Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 11 2009, 00:33 ) *
Για να το συνδυασω και με την προηγουμενη κουβεντα θα μπορουσες να δεις κατι απο Ashley Massaro ,Dawn Marie,Kimberly Page,Sable και φυσικα Amy Dumas..Πολυ δυνατα... smiley.gif
Για να σοβαρευτω θα προτεινα το τριπλο dvd WWW:Hell In A Cell που ειναι και επικαιρο...Να δεις τι hiac ειχαμε παλιοτερα και τι εχουμε τωρα...Και ενα quizακι,το dvd εχει ολα τα hiac μεχρι και το 2007 εκτος απο ενα...Ποιο;


Εψαξα να βρω τη λιστα των αγωνων για να δω ποιο λειπει(εχω κατεβασει το dvd αλλα δεν το εχω δει ακομα), αλλα τελικα μαζι με τη λιστα βρηκα και την απαντηση στο κουιζ σου. Θα το εβρισκα ομως, ακομα κι αν δεν επεφτα σε spoiler. Αλλωστε εχω αναφερθει στο συγκεκριμενο ματς σε προηγουμενο ποστ εμμεσα.
Τι κερδιζω? Μπορω να παρω τη μπλουζα του Undertaker για το 17-0?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 11 2009, 03:38 ) *
Εψαξα να βρω τη λιστα των αγωνων για να δω ποιο λειπει(εχω κατεβασει το dvd αλλα δεν το εχω δει ακομα), αλλα τελικα μαζι με τη λιστα βρηκα και την απαντηση στο κουιζ σου. Θα το εβρισκα ομως, ακομα κι αν δεν επεφτα σε spoiler. Αλλωστε εχω αναφερθει στο συγκεκριμενο ματς σε προηγουμενο ποστ εμμεσα.
Τι κερδιζω? Μπορω να παρω τη μπλουζα του Undertaker για το 17-0?

Η μπλουζα ηδη ταξιδευει για το σπιτι σου! rolleyes.gif
Εχω την αισθηση οτι το γεγονος οτι προτιμησαν να μην βαλουν το συγκεκριμενο ματς στο dvd δικαιωνει το παλιοτερο σχολιο μου περι ατυχεστατης στιγμης για την εταιρεια...Μαλλον και μεσα στο WWE κατι αντιστοιχο πιστευουν...
Ωραιο dvd παντως,τα δε σχολια αναμεσα στα ματς τα κανει ο καθ'υλην αρμοδιος Mick Foley...
OnLy_PAS-AthEnS
Nα φανταστω λειπει το ματς Τεικερ μικ Φολει????
ΟΣων αφορα το HIAC ειναι σε μια διαδικασια kατεβασματος οποτε....θα το δω και θα σας πω!1
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 11 2009, 03:49 ) *
Nα φανταστω λειπει το ματς Τεικερ μικ Φολει????
ΟΣων αφορα το HIAC ειναι σε μια διαδικασια kατεβασματος οποτε....θα το δω και θα σας πω!1

Ο προσδιορισμος καθ'υλην αρμοδιος αφορουσε την γενικοτερη παρουσια του Foley σε HIAC και οχι για το συγκεκριμενο ματς οποτε οχι...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 11 2009, 03:43 ) *
Η μπλουζα ηδη ταξιδευει για το σπιτι σου! rolleyes.gif
Εχω την αισθηση οτι το γεγονος οτι προτιμησαν να μην βαλουν το συγκεκριμενο ματς στο dvd δικαιωνει το παλιοτερο σχολιο μου περι ατυχεστατης στιγμης για την εταιρεια...Μαλλον και μεσα στο WWE κατι αντιστοιχο πιστευουν...
Ωραιο dvd παντως,τα δε σχολια αναμεσα στα ματς τα κανει ο καθ'υλην αρμοδιος Mick Foley...


Ειτε ειναι αυτο που λες ειτε απλα ειμαστε στην PG-era και σκηνες οπως αυτη στο τελος του αγωνα δεν επρεπε να προβληθουν.
OnLy_PAS-AthEnS
Γιενται να εισαι μεγαλε λιγο πιο κατανοητος και για εμας που δεν ηερουμε?. tongue.gif
Απλα θελω να μαθω αλλα τις πιο πολλες φορες εσενα και τον Johny δεν σας καταλαβαινω στις μεταξυ σας συζητησεις !
Φιλικα παντα απλα για να μαθω και εγω και αν μπορω να εκθεσω τη γνωμη μου!
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 01:18 ) *
Γιενται να εισαι μεγαλε λιγο πιο κατανοητος και για εμας που δεν ηερουμε?. tongue.gif
Απλα θελω να μαθω αλλα τις πιο πολλες φορες εσενα και τον Johny δεν σας καταλαβαινω στις μεταξυ σας συζητησεις !
Φιλικα παντα απλα για να μαθω και εγω και αν μπορω να εκθεσω τη γνωμη μου!


Προσπαθω να μην τα λεω ολα, σαν να γραφω με spoilers. Λεω κατι που πιθανον να μην το καταλαβει οποιος μπει να διαβασει, γιατι αν το καταλαβει, θα εχω γραψει spoiler(οπως ας πουμε αποτελεσματα PPV ή εξελιξεις σε RAW & Smackdown-γι αυτο καποιες φορες γραφουμε τα πραγματικα ονοματα καποιων και οχι τα ονοματα που χρησιμοποιουν στο WWE).
Να εξηγησω τι εννοουσα πριν:
Λειπει το ματς Undertaker-Big Bossman απο τη Wrestlemania 15(1999). Ως φαν του Undertaker και ειδικα των Wrestlemania δε θα γινοταν να μην ξερω αυτο το ματς. Η ιστορια με 2 λογια ηταν οτι ο Undertaker ειχε φτιαξει το Ministry of Darkness εκεινη την περιοδο, ενω ο Βινς ειχε το Corporation και οι δυο τους βρισκονταν σε κοντρα(ασχετα αν το καλοκαιρι ηταν συμμαχοι). Ο Βινς λοιπον ειχε στειλει για αντιπαλο του Undertaker τον Bossman, που ηταν δικος του ανθρωπος εμπιστοσυνης και μαλιστα σε Hell in a Cell. Ο Undertaker φυσικα κερδιζει και μετα το τελος του αγωνα κρεμαει τον Bossman απο το κελι, ωστε οταν το κελι σηκωθηκε να φαινεται σαν απαγχονισμος του Bossman. Αυτο λοιπον ηταν ειτε μια ατυχη στιγμη ειτε μια πολυ τολμηρη στιγμη για τη σημερινη εποχη του WWE, η οποια απευθυνεται κυριως σε παιδια και οικογενειες, περα απο τους κλασικους οπαδους του wrestling(η PG-era που ελεγα).
Tωρα πιστευω οτι καταλαβες τι εννοουσα, αλλα αν ψαξεις να βρεις εκεινο τον αγωνα του 1999 δε θα ειναι το ιδιο εκπληξη το τελος για σενα.
morrison
Και για να συμπληρωσω ολα αυτα τα ωραια που λεει ο T.W.Is.M παραπανω..
Τα τελευταια 5 λεπτα του ματς που ετσι και αλλιως δεν διηρκεσε και παρα πολυ συν αυτα που ακολουθησαν μετα...
OnLy_PAS-AthEnS
Οκ παιδια καταλαβα!Ευχαριστω παντως για την ωραια εξηγηση του συμβαντος.
Τωρα να ρωτησω..αυτος που κρεμαστηκε φενεται τελειως αληθινο.Δεν πεθανε?.Ελεοσ δηλαδη !!
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 15:02 ) *
Οκ παιδια καταλαβα!Ευχαριστω παντως για την ωραια εξηγηση του συμβαντος.
Τωρα να ρωτησω..αυτος που κρεμαστηκε φενεται τελειως αληθινο.Δεν πεθανε?.Ελεοσ δηλαδη !!


Πεθανε στα αληθεια...αλλα 8 χρονια μετα! tongue.gif
Εχεις δικιο οτι μοιαζει αληθινο, κι εμενα μου εκανε εντυπωση οταν το ειδα η αληθοφανεια. Εκινη την περιοδο το WWE δοκιμαζε διαφορα πραγματα και ενα απο αυτα κατεληξε σε μεγαλη τραγωδια. Λιγους μηνες μετα απο το γεγονος που ειδες κατα την εισοδο του για εναν αγωνα και ενω θα εκανε εντυπωσιακη εισοδο απο την οροφη αιωρουμενος με σχοινια, ο Owen Hart(αδερφος του Bret Hart) επεσε στο κενο με αποτελεσμα να πεθανει! Και ολο αυτο μεταδοθηκε live σε PPV! Φανταζομαι οτι μετα απ αυτο το γεγονος τα ακροβατικα και τα κολπα σαν την κρεμαλα του Big Bossman σταματησαν.
Εμεινε μονο το κλασικο κολπο του Undertaker που σβηνουν τα φωτα και εμφανιζεται απο το πουθενα στο κεντρο του ρινγκ, αλλα δε λεω πως το κανει. smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 17:56 ) *
Πεθανε στα αληθεια...αλλα 8 χρονια μετα! tongue.gif
Εχεις δικιο οτι μοιαζει αληθινο, κι εμενα μου εκανε εντυπωση οταν το ειδα η αληθοφανεια. Εκινη την περιοδο το WWE δοκιμαζε διαφορα πραγματα και ενα απο αυτα κατεληξε σε μεγαλη τραγωδια. Λιγους μηνες μετα απο το γεγονος που ειδες κατα την εισοδο του για εναν αγωνα και ενω θα εκανε εντυπωσιακη εισοδο απο την οροφη αιωρουμενος με σχοινια, ο Owen Hart(αδερφος του Bret Hart) επεσε στο κενο με αποτελεσμα να πεθανει! Και ολο αυτο μεταδοθηκε live σε PPV! Φανταζομαι οτι μετα απ αυτο το γεγονος τα ακροβατικα και τα κολπα σαν την κρεμαλα του Big Bossman σταματησαν.
Εμεινε μονο το κλασικο κολπο του Undertaker που σβηνουν τα φωτα και εμφανιζεται απο το πουθενα στο κεντρο του ρινγκ, αλλα δε λεω πως το κανει. smiley.gif

Η αληθεια ειναι οτι το ειχαν παρακανει με τα ακροβατικα και τους κρεμαμενους παλαιστες...Δυστυχως χρειαστηκε το τραγικο γεγονος με τον Owen για να το συνειδητοποιησουν...
Ασχετο μου ηρθε αμυδρα στο μυαλο η φαση που ο Undertaker ανασταινεται βγαινoντας απο το φερετρο μετα απο καποια ηττα του σε casket...Φυσικα διπλα του σε εκσταση ο Bearer και τα σχετικα...Επικαλουμαι τις γνωσεις του ειδικου Undertakerλογου T.W.Is.M για το πως-που-ποτε γιατι δεν μπορω να θυμηθω... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 12 2009, 20:10 ) *
Η αληθεια ειναι οτι το ειχαν παρακανει με τα ακροβατικα και τους κρεμαμενους παλαιστες...Δυστυχως χρειαστηκε το τραγικο γεγονος με τον Owen για να το συνειδητοποιησουν...
Ασχετο μου ηρθε αμυδρα στο μυαλο η φαση που ο Undertaker ανασταινεται βγαινoντας απο το φερετρο μετα απο καποια ηττα του σε casket...Φυσικα διπλα του σε εκσταση ο Bearer και τα σχετικα...Επικαλουμαι τις γνωσεις του ειδικου Undertakerλογου T.W.Is.M για το πως-που-ποτε γιατι δεν μπορω να θυμηθω... rolleyes.gif


Δεν το θυμαμαι αυτο που λες! Θυμαμαι ομως ενα αλλο απο το 2005. Casket match Undertaker vs Randy Orton & Cowboy Bob Orton. O Undertaker χανει το ματς και ο Ορτον παιρνει βενζινη, λουζει το φερετρο και του βαζει φωτια! Τρεχουν λοιπον διαιτητες, συνεργεια κλπ για να σβησουν τη φωτια και αφου τη σβησουν, πανε να ανοιξουν το φερετρο(μπορει να το εκανε και ο Orton αυτο λιγο αργοτερα, δε θυμαμαι καλα) και βλεπουν οτι ο Undertaker δεν ειναι μεσα!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 20:52 ) *
Δεν το θυμαμαι αυτο που λες! Θυμαμαι ομως ενα αλλο απο το 2005. Casket match Undertaker vs Randy Orton & Cowboy Bob Orton. O Undertaker χανει το ματς και ο Ορτον παιρνει βενζινη, λουζει το φερετρο και του βαζει φωτια! Τρεχουν λοιπον διαιτητες, συνεργεια κλπ για να σβησουν τη φωτια και αφου τη σβησουν, πανε να ανοιξουν το φερετρο(μπορει να το εκανε και ο Orton αυτο λιγο αργοτερα, δε θυμαμαι καλα) και βλεπουν οτι ο Undertaker δεν ειναι μεσα!

Δεν ξερω,ισως ειναι αυτο που λες και απλα τα εχω μπερδεψει...Η αληθεια ειναι οτι θυμαμαι αμυδρα τον Undertaker να σηκωνεται-πεταει ελαφρως βγαινοντας απο το φερετρο,ξερεις κατι τετοιο...Δεν μπορω να προσδιορισω απο που ακριβως ειναι το σκηνικο που λεω,θα το ψαξω τωρα που εφαγα την φλασια και θα δουμε... blink.gif
morrison
ΕΥΡΗΚΑ!!! wav.gif

Λοιπον,ειμαστε στο Royal Rumble του 1994 και ο Undertaker αναμετραται με τον Yokozuna σε casket match...Εκει επεμβαινει ολη η ιαπωνεζικη μαφια και καταφερνει να κλεισει τον Taker στο φερετρο...Νικητης του ματς Yokozuna!
Παρακατω η περιληψη του ματς με μουσικη υποκρουση Therion...

Αλλα o Undertaker δεν τελειωσε εκει...
OnLy_PAS-AthEnS
Πραγματικα εχουν γινει πολλα στο παρελθον του οργανισμου της παλης.
Ειδικα τωρα ο Undertaker εχει κανει πολλα τυπου resurection.
Πως τα κανει δεν ξερω αλλα ειναι ενα κομματι του θρυλου που εχει δημιουργησει!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 21:31 ) *
Πως τα κανει δεν ξερω αλλα ειναι ενα κομματι του θρυλου που εχει δημιουργησει!

Μα ειναι ο demon of Death Valley! wav.gif
Παντως δεν θυμαμαι αλλη ιδια περιπτωση live αναστασης...Θυμαμαι να ανασυγκροτειται καπου θαμμενος στην Death Valley και διαφορα τετοια αλλα αναλογη κατασταση οπως παραπανω δεν πρεπει να εχει ξαναγινει...
OnLy_PAS-AthEnS
Ειναι το παληκαρι μορφη του Wrestling και γι αυτο για μενα ειναι ο τοπ εβερ!
Τωρα ομως εχω ενα προβλημα.Δεν μου καθεται για main eventer o CM Punk
Και οταν με το καλο ο Τακερ αποχωρησει με τι θα μεινει το Σμακ?
Και μη μου πειτε με το νεο σταρ CM punk and MCintyre..
T.W.Is.M.
Αυτο το περιστατικο απο το Rumble του 1994 το θυμομουν, αλλα δεν ειχα καταλαβει οτι εννοουσε αυτο ο Morrison. Εχω δει ολοκληρο το ματς, βρισκεται στο τριπλο dvd του Undertaker που εχω. Μετα τον αγωνα οντως ο Undertaker αναστηθηκε και μιλησε, αλλα αυτο προβληθηκε στην οθονη του σταδιου(το titantron οπως λενε στο χωριο μου). Αρα επροκειτο για μαγνητοσκοπημενο promo, που ειχε γυριστει πριν τον αγωνα.
Πιο δυσκολο μοιαζει αυτο που κανει συχνα, να εμφανιζεται απο το πουθενα στο κεντρο του ρινγκ μπροστα στον εκπληκτο αντιπαλο μολις σβησουν τα φωτα και ακουστει το γκονγκ, με τελευταιο κρουσμα στο φετινο Summerslam.


Να βαλω κι εγω κουιζ οπως ο Μορρισον? Πως το κανει?
OnLy_PAS-AthEnS
Εγω προσωπικα δν μπορω να καταλαβω!Βασικα ή ειναι καπου κοντα και παει γρηγορα στο ρινγκ ή απο πανω κρεμασμενοσ και πεφτει γρηγορα.Πιστευω δεν ειναι τιποτα απο τα δυο smiley.gif
captain charisma
νομιζω πως κατω απο το ρινγκ θα εχει κανα υπογειο τουνελ και θα βγαινει απο κει οταν τα φωτα σβηνουν...δεν εξηγειτε αλλιως.
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 21:57 ) *
Εγω προσωπικα δν μπορω να καταλαβω!Βασικα ή ειναι καπου κοντα και παει γρηγορα στο ρινγκ ή απο πανω κρεμασμενοσ και πεφτει γρηγορα.Πιστευω δεν ειναι τιποτα απο τα δυο smiley.gif


Κατι πας να πεις αλλα δεν το εχεις βρει ακομα.

QUOTE(captain charisma @ Oct 12 2009, 22:05 ) *
νομιζω πως κατω απο το ρινγκ θα εχει κανα υπογειο τουνελ και θα βγαινει απο κει οταν τα φωτα σβηνουν...δεν εξηγειτε αλλιως.


Πλησιαζεις περισσοτερο απο τον PAS. Απλα δεν εισαι απολυτως σωστος.
Περιμενω και τη γνωμη του συνηθους υποπτου Μορρισον πριν αποκαλυψω την απαντηση.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 21:54 ) *
Αυτο το περιστατικο απο το Rumble του 1994 το θυμομουν, αλλα δεν ειχα καταλαβει οτι εννοουσε αυτο ο Morrison. Εχω δει ολοκληρο το ματς, βρισκεται στο τριπλο dvd του Undertaker που εχω. Μετα τον αγωνα οντως ο Undertaker αναστηθηκε και μιλησε, αλλα αυτο προβληθηκε στην οθονη του σταδιου(το titantron οπως λενε στο χωριο μου). Αρα επροκειτο για μαγνητοσκοπημενο promo, που ειχε γυριστει πριν τον αγωνα.
Πιο δυσκολο μοιαζει αυτο που κανει συχνα, να εμφανιζεται απο το πουθενα στο κεντρο του ρινγκ μπροστα στον εκπληκτο αντιπαλο μολις σβησουν τα φωτα και ακουστει το γκονγκ, με τελευταιο κρουσμα στο φετινο Summerslam.
Να βαλω κι εγω κουιζ οπως ο Μορρισον? Πως το κανει?

Ξεχνα το titantron...Στο δευτερο βιντεο μεταξυ 2.09 και 2.14 μια ανθρωπινη μορφη ξεκαθαρα ιπταται...Δεν λεω πως αυτος που σηκωνεται ειναι απαραιτητα ο Callaway(που δεν ειναι )αλλα το σεναριο αυτο λεει...Οτι ο Taker αναστηθηκε...
Για το κουιζ χωρις να εχω ακουσει ποτε κατι γι'αυτο,παντα η αισθηση μου ηταν οτι βγαινουν κατω απ'το ρινγκ...

υγ:τωρα ειδα τις υπολοιπες απαντησεις...Αν πρεπει να γινω πιο συγκεκριμενος θα υπεθετα οτι η ραμπα εισοδου την παλαιστων μπορει να παιζει καποιο ρολο...
OnLy_PAS-AthEnS
Αρα ολοι πιστευπυμε οτι βγαινουν κατω απο το ρινγκ....το πως ομως θα μας το λυσει ο μαστερ του ειδους Τεικερ T.W.iS.M
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 12 2009, 22:15 ) *
Ξεχνα το titantron...Στο δευτερο βιντεο μεταξυ 2.09 και 2.14 μια ανθρωπινη μορφη ξεκαθαρα ιπταται...Δεν λεω πως αυτος που σηκωνεται ειναι απαραιτητα ο Callaway(που δεν ειναι )αλλα το σεναριο αυτο λεει...Οτι ο Taker αναστηθηκε...
Για το κουιζ χωρις να εχω ακουσει ποτε κατι γι'αυτο,παντα η αισθηση μου ηταν οτι βγαινουν κατω απ'το ρινγκ...


Αυτο δεν το θυμομουν με τον ιπταμενο Undertaker. Εχουν περασει και 2+ χρονια απο τοτε που το ειδα το ματς(ηταν τη μερα που η εθνικη εφηβων του Κουφου επαιζε ημιτελικο με τη Λιθουανια-του Μοτεγιουνας αν θυμαμαι καλα).

Για το κουιζ εχεις δικιο. Εισαι σωστος, αλλα οχι 100%-οπως και ο captain charisma πιο πανω.

Οντως βγαινει κατω απο το ρινγκ. Πως μπαινει ομως εκει? Δεν καθεται απο την αρχη του σοου εκει κατω. Αλλωστε με τα γονατα που εχει πλεον θα πιανοταν και δε θα μπορουσε να περπατησει μετα. Ειδικα στο Summerslam θα επρεπε να μεινει απο κατω 3 ωρες! Αυτο που συμβαινει ειναι οτι πριν απο πολλους αγωνες μπαινει στο ρινγκ ενα συνεργειο που καθαριζει ή προετοιμαζει το ρινγκ για το επομενο γεγονος. Eκεινη την ωρα η τηλεοραση δειχνει αλλα βιντεο και η προσοχη του κοσμου αποσπαται στο titantron. Μαζι με αυτους μπαινει και ο Undertaker φορωντας κατι αλλο πανω απο τα συνηθισμενα του ρουχα, ετσι ωστε να δειχνει ομοιομορφος με τους αλλους. Ο πολυς κοσμος στις εξεδρες δεν κοιταζει προς το μερος του, αλλωστε προσπαθουν με τα βιντεο να του αποσπασουν την προσοχη. Μονο καποιοι στις μπροστινες σειρες μπορει να καταλαβουν κατι. Σε καποια στιγμη λοιπον βρισκει την ευκαιρια και χωνεται κατω απο το ρινγκ, περιμενοντας το γκονγκ για να βγει.

edit: Δεν εχω διαβασει πουθενα εξηγηση για το πως εκανε το κολπο που ειπα πριν, να αποδρασει απο το φλεγομενο φερετρο του Orton. Yποθετω ομως οτι επειδη το φερετρο βρισκοταν ακριβως διπλα στο ρινγκ, θα ειχε καποιο τροπο να ανοιγει η πλευρα που εφαπτεται στο ρινγκ, ωστε να περασει ο Taker κατω απο το ρινγκ την ωρα που ο Ορτον πανηγυριζε κι ετσι εκεινος να βαλει φωτια σε ενα αδειο φερετρο.
OnLy_PAS-AthEnS
Ε λογικο μου φενεται φιλε μου!
Αν εχεις και βιντεο να μου δειξεις κατι τετοιο θα με τρελανεις!


υ.Γ ακομα να ακτεβει το HIAC χ 3 DvDs sad.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 22:25 ) *
Οντως βγαινει κατω απο το ρινγκ. Πως μπαινει ομως εκει? Δεν καθεται απο την αρχη του σοου εκει κατω. Αλλωστε με τα γονατα που εχει πλεον θα πιανοταν και δε θα μπορουσε να περπατησει μετα. Ειδικα στο Summerslam θα επρεπε να μεινει απο κατω 3 ωρες! Αυτο που συμβαινει ειναι οτι πριν απο πολλους αγωνες μπαινει στο ρινγκ ενα συνεργειο που καθαριζει ή προετοιμαζει το ρινγκ για το επομενο γεγονος. Eκεινη την ωρα η τηλεοραση δειχνει αλλα βιντεο και η προσοχη του κοσμου αποσπαται στο titantron. Μαζι με αυτους μπαινει και ο Undertaker φορωντας κατι αλλο πανω απο τα συνηθισμενα του ρουχα, ετσι ωστε να δειχνει ομοιομορφος με τους αλλους. Ο πολυς κοσμος στις εξεδρες δεν κοιταζει προς το μερος του, αλλωστε προσπαθουν με τα βιντεο να του αποσπασουν την προσοχη. Μονο καποιοι στις μπροστινες σειρες μπορει να καταλαβουν κατι. Σε καποια στιγμη λοιπον βρισκει την ευκαιρια και χωνεται κατω απο το ρινγκ, περιμενοντας το γκονγκ για να βγει.

Με τον ιδιο τροπο που μπηκε ο Edge μεσα στο κελι του HIAC το 2007...Ως μελος του crew...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 12 2009, 22:25 ) *
edit: Δεν εχω διαβασει πουθενα εξηγηση για το πως εκανε το κολπο που ειπα πριν, να αποδρασει απο το φλεγομενο φερετρο του Orton. Yποθετω ομως οτι επειδη το φερετρο βρισκοταν ακριβως διπλα στο ρινγκ, θα ειχε καποιο τροπο να ανοιγει η πλευρα που εφαπτεται στο ρινγκ, ωστε να περασει ο Taker κατω απο το ρινγκ την ωρα που ο Ορτον πανηγυριζε κι ετσι εκεινος να βαλει φωτια σε ενα αδειο φερετρο.

Πολυ πιθανο,πως οι μαγοι βγαινουν απ'τα κουτια καπως ετσι...
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 22:30 ) *
υ.Γ ακομα να ακτεβει το HIAC χ 3 DvDs sad.gif

Υπομονη...
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 12 2009, 22:30 ) *
Ε λογικο μου φενεται φιλε μου!
Αν εχεις και βιντεο να μου δειξεις κατι τετοιο θα με τρελανεις!


υ.Γ ακομα να ακτεβει το HIAC χ 3 DvDs sad.gif


Οχι, βιντεο δεν εχω. Το ειχα διαβασει καπου πριν απο μερικους μηνες.

Εγω ολο ξεχναω να κατεβασω τα υπολοιπα 2 μερη του Rise and Fall of WCW που δεν εχω. Θα ηθελα να το δω αυτο το dvd. Θα ειναι η πρωτη επαφη μου με WCW, γιατι δεν εχω δει τιποτα.
OnLy_PAS-AthEnS
Το WCW ειναι στα πλανα μου.Στο εγγυς μελλον θελω να δω το HIAC και μετα το Rsi and fall of WCW!
Eπισης κατεβαινει και το the ebst of smackDown....Θα δουμε!

Εντωμεταξυ κοιταω τα πρωτα ποστ του τοπικ.απλα θεικα ετσι?..ΤΕΛΟΣ!!!!
Επισης διαβαζα οτι ο Τεικερ αποφασιζει σε ποια ματς θα νικαει και σε ποια θα χανει?..Τι ακριβως παιζει Τ.W.iS.M??
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 13 2009, 01:29 ) *
Το WCW ειναι στα πλανα μου.Στο εγγυς μελλον θελω να δω το HIAC και μετα το Rsi and fall of WCW!
Eπισης κατεβαινει και το the ebst of smackDown....Θα δουμε!

Εντωμεταξυ κοιταω τα πρωτα ποστ του τοπικ.απλα θεικα ετσι?..ΤΕΛΟΣ!!!!
Επισης διαβαζα οτι ο Τεικερ αποφασιζει σε ποια ματς θα νικαει και σε ποια θα χανει?..Τι ακριβως παιζει Τ.W.iS.M??


Δε νομιζω οτι ισχυει ακριβως αυτο. Σιγουρα ως παλιος που ειναι εχει λογο και στο σεναριακο κομματι. Δεν αποφασιζει ομως μονος του. Απ οτι διαβαζω θελει να βοηθαει και τους νεοτερους και να τους προωθει. Το εχει κανει αλλωστε με Orton, Mr Kennedy και τωρα με το CM Punk. Αλλα φανταζομαι οτι θελει να διατηρει και το ονομα του στο κορυφαιο επιπεδο. Οχι οπως ο Kane, που δε θελει τιτλους, δε θελει main events, αλλα μονο να βοηθαει τους νεους.
Επισης ο Undertaker μαλλον δε θελει μεγαλες θητειες πρωταθλητη, γιατι αυτο σημαινει βαρυτερο προγραμμα, πιο πολλα house shows, μεγαλυτερα σε διαρκεια ματς, δε θα εχει τη δυνατοτητα να ξεκουραστει σε καποιο επεισοδιο του Smackdown και ολα αυτα επιβαρυνουν το σωμα του. Αρα μαλλον οταν σχεδιαζουν να τον κανουν πρωταθλητη ζητανε τη γνωμη του, το ιδιο και οταν προκειται να χασει τον τιτλο. Εχει λογο δηλαδη, αλλα δεν εξαρταται μονο απο εκεινον.
Λογο εχει στα αποτελεσματα και ο Triple H(αλιμονο, γαμπρος του Βινς ειναι), αλλα και ο Shawn Michaels που απολαμβανει ελαφρυτερο προγραμμα και δεν παιρνει τιτλο πια με δικη του επιθυμια. Αν δεν τα ειχε αυτα, θα ειχε ηδη αποσυρθει.
OnLy_PAS-AthEnS
ΠΩΠΩ ολα αυτα καπως με"ξενερωνουν"!
Ολο ενα σεναριο,ολο φιλοι backstage και τιποτα οπως φενεται καμερες!
¨/////////
Ο ΗΗΗ γαμπρος του Βινς,ο Τεικερ ο υποτιθεμενος Dead Man να βοηθαει αλλους-ειδικα Ορτον και Πανκ που θελει θεωρητικα την ψυχη τουσ αχαχαχα-ενταξει ειναι καπως!
ο τεικερ φιλε T.W.iS.M πως ειναι στα προσωπικα του αν ξερεις βεβαια...εχει οικογενεια?,Εχει παιδια?,Τι δουλεια κανει εκτος παλης -αν κανει-???
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 13 2009, 02:37 ) *
ΠΩΠΩ ολα αυτα καπως με"ξενερωνουν"!
Ολο ενα σεναριο,ολο φιλοι backstage και τιποτα οπως φενεται καμερες!
¨/////////
Ο ΗΗΗ γαμπρος του Βινς,ο Τεικερ ο υποτιθεμενος Dead Man να βοηθαει αλλους-ειδικα Ορτον και Πανκ που θελει θεωρητικα την ψυχη τουσ αχαχαχα-ενταξει ειναι καπως!
ο τεικερ φιλε T.W.iS.M πως ειναι στα προσωπικα του αν ξερεις βεβαια...εχει οικογενεια?,Εχει παιδια?,Τι δουλεια κανει εκτος παλης -αν κανει-???


Σαν χαρακτηρας λενε οτι ειναι πολυ ηρεμος τυπος, μοιαζει λιγο με τον American Badass, που υποδυοταν την περιοδο 2000-03, σε ντυσιμο και στο οτι του αρεσουν οι μηχανες. Μεσα στο χωρο δεν εχει τοσο κολλητους φιλους, αλλα ειναι αυτος που σεβονται ολοι και κανεις δεν τολμαει να αντιμιλησει. Οικογενεια εχει, ειναι 2 φορες χωρισμενος, εχει 2 παιδια και τωρα εχει σχεση με τη Michelle McCool.


To wrestling ειναι παραπανω απο full-time δουλεια, 300 μερες το χρονο τους απασχολει. Ειχα διαβασει παντως πριν λιγο καιρο οτι στο high school επαιζε μπασκετ, αλλα ειχε εναν τραυματισμο που δεν τον αφησε να συνεχισει κι ετσι ασχοληθηκε με το wrestling.
OnLy_PAS-AthEnS
Aτσα ακτακτησεις ο Τεικερ!
Τελικα αποδυκνειεται μεγαλος Σταρ,μεγαλη μορφη γενικα,,,και του "εκατσε" και καλο γκο#$%#νακι!!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 13 2009, 01:29 ) *
Το WCW ειναι στα πλανα μου.Στο εγγυς μελλον θελω να δω το HIAC και μετα το Rsi and fall of WCW!
Eπισης κατεβαινει και το the ebst of smackDown....Θα δουμε!

Τα εχω και τα τρια... thumbsup.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Το χθεσινο RAW Το ειδε κανεις?...Εγω τωρα το κατεβαζω......
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 14 2009, 00:19 ) *
Το χθεσινο RAW Το ειδε κανεις?...Εγω τωρα το κατεβαζω......

Το ειδα...Ενδιαφερουσες σεναριακες εξελιξεις...
guest host η δικη μας Μαρια Μενουνος...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 14 2009, 00:27 ) *
Το ειδα...Ενδιαφερουσες σεναριακες εξελιξεις...
guest host η δικη μας Μαρια Μενουνος...


Δεν το εχω δει(λεω να το βαλω τωρα), αλλα προλαβα να μαθω ενα νεο-εκπληξη. Αναλογη με το νεο US Champion της προηγουμενης Δευτερας.
Οποιος και να γινει guest host πλεον, δε θα ειναι Σακιλ Ο'Νιλ! Ο μονος που θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον απο το Σακ ειναι ο Rock! Πιστευω οτι καποια στιγμη θα γινει κι αυτο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 14 2009, 00:32 ) *
Δεν το εχω δει(λεω να το βαλω τωρα), αλλα προλαβα να μαθω ενα νεο-εκπληξη. Αναλογη με το νεο US Champion της προηγουμενης Δευτερας.
Οποιος και να γινει guest host πλεον, δε θα ειναι Σακιλ Ο'Νιλ! Ο μονος που θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον απο το Σακ ειναι ο Rock! Πιστευω οτι καποια στιγμη θα γινει κι αυτο.

Awesome!Αν εννοεις νεο-εκπληξη εκτος του επεισοδειου ριξε κωδικοποιημενα να τσεκαρω...
Aσχετο αλλα χαζευα το προμο ενος απο τα καλυτερα ματς που εχω δει ποτε και ειπα να το ποσταρω...
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 14 2009, 00:32 ) *
Δεν το εχω δει(λεω να το βαλω τωρα), αλλα προλαβα να μαθω ενα νεο-εκπληξη. Αναλογη με το νεο US Champion της προηγουμενης Δευτερας.
Οποιος και να γινει guest host πλεον, δε θα ειναι Σακιλ Ο'Νιλ! Ο μονος που θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον απο το Σακ ειναι ο Rock! Πιστευω οτι καποια στιγμη θα γινει κι αυτο.



QUOTE(john morisson @ Oct 14 2009, 00:47 ) *
Awesome!Αν εννοεις νεο-εκπληξη εκτος του επεισοδειου ριξε κωδικοποιημενα να τσεκαρω...
Aσχετο αλλα χαζευα το προμο ενος απο τα καλυτερα ματς που εχω δει ποτε και ειπα να το ποσταρω...


Δεν εννοω εκτος επεισοδιου. Δες το bold ξανα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 14 2009, 01:13 ) *
Δεν εννοω εκτος επεισοδιου. Δες το bold ξανα.

Εδω περα σε χανω ακομα και εγω...
Εννοεις κατι που εμαθες οτι θα γινει στο επεισοδειο και μαλλον σου φανηκε τελειο,σου αρεσε βρε παιδι μου.
Επειδη ειδα το RAW συμβαινουν αρκετες εκπληξεις,δεν ξερω ποια εννοεις...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 14 2009, 01:18 ) *
Εδω περα σε χανω ακομα και εγω...
Εννοεις κατι που εμαθες οτι θα γινει στο επεισοδειο και μαλλον σου φανηκε τελειο,σου αρεσε βρε παιδι μου.
Επειδη ειδα το RAW συμβαινουν αρκετες εκπληξεις,δεν ξερω ποια εννοεις...


Οχι, εννοουσα κατι που εγινε στο επεισοδιο και δεν το περιμενα καθολου. Αναλογο με την αλλαγη πρωταθλητη της προηγουμενης εβδομαδας. Παραπανω απο αναλογο. Μη σου πω ιδιο.
Να βοηθησω κι αλλο? Δεν περιμενα οτι θα στρωνοταν και το κοκκινο χαλι και θα εμπαιναν οι παπαρατσι...
Αν και αυτο ηταν μικροτερο σοκ απο αυτο που ειχα παθει 2 λεπτα πριν οταν ειδα τους αντιπαλους στον προηγουμενο αγωνα. Τουλαχιστον αποκατασταθηκε δικαιοσυνη στο τελος.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 14 2009, 19:48 ) *
Οχι, εννοουσα κατι που εγινε στο επεισοδιο και δεν το περιμενα καθολου. Αναλογο με την αλλαγη πρωταθλητη της προηγουμενης εβδομαδας. Παραπανω απο αναλογο. Μη σου πω ιδιο.
Να βοηθησω κι αλλο? Δεν περιμενα οτι θα στρωνοταν και το κοκκινο χαλι και θα εμπαιναν οι παπαρατσι...
Αν και αυτο ηταν μικροτερο σοκ απο αυτο που ειχα παθει 2 λεπτα πριν οταν ειδα τους αντιπαλους στον προηγουμενο αγωνα. Τουλαχιστον αποκατασταθηκε δικαιοσυνη στο τελος.

Nαι βρε το επιασα...
Απλα η αναφορα ''νεο αναλογο με τον U.S Champion'',με παρεπεμψε σε υπεροχο νεο(Μiz=awesome) για σενα...Φανταστηκα κατι σχετικο με τα feud του marine τις Παρασκευες... wink.gif
Σχετικα με αυτο που λες,το χτεσινο ηταν διπλη τιμωρια για την Mickie...
OnLy_PAS-AthEnS
Υπαρχουν μολις τωρα στο ΠΙ ΣΙ μου το RAW 10/12/09 kai HIAC x # DVDs......
θα ειναι μια ωραια βραδυα σημερα μετα το φροντηστηριο!
Sry for the off topic conversation!
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 14 2009, 19:57 ) *
Nαι βρε το επιασα...
Απλα η αναφορα ''νεο αναλογο με τον U.S Champion'',με παρεπεμψε σε υπεροχο νεο(Μiz=awesome) για σενα...Φανταστηκα κατι σχετικο με τα feud του marine τις Παρασκευες... wink.gif
Σχετικα με αυτο που λες,το χτεσινο ηταν διπλη τιμωρια για την Mickie...


Η 2η να υποθεσω οτι ειναι το SD? Ναι, αλλα πλεον το SD γινεται ανωτερο του RAW και στις γυναικες. Απ την αλλη υπαρχει μονο μια Melina σαν την καλαμια στον καμπο. Λες να ειναι η ευκαιρια της Eve με το ελλειμμα ταλεντου που υπαρχει στο RAW? Mονο η Maria λειπει απο το RAW πια! Η Mickie χανει σε προβολη, αλλα κερδιζει σε ποιοτητα αγωνων και σεναριο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 14 2009, 23:08 ) *
Η 2η να υποθεσω οτι ειναι το SD? Ναι, αλλα πλεον το SD γινεται ανωτερο του RAW και στις γυναικες. Απ την αλλη υπαρχει μονο μια Melina σαν την καλαμια στον καμπο. Λες να ειναι η ευκαιρια της Eve με το ελλειμμα ταλεντου που υπαρχει στο RAW? Mονο η Maria λειπει απο το RAW πια! Η Mickie χανει σε προβολη, αλλα κερδιζει σε ποιοτητα αγωνων και σεναριο.

Ναι η 2η ειναι το Smack απο την αποψη οτι ετσι και αλλιως ειναι το δευτερο σοου σε αιγλη...
Βεβαια συμφωνω οτι πια στις γυναικες το SD φαινεται δυνατοτερο..McCool,Beth Phoenix,Mickie James στο SD και Μelina,Maryse,Gail Kim,Alicia,Eve στο RAW απο τις πρωτοκλασατες...Bασικα τωρα που το σκεφτομαι εκτος της McCool ολο το το ροστερ του SD πηγε σταδιακα στο RAW με ανταλαγμα τις Beth,Mickie...H λογικη λεει McCool vs Mickie James και Melina vs Maryse(επιστρεφει συντομα).
Επανερχομενος στην Mickie καπου διαβασα οτι υπαρχουν παραπονα απο το WWE για το βαρος της ενω θυμαμαι πριν λιγο καιρο οτι ειχε γινει θεμα και για ενα χοντρο botch που εκανε σε ματς κοντρα στη Gail Kim...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 15 2009, 00:03 ) *
Ναι η 2η ειναι το Smack απο την αποψη οτι ετσι και αλλιως ειναι το δευτερο σοου σε αιγλη...
Βεβαια συμφωνω οτι πια στις γυναικες το SD φαινεται δυνατοτερο..McCool,Beth Phoenix,Mickie James στο SD και Μelina,Maryse,Gail Kim,Alicia,Eve στο RAW απο τις πρωτοκλασατες...Bασικα τωρα που το σκεφτομαι εκτος της McCool ολο το το ροστερ του SD πηγε σταδιακα στο RAW με ανταλαγμα τις Beth,Mickie...H λογικη λεει McCool vs Mickie James και Melina vs Maryse(επιστρεφει συντομα).
Επανερχομενος στην Mickie καπου διαβασα οτι υπαρχουν παραπονα απο το WWE για το βαρος της ενω θυμαμαι πριν λιγο καιρο οτι ειχε γινει θεμα και για ενα χοντρο botch που εκανε σε ματς κοντρα στη Gail Kim...


Καλα, δεν μπορουσε να κανει και πολλα σε εκεινο το ματς. Η Gail Kim ηταν πολυ ζαλισμενη. Δεν μπορουσε να κανει τιποτα. Ο αγωνας τελειωσε με ενα απλο χτυπημα στο προσωπο γιατι η Gail δεν μπορουσε να σηκωθει! Θα επρεπε δηλαδη να μην κανει τιποτα η Μickie, να περιμενει να συνελθει λιγο η Gail, μηπως και καταφερουν να φτιαξουν ενα αξιοπρεπες τελειωμα στο ματς. Κι αυτο ηταν παλι αμφιβολο.
Στο μεταξυ μολις συνειδητοποιησα(αφου πιασαμε το ευχαριστο θεμα των divas) οτι το Smackdown εχει 4 heel και μονο 2 face divas, απο τις οποιες η μια ειναι η Maria, δηλαδη μια face υποψηφια πρωταθλητρια. Αρα ειτε ο τιτλος παρκαρει στη μεση της Mickie James για κανα 6μηνο ειτε εχουμε ενα μεγαλοπρεπες face turn, ωστε να αποκτησουμε ισορροπια. Για ποια να χτυπαει η καμπανα αραγε? Η Michelle παντως δε θελει να ξαναγινει face. Η Natalya δεν μπορει, οσο ειναι με τη Hart Dynasty. Η Layla δεν ειναι ακομα αρκετα μεγαλο ονομα για να παρει τιτλο, αρα δεν εχει να προσφερει τοσα πολλα ως face. Τι μενει λοιπον?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 15 2009, 00:37 ) *
Καλα, δεν μπορουσε να κανει και πολλα σε εκεινο το ματς. Η Gail Kim ηταν πολυ ζαλισμενη. Δεν μπορουσε να κανει τιποτα. Ο αγωνας τελειωσε με ενα απλο χτυπημα στο προσωπο γιατι η Gail δεν μπορουσε να σηκωθει! Θα επρεπε δηλαδη να μην κανει τιποτα η Μickie, να περιμενει να συνελθει λιγο η Gail, μηπως και καταφερουν να φτιαξουν ενα αξιοπρεπες τελειωμα στο ματς. Κι αυτο ηταν παλι αμφιβολο.
Στο μεταξυ μολις συνειδητοποιησα(αφου πιασαμε το ευχαριστο θεμα των divas) οτι το Smackdown εχει 4 heel και μονο 2 face divas, απο τις οποιες η μια ειναι η Maria, δηλαδη μια face υποψηφια πρωταθλητρια. Αρα ειτε ο τιτλος παρκαρει στη μεση της Mickie James για κανα 6μηνο ειτε εχουμε ενα μεγαλοπρεπες face turn, ωστε να αποκτησουμε ισορροπια. Για ποια να χτυπαει η καμπανα αραγε? Η Michelle παντως δε θελει να ξαναγινει face. Η Natalya δεν μπορει, οσο ειναι με τη Hart Dynasty. Η Layla δεν ειναι ακομα αρκετα μεγαλο ονομα για να παρει τιτλο, αρα δεν εχει να προσφερει τοσα πολλα ως face. Τι μενει λοιπον?

Αν και δεν μπορω να διαφωνησω με το σκεπτικο σου εγω νομιζω οτι προς το παρον απλα η Mickie θα φαει τα μουτρα της πανω στην McCool για κανα τριμηνο και μετα εχει ο Θεος...
H Gail δεν μπορουσε να σηκωθει για να ξανακανουν το finisher ακριβως γιατι την εχει σακαταψει η Mickie με το botch στην προηγουμενη κινηση αν θυμαμαι καλα...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 15 2009, 00:49 ) *
Αν και δεν μπορω να διαφωνησω με το σκεπτικο σου εγω νομιζω οτι προς το παρον απλα η Mickie θα φαει τα μουτρα της πανω στην McCool για κανα τριμηνο και μετα εχει ο Θεος...
H Gail δεν μπορουσε να σηκωθει για να ξανακανουν το finisher ακριβως γιατι την εχει σακαταψει η Mickie με το botch στην προηγουμενη κινηση αν θυμαμαι καλα...


Δε διαφωνω οτι ετσι θα παει το πραγμα. Αλλωστε χρειαζεται απ τη μια να φτιαχτει ακομα περισσοτερο η εικονα της Μισελ κι απ την αλλη να περασει λιγος χρονος για να γινει face η Beth Phoenix. Και μετα μπορει να παρει τον τιτλο. Στο μεταξυ θα ειναι σε θεση να δωσει αγωνα τιτλου και η Natalya, οποτε εχουμε μια ομαλη ροη των πραγματων.
Για το αλλο που λες νομιζω οτι στην προηγουμενη κινηση η Gail δεν μπορουσε να βοηθησει για να γινει η κινηση επειδη ηταν ζαλισμενη. Δεν ξερω απο τι, ισως απο καποια λαθος κινηση της Mickie, ισως απο κατι αλλο.
OnLy_PAS-AthEnS
Μολις ειδα το RAW και εχω να πω το εξης :

Maria menounos and Hornswoggle FTW

Υ.Γ ΚΑτεβηκε το HIAC...!!! 8α φαμε καλα..
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 15 2009, 01:13 ) *
Για το αλλο που λες νομιζω οτι στην προηγουμενη κινηση η Gail δεν μπορουσε να βοηθησει για να γινει η κινηση επειδη ηταν ζαλισμενη. Δεν ξερω απο τι, ισως απο καποια λαθος κινηση της Mickie, ισως απο κατι αλλο.

Βασικα τωρα που το σκεφτομαι ολο το ματς ηταν τραγωδια...Θυμαμαι οτι(ισως επειδη πραγματι ειναι πολυ καλες και οι δυο)προσπαθησαν να βγαλουν κινησεις υπερ του δεοντος τεχνικες,υπερβολικες θα ελεγα με συνεπεια τιποτα να μην παει καλα απ'την αρχη του ματς...Ηρθε και το μπερδεμα με το finisher στο τελος...
Εν τω μεταξυ και χτες με την Jillian 2-3 κινησεις δεν ηταν καθολου καθαρες αλλα εκει μπορεις να πεις οτι φταιει η Jillian η οποια μετεπειτα δυσκολεψε και τη Melina στο να βγαλει τις κινησεις της...
Τεσπα το θεμα ειναι οτι πολλες φορες βλεποντας λαθη στο wrestling μου θυμιζω τον Κωσταλα οταν πεφτει καποια πατινερ στην προσπαθεια για τριπλο τολουπ... rolleyes.gif
Εχεις ακουσει που του βγαινουν κατι ''Κριμα,αχ'' και τετοια;Καπως ετσι αντιδρω οταν βλεπω λαθος,στεναχωριεμαι πραγματικα σου λεω για την προσπαθεια των παλαιστων...
Πες μου,ειμαι σοβαρα; icon_drunk.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Κατεβασα το hiac και εχω λιωσει!Pragmatika o Teiker θεος μιλαμε,απλα γραφει σε τετοιου ειδους ματς!!ο Μικ Φολευ μου μοιαζει σαν το πειραματοζωο!!Επισης θεικο και το ματς με :TAKER,The Rock,STONE Cold,HHH,Rikishi,Kurt Angle!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.