Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
HLR CENATION
Πρωτα απ ολα να ευχαριστήσω τον Μορισον για το link...

Η μανια σίγουρα δεν ήταν η καλύτερη όλων τον εποχών(εγώ ψηφίζω την 22) αλλα είχε τις στιγμές της. Θα συμφωνήσω με τον Καπτεν καρισμα οτι το whc δεν επρεπε να ηταν ενακτηριο...Όμως ήταν ωραίο δομημένο ματς,που μου φανηκε μικρο σε διάρκεια.Αλλα μπορούσαν να μην τον ξεφτίλισουν μετά τον Ντελ Ριο.

Το Μυστηριο-Κοντυ μου αρεσε αλλα με χαλασε το αποτελεσμα.Προσωπικά μάλιστα μου προκάλεσε και έκπληξη.Νόμιζα ότι απλά έβαλαν τον Κοντυ κόντρα στον Ρευ απλα για να ψηθειι,αλλα αντιθετα με την νικη του δείχνει η εταιρία ότι πιστεύει πολύ σε αυτόν.Για μένα αυτή τη στιγμή είναι superstar επιπέσου no1 διεκδικητή της ζώνης.

Το hhh-Τεικερ απλα ματσαρα.Θα περάσει στην ιστορία σαν ένα από τα ωραιότερα ματς.Κυρίως ο hhh χρειαζόταν ένα μεγάλο ματς στην mania γιατί δεν θα έλεγα ότι έχει πολλά τέτοια στο παρελθόν.
Το Κοουλ-Λολερ ειχε την πλακα του κ με διασκεδασε αρκετα.Μου αρεσε και το αποτελεσμα.

Καλο και το Μιζ-Σινα περιμενα κατι περισσοτερο σεναριακα παντως.Αυτο που εγινε ηταν μεσα στα πολυ πιθανα σεναρια.

Χαρηκα και για την επιστροφη του JR.
T.W.Is.M.
Χαλασα τον υπνο μου(το σημερινο εννοω), χαλασα το βραδυ μου και θα κουτουλαω αυριο στη δουλεια. Για να δω τι?
Καλυτερα να εβαζαν main event τη Snooki. To 18-1 δε θα με ενοχλουσε ουτε στο μισο απ αυτο που ειδα. Και θεωρω αχαριστια να σπασει ποτε το σερι του Undertaker...
Αφου ειμαστε σε περιοδο Wrestlemania, θα προσπαθησω μεσα στην εβδομαδα να δω και μια κανονικη. 68.gif icon_tomato.gif
Και μετα με πειραζε η Nexus...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 5 2011, 01:51 ) *
Χαλασα τον υπνο μου(το σημερινο εννοω), χαλασα το βραδυ μου και θα κουτουλαω αυριο στη δουλεια. Για να δω τι?
Καλυτερα να εβαζαν main event τη Snooki. To 18-1 δε θα με ενοχλουσε ουτε στο μισο απ αυτο που ειδα. Και θεωρω αχαριστια να σπασει ποτε το σερι του Undertaker...
Αφου ειμαστε σε περιοδο Wrestlemania, θα προσπαθησω μεσα στην εβδομαδα να δω και μια κανονικη. 68.gif icon_tomato.gif
Και μετα με πειραζε η Nexus...

Koιτα εγω χτες καπακι μετα την Μανια καπως ετσι ημουνα...
Την αλλη μερα που το ειδα το θεμα πιο ψυχραιμα σκεφτηκα οτι αν μου ελεγαν πριν δυο μηνες οτι θα ερχοταν στην Μανια ο Rock και θα εκανε people's elbow στον Miz και το κυριοτερο rock bottom στον Cena θα απαντουσα οτι ο Rock δεν θα περνουσε ουτε για βολτα...
Τι θα ελεγα για την Wrestlemania27;
Καλη απο σοου,μετρια απο wrestling αλλα ετσι ειναι το WWE τωρα.
Μια ματσαρα Undertaker vs Triple H,brutal βεβαια και οχι τοσο συναισθηματικο οσο τα ματς με HBK.
Kαι Rock,Austin στο ιδιο πλανο τοσα χρονια μετα.
captain charisma
στο χτεσινο raw ανακοινωθηκε το dream ματς μεταξυ ροκ-σινα στην wrestlemania 28...και περιμενα ο γιαννακης να ειναι το 20 θυμα του τακερ...σε ενα προμο ο ΗΗΗ ειπε οτι θα περιμενει τον τακερ...δεν πιστευω να χουμε και τριτο ματς σε μανια μεταξυ τους....ποιον θα προτιμουσατε για αντιπαλο στην επομενη μανια μιας κ ο σινα φαινεται κλεισμενος...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Apr 5 2011, 02:06 ) *
Koιτα εγω χτες καπακι μετα την Μανια καπως ετσι ημουνα...
Την αλλη μερα που το ειδα το θεμα πιο ψυχραιμα σκεφτηκα οτι αν μου ελεγαν πριν δυο μηνες οτι θα ερχοταν στην Μανια ο Rock και θα εκανε people's elbow στον Miz και το κυριοτερο rock bottom στον Cena θα απαντουσα οτι ο Rock δεν θα περνουσε ουτε για βολτα...
Τι θα ελεγα για την Wrestlemania27;
Καλη απο σοου,μετρια απο wrestling αλλα ετσι ειναι το WWE τωρα.
Μια ματσαρα Undertaker vs Triple H,brutal βεβαια και οχι τοσο συναισθηματικο οσο τα ματς με HBK.
Kαι Rock,Austin στο ιδιο πλανο τοσα χρονια μετα.


Εγω ακομα και τωρα καπως ετσι ειμαι. Το μετριο wrestling μπορω να το δεχτω μονο του, ολο αυτο που ειδα με απογοητευσε πολυ ομως. Να τα παρω απ την αρχη?
1)Edge vs del Rio. Ενα ματς που εχει τον Edge μεσα ειναι απο τα μεγαλα ματς μονο με την παρουσια του. Το μονο που εχει να κερδισει ο Edge απο ενα τετοιο ματς ειναι ενα wrestlemania moment που λενε και στο χωριο μου. Οταν ομως κερδιζεις στο πρωτο ματς της καρτας, η στιγμη ξεχνιεται πριν προλαβει να τελειωσει το σοου. Δεν μπορει σε μια καρτα με 9 ματς να ξεκινας με αγωνα τιτλου. Κι αφου δε βοηθας τον Edge πραγματικα, καταστρεφεις και τον del Rio. 68.gif
2)Rey vs Cody. Κατ αρχην κακο αποτελεσμα. Γιατι να βοηθησεις τοσο τον Cody Rhodes? Τι το τοσο αξιολογο εχει, ωστε να του δινεις τετοια νικη? Μπροστα σ αυτα που ειδαμε ομως ηταν πταισμα.
3)Corre vs Big Show, Kane, Kofi, Santino. Το wwe.com το ονομαζε 8-man tag team match. Ηταν ενας αγωνας 8 ατομων που κρατησε 2 λεπτα! Οι μισοι δεν προλαβαν να μπουν στο ματς. Τι το ιδιαιτερο εκανε ο Barrett? Απολυτως τιποτα. Ο Gabriel? Αμφιβαλλω αν ανεβηκε στα σχοινια. Ο Kofi? Ενα trouble in paradise για να δικαιολογησει την παρουσια του. Ο Zeke? Ουτε που προσεξα αν υπηρχε στο ματς. Το να εμφανιστει καποιος μονο για να τον δειξει η τηλεοραση δεν τον βοηθαει σε κατι, παρα μονο στο μπονους συμμετοχης που θα παρει. Κοπηκε ομως χρονος για να βλεπουμε σκετσακια με το Snoop Dogg και ατελειωτα promos για τα ματς... 68.gif
4)Orton vs Punk. Αντε, εδω δε θα πω τιποτα. Εγινε ενας κανονικος αγωνας, θεωρω οτι δε θαφτηκε ο Punk, που το φοβομουν μηπως γινει, δεν εφαγε κλωτσια στο κεφαλι, παμε παρακατω στο Extreme Rules με νικη του CM Punk πια. smile.gif
5)Cole vs Lawler. Εδω τι να πω...Δινεις την ευκαιρια στον Jerry Lawler να παιξει στη Wrestlemania, του βαζεις εναν αντιπαλο που ειναι μονο για την κωμωδια της βραδιας, μπλεκεις ολοκληρο Stone Cold στο ματς και πας στο τελος και αλλαζεις το αποτελεσμα στερωντας του τη νικη που θα του αφηνε κατι απο αυτη τη συμμετοχη. Φαρσα... 68.gif 68.gif
6)Undertaker vs Triple H. Ειδαμε και κανονικο wrestling μεσα σε ατμοσφαιρα μεγαλου ματς. Ηταν ομως τοσο αργο απο τα πρωτα λεπτα που αν το ιδιο ματς το επαιζαν ο Sheamus με τον Kane θα ειχε το ιδιο θεαμα και το διπλασιο υπνο. Θα μου πεις, παραπονιεσαι ακομα και γι αυτο? Οχι για το ιδιο το ματς, αυτο μ αρεσε, αλλα για το οτι μπορουσαν να κοψουν 5 λεπτα απ τον αγωνα κι αλλα 2-3 απο το σοου μετα(εκει που ο Undertaker εκανε οτι δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια του) για να χωρεσει και το κομμενο ματς. Και κατι ακομα. Mετα το προχτεσινο, πως θα πιστεψει καποιος οτι ο Undertaker μπορει να χασει απο καποιον στη Wrestlemania? Ας εχει αντιπαλο το Cena, ας εχει το Rock, ας εχει τον ιδιο το θεο! Ακομα και ολοκληρο το υπολοιπο ροστερ να του βαλουν σε handicap match δε θα πεισουν και πολλους.
7)Morrison, Trish & Snooki vs Dolph & Laycool. Αλλο ενα διλεπτο ματς. Ή μηπως ηταν τριλεπτο? Δε με πειραζει που κερδισε η Snooki, ολοι οι guest stars(γιατι δεν ξερω αν πρεπει να την πω celebrity) κερδιζουν. Αλλα τι ρολο επαιζαν ο Morrison και ο Ziggler? Δεν τους αφησαν να παιξουν για να προβαλλουν βιντεο και να χωρεσει η χορωδια που τραγουδουσε gospel(που μου αρεσε οπως το εκαναν, αλλα θα προτιμουσα να δω Morrison vs Ziggler)! Κι ενω στην αρχη η Michelle με τη Layla δειχνουν να τσακωνονται, μαλλον για το ποια θα ξεκινησει, δεν εχει καμια συνεχεια αυτο. Αγωνας που βγηκε λες και μαζεψαν 5 ατομα απ τα αποδυτηρια κι εναν τραυματια και το οργανωσαν στο ποδι. 68.gif
8)John Cena vs καποιον που μου διαφευγει το ονομα του. Δεν ηταν ο Rock, αυτος μπηκε μετα. Εδω ηταν το κερασακι στην τουρτα. Αυτη την τουρτα εννοω ομως:

Ας αφησω το οτι μπαινει στο ιδιο βιντεο ο κυριος Real World με το Hogan, τον HBK, τον Austin και το Rock. Oταν ομως βγαινεις ως πρωταθλητης απο τη Wrestlemania, θα πει οτι εισαι το κορυφαιο ονομα αυτη τη στιγμη. Δηλαδη ο Βινς θα στηριξει το μελλον του WWE πανω στο Miz? Really? Really? που θα λεγε κι ο ιδιος... Την ιδια μερα που το κανει αυτο αφηνει σε dark match καποιον με το 10πλασιο ταλεντο και καποιον αλλο με εξισου πολλαπλασιο ταλεντο που εχει βγαλει τα καλυτερα highlights του 2010 σε ρολο μαζορετας μιας μαλλον celebrity! Αν ημουν μεσα στο Georgia Dome, θα ειχα γυρισει την πλατη και θα εφευγα πανω στο People's Elbow. Οταν οι αλλοι θα πανηγυριζαν για το Rock, εγω θα εκανα τον πανηγυρισμο του Austin... 68.gif 68.gif 68.gif

Λενε οτι η τελευταια γευση ειναι αυτη που μενει. Σε ενα σοου που απογοητευσε η τελευταια γευση ξεχειλισε το ποτηρι. Και δυστυχως η τελευταια γευση ειναι ενας πρωταθλητης που αν ηταν στο χερι μου θα τον απελυα αυριο. Οχι σημερα, γιατι σημερα θα πρεπε να χασει τον τιτλο.

QUOTE(captain charisma @ Apr 5 2011, 11:31 ) *
στο χτεσινο raw ανακοινωθηκε το dream ματς μεταξυ ροκ-σινα στην wrestlemania 28...και περιμενα ο γιαννακης να ειναι το 20 θυμα του τακερ...σε ενα προμο ο ΗΗΗ ειπε οτι θα περιμενει τον τακερ...δεν πιστευω να χουμε και τριτο ματς σε μανια μεταξυ τους....ποιον θα προτιμουσατε για αντιπαλο στην επομενη μανια μιας κ ο σινα φαινεται κλεισμενος...


Εχοντας δει το χτεσινο σοου και το WWE τους τελευταιους μηνες, θεωρεις μεγαλυτερη "απειλη" για τον Undertaker το Cena? Δε νομιζω. Αλλος θα επειθε περισσοτερο οτι μπορει να τον κερδισει τελικα. Εστω κι αν θα χρειαζοταν παρεμβαση καθε πιθανου και απιθανου συμμαχου.
rchos
το καλυτερο σημειο στο προχτεσινο σοου ηταν η σκηνη των ροκ-οστιν οταν συναντηθηκαν στα παρασκηνια!
ο τροπος που κοιτιοντουσαν και που χαιρετηθηκαν ηταν μαγικος.
για οσους καποτε στα νιατα μας βλεπαμε και τωρα πια οχι ξυπνησαν ωραιες μνημες.
εποχες που το ολο σοου ηταν αλλιως.πολυ πιο ενδιαφερον.
T.W.Is.M.
QUOTE(rchos @ Apr 5 2011, 19:20 ) *
το καλυτερο σημειο στο προχτεσινο σοου ηταν η σκηνη των ροκ-οστιν οταν συναντηθηκαν στα παρασκηνια!
ο τροπος που κοιτιοντουσαν και που χαιρετηθηκαν ηταν μαγικος.
για οσους καποτε στα νιατα μας βλεπαμε και τωρα πια οχι ξυπνησαν ωραιες μνημες.
εποχες που το ολο σοου ηταν αλλιως.πολυ πιο ενδιαφερον.


Ισως εχεις δικιο. Βεβαια το γεγονος οτι και οι δυο εχουν σταματησει εδω και χρονια τους μεγαλωνει στα ματια μας. Σαν να βλεπεις σε ενα γηπεδο ΝΒΑ τον Τζορνταν και τον Ματζικ να συναντιουνται.
giannis_mg
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 5 2011, 17:27 ) *
Εγω ακομα και τωρα καπως ετσι ειμαι. Το μετριο wrestling μπορω να το δεχτω μονο του, ολο αυτο που ειδα με απογοητευσε πολυ ομως. Να τα παρω απ την αρχη?
1)Edge vs del Rio. Ενα ματς που εχει τον Edge μεσα ειναι απο τα μεγαλα ματς μονο με την παρουσια του. Το μονο που εχει να κερδισει ο Edge απο ενα τετοιο ματς ειναι ενα wrestlemania moment που λενε και στο χωριο μου. Οταν ομως κερδιζεις στο πρωτο ματς της καρτας, η στιγμη ξεχνιεται πριν προλαβει να τελειωσει το σοου. Δεν μπορει σε μια καρτα με 9 ματς να ξεκινας με αγωνα τιτλου. Κι αφου δε βοηθας τον Edge πραγματικα, καταστρεφεις και τον del Rio. 68.gif
2)Rey vs Cody. Κατ αρχην κακο αποτελεσμα. Γιατι να βοηθησεις τοσο τον Cody Rhodes? Τι το τοσο αξιολογο εχει, ωστε να του δινεις τετοια νικη? Μπροστα σ αυτα που ειδαμε ομως ηταν πταισμα.
3)Corre vs Big Show, Kane, Kofi, Santino. Το wwe.com το ονομαζε 8-man tag team match. Ηταν ενας αγωνας 8 ατομων που κρατησε 2 λεπτα! Οι μισοι δεν προλαβαν να μπουν στο ματς. Τι το ιδιαιτερο εκανε ο Barrett? Απολυτως τιποτα. Ο Gabriel? Αμφιβαλλω αν ανεβηκε στα σχοινια. Ο Kofi? Ενα trouble in paradise για να δικαιολογησει την παρουσια του. Ο Zeke? Ουτε που προσεξα αν υπηρχε στο ματς. Το να εμφανιστει καποιος μονο για να τον δειξει η τηλεοραση δεν τον βοηθαει σε κατι, παρα μονο στο μπονους συμμετοχης που θα παρει. Κοπηκε ομως χρονος για να βλεπουμε σκετσακια με το Snoop Dogg και ατελειωτα promos για τα ματς... 68.gif
4)Orton vs Punk. Αντε, εδω δε θα πω τιποτα. Εγινε ενας κανονικος αγωνας, θεωρω οτι δε θαφτηκε ο Punk, που το φοβομουν μηπως γινει, δεν εφαγε κλωτσια στο κεφαλι, παμε παρακατω στο Extreme Rules με νικη του CM Punk πια. smile.gif
5)Cole vs Lawler. Εδω τι να πω...Δινεις την ευκαιρια στον Jerry Lawler να παιξει στη Wrestlemania, του βαζεις εναν αντιπαλο που ειναι μονο για την κωμωδια της βραδιας, μπλεκεις ολοκληρο Stone Cold στο ματς και πας στο τελος και αλλαζεις το αποτελεσμα στερωντας του τη νικη που θα του αφηνε κατι απο αυτη τη συμμετοχη. Φαρσα... 68.gif 68.gif
6)Undertaker vs Triple H. Ειδαμε και κανονικο wrestling μεσα σε ατμοσφαιρα μεγαλου ματς. Ηταν ομως τοσο αργο απο τα πρωτα λεπτα που αν το ιδιο ματς το επαιζαν ο Sheamus με τον Kane θα ειχε το ιδιο θεαμα και το διπλασιο υπνο. Θα μου πεις, παραπονιεσαι ακομα και γι αυτο? Οχι για το ιδιο το ματς, αυτο μ αρεσε, αλλα για το οτι μπορουσαν να κοψουν 5 λεπτα απ τον αγωνα κι αλλα 2-3 απο το σοου μετα(εκει που ο Undertaker εκανε οτι δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια του) για να χωρεσει και το κομμενο ματς. Και κατι ακομα. Mετα το προχτεσινο, πως θα πιστεψει καποιος οτι ο Undertaker μπορει να χασει απο καποιον στη Wrestlemania? Ας εχει αντιπαλο το Cena, ας εχει το Rock, ας εχει τον ιδιο το θεο! Ακομα και ολοκληρο το υπολοιπο ροστερ να του βαλουν σε handicap match δε θα πεισουν και πολλους.
7)Morrison, Trish & Snooki vs Dolph & Laycool. Αλλο ενα διλεπτο ματς. Ή μηπως ηταν τριλεπτο? Δε με πειραζει που κερδισε η Snooki, ολοι οι guest stars(γιατι δεν ξερω αν πρεπει να την πω celebrity) κερδιζουν. Αλλα τι ρολο επαιζαν ο Morrison και ο Ziggler? Δεν τους αφησαν να παιξουν για να προβαλλουν βιντεο και να χωρεσει η χορωδια που τραγουδουσε gospel(που μου αρεσε οπως το εκαναν, αλλα θα προτιμουσα να δω Morrison vs Ziggler)! Κι ενω στην αρχη η Michelle με τη Layla δειχνουν να τσακωνονται, μαλλον για το ποια θα ξεκινησει, δεν εχει καμια συνεχεια αυτο. Αγωνας που βγηκε λες και μαζεψαν 5 ατομα απ τα αποδυτηρια κι εναν τραυματια και το οργανωσαν στο ποδι. 68.gif
8)John Cena vs καποιον που μου διαφευγει το ονομα του. Δεν ηταν ο Rock, αυτος μπηκε μετα. Εδω ηταν το κερασακι στην τουρτα. Αυτη την τουρτα εννοω ομως:

Ας αφησω το οτι μπαινει στο ιδιο βιντεο ο κυριος Real World με το Hogan, τον HBK, τον Austin και το Rock. Oταν ομως βγαινεις ως πρωταθλητης απο τη Wrestlemania, θα πει οτι εισαι το κορυφαιο ονομα αυτη τη στιγμη. Δηλαδη ο Βινς θα στηριξει το μελλον του WWE πανω στο Miz? Really? Really? που θα λεγε κι ο ιδιος... Την ιδια μερα που το κανει αυτο αφηνει σε dark match καποιον με το 10πλασιο ταλεντο και καποιον αλλο με εξισου πολλαπλασιο ταλεντο που εχει βγαλει τα καλυτερα highlights του 2010 σε ρολο μαζορετας μιας μαλλον celebrity! Αν ημουν μεσα στο Georgia Dome, θα ειχα γυρισει την πλατη και θα εφευγα πανω στο People's Elbow. Οταν οι αλλοι θα πανηγυριζαν για το Rock, εγω θα εκανα τον πανηγυρισμο του Austin... 68.gif 68.gif 68.gif

Λενε οτι η τελευταια γευση ειναι αυτη που μενει. Σε ενα σοου που απογοητευσε η τελευταια γευση ξεχειλισε το ποτηρι. Και δυστυχως η τελευταια γευση ειναι ενας πρωταθλητης που αν ηταν στο χερι μου θα τον απελυα αυριο. Οχι σημερα, γιατι σημερα θα πρεπε να χασει τον τιτλο.

Λοιπον πριν απο λιγο τελειωασα και το χθεσινο raw,ηθελα να δω και αυτο για να σχολιασω την υπερπαρωδια της Κυριακης 68.gif
Με καλυψε σε ολα μα ολα τα μετωπα ο T.W.Is.M.,απ'τις χειροτερες Wrestlemania ever για μενα,απο που να αρχισεις και που να τελειωσεις αλλα αυτο που μου αναψε τα λαμπακια ηταν η σειρα των αγωνων(το θεαμα δεν το πιανω στο στομα μου καλυτερα),ειναι δυνατον να ξεκινας με ματς τιτλου τον πρωτο αγωνα κατα σειρα και να καις ουσιαστικα τον Ντελ Ριο,να βαζεις στη μεση το παρα μα παρα πολυ καλο(μοναδικη ωαση)του Τακερ-ΗΗΗ και να κρατας για μετα τη τη κακασχημη Snooki,ξεΣνοοκι πως λεγεται το πυθαρι και το ματς παρωδια του wwe championship....Αν ειναι δυνατον 68.gif ,προσωπικα αν και εχω δει καλυτερα ματς απ'το Τακερ-ΗΗΗ το τοποθετω παρα πολυ ψηλα στα καλυτερα παιχνιδια που εχω δει ποτε μου,και οι δυο τους εκαναν υπερπροσπαθεια για να ευχαριστησουν τον κοσμο και βεβαια και ποιοτικα το ματς ηταν παρα πολυ καλο.Στα αλλα συμφωνω και ειδικα για το αποτελεσμα του ματς Τζερυ-Κοουλ με το laptop και τον μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ GM.

Προσωπικα η πιο καλη στιγμη που ειδα σε αυτο το διημερο και αυτο που απολαυσα πιο πολυ ηταν ο Hall of Fame με την ενταξη του τιτανοτεραστιουμεγιστου HBK 77.gif και την ολη καταπληκτικη συγκινησιακη ατμοσφαιρα που υπηρχε και σου μετεδιδοταν ολη απ'τη TV.Πραγματικα με ειχε πιασει ενα σφυξιμο στο στομαχι.

Τουλαχιστον η Wrestlemania 28 αρχισε οπως και να το κανουμε με ενδιαφερον.Πρεπει να ειναι η πιο συντομη ανακοινωση main event σε Wrestlemania,σχεδον 1χρονος και απεχει το Μαιαμι...

Βλεποντας τον Ροκ,τον Stone Cold πραγματικα με ειχε πιασει μια στεναχωρια και θυμος παραλληλα καθως ελεγα κοιτα κατι ανθρωποι που υπηρχαν στην επιχειρηση.Superstars με ολη τη σημασια της λεξεως και μεσα στο ring και με το μικροφωνο και η ολη παρουσια τους,ακομα και η entrance music που ειχαν οι παλιοι μου λειπει....
Παλια ειχαμε Rock-Stone-HBK-HHH-Taker(στα καλα τους οι 2 τελευταιοι)-Jericho-Hart-Flair-Batista και ποσοι αλλοι και τωρα η επιχειρηση πορευεται με τον Miz(αν ειναι δυνατον ρεεεεε,ξυπνα Βινς!!!!),τον Κοντι και αλλους τραγικους που δεν ηταν ουτε μια μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ απ'τα μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ των παλιων καλων Superstars.

Εχω αρχισει να ξενερωνω αγρια με αυτα που βλεπω....
T.W.Is.M.
QUOTE(Giannis_23 @ Apr 5 2011, 20:17 ) *
Τουλαχιστον η Wrestlemania 28 αρχισε οπως και να το κανουμε με ενδιαφερον.Πρεπει να ειναι η πιο συντομη ανακοινωση main event σε Wrestlemania,σχεδον 1χρονος και απεχει το Μαιαμι...


Το χτεσινο RAW δεν το εχω δει και δεν προλαβαινω σημερα, αλλα το θεωρω ακαιρο σαν ανακοινωση. Αμεσως μετα τη Wrestlemania εχεις παντα ενα αισθημα σαν να τελειωσε κατι. Δεν εχεις πια την προσμονη γι αυτο που θα δεις. Δεν μπορει να σκεφτεσαι τι θα γινει τον επομενο χρονο την αντιστοιχη εποχη. Ισως γι αυτο κι εγω τη βρηκα αδιαφορη την ανακοινωση. Μπορει μετα το επομενο Royal Rumble να το περιμενω, αλλα προς το παρον δε μου κανει ιδιαιτερη αισθηση για να το δω. Και κατι ακομα. Τωρα που ο Cena ξερει τον αντιπαλο του στην επομενη Wrestlemania, τι ακριβως θα κανει στο Royal Rumble και στο Elimination Chamber? Θα μπει στα ματς που θα οδηγησουν στο ματς τιτλου της WM αφηνοντας μας να ξερουμε οτι δε θα κερδισει? Θα μεινει εκτος στερωντας ακομα περισσοτερο star power? Και αν μεινει εκτος, δε θα πρεπει να του βρουν και αναλογους αντιπαλους? Κι αν ειναι τραυματιας εκεινη την εποχη? Φανταζεσαι την απογοητευση του κοσμου που θα περιμενει απο τωρα να δει Cena vs Rock και λιγους μηνες πριν θα καταλαβει οτι αυτο δε γινεται? Γιατι αλλιως ειναι να τραυματιστει ο καθε Cena πριν τη Wrestlemania και να μην παιξει στο ματς που τον προοριζαν να παιξει κι αλλο να τραυματιστει και να μην παιξει σε ενα ματς που εχει ανακοινωθει.
Μονη διεξοδος απ αυτο ειναι να συνεχιστει η ιστορια και να παιξουν τελικα σε κανενα Summerslam.

edit: Αν και αρκετοι θα ειχαν αντιρρηση σ αυτο, εγω συμφωνω με τη σειρα των 3 τελευταιων ματς, δεδομενου οτι ειχε αποφασιστει να ειναι main event το Miz vs Cena. Μετα απο ενα ματς οπως το Undertaker vs Triple H χρειαζεται κατι να χαλαρωσει τον κοσμο(και για καποιους διαλειμμα για τουαλετα), οποτε ας μπει η Snooki εκει. Το ιδιο το ματς το σχολιασα πιο πανω, αλλα τουλαχιστον η σειρα δεν ηταν κακη κατα τη γνωμη μου. Βεβαια πριν απ το Undertaker vs Triple H επρεπε οπωσδηποτε να παει το Edge vs del Rio.

edit2: Ο μονος λογος που ανυπομονω να δω το RAW ειναι να δω το Sin Cara να παιζει. Εχω ακουσει οτι ειναι πολυ θεαματικος. Πιστευω ομως οτι οποιος δεν τον εχει δει να αγωνιζεται θα μεινει πολυ ευχαριστημενος, ενω οποιος τον ηξερε απο πριν δε θα ενθουσιαστει καθολου. Ο λογος ειναι οτι νομιζω οτι στο WWE θα τον περιορισουν στις κινησεις του και θα ειναι μεν θεαματικος, οχι ομως τοσο οσο μπορει.
giannis_mg
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 5 2011, 20:44 ) *
Το χτεσινο RAW δεν το εχω δει και δεν προλαβαινω σημερα, αλλα το θεωρω ακαιρο σαν ανακοινωση. Αμεσως μετα τη Wrestlemania εχεις παντα ενα αισθημα σαν να τελειωσε κατι. Δεν εχεις πια την προσμονη γι αυτο που θα δεις. Δεν μπορει να σκεφτεσαι τι θα γινει τον επομενο χρονο την αντιστοιχη εποχη. Ισως γι αυτο κι εγω τη βρηκα αδιαφορη την ανακοινωση. Μπορει μετα το επομενο Royal Rumble να το περιμενω, αλλα προς το παρον δε μου κανει ιδιαιτερη αισθηση για να το δω. Και κατι ακομα. Τωρα που ο Cena ξερει τον αντιπαλο του στην επομενη Wrestlemania, τι ακριβως θα κανει στο Royal Rumble και στο Elimination Chamber? Θα μπει στα ματς που θα οδηγησουν στο ματς τιτλου της WM αφηνοντας μας να ξερουμε οτι δε θα κερδισει? Θα μεινει εκτος στερωντας ακομα περισσοτερο star power? Και αν μεινει εκτος, δε θα πρεπει να του βρουν και αναλογους αντιπαλους? Κι αν ειναι τραυματιας εκεινη την εποχη? Φανταζεσαι την απογοητευση του κοσμου που θα περιμενει απο τωρα να δει Cena vs Rock και λιγους μηνες πριν θα καταλαβει οτι αυτο δε γινεται? Γιατι αλλιως ειναι να τραυματιστει ο καθε Cena πριν τη Wrestlemania και να μην παιξει στο ματς που τον προοριζαν να παιξει κι αλλο να τραυματιστει και να μην παιξει σε ενα ματς που εχει ανακοινωθει.
Μονη διεξοδος απ αυτο ειναι να συνεχιστει η ιστορια και να παιξουν τελικα σε κανενα Summerslam.

Συμφωνω απολυτα,οτι ηταν μια ατοπη και χωρις ουσια ανακοινωση,λογικα η εξηγηση μπορει να ειναι οτι ηθελαν λιγο να γλυκανουν τον κασμο με ενα σπουδιαο ματς,καθως και οι ιδιοι καταλαβαν οτι αυτο που προσφεραν τη Κυριακη(αλλα και τους τελευταιους μηνες εγω θα συμπληρωνα)ειναι πολυ ασχημα σε θεαμα αλλα και promos και ψιλοαπογοητευουν τον κοσμο??
Ισως...ομως και παλι τα σεναρια που γραφεις ειναι πολυ σωστα ολα.
Νομιζω πως ο Βινς θα πρεπει να ξανακοιταξει λιγο το κατα ποσο το παρων δημιουργικο τμημα κανει καλη δουλεια..
Προσωπικα κανει παναθλια παντως...
OnLy_PAS-AthEnS
Πολυ καλο μου φανηκε το πρωτο επεισοδειο του Tough Enough!Δεν διεκρινα κατι ιδιαιτερο αλλα σαν τηλεοπτικο "φαγητο" ως φαν της παλης μου φανηκε αρκετα καλο!....Οι Guest εμφανισεις των σταρ καθως και ο ερωτας ονοματι Trish Stratus το κανει καλυτερο!


Υ.Γ Ο Booker T πιστευα οτι ειναι πολυ πιο μικροσωμος....ΤΕΡΑΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Apr 8 2011, 01:49 ) *
Υ.Γ Ο Booker T πιστευα οτι ειναι πολυ πιο μικροσωμος....ΤΕΡΑΣ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!


Can u dig it sucka???? smiley.gif
To Tough Enough δεν ειναι σκηνοθετημενο με σεναριο για τα παντα. Οι εξελιξεις του δηλαδη δεν προαποφασιζονται οπως στο RAW και το Smackdown.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 5 2011, 20:44 ) *
edit2: Ο μονος λογος που ανυπομονω να δω το RAW ειναι να δω το Sin Cara να παιζει. Εχω ακουσει οτι ειναι πολυ θεαματικος. Πιστευω ομως οτι οποιος δεν τον εχει δει να αγωνιζεται θα μεινει πολυ ευχαριστημενος, ενω οποιος τον ηξερε απο πριν δε θα ενθουσιαστει καθολου. Ο λογος ειναι οτι νομιζω οτι στο WWE θα τον περιορισουν στις κινησεις του και θα ειναι μεν θεαματικος, οχι ομως τοσο οσο μπορει.


Έψαξα και βρήκα κάποια ματς που ειχε δωσει στο Μεξικο και είναι απολαυστικός.Αλλα λογικά θα το περιορίσουν επειδή άμα παλέψει με κάνα hhh πχ δεν θα μπορεί να τον παρακολουθησει.
captain charisma
μας εφυγε και ο κοπελαντ....σιγα σιγα θα αρχιζει η παλια γενια να αποχωρει...περασμενα μεγαλεια διοικοντας τα να κλαις...η νεα γενια παλεστων μπροστα στους παλιους οχρια δυστυχως...
giannis_mg
Μαλιστα και ξαφνικα εκει που επινα το καφεδακι μου και ειχα βαλει το χθεσινο Raw επεσε σαν βομβα η ανακοινωση του πολυ μεγαλου Edge οτι λογω πολυ σοβαρων προβληματων υγειας,οι γιατροι του απαγορεψαν να ξαναμπει στα ρινγκ και ετσι ανακοινωσε την μη αναμενωμενη αποσυρση του απ'το ρινγκ.
Συμφωνα με τους τιτλους που εχει κατακτησει στην επιχειρηση ειναι ο πιο επιτυχημενος Superstar που εμφανιστηκε ποτε στο WWE.Mια καριερα 19 χρονων ελαβε ενα απροσμενο και σιγουρα ενα τελος που δεν αξιζε ο Edge και σιγουρα δεν ηταν οπως την φανταζοταν.Αλλος ενας μεγαλος μας λεει αντιο και πλεον οι καλοι παλιοι Superstars εχουν αρχισει να μειωνονται επικινδυνα.
Προσωπικα αν και ποτε δεν υπηρξα πολυ μεγαλος φαν του,παντα τον ''πηγαινα''.Στην καριερα του πετυχε τα παντα,εκανε τα παντα σε αυτα τα 19 χρονια που κρατησε η καριερα του και σιγουρα ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενος που δεν θα τον ξαναδουμε να αγωνιζεται πια.
Ταλαιπωρηθηκε απο αμετρητους παρα πολυ σοβαρους τραυματισμους στη καριερα του με τελευταιο τη ρηξη αχιλλειου τενοντα που υπεστει και γυρισε πριν περιπου 1,5 χρονο κερδιζοντας το Rumble,παντα γυρναγε,αυτη τη φορα ομως λυγισε.
Σιγα-σιγα το WWE αρχιζει να παιρνει περιεργη τροπη,οι παλιοι και καλοι Superstars ειτε φευγουν,ειτε αποσυρονται,προσωπικα μεσα στην επομενη χρονια και με μια πιθανη αποσυρση του Taker στην Mania 28 οι λογοι για να συνεχισω να παρακολουθω το WWE εχουν αρχισει να στενευουν παρα πολυ.
Μετα τον τιτανοτεραστιομεγιστο HBK περυσι,φετος τελειωσε και ο Edge,τον Τaker και τον HHH(που το πολυ οπως δηλωσε θα αγωνιζεται για 2 χρονια ακομα)λογικα δεν θα τους δουμε και πολυ καθως θα ''προστατευθουν'' για να ειναι ετοιμοι στην Mania 28.Ο Batista δεν βλεπω να γυρναει,ο Jericho και να γυρισει δεν θα ειναι και για πολυ,ας μην παω και πιο πισω και ολοι οι αγαπημενοι μας χαιρεταν σιγα-σιγα.
Τωρα θα μου πειτε ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν αλλα το θεμα ειναι οτι η νεοτερη γενια μονο απογοητευση σου προκαλει οταν την κοιτας.
Μονο ο RKO και ο Cena θα μεινουν αλλα........
Λοιπον ενα mix απ'τη τεραστια καριερα του Rated R Superstar,Edge

και εδω οι λογοι που εφεραν το τελος της καριερας του.

Thank you Adam Copeland aka The Rated R Superstar,Edge!!!!!!!!!!!
56.gif 77.gif
T.W.Is.M.
Δεν εχω δει ακομα το RAW, αλλα προλαβα να μαθω τα δυσαρεστα. O Edge ηταν σε οσα χρονια παρακολουθω ξανα ενας απο τους πιο συμπαθεις και το κυριοτερο ειναι οτι ηταν ο πρωτος heel που μου ηταν τοσο συμπαθης. Τα 2 triple threat στις Wrestlemania 16 και 17 εναντιον των Hardyz και των Dudley Boys ηταν απο τα καλυτερα ματς που εχω δει, σιγουρα τα καλυτερα μεταξυ tag teams. Iσως η αποσυρση του να ειναι το οριστικο τελος μιας εποχης που εδειχνε να αλλαζει. Ευκαιρια για τους νεοτερους να δειξουν οτι αξιζουν λοιπον. Ισως και για τον Christian να κερδισει τον τιτλο που αξιζει, εστω και με τον τροπο που δεν πρεπει. Οπως καποτε ο Rey...
Περιμενουμε τωρα το σχολιο του πλεον ειδικου πανω στον Rated-R Superstar, morrison. Ξεροντας οτι ειναι ο αγαπημενος του εγραψα χωρις να εχω δει για να τον αφησω τελευταιο. Του χρονου τετοια εποχη που μαλλον θα πρεπει να γραψουμε για αλλη μια αποχωρηση ελπιζω να με αφησετε εμενα τελευταιο.
Aντι για αλλο σχολιο θα γραψω μονο οτι τουλαχιστον καταφερε να αποσυρθει πρωταθλητης και να βαλω ενα βιντεο. Το καλο ειναι οτι το προβλημα διαγνωστηκε πριν συμβει οτιδηποτε ασχημο.
giannis_mg
Τι εγινε ρε παιδια,ο αγαπημενος superstar του καθενα απο εμας φευγει με ενα χρονο διαφορα.
Ο δικος μου αγαπημενος superstar of all time ηταν ο τιτανοτεραστιομεγιστος Mr Wrestlemania,the HBK,Shawn Michaels o oποιος αποσυρθηκε περυσι στη Wrestlemania 26 μετα απο ενα ματς που με εφερε στα ορια της θλιψης και της απολυτης συγκινησης.
Ο αγαπημενος Rated-R Superstar του morrison αποσυρθηκε φετος,και ο δικος σου πολυαγαπημενος T.W.Is.M. κατα 99,9% του χρονου τετοια εποχη θα αποσυρθει με τιμη και δοξα μετα το αθανατο 20-0.

Πανε οι ωραιες παλιες εποχες απ'οτι φαινεται...

Παλι καλα που ο πιο συμπαθης heel που περασε ποτε(αν και μετα την επιστροφη του στο rumble περυσι μονο heel δεν τον ελεγες) και τον λατρεψα οσο λιγους(μετα τον ΗΒΚ ειναι ο αγαπημενος μου μαζι με Stone Cold)εκανε και αλλες εξετασεις και διαγνωστηκε το πολυ σοβαρο προβλημα που εχει στην σπονδυλικη στηλη απο μια εγχειρηση πισω στο 2003 καθως πολυ ευκολα αν συνεχιζε θα μπορουσε να προκληθει μονιμη παραλυση ή ακομα και ο θανατος.
Τουλαχιστον αυτος ο τεραστιος superstar οπως λεει και ο Τ.W.Is.M απο πανω και οπως δηλωσε και σημερα ο ιδιος ο Edge εφυγε με μια νικη στην τελευταια του Mania και αποσυρθηκε ως ο ενεργος WHC.
Το Smackdown της Παρασκευης προβλεπεται ιδιατερα συγκηνισιακα φορτισμενο,ειδικα τη στιγμη που ο Edge θα βγει εξω στο ring ωστε να παραδωσει τη ζωνη και να τον αποθεωσει ο κοσμος οπως του αρμοζει και πρεπει!!!

Thank you Edge οπως ηχουσε και στο γηπεδο σημερα...
rchos
θα συμφωνησω πολυ σε ενα πραγμα με τον twism.
ηρθε η ωρα του κριστιαν να παρει τιτλο.

τι πιο ωραιο απο το να κυκλοφορει με τιτλο προς τιμην του κολλητου του.
αν δεν τον παρει τωρα(οχι απαραιτητα αμεσα) δεν θα τον παρει ποτε και ειναι κριμα.
giannis_mg
QUOTE(rchos @ Apr 12 2011, 20:23 ) *
θα συμφωνησω πολυ σε ενα πραγμα με τον twism.
ηρθε η ωρα του κριστιαν να παρει τιτλο.

τι πιο ωραιο απο το να κυκλοφορει με τιτλο προς τιμην του κολλητου του.
αν δεν τον παρει τωρα(οχι απαραιτητα αμεσα) δεν θα τον παρει ποτε και ειναι κριμα.

Λογικα την Παρασκευη θα παραδωσει τη ζωνη ο Edge στον Captain Charisma και μετα θα νιωσουν την απολυτη αποθεωση απ'το κοινο μαζι στο ring σε φορτισμενη ατμοσφαιρα(ζω γι'αυτη τη στιγμη) και θα παει ο Christian στο Extreme Rules εναντιων του Del Rio με τον οποιο εχουν ενα υπαρχον feud οποτε κι σεναριακα στεκει απολυτα.
captain charisma
και γω το ελπιζω για την τιμη των οπλων να παραδωσει το τιτλο στον captain charisma γιατι το αξιζει ο τυπος...και λογω ελλειψεων στο ροστερ του σμακνταουν πιστευω καλο θα ηταν να στηριχτουν καποιο διαστημα στο κριστιαν...αν κ πιστευω πως ο τιτλος θα παραμεινει ορφανος μεχρι το extremes rules οπου θα μπει υπο διεκδηκηση αναμεσα στο κριστιαν κ στο ντελ ριο
T.W.Is.M.
Εγω δε θα ηθελα να παραδωσει τον τιτλο ο Edge στον Christian. Θα ηθελα να τον κερδισει κανονικα ο Christian και να τον κρατησει μεχρι το καλοκαιρι τουλαχιστον. Το πιο πιθανο σεναριο ειναι οντως να παιξει ο Christian εναντιον του del Rio στο Ladder Match που θα επαιζε ο τελευταιος εναντιον του Edge. Εκει λοιπον, παρολο που ο del Rio μου ειναι αρκετα συμπαθης, θα υποστηριξω μεχρι τελους Christian για να παρει τον τιτλο που του αξιζει. Μεχρι την Πρωτομαγια παντως νομιζω κι εγω οτι ο τιτλος θα μεινει χωρις κατοχο.
T.W.Is.M.
Καποια σχολια εχοντας δει πια το RAW.
1)Φαινοταν οτι ο Edge δεν ειχε παρει κειμενο για να πει οταν βγηκε να ανακοινωσει την αποσυρση του. Αυτα που ειπε δεν ηταν το τυπικο promo του WWE.
2)Ο τιτλος των γυναικων χανει καθε αξιοπιστια. Εχει κατι χρονια να παιχτει στη Wrestlemania, τωρα τον κερδιζει η Brie Bella. Χαθηκε καποια πιο εμπειρη με περισσοτερες ικανοτητες? Τις Bella μπορουσαν να τις χρησιμοποιησουν για να κανουν την Eve να χασει, αλλα μεχρι εκει. Η πραγματικα χαμενη ειναι η δεσποινις Perez, αλλα αυτη φταιει που τα εβαλε με την diva της δεκαετιας...
3)Μου μυριζει heel Eve.
4)Πως γινεται καποιος που δε χωρεσε στη Wrestlemania να βρισκεται στο main event του Extreme Rules??? What's up, που θα λεγε κι ο ιδιος... Μεχρι χτες πιστευα οτι ο R-Truth βρισκεται στην εξοδο και θα μεινει ελευθερος στα καθιερωμενα κοψιματα του Απριλιου. Τωρα θα παιξει για τον τιτλο! Βεβαια ο ρολος του λογικα ειναι να "προστατεψει" το Cena για να μη χασει για 2η συνεχομενη φορα απο το Miz, αλλα κι αυτο ειναι μεγαλη προοδος απ το να βρισκεται εκτος του PPV.
5)Ο Cena ειναι ενας απ τους αγαπημενους μου και ενας λογος ειναι οτι στη WM 21 με απαλλαξε απο το να βλεπω τον JBL πρωταθλητη. Δεν καταφερε ομως να με απαλλαξει απο το Miz κι αφου δεν τα καταφερε με την πρωτη, δε θελω να τα καταφερει με τη δευτερη. Θα ηθελα πολυ να το εκανε λοιπον ο R-Truth κι αν τα καταφερνε, θα γινοταν αμεσως απο τους πιο συμπαθεις σε μενα. Κι ας μην πιστευω οτι αξιζει το μεγαλο τιτλο...

edit-bonus σχολιο: Μηπως τη θεση του R-Truth στη future endeavors list παρει καποιος αλλος? Να ελπιζω ή οχι??? 19.gif
morrison
Μολις ειδα το Raw αλλα τα ειπατε ολα...
Να παρατηρησω μονο οτι οι παντες εδω συμπαθουν τον Edge αλλα δεν μου κανει καμια εντυπωση.Παντα αφοσιωμενος,παντα ετοιμος να βαλει το κορμι του σε κινδυνο,ακομα και στα παλαιστικα του γεραματα εβγαζε ματσαρες και ακομα παντα ετοιμος να απογειωσει τα πιο ακραια σεναρια των σεναριογραφων.Γι'αυτο αυτος ο τυπος ειχε τον σεβασμο ολων,απο τον κοσμο αλλα και μεσα στο WWE.
Εχω ξαναγραψει οτι ειναι ο αγαπημενος μου superstar ever.
Καμια φορα η ζωη ξεπερναει τα σεναρια.Η αποσυρση του Edge EΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να οδηγησει στον πρωτο μεγαλο τιτλο για τον αδικημενο κολητο του.Ευκαιρια να αποκατασταθει μια ιστορικη αδικια...
Γεια σου ρε Edgαρε!
giannis_mg
Λοιπον πριν απο κανενα 2ωρο τελειωσα το σημερινο Smackdown που βεβαια ηταν αφιερωμενο στο πολυ μεγαλο Edge.
Προσωπικα ηταν απ'τα αγαπημενα μου Smackdown ever καθως ναι μεν ενας πολυ μεγαλος παλαιστης ελεγε ''αντιο'' σε ολους μας αλλα ειμαι πολυ χαρουμενος που εφυγε οπως του αρμοζε.
Το σημερινο Smackdown ειναι περιττο να πω πως ηταν full σε βαρια ατμοσφαιρα λογω της προωρης αποχωρησης λογω τραυματισμου του Edge.
Προσωπικα και δεν κανω καμια πλακα ειχα ανατριχιασει στο τελευταιο τεταρτο του show που ηταν αφιερωμενα σε εκεινον και γνωρισε κυριολεκτικα την αποθεωση απ'ολους (ολο το κοινο δονουσε το γηπεδο με το 'Thank you Edge'' και ολο το ροστερ βγηκε εξω για να του δωσει το standing ovation που του αξιζε)
Εγω κραταω βεβαια τη στιγμη που βγαινει μονος του ο ΗΗΗ στο τελος και πηγαινει προς τον Rated-R Superstar και τα υπολοιπα που ακολουθησαν τα φανταζεστε νομιζω,οπως πηγαν προσωπικα και οι Big Show,Rey και βεβαια ο Captain Charisma.
Ηταν φανερο πως δεν υπηρχε ετοιμο σεναριο σε αυτα που ειπε ο Edge και τα εβγαζε απ'τη ψυχη του ολα.
Αν και ''εφυγε'' απροσμενα,''εφυγε'' οπως του αρμοζε σαν πρωταθλητης.
Στο τελος παρ'οτι που δεν με πολυπιανουν κατι τετοια,πραγματικα λυγισα και ειχα σηκωθει απ'τη καρεκλα μου και τον χειροκροτουσα και εγω απ'το σπιτι μονος μου.
Oλα τα αλλα περασαν σε 2η κ' 3η μοιρα.
Δεν εχω να πω πολλα μονο ενα πολυ μεγαλο
THANK YOU EDGE
morrison
Eιδα το Smackdown,
-Παραλιγο να με παρουν τα ζουμια πραγματικα.Στιγμες που δεν θα ξεχασω με τιποτα.
-Τρομερη εισοδος ΗΗΗ,σενιος.Αυτος ο μπαγασας με κανει σιγα σιγα να τον αγαπησω ξανα οπως επι Evolution.Αρκει να μην αναλωνεται σε ανουσια feud οπως αυτο με τον Kozlov ή και σε βαρετα οπως αυτο με τον Orton.
-Kαπου εκει περιμενα να ηχησει το γκονγκ αλλα ματαια.Περιεργο μιας και η Michelle ηταν εκει...
-Εκει που οι παντες απεδιδαν τιμες στον Edge ο Del Rio επιλεχτηκε να ενισχυσει καπως το heel status του.Καλο αυτο και μαλλον χρειαζοταν μιας και ο Alberto πιο πολυ κωμικο θυμιζε παρα heel μεχρι τωρα.
-Να δω τι θα βγαλει το draft αφου το Smackdown ειναι αδυναμο και χρειαζεται ενισχυση.
-Αν και ο ιδιος ειπε οτι θα ξεκουραστει δεν θα μου κανει εντυπωση να δω τον Edge σε ρολο enforcer του Christian στο Extreme Rules.Αν γινει αυτο τοτε ο Χρηστακης παει φουλ για τιτλο.Δυσκολο παντως αλλα οχι και απιθανο.

Αρε τρελη Edgara,
OnLy_PAS-AthEnS
ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΠΛΑ!!!!....Πραγματικα Respect.Δεν θα πω παραπανω κατι..με καλυψατε!Απλα θα ηταν το ΤΟΠ να εμπαινε και ο ΤΕΙΚΕΡ!Δεν πειραζει...


THANK YOU EDGE!!![color="#0000FF"][/color]


Go Christian!
HLR CENATION
Μολις τελειωσα το sd.

Οντως ηταν από τα καλύτερα επεισόδια που έχω δει ποτε.Έτσι πρέπει να αποχωρούν οι μεγάλοι πρωταθλητές. Εγώ νόμιζα ότι μετά τον ΗΗΗ θα έμπαινε και ο Σινα αλλα τελικα έπεσα εξω.

Mετά την εποχή του tv ματζικ είχα αρχίσει να ξαναβλέπω wwe από το τρομερό στορυ του Εντζ με τον Μυστηριο στο rr του 2008.Ένα μεγάλο ρισπεκτ και από μένα στο μεγάλο αυτό αθλητή.

Απο εδω και περα παντως θελω Ντελ Ριο...
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 16 2011, 15:41 ) *
Μολις τελειωσα το sd.

Οντως ηταν από τα καλύτερα επεισόδια που έχω δει ποτε.Έτσι πρέπει να αποχωρούν οι μεγάλοι πρωταθλητές. Εγώ νόμιζα ότι μετά τον ΗΗΗ θα έμπαινε και ο Σινα αλλα τελικα έπεσα εξω.


Εγω θεωρουσα πιο καταλληλο τον Undertaker για να βγει. Στο δικο του σοου ειμαστε αλλωστε. Ο Edge τον ανεφερε κιολας στο λογο του και θα μπορουσε να δοθει μια συνεχεια στην ιστορια με τον Triple H. Προτιμησαν ομως να τον κρατησουν εκτος για να συνεχιστει το σεναριο και η "αγωνια" αν θα εμφανιστει ξανα. Λογικα ειναι σε αδεια και θα εμφανιστει παλι το καλοκαιρι.
Για το Extreme Rules προτιμω Christian. Τον αξιζει τον τιτλο εδω και καιρο και εστω μετα την αποσυρση του Edge ειναι η ωρα να τον κερδισει. Ο del Rio εχει περισσοτερο χρονο μπροστα του, ισως το καλοκαιρι να ειναι καλη στιγμη για να γινει πρωταθλητης.
morrison
Νομιζω οτι το πλανο για το Extreme Rules ηταν ο Del Rio να νικησει τον Edge.Και δεν πιστευω οτι θα αλλαξει...
Και εγω ειμαι με τον Christian ειμαι παντως...

Ενα απο τα καλυτερα προμο που θυμαμαι...

HLR CENATION
Για μενα τα καλυτερα promo o Εντζ τα εδωσε με τον Τεικερ πριν τη wm 24 και περυσι με τον Τζερικο.
giannis_mg
Και κατι που ηταν αναμενομενο με την αποχωρηση ενος ακομα τεραστιου superstar(Εdge) ηταν οτι το WWE θα επιστρατευσει παλια καλα ονοματα.
Πρωτος και καλυτερος ο Chris Jericho ο οποιος δηλωσε οτι μετα το Dancing With The Stars που συμμετεχει με το που θα τελειωσει απο εκει θα γυρισει πισω στο WWE.
Αντε να τελειωνει με τους μπουρδοχορους και να γυρισει καθως η επιχειρηση τον χρειαζεται.

Ενα ακομα ονομα που ελπιζω να γυρισει αν και δεν το κοβω ειναι ο Batista.

Ενδιαφερον θα εχει να δουμε στο προσεχες Draft ποιος μεγαλος superstar θα μετακινηθει απ'το Raw στο Smackdown ωστε να καλυψει το τεραστιο κενο του Edge και να γινει No1 στο show.
Θα ειναι ο Ορτον,ο Σινα για να δουμε ποιον θα διαλεξουν...
HLR CENATION
Το χθεσινο σοου μ αρεσε πολυ.

Αυτος ο Μυστικο ειναι φοβερος.

Αντιθετα δεν μπορω καθολου αυτον τον ερ τρουθ.Παλι καλα που δεν θα ειναι αυτος στο εξτριμ ρουλς.Παντως νομιζω οτι ουτε ο Μορινσον θα ειναι εκει και παμε για Σινα-Μιζ και τον Τζον μαλλον να χτυπαει τιτλο...
T.W.Is.M.
Εγινε και το ντραφτ με αρκετες εκπληξεις. Η μεγαλυτερη θεωρω οτι δεν ηταν η μετακινηση του Cena στο Smackdown, ουτε η επιστροφη του λιγο αργοτερα στο RAW. Ουτε η μετακινηση του Mysterio στο RAW, ουτε αυτη του del Rio στo RAW. Oυτε καποια απ αυτες που εγιναν σημερα στο συμπληρωματικο ντραφτ(θα τις αναφερω αναλυτικα στο τελος), αν και μου εκανε εντυπωση η μετακινηση του Sheamus στο Smackdown, λογω του τιτλου που εχει(και επειδη δεν εκανε την αντιθετη διαδρομη ο Barrett). Oπως μου εκανε εντυπωση και το γεγονος οτι ο Mark Henry μετακινηθηκε στο κυριο ντραφτ και αλλα μεγαλυτερα ονοματα στο συμπληρωματικο.
Η μεγαλυτερη εκπληξη για μενα ηταν το γεγονος οτι 4 απ τους 5 διεκδικητες των τιτλων βρισκονται στο RAW, πραγμα που σημαινει οτι ο μονος που βρισκεται στο Smackdown ειναι μεγαλο φαβορι για να κερδισει τον τιτλο. Και αυτος ειναι ο Christian.
Κατα τ αλλα οι αλλαγες ηταν πολλες και ουσιαστικα αλλαξε πανω απο το μισο ροστερ. Το περιεργο ειναι οτι ενω το ντραφτ εγινε λογω της αποσυρσης του Edge(αλλιως ειτε θα γινοταν τον Ιουνιο σε καποιο απ τα 3ωρα RAW ειτε καθολου) και αναμενοταν να ενισχυσει το Smackdown, καταφερε παλι να ενισχυσει το RAW. Το SD ενισχυθηκε μονο σε ποσοτητα, ενω ακομα και στα χαμηλοτερα επιπεδα το RAW βγηκε παλι κερδισμενο.

Στο συμπληρωματικο ντραφτ που εγινε σημερα το RAW πηρε τους:
Jack Swagger
Kofi Kingston
Drew McIntyre
Chris Masters
Tyler Reks
JTG
Curt Hawkins
Beth Phoenix
Kelly Kelly

To Smackdown πηρε τους:
Sheamus
Daniel Bryan
Ted DiBiase
Alex Riley
Great Khali
Tyson Kidd
William Regal
Jimmy Uso
Jey Uso
Yoshi Tatsu
Natalya
Alicia Fox
Tamina

Το περιεργο ειναι οτι υπαρχει παντελης ελλειψη heels στο Smackdown σε επιπεδο main event. Ο Sheamus και ο Barrett που θα μπορουσαν να παιξουν αυτο το ρολο εχουν το US και το Intercontinental championship αντιστοιχα και πρεπει πρωτα να τα "ξεφορτωθουν"(ειμαι επισης περιεργος να δω τι θα γινει για να φυγει ενας απ τους δυο τιτλους απ το SD), ενω ο Barrett εχει ανοιχτη μια ιστορια με την υπολοιπη Corre. Ο Rhodes δεν ειναι ετοιμος για τοσο μεγαλα πραγματα, ειδικα οταν ο αντιπαλος δε θα ειναι ο Orton ή ο Undertaker, ενω ο μονος που μπορει ανα πασα στιγμη να παιξει το ρολο πειστικα ειναι ο Kane που ομως εγινε face προσφατα(πολυ προσφατα για να αλλαξει παλι χαρακτηρα). Αναρωτιεμαι αν η επιλογη του Mark Henry στο κυριο ντραφτ και το heel turn σημαινει κατι, αλλα θα θελα να πιστευω πως οχι. Ο καιρος που θα ταιριαζε να παιξει καποιο σημαντικο ρολο ο Mark Henry ηταν 5 χρονια πριν οταν ειχε την ιστορια με τον Undertaker. Τωρα ειχε πεσει τοσο πολυ σε στατους στο RAW που θελει τουλαχιστον ενα 3μηνο για να επανελθει σε ενα καλο επιπεδο.
Νομιζω οτι η απαντηση λεγεται Chris Jericho, που δηλωσε κιολας οτι μολις τελειωσει με το Dancing with the stars θα επιστρεψει στο WWE. Φανταζομαι οτι θα επιστρεψει στο Smackdown και θα στραφει εναντιον του Orton, που θα ειναι πρωταθλητης τοτε. Το θεμα ειναι τι γινεται μεχρι τοτε.

Θα εχει ενδιαφερον αν υπαρξει και ανταλλαγη με καποιους που αλλαξαν σοου στο ντραφτ(και οχι μονο). Ειδικα αν ανακοινωθει στο Smackdown ή στο επομενο RAW κι οχι μεσω του wwe.com.
morrison
-Το καλο με τα ντραφτ ειναι οτι μπερδεψαν αρκετα το τοπιο οποτε δεν ξερουμε τι μας περιμενει.
-Το κακο ειναι οτι ενω ειχαν μια εκτακτη χροια αυτοι αλλαξαν παρα πολλους παλαιστες.Αναρωτιεμαι μηπως δουμε τα σεναρια που ηταν να γινουν το καλοκαιρι.
-Aν δεν το παρει τωρα ο Christian τοτε καλυτερα να το παρατησει το αθλημα...
-Βαζω να δω το αρκετα καλο Tough Enough.
HLR CENATION
Μολις ειδα τα ντραφτ...Στην αρχή παραξενευτηκα με την μετακίνηση του Κενά αλλα τέλος καλο όλα καλά. Το λέω αυτό επειδή το raw το βλεπω και στην nova για τους υποτιτλους και έτσι ξενέρωσα όταν πήγε στο sd. Αντίθετα χάρηκα για τον Κοφι και τον Μυστηριο.Μακαρι ο Κοφι να παρει καποιο στορυ για τιτλο γιατι νομιζω οτι αξιζει...
Δεν μου αρεσε που εφυγε και ο Ορτον...
morrison
Επι του πιεστηριου που λενε...
Θα ξερετε οτι ο Chris Jericho εφυγε απο το DWTS.
Πριν 10 λεπτα εγραψε στο καρατσεκαρισμενο real twiter του,
@IAmJericho Chris Jericho
For the first time in 8 weeks I dont have dance rehearsals. What am I going to do with myself now? Anythin goin on in Tampa this weekend...?
10 minutes ago via TwitBird Favorite Retweet Reply

Xορος διεξαγωγης του Extreme Rules αυτη τη Κυριακη το St. Pete Times Forum της πόλης Tampa της Florida. wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Apr 28 2011, 01:42 ) *
Επι του πιεστηριου που λενε...
Θα ξερετε οτι ο Chris Jericho εφυγε απο το DWTS.
Πριν 10 λεπτα εγραψε στο καρατσεκαρισμενο real twiter του,
@IAmJericho Chris Jericho
For the first time in 8 weeks I dont have dance rehearsals. What am I going to do with myself now? Anythin goin on in Tampa this weekend...?
10 minutes ago via TwitBird Favorite Retweet Reply

Xορος διεξαγωγης του Extreme Rules αυτη τη Κυριακη το St. Pete Times Forum της πόλης Tampa της Florida. wink.gif


Μακαρι να τον δουμε συντομα πισω στο WWE. Αλλα πολυ φοβαμαι οτι αν τον δουμε την Κυριακη στο Extreme Rules θα ειναι για να παρει τον τιτλο απο τον Christian... 68.gif
rchos
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 28 2011, 17:35 ) *
Μακαρι να τον δουμε συντομα πισω στο WWE. Αλλα πολυ φοβαμαι οτι αν τον δουμε την Κυριακη στο Extreme Rules θα ειναι για να παρει τον τιτλο απο τον Christian... 68.gif


αυτο σκεφτηκα και εγω ρε γαμωτο...
πολυ ξενερωμα.
θα δω το extreme rules μονο για τον κριστιαν.
αν γινει κανα τετοιο πικρα...
morrison
Καλη φαση η ολη σεναριολογια... cool.gif
Δυο πραγματα σκεφτομαι αυτη τη στιγμη,
Ειτε ο Jericho επιστρεφει,παιρνει το τιτλο και ξεκινα το feud με Orton.
Ειτε μπλοφαρει και απλα με την βοηθεια του Edge o Christian γινεται πρωταθλητης.Κανει ενα συντομο reign και επειτα γινεται αυτο που λεω και στην πρωτη εκδοχη.Χανει τον τιτλο απο τον Jericho που ξεκινα feud με Orton.
Πονταρω στο νο.2!
HLR CENATION
Μετα από ένα μέτριο έως κακό smackdown δυο λογια για αύριο.

Βλεπω πρωταθλητή τον Σινα.Δεν γίνεται να κλείσει χρόνο χωρίς να πάρει πρωτάθλημα.

Αναμένετι να γίνει χαμός στο WHC.Μου φαίνεται πολύ προβλέψιμο σενάριο να κερδίζει ο Κριστιαν...Θα συμφωνήσω ότι πάμε για... Τζερικο.Το επόμενο ερώτημα είναι με ποιον τρόπο όμως θα το πάρει αν βεβαια επαληθευτούν αυτά τα σενάρια.

Στα αλλα ματς βλεπω νικητες τον Λολερ με τον JR,και την Μισελ ΜακΚΟυλ με την συμπαθεστατη Λειλα να μας αφηνει.ΕΠισης βλεπω δευτερη σερι νικη του Ορτον και του Μυστηριο.
T.W.Is.M.
Κι ελεγα δε θα γραψει κανεις τιποτα μια μερα πριν το Extreme Rules?
Εγω δεν ειχα δει το Smackdown και γι αυτο δεν εγραφα. Θα αναλυσω τα παντα ολα αργα το βραδυ ή αυριο το πρωι. Εχω ηδη καταληξει παντως.
T.W.Is.M.
Πιστος στην υποσχεση μου, παρουσιαζω τις προβλεψεις για το αυριανο Extreme Rules:

Κατ αρχην δε βλεπω αλλαγη στο WWE Championship. Αν ηταν να κερδισει ο Cena, θα το εκαναν στη Wrestlemania, ενω ο Morrison εχει καταντησει προσωπικος jobber του Miz. Ο Miz λοιπον θα κερδισει. Αλλωστε πιστευω οτι αυτη τη στιγμη θα μπορουσε να χασει μονο ενα ματς: εναντιον του Undertaker στη Wrestlemania! Δεν πιστευω οτι θα εχανε απο οποιονδηποτε αλλο...
Διαβασα κι εγω τις φημες για τον Jericho. Δεν πειθηκα ομως, που θα ελεγαν και στο X-Factor. tongue.gif Νομιζω οτι ο Christian θα παρει τον τιτλο που του αξιζει, εστω κι αν στη συνεχεια επιστρεψει ο Jericho και κερδισει τον τιτλο. Πιστευω οτι η σκηνη με τον Christian να κραταει τη ζωνη πανω στη σκαλα θα ειναι το highlight της βραδιας. Δεν ξερω αν θα εμφανιστει ο Edge, θα το ηθελα να τον δω να πανηγυριζει μαζι με το φιλο του. Πιστευω επισης οτι μετα το ντραφτ επειδη ολοι περιμεναν τη νικη του Christian, καθως ειναι ο μονος απο τους συμμετεχοντες στα ματς τιτλου που βρισκεται στο Smackdown, κυκλοφορησε η φημη για τον Jericho, ωστε να μπερδεψει τα πραγματα.
Περιμενω μια δευτερη νικη για το Randy Orton. Ο λογος ειναι οτι πρεπει να μπει δυνατα στο Smackdown και με μομεντουμ για να μπορεσει να διεκδικησει τον τιτλο συντομα. Απ την αλλη υπαρχει και κατι ακομα που δεν εχει αναφερθει και ειναι δυσαρεστο. O CM Punk εμφανιζεται δυσαρεστημενος απο το ρολο του γενικα και σκεφτεται να φυγει απ το WWE σε λιγους μηνες που ληγει το συμβολαιο του. Λεγεται μαλιστα οτι για να τον κρατησουν ευχαριστημενο εφεραν στο RAW τη Beth Phoenix, με την οποια εχει σχεση στην πραγματικοτητα. Με αυτο το σκεπτικο ισως του δωσουν τη νικη για να του δειξουν οτι τον υπολογιζουν. Μαλλον ομως εχουν αρχισει να κανουν τον προγραμματισμο τους χωρις αυτον, γι αυτο γεμισαν το RAW με heels στο ντραφτ. Αν μαλιστα η αποχωρηση του γινει αμεσα, τι καλυτερος τροπος εξοδου απο ενα punt στο κεφαλι απο τον Orton...
Πιστευω επισης οτι ο Rey Mysterio θα παρει τη ρεβανς για την ηττα του στη Westlemania. Μπορει να διαλεξε ο ιδιος τον Rhodes για αντιπαλο του, πραγμα που σημαινει οτι δεχτηκε μαλλον ευκολα να χασει το ματς, αλλα κι αυτος πηγαινοντας στο RAW χρειαζεται μια ωθηση. Ειδικα αν στο ματς τιτλου πεσω μεσα και η ιστορια Miz/Cena τελειωσει εδω, ο Rey ειναι μαλλον ο επομενος διεκδικητης του τιτλου.
Θελω να πιστευω οτι και το ανεκδοτο του Michael Cole θα τελειωσει εδω και οι Jerry Lawler και Jim Ross θα παρουν τη νικη. Το αποτελεσμα της Wrestlemania ηταν μαλλον κακογουστο αστειο, ωρα να την πληρωσει για τα καλα ο Cole. Ο J.R. εχει χτυπησει πραγματικα το χερι του, αλλα ετσι κι αλλιως ο ρολος του στο ματς δεν ειναι ο βασικος. Καλο θα ειναι παντως να μη χασει το ματς ο Swagger για να μην καταστραφει η αξιοπιστια που του εχει απομεινει.
Τελος, στο ματς των γυναικων, μαλλον το αποτελεσμα ειναι τελειωμενο. Εχω κι αλλη ειδηση παρασκηνιου, που λεει οτι η Michelle McCool φευγει απο το WWE και γι αυτο μπηκε στο ματς αυτος ο ορος. Μαλιστα στο αρχικο γυρισμα ο ορος ηταν Loser leaves Smackdown και στο μονταζ αλλαξε η λεξη Smackdown με τη λεξη WWE. Νικη της Layla λοιπον. Ισως η Michelle να αποφασισε να γινει χαρωπη νοικοκυρα για τον Undertaker. tongue.gif

Κυκλοφορησε μια φημη οτι ενδεχομενως να γινοταν ματς Sheamus vs Kofi Kingston. Υποθετω οτι αν γινει τετοιο ματς, θα ειναι για το US Championship και πιστευω οτι νικητης θα ειναι ο Kofi. Αλλωστε καπως πρεπει ειτε το US ειτε το Intercontinental Championship να παει στο RAW.
morrison
WWE Title (Triple Threat Steel Cage)
John Morrison vs John Cena vs Miz

Λοιπον ο Morrison μολις ξεκινησε feud με τον R-Truth(ο οποιος παιζει και να εμφανιστει μιας που αρχικα ηταν να παρει μερος στο ματς...)οποτε αποκλειεται.Για καποιο λογο βλεπω τον Miz να κανει retain.

World Heavyweight title (Ladder match)
Christian vs Alberto Del Rio

Ενταξει Christian...Πιστευω οτι θα εμφανιστει ο Edge.
Nα πω μια βλακεια;
Την νυχτα που ο DelRio κερδισε το Rumble ο Edge κρατησε τον τιτλο κοντρα στον Ziggler με killswitch.Τοτε πιστεψα αυτη η αναφορα στον Christian μπορει και να σημαινει feud μεταξυ τους.Αργοτερα στο Elimination Chamber ο Christian επεστρεψε και πορευθηκε μαζι με τον Edge χωρις καποια προφανη σεναριακη αιτια μεχρι και την Wrestlemania.H ξαφνικη αποσυρση Edge εφερε τον Christian να διεκδικει τον τιτλο.Αν τον παρει για πρωτη φορα στη ζωη του στο Extreme Rules δεν θα μοιαζει με σεναριο;Μηπως το αντιο του Edge ειναι σεναριακο;

Last Man Standing
Randy Orton vs CM Punk

Θα πω και εγω Randy Orton γιατι το τωρινο στατους του Punk δεν μοιαζει το καλυτερο δυνατο.Αν ομως ειναι αυτη η στιγμη που θα επανεμφανιστει ο Jericho;

Country Whipping Match
Michael Cole & Jack Swagger vs Jerry Lawler & Jim Ross

Jerry Lawler & Jim Ross.Ισως εδω τα σπασουν οριστικα μεταξυ τους οι Cole και Swagger.

Falls Count Anywhere
Rey Mysterio vs Cody Rhodes

Ο Cody πηρε την νικη εκει που την ηθελε,τωρα ειναι η σειρα του Rey.

No DQ, No countout match (η ηττημένη φεύγει απο το WWE)
Michelle vs Layla

Θα ελεγα McCool αλλα επειδη εμπιστευομαι τις πληροφοριες του T.W.Is.M θα πω Layla.


HLR CENATION
Μόλις είδα το Εξτριμ Ρουλς. Καλούτσικο ματς για έναρξη το Ορτον-Πανκ.Τον έχει πάρει η κατηφόρα πάντως τον Σμ Πανκ και δεν λεει να σταματησει.

Πανεμορφο mats το Σειμους-Κοφι με τον Κινγστον(ίσως φανεί ιεροσυλία αυτό που θα γράψω)να είναι σαν τον Μαικλς με ολα του τα ματς να ειναι ωραια.Εδω είχε βγάλει καλους αγώνες με τον σκοτσεζο τον Μακινταιρ.

Ωραιο κα ιτο Μυστηριο-Ροουντς αν και θα ήθελα η νίκη να κρινότανε εκτος ριγκ.Ειχε και το σωστο αποτελεσμα το ματς αυτη τη φορα.

Από το Κριστιαν-Νελ Ριο μου αρεσε το τελευταιο 5λεπτό,που είχε ρυθμο,ενώ έβγαλε και συναιστημα με τις αγκαλιές του Κριστιαν με τον Εντζ.Χαι λαιτ του αγώνα αυτό που είχε πρόβεψει ο TwISM ο Κριστιαν με την ζωνη πανω στη σκαλα.

Φοβερο το main event... Τέτοια ματς ειναι κομμένα k ραμμένα για να δίνει ρίτμο ο Mορισον.Παντως και οι 3 εδωσαν ενα πολυ καλο αγωνα που κρατησε το ενδιαφερον απο την αρχη μέχρι το τέλος.Σε ένα σημείο έντεινα από 33,3 στον κάθε ένα για νικητή. Σε γενικές γραμμές ένα καλο προ αλλα δεν γίνεται εξτριμ ρουλς χωρις να ανοιγει μυτη.
captain charisma
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ Η ΤΑΞΗ!!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ!!!!!

τα υπολοιπα ειναι ιστορια
HLR CENATION
Πολύ δυνατό το χθεσινό raw.Μου φαίνεται ότι 10 μήνες έκανε ο john για να πάρει ζώνη αλλα παίζει και να την έχει τουλάχιστον για άλλους 11.Ίσως με κάνα διαλειμματάκι ενδιάμεσα. Πολύ ωραίο το και το χθεσινο Σινα-Μιζ για τον τιτλο με καλη συμμετοχη του κοινου...
T.W.Is.M.
Ας σχολιασω κι εγω λιγο το Extreme Rules, εστω και με καθυστερηση. Το RAW δεν το εχω δει ακομα, θα το δω μαλλον αυριο.
Γενικα ηταν καλο PPV με ωραια ματς. Αν εξαιρεσουμε το ματς με τον Cole που δεν ηταν για πολλα πολλα απ την αρχη, τα υπολοιπα ηταν ολα καλα.Καποια highlights του Morrison και του Kofi με εντυπωσιασαν περισσοτερο, αλλα η καλυτερη στιγμη ηταν η νικη του Christian με τη συμμετοχη του Edge. Η ηττα του Miz δε μου λεει τιποτα, γιατι εγινε πολυ καθυστερημενα. Και τι να το κανω που κερδισε ο Cena, οταν το κανει με τη δευτερη? Εχω ξαναπει οτι ενας βασικος λογος που τον συμπαθω ειναι οτι με απαλλαξε απο τον πρωταθλητη JBL. Οποιος τα καταφερνε να κανει το ιδιο εναντιον του Miz, θα μου γινοταν πιο συμπαθης απο πριν. Επρεπε ομως να τα καταφερει με την πρωτη(οποιος το εκανε). Τωρα δε μου λεει και πολλα.
Στα υπολοιπα, το US Championship επιστρεφει στο RAW(δεν μπορει, κατι θα γινοταν για να γυρισει), ο δε Kingston παει να γινει ο μονιμος midcard champion. Αν δεν υπηρχαν 2 τιτλοι, αλλα μονο ενας(το Intercontinental πχ), ισως απειλουσε το ρεκορ του Jericho με τα 9 IC championship. Το tag team match δεν ειχε να κανει με Big Show και Kane, αλλα με την Corre, που παει για διαλυση. Λογικα ο Barrett θα προωθηθει παραπανω, ειδικα με τοση ελλειψη σε heels στο Smackdown. H Μichelle εφυγε και μαλλον στον ιδιο δρομο ακολουθει κι ο CM Punk. Αντιθετα ερχεται η Kharma(η πρωην Awesome Kong), που με την πρωτη της εμφανιση σε κανει να αναρωτιεσαι αν ειναι heel οπως περιμεναμε ή face γιατι επιτεθηκε στη Michelle. Με το επομενο PPV σε 3 βδομαδες μολις περιμενω την επιστροφη του Jericho(φανταζομαι στο SD), που ομως μπορει να καθυστερησει λιγο για να εχει περισσοτερο χρονο να στηθει το σεναριο γυρω του. Αρκει να βρεθει αντιπαλος για τον Christian, αφου ο del Rio πηγε στο RAW.
Tελος, αναρωτιεμαι τι βυσμα εχει ο Cole και του συνεχιζουν την ιστορια δινοντας του και νικες.
captain charisma
και ο καπετανιος κρατησε για 2 ολοκληρες μερες τον τιτλο....τωρα η ζωνη αλλαξε παλι χερια και πηγε σ αυτα του ορτον....τραγικα πραγματα...αφηστε τον ανθρωπο να κρατησει τη ζωνη ενα μηνα τουλαχιστον για την τιμη των οπλων!!!!
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ May 4 2011, 10:33 ) *
και ο καπετανιος κρατησε για 2 ολοκληρες μερες τον τιτλο....τωρα η ζωνη αλλαξε παλι χερια και πηγε σ αυτα του ορτον....τραγικα πραγματα...αφηστε τον ανθρωπο να κρατησει τη ζωνη ενα μηνα τουλαχιστον για την τιμη των οπλων!!!!


Και την ιδια περιοδο ο Μαικ απο το Real world την κραταει για πανω απο 5 μηνες! Που να βρισκεται αραγε ο David Arquette? 68.gif
captain charisma
το κακο ειναι οτι βλεπουμε συνεχεια σινα ορτον να κρατανε το τιτλο...αφηστε και κανα αλλον να κρατησει ζωνη για ενα διαστημα ετσι για αλλαγη..παλεστες οπως ο μορισον ο καπετανιος ο πανκ χαραμιζονται δυστυχως...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.