Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 25 2010, 13:13 ) *
Συμφωνω για τα υπολοιπα και παω σε αυτα που ισως δουμε κατι διαφορετικο απο αυτα που λες...
Δεν βλεπω τον λογο να δωσουν τιτλο στον Dave...Γιατι του τον πηραν στην Μανια τοτε;Εκτος αν η Μανια ειναι το σοου που πρεπει να νικανε τα καλα παιδια...
O Sheamus ΠΡΕΠΕΙ να κερδισει...
O JTG σαν πολλες δεν εχει φαει τελευταια απο τον πρωην παρτενερ του για να χασει σημερα;


Μολις διαβασα ενα κομματι-πιθανο spoiler που λεει οτι ισως ο Batista αποσυρθει απο το wrestling αυτη την εβδομαδα! Αν ισχυει αυτο, τοτε προφανως θα χασει σημερα. Παντως ο λογος που το εγραψα ηταν αυτος που ειπες κι εσυ, στη Wrestlemania πρεπει να νικανε τα καλα παιδια. Το χα γραψει και τοτε οτι δεν πιστευω οτι ο Cena θα κρατησει για πολυ τον τιτλο. Αν βεβαια ο Ντειβ την κανει(και η καλυτερη ευκαιρια ειναι σημερα 1 μερα πριν το ντραφτ, ωστε να προγραμματιστουν τα νεα ροστερ χωρις αυτον), τοτε "The Champ is here"...
Η λογικη αυτο λεει για το Sheamus, αλλα καμια φορα η λογικη κι ο Βινς δεν πανε μαζι...
Συμφωνω κι οτι ο Just Too Good(μη γελας αυτο σημαινει το ονομα του) εχει φαει πολλες, αλλα νομιζω οτι σ αυτη την κοντρα παιζει το ρολο του jobber για να ανεβαινει σιγα σιγα ο λιγοτερο ταλαντουχος, αλλα πιο σωματωδης Shad. Φευγει ο Batista, τραυματιστηκε(σοβαρα) ο Zeke, ο Kozlov αρχιζει να γινεται κωμικη φιγουρα στο RAW, δεν πρεπει να επανελθει ο τυπος του μεγαλοσωμου heel που τρομοκρατει τον κοσμο?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 25 2010, 18:36 ) *
δεν πρεπει να επανελθει ο τυπος του μεγαλοσωμου heel που τρομοκρατει τον κοσμο?

Και αυτος μπορει να ειναι ο Shad;Μπρρρρ,τρεμω στην ιδεα... 68.gif

Τις διαβασα και εγω τις φημες για την αποχωρηση του Dave...Δεν εχω αποψη,ουτε μπορω να υπολογισω τις πιθανοτητες να ειναι αληθεια...Για να δουμε,ετσι ισως αποκτησει και λιγο ενδιαφερον το αδιαφορο,κατα τα αλλα,last man standing εναντιον του Cena...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 25 2010, 22:37 ) *
Και αυτος μπορει να ειναι ο Shad;Μπρρρρ,τρεμω στην ιδεα... 68.gif

Τις διαβασα και εγω τις φημες για την αποχωρηση του Dave...Δεν εχω αποψη,ουτε μπορω να υπολογισω τις πιθανοτητες να ειναι αληθεια...Για να δουμε,ετσι ισως αποκτησει και λιγο ενδιαφερον το αδιαφορο,κατα τα αλλα,last man standing εναντιον του Cena...


Κατα τη γνωμη μου αυτος πρεπει να ειναι ο Ezekiel Jackson, αλλα επειδη θα μεινει εκτος για 6 μηνες περιπου, δε βλεπω καποιον πιο προχειρο. Εδω εχουμε πρωταθλητη που 3 μηνες πριν ειχε κοντρα με το Santino Marella και θα μας ενοχλησει ο Shad? Eχουμε Intercontinental champion τον Drew McIntyre, τι χειροτερο μπορουμε να παθουμε?(ξερω, να τον δουμε και World champion)
Διαβασα πριν λιγο οτι σε ενα διαφημιστικο(δεν προσεξα αν ηταν τρειλερ ή δημοσιευση) του Smackdown για το φθινοπωρο οταν θα εχει μεταφερθει στο SyFy αναφερονταν τα ονοματα Rey Mysterio(λογικοτατο), Jack Swagger(επισης λογικο), Kofi Kingston και Cody Rhodes. Τα δυο τελευταια σημαινουν οτι πιθανον να μετακινηθουν στο ντραφτ. Αναμενομενα ονοματα θα ελεγα. Μηπως δουμε και τον Orton να κανει την ιδια διαδρομη? Οσο για την αντιστροφη, θα τολμουσα να προβλεψω Jericho σαν κορυφαιο ονομα και στη συνεχεια Morrison και R-Truth.
morrison
Μετα απο καιρο ενα καλο Raw σημερα...Σιγουρα επαιξαν ρολο τα draft που εχουν ιδιαιτερο ενδιαφερον και πολλαπλες αναγνωσεις.
Με το Extreme Rules δεν τρελαθηκα,απλα ΟΚ ηταν...Κανα δυο καλα ματς...Επεσα και μεσα στο ΠΡΟ-ΠΟ... rolleyes.gif

Εβλεπα ΤΝΑ πριν(το οποιο ειναι σταθερα βελτιωμενο αν και παντα υπερβολικο)και ειπα να βαλω ενα βιντεο με καποιες entrances απο Beautiful People... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 27 2010, 20:38 ) *
Μετα απο καιρο ενα καλο Raw σημερα...Σιγουρα επαιξαν ρολο τα draft που εχουν ιδιαιτερο ενδιαφερον και πολλαπλες αναγνωσεις.
Με το Extreme Rules δεν τρελαθηκα,απλα ΟΚ ηταν...Κανα δυο καλα ματς...Επεσα και μεσα στο ΠΡΟ-ΠΟ... rolleyes.gif

Εβλεπα ΤΝΑ πριν(το οποιο ειναι σταθερα βελτιωμενο αν και παντα υπερβολικο)και ειπα να βαλω ενα βιντεο με καποιες entrances απο Beautiful People... wink.gif


Εγω το ειδα τωρα το ντραφτ και με απογοητευσε ενα πραγμα. Ολοι οι σταρς εχουν μαζευτει στο RAW και το Smackdown εχει ανερχομενους, τον Big Show που στο RAW δε θα μπορουσε να παιξει για τιτλο, το Mysterio που δε φευγει για να κρατησει το ισπανοφωνο κοινο και φυσικα τον Undertaker, που θα φυγει απ το Smackdown οταν παγωσει η κολαση! Α ναι, εχει και τον Christian. Eυτυχως για τον Christian δηλαδη γιατι εχει την ευκαιρια να κανει κατι καλο. Κακα τα ψεματα ομως, με αυτο το ροστερ αν ο Undertaker ειχε full-time προγραμμα, θα πρεπε να κρατησει τον τιτλο για τουλαχιστον 6 μηνες μεχρι το τελος του 2010!
Ειδικα αυτη η μετακινηση του Edge με σκοτωσε τελειως ως φαν του SD! Αν και αυτο που με χαλασε ηταν οταν ειδα σαν τελευταιο pick τον Jericho, αλλα αυτο επρεπε να γινει γιατι το RAW ειχε ξεμεινει απο heels. Αντι λοιπον να κρατησουν τον Edge και να στειλουν τον Orton στο Smackdown, ωστε να τους βαλουν αντιπαλους, πανε και κανουν το αντιστροφο?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 29 2010, 02:00 ) *
Εγω το ειδα τωρα το ντραφτ και με απογοητευσε ενα πραγμα. Ολοι οι σταρς εχουν μαζευτει στο RAW και το Smackdown εχει ανερχομενους, τον Big Show που στο RAW δε θα μπορουσε να παιξει για τιτλο, το Mysterio που δε φευγει για να κρατησει το ισπανοφωνο κοινο και φυσικα τον Undertaker, που θα φυγει απ το Smackdown οταν παγωσει η κολαση! Α ναι, εχει και τον Christian. Eυτυχως για τον Christian δηλαδη γιατι εχει την ευκαιρια να κανει κατι καλο. Κακα τα ψεματα ομως, με αυτο το ροστερ αν ο Undertaker ειχε full-time προγραμμα, θα πρεπε να κρατησει τον τιτλο για τουλαχιστον 6 μηνες μεχρι το τελος του 2010!
Ειδικα αυτη η μετακινηση του Edge με σκοτωσε τελειως ως φαν του SD! Αν και αυτο που με χαλασε ηταν οταν ειδα σαν τελευταιο pick τον Jericho, αλλα αυτο επρεπε να γινει γιατι το RAW ειχε ξεμεινει απο heels. Αντι λοιπον να κρατησουν τον Edge και να στειλουν τον Orton στο Smackdown, ωστε να τους βαλουν αντιπαλους, πανε και κανουν το αντιστροφο?

Aυτη ειναι η μια πλευρα,δεν διαφωνω...Η αλλη ειναι οτι,με τον Taker για διακοπες στο Ντουμπαι,οι ευκαιριες για maineventerιλικι στο Smackdown θα ειναι αρκετες για καποιους αδικημενους...Πως θα σου φαινοταν ενα triple threat για τον τιτλο,Swagger vs Christian vs Kingston ας πουμε;Εμενα φοβερο...H αργοτερα ενα Punk vs Christian;Επισης φοβερο...
Σε SD η Raw,το Orton vs Edge με δελεαζει τρελα...Ποιος θα ειναι ο heel αραγε;Η μηπως πανε με τους ''οριακους'' χαρακτηρες που εχουν τωρα περιπου;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 29 2010, 03:04 ) *
Aυτη ειναι η μια πλευρα,δεν διαφωνω...Η αλλη ειναι οτι,με τον Taker για διακοπες στο Ντουμπαι,οι ευκαιριες για maineventerιλικι στο Smackdown θα ειναι αρκετες για καποιους αδικημενους...Πως θα σου φαινοταν ενα triple threat για τον τιτλο,Swagger vs Christian vs Kingston ας πουμε;Εμενα φοβερο...H αργοτερα ενα Punk vs Christian;Επισης φοβερο...
Σε SD η Raw,το Orton vs Edge με δελεαζει τρελα...Ποιος θα ειναι ο heel αραγε;Η μηπως πανε με τους ''οριακους'' χαρακτηρες που εχουν τωρα περιπου;


To ξερω οτι θα δουμε καλα ματς, αλλα πρεπει να σε πειθουν κιολας αυτα τα ματς για main events. Το thriple threat που ειπες μοιαζει καλο, αλλα αν σε ρωτουσαν για τι θα επαιζαν αυτοι οι 3 στον ιδιο αγωνα, δε θα ελεγες για Intercontinental ή US championship? Και τωρα ξαφνικα θα γινει για το World championship? Θελω να πω οτι σε καθε κοντρα επιπεδου main event χρειαζεται κι ενας πιο εμπειρος και πιο καθιερωμενος για να την ανεβασει και με το ονομα του. Δε θα ταν καλυτερα ας πουμε να εμενε ο Edge στο SD!, να ερχοταν κι ο Orton και να ειχαμε Edge vs Swagger για τον τιτλο, Orton vs Christian, Οrton vs CM Punk(που εχουν και το προηγουμενο απο το 2008 που ο Orton επιτεθηκε στον Punk πριν το championship scramble και του κοστισε τον τιτλο) και αφου ανεβει το στατους καποιων απ τους νεους(και καθιερωθει οπως του αξιζει κι ο Christian) να παιξουν και μονοι τους και να αφησουν το Edge vs Orton χωρις τιτλο στη μεση?
Ειναι οπως αυτο που λεω για το Swagger. Για μενα η θητεια του ειναι σαν ανεκδοτο. Οχι γιατι δεν ειναι καλος παλαιστης, ισα ισα που εχει ικανοτητες, αλλα το ταιμινγκ μου φαινεται πολυ κακο. Αν δεν τον κατεστρεφαν στο RAW τους τελευταιους μηνες, θα ηταν ετοιμος για τιτλο. Τωρα ομως προσπαθουν βεβιασμενα να μας πεισουν οτι ειναι πρωταθλητης.
Και στο RAW δεν ωφελουνται απο ολο αυτο. Υπαρχουν Cena, Edge, Orton, Jericho, Triple H που θα γυρισει καποια στιγμη και δε σου βαζω τον Batista γιατι ολα δειχνουν οτι αποσυρεται.Μεσα σ αυτους βαλε και τον Sheamus και πες μου ποιος θα πρωτοπαρει τον τιτλο.
Διαβασα χτες το βραδυ οτι αυτο εγινε γιατι το Smackdown μετακομιζει το φθινοπωρο στο SyFy με αποτελεσμα το τωρινο του δικτυο να μην το προωθει αρκετα. Ετσι ενισχυθηκε το RAW, ωστε να πεσει το βαρος εκει. Το καλοκαιρι που θα πλησιαζουμε στην αλλαγη δικτυου λεγεται οτι θα ενισχυθει παλι το Smackdown. Μεχρι τοτε ομως το RAW θα μοιαζει σαν to NBA και το SD! σαν το NBDL. ΟΚ, εγω θα το βλεπω γιατι υπαρχουν πολλοι στο SD! που ειναι θεαματικοι και αξιζει να τους δεις. Αλλα δεν ξερω κατα ποσο προωθουνται πραγματικα με αυτη την κατανομη του ροστερ.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 29 2010, 19:36 ) *
To ξερω οτι θα δουμε καλα ματς, αλλα πρεπει να σε πειθουν κιολας αυτα τα ματς για main events. Το thriple threat που ειπες μοιαζει καλο, αλλα αν σε ρωτουσαν για τι θα επαιζαν αυτοι οι 3 στον ιδιο αγωνα, δε θα ελεγες για Intercontinental ή US championship? Και τωρα ξαφνικα θα γινει για το World championship? Θελω να πω οτι σε καθε κοντρα επιπεδου main event χρειαζεται κι ενας πιο εμπειρος και πιο καθιερωμενος για να την ανεβασει και με το ονομα του. Δε θα ταν καλυτερα ας πουμε να εμενε ο Edge στο SD!, να ερχοταν κι ο Orton και να ειχαμε Edge vs Swagger για τον τιτλο, Orton vs Christian, Οrton vs CM Punk(που εχουν και το προηγουμενο απο το 2008 που ο Orton επιτεθηκε στον Punk πριν το championship scramble και του κοστισε τον τιτλο) και αφου ανεβει το στατους καποιων απ τους νεους(και καθιερωθει οπως του αξιζει κι ο Christian) να παιξουν και μονοι τους και να αφησουν το Edge vs Orton χωρις τιτλο στη μεση?
Ειναι οπως αυτο που λεω για το Swagger. Για μενα η θητεια του ειναι σαν ανεκδοτο. Οχι γιατι δεν ειναι καλος παλαιστης, ισα ισα που εχει ικανοτητες, αλλα το ταιμινγκ μου φαινεται πολυ κακο. Αν δεν τον κατεστρεφαν στο RAW τους τελευταιους μηνες, θα ηταν ετοιμος για τιτλο. Τωρα ομως προσπαθουν βεβιασμενα να μας πεισουν οτι ειναι πρωταθλητης.
Και στο RAW δεν ωφελουνται απο ολο αυτο. Υπαρχουν Cena, Edge, Orton, Jericho, Triple H που θα γυρισει καποια στιγμη και δε σου βαζω τον Batista γιατι ολα δειχνουν οτι αποσυρεται.Μεσα σ αυτους βαλε και τον Sheamus και πες μου ποιος θα πρωτοπαρει τον τιτλο.
Διαβασα χτες το βραδυ οτι αυτο εγινε γιατι το Smackdown μετακομιζει το φθινοπωρο στο SyFy με αποτελεσμα το τωρινο του δικτυο να μην το προωθει αρκετα. Ετσι ενισχυθηκε το RAW, ωστε να πεσει το βαρος εκει. Το καλοκαιρι που θα πλησιαζουμε στην αλλαγη δικτυου λεγεται οτι θα ενισχυθει παλι το Smackdown. Μεχρι τοτε ομως το RAW θα μοιαζει σαν to NBA και το SD! σαν το NBDL. ΟΚ, εγω θα το βλεπω γιατι υπαρχουν πολλοι στο SD! που ειναι θεαματικοι και αξιζει να τους δεις. Αλλα δεν ξερω κατα ποσο προωθουνται πραγματικα με αυτη την κατανομη του ροστερ.

Iσως ειναι αυτο που αναφερεις ή ακομα και να ηθελαν ολο το βαρυ πυροβολικο στα Monday Night Wars.Οχι οτι εχουν προβλημα αλλα λεμε...
Σε καθε περιπτωση θες να παρουμε ως γεγονος οτι το SD εχασε καπως σε κυρος αλλα μπορει να μετατραπει σε ενα μεγαλο τεστ για αυτους που ειναι ενα κλικ πριν τους κανουν real main eventers;Swagger εστω και με την ανορθοδοξια να ειναι ηδη WHC,Kibston,Christian...Mε μπολικο χρονο στην διαθεση τους για χτισιμο αλλα και για αγωνες...
Εγω θα συνεχισω να το βλεπω παντως...Βασικα και μονο που ειναι ο Punk εκει θα το εβλεπα...Η Straightedge society αποκτα και τεταρτο μελος...
Ξεφυγα,ωραια και λογικα ειναι τα feuds που προτεινεις αλλα και αυτα που προδιαγραφονται δεν με αφηνουν αδιαφορο παντως...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 29 2010, 19:55 ) *
Iσως ειναι αυτο που αναφερεις ή ακομα και να ηθελαν ολο το βαρυ πυροβολικο στα Monday Night Wars.Οχι οτι εχουν προβλημα αλλα λεμε...
Σε καθε περιπτωση θες να παρουμε ως γεγονος οτι το SD εχασε καπως σε κυρος αλλα μπορει να μετατραπει σε ενα μεγαλο τεστ για αυτους που ειναι ενα κλικ πριν τους κανουν real main eventers;Swagger εστω και με την ανορθοδοξια να ειναι ηδη WHC,Kibston,Christian...Mε μπολικο χρονο στην διαθεση τους για χτισιμο αλλα και για αγωνες...
Εγω θα συνεχισω να το βλεπω παντως...Βασικα και μονο που ειναι ο Punk εκει θα το εβλεπα...Η Straightedge society αποκτα και τεταρτο μελος...
Ξεφυγα,ωραια και λογικα ειναι τα feuds που προτεινεις αλλα και αυτα που προδιαγραφονται δεν με αφηνουν αδιαφορο παντως...


Καλα ο Punk ειναι μορφη. Αυτη τη στιγμη ο κορυφαιος heel χαρακτηρας. Εχεις καταλαβει ποιος ειναι το 4ο μελος της SES? Tη Δευτερα που εβλεπα το Extreme Rules μου ηρθε στο μυαλο οτι ο Dos Caras εχει υπογραψει συμβολαιο με το WWE και εχει ηδη παιξει σε dark match τονιζοντας τη μεξικανικη καταγωγη του. Σκεφτομουν λοιπον μηπως εχει να κανει με αυτο το γεγονος και θα τον βαλουν να κοντραριστει για ξεκινημα με το Mysterio. Δεν τον εχω δει ποτε οποτε δεν εχω ιδεα αν ταιριαζει με το ατομο που μπηκε και επιτεθηκε στο Rey. Μετα ομως που τον ξαναειδα στο RAW καταλαβα οτι δεν εχει να κανει με το Mysterio αλλα με τον Punk.
Στο μεταξυ διακρινω σημαδια face στον Big Show! Ελπιζω να μην το κανουν αυτο. Εχουμε πηξει στους face και δεν υπαρχει κακος ουτε για δειγμα. Μεσα στον τελευταιο χρονο εχουν γινει faces ο Edge, o Randy Orton, ο John Morrison, o Mark Henry, ο Kane, η Ηart Dynasty και τωρα θα γινει κι ο Βig Show? Τον αντιθετο δρομο πηραν μονο ο CM Punk και ο Batista ο οποιος φευγει! Και δεν εβαλα και το Shelton Benjamin που εχει ηδη φυγει, ουτε το Matt Hardy γιατι το heel turn κρατησε λογους μηνες μονο(στους οποιους υπηρχε κι ενας τραυματισμος). Κι ετσι οπως το πανε δε θα μου κανει εντυπωση να δω face και το Swagger στους επομενους μηνες. Του παει πολυ ετσι οπως χαμογελαει συνεχεια.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 30 2010, 01:49 ) *
Καλα ο Punk ειναι μορφη. Αυτη τη στιγμη ο κορυφαιος heel χαρακτηρας. Εχεις καταλαβει ποιος ειναι το 4ο μελος της SES? Tη Δευτερα που εβλεπα το Extreme Rules μου ηρθε στο μυαλο οτι ο Dos Caras εχει υπογραψει συμβολαιο με το WWE και εχει ηδη παιξει σε dark match τονιζοντας τη μεξικανικη καταγωγη του. Σκεφτομουν λοιπον μηπως εχει να κανει με αυτο το γεγονος και θα τον βαλουν να κοντραριστει για ξεκινημα με το Mysterio. Δεν τον εχω δει ποτε οποτε δεν εχω ιδεα αν ταιριαζει με το ατομο που μπηκε και επιτεθηκε στο Rey. Μετα ομως που τον ξαναειδα στο RAW καταλαβα οτι δεν εχει να κανει με το Mysterio αλλα με τον Punk.
Στο μεταξυ διακρινω σημαδια face στον Big Show! Ελπιζω να μην το κανουν αυτο. Εχουμε πηξει στους face και δεν υπαρχει κακος ουτε για δειγμα. Μεσα στον τελευταιο χρονο εχουν γινει faces ο Edge, o Randy Orton, ο John Morrison, o Mark Henry, ο Kane, η Ηart Dynasty και τωρα θα γινει κι ο Βig Show? Τον αντιθετο δρομο πηραν μονο ο CM Punk και ο Batista ο οποιος φευγει! Και δεν εβαλα και το Shelton Benjamin που εχει ηδη φυγει, ουτε το Matt Hardy γιατι το heel turn κρατησε λογους μηνες μονο(στους οποιους υπηρχε κι ενας τραυματισμος). Κι ετσι οπως το πανε δε θα μου κανει εντυπωση να δω face και το Swagger στους επομενους μηνες. Του παει πολυ ετσι οπως χαμογελαει συνεχεια.

Πανε αρκετες μερες απο τοτε που διαβασα οτι ο Joey Mercury(ξερεις,ο πρωην ΜΝΜ) εχει υπογραψει με το WWE και προκειται να ενταχθει στην Straightedge Society...Eχεις δικιο η επιθεση εχει να κανει με τον Punk,οχι με τον Mysterio...
O Swagger τελευταια προσπαθει να λανσαρει ενα πιο αγριεμενο υφος,εχει κοψει τα χαμογελα...Το κακο ειναι οτι αυτη η εκφραση του με κανει να γελαω περισσοτερο απ'την αυθεντικη πραγμα που με μπερδευει αν η αποπειρα να σκληρυνουν τον Swagger γινεται στα σοβαρα ή για να βγαλουν γελιο...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 30 2010, 02:29 ) *
Πανε αρκετες μερες απο τοτε που διαβασα οτι ο Joey Mercury(ξερεις,ο πρωην ΜΝΜ) εχει υπογραψει με το WWE και προκειται να ενταχθει στην Straightedge Society...Eχεις δικιο η επιθεση εχει να κανει με τον Punk,οχι με τον Mysterio...
O Swagger τελευταια προσπαθει να λανσαρει ενα πιο αγριεμενο υφος,εχει κοψει τα χαμογελα...Το κακο ειναι οτι αυτη η εκφραση του με κανει να γελαω περισσοτερο απ'την αυθεντικη πραγμα που με μπερδευει αν η αποπειρα να σκληρυνουν τον Swagger γινεται στα σοβαρα ή για να βγαλουν γελιο...


Δηλαδη θα δουμε τον Joey Mercury με ξυρισμενο κεφαλι???
Καλα, ειναι τοσο ασχετοι εκει στο WWE, ωστε να χασουν την ευκαιρια για κοντρα Morrison/Punk & SES τωρα που ο Mercury θα ανηκει στη SES? Ειναι τοσο ευκολο να ξεκινησουν την ιστορια και να βγει μια κοντρα με πολυ ωραια ματς(καλυτερα κι απ του 2007 στο ECW) και πανε και στελνουν το Morrison στο RAW που θα χαθει πισω απ ολα τα μεγαλα ονοματα. Τελικα ο Morrison ειναι ο χειροτερα χρησιμοποιημενος wrestler της τελευταιας 5ετιας τουλαχιστον, για να μην πω παραπανω γιατι δεν παρακολουθουσα πριν το 2004(οτι εχω δει απο εκεινη την περιοδο εγινε τα τελευταια 3-4 χρονια).
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 30 2010, 18:08 ) *
Δηλαδη θα δουμε τον Joey Mercury με ξυρισμενο κεφαλι???
Καλα, ειναι τοσο ασχετοι εκει στο WWE, ωστε να χασουν την ευκαιρια για κοντρα Morrison/Punk & SES τωρα που ο Mercury θα ανηκει στη SES? Ειναι τοσο ευκολο να ξεκινησουν την ιστορια και να βγει μια κοντρα με πολυ ωραια ματς(καλυτερα κι απ του 2007 στο ECW) και πανε και στελνουν το Morrison στο RAW που θα χαθει πισω απ ολα τα μεγαλα ονοματα. Τελικα ο Morrison ειναι ο χειροτερα χρησιμοποιημενος wrestler της τελευταιας 5ετιας τουλαχιστον, για να μην πω παραπανω γιατι δεν παρακολουθουσα πριν το 2004(οτι εχω δει απο εκεινη την περιοδο εγινε τα τελευταια 3-4 χρονια).

Nομιζω οτι ηδη ειναι με ξυρισμενο κεφαλι...
Τα εχουμε πει για τον πλεον Monday Night Delight,ουσιαστικα εχει χασει(περα απο ενα μικρο push γυρω στο καλοκαιρι)μια χρονια που δειχνει αρκετα φορμαρισμενος...Βλεπεις να τον στελνουν καπου στον Raw;
Ειδα το SD πριν λιγο και νομιζω οτι ενα λαθος των τελευταιων μηνων διορθωθηκε...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 30 2010, 19:24 ) *
Nομιζω οτι ηδη ειναι με ξυρισμενο κεφαλι...
Τα εχουμε πει για τον πλεον Monday Night Delight,ουσιαστικα εχει χασει(περα απο ενα μικρο push γυρω στο καλοκαιρι)μια χρονια που δειχνει αρκετα φορμαρισμενος...Βλεπεις να τον στελνουν καπου στον Raw;
Ειδα το SD πριν λιγο και νομιζω οτι ενα λαθος των τελευταιων μηνων διορθωθηκε...


Εγω ακομα κατεβαζω. Θα το δω μαλλον αυριο(εκτος κι αν αντεξω σημερα πολυ αργα). Το μονο που εχω δει ειναι τη λιστα με τους αγωνες, χωρις να ξερω spoilers. Ειμαι περιεργος να δω τι εννοεις, μην το γραψεις ακομα.
Το Morrison δε βλεπω να τον εκμεταλλευονται στο RAW. Βλεπω να τον στελνουν πανω στο Miz σε μια κοντρα που ξεκινησε στο Bragging Rights, συνεχιστηκε στο Survivor Series(ισως το τελευταιο με αυτη την ονομασια) και ανανεωθηκε εν μερει στη Wrestlemania. Υπηρχαν ομως καλυτερα πραγματα για τον Guru of greatness στο SD! αν εμενε, ειδικα με το νεο ροστερ.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 30 2010, 21:13 ) *
Εγω ακομα κατεβαζω. Θα το δω μαλλον αυριο(εκτος κι αν αντεξω σημερα πολυ αργα). Το μονο που εχω δει ειναι τη λιστα με τους αγωνες, χωρις να ξερω spoilers. Ειμαι περιεργος να δω τι εννοεις, μην το γραψεις ακομα.

OK... wink.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 30 2010, 21:13 ) *
Το Morrison δε βλεπω να τον εκμεταλλευονται στο RAW. Βλεπω να τον στελνουν πανω στο Miz σε μια κοντρα που ξεκινησε στο Bragging Rights, συνεχιστηκε στο Survivor Series(ισως το τελευταιο με αυτη την ονομασια) και ανανεωθηκε εν μερει στη Wrestlemania. Υπηρχαν ομως καλυτερα πραγματα για τον Guru of greatness στο SD! αν εμενε, ειδικα με το νεο ροστερ.

Παντως το γεγονος οτι προσφατα βγηκε το dvd του αφηνει καποια παραθυρακια αισιοδοξιας για καποιο push που μπορει να παρει εστω και για εμπορικους λογους...
Το να τον ξαναστειλουν πανω στον Miz,εστω και σαν τελικο νικητη του feud,δειχνει σιγουρα ολικη ελλειψη φαντασιας παντως.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 30 2010, 21:23 ) *
OK... wink.gif


Μαλλον θα εννοεις τον Edge... Δεν ξερω, αλλα εμενα δε μου καθισε και πολυ καλα. Πιστευω οτι επρεπε να τον αφησουν λιγο ακομα ετσι. Ειδικα οταν η πρωτη του κοντρα στο RAW θα ειναι με το Randy Orton... Θα ειναι μια απ τις λιγες κοντρες που θα μου βγει φυσικα να υποστηριξω το heel(η τελευταια που θυμαμαι ηταν CM Punk vs Jeff Hardy περσι και παλιοτερα Edge vs Batista). Βεβαια ο Edge ειναι κορυφαιος σ αυτο το ρολο. Απλα κατα τη γνωμη μου επρεπε να γινει αργοτερα.
Το λαθος των τελευταιων μηνων παντως δεν το διορθωσαν και δε θα το διορθωσουν μεχρι να βαλουν το ΜακΚατσικη να χασει απο το Hornswoggle!
Βρηκα ομως κι ενα λαθος που διορθωθηκε. Εδωσαν μικροφωνο στον MVP και ηταν μια χαρα! Σε καποια φαση ειχε τοση ανεση που μου θυμισε(θυμισε ειπα οχι οτι τον εφτασε κιολας-καμια σχεση) το Rock!!! Μπορει να μην ειναι ο καλυτερος wrestler(ειναι αξιοπρεπης παντως), αλλα πιστευω οτι εχει ικανοτητες στα promos και το ειχαμε ξεχασει στο RAW.
Φυσικα χαιρομαι να βλεπω τον Kofi να ανεβαινει, φαινεται οτι στο Smackdown εχει την ευκαιρια να το κανει. Αν μπορουσα ομως να διαλεξω τον επομενο πρωταθλητη, θα επαναλαμβανα την περσινη ιστορια απο το ECW και θα το εδινα στον Christian. Aντιθετα ο Swagger μου εφερε υπνηλια! Ξυπνησα λιγο μολις μπηκε ο Big Show, που κι αυτος ειναι ωφελημενος απ τη μετακινηση στο SD! και σωστα κατα τη γνωμη μου. Το προτυπο του γιγαντα καλως υπαρχει, κι ας μην ειναι τα πιο θεαματικα ματς αυτα που συμμετεχει, και θα πρεπει να ξανανεβει κι αυτος λιγο.
Η δε κοντρα Punk/Mysterio παραμενει η καλυτερη του 2010 ως τωρα.
morrison
Eιπα για λαθος που διορθωθηκε και σκεφτηκες τον McIνταρη,εεεε ;;;
Kατω τα χερια απ'τον The Chosen One! smiley.gif

Μεταξυ Orton και Edge,και με δεδομενο οτι παμε για feud μεταξυ τους,διαλεξαν να ξαναγυρισουν σε heel τον σωστο...
Συμφωνω οτι θα μπορουσαν να τον κρατησουν λιγο παραπανω αλλα και τι νοημα θα ειχε;Αποδειχτηκε οτι ο Edge ειναι καλυτερος σαν heel...
Mια χαρα ειναι στο μικροφωνο ο MVP αλλα γενικοτερα δεν με πειθει...Διαφωνω δηλαδη με αυτους που λενε οτι πρεπει να προωθηθει...
Συμφωνω στα υπολοιπα...Μια μικρη ενσταση στα περι υπνηλιας και Swagger...Νομιζω οτι δεν παει ασχημα...
captain charisma
με τις μετακινησεις των περισσοτερων στο raw το smackdown εγινε πιο φτωχο..παντως πιστευω οτι ειναι τωρα η ευκαιρια να δωσουν επιτελους τον τιτλο στον captain charisma!!!!και μπορουν να γινουν καλα feuds μεταξυ των παλεστων που μετακινηθηκαν στο sd..το μορισον κακως τον στειλαν στο raw..τι να καταφερει αναμεσα σ ολα τα μεγαλα ονοματα που μαζευτηκαν εκει??μονο το u.c απ το μιζ μπορει να παρει,για κατι παραπανω φανταζει τρελο δυσκολακι...
morrison
QUOTE(captain charisma @ May 1 2010, 22:49 ) *
παντως πιστευω οτι ειναι τωρα η ευκαιρια να δωσουν επιτελους τον τιτλο στον captain charisma!!!!

Aν δεν γινει και τωρα δεν θα γινει ποτε...Αυτο ειναι και ενα απο τα σημαντικοτερα που προκυπτουν απ'τα drafts.Οτι ο Christian εν τελει θα φορεσει μεγαλη ζωνη αν ολα πανε καλα.

υγ:με την ευκαιρια,ρε captain charisma πως σου'ρθε μετα απο Christian και Austin να βαλεις για υπογραφη τον Τσαντλερ; smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 1 2010, 21:33 ) *
Eιπα για λαθος που διορθωθηκε και σκεφτηκες τον McIνταρη,εεεε ;;;
Kατω τα χερια απ'τον The Chosen One! smiley.gif

Μεταξυ Orton και Edge,και με δεδομενο οτι παμε για feud μεταξυ τους,διαλεξαν να ξαναγυρισουν σε heel τον σωστο...
Συμφωνω οτι θα μπορουσαν να τον κρατησουν λιγο παραπανω αλλα και τι νοημα θα ειχε;Αποδειχτηκε οτι ο Edge ειναι καλυτερος σαν heel...
Mια χαρα ειναι στο μικροφωνο ο MVP αλλα γενικοτερα δεν με πειθει...Διαφωνω δηλαδη με αυτους που λενε οτι πρεπει να προωθηθει...
Συμφωνω στα υπολοιπα...Μια μικρη ενσταση στα περι υπνηλιας και Swagger...Νομιζω οτι δεν παει ασχημα...


Ο Μακ Ινταιρ πρεπει να χασει απο τον Hornswoggle, θα το επαναλαμβανω μεχρι να γινει! smiley.gif
Δεν ξερω αν ο σωστος σαν heel μεταξυ Orton & Edge ηταν ο Edge, νομιζω οτι και οι 2 ειναι πολυ καλοι σ αυτο το ρολο, απλα ο Edge με πειθει περισσοτερο απ τον Orton σαν face. Τελος παντων, πιστευω οτι θα ειναι μια πολυ καλη ιστορια και θα δουμε και καλους αγωνες.
Ο MVP θα μπορουσε να προωθηθει, οχι σε σημειο να γινει μονιμος main eventer, αλλα να συμπληρωνει καποια κενα ακομα και στο main event οταν θα λειπουν αλλοι(πχ με τραυματισμους). Το τελευταιο του διαστημα στο RAW του εκανε κακο και πρεπει να επανελθει απο αυτο.
Ο Swagger δεν παει ασχημα, αλλα ολη η προσπαθεια να μας πεισουν οτι απ τη μια στιγμη στην αλλη εγινε μεγαλο ονομα δε με πειθει. Επρεπε στη θεση του να βρισκοταν τωρα ο Christian και ο Swagger να εφτανε εδω μετα το καλοκαιρινο MITB PPV.
captain charisma
πρωτα ορτον μετα evolution μετα κριστιαν μετα στιβ οστιν ε ειπα να κανω μια αλλαγη..αλλα θα επανερθω δυναμικα..

οσο για το σουαγερ οντως νομιζω πως βιαστηκαν να του δωσουν το τιτλο και επρεπε να γινει αυτο που ειπε ο twism απο πανω, δλδ να παρει το τιτλο ο καρισμα και το καλοκαιρι να ερχοταν η σειρα του σουαγερ..προσπαθουν να τον κανουν νεο λεσναρ το παλικαρι..οσο για το κριστιαν ισχυει η περιπτωση ''ή τωρα ή ποτε''
HLR CENATION
Παντως ποιο τραγικη κ ποιο αθλια ιδεα για main event smackdown δεν πρεπει να υπαρχει.Mε μπιγκ σοου εναντιων σουακερ θα μας παρει ο υπνος...Κ απο εκει που βλεπαμε ματσαρες στο συγκεκριμενο brand τωρα με τα ντραφτ κ αυτο το maint event χανει πολυ το σοου.Αλλα χανει κ ο σουακερ.Αφου θες κ καλα να του φτειαξεις ονομα ξεκινα του ενα feud με με κανα πανκ η η με κανα μυστηριο(θα μου πειτε οτι ειναι σε κοντρα οι δυο τους) για να γινει κανα καλο ματς να αναιβει στην εκτιμηση του κοσμου αλλα τωρα με το μπιγκ σοου το ματς θα ειναι ποιο αργο κ απο το χογκαν-αντρε τζαιαντ.
Τωρα στο ρο πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που τους αρεσει η σειρα σινα-μπατιστα...Αλλα περιμενω να δω κ καλα πως θα δεικαιολογησουν την επιθεση του ειντζ στον ορτον.Μου φαινεται οτι πολυ βιαστηκα την ξεκινησαν αυτη την κοντρα.
morrison
Kαλο το Raw και παλι,και χωρις Draft αυτη τη φορα...
Ο κυριοτερος λογος στην παρακατω εικονα...Χαιρομαι που ο Edgαρος αλλαξε το τροπαριο του ''spear-spear-spear'' και εγινε ξανα ο ευατος του...Τρομερο προμο...


Ειχαμε και το σουρεαλιστικο ματς Batista vs Danielson,τι αλλο θα δουμε;;; rolleyes.gif
HLR CENATION
Kαλο οντως το προμο ορτον-ειτζ αλλα για μενα αυτη την στιγμη το καλυτερο feud στο wwe ειναι το σινα-μπατιστα.Ειδικα τα promo τους ειναι καταπληκτικα.φοβερη tag team οι hart dynasty αλλα το wwe υστερει σε tag team.Πρεπει να δημιουρησουν κ αλλες δυνατες ομαδες κ οχι προχειρωτητες του στιλι τζερικο-μιζ...
T.W.Is.M.
Eιδα σημερα το χτεσινο Smackdown(γιατι καλο το φαιναλ φορ, καλα τα πλει οφ του ΝΒΑ, αλλα το wrestling δε σταματαει ποτε) και το ξεκινημα ηταν οτι καλυτερο. Ο McIntyre επιτιθεται στο Μatt Hardy και οταν δε σταματαει παρα τις εντολες του Teddy Long, πρωτα αποβαλλεται, μετα χανει το Intercontinental Championship και μετα απολυεται!!! wav.gif
Βεβαια προκειται για σεναριο, δε θα μας γινει η χαρη να διωξουν το κατσικι, αλλα τουλαχιστον δε θα κατεχει και τιτλο ο Αχρηστος. Την αλλη εβδομαδα θα παιξουν για το IC championship, που εχει μεινει κενο, ο Christian με τον Kofi Kingston. Και τους δυο θα θελα να τους δω πιο ψηλα, αλλα τουλαχιστον θα εχουμε κανονικο πρωταθλητη.
Οσο για το ΜακΚατσικη προφανως θα επανελθει με παρεμβαση του Βινς(αν και δε νομιζω να εμφανιστει ο Βινς, γιατι καπου διαβασα μετα τη Wrestlemania οτι ο χαρακτηρας Mr McMahon τελειωσε απο την τηλεοραση). Τουλαχιστον ελπιζω αν εχουμε την ατυχια να επανελθει, να γινει στο RAW ωστε να χαθει πισω απο το συνολο των σουπερσταρ εκει.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 8 2010, 18:14 ) *
πρωτα αποβαλλεται, μετα χανει το Intercontinental Championship και μετα απολυεται!!! wav.gif

E,βεβαια...Τον γλωσσοφαγες τον ανθρωπο... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 8 2010, 19:47 ) *
E,βεβαια...Τον γλωσσοφαγες τον ανθρωπο... rolleyes.gif


Οχι ακομα. Δε θα ησυχασω μεχρι να χασει απο το Hornswoggle! Kαι οχι με DQ, countout και αλλα τετοια. Καθαρη ηττα με pinfall με το tagpole splash!
Αλλα θα επανελθει, το ξερω. Και θα συνεχισει να τα ακουει. Κι αυτος και ο Βινς που τον προωθει χωρις λογο...

Τωρα που το λες, οντως τον γλωσσοφαγα. Αυτες τις μερες πιανει πολυ αυτο. Δες τον Τεοντοσιτς τι επαθε μετα απο τοσα που εχει ακουσει απο μενα 3 χρονια τωρα...
morrison
Τι επαθε ο Τεοντοσιτς;Μvp της Ευρωλιγκας για φετος βγηκε σημερα...Οποτε προσεξε μην δεις τον Εκλεκτο WHC... rolleyes.gif
Αν εννοεις την γαστρεντεριτιδα,αυριο θα αποδειχθει ποσο αρρωστος ειναι...
Εν τω μεταξυ καλα με τον ΜακΙνταρη αλλα τον Μιλος γιατι δεν τον πας;
Εκτος οτι ειναι Σερβος,κολητος του Στανκοβιτς και εθαψε την Lietuva τo '95...
captain charisma
τι θα λεγατε να δουμε τον big show τον επομενο whc?μη με παρτε με τις πετρες..εδω ειδαμε το χαλια που για να στριψει θελει 10 πλατειες, με τη ζωνη αυτη πριν 3 χρονακια...ο big show παρα το βαρος του μια χαρα ματς βγαζει και καλες κινησεις εχει για τα κιλα του παντα...
morrison
QUOTE(captain charisma @ May 9 2010, 03:16 ) *
τι θα λεγατε να δουμε τον big show τον επομενο whc?μη με παρτε με τις πετρες..εδω ειδαμε το χαλια που για να στριψει θελει 10 πλατειες, με τη ζωνη αυτη πριν 3 χρονακια...ο big show παρα το βαρος του μια χαρα ματς βγαζει και καλες κινησεις εχει για τα κιλα του παντα...

Πολυ πιθανο να του δωσουν την ζωνη...Δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ υπερ αλλα τελος παντων...Δεν ξερω και αν του χωραει...Αν θυμαμαι τις ζωνες του tag τις ειχε συμηθως στον ωμο...
Ποιος ειναι ο χαλιας;Ο Punjaby Playboy;
captain charisma
ω ναι!

αλλα αυτον ειχαν λογο για να το κανουν για λιγο πρωταθλητη επειδη ειναι ινδος και στην ινδια τον βλεπουν σαν θεο και ο μακμαχον ηθελε να κανει ανοιγμα και προς ινδια..εκεινη τη περιοδο ηταν τραυματιες ο τακερ ο εντζ που ειχαν πριν τη ζωνη.
morrison
QUOTE(captain charisma @ May 9 2010, 03:30 ) *
ω ναι!

αλλα αυτον ειχαν λογο για να το κανουν για λιγο πρωταθλητη επειδη ειναι ινδος και στην ινδια τον βλεπουν σαν θεο και ο μακμαχον ηθελε να κανει ανοιγμα και προς ινδια..εκεινη τη περιοδο ηταν τραυματιες ο τακερ ο εντζ που ειχαν πριν τη ζωνη.

Βρηκες την επομενη εικονα που θα βαλεις για υπογραφη μου φαινεται...Εχει και σχεση με το μπασκετ... rolleyes.gif

Εν τω μεταξυ στο feud με τον Batista θυμαμαι οτι εχει σπασει ενα καρπουζι(οπως εκανε και με την μπαλα)θελοντας να μας δειξει τι θα κανει στον Dave!
captain charisma
http://www.youtube.com/watch?v=ttNB01-BXBQ

και το βιντεο..ηταν πριν το ματς τους στο unforgiven με μπατιστα και ρει μιστεριο..αυτη η περιοδος που ηταν πρωταθλητης ηταν απ τις χειροτερες στο wwe..τοτε που ελειπαν τα μεγαλα ονοματα μπορουσαν να δωσουν το τιτλο στο κανε τον μονιμα αδικημενο..
morrison
QUOTE(captain charisma @ May 9 2010, 03:42 ) *
http://www.youtube.com/watch?v=ttNB01-BXBQ

και το βιντεο..ηταν πριν το ματς τους στο unforgiven με μπατιστα και ρει μιστεριο..αυτη η περιοδος που ηταν πρωταθλητης ηταν απ τις χειροτερες στο wwe..τοτε που ελειπαν τα μεγαλα ονοματα μπορουσαν να δωσουν το τιτλο στο κανε τον μονιμα αδικημενο..

Nαι ρε,φιλε...Tο Triple-Threat,σε καποια φαση και οι δυο χτυπαγαν τον Khali,μετα καπου τα εσπασαν μεσα στο ματς και ο καθενας μονος του...
Μαγικο προμο παντως...Εκει που φοραει την μασκα στο πεπονι και ο Khali φωναζει ολο χαρα ''Rey Mysterio,Rey Mysterio'' ολα τα λεφτα... icon_drunk.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 9 2010, 03:08 ) *
Τι επαθε ο Τεοντοσιτς;Μvp της Ευρωλιγκας για φετος βγηκε σημερα...Οποτε προσεξε μην δεις τον Εκλεκτο WHC... rolleyes.gif
Αν εννοεις την γαστρεντεριτιδα,αυριο θα αποδειχθει ποσο αρρωστος ειναι...
Εν τω μεταξυ καλα με τον ΜακΙνταρη αλλα τον Μιλος γιατι δεν τον πας;

Εκτος οτι ειναι Σερβος,κολητος του Στανκοβιτς και εθαψε την Lietuva τo '95...


Ναι θα δουμε ποσο αρρωστος ειναι. Αν και για μια παθηση ειμαι ηδη σιγουρος και το εδειξε προχτες.
Εκτος απο τους λογους που εγραψες, βαλε και το περιστατικο "fuck your greek mother". Προσθεσε οτι παιζει για να γινει ηρωας και να τραγουδαει το ονομα του η εξεδρα. Ο παιχτης του Ολυμπιακου Μιλος Τεοντοσιτς εχει πεθανει για μενα και απλα μπαινει μια φανελα στο γηπεδο. Μακαρι να πηγαινε στον Παναθηναικο!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 9 2010, 15:54 ) *
Ναι θα δουμε ποσο αρρωστος ειναι. Αν και για μια παθηση ειμαι ηδη σιγουρος και το εδειξε προχτες.
Εκτος απο τους λογους που εγραψες, βαλε και το περιστατικο "fuck your greek mother". Προσθεσε οτι παιζει για να γινει ηρωας και να τραγουδαει το ονομα του η εξεδρα. Ο παιχτης του Ολυμπιακου Μιλος Τεοντοσιτς εχει πεθανει για μενα και απλα μπαινει μια φανελα στο γηπεδο. Μακαρι να πηγαινε στον Παναθηναικο!

Στο πρωτο θα μπορουσα να πω οτι μπορει να προκληθηκε,οτι μπορει να του ειπαν κατι αντιστοιχο κτλ.Αλλα δεν θα πω κατι τετοιο...Μονο οτι ο καθενας εχει δικαιωμα σε μια κακια στιγμη...Καποτε ο Βαζεχα πεταξε το μεταλιο και αρχισε να βριζει μπροστα στον Προεδρο της Δημοκρατιας και ο Καρεμπε πηρε φορα και κουτουλαγε οποιον εβρισκε μπροστα του...Τι σημαινει αυτο;Oτι δεν ηταν και οι δυο αριστοι χαρακτηρες;Και δεν λεω οτι ο Μιλος ειναι σαν και αυτους αλλα μην βιαζομαστε να κρινουμε εναν ανθρωπο απο μια στιγμη...
Στο δευτερο επιχειρημα θα μπορουσα να σου πω ενα καρο παιχτες που θα μπορουσες να πεις το ιδιο...Και τυχανει να ειναι και οι κορυφαιοι...Δεν συμφωνω οτι ειναι ατομιστης αλλα κοιτα ποιοι αλλοι εχουν κατηγορηθει γιατο ιδιο πραγμα...Απο Γκαλη μεχρι Λεμπρον...Και αν το πας σε υφος-στιλ κοιτα τον Σαρουνας Γιασικεβιτσιους ή ακομα και τον Ντραζεν ιδιαιτερα στα νιατα του.

Τελος στο

offtopic.gif
HLR CENATION
ΠΑντως πλακα πλακα ο Καλι ειχε βγαλει κ ενα καλο ματς με το μπατιστα αμεσως μετα το unforgiven sto no mercy που ηταν κλεισμενοι μεσα σε κατι σαν κλουβι με κατι πορτες που ανοιγαν μια-μια κ οποιος δραπετευε πρωτος απο εκει θα επαιρνε τον τιτλο.Ειχε νικησει ο μπατιστα.ΠΑντως απο τοτε δεν εχει ξαναγινει τετοιου ειδους ματς...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 9 2010, 21:56 ) *
Στο πρωτο θα μπορουσα να πω οτι μπορει να προκληθηκε,οτι μπορει να του ειπαν κατι αντιστοιχο κτλ.Αλλα δεν θα πω κατι τετοιο...Μονο οτι ο καθενας εχει δικαιωμα σε μια κακια στιγμη...Καποτε ο Βαζεχα πεταξε το μεταλιο και αρχισε να βριζει μπροστα στον Προεδρο της Δημοκρατιας και ο Καρεμπε πηρε φορα και κουτουλαγε οποιον εβρισκε μπροστα του...Τι σημαινει αυτο;Oτι δεν ηταν και οι δυο αριστοι χαρακτηρες;Και δεν λεω οτι ο Μιλος ειναι σαν και αυτους αλλα μην βιαζομαστε να κρινουμε εναν ανθρωπο απο μια στιγμη...
Στο δευτερο επιχειρημα θα μπορουσα να σου πω ενα καρο παιχτες που θα μπορουσες να πεις το ιδιο...Και τυχανει να ειναι και οι κορυφαιοι...Δεν συμφωνω οτι ειναι ατομιστης αλλα κοιτα ποιοι αλλοι εχουν κατηγορηθει γιατο ιδιο πραγμα...Απο Γκαλη μεχρι Λεμπρον...Και αν το πας σε υφος-στιλ κοιτα τον Σαρουνας Γιασικεβιτσιους ή ακομα και τον Ντραζεν ιδιαιτερα στα νιατα του.

Τελος στο

offtopic.gif


Μπορει να προκληθηκε, μπορει να του ειπε καποιος κατι(ποιος ομως?ο "Τσεκος ο αληταρας"? εσυ θυμασαι να δημιουργησε ποτε το παραμικρο?), αυτο που δε δεχομαι ειναι το "greek". Δειχνει αχαριστια και ελλειψη σεβασμου κι εγω το εχω παρει προσωπικα σαν να εβριζε καθε "greek mother". Ο Βαζεχα κι ο Καρεμπε ηταν πολυ καλοι χαρακτηρες, αλλωστε δεν πηγαν να βαλουν τρικλοποδια εκτος φασης σε αντιπαλο σε αλλο ματς(και μαλιστα τελικο πρωταθληματος), ουτε ηταν μεσα σε αλλους καβγαδες.
Δεν τον κατηγορω για ατομισμο με την εννοια που ειχε κατηγορηθει ο Γκαλης πχ. Θεωρω οτι επιδιωκει να γινεται το κεντρο της προσοχης ομως. Προχτες επαιζε για να παρει μονος του το ματς και να γινει πρωτοσελιδο στη Σερβια. Οσο για τον Ντραζεν στα νιατα του, ποιος ειπε οτι δε μου ηταν αντιπαθης? Ή οτι δε με εκνευριζει η αντιδραση του Γιασικεβιτσιους? Τουλαχιστον αυτος εχει αποδειξει πολλα πραγματα και τα κανει αυτα, ενω δε γινεται βρωμικος.


QUOTE(laclipers @ May 9 2010, 22:22 ) *
ΠΑντως πλακα πλακα ο Καλι ειχε βγαλει κ ενα καλο ματς με το μπατιστα αμεσως μετα το unforgiven sto no mercy που ηταν κλεισμενοι μεσα σε κατι σαν κλουβι με κατι πορτες που ανοιγαν μια-μια κ οποιος δραπετευε πρωτος απο εκει θα επαιρνε τον τιτλο.Ειχε νικησει ο μπατιστα.ΠΑντως απο τοτε δεν εχει ξαναγινει τετοιου ειδους ματς...


Αυτο που λες ηταν το Punjabi Prison Match. Ειχε γινει αλλο ενα τετοιο το 2006. Ηταν να παιξει ο Khali με τον Undertaker, αλλα κατι εγινε με τον Khali(ιατρικο νομιζω) και τον αντικατεστησε ο Big Show. Ειχε κερδισει ο Undertaker.
morrison
http://www.youtube.com/watch?v=m4P9eKXCfks#t=08m07s

Λιγα δευτερολεπτα μεγαλου wrestling με Batista vs Mark Henry απ'το χτεσινo RAW...
Tι να λεμε τωρα...Ο Dave δινει μαθηματα πως πουλαμε τις κινησεις του αντιπαλου...Μοναδικος! w00t.gif
T.W.Is.M.
Επειδη δεν εχω αφορμη να κραξω το McIntyre(ας περιμενω λιγο να συνεχιστει η ιστορια και βλεπουμε, σιγουρα θα αποκτησω λογους), ας ασχοληθω με την ιστορια Edge vs Orton. Ειναι η πιο ενδιαφερουσα ιστορια στο RAW, οποτε εχω καθε λογο. Λοιπον συνεχιζω να μην πειθομαι με το face Οrton. 2 RKO σε 2 διασημους μεσα σε 2 εβδομαδες, συμπεριφορα που δε θυμιζει face(παρα μονο μια προσπαθεια για αντιγραφη του Stone Cold σε PG περιβαλλον) και ο γνωστος εκφοβισμος, μονο που αυτη τη φορα εγινε σε γυναικα. Καλα καλα...στη Vickie Guerrero ηταν, οποτε αλλαζουν τα πραγματα. Μονο που αυτος το εκανε απ την πρωτη εβδομαδα, ενω ο Undertaker καποτε τραβηξε ολοκληρο μαρτυριο μεχρι να της κανει ενα tombstone!
Και στην ιστορια της Legacy πως εγινε face o Orton? Αυτος δεν εκμεταλλευοταν τους αλλους δυο? Δεν τους εβαζε να του κανουν ολη τη βρωμικη δουλεια? Τι θα γινοταν δηλαδη, θα καθονταν να τρωνε και το ξυλο? Η πορεια της ιστοριας ηταν να γινουν face o DiBiase και ο Rhodes, ή εστω ενας απ τους δυο. Aντιθετα βλεπουμε τον Orton. Και τωρα για να κοντραριστει με τον Edge γινεται heel ξανα ο Edge, χωρις κανενα αλλο λογο. Ακομα και στο promo της περασμενης εβδομαδας ο Edge δεν ηταν ο γνωστος ultimate opportunist, αλλα μια ενδιαμεση κατασταση.
Η αντιδραση του κοσμου στον Orton μου μοιαζει με την αρνητικη αντιδραση ορισμενων οταν βγαινει ο Cena. Ανεξηγητη. Το κακο ομως για μενα ειναι οτι ο Orton ειναι πολυ καλος σε ρολο heel και χαραμιζεται ετσι οπως τον βλεπω.
Τελος παντων, ανυπομονω να μαθω τι γινεται με τον Αχρηστο για να μπορεσω να τον κραξω και παλι... Με την ευχη να μη χρειαστει να τον ξαναπιασω στο στομα μου(αλλα που τετοια τυχη)smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 12 2010, 02:03 ) *
Επειδη δεν εχω αφορμη να κραξω το McIntyre(ας περιμενω λιγο να συνεχιστει η ιστορια και βλεπουμε, σιγουρα θα αποκτησω λογους), ας ασχοληθω με την ιστορια Edge vs Orton. Ειναι η πιο ενδιαφερουσα ιστορια στο RAW, οποτε εχω καθε λογο. Λοιπον συνεχιζω να μην πειθομαι με το face Οrton. 2 RKO σε 2 διασημους μεσα σε 2 εβδομαδες, συμπεριφορα που δε θυμιζει face(παρα μονο μια προσπαθεια για αντιγραφη του Stone Cold σε PG περιβαλλον) και ο γνωστος εκφοβισμος, μονο που αυτη τη φορα εγινε σε γυναικα. Καλα καλα...στη Vickie Guerrero ηταν, οποτε αλλαζουν τα πραγματα. Μονο που αυτος το εκανε απ την πρωτη εβδομαδα, ενω ο Undertaker καποτε τραβηξε ολοκληρο μαρτυριο μεχρι να της κανει ενα tombstone!
Και στην ιστορια της Legacy πως εγινε face o Orton? Αυτος δεν εκμεταλλευοταν τους αλλους δυο? Δεν τους εβαζε να του κανουν ολη τη βρωμικη δουλεια? Τι θα γινοταν δηλαδη, θα καθονταν να τρωνε και το ξυλο? Η πορεια της ιστοριας ηταν να γινουν face o DiBiase και ο Rhodes, ή εστω ενας απ τους δυο. Aντιθετα βλεπουμε τον Orton. Και τωρα για να κοντραριστει με τον Edge γινεται heel ξανα ο Edge, χωρις κανενα αλλο λογο. Ακομα και στο promo της περασμενης εβδομαδας ο Edge δεν ηταν ο γνωστος ultimate opportunist, αλλα μια ενδιαμεση κατασταση.
Η αντιδραση του κοσμου στον Orton μου μοιαζει με την αρνητικη αντιδραση ορισμενων οταν βγαινει ο Cena. Ανεξηγητη. Το κακο ομως για μενα ειναι οτι ο Orton ειναι πολυ καλος σε ρολο heel και χαραμιζεται ετσι οπως τον βλεπω.
Τελος παντων, ανυπομονω να μαθω τι γινεται με τον Αχρηστο για να μπορεσω να τον κραξω και παλι... Με την ευχη να μη χρειαστει να τον ξαναπιασω στο στομα μου(αλλα που τετοια τυχη)smiley.gif

Ποσο face μπορει να ειναι ο Undertaker;Ειναι ο νεκροθαφτης,αυτος που σε κανει να αναπαυεσαι εν ειρηνη...Ορισμος του κακου.
Αλλο τοσο face μπορει να ειναι ο Orton...Γιατι ειναι η ψυχωτικη οχια,εκ των προτερων φοβιστικος...
Αντιγραφη του Austin δεν θα το ελεγα,θυμισου οτι την προηγουμενη εβδομαδα δεν ειπε ουτε λεξη.Αντιθετα με τους μακροσυρτους λογους του Stone Cold....Μονο εκανε rko...
Γιατι το κουραζεις τοσο;Για εμενα ειναι απλο...Ψιλοβαρεθηκa τον χαρακτηρα του Orton,την ιστορια με την Legacy...Mια αλαγη θα του εκανε καλο...Γιατι ομως να τον κανουμε εναν παραδοσιακο face;Θα τον κανουμε κατι ενδιαμεσο που θα εχει και ενδιαφερον πως θα κυλησει...
Για τον Edge τα εχω πει...Το υποκριτικο του ταλεντο ειναι κριμα να χαραμιζεται σε face χαρακτηρα...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 12 2010, 02:20 ) *
Ποσο face μπορει να ειναι ο Undertaker;Ειναι ο νεκροθαφτης,αυτος που σε κανει να αναπαυεσαι εν ειρηνη...Ορισμος του κακου.
Αλλο τοσο face μπορει να ειναι ο Orton...Γιατι ειναι η ψυχωτικη οχια,εκ των προτερων φοβιστικος...
Αντιγραφη του Austin δεν θα το ελεγα,θυμισου οτι την προηγουμενη εβδομαδα δεν ειπε ουτε λεξη.Αντιθετα με τους μακροσυρτους λογους του Stone Cold....Μονο εκανε rko...
Γιατι το κουραζεις τοσο;Για εμενα ειναι απλο...Ψιλοβαρεθηκa τον χαρακτηρα του Orton,την ιστορια με την Legacy...Mια αλαγη θα του εκανε καλο...Γιατι ομως να τον κανουμε εναν παραδοσιακο face;Θα τον κανουμε κατι ενδιαμεσο που θα εχει και ενδιαφερον πως θα κυλησει...
Για τον Edge τα εχω πει...Το υποκριτικο του ταλεντο ειναι κριμα να χαραμιζεται σε face χαρακτηρα...


Ναι, αλλα ο Undertaker ειναι ο μονιμα αδικημενος, αυτος που κατι γινεται στο τελος και δεν μπορει να παρει τον τιτλο, που μπαινει καποιος στον αγωνα του και τον κανει να χασει, που ο διαιτητης τελειωνει το ματς με το ετσι θελω δινοντας τη νικη στον αντιπαλο, οπως με το CM Punk. Αυτο ειναι που τον κανει face.
Ο Orton ηταν αυτος που εκμεταλλευοταν τους αλλους 2 στη Legacy και ξαφνικα γινεται face. Δε μοιαζει καπως ακυρο?
Μην το βλεπεις ετσι και για τον Edge. Το μεγαλυτερο υποκριτικο ταλεντο ηταν ο Rock, που ομως εφτασε στο peak του το 2000 και 2001 σαν face. Αλλωστε δυσκολα γινεται καποιος κορυφαιος μονο ως heel. Δε φτανει να κερδισει την εκτιμηση του κοσμου, αλλα και την επιδοκιμασια πριν αποσυρθει. Θα μου πεις το εκανε ο Ric Flair. Αλλα ο Flair ηταν ο 17 φορες πρωταθλητης(ή μηπως 16? εχω χασει το μετρημα). Οχι οτι κι ο Edge δε θα φτασει καπου εκει αν συνεχισει ετσι. Αλλα ειδικα στο PG περιβαλλον χρειαζεται να εισαι και καλος ποτε ποτε.
Επισης, για να μην ξεχνιομαστε, περιμενω να ξανακραξω το McIntyre... tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 12 2010, 17:19 ) *
Ναι, αλλα ο Undertaker ειναι ο μονιμα αδικημενος, αυτος που κατι γινεται στο τελος και δεν μπορει να παρει τον τιτλο, που μπαινει καποιος στον αγωνα του και τον κανει να χασει, που ο διαιτητης τελειωνει το ματς με το ετσι θελω δινοντας τη νικη στον αντιπαλο, οπως με το CM Punk. Αυτο ειναι που τον κανει face.
Ο Orton ηταν αυτος που εκμεταλλευοταν τους αλλους 2 στη Legacy και ξαφνικα γινεται face. Δε μοιαζει καπως ακυρο?

Αν αυτο που περιγραφεις για τον Taker συμβαινει πλεον και στον Orton τοτε ο κοσμος τον βλεπει με συμπαθεια.Ηδη ενα spear απ'το πουθενα του στερησε το no1 contender.
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 12 2010, 17:19 ) *
Μην το βλεπεις ετσι και για τον Edge. Το μεγαλυτερο υποκριτικο ταλεντο ηταν ο Rock, που ομως εφτασε στο peak του το 2000 και 2001 σαν face. Αλλωστε δυσκολα γινεται καποιος κορυφαιος μονο ως heel. Δε φτανει να κερδισει την εκτιμηση του κοσμου, αλλα και την επιδοκιμασια πριν αποσυρθει. Θα μου πεις το εκανε ο Ric Flair. Αλλα ο Flair ηταν ο 17 φορες πρωταθλητης(ή μηπως 16? εχω χασει το μετρημα). Οχι οτι κι ο Edge δε θα φτασει καπου εκει αν συνεχισει ετσι. Αλλα ειδικα στο PG περιβαλλον χρειαζεται να εισαι και καλος ποτε ποτε.
Επισης, για να μην ξεχνιομαστε, περιμενω να ξανακραξω το McIntyre... tongue.gif

Kαταλαβαινω τι λες αλλα τα κειμενα του οσο ηταν face δεν με επειθαν καθολου.Ισως να μπορουσε να δωσει κατι ακομα αλλα γιατι να το ταλαιπωρουμε...Ο ανθρωπος ειναι heel...
T.W.Is.M.
Ωρα για το καθιερωμενο κραξιμο.
Καλα, γινεται τοσο ωραιο ματς μεταξυ Christian και Kofi Kingston και μας ερχεται μετα το ματς με μια επιστολη ο Αχρηστος και ξαναπαιρνει τον τιτλο? Μετα απο ενα ματς 2 φορες καλυτερο απο το καλυτερο που θα μπορουσε ποτε να παιξει εκεινος. Αυτος που ακομα και το Shawn Michaels να του βαζανε για αντιπαλο, θα γινοταν ενα ματς απλα αξιοπρεπες προς το καλο? Απορω ποια ειναι η χρησιμοτητα του στο ροστερ τωρα που δεν εμφανιζεται ο Hornswoggle. Γιατι υπο φυσιολογικες συνθηκες η χρησιμοτητα του θα ηταν να χανει απο το Hornswoggle.
Του εχουν φτιαξει ιστοριες και παρ ολα αυτα τιποτα. Δεν παιζει ποτε, δεν υπερασπιζεται τον τιτλο, δεν κανει τιποτα. Δεν ειναι ντροπη να κατεχει τον ιδιο τιτλο που περσι ειχαν ο CM Punk, o Rey Mysterio, o Chris Jericho και ο John Morrison? Στειλτε τον καλυτερα στο FCW μπας και βελτιωθει και ας επιστρεψει του χρονου σαν jobber.
Στο μεταξυ ο Swagger παλι με κουρασε. Ενω δειχνει να εχει την ικανοτητα να μιλησει, καταφερνει να μου γινεται βαρετος μετα απο καποιο σημειο. Τελος παντων, επειδη εχει μια ικανοτητα δεν εχω να κανω πολλα παραπονα. Λιγο προσοχη στο σεναριο θελει και θα αποκτησει ενδιαφερον κι αυτος. Αλλωστε εδω εχουμε στο ιδιο σοου τον Αχρηστο, θα κανω και παραπονα για το Swagger?
Ο Christian τι ακριβως θα κανει? Γιατι το ματς με τον Kofi αυτος το εκανε πιο ωραιο, αλλα χανοντας το δεν εχει καποια κοντρα να ετοιμαζεται. Ο Kofi τουλαχιστον μπορει να τα βαλει με τον Αχρηστο. Ο Christian θα παει που? Στον Ziggles ή στον Γ.τ.Α.Ο.? Δεν ειναι καλυτερος απο αυτους? Λειπει ενας ακομα καλος heel απο το SD! Διαβαζα χτες οτι σκεφτονται να γυρισουν καποιον με πιθανα ονοματα τους Kofi Kingston(!!!) και MVP. Οποιος απ τους δυο το κανει, θα ωφεληθει. Ενω ομως θεωρω γενικα καλυτερο των δυο τον Kingston, τον θεωρω ακαταλληλο για τετοιο ρολο. Ο MVP ταιριαζει καλυτερα πιστευω, τον εχουμε δει και ξερουμε οτι κανει.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 14:33 ) *
Ωρα για το καθιερωμενο κραξιμο.

H καλυτερη εισαγωγη...Υποσχεση για επικο ποστ... 41.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 14:33 ) *
Καλα, γινεται τοσο ωραιο ματς μεταξυ Christian και Kofi Kingston και μας ερχεται μετα το ματς με μια επιστολη ο Αχρηστος και ξαναπαιρνει τον τιτλο? Μετα απο ενα ματς 2 φορες καλυτερο απο το καλυτερο που θα μπορουσε ποτε να παιξει εκεινος. Αυτος που ακομα και το Shawn Michaels να του βαζανε για αντιπαλο, θα γινοταν ενα ματς απλα αξιοπρεπες προς το καλο? Απορω ποια ειναι η χρησιμοτητα του στο ροστερ τωρα που δεν εμφανιζεται ο Hornswoggle. Γιατι υπο φυσιολογικες συνθηκες η χρησιμοτητα του θα ηταν να χανει απο το Hornswoggle.
Του εχουν φτιαξει ιστοριες και παρ ολα αυτα τιποτα. Δεν παιζει ποτε, δεν υπερασπιζεται τον τιτλο, δεν κανει τιποτα. Δεν ειναι ντροπη να κατεχει τον ιδιο τιτλο που περσι ειχαν ο CM Punk, o Rey Mysterio, o Chris Jericho και ο John Morrison? Στειλτε τον καλυτερα στο FCW μπας και βελτιωθει και ας επιστρεψει του χρονου σαν jobber.

Δικιο εχεις...Απλα εχω την αισθηση οτι αυτος ειναι ο στοχος τους...Να του δωσουν τοσο μεγαλο και ανεξηγητο push ακριβως για να μας βγαλουν απ'τα ρουχα μας...Γιατι το κανουν αυτο;
1.Για να κλεισουμε τους υπολογιστες μας.......Δεν νομιζω.Πιθανοτητες 1%,αν ο Βινς ξεμωραθηκε εντελως απ'την ντοπα.
2.Για να χτισουν εναν μεγιστο heel......Θα μπορουσε αλλα δεν νομιζω οτι ο Drew εχει τις ικανοτητες για να πρωταγωνιστησει και αυτο πρεπει να το ξερουν στο WWE.Πιθανοτητες 30%,θα εδινα λιγοτερο αλλα επειδη δεν εμπιστευομαι τους σεναριογραφους δεν αποκλειω να την ειδαν ετσι την δουλεια.
3.Για να προσφερουν μελλοντικα ενα σεναριο απολυτης και συνεχομενης τιμωριας του McIntyre........H σκληρη μοιρα καθε heel,ολο και καποιο καλο παιδι θα βρεθει να τον τακτοποιησει.Πιθανοτητες 69%.
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 14:33 ) *
Στο μεταξυ ο Swagger παλι με κουρασε. Ενω δειχνει να εχει την ικανοτητα να μιλησει, καταφερνει να μου γινεται βαρετος μετα απο καποιο σημειο. Τελος παντων, επειδη εχει μια ικανοτητα δεν εχω να κανω πολλα παραπονα. Λιγο προσοχη στο σεναριο θελει και θα αποκτησει ενδιαφερον κι αυτος. Αλλωστε εδω εχουμε στο ιδιο σοου τον Αχρηστο, θα κανω και παραπονα για το Swagger?

Συμφωνω...Ας μην ειμαστε και τοσο αυστηροι με τον Swagger.Θετικη παρουσια,το προσπαθει πολυ.
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 14:33 ) *
Ο Christian τι ακριβως θα κανει? Γιατι το ματς με τον Kofi αυτος το εκανε πιο ωραιο, αλλα χανοντας το δεν εχει καποια κοντρα να ετοιμαζεται. Ο Kofi τουλαχιστον μπορει να τα βαλει με τον Αχρηστο. Ο Christian θα παει που? Στον Ziggles ή στον Γ.τ.Α.Ο.? Δεν ειναι καλυτερος απο αυτους? Λειπει ενας ακομα καλος heel απο το SD! Διαβαζα χτες οτι σκεφτονται να γυρισουν καποιον με πιθανα ονοματα τους Kofi Kingston(!!!) και MVP. Οποιος απ τους δυο το κανει, θα ωφεληθει. Ενω ομως θεωρω γενικα καλυτερο των δυο τον Kingston, τον θεωρω ακαταλληλο για τετοιο ρολο. Ο MVP ταιριαζει καλυτερα πιστευω, τον εχουμε δει και ξερουμε οτι κανει.

Θελω να πιστευω οτι μετα το Big Show vs Swagger θα μπει και αυτος στην φασολαδα.

Πως σου φαινεται ενα πιθανο tag Morrison/Danielson;
Διαβασα κατι ψιλοπεριεργες φημες για τον Dave...Και δεν εννοω για το αν θα φυγει ή οχι...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ May 15 2010, 17:01 ) *
Δικιο εχεις...Απλα εχω την αισθηση οτι αυτος ειναι ο στοχος τους...Να του δωσουν τοσο μεγαλο και ανεξηγητο push ακριβως για να μας βγαλουν απ'τα ρουχα μας...Γιατι το κανουν αυτο;
1.Για να κλεισουμε τους υπολογιστες μας.......Δεν νομιζω.Πιθανοτητες 1%,αν ο Βινς ξεμωραθηκε εντελως απ'την ντοπα.
2.Για να χτισουν εναν μεγιστο heel......Θα μπορουσε αλλα δεν νομιζω οτι ο Drew εχει τις ικανοτητες για να πρωταγωνιστησει και αυτο πρεπει να το ξερουν στο WWE.Πιθανοτητες 30%,θα εδινα λιγοτερο αλλα επειδη δεν εμπιστευομαι τους σεναριογραφους δεν αποκλειω να την ειδαν ετσι την δουλεια.
3.Για να προσφερουν μελλοντικα ενα σεναριο απολυτης και συνεχομενης τιμωριας του McIntyre........H σκληρη μοιρα καθε heel,ολο και καποιο καλο παιδι θα βρεθει να τον τακτοποιησει.Πιθανοτητες 69%.


Ξερεις τι φοβαμαι? Οτι αυτος και ο Sheamus ειναι τα αγαπημενα παιδια του Triple H. Το Sheamus τον βλεπεις πως παει στο RAW. Ανησυχω οτι ο McIntyre θα κανει κατι αναλογο στο SD!, απλα θα το κανει σιγα σιγα.
Παντως αν ισχυσει το σεναριο 3 μονο ενας υπαρχει στο Smackdown που μπορει να τον τακτοποιησει για τα καλα. Μονο που αν φτασει μεχρι εκει, θα εχει ηδη σπρωχτει αρκετα.
Και τωρα που ειπες 69%...η "τακτοποιηση" που αναφερεις απο αυτον που υπονοω εγω δεν εχει ενα...κοινο στοιχειο με τον αριθμο 69??? smiley.gif

QUOTE(john morisson @ May 15 2010, 17:01 ) *
Συμφωνω...Ας μην ειμαστε και τοσο αυστηροι με τον Swagger.Θετικη παρουσια,το προσπαθει πολυ.


Σου ειπα οτι αν αυτη η ιστορια με το Swagger γινοταν ενα χρονο αργοτερα, θα εκανα πολυ θετικα σχολια. Δεν ηταν νωρις, γιατι ειχε κανει καλο ξεκινημα στο ECW(τοτε ηταν νωρις ομως για να του δωσουν τον τιτλο), ηταν αποτομο.

QUOTE(john morisson @ May 15 2010, 17:01 ) *
Θελω να πιστευω οτι μετα το Big Show vs Swagger θα μπει και αυτος στην φασολαδα.


Εγω ξερεις τι βλεπω? DQ του Swagger την αλλη Κυριακη και στο Fatal 4 way Swagger vs Big Show vs CM Punk vs Mysterio, που στο μεταξυ θα ειναι μελος της SES!
Απο εκει το καλυτερο σεναριο ειναι νικη του CM Punk, εκμεταλλευση του Rey μεσα στη SES, νικη του CM Punk στο Money in the bank PPV με τη βοηθεια του Mysterio, μεχρι που στο Summerslam εχουμε την τελικη αναμετρηση Punk vs Mysterio για τον τιτλο αυτη τη φορα. Θα μου πεις, το εχουμε ξαναδει το σεναριο περσι με HBK και JBL. Αλλα το βλεπω να ειναι καλυτερο απ το να δουμε τον κυριο Brooks με ξυρισμενο κεφαλι.

QUOTE(john morisson @ May 15 2010, 17:01 ) *
Πως σου φαινεται ενα πιθανο tag Morrison/Danielson;
Διαβασα κατι ψιλοπεριεργες φημες για τον Dave...Και δεν εννοω για το αν θα φυγει ή οχι...


Tag team Morrison/Danielson δεν ειναι κακη ιδεα, το εχω διαβασει κι εγω. Αλλα παλι με το Miz θα μπλεξει ο Morrison. Ευτυχως και με τον Jericho. Θα δωσει και μια κατευθυνση στον Monday Night Delight, που δεν κανει τιποτα τωρα(κατι σαν τον Christian ας πουμε). Αλλα για να εχει πιο πολυ ενδιαφερον χρειαζεται και τους τιτλους μεσα η ιστορια. Και τοτε γιατι τους εδωσαν στη Hart Dynasty? Για ενα μηνα?
Τι διαβασες για τον Dave? Οτι ειχε σχεση με αλλες 342 divas στο παρελθον? Οτι συμμετειχε σε οργιο με την Kelly Kelly, τη Maryse, την Εve και τη Michelle McCool? Ή οτι θα πρωταγωνιστησει στο επομενο dvd της Τζουλιας? tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 17:56 ) *
Και τωρα που ειπες 69%...η "τακτοποιηση" που αναφερεις απο αυτον που υπονοω εγω δεν εχει ενα...κοινο στοιχειο με τον αριθμο 69??? smiley.gif

Καλα δεν χρειαζεται να φτασει τοσο ψηλα,μπορει να χρειαστει να δωθει push σε καποιον face και να χρησιμοποιηθει σαν σκαλοπατι ο Drew...Παντως ξερω που το πας...Tombstone! tongue.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 17:56 ) *
Tag team Morrison/Danielson δεν ειναι κακη ιδεα, το εχω διαβασει κι εγω. Αλλα παλι με το Miz θα μπλεξει ο Morrison. Ευτυχως και με τον Jericho. Θα δωσει και μια κατευθυνση στον Monday Night Delight, που δεν κανει τιποτα τωρα(κατι σαν τον Christian ας πουμε). Αλλα για να εχει πιο πολυ ενδιαφερον χρειαζεται και τους τιτλους μεσα η ιστορια. Και τοτε γιατι τους εδωσαν στη Hart Dynasty? Για ενα μηνα?

Kαι αν ηταν ορος του Bret προκειμενου να επιστρεψει;Με τον Miz λογικα θα μπλεχτει και ο Danielson οταν γυρισει παντως...
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2010, 17:56 ) *
Τι διαβασες για τον Dave? Οτι ειχε σχεση με αλλες 342 divas στο παρελθον? Οτι συμμετειχε σε οργιο με την Kelly Kelly, τη Maryse, την Εve και τη Michelle McCool? Ή οτι θα πρωταγωνιστησει στο επομενο dvd της Τζουλιας? tongue.gif

Μακαρι να διαβαζα τετοια...Δεν ξερω,κατι για την υγεια του...
captain charisma

ο παιχνιδης φανατικος των σελτικς??

οσον αφορα το μακ-μαιμου εχει παραγινει το κακο..τοσο τρελο push δεν εχω ξαναδει να παιρνει αλλος...καλυτερα παντως που ειναι με την ζωνη intercontinetal παρα με τη whc..
ασχετο αλλα ο γταο ποιος ειναι?γιατι εχω χασει επεισοδια.

οσο για τη beth phoenix πολυ νωρις εχασε το τιτλο της..μηπως λογο τραυματισμου?
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ May 15 2010, 23:32 ) *

ο παιχνιδης φανατικος των σελτικς??

οσον αφορα το μακ-μαιμου εχει παραγινει το κακο..τοσο τρελο push δεν εχω ξαναδει να παιρνει αλλος...καλυτερα παντως που ειναι με την ζωνη intercontinetal παρα με τη whc..
ασχετο αλλα ο γταο ποιος ειναι?γιατι εχω χασει επεισοδια.

οσο για τη beth phoenix πολυ νωρις εχασε το τιτλο της..μηπως λογο τραυματισμου?


1)Το τραγουδι του Τriple H ειναι των Motorhead. Ταιριαζει σε οποιοδηποτε αθλητικο γεγονος(time to play the game...), αρα γιατι να μην το βαλουν? Στα περσινα πλει οφ στο Χιουστον εβαζαν τη μουσικη του Undertaker(που ειναι απο το Χιουστον στην πραγματικοτητα)!
2)Γ.τ.Α.Ο.=Γιος του Αμερικανικου Ονειρου(American Dream)=Γιος του Dusty Rhodes=Cody Rhodes
3)Nαι, η Beth Phoenix τραυματιστηκε την περασμενη εβδομαδα στο γονατο, θα κανει εγχειρηση και θα μεινει εκτος για 6 μηνες περιπου. Γι αυτο εχασε τον τιτλο. Καλυτερα που τον πηρε η Layla παρα η Michelle για αλλη μια φορα. Ασχετο, αλλα δεν ειναι πολυ εκνευριστικη η φωνη της Layla?
4)Aυτο που ειναι πραγματικα εκνευριστικο ειναι ολη η ιστορια με τον McIntyre. Ειναι η δευτερη φορα που τον φερνουν στο Smackdown(καπου ειχα διαβασει οτι ειναι η τριτη, εγω αλλη μια τον θυμαμαι ομως). Την αλλη φορα ηταν σε ομαδα με καποιον Mike Taylor και δεν προχωρησε. Επαιζε μαλιστα με το ιδιο ονομα και τοτε. Ειναι φιλος του Triple H, ο οποιος βλεπει στο προσωπο του τον εαυτο του σε νεαρη ηλικια και γι αυτο εχει ισχυρο στηριγμα. Δυστυχως δε μου μοιαζει και τοσο μακρινη η μερα που θα τον δουμε και World Champion. Πραγματικα η μονη ελπιδα ειναι να παιξει(σε full-time ιστορια) με κανεναν Undertaker και να κανει τοσο ασχημη εντυπωση στον Taker που να ειναι καθετα εναντιον του, μπας και τον ακουσουν. Ή για να πω και την καθιερωμενη κακια μου, να κανει καμια επικινδυνη λαβη στον Orton... cool.gif
T.W.Is.M.
Την Κυριακη εχουμε PPV, το Over the limit, η καρτα εχει ηδη συμπληρωθει και (μαλλον) οριστικοποιηθει, οποτε ξεκιναω με μια συντομη προβλεψη(o νικητης με bold):

John Cena vs Batista
I Quit match για το WWE Championship
Ο Cena θα χασει σε I quit match οταν ο Undertaker χασει στη Wrestlemania. Ειδικα τωρα που ο Batista μαλλον φευγει...
Jack Swagger vs Big Show
για το World Heavyweight Championship
Πιστευω ομως οτι ο Big Show θα κερδισει με DQ, οποτε ο Swagger θα κρατησει τον τιτλο.
Edge vs Randy Orton
Ο face Orton χρειαζεται περισσοτερο τη νικη απο τον παλιο καλο heel Edge. Θα εχει και συνεχεια βεβαια η κοντρα, οποτε δεν αποκλειεται τιποτα.
CM Punk vs Rey Mysterio
O Mysterio θα γινει μελος της Straightedge Society, γιατι ετσι προχωραει καλυτερα η ιστορια. Τη βλεπω να τελειωνει στο Summerslam με ενα τελευταιο ματς και νικη του Rey.
Drew McIntyre vs Kofi Kingston
για το Intercontinental Championship
Δεν ξερω πως πηγε το χερι μου να βαλει το bold εκει που το εβαλα! Ντρεπομαι που το εκανα, αλλα πιστευω οτι θα δουμε αλλο ενα εκνευριστικο σεναριο την Κυριακη υπερ του Αχρηστου. Καποια στιγμη πιστευω οτι θα τον παρει τον τιτλο ο Kofi(αλλιως γιατι να του τον δωσουν εστω και για 2 λεπτα?), αλλα οχι τωρα. Δυστυχως αυτο μαλλον θα σημαινει οτι ο ΜακΚατσικης προχωραει ακομα πιο ψηλα...
The Hart Dynasty vs Chris Jericho & The Miz
Κι εδω πιστευω οτι ο Jericho και ο Miz θα παρουν τους τιτλους, αλλα στο επομενο PPV. Ειναι πολυ συντομα για να χασει η Hart Dynasty.
Ted DiBiase vs R-Truth
H ιστορια φτιαχνεται για τον DiBiase, αρα αυτος θα παρει και τη νικη. Εχω μονο ενα σεναριο στο μυαλο μου για να κερδισει ο R-Truth, αλλα ειναι λιγο ακραιο...
Eve vs Maryse
για το Divas Championship
Δε νομιζω να εκαναν την Eve πρωταθλητρια για να χασει τον τιτλο στο πρωτο PPV. Φανταζομαι οτι θελουν να την προωθησουν.

Επισης στο χτεσινο RAW ανακοινωθηκε οτι την επομενη εβδομαδα θα παρουσιαστει καινουριος GM. Αναρωτιεμαι ποιος θα ειναι. Παντα ο GM ταιριαζει καλυτερα να ειναι heel, αλλα εγω εχω και καποιον αλλο στο μυαλο μου...
morrison
Aν και ειναι νωρις για προβλεψεις βλεπωντας την καρτα και την αναλυση του T.W.Is.M μου μοιαζει αρκετα προβλεψιμο PPV...
Κατα βαση συμφωνω σε ολα απλα ισως σπασει το Edge vs Orton που ειναι αρκετα ανοιχτο(αν και βασικα και εγω βλεπω Orton),το McIntyre vs Kingston(κατι μου λεει οτι ηρθε η ωρα να χασει τον τιτλο ο Drew)ενω πιθανολογω οτι ισως να δωσουν μια καθαρη νικη στον Swagger για λογους push...Αν και το dq μεσα ειναι...
Ποιον βλεπεις για gm;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.