Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ May 5 2011, 23:18 ) *
το κακο ειναι οτι βλεπουμε συνεχεια σινα ορτον να κρατανε το τιτλο...αφηστε και κανα αλλον να κρατησει ζωνη για ενα διαστημα ετσι για αλλαγη..παλεστες οπως ο μορισον ο καπετανιος ο πανκ χαραμιζονται δυστυχως...


Οι 3 που ειπες ειναι ισως οι πιο αδικημενοι. Κι αν ο Morrison εχει αλλους λογους για να μην παιρνει τιτλο ως τωρα(λογους με σγουρο φουντωτο μαλλι), για τους αλλους 2 τι δικαιολογιες υπαρχουν? Κι αν το θεμα ειναι η δημοτικοτητα και η εμπορικοτητα(γιατι κι ο Christian εχει καλες αντιδρασεις απ τον κοσμο, αλλα ισως να μην πουλουσε αρκετα μπλουζακια), ποιος ειναι ο λογος που δεν παιζει σε μεγαλυτερα ματς ο Kofi Kingston? Ειναι μακραν ο πιο δημοφιλης απο τους μη main eventers(βασικα οι μονοι πιο δημοφιλεις πρεπει να ειναι ο Undertaker, o Rey Mysterio, αντε και ο Orton), τα παιδια τον αγαπανε, αρα με την καταλληλη προωθηση θα αγοραζαν τα μπλουζακια "here comes the boom", ωραια ματς παιζει, τι τον εμποδιζει? Θα μπορουσε να ειναι το χρωμα. Αλλα εδω εβγαλαν για πρωτη φορα μαυρο προεδρο, θα κολλησουμε στο μαυρο πρωταθλητη του WWE? cool.gif
Βεβαια πολλα μπορει να πει κανεις και για το παρελθον. Για το πως χρειαστηκε περιπου 15 χρονια για να φτασει στην κορυφη ο Benoit, για το πως αδικηθηκε, παρα τα 5(ή 6) πρωταθληματα, ο Jericho, για το πως δεν πηρε τιτλο παλιοτερα ο Roddy Piper, o Ricky Steamboat(αν και τον κερδισε αν δεν κανω λαθος στο WCW), ο οποιος ακομα και προπερσι στα 56 μπορουσε να βγαλει καλυτερο ματς(εστω και πιο συντομο) απο τον πρωην πρωταθλητη! Κι αν παμε πιο χαμηλα στην ιεραρχια, πως ενας ικανος βετερανος οπως ο Chavo βρισκεται να κανει τον jobber σε κωμικες ιστοριες ή το πως δεν καταφεραν να εκμεταλλευτουν ενα ταλεντο οπως ο Kaval.

Και μια ερωτηση για οποιον εχει αποψη για το θεμα. Ο καλυτερος wrestler που δεν επαιξε ποτε σε αγωνα του WWE, τουλαχιστον απο την εποχη των Wrestlemania και μετα, ειναι ο Sting?
morrison
Δυστυχως ο John Morrison τραυματιστηκε και εκανε εγχειριση στο σβερκο που θα τον κρατησει αρκετο καιρο εξω... sad.gif
morrison
Μολις εβαλα να δω το Smackdown στα γρηγορα...Και ειχε Sin Cara vs Danielson!
Καταλαβαινετε τι πανηγυρι εγινε... w00t.gif
kseplenhs
Phil Laak
QUOTE(kseplenhs @ May 13 2011, 15:03 ) *


Απ΄τα καλύτερα video όλων των εποχών γενικότερα.Τη μέρα που το ανακάλυψα,το είδα σίγουρα 10 φορές.

2.18: "WHAT HE HELL WAS THAT????????"
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ May 13 2011, 14:44 ) *
Μολις εβαλα να δω το Smackdown στα γρηγορα...Και ειχε Sin Cara vs Danielson!
Καταλαβαινετε τι πανηγυρι εγινε... w00t.gif


Καποια στιγμη μου φανηκε οτι εβλεπα χορευτικο... Αυτο το ματς αν του δωσουν χρονο και καταλληλη προετοιμασια μπορει να φτασει σε επιπεδο main event Wrestlemania ποιοτικα!
Για καποιο περιεργο λογο το Smackdown ενω εχει λιγοτερα πρωτα ονοματα απο το RAW εχει κατι που με τραβαει περισσοτερο. Σε σημειο που αν καθε βδομαδα επρεπε να διαλεξω ενα σοου για να δω, τις πιο πολλες θα διαλεγα το Smackdown. Ισως να ειναι οτι βλεπεις αγωνες κι οχι διαφημιστικα διαλειμματα αγωνων, ισως να ειναι οτι υπαρχει αναλογικα περισσοτερο in-ring ταλεντο, ισως γιατι αφηνουν να φανουν οι ικανοτητες που υπαρχουν, ισως να ειναι απλα ο Undertaker, ειτε ειναι παρων ειτε οχι. Το σημερινο επεισοδιο παντως μου αρεσε αρκετα.
Μυριζομαι heel Christian ή ειναι ιδεα μου?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 13 2011, 22:47 ) *
Καποια στιγμη μου φανηκε οτι εβλεπα χορευτικο... Αυτο το ματς αν του δωσουν χρονο και καταλληλη προετοιμασια μπορει να φτασει σε επιπεδο main event Wrestlemania ποιοτικα!
Για καποιο περιεργο λογο το Smackdown ενω εχει λιγοτερα πρωτα ονοματα απο το RAW εχει κατι που με τραβαει περισσοτερο. Σε σημειο που αν καθε βδομαδα επρεπε να διαλεξω ενα σοου για να δω, τις πιο πολλες θα διαλεγα το Smackdown. Ισως να ειναι οτι βλεπεις αγωνες κι οχι διαφημιστικα διαλειμματα αγωνων, ισως να ειναι οτι υπαρχει αναλογικα περισσοτερο in-ring ταλεντο, ισως γιατι αφηνουν να φανουν οι ικανοτητες που υπαρχουν, ισως να ειναι απλα ο Undertaker, ειτε ειναι παρων ειτε οχι. Το σημερινο επεισοδιο παντως μου αρεσε αρκετα.
Μυριζομαι heel Christian ή ειναι ιδεα μου?

Πολυ καλη εξελιξη θα ηταν αυτο.Μιας που ψαχναμε δυνατους heel στο Smackdown στα προσωπα των Sheamus,Mark Henry,Wade Barret o Christian θα ηταν αναβαθμιση και θα ικανοποιουσε και τους πιο μεγαλους οπαδους.
Πραγματικα ηταν καλο το Smackdown αυτης της εβδομαδας παντως...
Mατσαρα το SinCara vs Danielson.Παρ'ολο που αντιπροσωπευουν διαφορετικα στιλ wrestling(highflyer απο το Μεξικο ο ενας,submission expert στο στιλ του Benoit,του Angle,του Regal,του McGuiness ο αλλος)εβγαλαν ενα αψογο ματς.O Danielson καταφερε να κανει ολες τις κινησεις του Μεξικανου να μοιαζουν ξεκαθαρες.Μακαρι να εχει μελλον αυτο,σε ενα triple threat και με τον (παλαισταρα)Chavo ισως...
Με προβληματιζει αρκετα ο SinCara παντως.Nαι ειναι πολυ καλος ειναι αληθεια.Αλλα ποιος μπορει να παιξει μαζι του;Ο τροπος που παλευει αποκλειει το μισο ροστερ απεναντι του...
Επειτα καθολου χαρακτηρας...Κατι πηγε να γινει σημερα με τον Chavo παντως...
Και φυσικα καθολου,μα καθολου μικροφωνο μεχρι τωρα.Πως θα μπορεσει να σταθει στο WWE χωρις να μιλαει;Aκομα και ενα υποτυπωδες storyline για το United States Championship απαιτει σημερα απο τον παλαιστη να πει κατι,εστω λιγο.Θυμαμαι στην παρουσιαση του ειχε κανει δηλωσεις,εστω και μεσα απο την(χωρις τρυπα στο στομα και την μυτη)μασκα του...Αρα δεν ειναι μουγκος. smile.gif
Ομως δεν ειχε μιλησει Αγγλικα καθολου.Μηπως τωρα μαθαινει τις πρωτες του προτασεις για να τις χρησιμοποιησει στο πρωτο feud;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ May 14 2011, 01:58 ) *
Πολυ καλη εξελιξη θα ηταν αυτο.Μιας που ψαχναμε δυνατους heel στο Smackdown στα προσωπα των Sheamus,Mark Henry,Wade Barret o Christian θα ηταν αναβαθμιση και θα ικανοποιουσε και τους πιο μεγαλους οπαδους.
Πραγματικα ηταν καλο το Smackdown αυτης της εβδομαδας παντως...
Mατσαρα το SinCara vs Danielson.Παρ'ολο που αντιπροσωπευουν διαφορετικα στιλ wrestling(highflyer απο το Μεξικο ο ενας,submission expert στο στιλ του Benoit,του Angle,του Regal,του McGuiness ο αλλος)εβγαλαν ενα αψογο ματς.O Danielson καταφερε να κανει ολες τις κινησεις του Μεξικανου να μοιαζουν ξεκαθαρες.Μακαρι να εχει μελλον αυτο,σε ενα triple threat και με τον (παλαισταρα)Chavo ισως...
Με προβληματιζει αρκετα ο SinCara παντως.Nαι ειναι πολυ καλος ειναι αληθεια.Αλλα ποιος μπορει να παιξει μαζι του;Ο τροπος που παλευει αποκλειει το μισο ροστερ απεναντι του...
Επειτα καθολου χαρακτηρας...Κατι πηγε να γινει σημερα με τον Chavo παντως...
Και φυσικα καθολου,μα καθολου μικροφωνο μεχρι τωρα.Πως θα μπορεσει να σταθει στο WWE χωρις να μιλαει;Aκομα και ενα υποτυπωδες storyline για το United States Championship απαιτει σημερα απο τον παλαιστη να πει κατι,εστω λιγο.Θυμαμαι στην παρουσιαση του ειχε κανει δηλωσεις,εστω και μεσα απο την(χωρις τρυπα στο στομα και την μυτη)μασκα του...Αρα δεν ειναι μουγκος. smile.gif
Ομως δεν ειχε μιλησει Αγγλικα καθολου.Μηπως τωρα μαθαινει τις πρωτες του προτασεις για να τις χρησιμοποιησει στο πρωτο feud;


Ισως μια λυση θα ηταν ενας μανατζερ! Το λεω γιατι διαβασα οτι ο Tyson Kidd συνοδευτηκε απο το Michael Hayes μπαινοντας στο ρινγκ και οτι το WWE σκεφτεται να επαναφερει τους μανατζερ στις περιπτωσεις που ο ιδιος ο wrestler δεν μπορει να σταθει καλα με το μικροφωνο. Ο Τσαβο πχ θα μπορουσε μετα απο μια μικρη κοντρα να παιξει κι ενα τετοιο ρολο.

Τι καθομαι και γραφω 5 λεπτα πριν φυγω για εξωτερικο... smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 14 2011, 06:58 ) *
Τι καθομαι και γραφω 5 λεπτα πριν φυγω για εξωτερικο... smiley.gif

smiley.gif

O μανατζερ θα ηταν μια λυση αλλα τουτος εδω δεν μιλαει καθολου!Δεν ειναι οτι τα λεει καπως και ο μανατζερ θα τον βοηθουσε...Αν ειναι ετσι καλυτερα να παλεψει ο ιδιος ο Chavo που και εξαιρετικος παλαιστης ειναι και τα λεει μια χαρα!
Τελος παντως τον πρωτο καιρο ας παλευει ο SinCara αυτα τα ματς οπως κανει μεχρι τωρα για να ανεβασει το στατους του(και να δινει και θεαμα)και βλεπουμε...Ειμαι πολυ περιεργος πως θα βγει το πρωτο του feud παντως...
rchos
αν δεν ξαναγυρισουν στον κριστιαν τον τιτλο για να τον χασει σε ppv οποτεδηποτε ειναι απλα για πολλες μπατσες...

ελεος ουτε μια βδομαδα δεν τον κρατησαν πανω...
captain charisma
πεθανε σε ατυχημα ο μεγαλος macho man...RIP RANDY SAVVAGE...
morrison
Πραγματικα κριμα για τον χαμο του MachoMan Randy Savage.
Οσο και να ακουγεται περιεργο οι καλυτερες αναμνησεις μου απο αυτον ηταν στις εποχες του Eurosport και τα feud του με Hogan και Warrior μετεπειτα γυρω στο 1990.Μεγαλος παλαιστης,ανεπαναληπτος performer.
T.W.Is.M.
Κριμα... Ειδικα οταν δεν προκειται για κατι που εχει προφανη σχεση με αναβολικα κλπ. Μαλιστα ο Macho Man ηταν ισως ο καλυτερος συνδυασμος ικανοτητων μεσα στο ρινγκ και στο μικροφωνο για εκεινη την εποχη. Κατι σαν τον CM Punk και τον Jericho σημερα.

Να παμε και στις προβλεψεις για το αυριανο Over the Limit:
Κατ αρχην 3 πραγματα θα γινουν πριν παγωσει η κολαση. Θα χασει ο Undertaker στη Wrestlemania, θα βγαλει τη μασκα ο Rey Mysterio και θα πει I quit o John Cena. Αρα στο ματς για το WWE Championship ο Cena θα κερδισει. Ο Miz δηλωνει οτι εχει τον τροπο να κερδισει. Το μονο που μπορω να φανταστω ειναι να απειλησει οτι θα επιτεθει σε κανενα παιδι απο το κοινο με καμια μπλουζα του Cena. Δεν πιστευω ομως οτι θα δουμε τετοιο σεναριο.
Πιστευω οτι κι ο Randy Orton θα διατηρησει τον τιτλο του. Εχω πει οτι μυριζομαι την επανοδο του heel Christian και για να γινει αυτο θα πρεπει να χασει αυριο. Ισως και με καποιο αδικο ή ατυχο τροπο. Αλλωστε το Smackdown χρειαζεται heels. Εκτος κι αν αποφασισουν να στηριχτουν σε Sheamus, Barrett, Cody Rhodes ακομα περισσοτερο.
Νομιζω οτι κι ο Rey Mysterio θα κερδισει τον R-Truth. Ο Truth εχει ανεβει αρκετα απο την περιοδο της Wrestlemania με το heel turn και δε χρειαζεται να κερδισει για να ξαναγινει αξιολογο μεγεθος στο RAW. Αντιθετα ο Mysterio εχει πιο πολλα να χασει απο μια τετοια κοντρα. Φυσικα θα μπορουσε να υπαρξει συνεχεια στο επομενο PPV, αφου πρωτα ο R-Truth κερδισει αυριο. Αλλα πιστευω οτι ο Truth θα στραφει αλλου. Για να παρει καποιον τιτλο...
Δε νομιζω οτι θα δουμε αλλαγη ουτε στο Intercontinental Championship. O Ezekiel Jackson καταφερε να κερδισει μια μαχη αυτη την εβδομαδα, ομως ο Wade Barrett θα κερδισει το ματς τιτλου.Ισως γινει η αλλαγη λιγο αργοτερα, ωστε κι ο Barrett να προχωρησει ψηλοτερα.
Ουτε στο tag team championship προβλεπω αλλαγη. Νομιζω οτι οι Big Show & Kane θα κερδισουν και παλι. Οι δυο τους μενουν ξεκρεμαστοι αν χασουν τον τιτλο, γιατι βρισκονται σε διαφορετικα σοου και δε θα μπορουν να εμφανιζονται ως tag team, δυσκολα θα πανε για ατομικο τιτλο, ενω μια ηττα της Nexus μπορει να γινει το ξεκινημα για να φυγει απο το γκρουπ ο Mason Ryan, που αρχιζει να δειχνει συμπτωματα Ezekiel Jackson.
Θελω να πιστευω οτι το ανεκδοτο Michael Cole θα τελειωσει εδω. O Swagger εδειξε να τον εγκαταλειπει και φανταζομαι οτι η ιστορια θα τελειωσει εδω με τον Cole να φιλαει τα ποδια του Jerry Lawler.
Ο Sin Cara πηγε στο Smackdown για να ανεβει επιπεδο και να αντικαταστησει το Rey Mysterio στο ρολο του Μεξικανου του σοου. Ισως του χρονου τετοια εποχη να εχει φτασει και σε παρομοια θεση με το Rey σε δημοτικοτητα και σε αξιοπιστια. Αυτος πρεπει να ειναι ο στοχος του Βινς. Για να το πετυχει, θα πρεπει να κερδισει τον Chavo, ο οποιος ειναι απλα το πρωτο θυμα. Και πολυ καταλληλο θα ελεγα, γιατι μπορει να βοηθησει το Sin Cara να προσαρμοστει στο στυλ που θελει το WWE και να αποκτησει σιγα σιγα την εμπειρια που χρειαζεται.
Τελος στο ματς των γυναικων δε θα προβλεψω νικητρια. Πιστευω οτι το ματς δε θα τελειωσει, γιατι θα το διακοψει η Kharma. Κατι που δεν ειχα προσεξει ηταν οτι σε καποιες απο τις παρεμβασεις της Κharma ηταν στο ρινγκ η Kelly Kelly, χωρις ομως να την πειραξει η Kharma. Στο τελευταιο RAW ομως αφου την τραβηξε για να σηκωθει, εκανε την ιδια κινηση που εκανε και στα βιντεο που προωθουσαν την πρωτη της εμφανιση. Αναρωτιεμαι λοιπον μηπως η κουκλα που "αποκεφαλιζε" η Kharma στα βιντεο ηταν η Kelly Kelly.

morrison
Θα συμφωνησω με τον T.W.Is.M σχεδον στα παντα αυτη τη φορα.Σε ενα ppv που γινεται ετσι απλα για να γινει θα αλλαζα μονο την προβλεψη στο Rey Mysterio vs R-Truth.Νομιζω οτι ειναι ενα feud που απο σποντα βρεθηκε εκει ο Rey ενω ο μονος λογος υπαρξης του πλεον ειναι να ανεβασει το heel status του R-Truth.Γι'αυτο πιστευω οτι θα νικησει ο R-Truth για τον οποιο με την ευκαιρια θα ελεγα οτι δεν μ'αρεσει ουτε face αλλα oυτε και σαν heel.
Aπο την αλλη σκεφτομαι οτι σε ενα ppv με πολυ μετρια καρτα και αρκετα προβλεψιμα αποτελεσματα ισως εχουν κρυψει καποια εκπληξη(ειτε σε αποτελεσμα,Christian;-ειτε σε εμφανιση).
T.W.Is.M.
Χτες αποδοθηκε καποια δικαιοσυνη για την ντροπη της Wrestlemania... 19.gif
morrison
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ May 24 2011, 01:31 ) *


Μονο που αυτος ηταν Σκωτσεζος...σαν τον ακατονομαστο... smiley.gif
Ξαφνικα νομιζω οτι ξημερωνει μια καινουρια μερα στο wrestling. Ο ηλιος λαμπει στον ουρανο, τα πουλια κελαηδουν(και πεθαινουν τραγουδωντας), το νερο κυλαει διαφανο στα ποταμια και ο Miz λεει I quit μεσα σε 3'!
Ξερω βεβαια οτι δε θα γλιτωσω απ αυτον για πολυ καιρο, οποτε ας απολαυσω τη στιγμη της ντροπης του! Τωρα μου μενει μονο να μπει ο Drew στη future endeavors list. Η Nexus παει να γινει ανεκδοτο, μονο ο Ποντιος της λειπει, αντε 2 PPV εμειναν μεχρι να εκπληρωθει και το πεπρωμενο του Alberto(but you already know that... tongue.gif ).
Να γυριζε κι ο Undertaker για κανενα ματς σε PPV και θα ημουν ενας ευτυχισμενος φαν του wrestling... cool.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 24 2011, 02:01 ) *
Μονο που αυτος ηταν Σκωτσεζος...σαν τον ακατονομαστο... smiley.gif
Ξαφνικα νομιζω οτι ξημερωνει μια καινουρια μερα στο wrestling. Ο ηλιος λαμπει στον ουρανο, τα πουλια κελαηδουν(και πεθαινουν τραγουδωντας), το νερο κυλαει διαφανο στα ποταμια και ο Miz λεει I quit μεσα σε 3'!
Ξερω βεβαια οτι δε θα γλιτωσω απ αυτον για πολυ καιρο, οποτε ας απολαυσω τη στιγμη της ντροπης του! Τωρα μου μενει μονο να μπει ο Drew στη future endeavors list. Η Nexus παει να γινει ανεκδοτο, μονο ο Ποντιος της λειπει, αντε 2 PPV εμειναν μεχρι να εκπληρωθει και το πεπρωμενο του Alberto(but you already know that... tongue.gif ).
Να γυριζε κι ο Undertaker για κανενα ματς σε PPV και θα ημουν ενας ευτυχισμενος φαν του wrestling... cool.gif

Εγω παλι αναρωτιεμαι ποσο γραφικος ημουν οταν καποτε στο τοπικ που μιλαμε και τωρα παραπονιομουν που ο Cena δεν ταπαρε στα Walls επι 2 λεπτα ενω ο Jericho ταπαρε μεσα σε 3 δευτερα στο STFU...

''John Cena i have a kalashnikov in my pocket and i''ll shoot you straight on your heart unless you say the words i quit''
''Nooooo''
T.W.Is.M.
Να λοιπον ποιο θα ηταν το απολυτο ματς.
John Cena vs Undertaker in an "I quit match"...at Wrestlemania! smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 24 2011, 18:07 ) *
Να λοιπον ποιο θα ηταν το απολυτο ματς.
John Cena vs Undertaker in an "I quit match"...at Wrestlemania! smiley.gif


Δεν θελω να το σκεφτομαι...Θα εκανε να τελειωσει καμια βδομαδα και αν... smile.gif
Για να πω και την αποψη μου στα ισα ειναι κωμικοτραγικο ο σουπερμαν πλεον να μην χανει ουτε απο δυο ατομα μαζι και φυσικα οτι το φοβερο stfu ειναι πιο δυνατο απο καρεκλες,sticks και οτι αλλο χρησιμοποιησαν.Λυπηθειτε μας!
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ May 24 2011, 20:25 ) *
Δεν θελω να το σκεφτομαι...Θα εκανε να τελειωσει καμια βδομαδα και αν... smile.gif
Για να πω και την αποψη μου στα ισα ειναι κωμικοτραγικο ο σουπερμαν πλεον να μην χανει ουτε απο δυο ατομα μαζι και φυσικα οτι το φοβερο stfu ειναι πιο δυνατο απο καρεκλες,sticks και οτι αλλο χρησιμοποιησαν.Λυπηθειτε μας!


Ενω εχω καθε διαθεση να συμφωνησω μαζι σου, γιατι κι εμενα ως φαν του Κλαρκ Κεντ δε μου αρεσει μια τετοια νικη, που εξαφανιζει καθε αληθοφανεια απο το σοου, ομολογω οτι το χαρηκα το τελος! Οχι για το Cena, αλλα γιατι θεωρω εκτος λογικης να βγαινει απο το main event της Wrestlemania πρωταθλητης ο Miz. To ματς της WM ηταν κακο για main event, στο Extreme Rules χρειαστηκε να βαλουν το Morrison για να δωσουν θεαμα σε Steel Cage Match και χτες το μετετρεψαν σε ατυπο handicap match και παλι βγηκε κακο. Και μπορει ο Cena να μην ειναι ο πιο ταλαντουχος wrestler, αλλα εχει τις δυνατοτητες να παιξει ενα καλο ματς με εναν καλο αντιπαλο, μαλλον το προβλημα εντοπιζεται στο αλλο μισο του ζευγαριου.
Ειχα γραψει μετα τη Wrestlemania οτι αν εξαρτιοταν απο μενα, ο Miz δε θα βρισκοταν στο WWE. Αλλαξα γνωμη, θα τον κρατουσα. Για το ρολο του Riley και για μανατζερ. Αφου ξερει να μιλαει, γιατι να μην το εκμεταλλευτουμε?

Αν το wweshop.com εβγαζε μπλουζα με σταμπα "I'm the Miz and I quit", θα πληρωνα για να την αγορασω.
Αν εβγαζε ενα remix του τραγουδιου του Miz που θα ελεγε "I came to quit", θα το εκανα ringtone στο κινητο μου.
Ο Miz παντως ειναι μοναδικος. Καταφερε να μιλησει και να πει I quit ενω βρισκοταν σε μια λαβη που σημαινει Shut The Fuck Up.
O Λουκι Λουκ πυροβολουσε πιο γρηγορα απ τη σκια του. Ο Εντι Τζονσον σουταρε πιο γρηγορα απ τη σκια του. Ο Miz παραιτειται πιο γρηγορα απ τη σκια του.
Να και το αγαπημενο τραγουδι του Miz:

Λοιπον, πολλα ειπα, ας παω να δω το Monday Night Quit...το Monday Night Raw ηθελα να πω! smiley.gif
T.W.Is.M.
Μολις επαθα ενα πολιτισμικο σοκ γιατι σημερα μολις εμαθα οτι

αυτος


και αυτος

ειναι το ιδιο προσωπο!!!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 31 2011, 00:17 ) *
Μολις επαθα ενα πολιτισμικο σοκ γιατι σημερα μολις εμαθα οτι

αυτος


και αυτος

ειναι το ιδιο προσωπο!!!

Ναι!Papachango με τρομερο παιγμενο feud με Ultimate Warrior!!! 19.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Tough Enough βλεπει κανεις αλλος εκτος απο μενα και τον Dirk??....Γιατι μου φενονται οτι ολοι θα καταληξουν να πουλανε εφημεριδες στο Σικαγο???
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ May 31 2011, 03:23 ) *
Tough Enough βλεπει κανεις αλλος εκτος απο μενα και τον Dirk??....Γιατι μου φενονται οτι ολοι θα καταληξουν να πουλανε εφημεριδες στο Σικαγο???

To βλεπω και μπορω να πω οτι ειναι το πιο ενδιαφερον σοου του WWE.Αρκετα καλογυρισμενο και ενας Austin να πεταει φωτιες...Πριν το σημερινο επεισοδιο εχουνε μεινει Luke,Jeremiah και Andy αν θυμαμαι καλα.Ενταξει δεν ειναι ετοιμοι ακομα αλλα εγω στους δυο πρωτους βλεπω potential...Αλλωστε ποιος περιμενε καποτε οτι ο τυπος απο κατω θα γινοταν καποια στιγμη WWE Champion;


υγ: Εβλεπα πριν λιγο μια παρα πολυ καλη προσφατη συνεντευξη του Χογκαν.Αποκαλυπτικη να την πω,σοκαριστικη να την πω...Καπως ετσι.Βαζω το πρωτο part απο τα τεσσερα,οποιος θελει βρισκει τα υπολοιπα ευκολα.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ May 31 2011, 03:56 ) *
To βλεπω και μπορω να πω οτι ειναι το πιο ενδιαφερον σοου του WWE.Αρκετα καλογυρισμενο και ενας Austin να πεταει φωτιες...Πριν το σημερινο επεισοδιο εχουνε μεινει Luke,Jeremiah και Andy αν θυμαμαι καλα.Ενταξει δεν ειναι ετοιμοι ακομα αλλα εγω στους δυο πρωτους βλεπω potential...Αλλωστε ποιος περιμενε καποτε οτι ο τυπος απο κατω θα γινοταν καποια στιγμη WWE Champion;


Δεν αντεχω, να δω το βιντεο...παραιτουμαι!!! 19.gif
captain charisma
φημες λενε οτι ο σακιλ θα παει wwe και θα κανει feud με τον big show στο σαμερσλαμ...μαχη γιγαντων λεμε
OnLy_PAS-AthEnS
Εχουμε και τελικο Tough Enough σημερα.Ελπιζω να κερδισει ο Αντυ !
morrison
QUOTE(captain charisma @ Jun 6 2011, 11:08 ) *
φημες λενε οτι ο σακιλ θα παει wwe και θα κανει feud με τον big show στο σαμερσλαμ...μαχη γιγαντων λεμε

Δεν ξερω αν θα φτασει τοσο μακρια η βαλιτσα αλλα καμια σκορπια εμφανιση θα την κανει σιγουρα ο χοντρος οπου να'ναι.


QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 6 2011, 22:11 ) *
Εχουμε και τελικο Tough Enough σημερα.Ελπιζω να κερδισει ο Αντυ !

Εγω απο την αλλη ειμαι με Luke.O αλλος πολυ ατσουμπαλος ρε παιδι μου.Ενω ο Luke και παλαιστης καλυτερος ειναι και καποια δοση charisma εχει...
OnLy_PAS-AthEnS
Εχεις δικιο στον τομεα που το κοιταζεις το θεμα.Απλα εγω γουσταρω Αντυ γιατι εχουμε βαρεθει απο παλαιστες να φορανε ενα μαγιο και μπλα μπλα.Ο Αντυ εχει ενα αγρυο στυλακι,του φορας ενα τζινακι απο κατω μια μπαντανα και ειναι κατι διαφορετικο!
Οσο για Σακιλ θα ηταν αρκετα καλο να τον δουμε αλλα φοβαμαι πολυ δυσκολα θα γινει...

Υ.Γ Παιζει κανας τροπος να δω το Τοygh Enough απο σημερΑ?
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 00:59 ) *
Εχεις δικιο στον τομεα που το κοιταζεις το θεμα.Απλα εγω γουσταρω Αντυ γιατι εχουμε βαρεθει απο παλαιστες να φορανε ενα μαγιο και μπλα μπλα.Ο Αντυ εχει ενα αγρυο στυλακι,του φορας ενα τζινακι απο κατω μια μπαντανα και ειναι κατι διαφορετικο!
Οσο για Σακιλ θα ηταν αρκετα καλο να τον δουμε αλλα φοβαμαι πολυ δυσκολα θα γινει...

Υ.Γ Παιζει κανας τροπος να δω το Τοygh Enough απο σημερΑ?

Δυσκολο νομιζω.Καποια μερα που ετυχε να ειμαι ξυπνιος ειχα ριξει μια ματια αλλα τα γνωστα σαιτς δεν το ειχανε στο προγραμμα τους για streaming.Δεν ηξερα και σε ποιο καναλι ειναι...
Εν τω μεταξυ δεν εχω καταλαβει αν ειναι πριν ή μετα απο το RAW.
OnLy_PAS-AthEnS
Ειναι νομιζω ακριβως πριν το RAW!Ειναι τελικος σημερα και κατι θα λεει....ενω θα πρεπε να ειχαν guest τον ΤΑΚΕΡ !!!!!!
Θα το κοιταξω και εγω λιγο αν και μεχρι στιγμης δεν εχω βρει τιποτα!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 01:15 ) *
Ειναι νομιζω ακριβως πριν το RAW!Ειναι τελικος σημερα και κατι θα λεει....ενω θα πρεπε να ειχαν guest τον ΤΑΚΕΡ !!!!!!
Θα το κοιταξω και εγω λιγο αν και μεχρι στιγμης δεν εχω βρει τιποτα!

Oποτε στις 3 ξεκιναει.Θα το κοιταξω και εγω εκεινη την ωρα...
morrison
Δεν ηταν και τοσο δυσκολο τελικα... wink.gif
Διαφημιζουν επισης οτι στο Raw που θα ακολουθησει ο θα εμφανιστει ο Austin παρεα με τον νικητη.
OnLy_PAS-AthEnS
Α ωραια ξεκινησαμε....ο νικητης εφαγε το στανερ του και καλωσοριστηκε στο WWE.Ελπιζω να παρει χρονο συμμετοχης καθως και θεση στα σεναρια γιατι θεωρω το παιδι το χει γενικα!Για να δουμε..
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 04:07 ) *
Α ωραια ξεκινησαμε....ο νικητης εφαγε το στανερ του και καλωσοριστηκε στο WWE.Ελπιζω να παρει χρονο συμμετοχης καθως και θεση στα σεναρια γιατι θεωρω το παιδι το χει γενικα!Για να δουμε..

Eγω παλι νομιζω οτι βρεθηκε καποιος που ειναι χειροτερος απο τον Drew McIntyre γενικως...Θα κλεψει την καρδια του T.W.Is.M... smiley.gif
Τι εχει ρε εσυ...Τα χαλια του εχει.Το stunner το μποτσαρε ελαφρως και στα προμο τρεμει σαν το ψαρι...
Παντως ωραια το εστησαν το σκηνικο.
OnLy_PAS-AthEnS
Δεν ξερω εμενα μου αρεσει απτην αρχη....απλα φοβαμαι θα χαθει...ειναι ευκαιρεια τωρα το καλοκαιρι να μαθει παλη γιατι ολοι βλεπουμε οτι δεν ειναι καλος τεχνικα!Απο κει και περα ξερει το WWE....θα δουμε.

Υ.Γ Χαμος στο RAW
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 04:15 ) *
Δεν ξερω εμενα μου αρεσει απτην αρχη....απλα φοβαμαι θα χαθει...ειναι ευκαιρεια τωρα το καλοκαιρι να μαθει παλη γιατι ολοι βλεπουμε οτι δεν ειναι καλος τεχνικα!Απο κει και περα ξερει το WWE....θα δουμε.

Υ.Γ Χαμος στο RAW

Ενταξει το παιδι ειναι ανετοιμο.Μου βγαζει ερασιτεχνισμο θα ελεγα.
Πολλα ειπε ο Alex Riley.. tongue.gif
Ρε ειναι στο ιδιο ρινγκ ο Vince,o Stone Cold κ ο Cena και ασχολουμαστε με τον Μiz...
OnLy_PAS-AthEnS
Χαχα.Σωστος!...Ωραιο το ματσακι που κανονησε ο Βινς.Βλεπω να μοιραζει στανερ ο Στηβ....Δυστυψως δεν θα το δω ολο το επεισοδειο τωρα... :/

Ο Ροκ τι ακριβως ρολο εχει στο WWE τωρα???....
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 04:22 ) *
Χαχα.Σωστος!...Ωραιο το ματσακι που κανονησε ο Βινς.Βλεπω να μοιραζει στανερ ο Στηβ....Δυστυψως δεν θα το δω ολο το επεισοδειο τωρα... :/

Ο Ροκ τι ακριβως ρολο εχει στο WWE τωρα???....

O Rock εχει ανακοινωθει οτι θα παιξει με τον Cena στην επομενη Wrestlemania απο τωρα οσο απιστευτο μοιαζει αυτο.
Κατα τα αλλα τιποτα,λογικα θα αρχισει να επανεμφανιζεται κατα Φλεβαρη μερια.
OnLy_PAS-AthEnS
Ναι ναι απο καιρο εχει προγραματιστει το ματς αν και πιστευω απτην αρχη οτι αυτο το ματς δεν θα γινει....Ενω προβλεπω οσο περιεργο και αν ακουγεται ΤΑΚΕΡ-ΡΟΚ στην επομενη ΜΑΝΙΑ....20-0 εναντιον ενος απο τα κορυφαια ονοματα εβερ!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 04:29 ) *
Ναι ναι απο καιρο εχει προγραματιστει το ματς αν και πιστευω απτην αρχη οτι αυτο το ματς δεν θα γινει....Ενω προβλεπω οσο περιεργο και αν ακουγεται ΤΑΚΕΡ-ΡΟΚ στην επομενη ΜΑΝΙΑ....20-0 εναντιον ενος απο τα κορυφαια ονοματα εβερ!

Αν ειναι να παιξει αγωνα ο Rock θα ειναι με τον Cena.Yπαρχει ηδη κοντρα στημενη απο περσι και ειναι και πολυ εμπορικο,πιο εμπορικο απο ενα ματς με τον Taker αν το σκεφτεις.
Τον Taker τον βλεπω παλι με τον ΗΗΗ αλλα με special ref HBK αυτη τη φορα,20-0 και χαιρετε...

Να πω και κατι ασχετο.Ο Βret Hart ξανα στο WWE μετα απο 15 χρονια,ο Rock ξανα στο WWE μετα απο 10 χρονια.
Φερτε πισω Ultimate Warrior ρεεεε!
OnLy_PAS-AthEnS
Το καλυτερο θα ηταν επιστροφη με προμο κτλπ Goldberg και ματσαρα με ΤΕΙΚΕΡ!...ιστοριουλα ωγαζεις ευκολα ενω θελω να πιστευω θα ειναι και πολυ εμπορικο!....ΠΑντως θεωρω οτι επρεπε να συμμετεχει πιο πολυ ο ΡΟΚ εστω και απλα για μικροφωνο....θα εδινε αλλη γλυκα!
morrison
Καλα ολα αυτα αλλα κοιτα τωρα τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ pro wrestler που υπαρχει στις μερες μας! smile.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Οσο και να μην μου αρεσει παραδεχομαι οτι ειναι πολυ καλος!....Θα δουμε και Booker T!!!


Y.G Αυτη η Τρις ποσο καβ@α ειναι?!!!!!!!!!!!!!!!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jun 7 2011, 04:50 ) *
Οσο και να μην μου αρεσει παραδεχομαι οτι ειναι πολυ καλος!....Θα δουμε και Booker T!!!


Y.G Αυτη η Τρις ποσο καβ@α ειναι?!!!!!!!!!!!!!!!

Πιο ωριμη απο ποτε που λενε.Κριμα που δεν μας εδειξε το εσωρουχο της και σημερα... wink.gif

Και για να το τελειωσω,
1.CM Punk
2.A.J Styles

και εκτος συναγωνισμου ο Kurt Angle.
T.W.Is.M.
Τελικα ποσο εκνευριστικος ειναι αυτος ο ανωνυμος GM?
Και να ηταν ενα υπαρκτο προσωπο να το δεχτω. Αλλα αυτος δεν υπαρχει πραγματικα! Δεν ειναι face, δεν ειναι heel. Δεν ειναι ουτε κατι ενδιαμεσο. Ειναι καποιος που παει κοντρα σε ολους. Ρε μηπως ειναι η Παπαρηγα??? icon_drunk.gif
Ειμαι παντως περιεργος να δω αυτο το νικητη του Tough Enough. Αν βαζει κοντρα με τον Drew McIntyre, τοτε παει να πει οτι κατι δεν παει καλα με το σοου αυτο.
morrison
Eβλεπα το Impact.Aυτο το πραγμα που παντα στο ανοιγμα του σοου βγαινει παντα ο Bishoff,o Hogan ή τελος παντων καποιοι απο τους Immortals ποτε θα σταματησει;Nοιωθω οτι βλεπω ξανα και ξανα το ιδιο επεισοδιο...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Jun 10 2011, 18:35 ) *
Eβλεπα το Impact.Aυτο το πραγμα που παντα στο ανοιγμα του σοου βγαινει παντα ο Bishoff,o Hogan ή τελος παντων καποιοι απο τους Immortals ποτε θα σταματησει;Nοιωθω οτι βλεπω ξανα και ξανα το ιδιο επεισοδιο...


Οταν σταματησει να βγαινει ο Cena στα μισα επεισοδια του RAW! smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 10 2011, 19:04 ) *
Οταν σταματησει να βγαινει ο Cena στα μισα επεισοδια του RAW! smiley.gif

Το καθε επεισοδιο εχει την ιδια ροη.Θα βγουν Hogan,Bishoff, θα μιλησουν κανα δεκαλεπτο υστερα θα βγουν οι εκαστοτε αντιπαλοι(αυτοι αλλαζουν συχνα smile.gif ),θα περασει αλλο ενα δεκαλεπτο και μετα θα ξεκινησουν οι αγωνες.
Πρεπει να το κοιταξουν λιγο το θεμα γιατι οποιος δει 2-3 επεισοδια δεν εχει καμια αγωνια,δεν περιμενει καμια εκπληξη.
Τα προμος ειναι καλα αλλα αμα τα εχεις δει καμια 40αρια φορες...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.