Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(reignman @ Jun 7 2012, 17:16 ) *
Τwism (και αλλοι γνωστες) θα ηθελα την αποψη σου/σας για τον Ραινχαρτ. Πιστευετε θα εχει εξελιξη ή θα καταληξει Jobberas?


Γενικα εχω θετικη αποψη. Συγκρατημενα θετικη ομως. Ειναι εντυπωσιακος σωματικα, αλλα δεν εχω σχηματισει ακομα αποψη αν μπορει να παλεψει ή οχι. Οντως το παρουσιαστικο του φερνει σε Goldberg πιο πολυ απ οτι σε Batista. Παντως σε σχεση με τον Batista νομιζω οτι ειναι πιο γρηγορος και πιο εκρηκτικος. Διαβασα πριν μερικες μερες οτι τον προωθουν σιγα σιγα με τον παλιο old fashioned τροπο. Προς το παρον κερδιζει μονο jobbers και αναμενεται σιγα σιγα να προχωρησει και σε μεγαλυτερα ονοματα. Αυτο μου μοιαζει σαν δοκιμη. Δηλαδη του δινουμε χρονο να τσεκαρουμε και την αντιδραση του κοσμου και να βελτιωθει κι αυτος σαν wrestler και αν ολα πανε καλα ανεβαινει ψηλα. Ο Βινς τους συμπαθει αυτους τους χτιστους τυπους, αρα η πρωτη υλη υπαρχει. Στο μεταξυ αφου ανεφερες τον Goldberg, σκεφτομαι οτι αν ο Ryback συνεχισει να παιζει ευκολα ματς, θα διευρυνει το σερι νικων του πολυ και ισως καποια στιγμη αναφερθει σαν μετρο συγκρισης το ονομα του Goldberg(οχι οτι θα φτασει ο Ryback τις 80τοσες νικες του Μπιλ βεβαια).
Θυμαμαι παντως να διαβαζω πριν 1-1,5 χρονο οταν ακομα δεν ειχε κανει το ντεμπουτο του ως Ryback, αλλα ειχε εμφανιστει ως Skip Sheffield της Nexus οτι ο Βινς τον πιστευει και τον βλεπει μακροπροθεσμα ακομα και ως Νο2 face του WWE πισω απο το Cena!
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 7 2012, 20:14 ) *
Γενικα εχω θετικη αποψη. Συγκρατημενα θετικη ομως. Ειναι εντυπωσιακος σωματικα, αλλα δεν εχω σχηματισει ακομα αποψη αν μπορει να παλεψει ή οχι. Οντως το παρουσιαστικο του φερνει σε Goldberg πιο πολυ απ οτι σε Batista. Παντως σε σχεση με τον Batista νομιζω οτι ειναι πιο γρηγορος και πιο εκρηκτικος. Διαβασα πριν μερικες μερες οτι τον προωθουν σιγα σιγα με τον παλιο old fashioned τροπο. Προς το παρον κερδιζει μονο jobbers και αναμενεται σιγα σιγα να προχωρησει και σε μεγαλυτερα ονοματα. Αυτο μου μοιαζει σαν δοκιμη. Δηλαδη του δινουμε χρονο να τσεκαρουμε και την αντιδραση του κοσμου και να βελτιωθει κι αυτος σαν wrestler και αν ολα πανε καλα ανεβαινει ψηλα. Ο Βινς τους συμπαθει αυτους τους χτιστους τυπους, αρα η πρωτη υλη υπαρχει. Στο μεταξυ αφου ανεφερες τον Goldberg, σκεφτομαι οτι αν ο Ryback συνεχισει να παιζει ευκολα ματς, θα διευρυνει το σερι νικων του πολυ και ισως καποια στιγμη αναφερθει σαν μετρο συγκρισης το ονομα του Goldberg(οχι οτι θα φτασει ο Ryback τις 80τοσες νικες του Μπιλ βεβαια).
Θυμαμαι παντως να διαβαζω πριν 1-1,5 χρονο οταν ακομα δεν ειχε κανει το ντεμπουτο του ως Ryback, αλλα ειχε εμφανιστει ως Skip Sheffield της Nexus οτι ο Βινς τον πιστευει και τον βλεπει μακροπροθεσμα ακομα και ως Νο2 face του WWE πισω απο το Cena!

Παλια πως τους προωθουσαν TWISM? 39.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 7 2012, 21:18 ) *
Παλια πως τους προωθουσαν TWISM? 39.gif


Απ οτι καταλαβα πιο αργα. Φανταζομαι πως ξεκινουσαν κερδιζοντας jobbers, μετα προχωρουσαν στο midcard με κοντρες με μεσαια ονοματα, ισως μια θητεια Intercontinental Championship και μετα επαιζαν σε μεγαλα ματς με τα πρωτα ονοματα. Συγκρινε το Ryback με το Sheamus. Ο Ryback ειναι στο WWE λιγους μηνες. Στο ιδιο διαστημα ο Sheamus ειχε γινει WWE Champion...
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 7 2012, 22:03 ) *
Απ οτι καταλαβα πιο αργα. Φανταζομαι πως ξεκινουσαν κερδιζοντας jobbers, μετα προχωρουσαν στο midcard με κοντρες με μεσαια ονοματα, ισως μια θητεια Intercontinental Championship και μετα επαιζαν σε μεγαλα ματς με τα πρωτα ονοματα. Συγκρινε το Ryback με το Sheamus. Ο Ryback ειναι στο WWE λιγους μηνες. Στο ιδιο διαστημα ο Sheamus ειχε γινει WWE Champion...

Ναι ο Σειμους εγινε πολυ γρηγορα wwe champion νικωντας ολοκληρο Cena.

Δεν αποκλειω να γινει κατι αναλογο με τον Ραιμπακ.Δεν πιστευω δηλ οτι θα περασει απο ιντερκοτινεταλ η usa.Εκτιμω οτι θα γινει με την μια πρωταθλητης. wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 7 2012, 22:11 ) *
Ναι ο Σειμους εγινε πολυ γρηγορα wwe champion νικωντας ολοκληρο Cena.

Δεν αποκλειω να γινει κατι αναλογο με τον Ραιμπακ.Δεν πιστευω δηλ οτι θα περασει απο ιντερκοτινεταλ η usa.Εκτιμω οτι θα γινει με την μια πρωταθλητης. wink.gif


Στην παλια εποχη θυμαμαι μονο εναν που εφτασε να γινει πρωταθλητης χωρις να περασει πρωτα απο IC ή US title και σε μικρο διαστημα, τον Undertaker. Και το "μικρο διαστημα" ηταν ακριβως 1 χρονος. Καταλαβαινεις τη διαφορα...
T.W.Is.M.
Σε μια πολυ δυσκολη μερα, με τελικους ΝΒΑ, με Euro και με εκλογες εχουμε και το No Way Out και φυσικα δε θα μπορουσα να μην ασχοληθω. Καθυστερησα πολυ να δω RAW και Smackdown αυτη την εβδομαδα λογω NBA και Euro, αλλα εχω ετοιμες τις καθιερωμενες προβλεψεις:

Ξεκιναω με το pre-show και τα ευκολα.
Brodus Clay vs David Otunga
Λιγο μετα τις 2.30 θα χτυπησει το τηλεφωνο της κυριας Clay. Aυτη δε θα προλαβει να το σηκωσει πριν γινει το ματς. Γι αυτο μετα απο λιγα λεπτα το τηλεφωνο θα ξαναχτυπησει. Μετα απο παρακληση του Brodus φυσικα(somebody call my momma), που θα εχει κερδισει το ματς.

Παμε στο κυριως σοου, αναποδα(περιπου), οπως συνηθιζω τελευταια.
Intercontinental Championship
Christian vs Cody Rhodes
Δεν ξερω για ποσο θα παραμεινει face o Christian. Δεν εχει σημασια ομως για τη σημερινη προβλεψη, φανταζομαι οτι δεν προκειται να αλλαξει σημερα. Ο Cody περιμενει να τελειωσει με αυτη την ιστορια για να προχωρησει παραπανω, αρα βλεπω νικη του Christian που θα διατηρησει τον τιτλο του.

Non-title Tuxedo match
Santino Marella vs Ricardo Rodriguez
Η κωμωδια της βραδιας. Δεν εχω καταλαβει το νοημα αυτου του αγωνα, καλο θα ηταν να τον αποφευγαμε σε PPV, αλλα επειδη και οι δυο μου ειναι συμπαθεις, θα τον δεχτω. Δε νομιζω οτι υπαρχουν περιθωρια για αναλυση. Βλεπω νικητη το Santino Marella μετα απο αλλη μια κωμωδια.

Women's Championship
Layla vs Beth Phoenix
Σε μια κοντρα που δεν εχω καταλαβει ποτε συνεχιστηκε νομιζω οτι ηρθε η ωρα για αλλαγη. Περιμενα νικη της Beth στο Over the Limit, τελικα δεν ηρθε, αλλα πιστευω οτι θα ερθει τωρα. Σιγα σιγα πρεπει να ετοιμαζομαστε για το μεγαλο ματς που δεν εγινε στη Wrestlemania και νομιζω οτι η καταλληλη στιγμη για αλλαγη πρωταθλητριας ειναι τωρα. Ουτε πολυ γρηγορα για να χασει η Layla, ουτε πολυ αργα για να παρει τον τιτλο η Beth.

World Championship
Sheamus vs Dolph Ziggler
Μια εβδομαδα πριν ο Sheamus θα αντιμετωπιζε τον del Rio, που τελικα τραυματιστηκε. Αφου λοιπον εγινε ξαφνικη αλλαγη πλανων, γιατι να δοθει ο τιτλος στον Ziggler, ενω δε νομιζω να δινοταν ουτε στον del Rio? Δυστυχως οι πολλες απουσιες εκαναν το ματς filler και νομιζω οτι ο Sheamus θα κερδισει και παλι περιμενοντας τον επομενο αντιπαλο.

WWE Championship
CM Punk vs Daniel Bryan vs Kane
Και στη μεση η AJ. Εχει πλακα αυτος ο χαρακτηρας της τρελης που εχουν φτιαξει στην AJ! Λογικα θα παιξει σημαντικο ρολο στο ματς. Νομιζω οτι θα κλεισει ενας κυκλος: Αυτος που ανοιξε στη Wrestlemania, οπου η AJ "κοστισε το ματς" στον Daniel Bryan. Και θα κλεισει δινοντας του σημερα το WWE Championship. Δεν ξερω αν θα γινει "κατα λαθος" ή σχεδιασμενα, αλλα πιστευω οτι νικητης μετα απ την παρεμβαση της AJ θα ειναι ο Daniel Bryan.

Steel Cage Match
John Cena vs Big Show
Εδω εχουμε και 2 επιπλεον ορους. Αν κερδισει ο Cena, ο Laurinaitis απολυεται. Αν κερδισει ο Big Show, απολυεται ο Cena. Και οι δυο απολυσεις ειναι πιθανες. Ο μεν Laurinaitis μπορει ανα πασα στιγμη να φυγει απο τη θεση του GM(σε μια καραμπολα που θα φερει πχ τον Teddy Long πισω στο Smackdown και τη Vickie Guerrero-χωρις τον Dolph πια- σαν GM του RAW), ο δε Cena εχει "απολυθει" ξανα στο παρελθον και φυσικα προσληφθηκε και παλι. Δεν πιστευω οτι σεναριακα υπαρχει μια αντικειμενικα σωστη εξελιξη. Ο Big Show εμφανιζεται πολυ δυνατος και συνηθως σ αυτες τις περιπτωσεις καταληγει να χανει, αλλα αν κερδισει, η τελικη επικρατηση του Cena θα ειναι ακομα πιο μεγαλη στο Money in the Bank. Απ την αλλη πλευρα και ο Big Show δεν εχει να προσφερει κατι καινουριο. Εχει ξαναπαιξει το ρολο του κακου γιγαντα στο παρελθον. Νομιζω τελικα οτι μετα την ηττα απο τον πουθενα ως wrestler Johnny στο Over the Limit ο Cena θα παρει τη νικη βγαζοντας τον απ τις οθονες μας(αμην!).

Κατα τ αλλα εχει διαφημιστει μια εμφανιση του Triple H για να αναφερθει στην κατασταση με το Brock Lesnar. Παλι καλα, γιατι κοντευω να την ξεχασω αυτη την ιστορια. Ελπιζω να πει κατι που θα μου τραβηξει το ενδιαφερον και παλι. Ισως εχουμε αλλη μια εμφανιση απο το Ryback και ελπιζω το ματς να ειναι 3-on-1 αυτη τη φορα(feed me three ελεγε προχτες στο Smackdown) για να φανει πιο εντυπωσιακο.Κι αν υπαρξει εξτρα ματς, πονταρω στον Sin Cara.
HLR CENATION
Ας κανω και εγω τις προβλεψεις μου αντιγραφοντας την καρτα οπωε την εχει βαλει ο ΤWISM. smile.gif

Brodus Clay vs David Otunga

Eδω βλεπω μια ανετη επικρατηση του Clay επι του αντιπαθητικου Οτουνγκα.Μετα θα ακολουθησει και ο εντυπωσιακος χρορος απο τις συνοδους του με τα παιδακια.

Intercontinental Championship
Christian vs Cody Rhodes

Νομιζω οτι θα κερδισει ο Κριστιαν.Θα συμφωνησω με τον Twism.Ο Κοντι εχει παρει το δρομο τους για πιο ψηλα.Αρα ο Κριστιαν θα κρατησει την ζωνη του.

Non-title Tuxedo match
Santino Marella vs Ricardo Rodriguez

Χωρις σχολια θα κερδισει ο Μαρελα.

World Championship
Sheamus vs Dolph Ziggler

Στανταρακι και εδω η νικη του Σειμους.

WWE Championship
CM Punk vs Daniel Bryan vs Kane

Εδω ειχαν ωραιο ματς και το κατεστρεψεαν βαζοντας αναμεσα τους και τον Κειν.Βλεπω νικη Πανκ.

Σινα vs Μπιγκ Σοου.

Βλεπω νικη Σινα.

ΥΓ Τwism θα στο γραψω και στο καταλληλο τοπικ.Μ αρεσει πολυ το νεο σου αβαταρ.Ο Μπομπι Λασλευ ηταν και σε εμενα απο τους αγαπημενους μου.Κριμα που εφυγε απο το wrestling.Ειχε δωσει πολυ ωραια ματς.
morrison
02.39 και ξεκινώ να γράφω πολύ συνοπτικές προβλέψεις για παραδοσιακούς λόγους...

Νομίζω είναι προφανές το αποτέλεσμα...Brodus Clay,Christian,Santino,Sheamus.Πιστεύω ότι και ο Cena θα νικήσει μετά την ήττα στο προηγούμενο ppv.
Δύσκολο ματς είναι το γυναικείο που θα ποντάρω στην Layla αν και πάντα υποβόσκει η πιθανότητα επιστροφής της Kharma.
Ακόμα πιο δύσκολο είναι το WWE Championship αλλά πιστεύω ότι ήρθε ή ώρα του Daniel Bryan.

Δεν προλαβαίνω να είμαι πολύ αναλυτικός αρχίζει και το ΝΒΑ σε λίγο επίσης έχω αρκετό καιρό να δω WWE μεν αλλά διαβάζω τα storylines οπότε εμπειρικές είναι οι περισσότερες προβλέψεις..

Γενικά περνάω περίεργη wrestling χρονιά, στα τέλη του 2011 με είχε κερδίσει το ΤΝΑ αρκετά.
Από το Rumble και μετά και για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα μέχρι και το Extreme Rules επικεντρώθηκα στο WWE.
Aπό εκείνο το σημείο και μετά επέστρεψα στο ΤΝΑ το οποίο είναι αρκετά καλό αυτήν την εποχή και με καλά και τα άσχημα του προσπαθεί να γεννήσει κάποιες νέες ιδέες, ενδιαφέρουσα προσπάθεια σίγουρα.
Κατά τα Mitb και Summerslam θα επιστρέψω... smile.gif
captain charisma
εγω παλι απο τη μανια εχω να δω ππβ...τα υπολοιπα τα διαβαζω απο λορ και απο εδω μεσα...πλεον μονο τα big 4 ppv βλεπω...
T.W.Is.M.
Somebody call my momma... laugh.gif
HLR CENATION
Μολις τωρα το τελειωσα το ppv και μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ.καμια σχση ομως με το σλαμιβερσαρυ του ΤΝΑ που εγινε την προηγουμενη εβδομαδα.

Φοβερο το Πανκ-Ντανιελ-Κειν.Ειχε πολυ καλο ρυθμο και μου αρεσε αρκετα...

Ματσαρα και το Μπιγκ Σοου-Σινα.

Στα αλλα κραταω το Κριστιαν-Κοντυ που νομιζω οτι τελειωνουν μια πολυ ωραια κοντρα.

Ωραιο και το Σειμους-Ντολφ.

Απο τα καλα ppv του wwe για φετος.
HLR CENATION
Kαι κατι ακομα που θυμηθηκα...

Πολυ μ αρεσει η ομαδα των Γιανγκ και Ονιλ.Θα ηθελα να τους δω παγκοσμιους πρωταθλητες στο ομαδικο.

Μ αρεσουν και οι Χουνικο-Καματσο πολυ... biggrin.gif
T.W.Is.M.
Ειμαι περιεργος να δω τι θα κανουν με τις θεσεις των GM. Θα προτιμουσα το παλιο μοντελο με ενα heel και ενα face GM, ωστε οι αποφασεις του ενος να ερχονται σε αντιθεση με αυτες του αλλου. Βλεπω τον Teddy Long να επιστρεφει, αλλα μεχρι τοτε θα δουμε κι αλλους. Ειμαι περιεργος αν θα επανελθει ο anonymous GM με το λαπτοπ και σε αυτη την περιπτωση, αν επιτελους θα μας αποκαλυψουν ποιος ηταν...
Στο Summerslam ειναι ευκαιρια για να γινει το ματς που δεν εγινε στη Wrestlemania. Ο Big Show ειναι heel πλεον(αν και το τελευταιο RAW αφηνει ενα παραθυρακι, αλλα δε νομιζω να δουμε δευτερη αλλαγη τοσο συντομα) και ο δρομος ειναι ανοιχτος...
Η στροφη που ειχα γραψει λιγες εβδομαδες πριν ειναι γεγονος. Προωθειται το 1000στο επεισοδιο του RAW και οχι το Money in the Bank.
Ενα αλλο περιεργο θεμα ειναι το Tag team championship. Εχουμε No1 contenders, αλλα ουσιαστικα δεν εχουμε πρωταθλητες. Ο R-Truth εχει σπασει το ποδι του και δεν μπορει να παιξει για καιρο. Τι θα γινει μεχρι τοτε? Λογικα οι Prime Time Players(O'Neill & Young) θα παρουν τους τιτλους, αλλα πως? Προτεινω αντικατασταση του R-Truth απο το little Jimmy!
Σιγα σιγα επιστρεφουν κι οι τιμωρημενοι. Ο Jericho σε μια εβδομαδα, ο Mysterio ερχεται κι αυτος συντομα και απομενει μονο ο Orton. Θα ειναι διαθεσιμος πριν το Summerslam, το θεμα ειναι αν θα χρησιμοποιηθει. Βαλτε μεσα τιμωρημενο, δεν μπορω δεν μπορω να περιμενω... tongue.gif
Καπως περιεργο δεν ειναι που ο del Rio ηταν τραυματιας την Κυριακη στο ματς τιτλου και υγιης τη Δευτερα? Διαβασα οτι ηταν δυσαρεστημενος με τη θεση του και χρησιμοποιησε τον τραυματισμο για να πιεσει το WWE.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 20 2012, 22:02 ) *
Στο Summerslam ειναι ευκαιρια για να γινει το ματς που δεν εγινε στη Wrestlemania. Ο Big Show ειναι heel πλεον(αν και το τελευταιο RAW αφηνει ενα παραθυρακι, αλλα δε νομιζω να δουμε δευτερη αλλαγη τοσο συντομα) και ο δρομος ειναι ανοιχτος...

Eσπασα το κεφαλι μου να βρω πιο ματς εννοεις και δεν το βρηκα.Για πες...

Εγω ειμαι χαρουμενος γιατι το wwe επιτελους εχει καλες ομαδες.Ενω επιτελους ειδαμε και σεναριο.Μιλαω για την προδοσια στους Πριμο-Επικο.Φοβερη ομαδα οι Τιτους Ονιλ-Γιανγκ,πολυ καλοι και οι Πριμο-Επικο ακομα και ο Κιντ με τον Γκαμπρειλ αν ειναι μονιμοι ειναι καλη ταγκ τιμ.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 20 2012, 22:19 ) *
Eσπασα το κεφαλι μου να βρω πιο ματς εννοεις και δεν το βρηκα.Για πες...

Εγω ειμαι χαρουμενος γιατι το wwe επιτελους εχει καλες ομαδες.Ενω επιτελους ειδαμε και σεναριο.Μιλαω για την προδοσια στους Πριμο-Επικο.Φοβερη ομαδα οι Τιτους Ονιλ-Γιανγκ,πολυ καλοι και οι Πριμο-Επικο ακομα και ο Κιντ με τον Γκαμπρειλ αν ειναι μονιμοι ειναι καλη ταγκ τιμ.


Δεν ξερω αν ειναι καλες ή μετριες ομαδες, αλλα τουλαχιστον ειναι ομαδες και αυτο ειναι μεγαλη προοδος. Μεταξυ των 3 θα μπορουσα πιο ευκολα να πω για τους Gabriel & Kidd, που τους εχουμε δει για πιο πολυ καιρο και ειναι καλοι. Νομιζω οτι και οι υπολοιποι στεκονται σαν tag teams. Μου αρεσει η finishing move του Darren Young, με την οποια κερδισε το ματς την Κυριακη.
Οσο για το ματς που εννοω, δεν προκειται να γινει. Ευχη ηταν, οχι προβλεψη. Για θυμησου με ποιον λεγαμε οτι θα επαιζε ο Big Show στη Wrestlemania... wink.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 21 2012, 21:16 ) *
Δεν ξερω αν ειναι καλες ή μετριες ομαδες, αλλα τουλαχιστον ειναι ομαδες και αυτο ειναι μεγαλη προοδος. Μεταξυ των 3 θα μπορουσα πιο ευκολα να πω για τους Gabriel & Kidd, που τους εχουμε δει για πιο πολυ καιρο και ειναι καλοι. Νομιζω οτι και οι υπολοιποι στεκονται σαν tag teams. Μου αρεσει η finishing move του Darren Young, με την οποια κερδισε το ματς την Κυριακη.
Οσο για το ματς που εννοω, δεν προκειται να γινει. Ευχη ηταν, οχι προβλεψη. Για θυμησου με ποιον λεγαμε οτι θα επαιζε ο Big Show στη Wrestlemania... wink.gif

Α τωρα το θυμηθηκα...Με τον Σακιλ...Λες να τον γυρισαν γι αυτο σε χιλ?Μακαρι να δουμε ενα τετοιο ματς.

Εγω τους παω με 1000 τους Γιανγκ-Ονιλ.Κολλανε καλα σαν ομαδα.Τους ειχα ξεχωρισει απο την πρωτη φορα που τους ειχα δει στο σμακνταουν.
captain charisma
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 21 2012, 21:16 ) *
Για θυμησου με ποιον λεγαμε οτι θα επαιζε ο Big Show στη Wrestlemania... wink.gif


ΗΙ IM SHAQ... SHAQ ATTACK!!!!

το ελπιζω να γινει αυτο το ματς στο σαμερσλαμ...να δουμε λιγο σοου απ τον ντιζελ
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Jun 21 2012, 22:31 ) *
ΗΙ IM SHAQ... SHAQ ATTACK!!!!

το ελπιζω να γινει αυτο το ματς στο σαμερσλαμ...να δουμε λιγο σοου απ τον ντιζελ


Δε νομιζω οτι υπαρχει τετοια περιπτωση παντως. Απλα κι εγω θα ηθελα να γινοταν. Και με το Shaq νικητη φυσικα...
HLR CENATION
Μου φαινεται οτι ειχε δικιο ο ΤWISM και γινεται αυτο που ειχε γραψει.Εχουν δωσει βαρος στα εβδομαδιαια επεισοδια.

Mεχρι πριν δυο μηνες ουτε που εβλεπα σμακνταουν και τωρα δεν χανω επεισοδιο.

Μολις ειδα το τελευταιο σμακνταουν.Αν και σεναριακα δεν σημειωθηκε καμια εξελιξη στα ανοιχτα μετωπα που ειναι και πολλα ειχαμε καλο wrestling.

Πολυ μου αρεσε το ματς του Ντελ Ριο με τον Κριστιαν οπως και του Σειμους με τον Ντολφ.Τελικα παλαισταρας ο νεος Φλερ.

Πολυ ωραιο και το ταγκ τιμς μεταξυ Ονιλ,Γιανκ και usos...Μου αρεσει η εισοδος των Usos.Εκπληκτικη <<χορογραφια>>...

Πολυ μ αρεσει ο Damien Sandow.

Σημερα ειναι πολλα τα ανοιχτα μετωπα στο raw.Ποιοι θα ειναι οι νο1 κοντενερ,πως θα εξελιχθει το Τριπλ H-Λεσναρ,το ταγκ τιμ τσαμπιονς,ποιοι θα ειναι στο ΜΙΤΒ...

Εχει αρχισει και ζεστενεται η ατμοσφαιρα παλι στο wwe με κερδισμενους φυσικα εμας τους θεατες.
giorgos14
να ρωτησω κατι ?εβλεπα τις παλιες καλες εποχες του στην ελληνικη tv αλλα απο τοτε που σταματησαν οι μεταδοσεις εχασα την επαφη.Που μπορω να ξαναδω?
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jun 26 2012, 00:55 ) *
να ρωτησω κατι ?εβλεπα τις παλιες καλες εποχες του στην ελληνικη tv αλλα απο τοτε που σταματησαν οι μεταδοσεις εχασα την επαφη.Που μπορω να ξαναδω?

Kαλως τον. wink.gif

Η νοβα εχει καθε Δευτερα το raw στις 11.30.Μπορεις ομως να δεις τα επεισοδια και στο youtube.

Εμενα με εμαθε ενα καλος φιλος και τωρα τα κατεβαζω σε τορεντς.Αμα ξερεις υπαρχουν πολλα τορενταδικα που εχουν και τα ppv.

Εγω να φανταστεις οτι πριν επαιρνα τα ppv σε dvd.

Yπαρχουν και δυο ελληνικες ιστοσελιδες παντως αν θες...To http://www.ringsofpain.gr/ και το http://www.lordofrings.gr/.

YG Ο καλυτερος ειναι ο Τζον Σινα.Αμα βγει κανεις και σου πει για τον Αντερτεικερ μην τον πιστευεις.Εχει χασει τρεις φορες σερι απο τον Κειν. peace.gif smiley.gif
giorgos14
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 25 2012, 22:05 ) *
Kαλως τον. wink.gif

Η νοβα εχει καθε Δευτερα το raw στις 11.30.Μπορεις ομως να δεις τα επεισοδια και στο youtube.

Εμενα με εμαθε ενα καλος φιλος και τωρα τα κατεβαζω σε τορεντς.Αμα ξερεις υπαρχουν πολλα τορενταδικα που εχουν και τα ppv.

Εγω να φανταστεις οτι πριν επαιρνα τα ppv σε dvd.

Yπαρχουν και δυο ελληνικες ιστοσελιδες παντως αν θες...To http://www.ringsofpain.gr/ και το http://www.lordofrings.gr/.

YG Ο καλυτερος ειναι ο Τζον Σινα.Αμα βγει κανεις και σου πει για τον Αντερτεικερ μην τον πιστευεις.Εχει χασει τρεις φορες σερι απο τον Κειν. peace.gif smiley.gif


thnx για τις πληροφοριες...δεν σε βλεπω να γλιτωνεις το μπαν παντως σημερα... smiley.gif ..ουτε σινα ουτε αντερτεικερ...εγω υποστηριζα μπατιστα..βεβαια αμα ασχοληθω απο την αρχη θα πρεπει να μαθω ποιοι απο αυτους υπαρχουν ακομα smile.gif
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jun 26 2012, 01:15 ) *
thnx για τις πληροφοριες...δεν σε βλεπω να γλιτωνεις το μπαν παντως σημερα... smiley.gif ..ουτε σινα ουτε αντερτεικερ...εγω υποστηριζα μπατιστα..βεβαια αμα ασχοληθω απο την αρχη θα πρεπει να μαθω ποιοι απο αυτους υπαρχουν ακομα smile.gif

Με βλεπω να τρωω ban μεχρι την wrestlemania του χρονου. smiley.gif

Λογικα απο ματζικ εχεις να δεις.Παραμενουν ακομα ο Τζερικο,ο Ρει Μυστηριο,ο Κριστιαν αν θυμαμαι καλα πρεπει να ηταν τοτε,ο Κειν.Γυρισε και μεχρι της ρεστλεμανια ο Λεσναρ.Παντως εχει μπει καλο νεο αιμα.Θα σου αρεσουν αρκετοι. wink.gif

Παρεπιτοντως αμα αρχισεις να παρακολουθεις απο τωρα θα ξεκινησεις σε καλο φεγγαρι καθως στις 15 ιουλιου εχουμε ενα απο τα πιο εντυπωσιακα ppv το μανευ ιν δε μπανκ και αμεσως μετα σαμερσλαμ.

Οτι αλλη πληροφορια θες εδω ειμαστε να σου απαντησουμε. wink.gif

giorgos14
Ξερω ,θα με πειτε newbie ακομα,αλλα τι ντουκι ειναι αυτος ο Sheamus!
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jun 26 2012, 16:24 ) *
Ξερω ,θα με πειτε newbie ακομα,αλλα τι ντουκι ειναι αυτος ο Sheamus!

Eιναι παλαισταρας ομως..Κερδισε τον πρωτο του τιτλο νικωντας τον Τζον Σινα σε τειμπλς ματς. wink.gif

Το παρατσουκλι του ειναι Celtic Warrior...
giorgos14
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 26 2012, 13:28 ) *
Eιναι παλαισταρας ομως..Κερδισε τον πρωτο του τιτλο νικωντας τον Τζον Σινα σε τειμπλς ματς. wink.gif

Το παρατσουκλι του ειναι Celtic Warrior...


ειδα 2 ppv φετινα και αντεχει πολυ ξυλο ο ατιμος smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jun 26 2012, 16:36 ) *
ειδα 2 ppv φετινα και αντεχει πολυ ξυλο ο ατιμος smiley.gif


Ποια ειδες φιλε?

Βαλε να δεις wrestlemania 28 (η φετινη ειναι) και προσεξε δυο ματς.Τριπλ HHH-Αντερτεικερ και Σινα-Ροκ.Το Σινα -Ροκ το στηνανε για 1,5 χρονο. wink.gif
giorgos14
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 26 2012, 14:03 ) *
Ποια ειδες φιλε?

Βαλε να δεις wrestlemania 28 (η φετινη ειναι) και προσεξε δυο ματς.Τριπλ HHH-Αντερτεικερ και Σινα-Ροκ.Το Σινα -Ροκ το στηνανε για 1,5 χρονο. wink.gif


over the limit και no way out ειδα..Το εχω να κατεβαινει ηδη το wrestlemania smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 26 2012, 01:05 ) *
YG Ο καλυτερος ειναι ο Τζον Σινα.Αμα βγει κανεις και σου πει για τον Αντερτεικερ μην τον πιστευεις.Εχει χασει τρεις φορες σερι απο τον Κειν. peace.gif smiley.gif




19.gif
Ξερεις πολυ καλα οτι την πρωτη φορα δεν ειχε ανακτησει τις δυναμεις του, τη δευτερη τον προδωσε ο Paul Bearer και την τριτη του επιτεθηκε ολη η Nexus!(σε λιγο θα πιστεψω οτι ειναι και αληθινα ολα αυτα... laugh.gif )

HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 26 2012, 20:13 ) *


19.gif
Ξερεις πολυ καλα οτι την πρωτη φορα δεν ειχε ανακτησει τις δυναμεις του, τη δευτερη τον προδωσε ο Paul Bearer και την τριτη του επιτεθηκε ολη η Nexus!(σε λιγο θα πιστεψω οτι ειναι και αληθινα ολα αυτα... laugh.gif )



Τοτε ηταν απειρος ο Τζον.Μετα αποκτησε την στοφα του πρωταθλητη. smiley.gif

Τον ειχαν θαψει ζωντανο οπως θα θυμασαι(χωρις ποτε να μαθουμε το γιατι).Ποτε δεν ζητησε εκδικηση. smile.gif

Θελω ενα Σινα-Τεικερ στην μανια του χρονου για να σπασει το σερι και να μπουν ολοι οι hater μεσα στο σταδιο. biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 26 2012, 20:23 ) *
Τοτε ηταν απειρος ο Τζον.Μετα αποκτησε την στοφα του πρωταθλητη. smiley.gif

Τον ειχαν θαψει ζωντανο οπως θα θυμασαι(χωρις ποτε να μαθουμε το γιατι).Ποτε δεν ζητησε εκδικηση. smile.gif

Θελω ενα Σινα-Τεικερ στην μανια του χρονου για να σπασει το σερι και να μπουν ολοι οι hater μεσα στο σταδιο. biggrin.gif


Δε ζητησε εκδικηση γιατι ο Kane ειναι ο αδερφος του. 69.gif
Ουσιαστικα μετα απ αυτο ο Undertaker αποσυρθηκε ατυπα. Παιζει συγκεκριμενους αγωνες και κανει περιορισμενες εμφανισεις. Θεωρειται μεν ενεργο μελος του ροστερ, αλλα ειναι part-time μονο.
Το σερι δε σπαει και το εχουμε ξαναπει. smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 26 2012, 20:31 ) *
Δε ζητησε εκδικηση γιατι ο Kane ειναι ο αδερφος του. 69.gif
Ουσιαστικα μετα απ αυτο ο Undertaker αποσυρθηκε ατυπα. Παιζει συγκεκριμενους αγωνες και κανει περιορισμενες εμφανισεις. Θεωρειται μεν ενεργο μελος του ροστερ, αλλα ειναι part-time μονο.
Το σερι δε σπαει και το εχουμε ξαναπει. smiley.gif

Για να μην παρεξηθω οπως θα εχεις καταλαβει πλακα κανω.Και εμενα ο Αντερτεικερ ειναι απο τους αγαπημενους μου.Ο ανθρωπος ειναι θρυλος τι να λεμε τωρα...Τον σεβονται και ανθρωποι που δεν βλεπουν pro-wrestling. wink.gif
T.W.Is.M.
Καθως πλησιαζει το Money in the Bank εχω να κανω 1-2 σχολια για τα 2 ladder match.
Κατ αρχην για το WWE Championship MITB, αναρωτιεμαι αν οι συμμετεχοντες θα ειναι μονο οι 4 που ανακοινωθηκαν ή θα προστεθουν κι αλλοι. Ελπιζω να υπαρξουν τουλαχιστον αλλοι 2. Βεβαια αφου ο ορος ειναι οτι εχουν δικαιωμα συμμετοχης μονο πρωην πρωταθλητες, οι επιλογες περιοριζονται. Εχουμε μονο τους Miz, Rey Mysterio, Alberto del Rio. Κι εδω ομως ο μεν Miz γυριζει ταινια(το The Marine 3), o δε Mysterio ειναι τιμωρημενος, αλλα νομιζω η τιμωρια τελειωνει πριν το PPV(ειναι ομως αμφιβολο αν θα χρησιμοποιηθει), ενω ο del Rio πιθανον να ειναι ο no1 contender για το World Championship. Υπαρχει επισης ο Orton, ο οποιος ομως ειναι τιμωρημενος και δεν μπορει να παιξει στο PPV και οι CM Punk και Sheamus που ειναι οι 2 πρωταθλητες και προφανως δε θα συμμετασχουν, εκτος κι αν νωριτερα στη βραδια εχουν χασει τους τιτλους. Ελπιζω σε συμμετοχη-εκπληξη, τυπου Batista.
Στο World Championship MITB τωρα εχουμε το κλασικο ειδος MITB match με συμμετεχοντες στην πλειοψηφια που δεν ειχαν ποτε μεγαλο τιτλο. Απο τους 5 που εχουν προκριθει δε βλεπω καποιο φαβορι. Περιμενα τον Cody Rhodes να κερδισει το ματς, αλλα δεν προκριθηκε. Δεν αποκλειεται ομως να βρει καποιον τροπο να χωθει και ισως να κερδισει. Θεωρω must τις συμμετοχες Kofi Kingston και Sin Cara για το θεαμα του αγωνα, ενω αν δεν παιξει τελικα ο Rhodes, περιμενω να μπει και να κερδισει ειτε ο Ziggler ειτε ο Wade Barrett, αν τελικα ειναι υγιης.

edit:Για τον Cody η ιδεα για να μπει ειναι να γινει μετα τις διαμαρτυριες του οτι δεν εχασε το ματς προκρισης(ουτε και ο Santino το κερδισε) ενας αγωνας Cody vs Santino, στον οποιο να κριθει η θεση στο ματς. Κερδιζει τον αγωνα και μπαινει στο MITB, το οποιο κερδιζει.
giorgos14
εχετε να προτεινετε κανα καλο pvp να δω?ειδα wrestlemania kai no way out.τιποτα αλλο;
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jun 30 2012, 21:51 ) *
εχετε να προτεινετε κανα καλο pvp να δω?ειδα wrestlemania kai no way out.τιποτα αλλο;

Δες το εξτριμ ρουλς 2012 φιλε...Μπροκ Λεσναρ vs Τζον Σινα ματσαρα...Ολα πολυ καλα ματς δηλαδη.Ειναι το επομενο ppv απο την wrestlemania.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 30 2012, 18:22 ) *
Καθως πλησιαζει το Money in the Bank εχω να κανω 1-2 σχολια για τα 2 ladder match.
Κατ αρχην για το WWE Championship MITB, αναρωτιεμαι αν οι συμμετεχοντες θα ειναι μονο οι 4 που ανακοινωθηκαν ή θα προστεθουν κι αλλοι. Ελπιζω να υπαρξουν τουλαχιστον αλλοι 2. Βεβαια αφου ο ορος ειναι οτι εχουν δικαιωμα συμμετοχης μονο πρωην πρωταθλητες, οι επιλογες περιοριζονται. Εχουμε μονο τους Miz, Rey Mysterio, Alberto del Rio. Κι εδω ομως ο μεν Miz γυριζει ταινια(το The Marine 3), o δε Mysterio ειναι τιμωρημενος, αλλα νομιζω η τιμωρια τελειωνει πριν το PPV(ειναι ομως αμφιβολο αν θα χρησιμοποιηθει), ενω ο del Rio πιθανον να ειναι ο no1 contender για το World Championship. Υπαρχει επισης ο Orton, ο οποιος ομως ειναι τιμωρημενος και δεν μπορει να παιξει στο PPV και οι CM Punk και Sheamus που ειναι οι 2 πρωταθλητες και προφανως δε θα συμμετασχουν, εκτος κι αν νωριτερα στη βραδια εχουν χασει τους τιτλους. Ελπιζω σε συμμετοχη-εκπληξη, τυπου Batista.
Στο World Championship MITB τωρα εχ ουμε το κλασικο ειδος MITB match με συμμετεχοντες στην πλειοψηφια που δεν ειχαν ποτε μεγαλο τιτλο. Απο τους 5 που εχουν προκριθει δε βλεπω καποιο φαβορι. Περιμενα τον Cody Rhodes να κερδισει το ματς, αλλα δεν προκριθηκε. Δεν αποκλειεται ομως να βρει καποιον τροπο να χωθει και ισως να κερδισει. Θεωρω must τις συμμετοχες Kofi Kingston και Sin Cara για το θεαμα του αγωνα, ενω αν δεν παιξει τελικα ο Rhodes, περιμενω να μπει και να κερδισει ειτε ο Ziggler ειτε ο Wade Barrett, αν τελικα ειναι υγιης.

edit:Για τον Cody η ιδεα για να μπει ειναι να γινει μετα τις διαμαρτυριες του οτι δεν εχασε το ματς προκρισης(ουτε και ο Santino το κερδισε) ενας αγωνας Cody vs Santino, στον οποιο να κριθει η θεση στο ματς. Κερδιζει τον αγωνα και μπαινει στο MITB, το οποιο κερδιζει.

Moλις παρακολουθησα το σμακνταουν .χθες το μηνυμα σου για να μην μαθω αποτελεσματα δεν το διαβασα ααλα ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα μολις ειδα το SD γιατι μ αρεσουν οι αναλυσεις σου.

ΟΣο αφορα το MITB του SD εχω αναμεικτα συναισθηματα.Απο τη μια χαρηκα που θα παιξει ο Νταμιεν Σαντοου τον οποιο πιστεω πολυ αλλα απο την αλλη θα φαμε στη μαπα σε σοβαρο ματς τον ΜΑρελα.Ελπιζω να γινει αυτο που λες και να μπει ο Κοντυ.Τον Κοντυ στο μεταξυ και εγω τον πιστευα για νικητη στο ΜΙΤΒ αλλα προς το παρων τουλαχιστον πεφτω εξω.

Τεραστια εκλπηξη ο αποκλεισμος του νικητη του 2010 του ΜΙΤΒ της WM Tζακ Σγουακερ.Καλυτερα κιολας.Απο την αλλη θα δουμε Τενσαι.ΘΑ προτιμουσα Ραιμπακ αλλα αυτον τον σπαταλανε σε ματσακια της πλακας με ασημους αντιπαλους.Τα ματς του πλεον ουτε που τα βλεπω.Οι μοναδικες στιγμες του σοου που χανω.

Ελπιζω η 6η και τελευταια θεση να παει στον Σιν Καρα που του ταιριαζει γαντι το ματς η στον αγαπημενο μου Ουνικο. wink.gif

Θα μ αρεσε να νικησει κανας Νταμιεν Σαντοου.Θα του πηγαινε και ο ρολος του να γυρναει με το βαλιτσακι.

Καλο το τριπλ θρι προχθες αλλα με αναμενομενο αποτελεσμα.Δεν καταλαβαιμβ ποια εη λογικη να διεκδικηται η ζωνη τοσο συχνα.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 1 2012, 19:33 ) *
Moλις παρακολουθησα το σμακνταουν .χθες το μηνυμα σου για να μην μαθω αποτελεσματα δεν το διαβασα ααλα ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα μολις ειδα το SD γιατι μ αρεσουν οι αναλυσεις σου.

ΟΣο αφορα το MITB του SD εχω αναμεικτα συναισθηματα.Απο τη μια χαρηκα που θα παιξει ο Νταμιεν Σαντοου τον οποιο πιστεω πολυ αλλα απο την αλλη θα φαμε στη μαπα σε σοβαρο ματς τον ΜΑρελα.Ελπιζω να γινει αυτο που λες και να μπει ο Κοντυ.Τον Κοντυ στο μεταξυ και εγω τον πιστευα για νικητη στο ΜΙΤΒ αλλα προς το παρων τουλαχιστον πεφτω εξω.

Τεραστια εκλπηξη ο αποκλεισμος του νικητη του 2010 του ΜΙΤΒ της WM Tζακ Σγουακερ.Καλυτερα κιολας.Απο την αλλη θα δουμε Τενσαι.ΘΑ προτιμουσα Ραιμπακ αλλα αυτον τον σπαταλανε σε ματσακια της πλακας με ασημους αντιπαλους.Τα ματς του πλεον ουτε που τα βλεπω.Οι μοναδικες στιγμες του σοου που χανω.

Ελπιζω η 6η και τελευταια θεση να παει στον Σιν Καρα που του ταιριαζει γαντι το ματς η στον αγαπημενο μου Ουνικο. wink.gif

Θα μ αρεσε να νικησει κανας Νταμιεν Σαντοου.Θα του πηγαινε και ο ρολος του να γυρναει με το βαλιτσακι.

Καλο το τριπλ θρι προχθες αλλα με αναμενομενο αποτελεσμα.Δεν καταλαβαιμβ ποια εη λογικη να διεκδικηται η ζωνη τοσο συχνα.


Δε νομιζω να εχουν ανακοινωσει οτι οι θεσεις ειναι 6. Αν δεις την ιστορια των MITB, ο αριθμος των συμμετοχων αλλαζει αναλογα με το ροστερ που υπαρχει και ποσους θελουν να χωρεσουν. Ξεκινησαμε στη WM21 με 6 ατομα σε ενα ματς που ηταν αποκλειστικο του RAW. Στη συνεχεια εγιναν 8 και μετα 7 οταν τιμωρηθηκε ο Jeff Hardy λιγο πριν τη WM24(τοτε που ολοι ελεγαν οτι θα κερδισει). Στη WM26 οι συμμετοχες ηταν 10 για να τους χωρεσουν ολους, ενω στα MITB PPV νομιζω πως ειχαμε 8 συμμετοχες. Φετος εχουμε ηδη 4 συμμετοχες στο ενα ματς και 5 στο αλλο. Δε νομιζω να φτασουμε στους 8 και για τα δυο ματς, δε νομιζω οτι θα εχουμε τον ιδιο αριθμο συμμετοχων και στα δυο ματς, αλλα δε νομιζω να μεινουμε στους 4+6 πχ. Πιστευω οτι το ματς του WWE Championship θα εχει 6 συμμετοχες τουλαχιστον, ενω το αλλο το βλεπω στις 8.
Μια ακομα σκεψη. Ολοι οι νικητες των Money in the Bank εχουν κερδισει τον τιτλο στη συνεχεια. Καποτε αυτο το σερι πρεπει να σπασει, αλλιως το ΜΙΤΒ θα θεωρειται σαν ενα ματς τιτλου. Ομως ο πρωτος που θα αποτυχει κινδυνευει να χασει σε αξιοπιστια και σοβαροτητα. Θεωρω λοιπον το φετινο ματς του RAW σαν μια καλη ευκαιρια για το πρωτο αποτυχημενο cash in. Εξηγω: Το φετινο ματς θα ειναι το πιο ισχυρο ΜΙΤΒ στην ιστορια. Για πρωτη φορα θα συμμετεχουν μονο πρωην πρωταθλητες. Αν λοιπον αποφασισουν να επεκτεινουν τον περιορισμο και να επιτρεψουν να συμμετασχουν και πρωην World Champions(ωστε να μεγαλωσει λιγο ακομα η λιστα και να μπουν στο παιχνιδι και λιγοτερο μεγαλα ονοματα), θα μπορουσαμε να εχουμε καποιον σαν τον Dolph Ziggler πχ σε ενα ματς με μεγαλα ονοματα, οπως ο Cena, o Jericho και οι υπολοιποι. Δινεις λοιπον τη νικη στον Dolph απεναντι στα μεγαλα ονοματα, αλλα αυτος αποτυγχανει να κερδισει τον τιτλο με τη βαλιτσα. Συνηθως οταν κερδιζει καποιος ενα μεγαλο τιτλο ανεβαινει πολυ σε στατους. Μονο που εδω η ανοδος θα εχει ερθει με τη νικη στο ΜΙΤΒ. Αυτη απο μονη της θα εχει ανεβασει επιπεδο οποιον κερδισει. Ετσι ακομα κι αν χασει το cash in, δε θα εχει παθει μεγαλη ζημια, ειδικα αν συνεχισει να ειναι στο σεναριο του τιτλου και τελικα κερδισει τον τιτλο στη συνεχεια...

giorgos14
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 30 2012, 20:01 ) *
Δες το εξτριμ ρουλς 2012 φιλε...Μπροκ Λεσναρ vs Τζον Σινα ματσαρα...Ολα πολυ καλα ματς δηλαδη.Ειναι το επομενο ppv απο την wrestlemania.


οχι που θα με εβαζες να δω ppv που εχασε ο cena ..πολυ ωραιο το event περα απο τη πλακα..υπαρχει καποιο λινκ που να μπορω να δω το προγραμμα με τα events?

P.S. Sheamus for president! 77.gif
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Jul 1 2012, 21:25 ) *
οχι που θα με εβαζες να δω ppv που εχασε ο cena ..πολυ ωραιο το event περα απο τη πλακα..υπαρχει καποιο λινκ που να μπορω να δω το προγραμμα με τα events?

P.S. Sheamus for president! 77.gif


http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_WWE_pay-per-view_events wink.gif

Πεσε με τα μουτρα τωρα να δεις τα raw και τα smackdown ωστε να απολαυσεις το Μοney in the bank στις 15 Ιουλιου.Μεχρι στιγμης τα δυο ΜΙΤΒ ppv που εχουν γινει ειναι δυναμιτης. smile.gif

ΥΓ Σ αρεσει ο Σειμους ε?Εχει κοινο ο σελτικ γουοριρ.Παλαισταρας.

ΥΓ 2 Το εξτριμ ρουλς ειναι το ppv της χρονιας μεχρι στιγμης.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 1 2012, 21:23 ) *
Δε νομιζω να εχουν ανακοινωσει οτι οι θεσεις ειναι 6. Αν δεις την ιστορια των MITB, ο αριθμος των συμμετοχων αλλαζει αναλογα με το ροστερ που υπαρχει και ποσους θελουν να χωρεσουν. Ξεκινησαμε στη WM21 με 6 ατομα σε ενα ματς που ηταν αποκλειστικο του RAW. Στη συνεχεια εγιναν 8 και μετα 7 οταν τιμωρηθηκε ο Jeff Hardy λιγο πριν τη WM24(τοτε που ολοι ελεγαν οτι θα κερδισει). Στη WM26 οι συμμετοχες ηταν 10 για να τους χωρεσουν ολους, ενω στα MITB PPV νομιζω πως ειχαμε 8 συμμετοχες. Φετος εχουμε ηδη 4 συμμετοχες στο ενα ματς και 5 στο αλλο. Δε νομιζω να φτασουμε στους 8 και για τα δυο ματς, δε νομιζω οτι θα εχουμε τον ιδιο αριθμο συμμετοχων και στα δυο ματς, αλλα δε νομιζω να μεινουμε στους 4+6 πχ. Πιστευω οτι το ματς του WWE Championship θα εχει 6 συμμετοχες τουλαχιστον, ενω το αλλο το βλεπω στις 8.
Μια ακομα σκεψη. Ολοι οι νικητες των Money in the Bank εχουν κερδισει τον τιτλο στη συνεχεια. Καποτε αυτο το σερι πρεπει να σπασει, αλλιως το ΜΙΤΒ θα θεωρειται σαν ενα ματς τιτλου. Ομως ο πρωτος που θα αποτυχει κινδυνευει να χασει σε αξιοπιστια και σοβαροτητα. Θεωρω λοιπον το φετινο ματς του RAW σαν μια καλη ευκαιρια για το πρωτο αποτυχημενο cash in. Εξηγω: Το φετινο ματς θα ειναι το πιο ισχυρο ΜΙΤΒ στην ιστορια. Για πρωτη φορα θα συμμετεχουν μονο πρωην πρωταθλητες. Αν λοιπον αποφασισουν να επεκτεινουν τον περιορισμο και να επιτρεψουν να συμμετασχουν και πρωην World Champions(ωστε να μεγαλωσει λιγο ακομα η λιστα και να μπουν στο παιχνιδι και λιγοτερο μεγαλα ονοματα), θα μπορουσαμε να εχουμε καποιον σαν τον Dolph Ziggler πχ σε ενα ματς με μεγαλα ονοματα, οπως ο Cena, o Jericho και οι υπολοιποι. Δινεις λοιπον τη νικη στον Dolph απεναντι στα μεγαλα ονοματα, αλλα αυτος αποτυγχανει να κερδισει τον τιτλο με τη βαλιτσα. Συνηθως οταν κερδιζει καποιος ενα μεγαλο τιτλο ανεβαινει πολυ σε στατους. Μονο που εδω η ανοδος θα εχει ερθει με τη νικη στο ΜΙΤΒ. Αυτη απο μονη της θα εχει ανεβασει επιπεδο οποιον κερδισει. Ετσι ακομα κι αν χασει το cash in, δε θα εχει παθει μεγαλη ζημια, ειδικα αν συνεχισει να ειναι στο σεναριο του τιτλου και τελικα κερδισει τον τιτλο στη συνεχεια...


Ο μονος που δεν ειχε εξαργυρωσει την βαλιτσα ηταν ο μιστερ Κενεντι.Μου ειναι πολυ αντιπαθης.

Η πλακα ειναι οτι ειχε κυκλοφορησει περυσι η φημη οτι ο Ντανιελ Μπραιαν θα ειχε αποτυχει να εξαργυρωσει την βαλιτσα.Για τοσο αμπαλαο τον ειχαν/ειχα για να πω την αληθεια.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 1 2012, 21:43 ) *
Ο μονος που δεν ειχε εξαργυρωσει την βαλιτσα ηταν ο μιστερ Κενεντι.Μου ειναι πολυ αντιπαθης.

Η πλακα ειναι οτι ειχε κυκλοφορησει περυσι η φημη οτι ο Ντανιελ Μπραιαν θα ειχε αποτυχει να εξαργυρωσει την βαλιτσα.Για τοσο αμπαλαο τον ειχαν/ειχα για να πω την αληθεια.


Εμενα μ αρεσε ο Mr Kennedy κυριως για την εισοδο του με το μικροφωνο. Ηταν ατυχος ομως γιατι ενω ειχε κερδισει το ΜΙΤΒ τραυματιστηκε, ενω την ιδια περιοδο τραυματιστηκε και ο Undertaker που ειχε τοτε το World Championship, με αποτελεσμα να εμφανιστει ευκαιρια για γρηγορο cash in, που δεν μπορουσε να κανει αυτος λογω του τραυματισμου του. Το χειροτερο ηταν οτι ο τραυματισμος του δεν ειχε εκτιμηθει σωστα(ηταν λιγοτερο σοβαρος απ οτι νομιζαν αρχικα) και θα μπορουσε να κρατησει τη βαλιτσα και να τη χρησιμοποιησει αργοτερα. Αργοτερα τραυματιστηκε και παλι, αυτη τη φορα πιο σοβαρα και μολις γυρισε(στο επεισοδιο που μεταφερθηκε απο το Ντενβερ στο Λος Αντζελες κατα τη διαρκεια των τελικων Δυσης του 2009-τοτε που εγινε 5-on-5 tag team match με τους faces να φορανε φανελες Lakers και τους heels φανελες Nuggets), κατηγορηθηκε απο τον Orton οπως γραφτηκε τοτε, οτι επαιζε επικινδυνα και παραλιγο να προκαλεσει τραυματισμο. Το αποτελεσμα ολων αυτων ηταν η αποδεσμευση του.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 2 2012, 16:58 ) *


Δεν μου ειπες η υπογραφη και το αβαταρ σ αρεσουν? biggrin.gif

Ουνικο η νεα δυναμη του wwe.Μονο που αρχισε κοντρα με τον Καματσο στο σουπερστρς ρε γαμωτο. smiley.gifΑντι να τους κανουν ταγκ τιμ.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 2 2012, 17:11 ) *
Δεν μου ειπες η υπογραφη και το αβαταρ σ αρεσουν? biggrin.gif

Ουνικο η νεα δυναμη του wwe.Μονο που αρχισε κοντρα με τον Καματσο στο σουπερστρς ρε γαμωτο. smiley.gifΑντι να τους κανουν ταγκ τιμ.


Καλη ειναι η υπογραφη. Νομιζω ομως οτι πρεπει να διαφερει υπογραφη και avatar. Να προμοταρεις διαφορετικα πραγματα! smiley.gif
Δεν μπορουσαν να αρχισουν κοντρα με τον Camacho τον προπονητη? Αλλα ξεχασα...αυτον τον προοριζουν για το Ryback! Αφου ολο τετοιους αντιπαλους κερδιζει. smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 2 2012, 18:53 ) *
Καλη ειναι η υπογραφη. Νομιζω ομως οτι πρεπει να διαφερει υπογραφη και avatar. Να προμοταρεις διαφορετικα πραγματα! smiley.gif
Δεν μπορουσαν να αρχισουν κοντρα με τον Camacho τον προπονητη? Αλλα ξεχασα...αυτον τον προοριζουν για το Ryback! Αφου ολο τετοιους αντιπαλους κερδιζει. smiley.gif


Λες ε???Κατι θα σκεφτω.

Στα σοβαρα τωρα ο Καματσο ο προπονητης ειναι ο πλεον αντιπαθητικος προπονητης στον κοσμο.Σαν υστερικος κανει.Ο Ραιμπακ θα τον δυαλυε και θα το ευχαριστιομουν. smiley.gif

Στο μεταξυ σημερα αναμενεται μεγαλο ρο.Τι θα γινει με Τρπλ Η -Λεσναρ τι θα γινει με το ΜΙΤΗΒ και αν προστεθουν αλλοι...Ποιος θα ειναι ο αντιπαλος τους Σειμους...Πολυ ψωμι θα εχουμε να συζητησουμε. wink.gif
captain charisma


εβλεπα βιντεακια με τον τακερ και πετυχα αυτο το βιντεο με ολες τις πτησεις του...αυτη με τον hbk πολυ τρομακτικη διοτι δεν στηθηκε καλα ο καμεραμαν κ μπορει να ειχαμε και χειροτερα...παρολο που ειναι 47 φευγα και με κορμι 2.05 μπορει και κανει ακομα τετοια πραγματα..respect
HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Jul 3 2012, 01:29 ) *


εβλεπα βιντεακια με τον τακερ και πετυχα αυτο το βιντεο με ολες τις πτησεις του...αυτη με τον hbk πολυ τρομακτικη διοτι δεν στηθηκε καλα ο καμεραμαν κ μπορει να ειχαμε και χειροτερα...παρολο που ειναι 47 φευγα και με κορμι 2.05 μπορει και κανει ακομα τετοια πραγματα..respect

Στην WM 25 ειχε γινει αυτο που λες ε?Ναι την θυμαμαι.

Εμενα μου εχει λειψει η συνεχομενη παρουσια του Τεικερ...Τελειωσε μια εποχη.Νοσταλγια φιλε...
captain charisma
ναι στην 25 ηταν...τωρα π βλεπω και στην 27 ο παιχνιδης δεν στηθηκε ουτε αυτος σωστα οταν επεσε πανω του ο τακερ...

ο μορισον που εχει χαθει?(οχι του φορουμ)
HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Jul 3 2012, 01:58 ) *
ναι στην 25 ηταν...τωρα π βλεπω και στην 27 ο παιχνιδης δεν στηθηκε ουτε αυτος σωστα οταν επεσε πανω του ο τακερ...

ο μορισον που εχει χαθει?(οχι του φορουμ)

Για τον Μορισσον ειχα ακουσει τον Αχιλλεα τον Κοτσωγλου που ελεγε σε μια εκπομπη του οτι σε λιγο καιρο θα παει στο tna.Μακαρι λεω εγω.

Στην 27 δεν την θυμαμαι την φαση.Αλλα ηταν ματσαρα επισης. wink.gif
T.W.Is.M.
Μια αλλη σκεψη που μου ηρθε βλεποντας το χτεσινο RAW. Υπαρχει κι αλλος ενας τροπος για αποτυχημενο cash in στο φετινο Money in the Bank και ειναι πολυ απλος: Να κερδισει ο John Cena!!! Τι θα μπορουσε να παθει ο Cena αν χρησιμοποιουσε τη βαλιτσα και αποτυγχανε? Απολυτως τιποτα! Ειναι το Νο1 στο WWE και αυτο θα παρεμενε. Θα ακολουθουσε την τακτικη του Rob Van Dam(ανακοινωνω απο πριν οτι στο επομενο PPV θα χρησιμοποιησω τη βαλιτσα), θα επαιζε και θα εχανε.
Τωρα που το σκεφτομαι, υπαρχει καλυτερη στιγμη για τετοιο γεγονος. Το 1000στο επεισοδιο του RAW στις 23 Ιουλιου. Το λεω απο τωρα για να μη μου παρει κανεις το copyright, ετσι βλεπω να γινεται...
HLR CENATION
Eνταξει τιποτα συγκλονιστικο στο χθεσινο raw.

Μαλλον θα μεινουν 4 αυτοι που θα κυνηγησουν το βαλιτσακι...

Εγω βλεπω Σινα να το κατακτα.Ο Τζερικο θα παει για συναυλιες,ο Κειν αποκλειεται να το παρει και δευτερη φορα,ο Μπιγκ Σοου δεν νομιζω να νικησει αρα μας μενει ο Σινα.Βλεπω να το εξαργυρωνει κιολας.

Θα διαφωνησω με τον φιλο ΤWISM στο αν εχει να χασει κατι ο ΣΙνα αν αποτυχει να εξαργρωσει το συμβολαιο.Νομιζω οτι θα ειναι κακο για την λιγκασυ του Σινα να ειναι ο μοναδικος στην ιστορια που δεν καταφερε να εξαργυρωσει το βαλιτσακι.

Απο εκει και περα εχει αριχει και πεφτει ο Τενσαι,και καλα κανει αντι να φερουν ενα οριτζιναλ Ιαπωνα που εχου και εκπληκτικη τεχνικη μου φεραν αυτον. 68.gif

Καλο ηταν το Μπιγκ Σοου-Κειν οπως και το μεν ιβεντ.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 5 2012, 18:03 ) *
Θα διαφωνησω με τον φιλο ΤWISM στο αν εχει να χασει κατι ο ΣΙνα αν αποτυχει να εξαργρωσει το συμβολαιο.Νομιζω οτι θα ειναι κακο για την λιγκασυ του Σινα να ειναι ο μοναδικος στην ιστορια που δεν καταφερε να εξαργυρωσει το βαλιτσακι.


Δεν ειναι απαραιτητο οτι θα ειναι ο μοναδικος. Κι αλλωστε ειναι αρκετα μεγαλο μεγεθος για να επηρεαστει απο ενα βαλιτσακι. Εδω ο Shawn Michaels συμμετειχε σε ολοκληρο Montreal Screwjob και ολοι τον αναφερουν σαν εναν απο τους μεγαλυτερους ολων των εποχων. Ενα πραγματικα σοβαρο γεγονος δεν του χαλασε την υστεροφημια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.