Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
Τωρα αν πω οτι αυτο που ειδαμε ηταν βελτιωση σε σχεση με περσι θα ειναι ειδηση? Σιγα την ειδηση, δυσκολα γινεται χειροτερα απο περσι. Απλα να ξερεις Βινς, οτι δε βαζουν το καλυτερο ματς στη μεση, ουτε σχεδιαζουν ματς-παρωδια για τιτλους(μεγαλους τιτλους δηλαδη). Και οταν διαφημιζεις ενα ματς επι 12 μηνες φροντισε αλλη φορα το αμεσως προηγουμενο να μην ειναι καλυτερο. Οχι οτι ηταν ασχημο το main event. Αλλα με τετοια προβολη χρειαζοταν να ξεχωρισει περισσοτερο. Ειναι κριμα παντως να χανεις στα γενεθλια σου, εστω κι απο το μεγαλο κοκκινο τερας. Πολυ κοκκινο ειναι στην επικαιροτητα τις τελευταιες μερες ομως... Δε θα θελα να σχολιασω τον αποτυχημενο wrestler με το ασπρο κοστουμι. Εγω παντως ειμαι καλυτερος απ αυτον με ασπρο κοστουμι, γιατι δε βγαινει γλιτσα απο πανω μου για να το λερωσει! Και τελος, δε γινεται να εισαι choke artist και jobber to the stars οταν εχεις κερδισει ολους τους τιτλους που υπαρχουν. Τιμη και δοξα στην αμφιεση της Μαρια Μενουνος! tongue.gif
Καλα ηταν, ευχαριστα περασε η ωρα μου, πηρα τηλεφωνο και τη μανα μου, και του χρονου παμε για το μπλακ τζακ... rolleyes.gif
morrison
Δεν μπαίνω σε λεπτομέρεις...ακόμα τουλάχιστον..
Το διασκέδασα αρκετά,περισσότερο από τα 2 τελευταία χρόνια νομίζω...

Μια μικρή ξενέρα στο main event μόνο.
Πιστεύω ότι το κοινό θα έπρεπε να έχει πιο μεγάλη συμμετοχή και να ανυψώσει το ματς...
Επίσης προς το παρόν δεν βρίσκω λογική στο αποτέλεσμα αλλά ας δούμε και την συνέχεια.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Apr 3 2012, 02:31 ) *
Δεν μπαίνω σε λεπτομέρεις...ακόμα τουλάχιστον..
Το διασκέδασα αρκετά,περισσότερο από τα 2 τελευταία χρόνια νομίζω...

Μια μικρή ξενέρα στο main event μόνο.
Πιστεύω ότι το κοινό θα έπρεπε να έχει πιο μεγάλη συμμετοχή και να ανυψώσει το ματς...
Επίσης προς το παρόν δεν βρίσκω λογική στο αποτέλεσμα αλλά ας δούμε και την συνέχεια.



Μα καλα, τι περιμενες απο το κοινο που αποθεωνει το Λεμπρον? 19.gif tongue.gif
Παντως, οπως το σκεφτηκα μετα, ο μονος που εχει να κερδισει κατι απο αυτο το αποτελεσμα ειναι ο Βινς! Ο Cena δεν κερδιζει, αυτο ειναι δεδομενο. Ο Rock δεν κερδιζει ουσιαστικα κατι, γιατι ποιος ξερει αν θα ξαναπαιξει ποτε. Ομως ο Cena δεν αποδειχτηκε καλυτερος του Rock, αρα εχει ακομα δρομο για να τον φτασει και να τον ξεπερασει. Ειναι σαν να του δινεις κινητρο να συνεχισει. Γιατι σκεψου οτι αν κερδιζε και το Rock, θα του εμενε ενα πραγμα: Να κερδισει τον Undertaker στη Wrestlemania!
HLR CENATION
Ωραιο ηταν...

Ειχε και αρνητικα βεβαια οπως το πρωτο ματς μεταξυ του Σειμους και του Ντανιελ...Μου θυμησε το ματς του Κειν με τον τσαβο μονο που αυτο ηταν για το παρηκμασμενο ECW.0\10

Θα συμφωνησω με τον TWISM πολυ νωρις εβαλαν το Τεικερ-HHH.Mατσαρα ηταν παντως καλυτερο απο το περσινο τους...Οταν του εριξε το Sheet Chin Music ο Σον και αμεσως μετα ο Χαντερ το Pedigree νομιζα οτι εγινε το 19-1 αλλα με κοροιδεψαν.9\10

Ωραιο ματς το Τζερικο-Πανκ με καλο ρυθμο...Καλο ειναι παντως στο επομενο PPV να χασει τον τιτλο ο Πανκ γιατι εχει αρχισει να κουραζει.8\10

Χαρηκα για την νικη του Τζον Λαουριναιτις που θα θα συνεχισει να στηνει μαεστρικα τα σοου.Επιτελους ο αντιπαθεστατος Τεντι Λονγκ μεχρι εδω ηταν smiley.gif .Το ματς θα το περιμενα ακομα πιο καλο παντως και καλυτερα θα ηταν ισως να ηταν τυπου Σερβαιβορ .6\10

Τωρα το main event νομιζω οτι ηταν ματσαρα...Δεν μου αρεσε το αποτελεσμα βεβαια,γιατι με το τοσο γραψιμο που του ειχε ριξει του Βινς ο Ροκ θα περιμενα να εχει ο Μακμαν μεγαλυετερο εγωισμο αλλα ενταξει.9\10

Γενικα ηταν ενα πολυ ευχαριστο σοου και περασα ενα ωραιο μεσημερι...7\10
HLR CENATION
Ξεχασα να γραψω για τα αλλα δυο ματς...Τραγικο οπως αναμενοταν το Ορτον-Κειν.Εκπληξη η νικη του Κειν.2\10

Μετριο προς καλο το Μπιγκ Σοου-Κοντι...Ισως ηταν μικρο σε δειαρκια ομως. 6\10
morrison
Aς γράψω και εγώ για Μάνια,για Raw δεν λέω ακόμα...περιμένω να το δείτε...

Daniel Bryan vs Sheamus
Καταλαβαίνω την αντίδραση αρκετών...Κάποιοι ήθελαν να δουν το ματς,ο τρόπος που άλλαξε η ζώνη δεν ήταν ότι καλύτερο κτλ...
Αλλά ήταν ένα ματς που είχε το σωστό αποτέλεσμα,τον σωστό νικητή συν ότι από τα πρώτα κιόλας λεπτά με ξεσήκωσε από την θέση μου.Τρομερό σοκ,έκπληξη και αυτό είναι το καλό.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα που το ματς αυτό ήταν πρώτο,ίσα ίσα με 3 main events μέσα καλύτερα πρώτο παρά ανάμεσα.
Επίσης δεν συμφωνώ ότι έπρεπε αν το πρόβλημα ήταν ο χρόνος να γίνει έτσι το ματς του Big Show γιατί τότε δεν θα ήταν έκπληξη...Ενώ τώρα ξέρω ότι θα το θυμάμαι όπως θυμάμαι ακριβώς την entrance του Chavo,τον Kane να σκάει από πίσω και το chokeslam..
Συμπερασματικά πολύ λίγο με χάλασε η εξέλιξη αυτή και με ξεσήκωσε και από την καρέκλα...
Άσχημο για τον Bryan αλλά έτσι είναι αυτά,πήρε τρομερό push ένα χρόνο τώρα,τρομερό όμως,θα ξαναέρθει η σειρά του...

Randy Orton vs Kane
Για τις παλαιστικές τους δυνατότητες ήταν οκ.Ευχάριστη έκπληξη για το αποτέλεσμα...

Cody Rhodes vs Big Show
Επίσης παλαιστικά δεν γινόταν να πάει καλύτερα.Το είχαμε προβλέψει και πάλι εδώ το WWE είχε τον σωστό νικητή.

Kelly Kelly & Maria Menounos vs Beth Phoenix & Eve
Εντάξει celebrity match.Μπράβο στο Μαράκι για την Ελληνική σημαία που ήταν όσο μικρή έπρεπε ώστε να αποκαλύπτεται και το περιέχομενο αλλά πολύ πιο πολλά μπράβο που δεν βγήκε,που ήρθε και έπαιξε το ματς όσο καλύτερα μπορούσε και ας ήταν φανερό το πρόβλημα της στα πλευρά.
Πολύ θετική παρουσία γενικότερα,φέρτην Βινς,το΄χει!
Το πιν στην Beth πάλι δεν το περίμενα αλλά η Eve είχε άλλες δουλειές μετά.

Undertaker vs Triple H

Απλά Respect!
Μatch of the night.
Τους κοίταγα και συνειδητοποιούσα ότι πέρασαν τα χρόνια,το έβλεπες στην εμφάνιση τους.
Ο Taker κέρδισε με τρόπο εμφατικό αυτή τη φορά που θα του επιτρέψει να γυρίσει για κανά 2 χρόνια ακόμα...
Ο Shawn άψογος στον ρόλο του.
Ένα παραπάνω credit στον Triple H από εμένα γιατί αυτά τα extreme rules match τα έχει ξερά,γίνεται 200% καλύτερος σε τέτοιες συνθήκες.
Συγκίνηση στο τέλος,end of an era...

Team Johnny vs Team Teddy
Ένα ακόμα σωστό αποτέλεσμα στο χειρότερο βάση προσδοκιών ματς της βραδιάς.
Αρκετά ανούσιο μέχρι να φτάσει το τέλος που απέκτησε κάποιο νόημα.
Η παρέμβαση Eve ήταν λίγο άκυρη με την έννοια ότι το ξέραμε ότι είναι heel,λίγο πριν έπαιξε ματς σαν heel,δεν έφερε κάποιο σοκ.

CM Punk vs Chris Jericho
Πολύ σωστό αποτέλεσμα και πάλι αλλά σαν ματς είχαμε περισσότερες προσδοκίες.
Γενικά δεν κατάλαβα γιατί έβαλαν το stipulation που οδήγησε το ματς να έχει περισσότερη ιστορία από όσο πρέπει μέσα.
Είχαμε τόσα ματς στην κάρτα για να βγάλουν story δεν χρειαζόταν και αυτό...
Όταν αποφάσισαν να παλέψουν κανά 10λεπτο στο τέλος ήταν πολύ καλό,ας είχε λιγότερη διάρκεια αλλά να ήταν wrestling fest...

John Cena vs The Rock
Ήταν μεγάλο ματς καμιά αμφιβολία.
Ο Rock το πάλεψε τρελά,δεν γινόταν να παίξει καλύτερα.Από τον Cena περίμενα να τραβήξει λίγο περισσότερο το ματς,να είναι καλύτερος.
Δείτε το Rock vs Hogan,ο Rock τραβάει τον Hulk από την αρχή μέχρι το τέλος.
Προχτές δυσκολευόσουν να καταλάβεις ποιος είναι ενεργός παλαιστής και ποιος έχει να παλέψει σε singles 10 χρόνια.
Γενικά όμως,παλαιστικά ήταν αρκετά καλό με βάση αυτό που περιμέναμε.
Ήθελα το κοινό να είναι λίγο πιο ξεσηκωμένο,όχι ότι ήταν βουβό αλλά διάολε παίζει Rock vs Cena,τι άλλο θέλετε για να φωνάξετε;
Και τέλος το αποτέλεσμα ήταν μπουνιά στην μούρη.
Το βρίσκω τελείως λάθος και ξέρετε ποια είναι η άποψη μου για τον Cena και ποια για τον Rock.
Δείτε και το Raw και τα λέμε όμως...


Συνολικά ήταν αρκετά καλή η Wrestlemania για εμένα.
Με εκπλήξεις,με σωστό booking,καλά ματς.
Είδα όλο το 4ωρο πάρα πολύ άνετα και δεν με κούρασε καθόλου...
captain charisma
Daniel Bryan vs Sheamus

καλη η ιδεα τους να το βαλουν ως εναρκτηριο ματς της μανιας οπως καναν περσι με στο εντζ-ντελ ριο...περιμενα οτι ο σιμους θα επαιρνε τη ζωνη αλλα οχι ομως τοσο γρηγορα...18δευτερα τελειως τραγικο...ας κοβαν απο καποιο αλλο ματς χρονο και να αφιερωσουν σ αυτο το ματς...μη το ξεφτιληζουν τελειως το whc...

Orton vs Kane

εδω το ειχα σιγουρακι οτι θα κερδισε ο borton με το κλασσικο ρκο, αλλα το wwe εκανε την εκπληξη και εδωσε τη νικη στον κανε..ο οποιος του εκανε ενα μεγαλοπρεπες chokeslam το οποιο το ευχαριστηθηκα... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Cody vs Big Show

και εδω παλι νομιζα οτι με τον εναν η τον αλλο τροπο θα κερδιζε ο κοντι...αλλα να που κερδισε ο κεφτες και εχει στη κατοχη του ολες τις ζωνες του wwe...

Divas match

πολλα respect στο μαρακι που εβαλε και 2 φορα την ελληνικη σημαια και μας διαφημισε με τον καλυτερο τροπο σε ολο το κοσμο..το ματς καπως τρωγοταν...καλουτσικο...

Undertaker vs Triple H

πολυ κακο που το βαλαν στη μεση του show.καπου προς το τελος επρεπε να ειναι..αλλα οι 3 γεροντες πηραν τη σαπια σαρκα τους πλεον biggrin.gif και εδωσαν αλλη μια ωραια παρασταση στο ρινγκ..εκει που κανει sweat music ο ΗΒΚ και αμεσως pedigree ο παιχνιδης ανυσηχησα οτι θα τελειωνε καπου εδω το παραμυθι με το σερι του τακερ...αλλα ο τακερ μας διεψευσε ακομα μια φορα....μπορει να μην ειχε την αιγλη των προηγουμενων hiac λογο της ηλικιας τους, αλλα τα δωσαν ολα...οι καρεκλιες επεφταν βροχη...τα σημαδια ηταν εμφανεστατα στα κορμια τους...ειδαμε κ λιγο αιμα που ειχαμε να δουμε απο την εποχη του νωε....στο τελος οπου αγκαλιαστηκαν οι τρεις θρυλοι πολυ συγκινιτικο...ελπιζω να δινουν κανα ματς μια φορα το χρονο για να θυμομαστε κατι απο τις παλιες καλες εποχες....ΑΠΕΙΡΑ RESPECT

Team Johnny vs Team Teddy
το ματς ηταν απλα για να γεμισει η καρτα κ να συμμετεχουν οσοι δεν ειχαν ρολο στη μανια...κακως που δεν ειχε mitb γιατι τα προηγουμενα χρονια βγαζαν πολυ καλα ματς...το τελος με την eve αξιζε...πωωωω μου αρεσει το στιλ της σκυλας που εχει τωρα το εβακι...

Punk vs Jericho

ωραιο ματς βγαλαν οι 2 απ τους καλυτερους στο κοσμο οπως αυτοαποκαλουνται..δεν υπηρχε λογος να παρει τη ζωνη ο χρησταρας διοτι αυτος ειναι φτασμενος πλεον κ δεν εχει αναγκη απο δοξα...αυτα τα χρειαζεται ο πανκ για να ανεβει ακομα περισσοτερο.

Cena vs Rock

δυστυχως το ματς δεν το ειδα καθολου διοτι με πηρε ο υπνος...οχι γιατι μολις τους δω βαριεμαι απλα ειχα περασει ενα ξεφρενο τριμερο κ δεν αντεχα κι αλλο...αλλα απο οτι διαβασα δωσαν καλο ματς για τα κυβικα τους...ειδικα ο ροκ που ειχε να παλεψει απ την εποχη των σπηλαιων...

θα εδινα ενα 6.5 στα 10...αν γινοταν καλο ματς στο whc θα επαιρνε περισσοτερο...

ειχαμε και την επιστροφη του λεσναρ στο raw ο οποιος εδειχνε πιο αγριος απο ποτε...και απο οτι φαινεται παμε για feud lesnar vs cena...θα ηθελα να το δω στη μανια 29 και οχι νωριτερα..
στο προμος ο ροκ ζητησε ευκαιρια για τιτλο...βλεπω να μενει και για την επομενη μανια και να παει για feud με πανκ...εκει τα προμος θα πεφτουν βροχη...
επεστρεψε και ο a-train...
morrison
Mόλις έμαθα από τις ειδήσεις του Star ότι η Μενούνος ήταν ζευγάρι με την Beth Phoenix και κέρδισαν την ανίκητη Kelly Kelly... smiley.gif

To κάνετε που το κάνετε το ρεπορτάζ εκεί στο Star,ανοίξτε και ένα σάιτ να το κάνετε σωστά τουλάχιστον...
sacarame
Δώστε βίντεο ρε αλήτες με το Μαράκι να ανυψωθεί το εθνικό φρόνημα.... smiley.gif smiley.gif
captain charisma






δοξαστε την λοιπον
HLR CENATION
Μολις ειδα το τελευταιο raw.Θα συμφωνησω με αυτο που εγαραψε ο Captain Charisma.Θα το ηθελα για την επομενη μανια το Cena-Lesnar.
captain charisma
αν ειναι εξυπνος ο βινς που ειναι... θα το παει για την επομενη μανια το feud τους, διοτι θα του αποφερει ζεστο χρημα λογο των μεγαλων ονοματων που συγκρουονται στο μεγαλυτερο γεγονος του ρεστλινγκ....οπως φετος το ροκ-σινα
T.W.Is.M.
Η φημη που κυκλοφορησε παντως δεν ελεγε κατι τετοιο. Ελεγε οτι ο Lesnar θα κανει περιορισμενο αριθμο εμφανισεων(οχι σαν του Rock, αλλα οχι και σαν των full time wrestlers) και οτι εχει υπογραψει για ενα χρονο, μεχρι και την επομενη Wrestlemania. Οσο για τοτε, ο αντιπαλος δε θα ειναι ο Cena, που μαλλον θα τον εχει αντιμετωπισει νωριτερα. Αυτο που διαβασα ηταν οτι το σλογκαν για την επομενη Wrestlemania ειναι Rock vs Brock!
morrison
Καταρχήν Βινς ΤΕΡΕΛΟΟΟ!
Aν μου έλεγαν πριν από 1.5 χρόνο ότι θα έβλεπα στο Raw του Απριλίου του 2012 τον Rock(o oποίος θα έχει επιστρέψει για να παίξει κανονικό ματς κιόλας) και τον Brock Lesnar δεν θα το πίστευα...
Γενικά πολύ θετικές κινήσεις από την εταιρεία που ταυτόχρονα με την ανάδειξη νέων σταρς φροντίζει να ενισχύεται και με παλιούς legends που σίγουρα δίνουν έξτρα star power στο σόου.
Δεν ξέρω αν η επιστροφή Lesnar στο WWE θα έχει το ίδιο impact που είχε για το UFC η ένταξη του σε αυτό.
Πολύ δύσκολο πιστεύω...
Ξέρω όμως ότι τέτοιες επιστροφές μπορούν να συσπειρώσουν τον κόσμο του WWE,τους πιο παλιούς fans,που ήταν λιγάκι απογοητευμένοι.Και μιλώντας για τον εαυτό μου,η επιστροφή Lesnar με εξιτάρει να κάτσω να δω ότι και αν κάνει.

Κατά τα αλλά πολύ πιθανό η internet community να μας στέρησε την ευκαιρία να δούμε τον Lesnar στο μεγαλύτερο event που υπάρχει,στην Wrestlemania.Ίσως αυτό ήταν το αρχικό σχέδιο δεν θα μάθουμε ποτέ.Το σίγουρο είναι ότι ακόμα και την επιστροφή του στο Raw δεν μπόρεσαν να την κρατήσουν κρυφή,τα στεγανά δεν λειτούργησαν εδώ όπως πέρσι που περιμέναμε τον Bieber ή την Steph και τσουπ..έσκασε Rock!Aς είναι όμως...

Με τον Cena κάτι δεν πάει καλά.Πρώτα γιούχα που προκλήθηκαν από το σενάριο,ύστερα ένα χρόνο τζομπάρισμα στον Rock,τώρα πολύ πιθανό να γίνει το ίδιο στον Brock.Δεν ξέρω,δεν μου αρέσει να το συνεχίζω-έχω βαρεθεί,αλλά μήπως είμαστε μπροστά στο πιο βραδύκαυστο σενάριο που θα οδηγήσει σε heel turn στην ιστορία;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Apr 5 2012, 20:01 ) *
Καταρχήν Βινς ΤΕΡΕΛΟΟΟ!
Aν μου έλεγαν πριν από 1.5 χρόνο ότι θα έβλεπα στο Raw του Απριλίου του 2012 τον Rock(o oποίος θα έχει επιστρέψει για να παίξει κανονικό ματς κιόλας) και τον Brock Lesnar δεν θα το πίστευα...
Γενικά πολύ θετικές κινήσεις από την εταιρεία που ταυτόχρονα με την ανάδειξη νέων σταρς φροντίζει να ενισχύεται και με παλιούς legends που σίγουρα δίνουν έξτρα star power στο σόου.
Δεν ξέρω αν η επιστροφή Lesnar στο WWE θα έχει το ίδιο impact που είχε για το UFC η ένταξη του σε αυτό.
Πολύ δύσκολο πιστεύω...
Ξέρω όμως ότι τέτοιες επιστροφές μπορούν να συσπειρώσουν τον κόσμο του WWE,τους πιο παλιούς fans,που ήταν λιγάκι απογοητευμένοι.Και μιλώντας για τον εαυτό μου,η επιστροφή Lesnar με εξιτάρει να κάτσω να δω ότι και αν κάνει.

Κατά τα αλλά πολύ πιθανό η internet community να μας στέρησε την ευκαιρία να δούμε τον Lesnar στο μεγαλύτερο event που υπάρχει,στην Wrestlemania.Ίσως αυτό ήταν το αρχικό σχέδιο δεν θα μάθουμε ποτέ.Το σίγουρο είναι ότι ακόμα και την επιστροφή του στο Raw δεν μπόρεσαν να την κρατήσουν κρυφή,τα στεγανά δεν λειτούργησαν εδώ όπως πέρσι που περιμέναμε τον Bieber ή την Steph και τσουπ..έσκασε Rock!Aς είναι όμως...

Με τον Cena κάτι δεν πάει καλά.Πρώτα γιούχα που προκλήθηκαν από το σενάριο,ύστερα ένα χρόνο τζομπάρισμα στον Rock,τώρα πολύ πιθανό να γίνει το ίδιο στον Brock.Δεν ξέρω,δεν μου αρέσει να το συνεχίζω-έχω βαρεθεί,αλλά μήπως είμαστε μπροστά στο πιο βραδύκαυστο σενάριο που θα οδηγήσει σε heel turn στην ιστορία;


Θες να ακουσεις τη γνωμη ενος φαν του Cena που θα σε ξενερωσει? tongue.gif
Δε με ενοχλει και τοσο η ολη ιστορια με το Rock, ουτε το πιθανο jobbing στο Lesnar! Προκειται για μεγαλα ονοματα που μπορουν να κερδιζουν οποτεδηποτε τον οποιοδηποτε(εκτος απο τον Undertaker στη Wrestlemania). Ουτε heel turn βλεπω συντομα, ουτε κατι τοσο αρνητικο. Νομιζω οτι το WWE θα προτιμουσε να κανει πιο συμπαθη το Cena παρα heel(αν και κανοντας το δευτερο, θα πετυχαινε και το πρωτο, αλλα αυτο θεωρω πως δεν εχει λογικη και νοημα). Απο τετοιους αντιπαλους δεν ειναι κακο να χανει οποιοσδηποτε. Αυτο που θα με ενοχλουσε ειναι να βρισκοταν κανενας τυχαρπαστος στη θεση του Rock ή του Brock στην ιστορια. Νομιζω οτι σιγα σιγα ο Cena αρχιζει να περναει σε αλλη κατηγορια απο το WWE. Αυτη του εν δυναμει legend. Αυτη που ειχε στα τελευταια χρονια της καριερας του ο ΗΒΚ και θα ειχε ο Triple H αν επαιζε full-time σημερα.
Θα σου πω και πως ειδα την Τριτη το βραδυ το τελος του RAW. Αφου εχω δει ολο το επεισοδιο και κουρασμενος μετα απο το γυμναστηριο, εχω φτασει στο σημειο που βγαινει ο Cena για το προμο του. Μην αντεχοντας απο την κουραση τα ματια μου κλεινουν. Δεν μπορεσα να ακουσω ουτε λεξη απο τα λογια του Cena. Ξαφνικα ακουγεται η μουσικη του Lesnar. Με τον πρωτο ηχο τα ματια μου ανοιγουν και πεταγομαι για να παρακολουθησω καλυτερα. Ο υπνος φευγει αμεσως και μολις τελειωνει το επεισοδιο ειδα τα 12' του promo του Cena που δεν ειχα παρακολουθησει.
Παντως οσο κι αν ενθουσιαζομαι με τετοιες επιστροφες, μ αρεσει εξισου να βλεπω προωθησεις νεοτερων που αξιζουν να βρισκονται ψηλα. Ειτε αυτοι λεγονται CM Punk(περσι) ειτε Sheamus ειτε οποιοσδηποτε αλλος. Θα ηθελα δηλαδη σε 5 χρονια απο τωρα να βλεπω την καρτα της φετινης ή της επομενης Wrestlemania και να λεω "κοιτα τι φοβερη καρτα ειχαν τοτε με τοσα μεγαλα ονοματα(οπως θα τα βλεπω τοτε)"
vonzuchter
Ρε εσυ twism χαχααχαχχαχα... με τι ασχολεισαι ρε.... χααχαχαχαχαχαχαχ.
Εχω κατι φιγουρες WWF που επαιζα μικρος στο παταρι αν τις θες. Ultimate warrior , Hogan , Big Boss man , εναν τυπο που κρατουσε ενα κομματι ξυλο και ειχε ενα στεμα που δε θυμαμαι πως τον λενε. εχω 2 απο τους the demolition ,τον Jake the snake Roberts και κανα δυο τρεις αλλους που δε θυμαμαι πλεον τα ονοματα τους.
Aν βλεπεις southpark δες το επεισοδιο που κραζουν το WWE... πολυ γελιο
captain charisma
εχεις αυτες τις φιγουρες???πωωωωω ειχα κ εγω αλλα τις διελυσα οταν ημουν σπορος...
T.W.Is.M.
QUOTE(vonzuchter @ Apr 6 2012, 09:54 ) *
Ρε εσυ twism χαχααχαχχαχα... με τι ασχολεισαι ρε.... χααχαχαχαχαχαχαχ.
Εχω κατι φιγουρες WWF που επαιζα μικρος στο παταρι αν τις θες. Ultimate warrior , Hogan , Big Boss man , εναν τυπο που κρατουσε ενα κομματι ξυλο και ειχε ενα στεμα που δε θυμαμαι πως τον λενε. εχω 2 απο τους the demolition ,τον Jake the snake Roberts και κανα δυο τρεις αλλους που δε θυμαμαι πλεον τα ονοματα τους.
Aν βλεπεις southpark δες το επεισοδιο που κραζουν το WWE... πολυ γελιο



QUOTE(captain charisma @ Apr 6 2012, 12:57 ) *
εχεις αυτες τις φιγουρες???πωωωωω ειχα κ εγω αλλα τις διελυσα οταν ημουν σπορος...



Εχω κι εγω τετοιες. Και Hulk Hogan και Ultimate Warrior και Ted DiBiase, Hacksaw Jim Duggan(αυτος με τη σανιδα), Jake the snake Roberts(αλλα εχω χασει το φιδι), Rowdy Roddy Piper, Big Bossman, Honky Tonk Man.
Αλλα εγω εχω και τωρινες. Απλα δεν τις εχω για να παιζω οπως εκανα οταν ημουν 10 χρονων... smiley.gif
HLR CENATION
Eγω εχω του John Cena.Την εχω βαλει σε περιοπτη θεση μεσα στο σπιτι.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 6 2012, 16:05 ) *
Eγω εχω του John Cena.Την εχω βαλει σε περιοπτη θεση μεσα στο σπιτι.


Καλα κι εγω εχω John Cena. Επισης Triple H, Shawn Michaels, Edge, Big Show, Kane, CM Punk, Sheamus, Rey Mysterio, αλλα και Rock! Συνολο 11(ξερω οτι αυτοι που ειπα ειναι 10, αλλα εννοειται οτι εγω θα εχω και Undertaker tongue.gif )
Ψαχνω να βρω Kofi Kingston, αλλα εχω καιρο να τον πετυχω.
captain charisma
ααααααα ειστε ωραιοι...

εγω ειχα hulk hogan, snake roberts, jim duggan, big bossman, brutus beefcake, macho man, million dollar man, Rowdy Roddy Piper, Honky Tonk Man
HLR CENATION
Φοβερο wrestling στο τελευταιο TNA.

Φοβερο και το Aj Styles vs James Storm και το Tag team MCMG vs Mexican America.

Πολυ ωραιο promo απο Bully Ray και Austin Aries .

Η Velvet Sky ειναι σιγουρα μεσα στις ωραιοτερες divas και στο ΤΝΑ αλλα και στο WWE.

YGΠλακα εχει ο ιαπωνας του WWE...Με τετοια φατσα θα κανει μεγαλη καριερα. laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 6 2012, 23:51 ) *
Φοβερο wrestling στο τελευταιο TNA.

Φοβερο και το Aj Styles vs James Storm και το Tag team MCMG vs Mexican America.

Πολυ ωραιο promo απο Bully Ray και Austin Aries .

Η Velvet Sky ειναι σιγουρα μεσα στις ωραιοτερες divas και στο ΤΝΑ αλλα και στο WWE.

YGΠλακα εχει ο ιαπωνας του WWE...Με τετοια φατσα θα κανει μεγαλη καριερα. laugh.gif


Ποιον εννοεις? Γιαπωνεζος κανονικος ειναι ο Yoshi Tatsu αλλα δεν εμφανιζεται ουτε στο Superstars! Το Lord Tensai λες? Ειναι ο πρωην A-Train, δεν τον γνωρισες?
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 7 2012, 01:14 ) *
Ποιον εννοεις? Γιαπωνεζος κανονικος ειναι ο Yoshi Tatsu αλλα δεν εμφανιζεται ουτε στο Superstars! Το Lord Tensai λες? Ειναι ο πρωην A-Train, δεν τον γνωρισες?


Τον Γιοσιτατσου τον ξερω.

Τον A-Train να σου πω δεν τον ηξερα...Δεν ηξερα οτι ηταν και πριν.Τι δεν ειναι γιαπωνεζος?ψαρωσα απο το τρειλερ φαινεται που του ειχαν βγαλει.Παντως τον παω..Στην εποχη που εδειχνε το ματζικ και ξαναασχοληθηκα με το wrestling δεν τον θυμαμαι.
morrison
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 7 2012, 02:26 ) *
Τον Γιοσιτατσου τον ξερω.

Τον A-Train να σου πω δεν τον ηξερα...Δεν ηξερα οτι ηταν και πριν.Τι δεν ειναι γιαπωνεζος?ψαρωσα απο το τρειλερ φαινεται που του ειχαν βγαλει.Παντως τον παω...


Θα σε μπέρδεψε η αποτρίχωση... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(morrison @ Apr 7 2012, 02:31 ) *
Θα σε μπέρδεψε η αποτρίχωση... smiley.gif

Μονο εγω δεν τον ηξερα φαινεται... 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 7 2012, 02:35 ) *
Μονο εγω δεν τον ηξερα φαινεται... 68.gif


Ειναι εκτος των αλλων και το μισο νουμερο 11 της λιστας(μια ειναι η λιστα οταν την αναφερω εγω και δεν ειναι φυσικα η λιστα των ψηφοδελτιων επικρατειας...)
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 7 2012, 02:42 ) *
Ειναι εκτος των αλλων και το μισο νουμερο 11 της λιστας(μια ειναι η λιστα οταν την αναφερω εγω και δεν ειναι φυσικα η λιστα των ψηφοδελτιων επικρατειας...)

Των θυματων του Τεικερ?Μηπως ηταν ο παρτενερ του Μπιγκ Σοου?Το εχω δει το ματς στο dvd του τεικερ 15-0 για το σερι σε WM αλλα δεν τον θυμαμαι καθολου.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 7 2012, 02:46 ) *
Των θυματων του Τεικερ?Μηπως ηταν ο παρτενερ του Μπιγκ Σοου?Το εχω δει το ματς στο dvd του τεικερ 15-0 για το σερι σε WM αλλα δεν τον θυμαμαι καθολου.



Ξαναδες το λοιπον και θα τον θυμηθεις. Ειχε διαφορετικο μουσι βεβαια τοτε και δεν ειχε κανει αποτριχωση, αλλα ηταν ο ιδιος. Παλιοτερα ηταν γνωστος και σαν Albert.
Das Kapital
Εντάξει αφού γύρισε ο αγαπημένος Lesnar ήρθε η ώρα να ξαναπαρακολουθήσω!
T.W.Is.M.
QUOTE(lebron15 @ Apr 10 2012, 04:04 ) *
Εντάξει αφού γύρισε ο αγαπημένος Lesnar ήρθε η ώρα να ξαναπαρακολουθήσω!



Να ξερεις παντως οτι ο Brock γυρισε για περιορισμενες εμφανισεις και με μονοετες συμβολαιο μεχρι την επομενη Wrestlemania. Λεγεται οτι θα κανει γυρω στις 35-40 εμφανισεις ολο το χρονο, πραγμα που σημαινει εμφανιση σε αρκετα RAW, κανενα house show, αρα και καμια ή το πολυ μια ιστορια τιτλου. Αναμενεται μεγαλο ματς στη WM29 με οποιον κι αν παιξει.
captain charisma
μαγκες για να μη κατεβασετε τσαμπα τα raw και τα smackdown μπορειτε να βρειτε τα επεισοδια στο youtube απλα γραφωντας raw και την ημερομηνια του show.
HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Apr 10 2012, 21:34 ) *
μαγκες για να μη κατεβασετε τσαμπα τα raw και τα smackdown μπορειτε να βρειτε τα επεισοδια στο youtube απλα γραφωντας raw και την ημερομηνια του show.


Ετσι το εκανα για χρονια μεχρι να μου μαθει ο φιλος ο Μορισον να κατεβαζω.Το κακο ειναι οτι ειχα φαει πολλα σποιλερ ετσι οπως την επιστροφη του Ροκ καθως ειχε βγει μια εικονα αριστερα με το Ροκ και ξενερωσα.Νομιζω οτι καλυτερο ειναι να τα κατεβαζουμαι απο τορρεντς.

Επισης να καλοσορισω τον Λεμπρον 15 γιατην επιστροφη του στο τοπικ...Αν και ειναι με τον αντπαλο του Cena. smiley.gif
Γιναμε 5 wav.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Apr 10 2012, 21:34 ) *
μαγκες για να μη κατεβασετε τσαμπα τα raw και τα smackdown μπορειτε να βρειτε τα επεισοδια στο youtube απλα γραφωντας raw και την ημερομηνια του show.



QUOTE(HLR CENATION @ Apr 10 2012, 21:40 ) *
Ετσι το εκανα για χρονια μεχρι να μου μαθει ο φιλος ο Μορισον να κατεβαζω.Το κακο ειναι οτι ειχα φαει πολλα σποιλερ ετσι οπως την επιστροφη του Ροκ καθως ειχε βγει μια εικονα αριστερα με το Ροκ και ξενερωσα.Νομιζω οτι καλυτερο ειναι να τα κατεβαζουμαι απο τορρεντς.

Επισης να καλοσορισω τον Λεμπρον 15 γιατην επιστροφη του στο τοπικ...Αν και ειναι με τον αντπαλο του Cena. smiley.gif
Γιναμε 5 wav.gif


Επειδη μολις ειδα το χτεσινο RAW και ειμαι σε wwe mood, θα ενισχυσω αυτο που ειπε ο HLR με μια δικη μου ιστορια.
Μια μερα μετα το Royal Rumble 2008. Μολις το 2ο PPV που θα εβλεπα χωρις να ξερω τα αποτελεσματα και το πρωτο που θα εβλεπα σε ημερα που δε δουλευα(2 βδομαδες μετα παρουσιαζομουν στο στρατο και ημουν σε αδεια). Ξυπναω το πρωι και κατευθειαν ψαχνω για λινκ για κατεβασμα. Η δουλεια μου αποδεικνυεται λιγο πιο δυσκολη απ οτι περιμενα και πεφτω σε ενα σαιτ με torrents που εκτος απο το λινκ ειχε και επιπλεον πληροφοριες για το σοου, μεταξυ των αλλων και την καρτα. Εκει λοιπον βλεπω τη λιστα με τα ονοματα που συμμετειχαν στο Rumble. Δεν καταφερνω να συγκρατησω την περιεργεια μου και κανω μια γρηγορη αναγνωση στα 30 ονοματα, μονο που στο τελος της λιστας με περιμενε η πρωτη εκπληξη: John Cena! Τραυματιας απο τον Αυγουστο και με αισιοδοξη προβλεψη για επιστροφη στη Wrestlemania στο τελος Μαρτιου... Δεν καταλαβα αμεσως τι σημαινε αυτο, ακριβως για το λογο που ανεφερα πιο πανω: ο Cena ηταν τραυματιας, αρα δεν μπορει να επαιξε. Μηπως λοιπον το λινκ ηταν για το περσινο Rumble? Βλεποντας το βιντεο να κατεβαινει αργα ψαχνω και για αλλα λινκ. Σε αλλο σαιτ λοιπον υπηρχε εκτος απο τα λινκ στα δεξια της οθονης ενα screenshot απο το wwe.com με μια φωτογραφια του John Cena να πανηγυριζει και εναν τιτλο του στυλ "he is back"! Εκει καταλαβα τι εγινε και βεβαιωθηκα για το νικητη του Rumble. Oταν μετα ειδα το PPV ηξερα τι ειχε γινει. Απο την περιεργεια μου λοιπον και την ατυχια μου εχασα την ευκαιρια να δω(χωρις να ξερω) το μεγαλυτερο σοκ του WWE τα τελευταια 14 τουλαχιστον χρονια(μετα το Montreal Screwjob)! Φανταζεστε τι θα γινοταν αν τα εβλεπα ολα μεσω youtube???

Ενα μονο σχολιο για το RAW: Γενικα δεν ειμαι φαν των heels, οπως θα εχει καταλαβει οποιος μπαινει σ αυτο το τοπικ. Απολαμβανω ομως να βλεπω Chris Jericho και Alberto del Rio. Μ αρεσει να βλεπω το Brock Lesnar, με αφηνουν αδιαφορο ως χαρακτηρες τυποι οπως ο Jack Swagger, αλλα σιχαινομαι τον John Laurinaitis. Μου βγαζει κατι το γλοιωδες, μου δινει την εντυπωση του γλειφτη και δε θελω να τον βλεπω στην οθονη μου. Αν αυτα που λεει στα promo του ο Jericho τα ελεγε ο Laurinaitis, θα προχωρουσα το βιντεο μπροστα μεχρι να τελειωσει το αποσπασμα...
HLR CENATION
[quote name='T.W.Is.M.' date='Apr 11 2012, 00:21 ' post='545975']
Επειδη μολις ειδα το χτεσινο RAW και ειμαι σε wwe mood, θα ενισχυσω αυτο που ειπε ο HLR με μια δικη μου ιστορια.
Μια μερα μετα το Royal Rumble 2008. Μολις το 2ο PPV που θα εβλεπα χωρις να ξερω τα αποτελεσματα και το πρωτο που θα εβλεπα σε ημερα που δε δουλευα(2 βδομαδες μετα παρουσιαζομουν στο στρατο και ημουν σε αδεια). Ξυπναω το πρωι και κατευθειαν ψαχνω για λινκ για κατεβασμα. Η δουλεια μου αποδεικνυεται λιγο πιο δυσκολη απ οτι περιμενα και πεφτω σε ενα σαιτ με torrents που εκτος απο το λινκ ειχε και επιπλεον πληροφοριες για το σοου, μεταξυ των αλλων και την καρτα. Εκει λοιπον βλεπω τη λιστα με τα ονοματα που συμμετειχαν στο Rumble. Δεν καταφερνω να συγκρατησω την περιεργεια μου και κανω μια γρηγορη αναγνωση στα 30 ονοματα, μονο που στο τελος της λιστας με περιμενε η πρωτη εκπληξη: John Cena! Τραυματιας απο τον Αυγουστο και με αισιοδοξη προβλεψη για επιστροφη στη Wrestlemania στο τελος Μαρτιου... Δεν καταλαβα αμεσως τι σημαινε αυτο, ακριβως για το λογο που ανεφερα πιο πανω: ο Cena ηταν τραυματιας, αρα δεν μπορει να επαιξε. Μηπως λοιπον το λινκ ηταν για το περσινο Rumble? Βλεποντας το βιντεο να κατεβαινει αργα ψαχνω και για αλλα λινκ. Σε αλλο σαιτ λοιπον υπηρχε εκτος απο τα λινκ στα δεξια της οθονης ενα screenshot απο το wwe.com με μια φωτογραφια του John Cena να πανηγυριζει και εναν τιτλο του στυλ "he is back"! Εκει καταλαβα τι εγινε και βεβαιωθηκα για το νικητη του Rumble. Oταν μετα ειδα το PPV ηξερα τι ειχε γινει. Απο την περιεργεια μου λοιπον και την ατυχια μου εχασα την ευκαιρια να δω(χωρις να ξερω) το μεγαλυτερο σοκ του WWE τα τελευταια 14 τουλαχιστον χρονια(μετα το Montreal Screwjob)! Φανταζεστε τι θα γινοταν αν τα εβλεπα ολα μεσω youtube???

Η συμπτωση ειναι οτι το Rumbe που γραφεις ειναι το πρωτο ppv wwe που ειδα στην ζωη μου και το ειχα δει στο youtube.Τωρα τα ppv τα εχουν κοψει απο το youtube.Τα αλλα τα εβλεπα η ζωντανα σε λινκ η τα παρακολουθουσα μετα απο καιρο σε dvd.

Εκτος αμα ημουνα τυχερος και τα εβλεπα στο Dailymotion.Η wrestlemania που μας περασε ηταν η πρωτη που ειδα σε καλη εικονα και χωρις το αγχος αμα υπαρχει ολο η οχι το ppv η αμα κολησει καθως μου εμαθε επαναλλαμβανω ο Μορισον να κατεβαζω τορεντς.

Τωρα στον μονο που δεν θα συμφωνησω ειναι στον τζον λαουριναιτις.Εχει πολυ πλακα...Ειναι μεν γλοιωδης αλλα το παιζει καταπληκτικα.
captain charisma
παιδια κανετε λαθος για τα ππβς..εχω βρει αρκετα απο τα φετινα οπως το elminator chambers, tlc, survivor series και παει λεγοντας...βεβαια εχει κ ολοκληρα ππβς απο παλιοτερες χρονιες...

HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Apr 11 2012, 00:40 ) *
παιδια κανετε λαθος για τα ππβς..εχω βρει αρκετα απο τα φετινα οπως το elminator chambers, tlc, survivor series και παει λεγοντας...βεβαια εχει κ ολοκληρα ππβς απο παλιοτερες χρονιες...

Ολα τα ραμπλ που εχουν γινει ποτε τα ειδα στο youtube φετος.Οπως και την υπουλη νικη peace.gif του Undertaiκer κοντρα στον Hogan το 1991.Αλλα για φετινα να σου πω την αληθεια δεν το ηξερα.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 11 2012, 00:47 ) *
Ολα τα ραμπλ που εχουν γινει ποτε τα ειδα στο youtube φετος.Οπως και την υπουλη νικη peace.gif του Undertaiκer κοντρα στον Hogan το 1991.Αλλα για φετινα να σου πω την αληθεια δεν το ηξερα.


Βλεπω την οργη της Death Valley να πεφτει πανω σου με αυτα που λες... smiley.gif
Ο υπουλος ηταν ο Flair σε εκεινο το ματς που εβαλε την καρεκλα κατω απ το κεφαλι του Hogan στο tombstone. Εγω την περασμενη εβδομαδα ειδα τη ρεβανς εκεινου του ματς στο Tuesday in Texas λιγες μερες μετα το Survivor Series.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 11 2012, 01:14 ) *
Βλεπω την οργη της Death Valley να πεφτει πανω σου με αυτα που λες... smiley.gif
Ο υπουλος ηταν ο Flair σε εκεινο το ματς που εβαλε την καρεκλα κατω απ το κεφαλι του Hogan στο tombstone. Εγω την περασμενη εβδομαδα ειδα τη ρεβανς εκεινου του ματς στο Tuesday in Texas λιγες μερες μετα το Survivor Series.

Χαχα...

Δεν το ηξερα οτι ειχαν δωσει και ρεβανς...Θα ψαξω να τη δω...Παντως το ματς που εγραψα πρεπει να ηταν το ντεμπουτο του Taker στο wwe.Στο Σερβαιβορ του 91.Και ηταν ματσαρα.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 11 2012, 01:24 ) *
Χαχα...

Δεν το ηξερα οτι ειχαν δωσει και ρεβανς...Θα ψαξω να τη δω...Παντως το ματς που εγραψα πρεπει να ηταν το ντεμπουτο του Taker στο wwe.Στο Σερβαιβορ του 91.Και ηταν ματσαρα.


Το ντεμπουτο ηταν ακριβως ενα χρονο πριν, στο Survivor Series του 1990. Ηταν στη Million Dollar Team του Ted DiBiase. Υποσχομαι οτι οταν αποσυρθει ή σε καποια αλλη ευκαιρια θα γραψω πολυ πιο αναλυτικα ενα μεγαλο αφιερωμα στην καριερα του.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 11 2012, 18:43 ) *
Το ντεμπουτο ηταν ακριβως ενα χρονο πριν, στο Survivor Series του 1990. Ηταν στη Million Dollar Team του Ted DiBiase. Υποσχομαι οτι οταν αποσυρθει ή σε καποια αλλη ευκαιρια θα γραψω πολυ πιο αναλυτικα ενα μεγαλο αφιερωμα στην καριερα του.


Επειδη στο nba ειχες κανει φετος πολυ ωραια αφιερωματα το ιδιο πρεπει να κανεις και για τον Deadman.Τωρα ομως οχι οταν αποσυρθει γιατι μπορει να παρει χρονια. smiley.gif
HLR CENATION
Μολις ειδα το raw.

Απορω γιατι πιστευουν τοσο τον Μπρουτους Κλει.Αν γραφω το ονομα του και σωστα.Αυτος ειναι τελειως αμπαλος.
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 12 2012, 20:26 ) *
Μολις ειδα το raw.

Απορω γιατι πιστευουν τοσο τον Μπρουτους Κλει.Αν γραφω το ονομα του και σωστα.Αυτος ειναι τελειως αμπαλος.


Brodus Clay ειναι. Μαλλον επειδη προωθει τις οικογενειακες σχεσεις. Παιρνει τηλεφωνο συχνα τη μαμα του... smiley.gif
Κι εμενα δε με ενθουσιαζει σωματικα, αλλα το gimmick ειναι καλο, εχει πλακα. Δεν ξερω ποσο μακρια θα παει με αυτο, αλλα αν το εξελιξουν λιγο μπορει να κανει κατι.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 12 2012, 20:53 ) *
Brodus Clay ειναι. Μαλλον επειδη προωθει τις οικογενειακες σχεσεις. Παιρνει τηλεφωνο συχνα τη μαμα του... smiley.gif
Κι εμενα δε με ενθουσιαζει σωματικα, αλλα το gimmick ειναι καλο, εχει πλακα. Δεν ξερω ποσο μακρια θα παει με αυτο, αλλα αν το εξελιξουν λιγο μπορει να κανει κατι.

Στην wrestlemania οταν βγηκε ηταν η μονη στιγμη που κουραστηκα.Δεν τον παω απο τοτε που τον ειχε ο Αλμπερτο Ντελ Ριο.Δεν νομιζω οτι εχει να δωσει κατι.

Στο μεταξυ το καψανε νωρις το Σινα-Λεσναρ.ΣΤην wrestlemania 29 επρεπε να το ειχαν.

Περιμενω με αγωνια να δω το σμακνταουν που το εχω κατεβασει αλλα θα το δω αυριο η το Σαββατο.Για να δω τους θρυλους.Οταν το ειχαν κανει πριν απο καιρο στο raw το ειχαν κανει πολυ πετυχημενα.
HLR CENATION
Ωραιοτατο ppv εχουμε την Κυριακη για το TNA.To Lockdown...


TNA title
Bobby Roode © vs James Storm

Eδω βλεπω νικητη τον Bobby Roode.Το ματς μει να γινεται στον τοπο καταγωγης του James Storm αλλα ο Roode δεν τον χανει σε μεγαλο ppv τον τιτλο.Στο επομενο μπορει.Παντως εδω περιμενουμε μεγαλο ματς καθως αυτοι οι δυο το εχουν

Jeff Hardy vs Kurt Angle

Νομιζω οτι ο Jeff θα παρει την ρεβανς απο τον Kurt.Πολυ μεγαλο ματς σιγουρα θα δουμε και εδω.


Tag Team titles
Magnus & Samoa Joe © vs Motor City Machine Guns

Δεν νομιζω οτι θα αλλαξει η ζωνη εδω.Ακομα ενα ματς που περιμενω με ενδιαφερον.ΟΙ MCMG μια απο τις πιο θεαματικες ομαδες ολων των εποχων νομιζω.

Knockouts Title
Gail Kim © vs Velvet Sky

Εδω ηρθε η ωρα να αλλαξει ο τιτλος και να τον χασει μετα απο πολυ καιρο η συμπαθεστατη κατα τ αλλα Gail Kim.

TV Title
Devon vs Robbie E

O Devon θα διατηρησei τον τιτλο του κοντρα στον αταλαντο Robbie E.

Matt Morgan vs Crimson

Το στανταρακι της βραδιας.Ο Μatt θα εκδικηθει για την προδοσια του Crimson.

Καλα τα ματς αλλα το ΤΝΑ συνεχιζει τα εγκληματα.Δεν εβαλε υπο διεκδικηση την ζωνη x division αν και austin auries με Bully Ray ειχαν βγαλει ωραιο promo.
HLR CENATION
Ωραιοτατο ppv εχουμε την Κυριακη για το TNA.To Lockdown...


TNA title
Bobby Roode © vs James Storm

Eδω βλεπω νικητη τον Bobby Roode.Το ματς μει να γινεται στον τοπο καταγωγης του James Storm αλλα ο Roode δεν τον χανει σε μεγαλο ppv τον τιτλο.Στο επομενο μπορει.Παντως εδω περιμενουμε μεγαλο ματς καθως αυτοι οι δυο το εχουν

Jeff Hardy vs Kurt Angle

Νομιζω οτι ο Jeff θα παρει την ρεβανς απο τον Kurt.Πολυ μεγαλο ματς σιγουρα θα δουμε και εδω.


Tag Team titles
Magnus & Samoa Joe © vs Motor City Machine Guns

Δεν νομιζω οτι θα αλλαξει η ζωνη εδω.Ακομα ενα ματς που περιμενω με ενδιαφερον.ΟΙ MCMG μια απο τις πιο θεαματικες ομαδες ολων των εποχων νομιζω.

Knockouts Title
Gail Kim © vs Velvet Sky

Εδω ηρθε η ωρα να αλλαξει ο τιτλος και να τον χασει μετα απο πολυ καιρο η συμπαθεστατη κατα τ αλλα Gail Kim.

TV Title
Devon vs Robbie E

O Devon θα διατηρησei τον τιτλο του κοντρα στον αταλαντο Robbie E.

Matt Morgan vs Crimson

Το στανταρακι της βραδιας.Ο Μatt θα εκδικηθει για την προδοσια του Crimson.

Καλα τα ματς αλλα το ΤΝΑ συνεχιζει τα εγκληματα.Δεν εβαλε υπο διεκδικηση την ζωνη x division αν και austin auries με Bully Ray ειχαν βγαλει ωραιο promo.
HLR CENATION
Σημερα στον Γαυρο σπεσιαλ δισελιδο αφιερωμα στην ιστορια της Wrestlemania...
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 14 2012, 14:50 ) *
Σημερα στον Γαυρο σπεσιαλ δισελιδο αφιερωμα στην ιστορια της Wrestlemania...



Δεν το εχω διαβασει, δε νομιζω οτι προκειται, γιατι δε θα πεσει στα χερια μου η φυλλαδα εφημεριδα, αλλα πιστευω οτι θα μπορουσα να γραψω τουλαχιστον αναλογο δισελιδο μονος μου. smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 14 2012, 20:30 ) *
Δεν το εχω διαβασει, δε νομιζω οτι προκειται, γιατι δε θα πεσει στα χερια μου η φυλλαδα εφημεριδα, αλλα πιστευω οτι θα μπορουσα να γραψω τουλαχιστον αναλογο δισελιδο μονος μου. smiley.gif

Καλα εσυ μπορεις να εγραφες και καλυτερο.Ουτε εγω την αγορασα ενας φιλος μου ειχε παρει στην καφετερια την εφημεριδα και την διαβσα.Το δισελιδο παντως το τσιμπησα.ΕΠι εποχης Ματζικ μια εφημεριδα ειχε μονιμα μια σελιδα για WWE.Mαλλον η σπορταιμ.

Α ξεχασα να γραψω οτι ο γαυρος σαν μεγαλυτερο ματς στην ιστορια της WM αναφερει το Χογκαν vs Αντρε...
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ Apr 14 2012, 20:49 ) *
Καλα εσυ μπορεις να εγραφες και καλυτερο.Ουτε εγω την αγορασα ενας φιλος μου ειχε παρει στην καφετερια την εφημεριδα και την διαβσα.Το δισελιδο παντως το τσιμπησα.ΕΠι εποχης Ματζικ μια εφημεριδα ειχε μονιμα μια σελιδα για WWE.Mαλλον η σπορταιμ.

Α ξεχασα να γραψω οτι ο γαυρος σαν μεγαλυτερο ματς στην ιστορια της WM αναφερει το Χογκαν vs Αντρε...



Μεγαλυτερο σε hype ισως. Ειναι σιγουρα ενα απο τα μεγαλυτερα μαζι με το Ηogan vs Warrior 3 χρονια μετα και το φετινο Cena vs Rock. Θα ελεγα και για Stone Cold vs Rock(της WM17), αλλα οταν κατι επαναλαμβανεται 3 φορες χανει τη μεγαλοπρεπεια του. Μεσα στο ματς παντως τη μεγαλοπρεπεια που μου εβγαζε το φετινο Hell in a Cell δεν την εχω δει εδω και χρονια(επαιξε ρολο κι η παρουσια του HBK σιγουρα). Απο πλευρας wrestling παντως το Hogan vs Andre δεν ειχε σχεση με τα κορυφαια. Αν και τωρα που το σκεφτομαι, ενα ματς που ειχε την ατυχια να του κλεψει τις εντυπωσεις ενα αλλο την ιδια βραδια(Randy Savage vs Ricky Steamboat) δε θα πρεπε να θεωρηθει το μεγαλυτερο στην ιστορια. Κι επειδη το ιδιο ισχυει σε μικροτερο βαθμο για το Cena vs Rock, μας μενει το Hogan vs Warrior.
Το καλυτερο ματς που εχω δει εγω παντως(υποκειμενικα παντα) ηταν το Undertaker vs Shawn Michaels απο τη WM25.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.