Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
Omar Little
Άκουσα λοιπόν τη συμβουλή σας, ξεκίνησα από attitude era και μόλις τελείωσα ένα mega pack από αγώνες εκείνης της περιόδου.

Π-Α-Ν-Ι-Κ-Ο-Σ!!! icon_headbang.gif

Ωραία σεναριακά twists, τρομερά stunts και επικοί καυγάδες. Δεν λέω ότι πορώθηκα αλλά σίγουρα η ώρα μου περνούσε όμορφα όσο έβλεπα τα videos. Good entertainment.

P.S. Επειδή έχω κάτι χρωστούμενα με τον T.W.Is.M το παρακάτω video δείχνει τι θα πάθει εξαιτίας της ιστορίας που πόσταρε στο fantasy thread:



P.S. (2) να ενημερώσω ότι ο Austin πρόκειται να παίξει σε ένα αριστούργημα της 7ης τέχνης, το οποίο με το cast που έχει θα γίνει instant cult hit:

OnLy_PAS-AthEnS
OF TOPIC
Τ παιζει με αυτη την τανια
ON TOPIC
Attitude era ειναι αν φανταστω η εποχη με Τεικερ,ΟΣΤΙΝ,ΡΟκ και τετοια???
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 16 2009, 14:18 ) *
OF TOPIC
Τ παιζει με αυτη την τανια
ON TOPIC
Attitude era ειναι αν φανταστω η εποχη με Τεικερ,ΟΣΤΙΝ,ΡΟκ και τετοια???


Attitude era ειναι η περιοδος 1997-2001. Ειναι η περιοδος που πρωταγωνιστουσαν αυτοι που αναφερεις. Ξεκινησε ουσιαστικα στο Survivor Series 1997 με το περιφημο Montreal Screwjob.
morrison
Aσχετο αλλα επειδη σημερα ξυπνησα με νοσταλγικη διαθεση,ενα βιντεο tribute στην μεγαλυτερη ομαδα που ειδε ποτε το WWE...
OnLy_PAS-AthEnS
Συγκρινοντε με brothers of destructions??...δεν νομιζω!!!!

Η.Γ Κλασικη ερωτησυλα.Αφου ειδα το τριπλο Χελ Ιν Α Σελ Ντι Βι ?Ντι....τι αλλο εχετε να μου προτεινετε να κατεβασω???
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 18 2009, 22:27 ) *
Συγκρινοντε με brothers of destructions??...δεν νομιζω!!!!

Η.Γ Κλασικη ερωτησυλα.Αφου ειδα το τριπλο Χελ Ιν Α Σελ Ντι Βι ?Ντι....τι αλλο εχετε να μου προτεινετε να κατεβασω???


The Rock-The most electrifying man in sports entertainment.
Eιπες οτι εχεις ηδη κατεβασει το Rise and fall of WCW και το Decade of Smackdown, οποτε δε στα προτεινω. Επισης μπορεις να κατεβασεις παλιοτερeς Wrestlemania, Royal Rumble ή Survivor Series(εμενα αυτα μου λειπουν, απο Wrestlemania, Rumble και Summerslam εχω τα παντα ολα, αλλα εχω δει μονο τις Wrestlemania).

Στο μεταξυ στο επομενο PPV, το Bragging Rights, που γινεται την επομενη Κυριακη, θα γινει ενα ματς 7 εναντιον 7, Team RAW vs Team Smackdown. Ενω λοιπον το Smackdown ειναι η καλυτερη εκπομπη σε επιπεδο παλης και σεναριου και το RAW το καλυτερο σε προβολη και σοου, το ματς εχει γινει τελειως ανισο.
Για το RAW εχουμε Triple H, Shawn Michaels, Big Show, Kofi Kingston, Jack Swagger, Cody Rhodes & Mark Henry.
Αντιστοιχα το Smackdown εχει Chris Jericho, Kane, Dolph Ziggler, Cryme Tyme(JTG & Shad) και εδω αρχιζει το ανεκδοτο: Εric Escobar και Drew McIntyre! Ο Escobar εχει 2 βδομαδες στο WWE, ενω ο McIntyre περιπου 1 μηνα. Κι ομως κριθηκαν ικανοι να παιξουν στο ιδιο ματς με τους DX, τον Jericho, τον Big Show, τον Κane και τους αλλους ανερχομενους σταρ(Kingston, Ziggler, Swagger, Rhodes)! Ο Escobar εχει μια κοιλια οσο και ο JBL, μονο που ειναι 15 χρονια νεοτερος. Ο δε McIntyre ειναι μαλλον το νεο πουλεν του Βινς. Μετα απο το ντεμπουτο του σε PPV(και οχι στο Smackdown, τοσο καλος ηταν φαινεται που του επεφτε λιγο το SD) θα εμφανιστει και παλι σε δευτερο συνεχομενο PPV. Και να πω οτι εχει κατι το ιδιαιτερο ο τυπος? Ειναι ψηλος και λεπτος, ουτε γρηγορος για να γινει νεος Jeff Hardy πχ, ουτε σωματωδης για να γινει νεος Batista. Δεν εχει προλαβει να μιλησει και να δημιουργησει το χαρακτηρα του, ωστε να εχει κατι το ιδιαιτερο. Κι ομως κριθηκε οτι αυτος και ο Escobar επρεπε να βρισκονται σε ενα ματς με τοσο μεγαλα ονοματα, αντι για καποιους πιο αναγνωρισιμους, οπως ο Matt Hardy(που εχασε απο τον Escobar στον πρωτο του αγωνα στο WWE), ο Finlay ή ο R-Truth.
OnLy_PAS-AthEnS
Εχεις μεγαλο δικιο!Βασικα πανε να προωθησουν νεους σταρ αλλα κανουν ΤΕΛΕΙΩΣλαθος επιλογες!Γενικα τα ροστερ και των δυο σοου ειναι σχετικα μικρου επιπεδου σε σχεση με αλλες εποχες!Παντως πιστευω το Raw team υπερτερει του SmackDown!



...Βασικα ειναι στα πλανα μου το rise and fall of WcW....αρα μαλλον αυτο θα κατεβασω!!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 18 2009, 22:27 ) *
Συγκρινοντε με brothers of destructions??...δεν νομιζω!!!!


Φιλε αν δεν ηταν ο Jericho η κυριαρχια των Rated RKO θα ειχε επιβεβαιωθει... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
QUOTE(PasGiannna @ Oct 18 2009, 23:55 ) *
...Βασικα ειναι στα πλανα μου το rise and fall of WcW....αρα μαλλον αυτο θα κατεβασω!!

Εγω θα προτεινα πρωτα να δεις ολες τις Wrestlemanias η τα Royal Rumbles και υστερα το DVD του WCW που οσο να'ναι ειναι ιδιαιτερου ενδιαφεροντος...Καλα ειναι και τα DVDs που ειναι αφιερωμενα σε εναν παλαιστη...Εχω Rock,Edge,Kane,Taker,Mr.Perfect,Machoman...
OnLy_PAS-AthEnS
Τωρα ειναια ργα!κατεβαινει ηδη το WCW και επισης οσων αφορα τα Royal rumble kai taWrestlemania δεν εχψ αξιοπιστες πηγες for downlaoding!
OnLy_PAS-AthEnS
Κατεβηκε τελικα το WWE.TheRiseandFallofWCW. kai αρχιζουμε απο το βραδυ..ιδωμεν!!!
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 20 2009, 15:55 ) *
Κατεβηκε τελικα το WWE.TheRiseandFallofWCW. kai αρχιζουμε απο το βραδυ..ιδωμεν!!!


Αν εχεις και το decade of Smackdown, δες το. Εχει τις 100 καλυτερες στιγμες της ιστοριας του Smackdown απο το 1999 μεχρι σημερα. Εγω το εχω φτασει μεχρι το 71(μου μενουν δηλαδη οι 70 καλυτερες). Εχει το πλεονεκτημα οτι μπορεις να το σταματησεις οσες φορες θελεις και δε χρειαζεται να περιμενεις να τελειωσει ενα ολοκληρο ματς ή ενα ολοκληρο κομματι.
Θα το προχωρουσα περισσοτερο χτες, αλλα ειπα να δω λιγο ΤΝΑ(Bound for Glory). Ξερω, εχω πεσει στα πολυ βαθια με το ΤΝΑ(ισως και στα σκληρα tongue.gif ) και ειναι για πολυ προχωρημενους. Οσο υπαρχει AJ Styles ομως... wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 20 2009, 18:19 ) *
Θα το προχωρουσα περισσοτερο χτες, αλλα ειπα να δω λιγο ΤΝΑ(Bound for Glory). Ξερω, εχω πεσει στα πολυ βαθια με το ΤΝΑ(ισως και στα σκληρα tongue.gif ) και ειναι για πολυ προχωρημενους. Οσο υπαρχει AJ Styles ομως... wink.gif

Nα καταθεσω και την δικη μου εμπειρια... 39.gif
Προσπαθησα να δω ΤΝΑ και παλιοτερα(πριν 2.5 χρονια περιπου) και προσφατα τον τελευταιο χρονο...Εχω δει και Impact και PPV και ολα...
Δεν μπορω με τιποτα...Ο κυριοτερος λογος ειναι το εξαγωνο...Δεν γινεται να το συνηθισω,δεν μου καθεται καλα...Μου φαινεται οτι δεν μπορω να δω pro-wrestling σε χωρο περαν του κλασικου ρινγκ.Ειδικα σε περιπτωσεις πχ.τριπλου tag team,με αρκετα ατομα στο ρινγκ δεν μπορω να καταλαβω απο που ερχεται ο καθενας...Προβλημα προσανατολισμου δηλαδη ως θεατης,δεν ξερω τι κινηση βλεπω ενα πραγμα...Βεβαια αν επεμενα να βλεπω ειμαι βεβαιος οτι θα το χωνευα μια χαρα αλλα δεν... 68.gif
Εκτος απο αυτο αν και ομολογουμενος ειναι πιο τολμηρο-ακραιο απο το σημερινο WWE με ενοχλει καπως ενα κιτς στοιχειο που μου βγαζει...Υπερβολικα κουστουμια,γραφικοι χαρακτηρες κτλ. 68.gif
Νομιζω σαν παραδοσιακος WWF/WWE fan που ειμαι(οπως ολοι μας αλλωστε)δυσκολευομαι να παρακολουθησω ενα σοου που παταει αρκετα στις πατεντες του πρωιμου WWE...Ισως να μπορουσα αν το αποτελεσμα ηταν τελικα ανωτερο απο αυτο που προσπαθει να μιμηθει αλλα δεν ειναι...
Απο αλλα σοους παρακολουθω σε εβδομαδιαια βαση παντα το ROH...Ξερεις γιατι το βλεπεις,οι διαφορες με το WWE ειναι διακριτες,δεν προσπαθει να μιμηθει ή εστω να συνεχισει κατι,εχει δικη του ταυτοτητα...Αν θες να ξεχαρμανιασεις απο το wrestling που δεν ειδες στα Raw/Sd/Ecw το βλεπεις και εισαι καλυμμενος για ολη την εβδομαδα... 41.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Μηπως υπαρχει καποιο λινκ για γρηγορο κατεβασμα του ΒestOfSmackDown(ελπιζω αυτο να εννοειτε decade of smackDown)???
morrison
Ο McGuiness στο ΤΝΑ;Ελεος ρε Vince... 68.gif

Και επειδη δεν μπορω να περιμενω αλλο,ενα ποτ-πουρι( rolleyes.gif )απο τις κατα καιρους επιστροφες του Edgαρου....


OnLy_PAS-AthEnS
Μολις ειδα το Monday night RAw....Καλα αυτος ο hornwoggle τα σπαει το παλικαρακι τελοΣ!!....
Επισης θα γουσταρα τρελα εκει που περυκυκλωσε η team SmackDown τον shean να σκασει μυτη μια τριπλετα the rock,Stone cold kai Goldberg και να πλακωσει τους SmackDown!! tongue.gif
Επισης το βλεπω πολυ να γυρναει ο john Cena to smackDown.....
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 22 2009, 01:08 ) *
Επισης το βλεπω πολυ να γυρναει ο john Cena to smackDown.....


To RAW θα το δω τωρα και δεν ξερω τι εχει γινει, αλλα το Cena δεν τον βλεπω στο Smackdown για να ειμαι ειλικρινης. Δες τι εχει το Smackdown τωρα(σε πληρες ροστερ, χωρις να λαμβανω υποψη τραυματισμους, αφου κι αυτοι θα επιστρεψουν): Undertaker, Batista, Edge, Jericho, CM Punk, Mysterio, Morrison, Matt Hardy, Kane, Ziggler και ακολουθουν κι αλλοι απο πισω. Αντιστοιχα το RAW εχει: Cena, Triple H, HBK, Orton, Big Show, MVP, Kofi Kingston, Swagger, Miz, Mark Henry. Βαζω τα top 10 ονοματα απο καθε σοου. Δε μοιαζουν τουλαχιστον ισορροπημενα ροστερ? Φαντασου λοιπον το Νο1 ονομα του RAW(γιατι αν σκεφτεις μονο τι πουλαει ο Cena δεν υπαρχει καν συζητηση για το ποιος ειναι Νο1-για να μην πω το No1 ολου του WWE, τουλαχιστον σε θεμα προωθησης) να πηγαινει στο Smackdown, ποσο δυνατοτερο θα γινει το ροστερ του Smackdown.
Θα μου πεις, ο Edge ειναι τραυματιας και αργει να επιστρεψει. Μονο που το Smackdown εχει τον τροπο να προωθει τους νεους σταρ. Σκεψου τη συγκριση των 2 ροστερ πριν 6 μηνες και τωρα. Τοτε το RAW εμοιαζε πολυ δυνατοτερο(ειχε και Μπατιστα τοτε βεβαια), ενω τωρα δειχνουν περιπου ισαξια. Ο λογος ειναι οτι ο CM Punk και ο Morrison κατα πρωτο λογο ειναι ανεβασμενοι σε σχεση με την ανοιξη. Ο Cena περισσευει στο Smackdown και αν παει, θα με κανει να απορησω γιατι πηγε και ο Batista εκει. Ειναι σαν να ακυρωνει η μια κινηση την αλλη.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 22 2009, 18:19 ) *
To RAW θα το δω τωρα και δεν ξερω τι εχει γινει, αλλα το Cena δεν τον βλεπω στο Smackdown για να ειμαι ειλικρινης. Δες τι εχει το Smackdown τωρα(σε πληρες ροστερ, χωρις να λαμβανω υποψη τραυματισμους, αφου κι αυτοι θα επιστρεψουν): Undertaker, Batista, Edge, Jericho, CM Punk, Mysterio, Morrison, Matt Hardy, Kane, Ziggler και ακολουθουν κι αλλοι απο πισω. Αντιστοιχα το RAW εχει: Cena, Triple H, HBK, Orton, Big Show, MVP, Kofi Kingston, Swagger, Miz, Mark Henry. Βαζω τα top 10 ονοματα απο καθε σοου. Δε μοιαζουν τουλαχιστον ισορροπημενα ροστερ? Φαντασου λοιπον το Νο1 ονομα του RAW(γιατι αν σκεφτεις μονο τι πουλαει ο Cena δεν υπαρχει καν συζητηση για το ποιος ειναι Νο1-για να μην πω το No1 ολου του WWE, τουλαχιστον σε θεμα προωθησης) να πηγαινει στο Smackdown, ποσο δυνατοτερο θα γινει το ροστερ του Smackdown.
Θα μου πεις, ο Edge ειναι τραυματιας και αργει να επιστρεψει. Μονο που το Smackdown εχει τον τροπο να προωθει τους νεους σταρ. Σκεψου τη συγκριση των 2 ροστερ πριν 6 μηνες και τωρα. Τοτε το RAW εμοιαζε πολυ δυνατοτερο(ειχε και Μπατιστα τοτε βεβαια), ενω τωρα δειχνουν περιπου ισαξια. Ο λογος ειναι οτι ο CM Punk και ο Morrison κατα πρωτο λογο ειναι ανεβασμενοι σε σχεση με την ανοιξη. Ο Cena περισσευει στο Smackdown και αν παει, θα με κανει να απορησω γιατι πηγε και ο Batista εκει. Ειναι σαν να ακυρωνει η μια κινηση την αλλη.

Εχει λογικη αυτο που λες αλλα απ'την αλλη αν παει ο Orton στο SD δεν θα συμβει το ιδιο;Επιπλεον το RAW θα στερεψει απο heels...Εκτος αν δεν παει κανενας... 39.gif
Eγω ευκολα βλεπω τον Cena στο SD,θα ελεγα το feud με Batista αν δεν γινει τωρα δεν θα γινει ποτε με τα προβληματα που αντιμετωπιζει ο Dave...Aσε που ο Batista μοιαζει ακομα ξεκρεμαστος εκει...Και μια διορθωση,στα ροστερ που αναφερεις ξεχνας τους Rhodes/Dibiase οι οποιοι (δυστυχως) περιπου σαν main eventers λογιζονται πλεον... 33.gif
Το δικο μου προβλημα ειναι αλλο...Αν παει ο Cena στο SD και κανει feud με τον Batista και ταυτοχρονα ο Undertaker απασχολειται πχ.με τον Punk ή τον Jericho,πώς θα αντεξει το ιδιο brand δυο τετοια γιγαντιαια (εμπορικα) feuds;Eννοω οτι υποθετικα οτι κανενα απο τα δυο δεν μπορει να ειναι στη σκια του αλλου,δεν γινεται...Εκτος αν τους μπλεξουν καπως ολους μαζι...
Και μια κακια...Με Cena και Batista παει και το SD,το Raw βρισκεται καιρο τωρα σε τελμα(εχει βελτιωθει ελαχιστα τελευταια για να ειμαι ακριβοδικαιος) οποτε θα το ριξω εντελως πια στο ECW που εχει σχετικα ενδιαφερον σεναριο και παναξιους main eventers...
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(john morisson @ Oct 22 2009, 20:59 ) *
Εχει λογικη αυτο που λες αλλα απ'την αλλη αν παει ο Orton στο SD δεν θα συμβει το ιδιο;Επιπλεον το RAW θα στερεψει απο heels...Εκτος αν δεν παει κανενας... 39.gif
Eγω ευκολα βλεπω τον Cena στο SD,θα ελεγα το feud με Batista αν δεν γινει τωρα δεν θα γινει ποτε με τα προβληματα που αντιμετωπιζει ο Dave...Aσε που ο Batista μοιαζει ακομα ξεκρεμαστος εκει...Και μια διορθωση,στα ροστερ που αναφερεις ξεχνας τους Rhodes/Dibiase οι οποιοι (δυστυχως) περιπου σαν main eventers λογιζονται πλεον... 33.gif
Το δικο μου προβλημα ειναι αλλο...Αν παει ο Cena στο SD και κανει feud με τον Batista και ταυτοχρονα ο Undertaker απασχολειται πχ.με τον Punk ή τον Jericho,πώς θα αντεξει το ιδιο brand δυο τετοια γιγαντιαια (εμπορικα) feuds;Eννοω οτι υποθετικα οτι κανενα απο τα δυο δεν μπορει να ειναι στη σκια του αλλου,δεν γινεται...Εκτος αν τους μπλεξουν καπως ολους μαζι...
Και μια κακια...Με Cena και Batista παει και το SD,το Raw βρισκεται καιρο τωρα σε τελμα(εχει βελτιωθει ελαχιστα τελευταια για να ειμαι ακριβοδικαιος) οποτε θα το ριξω εντελως πια στο ECW που εχει σχετικα ενδιαφερον σεναριο και παναξιους main eventers...

Και με το ποστ σου μου δινεις την ευκαιρεια να πω τα εξης.Δεν εχω παρακολουθησει καθολου ECW και το θεωρουσα "βλακεια"
Θα μου προτεινες δηλαδη μορισον να αρχισω να βλεπω τα εβδομαδιαια σοου?....μονο και μονο με μειν εβεντερ τον Γουιλιαμ Ριγκαλ εναξει ελεος!!!....αν και σιγουρα θα υπαρχουν ρπαγματα που δεν θα ξερω!!!!Επισης το Sd, RAW ειναι θρυλικα σοου και μου κανει καπως να μην τα βλεπω...Δεν εξρω τι προτεινετε????
Τωρα οσον αφορα τα ροστερ ειναι καπως ισοροπημενα αλλα οι μισοι απο αυτους στην attitude era δεν θα καναν ουτε για ρολιστες......Αλλα δεν το εχω απιθανο να γυρανει ο cena kai σε λιγουσ μηνες στο draft να φευγει καποιο μεγαλο ονομα απο SD to RAW και να γινονται ισα παλι.....ετσι ομως θα μπορεσει ισως να δημιουργηθει και ενα feud Taker vs Cena (face vs face??????) και να κανει μια ακομα μεγαλη νικη ο Τεικερ στη μανια 26.......θα δειξει η ιστορια!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 22 2009, 22:32 ) *
Και με το ποστ σου μου δινεις την ευκαιρεια να πω τα εξης.Δεν εχω παρακολουθησει καθολου ECW και το θεωρουσα "βλακεια"
Θα μου προτεινες δηλαδη μορισον να αρχισω να βλεπω τα εβδομαδιαια σοου?....μονο και μονο με μειν εβεντερ τον Γουιλιαμ Ριγκαλ εναξει ελεος!!!....αν και σιγουρα θα υπαρχουν ρπαγματα που δεν θα ξερω!!!!Επισης το Sd, RAW ειναι θρυλικα σοου και μου κανει καπως να μην τα βλεπω...Δεν εξρω τι προτεινετε????

Koιτα αν το δεις απο αποψη χλιδης-σοου τοτε θα δεις κατα πρωτον Raw και μετα SD...Και παλαιστικα αν το δεις μικροδιαφορες υπαρχουν...Τουλαχιστον με το ECW δεν εκνευριζεσαι...Προσωπικα απο το να βλεπω Cena και Batista,10 φορες να δω Christian και Regal...Eπισης απο το να βλεπω τους ιδιους και τους ιδιους στα μεγαλα brands καλυτερα να δω Helms-Sheamus-Burchill-Dreamer και κυριως Shelton Benjamin...Nα στο πω και αλλιως,που χαιροσουνα περισσοτερο πχ.τους Swagger και Bourne,στο RAW η στο ECW;

T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 22 2009, 20:59 ) *
Εχει λογικη αυτο που λες αλλα απ'την αλλη αν παει ο Orton στο SD δεν θα συμβει το ιδιο;Επιπλεον το RAW θα στερεψει απο heels...Εκτος αν δεν παει κανενας... 39.gif
Eγω ευκολα βλεπω τον Cena στο SD,θα ελεγα το feud με Batista αν δεν γινει τωρα δεν θα γινει ποτε με τα προβληματα που αντιμετωπιζει ο Dave...Aσε που ο Batista μοιαζει ακομα ξεκρεμαστος εκει...Και μια διορθωση,στα ροστερ που αναφερεις ξεχνας τους Rhodes/Dibiase οι οποιοι (δυστυχως) περιπου σαν main eventers λογιζονται πλεον... 33.gif
Το δικο μου προβλημα ειναι αλλο...Αν παει ο Cena στο SD και κανει feud με τον Batista και ταυτοχρονα ο Undertaker απασχολειται πχ.με τον Punk ή τον Jericho,πώς θα αντεξει το ιδιο brand δυο τετοια γιγαντιαια (εμπορικα) feuds;Eννοω οτι υποθετικα οτι κανενα απο τα δυο δεν μπορει να ειναι στη σκια του αλλου,δεν γινεται...Εκτος αν τους μπλεξουν καπως ολους μαζι...
Και μια κακια...Με Cena και Batista παει και το SD,το Raw βρισκεται καιρο τωρα σε τελμα(εχει βελτιωθει ελαχιστα τελευταια για να ειμαι ακριβοδικαιος) οποτε θα το ριξω εντελως πια στο ECW που εχει σχετικα ενδιαφερον σεναριο και παναξιους main eventers...


Οντως τους ξεχασα τους Rhodes/DiBiase. Δεν ειναι ακριβως main eventers, ειναι ομως ανερχομενοι και ανηκουν στην ιδια κατηγορια με καποιους που ανεφερα. Εμενα παντως ο DiBiase μου φαινεται σχετικα καλος.
Οσο για το ECW, η αληθεια ειναι οτι οι main eventers του ειναι οι εξηςohmy.gif Christian! Γιατι κανενας αλλος δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο με αυτον. Ο Regal ειναι αξιολογος και εχει ενδιαφερον και ως χαρακτηρας, αλλα δεν εχει την εικονα πρωταθλητη, ο Shelton ειναι ο Ρεντζιας του WWE και ειναι κριμα καποιος με τοσες δυνατοτητες να μην προχωραει οσο μπορει, ο Kozlov εχει παιξει για τιτλο σε Survivor Series και εχει κερδισει και τον Undertaker, αλλα κι αυτο ηταν υπερβολικο, εμενα πιο πολυ μ αρεσει ο Ezekiel Jackson, ενω ο Sheamus θελει το χρονο του.

QUOTE(john morisson @ Oct 22 2009, 23:20 ) *
Koιτα αν το δεις απο αποψη χλιδης-σοου τοτε θα δεις κατα πρωτον Raw και μετα SD...Και παλαιστικα αν το δεις μικροδιαφορες υπαρχουν...Τουλαχιστον με το ECW δεν εκνευριζεσαι...Προσωπικα απο το να βλεπω Cena και Batista,10 φορες να δω Christian και Regal...Eπισης απο το να βλεπω τους ιδιους και τους ιδιους στα μεγαλα brands καλυτερα να δω Helms-Sheamus-Burchill-Dreamer και κυριως Shelton Benjamin...Nα στο πω και αλλιως,που χαιροσουνα περισσοτερο πχ.τους Swagger και Bourne,στο RAW η στο ECW;


Εγω παντως το Swagger πιο πολυ τον χαιρομαι στο RAW. Στο ECW σπρωχτηκε πολυ γρηγορα. Οταν κερδισε τον τιτλο, το ECW εγινε και επισημα developmental σοου με τηλεοπτικη προβολη, σε σημειο πια που αντι να του ανεβαζει το πρεστιζ ο Christian σαν πρωταθλητης, το ιδιο το σοου υποβιβαζει τον Christian. To θεαμα ειναι καλο, αλλα οταν δεν υπαρχει και καποια χλιδη, οπως λες κι εσυ, χανει. Το ΤΝΑ εχει μεγαλυτερα ονοματα. Τωρα που ειπα ΤΝΑ, ο Booker T φευγει και ισως επιστρεφει στο WWE.
Για τον Bourne δεν το συζηταω, στο ECW ηταν πολυ καλυτερη η εμφανιση του απ οτι στο RAW. Εκει ειχε σημασια η παρουσια του για το σοου και εδειχνε μελλοντικος πρωταθλητης(ECW εννοω). Στο RAW δειχνει να μην εχει μελλον, τουλαχιστον βραχυπροθεσμα. Ειναι ομως και θεμα σεναριου. Στο Smackdown εκμεταλλευονται πολυ καλυτερα τους νεοτερους σταρ. Σκεψου να ειχε το Smackdown Kingston, Swagger, Miz, Bourne, Primo. Οι 3 πρωτοι θα γινονταν main eventers μεσα σε 2 χρονια. Οι αλλοι 2 θα βρισκονταν στις ιστοριες του Intercontinental και θα εδειχναν κατι.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 23 2009, 01:27 ) *
Οσο για το ECW, η αληθεια ειναι οτι οι main eventers του ειναι οι εξηςohmy.gif Christian! Γιατι κανενας αλλος δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο με αυτον. Ο Regal ειναι αξιολογος και εχει ενδιαφερον και ως χαρακτηρας, αλλα δεν εχει την εικονα πρωταθλητη, ο Shelton ειναι ο Ρεντζιας του WWE και ειναι κριμα καποιος με τοσες δυνατοτητες να μην προχωραει οσο μπορει, ο Kozlov εχει παιξει για τιτλο σε Survivor Series και εχει κερδισει και τον Undertaker, αλλα κι αυτο ηταν υπερβολικο, εμενα πιο πολυ μ αρεσει ο Ezekiel Jackson, ενω ο Sheamus θελει το χρονο του.

Nα στο θεσω αλλιως...Δεν ειναι καλυτερα απο Big Show και Khali να βλεπεις Jackson και Kozlov;Ελεος,τους σιχαθηκαμε τους πρωτους...Δεν εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον να βλεπεις τον Regal να εχει τον χρονο που απαιτειται να ξεδιπλωσει μια ιστορια απο το να ξαναβλεπουμε Cena vs Orton και HHH vs Legacy;Eιπα και πριν τουλαχιστον στο ECW δεν τσαντιζεσαι... w00t.gif
Γιατι Ρεντζιας ο Shelton;O ενας ειχε δυνατοτητες αλλα και καμποσες ευκαιριες που δεν αξιοποιησε,ο αλλος εχει δυνατοτητες και ειναι συνεχως αδικημενος...Εσυ που συμπαθεις τον Kingston,πες μου τι παραπανω εχει απο τον Shelton;Μαλλον χαρακτηρα αγαπητο στα πιτσιρικια...(απανταω μονος μου rolleyes.gif )



T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 23 2009, 02:11 ) *
Nα στο θεσω αλλιως...Δεν ειναι καλυτερα απο Big Show και Khali να βλεπεις Jackson και Kozlov;Ελεος,τους σιχαθηκαμε τους πρωτους...Δεν εχει μεγαλυτερο ενδιαφερον να βλεπεις τον Regal να εχει τον χρονο που απαιτειται να ξεδιπλωσει μια ιστορια απο το να ξαναβλεπουμε Cena vs Orton και HHH vs Legacy;Eιπα και πριν τουλαχιστον στο ECW δεν τσαντιζεσαι... w00t.gif
Γιατι Ρεντζιας ο Shelton;O ενας ειχε δυνατοτητες αλλα και καμποσες ευκαιριες που δεν αξιοποιησε,ο αλλος εχει δυνατοτητες και ειναι συνεχως αδικημενος...Εσυ που συμπαθεις τον Kingston,πες μου τι παραπανω εχει απο τον Shelton;Μαλλον χαρακτηρα αγαπητο στα πιτσιρικια...(απανταω μονος μου rolleyes.gif )


Καλα απο τον Great Khali ειναι καλυτερα να βλεπεις ακομα και το Hornswoggle. Δεν ειναι μετρο συγκρισης ο Punjabi Playboy! wink.gif O Κozlov οπως εγραψα και πιο πανω δε μου κανει καποια ιδιαιτερη εντυπωση, ισως γιατι ειναι ηδη μεγαλος σε ηλικια(νομιζω 37). Προτιμω τον Jackson που ειναι και πιο γρηγορος απο τον Big Show(ακομα καλυτερος ηταν ο Umaga, αλλα τον εφαγε η ντοπα). Το οτι στο RAW ξαναβλεπουμε τα ιδια και τα ιδια εδω και 3 χρονια ειναι ευθυνη των σεναριογραφων. Οταν ο Cena "πρεπει" να βρισκεται στο RAW και ο Orton δε θελει να παει στο Smackdown, θα τους βλεπουμε συνεχεια αντιπαλους.
Ο δε Shelton εχει τη φημη του τεμπελη. Λενε μαλιστα οτι προτιμαει να παιζει SD vs RAW στο playstation παρα να ασχολειται με τους δικους του αγωνες! Εχει τις δυνατοτητες να φτασει στην κορυφη, αλλα δεν μπορει να φταινε μονο οι αλλοι που δεν προωθειται. Ο Kingston οταν τον πρωτοειδα(δηλαδη μολις πρωτοεμφανιστηκε στο ECW) δε μου θυμισε Shelton Benjamin, αλλα Booker T. Xαρακτηρα δεν εχει, γιατι δεν του εχουν φτιαξει κατι ιδιαιτερο σαν gimmick. Εχει και καλυτερη μουσικη εισοδου, πιο αναλαφρη και καλοκαιρινη. Ο Benjamin ειναι πιο πληρης, αλλα δεν ειχε σε καμια φαση της καριερας του την αντιδραση που εχει ο Kofi τωρα. Ουτε σαν face ηταν τοσο αγαπητος, ουτε σαν heel τραβαγε τοση αποδοκιμασια(οπως πχ o Miz τωρα). Πιστευω οτι αυτο τον εχει κρατησει πισω ως τωρα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 23 2009, 17:24 ) *
Ο δε Shelton εχει τη φημη του τεμπελη. Λενε μαλιστα οτι προτιμαει να παιζει SD vs RAW στο playstation παρα να ασχολειται με τους δικους του αγωνες! Εχει τις δυνατοτητες να φτασει στην κορυφη, αλλα δεν μπορει να φταινε μονο οι αλλοι που δεν προωθειται. Ο Kingston οταν τον πρωτοειδα(δηλαδη μολις πρωτοεμφανιστηκε στο ECW) δε μου θυμισε Shelton Benjamin, αλλα Booker T. Xαρακτηρα δεν εχει, γιατι δεν του εχουν φτιαξει κατι ιδιαιτερο σαν gimmick. Εχει και καλυτερη μουσικη εισοδου, πιο αναλαφρη και καλοκαιρινη. Ο Benjamin ειναι πιο πληρης, αλλα δεν ειχε σε καμια φαση της καριερας του την αντιδραση που εχει ο Kofi τωρα. Ουτε σαν face ηταν τοσο αγαπητος, ουτε σαν heel τραβαγε τοση αποδοκιμασια(οπως πχ o Miz τωρα). Πιστευω οτι αυτο τον εχει κρατησει πισω ως τωρα.

Δεν ξερω αν ειναι τεμπελης αλλα ξερω οτι ποτε δεν ειχε την ευκαιρια να αναδειχθει...Πώς να μην συγκεντρωνει τοση αποδοκιμασια ο Miz (τον οποιο συμπαθω) οταν απο την πρωτη του εμφανιση στο Raw εχει την ανεση να ειναι στο μικροφωνο κανα πενταλεπτο σε καθε επεισοδιο...Ο Kingston μια χαρα χαρακτηρα εχει σχετικα με τον Shelton...Ειναι το (πρωην πια,αλλο κουφο και αυτο blink.gif ) παιδι απο την Τζαμαικα,ο χαμογελαστος τυπος,το παιδι του ηλιου και της διασκεδασης...Απο παλαιστες της δικης του προβολης δεν νομιζω να εχει κανεις κατι πιο βαθυ απο χαρακτηρα...Εχει ο Morrison,ο R-Truth ή ο Knox κατι πιο συγκροτημενο;Ο Benjamin παλι ειναι αυτος που δεν εχει καθολου χαρακτηρα...Πώς στηριχθηκε οταν ηταν ειτε heel ειτε face ωστε να αποδοκιμαστει ή να χειροκροτηθει αντιστοιχα;Τον εβαλαν ποτε να κανει κατι πιο συγκεκριμενο εκτος απο ακροβατικα;
Για να καταληξω η αποψη μου ειναι οτι ο Benjamin ειχε τις παλαιστικες ικανοτητες για να ειναι main eventer αλλα δεν του δοθηκε η ευκαιρια να αναδειχθει ειτε μεσα απο καλα feuds ειτε μεσα απο promos...

Aσχετο αλλα το 60 minutes Iron Match δεν παλευεται...Ημαρτον!!! 68.gif
Περιμενω προβλεψεις στο γνωστο μερος... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 23 2009, 20:36 ) *
Δεν ξερω αν ειναι τεμπελης αλλα ξερω οτι ποτε δεν ειχε την ευκαιρια να αναδειχθει...Πώς να μην συγκεντρωνει τοση αποδοκιμασια ο Miz (τον οποιο συμπαθω) οταν απο την πρωτη του εμφανιση στο Raw εχει την ανεση να ειναι στο μικροφωνο κανα πενταλεπτο σε καθε επεισοδιο...Ο Kingston μια χαρα χαρακτηρα εχει σχετικα με τον Shelton...Ειναι το (πρωην πια,αλλο κουφο και αυτο blink.gif ) παιδι απο την Τζαμαικα,ο χαμογελαστος τυπος,το παιδι του ηλιου και της διασκεδασης...Απο παλαιστες της δικης του προβολης δεν νομιζω να εχει κανεις κατι πιο βαθυ απο χαρακτηρα...Εχει ο Morrison,ο R-Truth ή ο Knox κατι πιο συγκροτημενο;Ο Benjamin παλι ειναι αυτος που δεν εχει καθολου χαρακτηρα...Πώς στηριχθηκε οταν ηταν ειτε heel ειτε face ωστε να αποδοκιμαστει ή να χειροκροτηθει αντιστοιχα;Τον εβαλαν ποτε να κανει κατι πιο συγκεκριμενο εκτος απο ακροβατικα;
Για να καταληξω η αποψη μου ειναι οτι ο Benjamin ειχε τις παλαιστικες ικανοτητες για να ειναι main eventer αλλα δεν του δοθηκε η ευκαιρια να αναδειχθει ειτε μεσα απο καλα feuds ειτε μεσα απο promos...

Aσχετο αλλα το 60 minutes Iron Match δεν παλευεται...Ημαρτον!!! 68.gif
Περιμενω προβλεψεις στο γνωστο μερος... wink.gif


Ασε, δεν εχω προλαβει να δω ουτε ενα επεισοδιο αυτη τη βδομαδα, ελεγα να δω χτες το RAW, τελικα θα το δω τωρα. Αν αντεξω, θα βαλω και ECW, αλλα δεν το κοβω. Προβλεψεις θα δεις, αλλα δεν ξερω αν θα ειναι αυριο ή την Κυριακη. Ακομα δεν ξερω καλα καλα ποια ειναι η οριστικη καρτα.
Να σου πω και για το bold: Ο Kingston εχει οντως αυτο που λες σαν χαρακτηρα, αλλα δεν παιρνει ποτε μικροφωνο. Ετσι ομως δεν μπορει να φτασει πολυ ψηλοτερα. Εγω θα τον κρατουσα ετσι, γιατι με αυτο το στυλ εγινε γνωστος, αλλα θα του προσθετα ενα στοιχειο. Σε καποιες κοντρες οταν αισθανεται να αδικειται ή να βρισκεται σε δυσκολη θεση, να μεταμορφωνεται, να φευγει το αφελες χαμογελο, να αλλαζει τελειως χαρακτηρα και να παιρνει την κατασταση στα χερια του(πχ να επιτιθεται στον αντιπαλο και να γινεται πιο σκληρος απ οτι κανονικα). Απο τους αλλους 3 που ανεφερες ομως, ο μεν Morrison δεν εχει κατι το ιδιαιτερο γιατι μολις 6 μηνες πριν εγινε face. Ακομα δεν εχει διαμορφωσει το gimmick του. O δε Κnox ειναι ο τρελος επιστημονας, που μιλαει σαν φιλοσοφος και σε πολυ ηρεμο τονο, αλλα μεσα στο ρινγκ αλλαζει τελειως συμπεριφορα(φερνει λιγο σε αυτο που περιγραφω πιο πανω για τον Kofi). Οσο για τον R-Truth, διαφωνω στο οτι δεν εχει πιο συγκροτημενο χαρακτηρα. Κατ αρχην εχει το στυλ του ραπερ. Εχει 2 catchphrases(and that's the Truth the whole Truth and nothing but the Truth και βεβαια το κλασικο what's up), ασχετα αν μιλαει σπανια και εχει το gimmick αυτου που προερχεται απο γκετο και φτωχες γειτονιες και εχει παλεψει πολυ για να φτασει εδω που εφτασε.
Μεχρι κι εγω εντυπωσιαστηκα απο το βαθος της αναλυσης μου! smiley.gif Ουτε για το Rey Mysterio δε θα μπορουσα να κανω τετοια αναλυση χαρακτηρα. Αληθεια, ο Batista τι αλλο εχει εκτος απο το οτι ειναι ο Animal και εχει εντυπωσιακο σωμα? Τι ειναι αυτο που τον κανει face, ενω σωματικα ταιριαζει σε heel?

Οντως 60 λεπτα Ιron Man match θα ειναι δυσκολα. Εδω θυμαμαι οταν ειχα δει το τριπλο dvd The history of the WWE Championship, επειδη ξεκινησα να βλεπω με τη σκεψη οτι θα δω πολλα ματς με διαφορετικους πρωταγωνιστες, δεν αντεξα να δω το Iron Man match HBK vs Bret Hart απο τη WM12! Και φαντασου οτι μιλαμε για Michaels και Hart, οχι για Cena και Orton.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 24 2009, 02:36 ) *
Να σου πω και για το bold: Ο Kingston εχει οντως αυτο που λες σαν χαρακτηρα, αλλα δεν παιρνει ποτε μικροφωνο. Ετσι ομως δεν μπορει να φτασει πολυ ψηλοτερα. Εγω θα τον κρατουσα ετσι, γιατι με αυτο το στυλ εγινε γνωστος, αλλα θα του προσθετα ενα στοιχειο. Σε καποιες κοντρες οταν αισθανεται να αδικειται ή να βρισκεται σε δυσκολη θεση, να μεταμορφωνεται, να φευγει το αφελες χαμογελο, να αλλαζει τελειως χαρακτηρα και να παιρνει την κατασταση στα χερια του(πχ να επιτιθεται στον αντιπαλο και να γινεται πιο σκληρος απ οτι κανονικα). Απο τους αλλους 3 που ανεφερες ομως, ο μεν Morrison δεν εχει κατι το ιδιαιτερο γιατι μολις 6 μηνες πριν εγινε face. Ακομα δεν εχει διαμορφωσει το gimmick του. O δε Κnox ειναι ο τρελος επιστημονας, που μιλαει σαν φιλοσοφος και σε πολυ ηρεμο τονο, αλλα μεσα στο ρινγκ αλλαζει τελειως συμπεριφορα(φερνει λιγο σε αυτο που περιγραφω πιο πανω για τον Kofi). Οσο για τον R-Truth, διαφωνω στο οτι δεν εχει πιο συγκροτημενο χαρακτηρα. Κατ αρχην εχει το στυλ του ραπερ. Εχει 2 catchphrases(and that's the Truth the whole Truth and nothing but the Truth και βεβαια το κλασικο what's up), ασχετα αν μιλαει σπανια και εχει το gimmick αυτου που προερχεται απο γκετο και φτωχες γειτονιες και εχει παλεψει πολυ για να φτασει εδω που εφτασε.
Μεχρι κι εγω εντυπωσιαστηκα απο το βαθος της αναλυσης μου! smiley.gif Ουτε για το Rey Mysterio δε θα μπορουσα να κανω τετοια αναλυση χαρακτηρα. Αληθεια, ο Batista τι αλλο εχει εκτος απο το οτι ειναι ο Animal και εχει εντυπωσιακο σωμα? Τι ειναι αυτο που τον κανει face, ενω σωματικα ταιριαζει σε heel?

Eνταξει ο Βatista μπoρει να μην εχει κατι αλλο εμφανες αλλα τοσα χρονια και μετα απο τοσα προμος ξερουμε οτι ειναι ο αντρας,ο βαρυς,ο προστυχος που ειναι σταρατος απ'την μια,αλλα και δεν θα μασησει να τα βαλει
με θεους(Evolution) και δαιμονες(Undertaker) απο την αλλη...Θα μπιπ και θα δειρει τους παντες στο εβδομαδιαιο αλλα στο ppv θα χασει με count out πανω στην ωρα που ειχε ετοιμο το Batista bomb...Αρα ξερουμε τι ειναι,ειναι ορατο το gimmic του...
Την διαφορα στην συγκροτηση του χαρακτηρα του R-Truth συγκριτικα με αυτον του Kingston ομολογω δεν την καταλαβαινω...Ο ενας ειναι gheto rapper,ο αλλος happy Jamaican...Ο ενας λεει what's up,ο αλλος s.o.s και bum-bum-bum...Aπο εκει και μετα τελος...Και οι δυο...(Προσπαθω να σε πλησιασω σε δειυσδηση στην αναλυση μου... tongue.gif )
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 24 2009, 02:36 ) *
Οντως 60 λεπτα Ιron Man match θα ειναι δυσκολα. Εδω θυμαμαι οταν ειχα δει το τριπλο dvd The history of the WWE Championship, επειδη ξεκινησα να βλεπω με τη σκεψη οτι θα δω πολλα ματς με διαφορετικους πρωταγωνιστες, δεν αντεξα να δω το Iron Man match HBK vs Bret Hart απο τη WM12! Και φαντασου οτι μιλαμε για Michaels και Hart, οχι για Cena και Orton.

Oυτε εγω εχω αντεξει να δω ολο το συγκεκριμενο...(Ντροπη μου 68.gif )
Εδω δεν αντεξα καν να δω το 30 minutes Iron Match Angle vs Michaels σε καποιο επετειακο Raw προ πενταετιας περιπου...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 24 2009, 02:53 ) *
Την διαφορα στην συγκροτηση του χαρακτηρα του R-Truth συγκριτικα με αυτον του Kingston ομολογω δεν την καταλαβαινω...Ο ενας ειναι gheto rapper,ο αλλος happy Jamaican...Ο ενας λεει what's up,ο αλλος s.o.s και bum-bum-bum...Aπο εκει και μετα τελος...Και οι δυο...(Προσπαθω να σε πλησιασω σε δειυσδηση στην αναλυση μου... tongue.gif )


Ναι, αλλα το ghetto rapper ειναι βαθυτερο σαν gimmick απο τον απλο χαρακτηρα του Τζαμαικανου. Υποκρυπτει και αλλα πραγματα(τωρα εχουμε φτασει σε μεγαλο βαθος πιστευω laugh.gif ).
Στο μεταξυ γελασα πολυ με τον Τriple H που ελεγε στο τελευταιο επεισοδιο του RAW στον Kofi Kingston "Aren't you supposed to be Jamaican? Where is your accent?". Το ιδιο και με τον R-Truth που μπαινει μια φορα στο ρινγκ για να παιξει με τον Jericho και του χωνει το μικροφωνο στη μουρη και του λεει "What's up Chris?" smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Βasketforum members........WASSUPP?????
T.W.Is.M.
Και τελικα εισακουστηκαν ολοι οσοι εκραζαν το WWE για τη φαινομενικη επιλογη του να βαλει στο PPV τους Drew McIntyre & Eric Escobar αντι για μεγαλυτερα ονοματα και πιο εμπειρους, οπως ο Matt Hardy. Στο τελευταιο επεισοδιο του Smackdown εγινε ενα ματς 4-on-5 μεταξυ Dolph Ziggler, JTG, Drew McIntyre & Eric Escobar vs Matt Hardy, Finlay, R-Truth & Hart Dynasty με τους νικητες να παιρνουν τις θεσεις της ομαδας του Smackdown για την Κυριακη. Ο Matt Hardy κερδισε τον αγωνα για την ομαδα του με το twist of fate και ετσι η συνθεση της Team Smackdown αλλαξε προς το καλυτερο.
Μηπως δεν ηταν προσχεδιασμενο τελικα να γινει η αλλαγη, αλλα οι συγγραφεις καταλαβαν οτι η συνθεση που ειχαν φτιαξει δεν τραβαγε και εβαλαν τους αλλους για να βελτιωσουν το ματς?
Οι προβλεψεις μου ειναι ηδη ετοιμες εδω
OnLy_PAS-AthEnS
Πολυ καλυτερη η ομαδα τωρα με μονους heel αν θυμαμαι καλα τους Τζερικο και Κανε!
Αυτος ο Ματ Χαρντι σαν να εχει κανει λιγο μπυροκυλι μου φενεται ε???
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 24 2009, 22:49 ) *
Πολυ καλυτερη η ομαδα τωρα με μονους heel αν θυμαμαι καλα τους Τζερικο και Κανε!
Αυτος ο Ματ Χαρντι σαν να εχει κανει λιγο μπυροκυλι μου φενεται ε???


Heel ειναι και η Hart Dynasty. Υπαρχει ομως καλυτερη κατανομη, ειναι πλεον 3+4(faces+heels), αντι για 2+5 που ηταν πριν.
Ο Matt Hardy οντως εχει κανει κοιλια. Καποτε πετουσε οπως ο αδερφος του, τωρα παει να γινει mat wrestler, σαν τον Kurt Angle και τον Benoit.
OnLy_PAS-AthEnS
Ναι ναι ξεχασα Hart dyansty( ο καραφλας πως ειναι ετσι χαχα).
Τωρα ο Ματ Χαρτνι παει να γινει τυπου Benoit αλλα χανει ευκολα ετσι!!Κριμα.....
Παντως μου αρεσει πολυ ο R-Truth....WASSUUPP??
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 24 2009, 21:54 ) *
Ο Matt Hardy οντως εχει κανει κοιλια. Καποτε πετουσε οπως ο αδερφος του, τωρα παει να γινει mat wrestler, σαν τον Kurt Angle και τον Benoit.

Σωστη παρατηρηση μονο που δεν νομιζω οτι ο Matt το'χει...Eκτος οτι εχει γινει σαν ντολμας και ο χαρακτηρας του ειναι αδιαφορος,πώς να γινει mat wrestler οταν η τεχνικη του ειναι μετρια;Ο King Of The Ring William Regal ειναι καλυτερος... shot.gif

υγ:Ρε παιδια απορω πως γινεται να σας αρεσει αυτο το πραγμα που θελει να λεγεται τραγουδι/μουσικη κτλ;Για το τραγουδι του R-Truth μιλαω...Πσοσωπικα οχι απλα δεν μου αρεσει,μπορω να πω οτι με εκνευριζει...Σιγουρα απο τα πιο αποκρουστικα τραγουδια που εχω ακουσει στη ζωη μου... 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 25 2009, 14:45 ) *
Σωστη παρατηρηση μονο που δεν νομιζω οτι ο Matt το'χει...Eκτος οτι εχει γινει σαν ντολμας και ο χαρακτηρας του ειναι αδιαφορος,πώς να γινει mat wrestler οταν η τεχνικη του ειναι μετρια;Ο King Of The Ring William Regal ειναι καλυτερος... shot.gif

υγ:Ρε παιδια απορω πως γινεται να σας αρεσει αυτο το πραγμα που θελει να λεγεται τραγουδι/μουσικη κτλ;Για το τραγουδι του R-Truth μιλαω...Πσοσωπικα οχι απλα δεν μου αρεσει,μπορω να πω οτι με εκνευριζει...Σιγουρα απο τα πιο αποκρουστικα τραγουδια που εχω ακουσει στη ζωη μου... 68.gif


What's up John Morrison??? smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 25 2009, 14:30 ) *
What's up John Morrison??? smiley.gif

kill.gif torture.gif ugly_tocktock.gif
Θα ειχες μεγαλυτερη επιτυχια (στο σπασιμο νευρων) αν ποσταρες και το βιντεακι εισοδου απο το titantron...Ειχα τον Pas Giannena να λεει ολη την ωρα What's up,τωρα εχω και σενα;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 25 2009, 15:40 ) *
kill.gif torture.gif ugly_tocktock.gif
Θα ειχες μεγαλυτερη επιτυχια (στο σπασιμο νευρων) αν ποσταρες και το βιντεακι εισοδου απο το titantron...Ειχα τον Pas Giannena να λεει ολη την ωρα What's up,τωρα εχω και σενα;


Αφου επιμενεις...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 25 2009, 16:21 ) *
Αφου επιμενεις...

Eδω η απαντηση που αξιζει σ'αυτη την ηχορυπανση...Σ'ευχαριστουμε Drew... 77.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Morrison πολυ heel εισαι!!!(χαχα)!
Καθε φιλος του SmackDown που γουσταρει face του αρεσει το theme song του R-Truth!
Ειναι ενα ειδος entrance poy mesv tvn logivn ton fernei poly konta ston kosmo!!!
Εμενα μου αρεσει και παλαιστικα ο R και πιστευω πως με την καταλληλη προβολη και λιγη προπονηση παραπανω μπορει να γινει main eventer for World HeavyWeight championship καθως λειπουν ατομα(μου θυμιζει λιγο the Rock ,kaμια σχεση απλα η επαφη του με τον κοσμο μου φερνει λιγο απο τα θρυλικα τοτε χρονια)!!!!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 25 2009, 17:19 ) *
Morrison πολυ heel εισαι!!!(χαχα)!

Kατα κανονα συμπαθω τους heels αλλα υπαρχουν και faces που μου αρεσουν...
QUOTE(PasGiannna @ Oct 25 2009, 17:19 ) *
Εμενα μου αρεσει και παλαιστικα ο R και πιστευω πως με την καταλληλη προβολη και λιγη προπονηση παραπανω μπορει να γινει main eventer for World HeavyWeight championship καθως λειπουν ατομα(μου θυμιζει λιγο the Rock ,kaμια σχεση απλα η επαφη του με τον κοσμο μου φερνει λιγο απο τα θρυλικα τοτε χρονια)!!!!

ugly1.gif ugly_tocktock.gif torture.gif kill.gif guns.gif hammer.gif 19.gif 24.gif angry_red.gif hippy.gif.jpeg jedi.gif magic.gif
Το σκοτωσες βρε εσυ...
Μain eventer o R-Truth;;;;Γιατι;Eπειδη εχει ωραιο theme song;Απο που και ως που;;;;Eισαι και ιεροσυλος παναθεμα σε...
OnLy_PAS-AthEnS
Γιατι ρε συ.Σωματικα τερας ειναι καλος,παλαιστικα μπορει να διορθωθει και αν σκεφτεις οτι εχουμε και ελειψη main-eventers μπορει!.Ή μηπως ειναι καλυτερος ο CM PUNK ...μπλιαχ!!!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 25 2009, 17:49 ) *
Ή μηπως ειναι καλυτερος ο CM PUNK ...μπλιαχ!!!

Κλασεις ομως...Σε ολα τα επιπεδα...
OnLy_PAS-AthEnS
Μπορει να ισχιει 150 % αλλα εγω δεν μπορω να πιστεψω οτι για main-eventer κανει ενας που το παιζει ο ανθρωπος-υγεια και οχι ενας που με πολυ δουλεια μπορει να γινει ενας καλος face main-eventer και να τον γουσταρει ο κοσμος και να εχει και μικροφωνω καλο!
T.W.Is.M.
Μου φαινεται οτι σ αυτο το thread θα αρχισω να μιλαω σε τριτο προσωπο, σαν το Rock! smiley.gif
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 25 2009, 18:00 ) *
εγω δεν μπορω να πιστεψω οτι για main-eventer κανει ενας που το παιζει ο ανθρωπος-υγεια

rolleyes.gif Εγραψε... icon_drunk.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 25 2009, 19:43 ) *
Μου φαινεται οτι σ αυτο το thread θα αρχισω να μιλαω σε τριτο προσωπο, σαν το Rock! smiley.gif

Δεν σε εννοησα... 39.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Χαχα τεσπα!Λοιπον ως γνωστες που ειστε εχετε να μου προτεινετε να δω σημερα κατι?...Μην ειναι πανω απο 1 Gb omvw gιατι ειπα θελω να το δω σημερα..biggrin.gif
T.W.Is.M.
Μολις ειδα ενα ματς απο το Best of Smackdown, Eddie Guerrero & Tajiri vs The world's greatest tag team! Φοβερο ματς, μοναδικο τελος(οχι και τοσο μοναδικο, γιατι το εκανε ξανα στο τελευταιο ματς της ζωης του ο Eddie). Οταν ειχα ξαναρχισει να βλεπω Smackdown στο Magic το 2004 ηταν πρωταθλητης και μου ειχε γινει απο τοτε πολυ συμπαθης. Μεχρι και σημερα θα τον εβαζα στους favorite top 10 of all time. Οτι και να λενε καποιοι για τον τιτλο του Mysterio, οτι δοθηκε χαριστικα εξαιτιας του θανατου του Guerrero, οτι ηταν το reign που θα επαιρνε ο Eddie και το πηρε προς τιμη του φιλου του, οτι δεν ηταν καλος πρωταθλητης κλπ, εγω πιστευω οτι καλα εκαναν και του εδωσαν τον τιτλο, εστω και προς τιμη του φιλου του. Αξιζε περισσοτερους τιτλους ο Εντι και αφου δεν τους πηρε αυτος, καλως πηρε και εναν ο Rey.

QUOTE(john morisson @ Oct 25 2009, 21:55 ) *
rolleyes.gif Εγραψε... icon_drunk.gif

Δεν σε εννοησα... 39.gif


Απλα εβλεπα το μεσημερι ενα μερος απο το Best of Smackdown, ειδα το Rock μεσα σ αυτο και μου ηρθε το ασχετο που εγραψα.

PasGiannna ο CM Punk ειναι μεγαλη μορφη με αυτο το χαρακτηρα. Εμενα που ειμαι στο αλλο ακρο απο τον Morrison ειναι ισως ο 2ος καλυτερος μου heel, μετα φυσικα απο τον Edge. Tον εχεις αδικησει πιστευω. Ειναι κατι σαν heel-wannabe face, που ειναι υγιης, μακρια απο ξενες ουσιες και προσπαθει να μαθει στον κοσμο το σωστο(που αν το καλοσκεφτεις ειναι σωστο, ασχεται αν ολο αυτο γινεται για χαρη του σεναριου).
Επισης, για αυτο που θες να δεις σημερα, επειδη δεν εχω καποια εμπνευση(εγω θα βαλω τη συνεχεια απο το best of SD, που το εχω φτασει στη μεση), κατεβασε καποιο προηγουμενο PPV. Αν εχεις τις Wrestlemania και δεν τις εχεις δει ολες, προτεινω τη 17 ή τη 16(αν ειχε Undertaker η 16, μπορει να την προτεινα και περισσοτερο απ την αλλη).
OnLy_PAS-AthEnS
θελω αν δω το τοπ οφ SmackDown αλλα ειναι τεραστιο και βαριεμαι να το κατεβασω!...αλλα τι να κανω θα το κανω ακι αυτο το κακο!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 25 2009, 20:00 ) *
Χαχα τεσπα!Λοιπον ως γνωστες που ειστε εχετε να μου προτεινετε να δω σημερα κατι?...Μην ειναι πανω απο 1 Gb omvw gιατι ειπα θελω να το δω σημερα..biggrin.gif

Γιατι δεν την ψαχνεις λιγο με παλιο ECW;Tοτε πραγματικα επαιζε hardcorια , θα σου αρεσει...Τουλαχιστον αυτο κανω εγω αυτην την εποχη...ECW Οne Night Stand 2005 και 2006 για αρχη...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 25 2009, 21:33 ) *
Γιατι δεν την ψαχνεις λιγο με παλιο ECW;Tοτε πραγματικα επαιζε hardcorια , θα σου αρεσει...Τουλαχιστον αυτο κανω εγω αυτην την εποχη...ECW Οne Night Stand 2005 και 2006 για αρχη...


Κατι ασχετο. Επειδη δεν εχω παρακολουθησει την ιστορια, θελω τη γνωμη σου για το Invasion γενικα. Και σαν σεναριο και σαν αγωνες και σαν εξελιξη. Το μονο που εχω δει ειναι τα main events των PPV του 2001, μεταξυ των οποιων το tag team match στο Invasion(το PPV) το καλοκαιρι και το κλασικο elimination match στο Survivor Series και γενικα τα ματς μεταξυ Stone Cold και Angle, Rock και Jericho. Αξιζει να το ψαξω περισσοτερο ή οχι? Μηπως στο Rise and Fall of WCW θα βρω σχετικα ματς?

edit: Τα βασικα τα ξερω, πιο πολυ ψαχνω κατι σαν αξιολογηση, οχι τι εγινε τοτε και πως παρουσιαστηκε.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 25 2009, 22:05 ) *
Κατι ασχετο. Επειδη δεν εχω παρακολουθησει την ιστορια, θελω τη γνωμη σου για το Invasion γενικα. Και σαν σεναριο και σαν αγωνες και σαν εξελιξη. Το μονο που εχω δει ειναι τα main events των PPV του 2001, μεταξυ των οποιων το tag team match στο Invasion(το PPV) το καλοκαιρι και το κλασικο elimination match στο Survivor Series και γενικα τα ματς μεταξυ Stone Cold και Angle, Rock και Jericho. Αξιζει να το ψαξω περισσοτερο ή οχι? Μηπως στο Rise and Fall of WCW θα βρω σχετικα ματς?

edit: Τα βασικα τα ξερω, πιο πολυ ψαχνω κατι σαν αξιολογηση, οχι τι εγινε τοτε και πως παρουσιαστηκε.

Eνδιαφερον θεμα αλλα δεν νομιζω να ειμαι σε θεση να σου προσφερω ασφαλη αξιολογηση...Ξερω την ιστορια,εχω δει καποια ματς αλλα δεν εχω παρακολουθησει το storyline στην ροη του για να το κρινω...Ξερω οτι το Invasion storyline επικριθηκε αφενος γιατι επικεντρωθηκε αρκετα στην McMahon family και στα οικογενειακα της και αφετερου επειδη απουσιασαν απο αυτο αστερια πρωτου μεγεθους του WCW...Στο Rise And Fall of WCW δεν νομιζω να περιλαμβανεται(αν θυμαμαι καλα)κατι ιδιαιτερο απο Invasion era περα απ'την αρχη ουσιαστικα της ιστοριας,την παρεμβαση-δηλωση του Shane στο Raw οτι αγορασε το WCW...
Ασχετο επισης αλλα ψαχνοντας τελευταια περι παλιου ECW βρηκα οτι εχει κυκλοφορησει απο το WWE dvd The Rise And Fall of ECW και αναφερεται στην χρυση εποχη του πραγματικου ECW περιοδου 1992-2001...Δεν το εχω ψαξει ακομα αλλα ελπιζω καπου να υπαρχει...
morrison
Ο Batista μολις αποκταει εναν fan... rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.