Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 26 2010, 21:46 ) *
Πολλα κοινα με το δημοφιλη ηρωα του θεατρου σκιων εχει. Κι ο Μακ Κατσικης ομως δεν παει πισω. Με τη φωνη του Μαστορακη απο τη δεκαετια του 60 και με την αλογοουρα που δεν μπορει να κρατηθει πιασμενη κατα τη διαρκεια του αγωνα...

Kακιες... blink.gif
Η αλογοουρα Μακ Κατσικη ειναι αληθεια καπως ατιθαση...Αντιθετα αυτη του RVD για παραδειγμα ηταν παντα πιο πειθαρχημενη...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 26 2010, 21:46 ) *
Ας κανονισει ο Βινς να μην κανει καμια βλακεια ομως και του δωσει κανενα MITB. Αλλωστε το πουλεν μου εχει την ικανοτητα να βγαλει κανενα μοναδικο τελειωμα του αγωνα που να μεινει για χρονια...

Αστο...
Το MITB μπορει καλιστα να μετονομαστει σε Shelton Benjamin match,χρονια τωρα...
captain charisma
διαβαζω σε wrestilng sites με ειδησεις οτι επικρατεστερος να κερδισει το rumble θα ειναι ο παιχταρας...θα ξενερωσω πολυ αν γινει κατι τετοιο..καλυτερα να κερδισει καποιος αλλος οπως μορισον κοφι εντζ αν επιστρεψει...παλι τα ιδια να βλεπουμε?αλλα σ καποιο ματς τιτλου πρεπει να χωσουν τον παιχταρα στη μανια....
morrison
QUOTE(captain charisma @ Jan 26 2010, 23:54 ) *
-διαβαζω σε wrestilng sites με ειδησεις οτι επικρατεστερος να κερδισει το rumble θα ειναι ο παιχταρας...
-αλλα σ καποιο ματς τιτλου πρεπει να χωσουν τον παιχταρα στη μανια....

Ενα μεγαλο respect απο μενα που αναφερεις τον Levesque παιχταρα θυμιζοντας μου εποχες TV Magic και τις μεταδοσεις με υποτιτλους...Mπατιστα το ζωο και δεν συμμαζευεται... 77.gif

Για να δουμε,θα γυρισει;Μου ελειψε...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Jan 30 2010, 18:43 ) *
Ενα μεγαλο respect απο μενα που αναφερεις τον Levesque παιχταρα θυμιζοντας μου εποχες TV Magic και τις μεταδοσεις με υποτιτλους...Mπατιστα το ζωο και δεν συμμαζευεται... 77.gif

Για να δουμε,θα γυρισει;Μου ελειψε...


Αργοτερα σημερα πιστευω οτι θα εχει ανεβει κειμενο με προβλεψεις μου στο γνωστο μερος. Δυστυχως λογω τεχνικου προβληματος δεν μπορω να το ανεβασω εγω κι ετσι το εχω στειλει στο συνιδιοκτητη για να το περασει. Μεχρι τωρα εχει ανεβει το μισο(προβλεψη για τα 3 ματς τιτλου και το μισο κειμενο για το Rumble-λειπει το ματς της Piggy James και το δευτερο μισο του Rumble match που περιλαμβανει και την προβλεψη).
Με λιγα λογια παντως βλεπω 1 νεο πρωταθλητη στα 4 ματς, τον Orton, και το Ζωο( tongue.gif ) να κερδιζει το Rumble. Εκτος κι αν επιστρεψει ο αξιοτιμος κυριος Copeland. Κι αυτος ομως μπορει να επιστρεψει, να περιμενουν ολοι οτι θα κερδισει και απλα να προκαλεσει τον αποκλεισμο του Jericho.
captain charisma
καλο θα ηταν να κερδισει το rumble ενας εκ των εντζ κινγκστον μορισον η πανκ...ενα αλλο αουτσαιντερ για το royal rumble ειναι ο chris jericho..πολυ θα ηθελα να κερδισει αυτος και να παει στη μανια για ματς τιτλου με τον τακερ.ματσαρα θα βγαλουν πιστευω..εκτος αν χασει ο τακερ αυριο απ το μιστεριο και παει αυτος στη μανια ως πρωταθλητης.εχουμε και το no way out...γενικα εχει πολυ δρομο μεχρι τη μανια...

σε καμια περιπτωση δεν θελω να κερδισει ο παιχνιδης η ο μαικλς...παλια τα ιδια θα βλεπουμε?
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Jan 30 2010, 23:25 ) *
καλο θα ηταν να κερδισει το rumble ενας εκ των εντζ κινγκστον μορισον η πανκ...ενα αλλο αουτσαιντερ για το royal rumble ειναι ο chris jericho..πολυ θα ηθελα να κερδισει αυτος και να παει στη μανια για ματς τιτλου με τον τακερ.ματσαρα θα βγαλουν πιστευω..εκτος αν χασει ο τακερ αυριο απ το μιστεριο και παει αυτος στη μανια ως πρωταθλητης.εχουμε και το no way out...γενικα εχει πολυ δρομο μεχρι τη μανια...

σε καμια περιπτωση δεν θελω να κερδισει ο παιχνιδης η ο μαικλς...παλια τα ιδια θα βλεπουμε?


Δε νομιζω οτι θα κερδισει ουτε ο Triple H ουτε ο Michaels. Αν δεν κερδισει ο Batista, οπως εγραψα πιο πανω, περιμενω επιστροφη του Edge με νικη ή νικητη τον Cena. O Jericho με τον Undertaker θα εβγαζαν πολυ ωραιο ματς, αλλα νομιζω οτι ο Jericho θα παιξει για τον τιτλο με τον Edge. Kαι μου χει καρφωθει η σκεψη εδω και μηνες οτι οι δυο DX θα παιξουν αντιπαλοι...
captain charisma
HE IS BACK!!!!!!!!!!

αυτο μονο τπτ αλλο λολ
morrison
56.gif Eτσι.

υγ:Αργοτερα με λεπτομερειες οποιος θελει,για την ωρα μπραβο στον εκπληκτικο CM Punk!
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Feb 1 2010, 07:49 ) *
HE IS BACK!!!!!!!!!!

αυτο μονο τπτ αλλο λολ


Αυτος κι ο Τζορνταν! 3 στιγμες ξεχωρισαν ομως για μενα.
1)Το κηρυγμα του CM Punk εν μεσω Rumble
2)O αποκλεισμος του Great Khali απο...
3)Το διπλο clothesline των DX στο Μακ Κατσικη γιατι μας απαλλαξε απο την ενοχλητικη παρουσια του

Και μια bonus: Το highlight καριερας του Ron Killings που απεκλεισε τα δυο τερατα ταυτοχρονα!

Χειροτερη στιγμη το ματς των divas. Ειπαμε δεν ειναι για πανω απο 10λεπτο, αλλα αυτο ηταν παρωδια.

edit: Κατι ενδιαφερον που διαβασα μολις τωρα.
Κυκλοφορησε καποιο τοπικο διαφημιστικο στις ΗΠΑ στην περιοχη που θα γινει το Elimination Chamber σε 3 εβδομαδες. Σ αυτο αναφεροταν οτι στο επομενο PPV θα υπαρχουν 2 Elimination Chambers, κατι που περιμεναμε, αλλα αυτο του RAW θα ειναι για το WWE Championship ενω αυτο το Smackdown για το ποιος θα αντιμετωπισει τον World Champion στη Wrestlemania(No1 contenders' match δηλαδη). Μηπως αυτο ανατρεπει καποια σεναρια που ειχαμε γραψει εδω?
morrison
Λοιπον,το Rumble ηταν οπως περιπου το περιμενα...Αδιαφορα singles και ενα πολυ ωραιο Rumble match...
O Cm Punk μου πηρε το σκαλπ,δεν θυμαμαι να εχω ξαναδει κατι αναλογο σε Rumble match και εχω δει πολλα...Το παιδι αξιζει πολλα,φοβερος παλαιστης ειναι και το ξερουμε αλλα πλεον το gimmic του ειναι οτι πιο ενδιαφερον εχω δει εδω και χρονια και τα promos που κανει ειναι απολαυση...
Η επιστροφη του Edge ηταν αναμενομενη αλλα δεν ξερω ποσο αναμενομενο ηταν να παρει και το Rumble...To πλανο του σκηνοθετη στο τελος με τον Cena να παραπαιει στα σκοινια και τον Edge να καιροφυλακτει με εκανε να σηκωθω απ'την καρεκλα μου και να φωναζω ''Καν'το,παμε,spear,πετα τον'' και αυτο μου αρκει απο ενα PPV... rolleyes.gif
Σε γενικες γραμμες ηταν ενα καλο PPV με αρκετα ενδιαφεροντα σεναριακα,κυριως,spots...

Moλις ειδα το RAW,το οποιο σε συνδυασμο και με αυτο που λεει και ο T.W.Is.M απο πανω ομολογω οτι με μπερδεψε καπως εν'οψει Mania...Καλυτερα ομως,δεν λεει να ξερουμε το σεναριο δυο μηνες πριν.
Ο Edge χαρισε ενα promo που μονο αυτος μπορει να δωσει και το Vince vs Bret συνεχιζεται χωρις να ξερει κανεις πως θα καταληξει...
T.W.Is.M.
Εμενα παλι το RAW αυτης της εβδομαδας με ξεμπερδεψε αρκετα. Πλησιαζω ολο και περισσοτερο στην καρτα της Wrestlemania.
Δε νομιζω οτι ο Edge θα παει στο RAW, δε νομιζω οτι θα παιξει με το Sheamus. Στο Elimination Chamber πιστευω οτι θα κερδισει τον τιτλο ο Jericho και οι δυο τους θα παιξουν αντιπαλοι στη WM26.
Η ιστορια του Bret με το Vince πιστευω οτι θα καταληξει σε ενα ματς Cena vs Batista. Ας θυμηθει κανεις ποιος ειχε παρεμβει στο προηγουμενο RAW υπερ του Bret και τι εκανε ο Batista σε αυτο το επεισοδιο. Ο κοσμος στις εξεδρες φναζε Cena-Cena στο κλεισιμο του RAW. Ισως προκειται για κατι αναλογο με το Battle of the Billionaires 3 χρονια πριν.
Νομιζω οτι ο ΗΒΚ θα παρει τελικα αυτο που θελει, δηλαδη ενα ματς με τον Undertaker. Το πως θα τα καταφερει δεν το ξερω, αλλα υπαρχουν τροποι.
Τελος βλεπω τον Orton να παιζει με τον DiBiase Jr για να γινει η διαλυση της Legacy που περιμενουμε τοσο καιρο. Bλεπω τον Τεντ να αποκλειει τον Ορτον στο Elimination Chamber...
Τι μενει? Μα ο Triple H. Κι αφου δεν υπαρχει κατι αλλο στον οριζοντα, τον βλεπω στο ματς για το WWE Championship. Πιθανος αντιπαλος ο Sheamus, που λεγεται οτι υποστηριζεται πολυ απο τον HHH.

Aλλες σκεψεις-σεναρια που μου ερχονταν βλεποντας το RAW:
Ισως ο Edge παιξει στο Elimination Chamber εναντιον του Big Show. Για να λυθει και το θεμα του ποιος ειναι καλυτερος παρτενερ του Jericho.
O HBK ειναι εκτος Chamber, μηπως στραφει εναντιον του Batista που τον απεκλεισε στο Rumble? Μηπως μπει κανενας ειδικος ορος, ωστε αν τον κερδισει στο Elimination Chamber να παιξει με τον Undertaker? 'Η εναλλακτικα, μηπως αναμειχθει στο Chamber του Smackdown, ωστε να χασει τον τιτλο ο Undertaker και ετσι να στραφει ο ιδιος ο Taker εναντιον του?
Οι DX πιστευω οτι θα χασουν τους τιτλους στο tag team την αλλη βδομαδα. Δεν ξερω απο ποιους, αλλα δε θα ηταν καλο ματς για τη WM το εξης: Big Show & The Miz vs Mark Henry & MVP για το tag team championship. Ακομα καλυτερα: το ιδιο ματς για το tag team championship ΚΑΙ για το US Championship?
Φαβορι για το Money in the Bank βλεπω ηδη και τον λενε Kofi Kingston. Βλεπω και αουτσαιντερ ομως και το ονομα του ειναι...CM Punk!
Τελος, μετα τη WM αναμενεται ριζικη αλλαγη στο ECW. Μαλλον θα αλλαξει το ονομα και θα χρησιμοποιουνται πιο πολυ νεοτεροι σε ηλικια και εμπειρια. Αρα παμε για υποβαθμιση, πραγμα που σημαινει οτι ο Christian δε χωραει πλεον εκει. Η αισθηση που εχω ειναι οτι θα κρατησει τον τιτλο του ECW μεχρι και τη WM και μετα ειτε θα αλλαξει σοου μεσω του ντραφτ ειτε θα ξεκινησει καποιο σεναριο που θα "εξαφανισει" τον τιτλο. Δεν ξερω ποιον θα εχει για αντιπαλο στη WM, εχω 2 ονοματα στο μυαλο μου αλλα και οι 2 ταιριαζουν γαντι στο Money in the Bank και γι αυτο μαλλον αποκλειονται.

edit: Στο χτεσινο επεισοδιο του ECW που δεν εχω δει ακομα, ανακοινωθηκε οτι το ECW σταματαει στο τελος του μηνα και αντικαθισταται απο το WWE NXT(=Next Generation). Αρα ο Christian μαλλον θα ειναι χωρις τιτλο στη WM και μαλλον παει στο Money in the Bank. Eκει τον θεωρω ισχυρο αουτσαιντερ. Η θεση του ισχυροποιειται πιο πολυ απο τη φημη οτι στη WM θα γινει αγωνας hair vs mask, CM Punk vs Rey Mysterio. Αν ειναι ετσι κανεις τους δεν παιρνει μερος στο MITB(θελω να δω ποιοι θα συμμετεχουν τοτε...)
morrison
Βασικα τεινουμε στην καρτα που ειχα αναφερει ως plan b εδω και γυρω στις 10 μερες.
QUOTE(john morisson @ Jan 24 2010, 17:58 ) *
Μια αλλη εκδοχη ειναι το HBK vs Taker 2...
Αντιστοιχα ο ΗΗΗ στο νεο καταλευκο πουλεν του και ο Γ.Τ.Κ στον Γ.Τ.Ε...Και ο Dave κανονικα στον Cena...Και ο Rey στον Punk και οι Καναδοι μεταξυ τους...

Η αλήθεια ειναι οτι αν τελικα συνεβαινε αυτο που ειπες οτι διαβασες,οτι το elimination chamber του Smackdοwn θα βγαλει νο1 contender και οχι πρωταθλητη,τοτε τα πραγματα θα περιπλεκονταν γιατι αυτο θα σημαινε οτι πρωταθλητης στην Mania θα πηγαινε ο Taker και οχι ας πουμε ο Y2J.Aλλα δεν νομιζω...
Οποτε θα συμφωνησω και θα συμπληρωσω οτι αποκαλυφθηκε η απαντηση σε κατι που συζητουσαμε προσφατα,το πως θα θεμελιωθει το storyline στο Cena vs Batista... wink.gif
Στα υπολοιπα συμφωνω οτι εχουν πιθανοτητες να συμβουν ως σεναρια,το δε mitb μπορει καλιστα να ειναι με Kofi,Morrison,Christian,Shelton,Swagger,Kane για παραδειγμα.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 3 2010, 22:18 ) *
Βασικα τεινουμε στην καρτα που ειχα αναφερει ως plan b εδω και γυρω στις 10 μερες.

Η αλήθεια ειναι οτι αν τελικα συνεβαινε αυτο που ειπες οτι διαβασες,οτι το elimination chamber του Smackdοwn θα βγαλει νο1 contender και οχι πρωταθλητη,τοτε τα πραγματα θα περιπλεκονταν γιατι αυτο θα σημαινε οτι πρωταθλητης στην Mania θα πηγαινε ο Taker και οχι ας πουμε ο Y2J.Aλλα δεν νομιζω...


Οχι απαραιτητα. Θα μπορουσε να παιξει στο Elimination Chamber Undertaker vs Jericho και να κερδιζε ο Y2J...
Ουσιαστικα παντως παμε προς το σεναριο που ειχες πει.


QUOTE(john morisson @ Feb 3 2010, 22:18 ) *
Οποτε θα συμφωνησω και θα συμπληρωσω οτι αποκαλυφθηκε η απαντηση σε κατι που συζητουσαμε προσφατα,το πως θα θεμελιωθει το storyline στο Cena vs Batista... wink.gif
Στα υπολοιπα συμφωνω οτι εχουν πιθανοτητες να συμβουν ως σεναρια,το δε mitb μπορει καλιστα να ειναι με Kofi,Morrison,Christian,Shelton,Swagger,Kane για παραδειγμα.


Ηδη σου εχω μια καρτα ετοιμη, οπως τη σκεφτηκα μετα το RAW:

Sheamus vs Triple H για το WWE Championship(σαν πρωταθλητης μπαινει ο Sheamus γιατι ειναι ο μονος τροπος να βρεθει σε αυτο το ματς)
Chris Jericho vs Edge για το World Championship
Undertaker vs Shawn Michaels(αυτο κανονικα το κρατας για main event, τελευταιο απ ολα, ακομα κι απ το Y2J/Edge που θα ειναι μεγαλο ματς)
John Cena(με τον Bret Hart) vs Batista(με το Βινς)
CM Punk vs Rey Mysterio hair vs mask(ανυπομονω να δω τον Punk ξυρισμενο...)
Randy Orton vs Ted DiBiase
The Miz & Big Show vs Mark Henry & MVP για το Unified tag team championship
Drew McIntyre vs Kane για το Intercontinental championship
Money in the Bank
Kofi Kingston vs Cody Rhodes vs John Morrison vs Matt Hardy vs R-Truth vs Christian vs Shelton Benjamin vs Yoshi Tatsu

Στο MITB μπορουν επισης να μπουν Jack Swagger, Carlito, Evan Bourne, Dolph Ziggler, Zack Ryder, αλλα στους 4 πρωτους δε βλεπω διαθεση να τους προωθησουν και ο Ryder βρισκεται πιο πισω απο πλευρας ονοματος απο τους υπολοιπους. Υπογραμμισμενοι οι πιθανοι νικητες...
Πως τη βλεπεις σαν πρωτη σκεψη?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 3 2010, 21:28 ) *
Πως τη βλεπεις σαν πρωτη σκεψη?

Nαι,προς τα εκει δειχνει να πηγαινει το πραγμα.Απλα ας κραταμε μια πισινη γιατι ολα ανατρεπονται στο WWE...Kαι εχουμε αρκετο καιρο ακομα μεχρι την Mania...
Αν υποθεσουμε οτι ειναι αυτη η καρτα τοτε θα ελεγα οτι ειναι επαρκης...Δεν θα την χαρακτηριζα ουτε πολυ καλη αλλα ουτε και ασχημη...Εχει καποια ματς που με εξιταρουν(y2j vs edge,punk vs mysterio,mitb,taker vs hbk 2)και καποια αλλα εντελως προβλεψιμα(hhh vs sheamus,orton vs dibiase).
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 4 2010, 04:29 ) *
Nαι,προς τα εκει δειχνει να πηγαινει το πραγμα.Απλα ας κραταμε μια πισινη γιατι ολα ανατρεπονται στο WWE...Kαι εχουμε αρκετο καιρο ακομα μεχρι την Mania...
Αν υποθεσουμε οτι ειναι αυτη η καρτα τοτε θα ελεγα οτι ειναι επαρκης...Δεν θα την χαρακτηριζα ουτε πολυ καλη αλλα ουτε και ασχημη...Εχει καποια ματς που με εξιταρουν(y2j vs edge,punk vs mysterio,mitb,taker vs hbk 2)και καποια αλλα εντελως προβλεψιμα(hhh vs sheamus,orton vs dibiase).


Μιλας για τα κυρια ματς φανταζομαι. Γιατι στα υπολοιπα αυτοσχεδιαζω(intercontinental, tag team πχ). Καποιοι συμμετεχοντες στο MITB δειχνουν σιγουροι(Kofi, Shelton, Morrison), καποιοι αλλοι ειναι εμπνευσεις(Yoshi Tatsu) ή επιθυμιες(R-Truth).
Στην αξιολογηση των αγωνων παντως συμφωνω. Και για να ειμαι ειλικρινης, δεν τρελαινομαι στην ιδες του Taker vs HBK II. Θα προτιμουσα εναν καινουριο αντιπαλο. Οχι τιποτα αλλο, αλλα θα ηταν και το σεναριο διαφορετικο. Και τωρα βεβαια κατι θα σκεφτουν σεναριακα, το ματς μπορει να γινει και παλι το καλυτερο της WM(αν και υπαρχουν κι αλλα με μεγαλες προοπτικες), αλλα κατι δε με γεμιζει. Ισως οτι το ιδιο εργο το ειδαμε περσι, ισως οτι ο πηχυς εχει μπει υπερβολικα ψηλα στα ματια μου(το χω ξαναγραψει οτι το θεωρω το καλυτερο ματς που εχω δει-πως λοιπον να γινει κατι καλυτερο οταν και οι 2 ειναι αρκετα ταλαιπωρημενοι?).
Η καρτα που εγραψα ειναι μια πρωτη ιδεα βασει αυτων που βλεπω. Αν δω κατι που με κανει να αλλαξω γνωμη, θα την αλλαξω.
T.W.Is.M.
Μια ενδιαφερουσα εξελιξη που ερχεται ειναι η διαλυση του ροστερ του ECW. Ο Christian ανακοινωσε στο RAW αυτης της εβδομαδας οτι απο τις 23 Φεβρουαριου ολα τα μελη του ροστερ του ECW γινονται free agents και μπορουν να παιξουν σε οποιοδηποτε απ τα αλλα 2 σοου θελουν. Αρα λοιπον να περιμενουμε μοιρασμα του ροστερ στα 2 σοου και μεγαλυτερο βαθος. Ουσιαστικα λοιπον εχουμε ενα σεναριο που ειχε ξαναγραφτει πριν λιγους μηνες εδω μεσα! Το μεγαλο θεμα βεβαια ειναι που θα καταληξει ο Christian και τι θα απογινει ο τιτλος του ECW.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 11 2010, 17:58 ) *
Μια ενδιαφερουσα εξελιξη που ερχεται ειναι η διαλυση του ροστερ του ECW. Ο Christian ανακοινωσε στο RAW αυτης της εβδομαδας οτι απο τις 23 Φεβρουαριου ολα τα μελη του ροστερ του ECW γινονται free agents και μπορουν να παιξουν σε οποιοδηποτε απ τα αλλα 2 σοου θελουν. Αρα λοιπον να περιμενουμε μοιρασμα του ροστερ στα 2 σοου και μεγαλυτερο βαθος. Ουσιαστικα λοιπον εχουμε ενα σεναριο που ειχε ξαναγραφτει πριν λιγους μηνες εδω μεσα! Το μεγαλο θεμα βεβαια ειναι που θα καταληξει ο Christian και τι θα απογινει ο τιτλος του ECW.

Αν θεωρησουμε οτι η εμφανιση του Christian στο Raw ηταν το προμηνυμα της μετεπειτα πορειας του τοτε μαλλον εχουμε την απαντηση στο ερωτημα σου...Οσο για τον τιτλο η θα καταληξει οριστικα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας η φανταζομαι να τον παρει μαζι του οπου παει μεχρι να ενωθει με καποιον αλλο τιτλο οπως γινεται καμια φορα σε αναλογες περιπτωσεις...
Στο παρελθον εκφραστηκα αρνητικα στο ενδεχομενο λουκετου του Ecw.Αναφερομουν ομως στην προοπτικη των ευκαιριων σε νεους η και παλαιοτερους wrestlers σε τηλεοπτικο επιπεδο.Δεν εχω αντιρηση στο κλεισιμο του Ecw.Kαι εφ'οσον δεν μπορουν να του δωσουν την αιγλη που απαιτει η ιστορια του τοτε ας το κλεισουν...
Στη θεση του ερχεται το WWE NXT.Οι πρωτες φημες μιλανε για ενα σοου προωθησης νεων παλαιστων με εντονα στοιχεια reality,με παρακολουθηση της ζωης των παλαιστων και εκτος ρινγκ,στο σπιτι,στο γυμναστηριο...Δεν εχω παρακολουθησει το reality απ'το οποιο προηλθε ο Miz.Eχοντας δει ομως τεσσερις σαιζον του Ultimate Fighter,του reality του UFC,εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο μπορει να λειτουργησει ενα wrestling reality...Τι θα μας δειχνουν ακριβως στις προπονησεις δηλαδη;Πως πρεπει να εκτελειτε το body slam ωστε να ποναει λιγοτερο ο αντιπαλος;H στο σπιτι που θα μενουν οι wrestlers,πως πινουνε ολοι μαζι μπυρες ενω υποτιθεται οτι θα πρεπει να ειναι στα μαχαιρια;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 11 2010, 22:01 ) *
Αν θεωρησουμε οτι η εμφανιση του Christian στο Raw ηταν το προμηνυμα της μετεπειτα πορειας του τοτε μαλλον εχουμε την απαντηση στο ερωτημα σου...Οσο για τον τιτλο η θα καταληξει οριστικα στο χρονοντουλαπο της ιστοριας η φανταζομαι να τον παρει μαζι του οπου παει μεχρι να ενωθει με καποιον αλλο τιτλο οπως γινεται καμια φορα σε αναλογες περιπτωσεις...
Στο παρελθον εκφραστηκα αρνητικα στο ενδεχομενο λουκετου του Ecw.Αναφερομουν ομως στην προοπτικη των ευκαιριων σε νεους η και παλαιοτερους wrestlers σε τηλεοπτικο επιπεδο.Δεν εχω αντιρηση στο κλεισιμο του Ecw.Kαι εφ'οσον δεν μπορουν να του δωσουν την αιγλη που απαιτει η ιστορια του τοτε ας το κλεισουν...
Στη θεση του ερχεται το WWE NXT.Οι πρωτες φημες μιλανε για ενα σοου προωθησης νεων παλαιστων με εντονα στοιχεια reality,με παρακολουθηση της ζωης των παλαιστων και εκτος ρινγκ,στο σπιτι,στο γυμναστηριο...Δεν εχω παρακολουθησει το reality απ'το οποιο προηλθε ο Miz.Eχοντας δει ομως τεσσερις σαιζον του Ultimate Fighter,του reality του UFC,εχω τις αμφιβολιες μου για το ποσο μπορει να λειτουργησει ενα wrestling reality...Τι θα μας δειχνουν ακριβως στις προπονησεις δηλαδη;Πως πρεπει να εκτελειτε το body slam ωστε να ποναει λιγοτερο ο αντιπαλος;H στο σπιτι που θα μενουν οι wrestlers,πως πινουνε ολοι μαζι μπυρες ενω υποτιθεται οτι θα πρεπει να ειναι στα μαχαιρια;


Η αληθεια ειναι οτι το RAW τον χρειαζεται περισσοτερο απ οτι το Smackdown. Παντα λεγαμε οτι στο SD μπορει κανεις να παρει πιο ευκολα ευκαιριες για να αναδειχτει, αλλα τι ευκαιριες μπορει να παρει καποιος σε ενα σοου που θα εχει Undertaker, Edge, Batista, Jericho, Mysterio, CM Punk και καποιους ανερχομενους οπως Morrison, McIntyre(καλα αυτος δεν ηταν αναγκη), ακομα και R-Truth και οι 2 της Hart Dynasty. Hδη υπαρχουν εμπειρα ονοματα οπως ο Kane και ο Matt Hardy που δεν εχουν ιδιαιτερο ρολο. Πως να χωρεσει λοιπον ο Christian? Aντιθετα στο RAW υπαρχουν Cena, Triple H, HBK, Orton, Big Show, απ τους οποιους ομως πρωταθλητες γινονται πλεον οι 3 στους 5(Cena, Orton, Triple H), οι ανερχομενοι Sheamus, Kofi Kingston και μετα απ αυτους οι στασιμοι εδω και λιγο καιρο MVP, Mark Henry, Swagger και ο US Champion "I'm the Miz and I'm awful"! Αν χρησιμοποιηθει σωστα, ο Christian εχει πιο πολυ μελλον στο RAW με την τωρινη εικονα. Στο Smackdown ταιριαζουν πιο πολυ καποιοι σαν το Shelton Benjamin, το Yoshi Tatsu, ακομα και τον Ezekiel Jackson μαζι με το Regal(φαντασου τους αυτους τους δυο συμμαχους του Jericho...).
Aπ την αλλη εγω θα τον προτιμουσα στο Smackdown, και γιατι ειμαι πιο πολυ φαν του συγκεκριμενου σοου(λογω Undertaker, αλλα και Edge+Rey) και για την προοπτικη να ξαναδω μαζι Edge & Christian.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 12 2010, 17:41 ) *
Aπ την αλλη εγω θα τον προτιμουσα στο Smackdown, και γιατι ειμαι πιο πολυ φαν του συγκεκριμενου σοου(λογω Undertaker, αλλα και Edge+Rey) και για την προοπτικη να ξαναδω μαζι Edge & Christian.

Συμφωνω με ολο το ποστ αλλα περισσοτερο με την τελευταια σου προταση.Ειδικα αν αντικαταστουσα το ονομα των Taker και Rey(οχι οτι με χαλανε βεβαια)με αυτο των Jericho και Punk θα ηταν σαν να την ειχα γραψει εγω... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
Αυριο εχουμε το τελευταιο PPV πριν τη Wrestlemania, το Elimination Chamber. Πολυ περιεργο που εχουν ανακοινωθει μονο 4 ματς. Μεσα στην ημερα λογικα θα εχω ανεβασει και προβλεψεις εδω.
Παντως εχοντας δει το χτεσινο Smackdown μου μυριζει εκπληξη. Δεν ξερω τι, αλλα νομιζω οτι θα δουμε κατι που δεν περιμενουμε. Δεν μπορει ολα να ειναι τοσο προβλεψιμα.
Το WWE εβγαλε το Money in the Bank απο το προγραμμα της Wrestlemania! Δημιουργησε ξεχωριστο PPV που λεγεται MITB και θα το βαλει εκει. Αναρωτιεμαι λοιπον τι θα κανουν στη Wrestlemania τα 8 ατομα που θα επαιζαν σ αυτο το ματς και πως θα χωρεσουν τουλαχιστον οι μισοι απ αυτους...
morrison
Εχω καιρο να γραψω οποτε τα γραφω σκορπια...
-Βλεποταν το Elimination Chamber
-Aυτο του SD ηταν απολαυστικο
-Εχω τρελαθει με τον CM Punk και το gimmic του...Για μενα μεσα στο καλοκαιρι του δινεις και την ζωνη και καλο reign...Δεν χορταινω να τον βλεπω ειναι οτι καλυτερο εχει συμβει εδω και καιρο...
-Τελικα τα ζευγαρια της WM θα ειναι τα αναμενομενα,Batista vs Cena (μαζί με Vince & Bret), Edge vs Jericho και Taker vs. Michaels.Αντε να κλεισει και το Rey vs Punk...
-Eιδα το πρωτο επεισοδιο του NXT.Αρκετα ενδιαφερον,ικανοποιηση για τον χρονο που πηρε ο Danielson,να κραταγε και καπως περισσοτερο το main event.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 25 2010, 23:24 ) *
Εχω καιρο να γραψω οποτε τα γραφω σκορπια...
-Βλεποταν το Elimination Chamber
-Aυτο του SD ηταν απολαυστικο
-Εχω τρελαθει με τον CM Punk και το gimmic του...Για μενα μεσα στο καλοκαιρι του δινεις και την ζωνη και καλο reign...Δεν χορταινω να τον βλεπω ειναι οτι καλυτερο εχει συμβει εδω και καιρο...
-Τελικα τα ζευγαρια της WM θα ειναι τα αναμενομενα,Batista vs Cena (μαζί με Vince & Bret), Edge vs Jericho και Taker vs. Michaels.Αντε να κλεισει και το Rey vs Punk...
-Eιδα το πρωτο επεισοδιο του NXT.Αρκετα ενδιαφερον,ικανοποιηση για τον χρονο που πηρε ο Danielson,να κραταγε και καπως περισσοτερο το main event.


Σχετικα καλο ηταν το Elimination Chamber. Στα 2 chamber matches μου αρεσαν πιο πολυ ο Morrison, οι high-flyers(Mysterio, Kingston), αλλα και ο Orton και βεβαια ο Jericho με τον CM Punk. 2 πραγματα δε μου αρεσαν. Η εξελιξη στο ματς του RAW με τον Batista(τι τον θελουν τον τιτλο σε αυτη την ιστορια? θα μπορουσαν να βαλουν το Βινς και το Μπρετ και να προωθησουν το ματς οσο χρειαζεται) και φυσικα ο Drew McIntyre. Δε βαριεμαι να τον κραζω τον ΜακΚατσικη! Μονο η καινουρια του μουσικη μου αρεσει. Α ναι, δε μου αρεσε και η διατηρηση του US championship στον "I'm the Miz and I'm awful". 3 ζωνες(εστω κι αν ειναι 2 τιτλοι) ειναι υπερβολικα πολλοι για το Miz οταν αλλοι καλυτεροι δεν εχουν κανεναν.
Πλεον με face Edge ο CM Punk ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει σε heel. Καλυτερος πλεον και απο τον Jericho!
To NXT δεν το εχω δει και μαλλον δε θα το κατεβαζω προς το παρον λογω ελλειψης χρονου. Ειμαι περιεργος να δω τον Danielson, αλλα θα κανω υπομονη. Ισως κατεβασω κανενα επεισοδιο Superstars αν εμφανιστει.
Ο Christian πηγε τελικα στο RAW. Μπορει να βγει σε καλο γι αυτον, μπορει και σε κακο. Να δουμε τι θα γινει και στο ντραφτ και ποιοι θα μετακινηθουν.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 02:02 ) *
Η εξελιξη στο ματς του RAW με τον Batista(τι τον θελουν τον τιτλο σε αυτη την ιστορια? θα μπορουσαν να βαλουν το Βινς και το Μπρετ και να προωθησουν το ματς οσο χρειαζεται)

Υποτιθεται οτι αυτο το feud ειναι το καλυτερο της Μανια οποτε του βαζουμε και ενα τιτλο στη μεση να το απογειωσουμε.Συμφωνω μαζι σου,ελεος... torture.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 02:02 ) *
Δε βαριεμαι να τον κραζω τον ΜακΚατσικη!

Ξεκολα βρε! rolleyes.gif
Το κακο ειναι οτι εχει θαφτει ο Ziggler...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 02:02 ) *
Πλεον με face Edge ο CM Punk ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει σε heel. Καλυτερος πλεον και απο τον Jericho!

Xμμμ...Διαφορετικος θα ελεγα,πιο βαθυ/διαβασμενο gimmick σε σχεση με αυτο του αλαζονα Y2J.Eιναι κριμα παντως να μην παιρνει ρολο main eventer...Tον σκεφτομαι απεναντι σε οποιονδηποτε face του WWE και με τρελαινει.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 26 2010, 04:17 ) *
Ξεκολα βρε! rolleyes.gif
Το κακο ειναι οτι εχει θαφτει ο Ziggler...


Γιατι? Τωρα που αποσυρθηκε ο JBL δεν πρεπει να εχω καποιον να κραζω χωρις λογο επειδη μου σπαει τα νευρα? Οπως κανουν με το Cena οι πιο πολλοι που δεν τον συμπαθουν...


QUOTE(john morisson @ Feb 26 2010, 04:17 ) *
Xμμμ...Διαφορετικος θα ελεγα,πιο βαθυ/διαβασμενο gimmick σε σχεση με αυτο του αλαζονα Y2J.Eιναι κριμα παντως να μην παιρνει ρολο main eventer...Tον σκεφτομαι απεναντι σε οποιονδηποτε face του WWE και με τρελαινει.


Ενταξει ο Jericho εχει κλασικο gimmick που απλα ο ιδιος το κανει ξεχωριστο. Ο CM Punk ομως δειχνει να εχει και ξεχωριστο χαρακτηρα και δειχνει να το χει κι ο ιδιος. Νομιζω οτι απλα δεν μπαινει στο προσκηνιο τωρα επειδη υπαρχουν ονοματα που θα πουλησουν πιο πολυ. Σε λιγα χρονια θα ερθει ο καιρος που θα βρισκεται στα main events τετοια εποχη. Αλλωστε πιστευω οτι το καλοκαιρι θα παιζει για τον τιτλο και παλι.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 19:30 ) *
Γιατι? Τωρα που αποσυρθηκε ο JBL δεν πρεπει να εχω καποιον να κραζω χωρις λογο επειδη μου σπαει τα νευρα? Οπως κανουν με το Cena οι πιο πολλοι που δεν τον συμπαθουν...

Love to hate δηλαδη...Οκ. rolleyes.gif
Πολλοι δεν συμπαθουν τον Cena επειδη μονοπωλει το ενδιαφερον,ο Drew απ'την αλλη ενα Intercontinental πηρε...Θα μου πεις οτι κ αυτο υπερβολικο ειναι για τα μετρα του.Δεκτο...


T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 26 2010, 22:23 ) *
Love to hate δηλαδη...Οκ. rolleyes.gif
Πολλοι δεν συμπαθουν τον Cena επειδη μονοπωλει το ενδιαφερον,ο Drew απ'την αλλη ενα Intercontinental πηρε...Θα μου πεις οτι κ αυτο υπερβολικο ειναι για τα μετρα του.Δεκτο...


Οχι ακριβως. Love to hate ειναι ενας καλος heel. Καπως ετσι θα περιεγραφα το χαρακτηρα του Jericho, που ομως τον εχω σε μεγαλη εκτιμηση. Το McIntyre δεν τον παω καθολου. Αν το μελλον του στο WWE ηταν στο χερι μου, δε θα ειχε μελλον! Μολις ειδα το σημερινο Smackdown. Για λιγο τρομαξα οταν ειδα αγωνα McIntyre vs Kane για μια θεση στο Money in the Bank! Ημουν σιγουρος οτι θα κερδιζε ο McIntyre και θα πηγαινε στη Wrestlemania να κερδισει το ματς! Πραγματικα ανακουφιστηκα οταν εχασε.
Για το Cena αυτο που λες ισως ειναι ο λογος που δεν τον συμπαθεις εσυ και ειναι μια λογικη αιτια. Εχω την εντυπωση πως αλλοι δεν ξερουν κι οι ιδιοι πραγματικα γιατι τον αντιπαθουν. Εμενα παντως μου ηταν απλα συμπαθης το 2004 και εγινε πολυ συμπαθης στη Wrestlemania 21 οταν με απαλλαξε απο την εικονα του JBL πρωταθλητη! smiley.gif
Στο μεταξυ, το MITB γινεται ολο και πιο περιεργο. Χαιρομαι που παιρνει μερος ο Ziggler, αλλα εις βαρος του Morrison(και του R-Truth που τον παω κι αυτον)? Ανακουφιζομαι που μενει εξω ο ΜακΚατσικης, αλλα τι θα προσφερει στο συγκεκριμενο ματς ο Kane(ενω σε ενα ματς για το tag team championship θα ηταν οτι πρεπει)? Το μονο λογικο ηταν η προκριση του Shelton Benjamin(Money in the Bank χωρις Shelton δε γινεται...) και μαλιστα με αυτο τον τροπο για να στηθει και η ιστορια Punk vs Mysterio. Kαι βεβαια η συμμετοχη του Christian, που ειναι απο τα φαβορι πια. Εδω που τα λεμε, με Morrison και McIntyre εκτος, με το Miz να ειναι μαλλον απασχολημενος στο tag team championship(κατι μου λεει οτι ο Morrison θα μπει εδω και ισως παρει ρεβανς για τις ηττες απο το Miz το φθινοπωρο), με MVP, Swagger και Matt Hardy να μην προωθουνται πλεον(τουλαχιστον ο MVP παιζει και κανενα σοβαρο ματς), τι μενει? Christian, Kofi Kingston, ισως και...Ezekiel Jackson? Μενει μια κενη θεση για το Smackdown, θα την παρει ο Zeke? Κι αυτος ομως δεν ειναι ο τυπος του wrestler που θα διαπρεψει σε ladder match.
Αληθεια, για το Undertaker vs HBK II τι λες? Οπως το παρουσιαζουν, ειτε σπαει το σερι ειτε αποσυρεται ο Michaels. Το δευτερο εγω το ελεγα ή το υπονοουσα απο το Σεπτεμβριο, αλλα απο τοτε δεν υπηρχε καμια ενδειξη.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 21:30 ) *
Για το Cena αυτο που λες ισως ειναι ο λογος που δεν τον συμπαθεις εσυ και ειναι μια λογικη αιτια. Εχω την εντυπωση πως αλλοι δεν ξερουν κι οι ιδιοι πραγματικα γιατι τον αντιπαθουν. Εμενα παντως μου ηταν απλα συμπαθης το 2004 και εγινε πολυ συμπαθης στη Wrestlemania 21 οταν με απαλλαξε απο την εικονα του JBL πρωταθλητη! smiley.gif

Εχω εξηγησει γιατι δεν μπορω τον Cena.Oχι γιατι μονοπωλει(παραδειγμα εφερα πριν)αλλα γιατι δεν με καλυπτει σε κανενα σχεδον τομεα απο αυτους που θελω απο εναν pro-wrestler.
Aκομα και ο JBL(μια που το φερνει η κουβεντα)παρ'ολο που δεν μπορουσε να παλεψει ειδικα στα τελειωματα του ειχε εναν εκπληκτικο χαρακτηρα και πολυ ξεχωριστη παρουσια στο μικροφωνο.Παντως φυσικα το reign του ηταν υπερβολικο αν και ηταν και σε περιεργη περιοδο,τελος παντων...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 26 2010, 21:30 ) *
Στο μεταξυ, το MITB γινεται ολο και πιο περιεργο. Χαιρομαι που παιρνει μερος ο Ziggler, αλλα εις βαρος του Morrison(και του R-Truth που τον παω κι αυτον)? Ανακουφιζομαι που μενει εξω ο ΜακΚατσικης, αλλα τι θα προσφερει στο συγκεκριμενο ματς ο Kane(ενω σε ενα ματς για το tag team championship θα ηταν οτι πρεπει)? Το μονο λογικο ηταν η προκριση του Shelton Benjamin(Money in the Bank χωρις Shelton δε γινεται...) και μαλιστα με αυτο τον τροπο για να στηθει και η ιστορια Punk vs Mysterio. Kαι βεβαια η συμμετοχη του Christian, που ειναι απο τα φαβορι πια. Εδω που τα λεμε, με Morrison και McIntyre εκτος, με το Miz να ειναι μαλλον απασχολημενος στο tag team championship(κατι μου λεει οτι ο Morrison θα μπει εδω και ισως παρει ρεβανς για τις ηττες απο το Miz το φθινοπωρο), με MVP, Swagger και Matt Hardy να μην προωθουνται πλεον(τουλαχιστον ο MVP παιζει και κανενα σοβαρο ματς), τι μενει? Christian, Kofi Kingston, ισως και...Ezekiel Jackson? Μενει μια κενη θεση για το Smackdown, θα την παρει ο Zeke? Κι αυτος ομως δεν ειναι ο τυπος του wrestler που θα διαπρεψει σε ladder match.
Αληθεια, για το Undertaker vs HBK II τι λες? Οπως το παρουσιαζουν, ειτε σπαει το σερι ειτε αποσυρεται ο Michaels. Το δευτερο εγω το ελεγα ή το υπονοουσα απο το Σεπτεμβριο, αλλα απο τοτε δεν υπηρχε καμια ενδειξη.

Λες για tag Morrison/R-Truth.ε;Nαι,πιθανο...Αν και δεν μπρω να πω οτι ενθουσιαζομαι απο αυτην την προοπτικη για τον Johnny...Υποτιθεται οτι εσπασε το tag με τον Miz για να παρει push ως single.
Για το Taker-HBK II το τελευταιο που θυμαμαι να διαβασα ειναι καποια συνεντευξη του HBK στην οποια χαριτολογωντας λεει οτι ''προσπαθω να αποσυρθω αλλα ολο με φωναζουν να βοηθησω''.Πιστευω οτι δεν σπαει το σερι...
Συμφωνω σε οσα λες για το MITB...Ακομα και να συμμετασχει ο Zeke δεν τον βαζω στα φαβορι...Μεταξυ Kingston και Christian βλεπω Φελιξ Αμποαγκουε... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 02:30 ) *
Λες για tag Morrison/R-Truth.ε;Nαι,πιθανο...Αν και δεν μπρω να πω οτι ενθουσιαζομαι απο αυτην την προοπτικη για τον Johnny...Υποτιθεται οτι εσπασε το tag με τον Miz για να παρει push ως single.


Καπως ετσι το βλεπω. Αλλωστε κι ο R-Truth ειχε δειξει αρκετα δυνατος τελευταια με νικες απεναντι σε CM Punk και Jericho(εστω και τυχερες). Αρα μαλλον χωραει στην καρτα της Wrestlemania. Γιατι λοιπον να τον αφησουν εκτος MITB? Ισως για αγωνα tag team...
Αν ο Morrison κερδισει τον τιτλο ομως, ξεφευγει απο το ενδιαμεσα που βρισκεται τωρα. Ξερεις...αυτο το πανω απο το επιπεδο του Intercontinental και κατω απο το World Championship χωρις να παιζει για κανενα απ τα δυο. Θα αντιμετωπισει αντιπαλους και απο το RAW και ισως και καποιο πιο μεγαλο ονομα και εχοντας εναν τιτλο στην κατοχη του θα ανεβει στα ματια του κοσμου σε αξιοπιστια. Αρκει να μη χαθει τελειως στο tag team...

QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 02:30 ) *
Για το Taker-HBK II το τελευταιο που θυμαμαι να διαβασα ειναι καποια συνεντευξη του HBK στην οποια χαριτολογωντας λεει οτι ''προσπαθω να αποσυρθω αλλα ολο με φωναζουν να βοηθησω''.Πιστευω οτι δεν σπαει το σερι...


Οταν ερθει η ωρα να γραψω προβλεψη, μαλλον κι εγω την ιδια θα δωσω. Αλλα το τελος της καριερας του ΗΒΚ να ερθει ετσι ξαφνικα... Και με τελευταιο αντιπαλο τον Undertaker και οχι τον Triple H?


QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 02:30 ) *
Συμφωνω σε οσα λες για το MITB...Ακομα και να συμμετασχει ο Zeke δεν τον βαζω στα φαβορι...Μεταξυ Kingston και Christian βλεπω Φελιξ Αμποαγκουε... rolleyes.gif


Βασικα σκεφτομαι οτι αν δεν προκειται να αναδειχτει ο Zeke, γιατι να τον κανουν τελευταιο πρωταθλητη ECW?
Απο κει και περα, αν καταφερει ο Kofi να παρει το MITB(που λογικα θα γινει και νωρις), δε μου χαλαει τη Wrestlemania ουτε νικη του McIntyre στο δικο του αγωνα. Το μονο που θα μου εκοβε την ορεξη θα ηταν να σπασει το σερι.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 27 2010, 03:41 ) *
Καπως ετσι το βλεπω. Αλλωστε κι ο R-Truth ειχε δειξει αρκετα δυνατος τελευταια με νικες απεναντι σε CM Punk και Jericho(εστω και τυχερες). Αρα μαλλον χωραει στην καρτα της Wrestlemania. Γιατι λοιπον να τον αφησουν εκτος MITB? Ισως για αγωνα tag team...
Αν ο Morrison κερδισει τον τιτλο ομως, ξεφευγει απο το ενδιαμεσα που βρισκεται τωρα. Ξερεις...αυτο το πανω απο το επιπεδο του Intercontinental και κατω απο το World Championship χωρις να παιζει για κανενα απ τα δυο. Θα αντιμετωπισει αντιπαλους και απο το RAW και ισως και καποιο πιο μεγαλο ονομα και εχοντας εναν τιτλο στην κατοχη του θα ανεβει στα ματια του κοσμου σε αξιοπιστια. Αρκει να μη χαθει τελειως στο tag team...

Για το αν οι tag τιτλοι ειναι πανω απ'το ic σε αιγλη εχω μια ενστασουλα...Αναλογα με την εποχη.Οταν για το ic σφαζονταν Jericho και Rey ηταν αλλιως απο τωρα με Drew Nicolas και Κane.Bρε εσυ ο Μorrison μια ζωη στα tag ειναι,παλι τα ιδια...Εχω την αισθηση οτι ψιλοθελουν να τον πουσαρουν αλλα δεν ξερουν πως και με ποιον...Δεν τον στελνανε στον Punk τοσο καιρο που ουτε αυτος ειχε καθαρο feud τελευταια;

QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 27 2010, 03:41 ) *
Οταν ερθει η ωρα να γραψω προβλεψη, μαλλον κι εγω την ιδια θα δωσω. Αλλα το τελος της καριερας του ΗΒΚ να ερθει ετσι ξαφνικα... Και με τελευταιο αντιπαλο τον Undertaker και οχι τον Triple H?

Kαλα δεν το λες και ξαφνικα...Με τα σημαδια του χρονου ολοενα να αυξανονται...Σεναριακα με διαλυση DX,με μπουκα στο EC,με ματς στην Μανια με Taker.Eυλογη,παντως,η απορια:''οχι με τον ΗΗΗ'';
To πολυ-πολυ μετα απο καναν χρονο ξαναγυρναει...


T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 05:56 ) *
Για το αν οι tag τιτλοι ειναι πανω απ'το ic σε αιγλη εχω μια ενστασουλα...Αναλογα με την εποχη.Οταν για το ic σφαζονταν Jericho και Rey ηταν αλλιως απο τωρα με Drew Nicolas και Κane.Bρε εσυ ο Μorrison μια ζωη στα tag ειναι,παλι τα ιδια...Εχω την αισθηση οτι ψιλοθελουν να τον πουσαρουν αλλα δεν ξερουν πως και με ποιον...Δεν τον στελνανε στον Punk τοσο καιρο που ουτε αυτος ειχε καθαρο feud τελευταια;


Αυτο ισχυει και για το tag team. Οταν τον τιτλο τον ειχαν ο Carlito και ο Primo ηταν κατω απο το IC(που επαιζαν Jericho και Mysterio). Οταν ομως επαιζαν JeriShow και DX ηταν σιγουρα πιο πανω απο τον τιτλο που κυνηγουσε ο Drew Barrymore. Μια ομαδα Morrison/R-Truth που θα αντιμετωπιζε τη Straightedge society και στη συνεχεια μια ομαδα που θα ειχε πχ το Randy Orton, θα ανεβαζε και τους 2 σε αξιοπιστια. Στη συνεχεια μολις χασουν τον τιτλο απο αυτη την ομαδα, μπορει να παει πανω σε κανεναν Jericho και να ανεβει οριστικα σε status.
Οντως παντως πρεπει να θελουν να τον βοηθησουν, αλλα δε βρισκουν τον τροπο. Στο Elimination Chamber μου αρεσε πολυ ο Morrison και θεωρω οτι ηταν ο κορυφαιος του SD!


QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 05:56 ) *
Kαλα δεν το λες και ξαφνικα...Με τα σημαδια του χρονου ολοενα να αυξανονται...Σεναριακα με διαλυση DX,με μπουκα στο EC,με ματς στην Μανια με Taker.Eυλογη,παντως,η απορια:''οχι με τον ΗΗΗ'';
To πολυ-πολυ μετα απο καναν χρονο ξαναγυρναει...


Aν ξαναγυρισει σε κανα χρονο, θα εκνευριστει ο Undertaker και θα ξαναπαιξει μαζι του για τριτη σερι χρονια στη Wrestlemania! tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 27 2010, 04:28 ) *
και στη συνεχεια μια ομαδα που θα ειχε πχ το Randy Orton, θα ανεβαζε και τους 2 σε αξιοπιστια.

To λες εντελως τυχαια ή εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου...

Ασχετο:Εχω πει οτι ο Edge ειναι ο αγαπημενος μου superstar ever.Και αυτο δεν αλλαζει...
Μ'αρεσει και σαν face,και σαν heel,και σαν borderline,και παντρεμενος με την Vicky,και να τα'χει με την Lita,και psycotic,και σαν tag,και...και...και...
Αλλα η κατασταση απο τοτε που επεστρεψε να κανει spear αδιακριτως αρχιζει και με χαλαει...Spear στον Sheamus,στον Taker,spear και στον Jericho συνεχως...Κατσε να φας και ενα codebreaker,δεν ειναι κακο.Πως θα χτιστει το ματς;Θα καταντησεις Cena στο τελος...Superman.Εδω μεχρι και στον Regal πηγε και εκανε spear...Στο ξεκαρφωτο,να μην μεινει παραπονεμενος...
Εδω φοβαμαι μην ανοιξει την πορτα του σπιτιου μου και μπει μεσα και ριξει και σε εμενα κανα spear πλεον... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Feb 27 2010, 17:16 ) *
To λες εντελως τυχαια ή εχεις κατι αλλο στο μυαλο σου...

Ασχετο:Εχω πει οτι ο Edge ειναι ο αγαπημενος μου superstar ever.Και αυτο δεν αλλαζει...
Μ'αρεσει και σαν face,και σαν heel,και σαν borderline,και παντρεμενος με την Vicky,και να τα'χει με την Lita,και psycotic,και σαν tag,και...και...και...
Αλλα η κατασταση απο τοτε που επεστρεψε να κανει spear αδιακριτως αρχιζει και με χαλαει...Spear στον Sheamus,στον Taker,spear και στον Jericho συνεχως...Κατσε να φας και ενα codebreaker,δεν ειναι κακο.Πως θα χτιστει το ματς;Θα καταντησεις Cena στο τελος...Superman.Εδω μεχρι και στον Regal πηγε και εκανε spear...Στο ξεκαρφωτο,να μην μεινει παραπονεμενος...
Εδω φοβαμαι μην ανοιξει την πορτα του σπιτιου μου και μπει μεσα και ριξει και σε εμενα κανα spear πλεον... smiley.gif


Τυχαια το λεω. Εψαχνα ενα κορυφαιο heel ονομα και ο Ορτον ταιριαζει γιατι εχει να μπλεξει με tag team απο το τελος του 2007 και τους Rated RKO. Επισης πιστευω οτι αργα ή γρηγορα θα περασει κι αυτος απο αυτη την κατηγορια. Δεν εχω ιδεα ομως με ποιον σαν συμπαιχτη. Μαλλον το tag team γινεται η κατηγορια που θα παιζουν καποια μεγαλα ονοματα οταν πρεπει να μεινουν μακρια απο τους μεγαλους τιτλους. Θα εχουν ζωνες για να ασχολουνται και να χαιρονται και θα αφηνουν το προσκηνιο σε αλλους που εχει ερθει η σειρα τους.
Δεν πειραζει για τα spear του Edge. Εγω αλλωστε τον Edge τον συμπαθησα το 2004(που ξαναρχισα να παρακοολυθω) απο αυτη την κινηση. Αστον να μοιρασει μερικα να ξαναφτιαξει την εικονα του, γιατι ως τωρα ηταν ο Ultimate Opportunist, που κρυβεται πισω απ τους αλλους και χτυπαει μονο πισωπλατα. Ας δειξει πιο δυνατος γιατι τωρα αυτος ειναι ο face και θα ερθει και το codebreaker. Ο Jericho "πρεπει" να συνελθει και να πιστεψει οτι μπορει να κερδισει το ματς. Θα το κανει και θα κερδισει κι αυτος καποιες εντυπωσεις. Ευτυχως εχουμε αλλες 4 εβδομαδες μεχρι τη WM. Η 1η ηταν η εβδομαδα του Edge. Θα ερθει και αυτη του Jericho. To spear στο Regal μαλλον χρειαζοταν για να κανει αισθητη την παρουσια του στο PPV και να πεισει ως face, γιατι με την επιθεση στον Undertaker ειχε αρχισει να heel-ιζει( tongue.gif ) ξανα.
morrison
Ναι αλλα δεν χανει την αξια του να κανει 35 spear τη βδομαδα;
Για μενα ο χαρακτηρας του δεν θα πρεπει να ειναι αυτος του κλασσικου face...Να ειναι face μεν αλλα να μην πεταξει απο πανω του το στοιχειο του opportunist...Γι'αυτο σου λεω,αφηστε τον να heelιζει λιγακι,δεν τρεχει και τιποτα...Να λειτουργει με τον δικο του ψυχωτικο τροπο ανεξαρτητα απο το τι εχει απεναντι του...Ετσι θα τον προτιμουσα.
captain charisma
το eliminator champer ηταν προβλεψιμο..του raw ηταν σιγουρο οτι θα εχανε ο σιμους και θα εμεναν στο τελος ο σουπερμαν και ο παικταρας...επισης περιμενα οτι θα εμπλακει με καποιο τροπο ο μπατιστα στο ec για να κοστισει σε καποιον το τιτλο...στου σμακνταουν ηταν σιγουρο οτι θα το επαιρνε ο τζερικο και οτι θα εμπλακει ο hbgay tongue.gif για να κανει χαλαστρα στον τακερ...τα υπολοιπα ηταν ψιλοαδιαφορα...το μιζ-μβπ κατι ελεγε αλλα επρεπε να κερδισει ο 2ος..επισης ηθελα να κερδισει ο κεν τον μακμαιμου γιατι πολυ μου τη δινει το γιδι!
μεχρι στιγμης η καρτα για τη μανια ειναι μπατιστα-σενα που για το περισσοτερο κοσμο θεωρειτε η μαχη των γιγαντων, αλλα ο ενας ειναι πιο αμπαλος απ τον αλλο...το τζερικο-εντζ που πιστευω πως οι καναδοι θα βγαλουν ματσαρα μεταξυ τους..το τακερ-μαικλς δεν ξερω αν μπορουν να επαναλαβουν το περσινο επικο ματς, αλλα και μονο που θα ειναι ματς σερι vs καριερα σε κραταει σε αγωνια, και πιστευω πως αν το δουλεψουν το ματς τους θα ειναι το καλυτερο ματς σε μανια ολων των εποχων...στο mitb ευελπιστω οτι θα παρει τη βαλιτσα ο καπτεν χαρισμα! γιατι πολυ απλα αξιζει να παρει κι αυτος ευκαιρια για το τιτλο...
το θεμα τωρα ειναι που θα χωσουν τον ΗΗΗ στη μανια..εκτος αν κανει ομαδα με ορτον και αναμετρηθουν με τους lecagy..
T.W.Is.M.
Η πιο πιθανη καρτα αυτη τη στιγμη ειναι καπως ετσι:
John Cena vs Batista για το WWE Championship
Chris Jericho vs Edge για το World Heavyweight Championship
Undertaker vs Shawn Michaels Streak vs Career
CM Punk vs Rey Mysterio(φημολογειται hair vs mask)
Randy Orton vs Ted DiBiase vs Cody Rhodes
Triple H vs Sheamus(δε βλεπω κατι αλλο για τον Triple H)
The Miz & Big Show vs ??? για το Unified tag team championship. Ισως να ειναι John Morrison & R-Truth οι αντιπαλοι
Drew McIntyre vs ??? για το Intercontinental Championship. Mυριζομαι Matt Hardy και ισως και triple threat match προσθετοντας καποιον αλλο
Μoney in the Bank
Christian vs Kofi Kingston(?) vs MVP(?) vs Jack Swagger(?) vs Dolph Ziggler vs Kane vs Shelton Benjamin vs Ezekiel Jackson(?)

Με bold οι πιθανοι νικητες για μενα. Στο MITB εχω προσθεσει καποια ονοματα που θεωρω οτι θα παιξουν τελικα βαζοντας (?) διπλα στο ονομα. Συμφωνω οτι ο Christian αξιζει το ΜΙΤΒ, αλλα νομιζω οτι το ματς αυτο προσφερεται για καποιον νεο ανερχομενο. Ο Christian δεν ειναι τετοιος, ειναι εμπειρος ικανος και αδικημενος ως τωρα.
Στο tag team εβαλα εναν πιθανο αντιπαλο και τους ονομασα νικητες. Αν ομως προκυψει αλλη ομαδα, θεωρω οτι οι ShowMiz θα ειναι νικητες. Ο λογος ειναι ο Morrison, που χρωσταει κατι στο Miz. Το οτι χτες ο Miz εμφανιστηκε στο Smackdown ισως ειναι ενδειξη οτι οι αντιπαλοι θα ειναι απο κει και ο Morrison δειχνει ξεκρεμαστος. Εκτος MITB, εκτος Intercontinental και χωρις αμεσο αντιπαλο για 1-on-1 κοντρα.
Οσο για το IC, νομιζω οτι ο σκοπος ειναι να προωθηθει το Κατσικι, οποτε ισως αντιμετωπισει 2 ή και 3 ατομα(ολους faces) για να κερδισει. Ο Matt Hardy βλεπω οτι ξεμενει απ τα αλλα ματς(το MITB χρειαζεται heels), αρα υποθετω οτι θα παει εκει. Ισως ο Kozlov να ειναι ενας ακομα πιθανος αντιπαλος, αν παει τελικα στο SD!

Mια ιδεα-εκπληξη θα ηταν στο tag team match που εγραψα ως πιθανο να παιχτει και το US Championship, το οποιο να καταληξει στο Morrison! Ταυτοχρονα να χωθει στο IC championship match καποιος απο το RAW(ή ακομα και ο ιδιος ο Miz μετα την ηττα του στο αλλο ματς) και να παρει τον τιτλο, ωστε να εχουμε ανταλλαγη μεταξυ US και IC στα δυο σοου. Δυσκολο ομως γιατι ο MακΚατσικης φαινεται να απολαμβανει την εκτιμηση αρκετων, μεταξυ των οποιων του Triple H...
morrison
QUOTE(john morisson @ Aug 6 2009, 17:10 ) *
Φ Ε Ρ Τ Ε R . V . D ρεεεε!!! 77.gif 77.gif 77.gif
To R.R ηταν πολυ λιγο...

Tελικα τον εφερε το ΤΝΑ...Αλλα R.V.D να ειναι και ας παλευει οπου να ειναι...
Εννοειται οτι δεν χανεται! 41.gif
captain charisma
το τνα ηθελε να κανει την εκπληξη αλλα ας οψεται ο χουλκ χογκαν που βγηκε σ ραδιοφωνικη εκπομπη και το ανακοινωσε...
αν επιστρεψει και ο χαρντι(πρωτα να ξεμπλεξει με το νομο) θα δουμε πολυ καλα ματς μεταξυ τους..
SlobodaN
Morrison,Charisma and rest καιρός να παίξετε κάνα 2Κ10

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f...97&start=50


Ρε Charisma κολλητό τον έχεις τον patcher του UnderTaker? tongue.gif
morrison
QUOTE(SlobodaN @ Mar 8 2010, 01:49 ) *
Morrison,Charisma and rest καιρός να παίξετε κάνα 2Κ10

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f...97&start=50

Aμα ειχες και λινκ για Smackdown vs Raw με patch που να βαζει μεσα ΝΒΑ παιχτες θα ησουν αρχοντας... smiley.gif
Παντως,μπασκετ και wrestling μαζι ειναι ενδιαφερον μειγμα...
Θυμηθηκα με ολα αυτα το body slam που καποτε ειχε φαει ο Shawn Bradley απο αντιπαλο του...


Στα δικα μας,ειδα και τα δυο σοους του Monday Night War.
Yπαρχει ταλεντο και διαθεση στο ΤΝΑ αλλα κατι δεν μου παει ακομα...Δεν ξερω ολη αυτη η κατασταση με τον Flair,τον Ηogan...Πολυ trash ρε παιδι μου...
captain charisma
xaxaxa δν περιμενα οτι θα βγαινε και πατς με παλεστες στο νβα2κ10!!!αλλα πρεπει να το ξαναβαλω το γκειμ γιατι το ειχα κανει φορματ το πσ και αντε παλι απ την αρχη....

οσο για το χτεσινο ροου συμπληρωθηκε και η καρτα για τη μανια. με τα ματς ΗΗΗ-σιμους, ανακοινωθηκε ο bourne για το mitb
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Mar 9 2010, 21:38 ) *
xaxaxa δν περιμενα οτι θα βγαινε και πατς με παλεστες στο νβα2κ10!!!αλλα πρεπει να το ξαναβαλω το γκειμ γιατι το ειχα κανει φορματ το πσ και αντε παλι απ την αρχη....

οσο για το χτεσινο ροου συμπληρωθηκε και η καρτα για τη μανια. με τα ματς ΗΗΗ-σιμους, ανακοινωθηκε ο bourne για το mitb


Τωρα το ειδα το RAW, τι ακριβως γινεται με το MITB? Κατι δεν παει καλα. Εξω ο Kofi, εξω ο McIntyre, εξω ο Morrison, εξω ο R-Truth, δηλαδη οσοι εδειχναν να προωθουνται τελευταια(και οχι μονο τελευταια-βλεπε Morrison). Εχει μεινει ο Christian,o Kane που δε θελει να κερδισει και 6 συμπληρωματικοι. Δηλαδη ο μονος που ειχε απο πριν ελπιδες για νικη ειναι ο Christian!
Μεχρι σημερα ημουν σιγουρος οτι η τελευταια θεση πηγαινε στον Κingston και περιμενα οτι ο ΜακΚατσικης θα εκλεβε τη θεση καποιου με καποιο τροπο και θα κερδιζε απο το πουθενα. Τωρα εχω μεινει με μια μεγαλη απορια. Θα περιμενα να εχουμε μια εισοδο-εκπληξη, αλλα τωρα βλεπω να παραμενουν εκτος 2 ονοματα που δεν πηγαινε το μυαλο μου. Τι σκοπευουν να κανουν?

Για το NBA 2k10, αν υπαρχει patch με WWE για το PSP θα το ηθελα πολυ...
MANOLIS24
Ποια ειναι τα προγνωστικα σας παιδια για την wrestlermania 26 ;;;

τα δικα μου προγνωστικα ειναι:
World Heavyweight Championship Edge def. Chris Jericho
WWE Champion Batista def. John Cena
The Undertaker def. Shawn Michaels
Triple H def. Sheamus
Bret Hart def. Mr. McMahon
Unified Tag Team Champion Big Show & The Miz def. John Morrison & R-Truth
και για το νικητη του Money in the Bank Ladder Μatch προβλεπω Evan Bourne


Υ.Γ. σε διαφορα φορουμ κυριως αμερικανικα πολλοι φιλοι του WWE προβλεπουν οτι ειναι ισως η χειροτερη wrestlermania ολων τον εποχων απο αποψη αγωνων...το παραδοξο ειναι οτι εχουν εξαντληθει ολα τα εισητηρια μηνες πριν ενω το φτηνοτερο εισητηριο που εξαντληθκε αμεσως στοιχησε 100 δολαρια...!!!
MITSO_BC
QUOTE(MANOLIS24 @ Mar 15 2010, 13:49 ) *
Ποια ειναι τα προγνωστικα σας παιδια για την wrestlermania 26 ;;;

τα δικα μου προγνωστικα ειναι:
World Heavyweight Championship Edge def. Chris Jericho
WWE Champion Batista def. John Cena
The Undertaker def. Shawn Michaels
Triple H def. Sheamus
Bret Hart def. Mr. McMahon
Unified Tag Team Champion Big Show & The Miz def. John Morrison & R-Truth
και για το νικητη του Money in the Bank Ladder Μatch προβλεπω Evan Bourne


Υ.Γ. σε διαφορα φορουμ κυριως αμερικανικα πολλοι φιλοι του WWE προβλεπουν οτι ειναι ισως η χειροτερη wrestlermania ολων τον εποχων απο αποψη αγωνων...το παραδοξο ειναι οτι εχουν εξαντληθει ολα τα εισητηρια μηνες πριν ενω το φτηνοτερο εισητηριο που εξαντληθκε αμεσως στοιχησε 100 δολαρια...!!!


Θα συμφωνησω οτι αυτη η wrestlermania θα ειναι μια απο τις χειροτερες ( απο αποψη ματς .. παντα ) θα συμfωνησω με τα προγνωστικα σου ....αλλα θα διαγωνησω με την προγνωση του ματς Αντερτεικερ ΗΒΚ .... It's show stopper time.. smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(MANOLIS24 @ Mar 15 2010, 14:49 ) *
Ποια ειναι τα προγνωστικα σας παιδια για την wrestlermania 26 ;;;

τα δικα μου προγνωστικα ειναι:
World Heavyweight Championship Edge def. Chris Jericho
WWE Champion Batista def. John Cena
The Undertaker def. Shawn Michaels
Triple H def. Sheamus
Bret Hart def. Mr. McMahon
Unified Tag Team Champion Big Show & The Miz def. John Morrison & R-Truth
και για το νικητη του Money in the Bank Ladder Μatch προβλεπω Evan Bourne


Υ.Γ. σε διαφορα φορουμ κυριως αμερικανικα πολλοι φιλοι του WWE προβλεπουν οτι ειναι ισως η χειροτερη wrestlermania ολων τον εποχων απο αποψη αγωνων...το παραδοξο ειναι οτι εχουν εξαντληθει ολα τα εισητηρια μηνες πριν ενω το φτηνοτερο εισητηριο που εξαντληθκε αμεσως στοιχησε 100 δολαρια...!!!


Προγνωστικα καλυτερα να γραψω οταν ολοκληρωθει η καρτα.
Απορω παντως που γραφουν για τη χειροτερη Wrestlemania. Ειναι η πρωτη φορα μετα απο χρονια που δε λειπει κανενας. Στους αγωνες που εγραψες προσθεσε και το CM Punk vs Rey Mysterio, καθως και εναν αγωνα της Legacy με τον Randy Orton μεσα. Δες λοιπον ποσοι αγωνες εχουν μεσα ενα τουλαχιστον μεγαλο ονομα που θα μπορουσε να ειναι πρωταθλητης σε καποιο σοου: Εdge vs Jericho, Batista vs Cena, Undertaker vs HBK, Triple H vs Sheamus, CM Punk vs Mysterio, Orton vs οποιος(οποιοι) κι αν ειναι ο αντιπαλος. Ο αγωνας Bret vs Vince δεν ξερω αν θα αξιζει σαν αγωνας, σιγουρα ομως εχει ενδιαφερον να ξαναδει κανεις το Bret Hart. Στο tag team υπαρχει ενας πρωην πρωταθλητης που περσι επαιζε στο ενα main event της WM και 3 ανερχομενοι(ειδικα ο Miz και ο Morrison), ενω το MITB υστερει σε μεγαλα ονοματα, αλλα εχει καποιους που μπορουν να δωσουν εναν πολυ καλο αγωνα.
Η ιστορια με το Money in the Bank ειναι περιεργη παντως. Λενε οτι θα ανακοινωθει κι αλλος σημερα και θα γινει με 10 ατομα το ματς(να τους χωρισουμε σε 2 πενταδες να παιξουν μπασκετ καλυτερα?) και κυκλοφορησε ενα σεναριο οτι ο νικητης θα χρησιμοποιησει τη βαλιτσα με το συμβολαιο πολυ συντομα. Ισως και τη βραδια της Wrestlemania...
morrison
Προγνωστικα,ε;
Kαθηστε να δουμε πως κυλαει το πραμα στα εβδομαδιαια και βλεπουμε...Παντως αυτα που δινει ο Manolis 24 ειναι αρκετα λογικα αν και σε κανα δυο διαφωνω αλλα τα λεμε αυτα με τον καιρο...

Κατα τ'αλλα αυτο το M.I.T.B συχεχως γενναει νεους συμμετεχοντες...10 λεει θα ειναι φετος και για να μην ανησυχει ο φιλος T.W.Is.M την δεκατη θεση σε λιγες ωρες θα την παρει λογικα ο Γκανεζος...Τον οποιο Τζαμαικανο τον εβλεπα φαβορι εδω και μηνες για το συγκεκριμενο ματς και θα επιμεινω στην αποψη μου...

Για να μην ξεχνιομαστε Stone Cold Steve Austin guest host σημερα και ο Μr.President αναμενεται να φαει αρκετες...Αφου δεν μπορει μονος του ο Bret,εφερε ενισχυσεις...
captain charisma
και εκει που ηταν σιγουρο οτι το mitb θα πηγαινε στον captain πανε και μου βαζουν τον μακμαιμου να διεκδικησει τη βαλιτσα!!!ελεος ρε!!!πολυ βισμα εχει το κατσικι να πουμε!προς το παρον του αρκει η ζωνη που κουβαλαει ας παρει αργοτερα push δν του περασαν τα χρονια!πιστευω πως ο κριστιαν αξιζει και με το παραπανω να διεκδικησει εναν απ τους 2 μεγαλους τιτλους του wwe.
morrison
QUOTE(captain charisma @ Mar 16 2010, 02:50 ) *
και εκει που ηταν σιγουρο οτι το mitb θα πηγαινε στον captain πανε και μου βαζουν τον μακμαιμου να διεκδικησει τη βαλιτσα!!!ελεος ρε!!!πολυ βισμα εχει το κατσικι να πουμε!προς το παρον του αρκει η ζωνη που κουβαλαει ας παρει αργοτερα push δν του περασαν τα χρονια!πιστευω πως ο κριστιαν αξιζει και με το παραπανω να διεκδικησει εναν απ τους 2 μεγαλους τιτλους του wwe.

Οτι ειναι πιο αξιοκρατικο να το παρει ο Christian ειναι...Αλλα αυτα δεν τον νοιαζουν τον Vince.
Προσωπικα βλεπω πρωτο φαβορι τον Kingston,μετα τον Drew και υστερα τον Christian...
Kingston και cash in στον Dave!
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 16 2010, 04:00 ) *
Οτι ειναι πιο αξιοκρατικο να το παρει ο Christian ειναι...Αλλα αυτα δεν τον νοιαζουν τον Vince.
Προσωπικα βλεπω πρωτο φαβορι τον Kingston,μετα τον Drew και υστερα τον Christian...
Kingston και cash in στον Dave!


Αυτο να δω μονο και ας γινει οτι θελει στα αλλα ματς πλην του Undertaker φυσικα που δεν πρεπει να σπασει το σερι ποτε!
Πες μου ειλικρινα, αν γινει τετοιο πραγμα με το MITB δε θα θελες να ησουν απο μια μερια να δεις εμενα να βλεπω το cash in? smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 16 2010, 18:22 ) *
Αυτο να δω μονο και ας γινει οτι θελει στα αλλα ματς πλην του Undertaker φυσικα που δεν πρεπει να σπασει το σερι ποτε!
Πες μου ειλικρινα, αν γινει τετοιο πραγμα με το MITB δε θα θελες να ησουν απο μια μερια να δεις εμενα να βλεπω το cash in? smiley.gif


Απανταω στον εαυτο μου γιατι απ οτι καταλαβα απο μια ματια που εριξα σε ενα φορουμ, χωρις να εχω δει το χτεσινο RAW και χωρις να εχω διαβασει τα αποτελεσματα, δεν υπαρχει 10η συμμετοχη στο Money in the Bank. Αρα ολο το σεναριο περι Kofi Kingston και ΜΙΤΒ ειναι ακυρο πια.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 16 2010, 18:28 ) *
Απανταω στον εαυτο μου γιατι απ οτι καταλαβα απο μια ματια που εριξα σε ενα φορουμ, χωρις να εχω δει το χτεσινο RAW και χωρις να εχω διαβασει τα αποτελεσματα, δεν υπαρχει 10η συμμετοχη στο Money in the Bank. Αρα ολο το σεναριο περι Kofi Kingston και ΜΙΤΒ ειναι ακυρο πια.

Aς κραταμε μια πισινη...Θεωρεις οτι γινεται ο Kingston να μην εχει συμμετοχη στη Μανια;Eγω πιστευω οτι θα μπει τελευταια στιγμη,εστω στο τελευταιο Raw και γι'αυτο θα παρει και το ματς.Γιατι εκει που τωρα πιστευουμε οτι δεν θα ειναι καν στον αγωνα στο τελος θα βρεθει και Mr.Money In The Bank.
Eιδα το Raw...Δυο εβδομαδες πριν τη Μανια και με Austin μεσα εχω μεγαλυτερες απαιτησεις...
Δεν ειδα το ΤΝΑ,αυριο ισως.Jeff Hardy vs Styles,ε;
Mπορει να το δω και τωρα καλυτερα... rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.