήταν προφανής νικητής από τώρα, όμως το ανελέητο push στον Axel μπορεί να σφραγιστεί με έναν midcard τίτλο και ίσως σύντομα τον μετακινήσουν και πιο ψηλά. Το πιο βαρετό θα ήταν να κερδίσει ο Barrett κάτι που απεύχομαι και πιστεύω πως του αξίζει ένα push.
Στους μεγάλους τίτλους δεν υπάρχουν πολλά να πεις. Ο Δόλφος θα συνεχίσει να μας σπάει τα νεύρα ως Heavyweight και δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν κρατάει ποτέ τη ζώνη στα χέρια του. rolleyes.gif Ο Cena πάλι ακούστηκε πως θα κρατήσει το WWE (να και κάτι καλό). Έχει το μειονέκτημα στο tables match, αλλά έχει πολύ μικρό πλεονέκτημα στους Lumberjacks. Για το ασθενοφόρο δεν ξέρω, αν και τον έχουμε δει τον Cena σε τέτοιο ματς και θεωρώ πως το έχει, αλλά και ο Ryback φαίνεται καλός. Θέλω πολύ να δω ξανά τον Cm Punk. Αν κερδίσει τότε βλέπω συνέχιση του heel Punk και τον Y2J να παίρνει τον τίτλο του πελάτη του. Αν χάσει όμως, πράγμα όχι και τόσο πιθανό, βλέπω να έχουμε face turn.
Και πάμε στο πιο ενδιαφέρον. Μετά τη Wrestlemania το WWE έχει την ευκαιρία να ολοκληρώσει το heel turn του Viper. Προδοσία στον Daniel Bryan και αποκάλυψη ότι είναι ο αρχηγός της Shield. Πάει για μεγάλο τίτλο, ελπίζω Heavyweight και η Shield αποκτά νόημα. Ο Kane μπορεί και να κερδίσει αλλά με DQ, οπότε δεν παίρνει το πρωτάθλημα.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 12 2013, 17:17 ) *
Δεν ξέρω αν είμαι ο μοναδικός που το πιστεύει, αλλά το Payback που έρχεται είναι πραγματικά το πιο κομβικό ppv μέχρι τώρα για πολλά σενάρια. Μέχρι στιγμής για μένα μέσα στη χρονιά δεν έχουμε δει τόσο ωραία σενάρια όσο πέρυσι, αλλά κυρίως προβλέψιμα.
Κατ' αρχάς βλέπουμε ότι ξαφνικά από main eventer πάει στο pre-show και αναλώνεται σε ανούσιες κόντρες. Αφού έχει ενδιαφέρον και χιούμορ σαν χαρακτήρας και είναι πολύ καλός παλαιστής, γιατί τον υποβιβάζουν;
Ξεκινάω για τα σενάρια τώρα. Με τον secret admirer το WWE πέτυχε διάνα. Είχε μυστήριο και μπορούσε να εξελίξει πολύ ωραία σενάρια. Είχε ακουστεί μέχρι και η Shield με τέταρτο μέλος την Kaitlyn, κάτι που σαν ιδέα δε με χάλαγε καθόλου. Και τελικά επέλεξαν το πιο προβλέψιμο, αυτό που είχε ακουστεί περισσότερο και το πιο βαρετό. AJ Lee. Μα ρε Vince είχες μια ωραία ιδέα, δεν μπορούσες να την προχωρήσεις εξίσου καλά; Έκανες αυτό που περιμέναμε όλοι; Η AJ Lee θα το πάρει το Divas Championship, αλλά προσωπικά περισσότερο σαν valet μπορώ να τη δω στα σενάρια παρά σαν wrestler.
Μετά έχουμε το IC. Με την αντικατάσταση του Fandango πιστεύω ότι ο Miz δεν έχει τόσο σίγουρα τη νίκη. Για μένα ήταν προφανής νικητής από τώρα, όμως το ανελέητο push στον Axel μπορεί να σφραγιστεί με έναν midcard τίτλο και ίσως σύντομα τον μετακινήσουν και πιο ψηλά. Το πιο βαρετό θα ήταν να κερδίσει ο Barrett κάτι που απεύχομαι και πιστεύω πως του αξίζει ένα push.
Στους μεγάλους τίτλους δεν υπάρχουν πολλά να πεις. Ο Δόλφος θα συνεχίσει να μας σπάει τα νεύρα ως Heavyweight και δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν κρατάει ποτέ τη ζώνη στα χέρια του. rolleyes.gif Ο Cena πάλι ακούστηκε πως θα κρατήσει το WWE (να και κάτι καλό). Έχει το μειονέκτημα στο tables match, αλλά έχει πολύ μικρό πλεονέκτημα στους Lumberjacks. Για το ασθενοφόρο δεν ξέρω, αν και τον έχουμε δει τον Cena σε τέτοιο ματς και θεωρώ πως το έχει, αλλά και ο Ryback φαίνεται καλός. Θέλω πολύ να δω ξανά τον Cm Punk. Αν κερδίσει τότε βλέπω συνέχιση του heel Punk και τον Y2J να παίρνει τον τίτλο του πελάτη του. Αν χάσει όμως, πράγμα όχι και τόσο πιθανό, βλέπω να έχουμε face turn.
Και πάμε στο πιο ενδιαφέρον. Μετά τη Wrestlemania το WWE έχει την ευκαιρία να ολοκληρώσει το heel turn του Viper. Προδοσία στον Daniel Bryan και αποκάλυψη ότι είναι ο αρχηγός της Shield. Πάει για μεγάλο τίτλο, ελπίζω Heavyweight και η Shield αποκτά νόημα. Ο Kane μπορεί και να κερδίσει αλλά με DQ, οπότε δεν παίρνει το πρωτάθλημα.



Ωραίες οι σκέψεις σου,τα τελευταία νέα για τον Orton είναι οτι δεν θα κάνει heel turn.Η αποκάλυψη για τον αρχηγό της (αν θα υπάρξει) Shield σε 1-2 μήνες πιστεύω οτι θα γίνει.
nikolas12
Για τον main eventer που πήγε στο pre-show λέω για τον Sheamus (έγραψα πολύ βιαστικά το κείμενο). Κι άλλο καθυστερεί το heel turn; Αφού το έχουν χτίσει ωραία με Punt Kick στο Extreme Rules και RKO στον Daniel, γιατί να μην το τελειώσουν έτσι; Ίσως θα μου πεις ψάχνουν κάποια καλύτερη περίσταση για να το ολοκληρώσουν.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Jun 12 2013, 17:17 ) *
Θέλω πολύ να δω ξανά τον Cm Punk. Αν κερδίσει τότε βλέπω συνέχιση του heel Punk και τον Y2J να παίρνει τον τίτλο του πελάτη του. Αν χάσει όμως, πράγμα όχι και τόσο πιθανό, βλέπω να έχουμε face turn.
Και πάμε στο πιο ενδιαφέρον. Μετά τη Wrestlemania το WWE έχει την ευκαιρία να ολοκληρώσει το heel turn του Viper. Προδοσία στον Daniel Bryan και αποκάλυψη ότι είναι ο αρχηγός της Shield. Πάει για μεγάλο τίτλο, ελπίζω Heavyweight και η Shield αποκτά νόημα. Ο Kane μπορεί και να κερδίσει αλλά με DQ, οπότε δεν παίρνει το πρωτάθλημα.


Για τον Punk εχω ακουσει κι αλλο ενα σεναριο.
Παιζει με τον Jericho την Κυριακη και μετα στρεφεται εναντιον του Heyman, επειδη του κανονισε ματς με τον Jericho χωρις να τον ρωτησει. Γινεται face και αντιμετωπιζει στα επομενα PPV τους δυο αλλους πελατες του Heyman, τον Curtis Axel στο Money in the Bank και τον Lesnar στο Summerslam. Την Κυριακη το Payback γινεται στο Σικαγο, οποτε ο Punk θα παρει πολλα χειροκροτηματα.

Κατα τ αλλα το push της χρονιας πρεπει για μενα να το παρει ο Daniel Bryan. Εχει δοκιμασει τα παντα στα σεναρια, μονο με Ultrex δεν εχει λουστει! Τι face το εχει παιξει, τι φοβιτσιαρης heel, τι γαμπρος, τι anger management εχει κανει, κωμωδια εχει παιξει, εχει κανει τον τρελαμενο που παει να αποδειξει την αξια του και μεσα σε ολα αυτα εχει γινει σαν τον Tom Hanks στο Ναυαγο!
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 12 2013, 21:50 ) *
Κατα τ αλλα το push της χρονιας πρεπει για μενα να το παρει ο Daniel Bryan. Εχει δοκιμασει τα παντα στα σεναρια, μονο με Ultrex δεν εχει λουστει! Τι face το εχει παιξει, τι φοβιτσιαρης heel, τι γαμπρος, τι anger management εχει κανει, κωμωδια εχει παιξει, εχει κανει τον τρελαμενο που παει να αποδειξει την αξια του και μεσα σε ολα αυτα εχει γινει σαν τον Tom Hanks στο Ναυαγο!


Για τον D.Bryan μπες στο μπλογκ μου να δεις σχετική είδηση.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 12 2013, 23:00 ) *
Για τον D.Bryan μπες στο μπλογκ μου να δεις σχετική είδηση.


Δε βλεπω ποιο ειναι το νοημα(της ειδησης, οχι του να τη διαβασω). Οταν καποιος τραβαει χειροκροτημα, τον προωθουμε. Οταν τραβαει αποδοκιμασια, παλι τον προωθουμε. Οταν τα τραβαει και τα δυο, τοτε λεγεται John Cena. tongue.gif Οταν ομως καποιος εχει πιασει σε ενα ρολο, γιατι να τον αλλαξουμε?
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 12 2013, 23:41 ) *
Δε βλεπω ποιο ειναι το νοημα(της ειδησης, οχι του να τη διαβασω). Οταν καποιος τραβαει χειροκροτημα, τον προωθουμε. Οταν τραβαει αποδοκιμασια, παλι τον προωθουμε. Οταν τα τραβαει και τα δυο, τοτε λεγεται John Cena. tongue.gif Οταν ομως καποιος εχει πιασει σε ενα ρολο, γιατι να τον αλλαξουμε?


Μου άρεσε που πέταξες την σπόντα για τον Cena 19.gif ,το push από οτι λένε οι Αμερικανοί ήταν προγραμματισμένο εδώ και καιρό.
nikolas12
Και εγώ αυτό φανταζόμουν σχετικά με τον face Punk T.W.Is.M. Δεν θέλω να αλλάξει τραγούδι επίσης. Καλοί οι Rancid, αλλά το Cult of Personality είναι υπερκομμάταρος και τα σπάει πολύ άσχημα σε συνδυασμό με CM Punk. Επίσης Μιχάλη διαβάζω τα σενάρια για αγώνες στο blog σου και ήθελα να σε ρωτήσω. Το ματς στο Summerslam της Shield με Brothers of Destruction ή Sheamus-Orton θα είναι για το Tag Team championship; Επίσης ο Orton δεν θα είναι heel μέχρι τότε; Γιατί δεν βλέπω τον Deadman να αντέχει τέταρτο ματς σε μία χρονιά. Και τι έχει ακουστεί για τον Punk; Θα ξαναχτυπήσει το WWE championship; Εγώ βλέπω τον Bryan να γίνεται heel μετά το ματς με το Cena και θα το κάνει ως face για να αποδείξει την αξία του. Πάντως ο Ryback αν πάλι δεν το πάρει το WWE championship πρέπει να είναι επίσημα ο πιο αποτυχημένος διεκδικητής εδώ και καιρό. Αν το πάρει αργά ή γρήγορα θα το λέει my precious tongue.gif Η κάρτα έχει ολοκληρωθεί να πάμε να κάνουμε προβλέψεις στο fantasy; Οι δικές μου το Σάββατο λογικά.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 13 2013, 11:55 ) *
Και εγώ αυτό φανταζόμουν σχετικά με τον face Punk T.W.Is.M. Δεν θέλω να αλλάξει τραγούδι επίσης. Καλοί οι Rancid, αλλά το Cult of Personality είναι υπερκομμάταρος και τα σπάει πολύ άσχημα σε συνδυασμό με CM Punk. Επίσης Μιχάλη διαβάζω τα σενάρια για αγώνες στο blog σου και ήθελα να σε ρωτήσω. Το ματς στο Summerslam της Shield με Brothers of Destruction ή Sheamus-Orton θα είναι για το Tag Team championship; Επίσης ο Orton δεν θα είναι heel μέχρι τότε; Γιατί δεν βλέπω τον Deadman να αντέχει τέταρτο ματς σε μία χρονιά. Και τι έχει ακουστεί για τον Punk; Θα ξαναχτυπήσει το WWE championship; Εγώ βλέπω τον Bryan να γίνεται heel μετά το ματς με το Cena και θα το κάνει ως face για να αποδείξει την αξία του. Πάντως ο Ryback αν πάλι δεν το πάρει το WWE championship πρέπει να είναι επίσημα ο πιο αποτυχημένος διεκδικητής εδώ και καιρό. Αν το πάρει αργά ή γρήγορα θα το λέει my precious tongue.gif Η κάρτα έχει ολοκληρωθεί να πάμε να κάνουμε προβλέψεις στο fantasy; Οι δικές μου το Σάββατο λογικά.


Αν δεχτεί ο Undertaker το ματς θα γίνει.O Taker αντέχει καθώς είναι σε καλύτερη κατάσταση σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές αφού έλυσε τα σοβαρά προβλήματα τραυματισμού.Εκτός απροόπτου το heel turn του Orton αναβάλλεται.Για τον Punk υπάρχουν πολλά σενάρια μετά το Payback θα μάθουμε περισσότερα.Λατρεύω το Cult of Personality biggrin.gif
nikolas12
Του ταιριάζει πολύ περισσότερο από το άλλο των Killswitch Engage που είχε, το This Fire Burns νομίζω. Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε Brothers of Destructions χωρίς κιόλας Daniel Bryan. Λογικά θα είναι για το πρωτάθλημα (δεν θα υπερασπιστεί η Shield το Tag Team σε ολόκληρο Summerslam; ).
HLR CENATION
Mιχαλη πολυ ωραιο το αφιερωμα στο Ματσο Μαν.Μπραβο σου. 41.gif

Κατι για το ΤΝΑ θελω να γραψω.Πολυ ωραια ιδεα ειναι αυτο το bound for glory series.Μας βαζει απο νωρις στο δρομο του ppv.Μια απορια.Ποτε επιτελους θα παρει ο καουμπουι παγκοσμιο τιτλο? 39.gif

Φοβερος ο Ραμπατζ.Εχω δει ματς στο ufc και ηταν πολυ προκλητικος.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.