Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Nov 19 2009, 05:24 ) *
θα χρειαστουν και καμποσες φυαλες οξυγονου για να βγαλουν το ματς...αλλωστε ο ενας 56 ο αλλος 62...αμα αντεξουν 10 λεπτα ματς θα ειναι θαυμα....αλλα το κακο ειναι οτι θα ειναι πιο αργοι κι απο τη σκια τους....και φαστ φοργουορντ να παταμε παλι τα ιδια... ugly_tocktock.gif laugh.gif tongue.gif


Κατσε και δες Goldberg vs Brock Lesnar απο τη Wrestlemania 20 και μετα απ αυτο ενα triple threat Hulk Hogan vs Ric Flair vs Great Khali θα σου μοιαζει ματσαρα που αφησε εποχη! laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 19 2009, 02:56 ) *
Και μια ειδησουλα,guest host στο Raw στις 7 Δεκεμβριου ο αξιοτιμος κυριος Mark Kuban...Ναι,στο Dallas θα γινει... blink.gif


Στις 30 Νοεμβριου ομως guest host ειναι ο Verne Troyer, ο mini-me του Austin Powers! Προβλεπεται τρελο γελιο με τον Hornswoggle σ αυτο το επεισοδιο... smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 19 2009, 20:27 ) *
Στις 30 Νοεμβριου ομως guest host ειναι ο Verne Troyer, ο mini-me του Austin Powers! Προβλεπεται τρελο γελιο με τον Hornswoggle σ αυτο το επεισοδιο... smiley.gif

Tωρα γιατι με πορωνεις και με τρελενουν αυτοι οι "ψηλοι"......
Παντως προβλεπω τωρα που παιχτηκε που%^&ια απο τους DX στον Horns....να τους το ανταποδιδει sto Survivor Series και να βοηθαει τον Cena να διατηρησει τον τιτλο του.....
Τωρα οσων αφορα τους legends που επιστρεφουν εγω πιστευω οτι χαλανε την εικονα τους.......
Και το ματς Lesnar-Goldberg εμενα μου αρεσε........αν εννοεις αυτο με special referee Stone Cold..
captain charisma
ηταν και το τελευταιο ματς και των δυο στο wwe οποτε μηπως παιχτηκε καποιο σεναριο απο πλευρας wwe ετσι ωστε να ξεφτιλισουν το ματς και να μεινει στη μνημη των περισσοτερων ως το χειροτερο ματς σε wrestlemania? εμενα ομως οσο παλεψαν μου αρεσε το ματς τους αν εξαιρεσουμε στην αρχη που δεν εκαναν τπτ για 8-10 λεπτα...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 19 2009, 20:27 ) *
Στις 30 Νοεμβριου ομως guest host ειναι ο Verne Troyer, ο mini-me του Austin Powers! Προβλεπεται τρελο γελιο με τον Hornswoggle σ αυτο το επεισοδιο... smiley.gif

Καλα που μου το'πες...Για να μην το δω... rolleyes.gif
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 19 2009, 22:41 ) *
Παντως προβλεπω τωρα που παιχτηκε που%^&ια απο τους DX στον Horns....να τους το ανταποδιδει sto Survivor Series και να βοηθαει τον Cena να διατηρησει τον τιτλο του.....

Don't even think about it... 68.gif
QUOTE(captain charisma @ Nov 19 2009, 23:04 ) *
ηταν και το τελευταιο ματς και των δυο στο wwe οποτε μηπως παιχτηκε καποιο σεναριο απο πλευρας wwe ετσι ωστε να ξεφτιλισουν το ματς και να μεινει στη μνημη των περισσοτερων ως το χειροτερο ματς σε wrestlemania? εμενα ομως οσο παλεψαν μου αρεσε το ματς τους αν εξαιρεσουμε στην αρχη που δεν εκαναν τπτ για 8-10 λεπτα...

Η αυτο ή οι ιδιοι απαξιωνουν το ματς εν γνωσει τους...Τι να φοβηθουν;Μηπως απολυθουν;
Γιατι;Γιατι δεν τους ενδιαφερει ουτε ο κοσμος ουτε και η εταιρεια...Βλεπε χειρονομιες Lesnar στο τελος...Σιγουρα ηταν στο σεναριο να τις κανει προς τον Bill αλλα σιγουρα δεν ηταν στο σεναριο να τις κανει και προς το κοινο...Υποθεσεις κανω...
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 20 2009, 00:41 ) *
Tωρα γιατι με πορωνεις και με τρελενουν αυτοι οι "ψηλοι"......
Παντως προβλεπω τωρα που παιχτηκε που%^&ια απο τους DX στον Horns....να τους το ανταποδιδει sto Survivor Series και να βοηθαει τον Cena να διατηρησει τον τιτλο του.....
Τωρα οσων αφορα τους legends που επιστρεφουν εγω πιστευω οτι χαλανε την εικονα τους.......
Και το ματς Lesnar-Goldberg εμενα μου αρεσε........αν εννοεις αυτο με special referee Stone Cold..


To σεναριο με το Hornswoggle να μπλεκεται στο triple threat με βρισκει απολυτα συμφωνο σε αντιθεση με το φιλο Morrison. Μηπως να το γραψω και στο blog??? cool.gif
Aυτο το ματς Lesnar-Goldberg εννοω, που τελειωσε με Stone Cold Stunner και στους δυο. Τι σου αρεσε οταν για αρκετα λεπτα δεν εκαναν τιποτα? Οταν παλεψαν OΚ, αλλα αν το μισο ματς περναει χωρις να συμβαινει κατι, δεν ειναι βαρετο?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 20 2009, 02:24 ) *
To σεναριο με το Hornswoggle να μπλεκεται στο triple threat με βρισκει απολυτα συμφωνο σε αντιθεση με το φιλο Morrison. Μηπως να το γραψω και στο blog??? cool.gif

Πλακα κανεις ελπιζω... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 20 2009, 03:26 ) *
Πλακα κανεις ελπιζω... rolleyes.gif


Οχι, καθολου. Πλακα θα εκανα αν ελεγα οτι θελω να γινει ο Hornswoggle WWE Champion. Αλλα να βγει κατα τη διαρκεια του ματς, να κανει κατι και στο τελος να πανηγυρισει μαζι με το Cena ειναι κατι που θα μου προκαλουσε γελιο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 20 2009, 02:37 ) *
Οχι, καθολου. Πλακα θα εκανα αν ελεγα οτι θελω να γινει ο Hornswoggle WWE Champion. Αλλα να βγει κατα τη διαρκεια του ματς, να κανει κατι και στο τελος να πανηγυρισει μαζι με το Cena ειναι κατι που θα μου προκαλουσε γελιο.

Ρε εσυ,ο νανος ειναι να βγαινει σε κανα επεισοδιο να κανει καμια λαδια στον Chavo,να γελαει ο κοσμος κτλ...
Αν διανοηθω οτι μπορει να εχει οποιαδηποτα αναμειξη στο WWE Championship match δεν θα το δω καν...
Το θεωρω ξεφτιλα για το WWE, για την ζωνη και τους ιδιους τους συμμετεχοντες που ειναι και βαρια ονοματα...
Ειπαμε PG era,αλλα οχι και ετσι...
Αν ειναι να βγαλουν και την Jillian,τον Jesse με τον Festus,τον Slaughter με τον Duggan συν τον Boogeyman να το διαλυσουν οριστικα τo PPV...
Mιλαμε για triple threat HHH vs HBK vs Cena και μου λες οτι θα ηθελες να δεις εμπλοκη Hornswoggle;Tι να πω,ελπιζω να μην τους περναει απ΄το μυαλο καν...Αν και ειναι ικανοι για ολα...Αν το σκεφτονται σημαινει οτι η καταντια τους δεν εχει τελος,θα ειμαστε στον πατο...
captain charisma
QUOTE
Aυτο το ματς Lesnar-Goldberg εννοω, που τελειωσε με Stone Cold Stunner και στους δυο. Τι σου αρεσε οταν για αρκετα λεπτα δεν εκαναν τιποτα? Οταν παλεψαν OΚ, αλλα αν το μισο ματς περναει χωρις να συμβαινει κατι, δεν ειναι βαρετο?

δεν ειπα οτι μου αρεσε που στη αρχη για κανα 10λεπτο δεν εκαναν τιποτα, και γω το θεωρησα πολυ βαρετο αυτο το πραγμα...αλλα μετα οταν αρχισαν να παλευουν δεν ηταν καθολου βαρετο το ματς και το βρηκα καλο.
OnLy_PAS-AthEnS
Survivor Series σημερα.Πιστευω οτι δεν θα διατηρηθουν ΚΑΙ οι δυο τιτλοι απο τους κατοχους τους και γι αυτο πιστευω οτι ο Τεικερ δυσστυσως με πουσ$%ια θα χασει τη ζωνη του.Απο την αλλη πιστευω οτι ο Σινα με παρεμβολη του νανου(αν και δεν συμφωνει ο Μορισον) θα διατηρησει.
morrison
Τι εγινε κανεις δεν ειδε ακομα Survivor;
Καλουλι ηταν... rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Για να λεει ο Μορισον οτι ηταν καλουλι θα ειναι υπερκαλο για εμας τους πιο light-viewers...Oποτε γουσταρω να κατεβειιι!!!!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 23 2009, 22:10 ) *
Για να λεει ο Μορισον οτι ηταν καλουλι θα ειναι υπερκαλο για εμας τους πιο light-viewers...Oποτε γουσταρω να κατεβειιι!!!!

Καλα μην φανταστεις...Ψιλοβλεποταν παντως...
Ειδα ολα τα ματς χτες live μεχρι τα main events που δεν αντεξα και πηγα για υπνο...Το μεσημερι ειδα και τα υπολοιπα...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 23 2009, 23:07 ) *
Τι εγινε κανεις δεν ειδε ακομα Survivor;
Καλουλι ηταν... rolleyes.gif


Δεν πιστευω να υποψιαστηκες οτι δεν το εχω δει. Το ειδα σημερα ομως(κατεβασμενο) γιατι χτες το βραδυ εβλεπα ΝΒΑ.
Ετυχε και σε εβδομαδα που δε δουλευω, οποτε ειχα ολο το χρονο. Φανταζομαι οτι καταλαβες ποιο ματς με εκνευρισε και ποιο χαρηκα πιο πολυ. Ειδικα στο δευτερο(οχι χρονικα) σηκωθηκα κι απ το κρεβατι και ημουν στο οριο να πανηγυρισω με την κλασικη χειρονομια... smiley.gif

Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε, αλλα ουτε και με απογοητευσε το PPV. Θα ηθελα απλα κατι καλυτερο για "μεγαλο" PPV.
OnLy_PAS-AthEnS
Εγω εντομεταξυ ειμαι στο παρα τσακ να πατησω στο url :WWW.Lordofrings.com για να μαθω τα αποτελεσματα αλλα περιμενω να το δω κατεβασμενο αλλα T.W.iS.M......ΠΑντως ελπιζω να κρατησε ζωνη ο Τεικερ!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 00:22 ) *
Δεν πιστευω να υποψιαστηκες οτι δεν το εχω δει. Το ειδα σημερα ομως(κατεβασμενο) γιατι χτες το βραδυ εβλεπα ΝΒΑ.
Ετυχε και σε εβδομαδα που δε δουλευω, οποτε ειχα ολο το χρονο. Φανταζομαι οτι καταλαβες ποιο ματς με εκνευρισε και ποιο χαρηκα πιο πολυ. Ειδικα στο δευτερο(οχι χρονικα) σηκωθηκα κι απ το κρεβατι και ημουν στο οριο να πανηγυρισω με την κλασικη χειρονομια... smiley.gif

Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε, αλλα ουτε και με απογοητευσε το PPV. Θα ηθελα απλα κατι καλυτερο για "μεγαλο" PPV.

Τα καταλαβα ολα εκτος απ'την κλασικη χειρονομια...Εχω μια ιδεα παντως... rolleyes.gif

Κατι επιασα και εγω απο προβλεψεις ετσι...

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι οταν ο Edge κανει την γνωστη χειρονομια και με τα δυο χερια αποθεωνεται και ο Σοφοκλης που την κανει με το ενα τρωει ντισκαλιφιε και εξαγριωνει ''δικαιως'' κατα τον Παπαδογιαννη τα πληθη... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 02:29 ) *
Τα καταλαβα ολα εκτος απ'την κλασικη χειρονομια...Εχω μια ιδεα παντως... rolleyes.gif

Κατι επιασα και εγω απο προβλεψεις ετσι...

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι οταν ο Edge κανει την γνωστη χειρονομια και με τα δυο χερια αποθεωνεται και ο Σοφοκλης που την κανει με το ενα τρωει ντισκαλιφιε και εξαγριωνει ''δικαιως'' κατα τον Παπαδογιαννη τα πληθη... rolleyes.gif


Καλα τα πηγες, δεν μπορω να πω. Επιασες αυτο που εχασα εγω. Tη χειρονομια γιατι δεν την καταλαβες? Η γνωστη με τα χερια ψηλα(σαν αυτα του Χατζηγιαννη tongue.gif ) που χτυπανε μεταξυ τους...
Η διαφορα σε αυτο που λες ειναι οτι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ δε βλεπουν wrestling! smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 01:29 ) *
Καλα τα πηγες, δεν μπορω να πω. Επιασες αυτο που εχασα εγω. Tη χειρονομια γιατι δεν την καταλαβες? Η γνωστη με τα χερια ψηλα(σαν αυτα του Χατζηγιαννη tongue.gif ) που χτυπανε μεταξυ τους...
Η διαφορα σε αυτο που λες ειναι οτι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ δε βλεπουν wrestling! smiley.gif

Nαι οκ,κολησα... rolleyes.gif
Απεραντο push παντως...Σε σημειο που να μην θυμαμαι αναλογη περιπτωση...Πες και ενα ευχαριστω στον γιο του καουμποι παντως...

Βασικα στις προβλεψεις τα ιδια πιστευαμε οποτε...
Το μονο που εκανα ειναι να βρω αν οπωσδηποτε θα σπασουν καποια φαβορι ποια θα ειναι αυτα...
Υπαρχει αραγε καποιο νομιμο στοιχημα για Wrestling;

Παμε για TLC τωρα...Αλλα τι TLC θα ειναι αυτο χωρις Jeff και Edge μου λες;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 02:45 ) *
Nαι οκ,κολησα... rolleyes.gif
Απεραντο push παντως...Σε σημειο που να μην θυμαμαι αναλογη περιπτωση...Πες και ενα ευχαριστω στον γιο του καουμποι παντως...

Βασικα στις προβλεψεις τα ιδια πιστευαμε οποτε...
Το μονο που εκανα ειναι να βρω αν οπωσδηποτε θα σπασουν καποια φαβορι ποια θα ειναι αυτα...
Υπαρχει αραγε καποιο νομιμο στοιχημα για Wrestling;

Παμε για TLC τωρα...Αλλα τι TLC θα ειναι αυτο χωρις Jeff και Edge μου λες;


Oντως απεραντο. Ξεκινησε απο τον Ιουνιο, αλλα δεν ξερω ποσοι το ειχαν δει απο τοτε...Εγω θυμαμαι αλλη μια περιπτωση αναλογη. "The Champ is here"...
Για το γιο του καουμποι το εγραψα στο blog στις προβλεψεις οτι εχει κανει πολυ καλη δουλεια για να βοηθησει τον Mensah.
Aν πας τωρα να δεις παντως στα αποτελεσματα που εχω γραψει, εχω γραψει και ενα θετικο σχολιο για καποιον αλλο, που προωθηθηκε χτες και ειναι η πρωτη φορα που τον αναφερω.

Εχεις συνειδητοποιησει οτι το καλυτερο potential σε TLC ματς το εχει το ECW? Mονο που δε θα το δουμε αυτο το ματς...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 01:57 ) *
Oντως απεραντο. Ξεκινησε απο τον Ιουνιο, αλλα δεν ξερω ποσοι το ειχαν δει απο τοτε...Εγω θυμαμαι αλλη μια περιπτωση αναλογη. "The Champ is here"...
Για το γιο του καουμποι το εγραψα στο blog στις προβλεψεις οτι εχει κανει πολυ καλη δουλεια για να βοηθησει τον Mensah.

Πραγματι τον ειχα ξεχασει...Εδω που τα λεμε αυτος και αν πηρε τεραστιο push απ΄την αρχη...Και ηρθε και ουρανοκατεβατος σε αντιθεση με τον Sarkodie-Mensah...
Οχι απλα καλη δουλεια...Να τα βλεπει αυτα ο Callaway που ανεβαζει τους νεους κτλ...Του την φυλαω για την καταληξη που ειχε το feud του με τον Βrooks... wink.gif
Ο οποιος Brooks χτες ηταν εκπληκτικος,για μενα ανεβαζει το ματς μονος του ενα επιπεδο...

QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 01:57 ) *
Aν πας τωρα να δεις παντως στα αποτελεσματα που εχω γραψει, εχω γραψει και ενα θετικο σχολιο για καποιον αλλο, που προωθηθηκε χτες και ειναι η πρωτη φορα που τον αναφερω.

Καλος ειναι αν και λιγο αντιτουριστικος...Ριξε μια ματια στον Archer...Τον συμπαθω περισσοτερο προσωπικα...

QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 01:57 ) *
Εχεις συνειδητοποιησει οτι το καλυτερο potential σε TLC ματς το εχει το ECW? Mονο που δε θα το δουμε αυτο το ματς...

Αν αναφερεσαι γενικως στο ροστερ του ECW ναι...Christian,Shelton,Dreamer συν λιγο απο Helms,Ryder,Yoshi...
Aν αναφερεσαι στο championship match δεν νομιζω...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 03:13 ) *
Πραγματι τον ειχα ξεχασει...Εδω που τα λεμε αυτος και αν πηρε τεραστιο push απ΄την αρχη...Και ηρθε και ουρανοκατεβατος σε αντιθεση με τον Sarkodie-Mensah...
Οχι απλα καλη δουλεια...Να τα βλεπει αυτα ο Callaway που ανεβαζει τους νεους κτλ...Του την φυλαω για την καταληξη που ειχε το feud του με τον Βrooks... wink.gif
Ο οποιος Brooks χτες ηταν εκπληκτικος,για μενα ανεβαζει το ματς μονος του ενα επιπεδο...


Κατι θα εκανε και ο κυριος Brooks για να τελειωσει ετσι η ιστορια. Και τωρα λουστηκε ενα ολοκληρο μπουκαλι ουισκι απο τον Killings...Βεβαια ο νεος ανεβαινει μονο με το να μπαινει στο ρινγκ και να παιζει με τον Callaway. Δε χρειαζεται να τον κερδισει. wink.gif
Αν και καπου διαβασα οτι ο Brooks δε θαβεται αυτη την περιοδο, απλα μπαινουν μπροστα καποιοι αλλοι στους αγωνες τιτλου. Ισως παρει σειρα ο Ελληνοφιλιππινεζος(γι αυτον δηλαδη χτυπαει η καμπανα).

QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 03:13 ) *
Καλος ειναι αν και λιγο αντιτουριστικος...Ριξε μια ματια στον Archer...Τον συμπαθω περισσοτερο προσωπικα...


Ξερεις γιατι τον ψιλοσυμπαθω τον O'Shaunessy? Γιατι διαφερει και εξωτερικα απο τους αλλους, οποτε ξεχωριζει αμεσως. Ο Archer εχει παιξει μονο squash ματς μεχρι τωρα και εχουν κρατησει πολυ λιγο. Μπορει να ειναι καλος, μπορει και να ειναι ακομα για πιο περιορισμενο χρονο. Για να σου δωσω να καταλαβεις τι εννοω, σε περιορισμενο χρονο αγωνα ο R-Truth ειναι πολυ καλος. Δεν τον εμπιστευεσαι ομως σε ματς 20λεπτου.


QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 03:13 ) *
Αν αναφερεσαι γενικως στο ροστερ του ECW ναι...Christian,Shelton,Dreamer συν λιγο απο Helms,Ryder,Yoshi...
Aν αναφερεσαι στο championship match δεν νομιζω...


Αναφερομαι σε συγκεκριμενο ματς, που αν γινοταν TLC θα ηταν απο τα καλυτερα που θα μπορουσε να βγαλει το WWE αυτη την περιοδο. Και εχει δυο απο αυτους που ανεφερες. Απλα δε θα το δουμε στο PPV του TLC...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 12:05 ) *
Ξερεις γιατι τον ψιλοσυμπαθω τον O'Shaunessy? Γιατι διαφερει και εξωτερικα απο τους αλλους, οποτε ξεχωριζει αμεσως. Ο Archer εχει παιξει μονο squash ματς μεχρι τωρα και εχουν κρατησει πολυ λιγο. Μπορει να ειναι καλος, μπορει και να ειναι ακομα για πιο περιορισμενο χρονο. Για να σου δωσω να καταλαβεις τι εννοω, σε περιορισμενο χρονο αγωνα ο R-Truth ειναι πολυ καλος. Δεν τον εμπιστευεσαι ομως σε ματς 20λεπτου.

Δεν διαφωνω για τον Archer...Oτι δεν εχει παιξει ακομα κανονικο ματς...Μιλουσα περισσοτερο για το υφος του που με γαργαλαει ευχαριστα για heel...
Για τον αλλον οταν δεις το χτεσινο Raw τα λεμε...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 12:05 ) *
Αναφερομαι σε συγκεκριμενο ματς, που αν γινοταν TLC θα ηταν απο τα καλυτερα που θα μπορουσε να βγαλει το WWE αυτη την περιοδο. Και εχει δυο απο αυτους που ανεφερες. Απλα δε θα το δουμε στο PPV του TLC...

Με μπερδευεις...Δεν νομιζω οτι την δεδομενη χρονικη στιγμη ειναι εφικτο καποιο ματς μεταξυ των τριων πρωτων που ανεφερα...


T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 14:05 ) *
Με μπερδευεις...Δεν νομιζω οτι την δεδομενη χρονικη στιγμη ειναι εφικτο καποιο ματς μεταξυ των τριων πρωτων που ανεφερα...


Μα γι αυτο εγραψα κι εγω οτι δε θα το δουμε αυτο το ματς. Και πιστευα οτι θα γινοταν συντομα μετα την τελευταια ανταλλαγη, αλλα μας προεκυψε face turn...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 14:05 ) *
Δεν διαφωνω για τον Archer...Oτι δεν εχει παιξει ακομα κανονικο ματς...Μιλουσα περισσοτερο για το υφος του που με γαργαλαει ευχαριστα για heel...
Για τον αλλον οταν δεις το χτεσινο Raw τα λεμε...


Μολις το ειδα. Αυτος ξεπερασε ακομα και το Cena!!! Απ τη μια χαιρομαι γιατι προωθειται επιτελους καποιος νεος, και μαλιστα οχι ενας, και γιατι ειναι καποιος που το αξιζει. Απ την αλλη δεν ειναι πολυ νωρις για τετοιο ματς? Ειλικρινα αν ηταν ο Sarkodie-Mensah στη θεση του, θα πιστευα οτι θα κερδιζε και τον τιτλο! Μ αρεσει ομως ο O'Shaunessy και το ματς στο ΤLC θα εχει καποιο ενδιαφερον. Θα σε στενοχωρησω βεβαια λεγοντας οτι θελω να κερδισει ο Cena, αλλα και στον αλλο βλεπω κατι πολυ καλο για το μελλον.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 20:49 ) *
Μολις το ειδα. Αυτος ξεπερασε ακομα και το Cena!!! Απ τη μια χαιρομαι γιατι προωθειται επιτελους καποιος νεος, και μαλιστα οχι ενας, και γιατι ειναι καποιος που το αξιζει. Απ την αλλη δεν ειναι πολυ νωρις για τετοιο ματς? Ειλικρινα αν ηταν ο Sarkodie-Mensah στη θεση του, θα πιστευα οτι θα κερδιζε και τον τιτλο! Μ αρεσει ομως ο O'Shaunessy και το ματς στο ΤLC θα εχει καποιο ενδιαφερον. Θα σε στενοχωρησω βεβαια λεγοντας οτι θελω να κερδισει ο Cena, αλλα και στον αλλο βλεπω κατι πολυ καλο για το μελλον.

Για να δουμε και τον Τζονι...Θα δεχτει να τις τρωει συνεχως απ'τον O'Shaunessy οπως κανει ο Γ.Τ.Κ απ'τον Sarkodie-Mensah;
Δεν λεω για το ππβ,στα επεισοδια τουλαχιστον...
Εχω την αισθηση οτι στο Raw τρελαθηκαν...Απο εκει που εβγαινε ο Y.2.J και τους κατηγορουσε οτι δεν εβγαλαν κανενα νεο σε αντιθεση με το SD,πλεον περασαμε στο αλλο ακρο...
Εστω και αν μεσα στην παρανοια που ζουμε τις τελευταιες μερες πρoωθουνται καποιοι ανελπιστα εις βαρος καποιων που αξιζαν την ευκαιρια περισσοτερο...
Παντως αν και δεν συμπαθω ιδιαιτερα τον Sarkodie-Mensah για παραδειγμα οφειλω να ομολογησω οτι τετοια σεναρια μου ανανεωνουν την διαθεση για WWE...

υγ:Ωραιο το Γ.Τ.Κ,εε; 69.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 24 2009, 23:13 ) *
Για να δουμε και τον Τζονι...Θα δεχτει να τις τρωει συνεχως απ'τον O'Shaunessy οπως κανει ο Γ.Τ.Κ απ'τον Sarkodie-Mensah;
Δεν λεω για το ππβ,στα επεισοδια τουλαχιστον...
Εχω την αισθηση οτι στο Raw τρελαθηκαν...Απο εκει που εβγαινε ο Y.2.J και τους κατηγορουσε οτι δεν εβγαλαν κανενα νεο σε αντιθεση με το SD,πλεον περασαμε στο αλλο ακρο...
Εστω και αν μεσα στην παρανοια που ζουμε τις τελευταιες μερες πρoωθουνται καποιοι ανελπιστα εις βαρος καποιων που αξιζαν την ευκαιρια περισσοτερο...
Παντως αν και δεν συμπαθω ιδιαιτερα τον Sarkodie-Mensah για παραδειγμα οφειλω να ομολογησω οτι τετοια σεναρια μου ανανεωνουν την διαθεση για WWE...

υγ:Ωραιο το Γ.Τ.Κ,εε; 69.gif


Κορυφαιο το Γ.Τ.Κ. smiley.gif
Κακως δε συμπαθεις το Sarkodie-Mensah, εμενα ειναι η αδυναμια μου απο περσι τον Ιανουαριο που εμφανιστηκε στο ECW. Πλεον μοιαζει με εναν Τζεφ Χαρντι που μπορει και να πει μια κουβεντα στο μικροφωνο(εστω και με λιγοτερους φανς απ το Τζεφ, αλλα με αρκετα καλη αντιδραση απ τον κοσμο).
Λοιπον, βρηκα ποιος ειχε το push του Ο'Shaunessy! O Brock Lesnar! Κατι αλλο που μου αρεσει στον Ιρλανδο ειναι οτι εχει χαρακτηρα που μπορει να γινει face χωρις πολλες αλλαγες, ενω του ταιριαζει ο ρολος του heel καλα, απ οτι δειχνει ως τωρα.

Αυτος που αδικειται τον τελευταιο καιρο ειναι φανερα ο Dolph Ziggler. Και πολυ φοβαμαι οτι μενει πισω για να προωθηθει ο McIntyre. Αντιθετα δειχνει σημαδια ζωης μετα απο μηνες ο R-Truth.(What's up? tongue.gif) Πιστευω οτι θα μπορουσε να γινει ενας καλος Intercontinental champion. Με αυτον που απορω ειναι ο Morrison. Ξεκινησε πολυ δυναμικα στο Smackdown, κερδισε μεχρι και τον τοτε πρωταθλητη(CM Punk), πηρε το Intercontinental και τον τελευταιο καιρο το παιζει jobber του "I'm the Miz and I'm awful"! Πιστευω παντως οτι δεν του παγωσαν το push, απλα θελουν να βοηθησουν κι αλλους και να του δωσουν χρονο να βελτιωθει στο μικροφωνο. Και ανυπομονω για το ποτε θα παει σε μεγαλο σοου ο Christian. Καλος ο ρολος του Superman του ECW, του δημιουργει ενα καλο προφιλ, ανεβαζει και ολοκληρο το σοου, αλλα καποια στιγμη πρεπει να παει στο Smackdown για να γινει World champion.

Ασχετο: Ο Sarkodie-Mensah εχει κανει sweep εναντιον του Γ.Τ.Κ.! Μεχρι κι εγω δεν το βλεπω τοσο ευχαριστα ολο αυτο...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 22:21 ) *
Κακως δε συμπαθεις το Sarkodie-Mensah, εμενα ειναι η αδυναμια μου απο περσι τον Ιανουαριο που εμφανιστηκε στο ECW. Πλεον μοιαζει με εναν Τζεφ Χαρντι που μπορει και να πει μια κουβεντα στο μικροφωνο(εστω και με λιγοτερους φανς απ το Τζεφ, αλλα με αρκετα καλη αντιδραση απ τον κοσμο).

Δεν διαφωνω,απλα δεν τον πολυπαω...Δεν με εκνευριζει παντως,γεγονος που θα μου το προκαλουσε οποιοσδηποτε αλλος θα εκανε sweep κατα του Γ.Κ.Τ...Ειναι σε καλο δρομο,δηλαδη,ως προς την εκτιμηση μου...
Τωρα που το λες πραγματι ειναι ανυσηχιτικο γι'αυτον το sweep...Δεν τα χει βαλει δα και με καναν Jamie Noble...
Ο Γ.Τ.Κ δεν ξεχνα... icon_drunk.gif

QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 22:21 ) *
Αυτος που αδικειται τον τελευταιο καιρο ειναι φανερα ο Dolph Ziggler. Και πολυ φοβαμαι οτι μενει πισω για να προωθηθει ο McIntyre. Αντιθετα δειχνει σημαδια ζωης μετα απο μηνες ο R-Truth.(What's up? tongue.gif) Πιστευω οτι θα μπορουσε να γινει ενας καλος Intercontinental champion. Με αυτον που απορω ειναι ο Morrison. Ξεκινησε πολυ δυναμικα στο Smackdown, κερδισε μεχρι και τον τοτε πρωταθλητη(CM Punk), πηρε το Intercontinental και τον τελευταιο καιρο το παιζει jobber του "I'm the Miz and I'm awful"! Πιστευω παντως οτι δεν του παγωσαν το push, απλα θελουν να βοηθησουν κι αλλους και να του δωσουν χρονο να βελτιωθει στο μικροφωνο.

Ξεχνα τον Μακινταρη...Ο Dolph θα μπορουσε καλιστα να ειναι στην θεση του Κελτη και ο Morrison του Οφορικουε...Απλα...
Ο R-Truth προωθειται γιατι ο Βινς διαβαζει basketforum...Oποτε λεει δεν τον κανω m.e να γουσταρει και ο only-pas....
Kατα τ'αλλα συμφωνω...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 24 2009, 22:21 ) *
Και ανυπομονω για το ποτε θα παει σε μεγαλο σοου ο Christian. Καλος ο ρολος του Superman του ECW, του δημιουργει ενα καλο προφιλ, ανεβαζει και ολοκληρο το σοου, αλλα καποια στιγμη πρεπει να παει στο Smackdown για να γινει World champion.

Ελπιζεις ακομα;Εγω οχι...


υγ:Κατι εχει μεινει ασχολιαστο απ'το Survivor αλλα εγω δεν το ξεχασα...Περιμενω να το δουν ολοι... w00t.gif
υγ2:Maryse αρρωστια... wub.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Επειδη δεν ειμαι τοσο βαθια(ηρεμα tongue.gif) χωμενος στα περι του WWE αν σας πω οτι δεν καταλαβα γρι απο τη συνομιλια σας εκτος απο κατι λιγα θα με πειτε χαζο??? sad-smiley-009.gif
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 24 2009, 23:55 ) *
Επειδη δεν ειμαι τοσο βαθια(ηρεμα tongue.gif) χωμενος στα περι του WWE αν σας πω οτι δεν καταλαβα γρι απο τη συνομιλια σας εκτος απο κατι λιγα θα με πειτε χαζο??? sad-smiley-009.gif

Αυτο τιμαει εμενα και τον T.W.Is.M γιατι σημαινει οτι δεν σου αποκαλυψαμε τις εξελιξεις τις οποιες υποθετω οτι θα προτιμας να τις δεις μονος σου...Αφου τα'χουμε ξαναπει...

Ο λογος που εγινε εορταστικο Raw στο παρακατω λινκ...
http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%97%CE%BC%...%B9%CF%8E%CE%BD

Εν τω μεταξυ διαπιστωσα οτι σε παραπανω ποστ εκανα λαθος το Γ.Τ.Κ και το εγραψα Γ.Κ.Τ...Εχει χαθει η μπαλα... wos_sport4.gif
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(john morisson @ Nov 25 2009, 00:44 ) *
Αυτο τιμαει εμενα και τον T.W.Is.M γιατι σημαινει οτι δεν σου αποκαλυψαμε τις εξελιξεις τις οποιες υποθετω οτι θα προτιμας να τις δεις μονος σου...Αφου τα'χουμε ξαναπει...

Ο λογος που εγινε εορταστικο Raw στο παρακατω λινκ...
http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%97%CE%BC%...%B9%CF%8E%CE%BD

Εν τω μεταξυ διαπιστωσα οτι σε παραπανω ποστ εκανα λαθος το Γ.Τ.Κ και το εγραψα Γ.Κ.Τ...Εχει χαθει η μπαλα... wos_sport4.gif

+1
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 25 2009, 00:55 ) *
Επειδη δεν ειμαι τοσο βαθια(ηρεμα tongue.gif) χωμενος στα περι του WWE αν σας πω οτι δεν καταλαβα γρι απο τη συνομιλια σας εκτος απο κατι λιγα θα με πειτε χαζο??? sad-smiley-009.gif


Για το λογο που ειπε ο Μορρισον τα γραψαμε ετσι, ωστε να μπορεις να τα δεις και μονος σου.

Στο μεταξυ αυτο που εγραψε ο Morrison οτι δε σχολιαστηκε στο Survivor Series δεν καταλαβα ποιο ηταν.
Και ναι, για τον Christian ελπιζω ακομα. Η παρουσια στο Survivor Series ηταν καλη, στο ECW ειναι ξεκαθαρα πρωτο ονομα χωρις αμφισβητηση και γι αυτο δεν μπορει να μεινει για πολυ εκει. Οταν χασει τον τιτλο τι θα κανει? Ή θα παει αμεσως να τον ξαναπαρει ή θα φυγει. Δεν μπορει να χρησιμοποιειται σε κοντρες με νεοτερους, αυτο ειναι δουλεια του Regal και του Goldust. Φευγοντας λοιπον απο εκει ειτε θα παει στο RAW, οπου ο αρχι-συγγραφεας λεγεται οτι ειναι φιλος του ειτε στο Smackdown που ξερει καλυτερα να προωθει σταρ. Αν παει στο RAW δεν τρεφω πολλες ελπιδες, αν ομως παει στο Smackdown, θα υπαρχει και ενας καλος λογος απο ενα κορυφαιο ονομα(πιστευω) για να παει πιο ψηλα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 25 2009, 01:44 ) *
Για το λογο που ειπε ο Μορρισον τα γραψαμε ετσι, ωστε να μπορεις να τα δεις και μονος σου.

Στο μεταξυ αυτο που εγραψε ο Morrison οτι δε σχολιαστηκε στο Survivor Series δεν καταλαβα ποιο ηταν.
Και ναι, για τον Christian ελπιζω ακομα. Η παρουσια στο Survivor Series ηταν καλη, στο ECW ειναι ξεκαθαρα πρωτο ονομα χωρις αμφισβητηση και γι αυτο δεν μπορει να μεινει για πολυ εκει. Οταν χασει τον τιτλο τι θα κανει? Ή θα παει αμεσως να τον ξαναπαρει ή θα φυγει. Δεν μπορει να χρησιμοποιειται σε κοντρες με νεοτερους, αυτο ειναι δουλεια του Regal και του Goldust. Φευγοντας λοιπον απο εκει ειτε θα παει στο RAW, οπου ο αρχι-συγγραφεας λεγεται οτι ειναι φιλος του ειτε στο Smackdown που ξερει καλυτερα να προωθει σταρ. Αν παει στο RAW δεν τρεφω πολλες ελπιδες, αν ομως παει στο Smackdown, θα υπαρχει και ενας καλος λογος απο ενα κορυφαιο ονομα(πιστευω) για να παει πιο ψηλα.

Eννοουσα για τον ex νοθο γιο... rolleyes.gif
Για τον Christian μακαρι να ειναι οπως τα λες...Εχω πει και στο παρελθον οτι ειναι καταφεναστατα αδικημενος σε βαθος χρονου...
Απο την αλλη πιστευω οτι το μελλον δεν του επιφυλασει καλυτερη τυχη απο την μεση της καρτας,καποιο I.C ισως,καπου εκει...
Εκτος απο την περιπτωση επανενωσης του με τον σεναριακο του αδελφο οπου ολο και κατι θα τσιμπησει διπλα του... shot.gif

Αδυνατο ακομα να συνηδειτοποιησω αυτο που εγινε στο Raw...Ρε μηπως εχει καποιο λακο η φαβα;Δεν εχω ακουσει/διαβασει κατι αλλα δεν ξερω...Κατι δεν μου καθεται καλα...Οσο το σκεφτομαι ειδικα...Απο που και ως που...
Για να δουμε... smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 25 2009, 04:20 ) *
Eννοουσα για τον ex νοθο γιο... rolleyes.gif
Για τον Christian μακαρι να ειναι οπως τα λες...Εχω πει και στο παρελθον οτι ειναι καταφεναστατα αδικημενος σε βαθος χρονου...
Απο την αλλη πιστευω οτι το μελλον δεν του επιφυλασει καλυτερη τυχη απο την μεση της καρτας,καποιο I.C ισως,καπου εκει...
Εκτος απο την περιπτωση επανενωσης του με τον σεναριακο του αδελφο οπου ολο και κατι θα τσιμπησει διπλα του... shot.gif

Αδυνατο ακομα να συνηδειτοποιησω αυτο που εγινε στο Raw...Ρε μηπως εχει καποιο λακο η φαβα;Δεν εχω ακουσει/διαβασει κατι αλλα δεν ξερω...Κατι δεν μου καθεται καλα...Οσο το σκεφτομαι ειδικα...Απο που και ως που...
Για να δουμε... smile.gif


Αααα καταλαβα... Τελικα η υποθεση του θα εχει συνεχεια την αλλη εβδομαδα οπως καταλαβες.
Για τον Christian διαβαζω οτι ο Βινς δεν ειναι και πολυ μεγαλος φαν του και αυτο του εμποδιζει την εξελιξη. Σε περιπτωση επανενωσης με τον Copeland μονο κανενα tag team championship μπορουν να τσιμπησουν. Αν ομως βρισκονται στο ιδιο σοου, δε θα μπορει να βοηθησει ο Copeland να φτασει μονος του στην κορυφη?
Αυτο που εγινε στο RAW ηταν οντως μεγαλη εκπληξη κι εγω ακομα και στα τελευταια λεπτα(ειδικα οταν ο κυβερνητης ελεγε για συνωμοσιες υπερ του Cena) περιμενα να βαλουν στο ματς και καποιον τριτο. Ομως εχουν κανει και την υπογραφη του συμβολαιου, αρα σεναριακα ειναι οριστικο. Δεν ξερω αν εχει τη δυνατοτητα καποιος επομενος guest host να αλλαξει κατι.
Σκεψου ομως: Levesque/Hickenbottom παιζουν με τους πρωταθλητες, Γ.Τ.Κ. μαλλον με Sarkodie-Mensah, αρα δε μενει κανεις για αντιπαλος του Κλαρκ Κεντ(τωρα μου ηρθε αυτο, κατοχυρωνεται? 69.gif ). Antonio Banks(αν θυμαμαι καλα το πραγματικο ονομα-αλλιως γραψε Porter) και WSM ειναι tag team ουσιαστικα, οποτε δυσκολα βαζεις εναν απ τους δυο. Ο Wight εχει ξαναπαιξει φετος σειρα αγωνων με τον Κλαρκ και βρισκεται ηδη και σε αλλο ματς, ο Jake Hager(ετσι δεν τον ελεγαν στο FCW?) μαλλον θα απασχοληθει με τον πρωην παιχτη ριαλιτι και τον τιτλο του και απομενουν μονο ο O'Shaunessy και ο Γ.Τ.Ε(κατα το Γ.Τ.Κ.) με τον παρτενερ του. Οι δυο τελευταιοι δεν ειχαν κανει προσφατα κατι που να δικαιολογει ματς τιτλου(αν και ο Γ.Τ.Ε. θα μπορουσε να το χρησιμοποιησει για το πολυαναμενομενο face turn-αλλωστε βγηκε και το τρειλερ χτες), αρα μενει ο Ο'Shaunessy απο το πουθενα!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 25 2009, 02:40 ) *
Αααα καταλαβα... Τελικα η υποθεση του θα εχει συνεχεια την αλλη εβδομαδα οπως καταλαβες.
Για τον Christian διαβαζω οτι ο Βινς δεν ειναι και πολυ μεγαλος φαν του και αυτο του εμποδιζει την εξελιξη. Σε περιπτωση επανενωσης με τον Copeland μονο κανενα tag team championship μπορουν να τσιμπησουν. Αν ομως βρισκονται στο ιδιο σοου, δε θα μπορει να βοηθησει ο Copeland να φτασει μονος του στην κορυφη?
Αυτο που εγινε στο RAW ηταν οντως μεγαλη εκπληξη κι εγω ακομα και στα τελευταια λεπτα(ειδικα οταν ο κυβερνητης ελεγε για συνωμοσιες υπερ του Cena) περιμενα να βαλουν στο ματς και καποιον τριτο. Ομως εχουν κανει και την υπογραφη του συμβολαιου, αρα σεναριακα ειναι οριστικο. Δεν ξερω αν εχει τη δυνατοτητα καποιος επομενος guest host να αλλαξει κατι.
Σκεψου ομως: Levesque/Hickenbottom παιζουν με τους πρωταθλητες, Γ.Τ.Κ. μαλλον με Sarkodie-Mensah, αρα δε μενει κανεις για αντιπαλος του Κλαρκ Κεντ(τωρα μου ηρθε αυτο, κατοχυρωνεται? 69.gif ). Antonio Banks(αν θυμαμαι καλα το πραγματικο ονομα-αλλιως γραψε Porter) και WSM ειναι tag team ουσιαστικα, οποτε δυσκολα βαζεις εναν απ τους δυο. Ο Wight εχει ξαναπαιξει φετος σειρα αγωνων με τον Κλαρκ και βρισκεται ηδη και σε αλλο ματς, ο Jake Hager(ετσι δεν τον ελεγαν στο FCW?) μαλλον θα απασχοληθει με τον πρωην παιχτη ριαλιτι και τον τιτλο του και απομενουν μονο ο O'Shaunessy και ο Γ.Τ.Ε(κατα το Γ.Τ.Κ.) με τον παρτενερ του. Οι δυο τελευταιοι δεν ειχαν κανει προσφατα κατι που να δικαιολογει ματς τιτλου(αν και ο Γ.Τ.Ε. θα μπορουσε να το χρησιμοποιησει για το πολυαναμενομενο face turn-αλλωστε βγηκε και το τρειλερ χτες), αρα μενει ο Ο'Shaunessy απο το πουθενα!

Παραδοξως τα καταλαβα ολα...Επικο ποστ παντως... 77.gif
Δεν εχεις αδικο...Υπαρχουν κατι heels και στο αλλο show απ'την αλλη...
Βεβαια αν παει ο ενας στον Callaway και ο αλλος μεινει στον Κillings τοτε και αυτοι ειναι καρφωμενοι...
Δεν ξερω...WWE ειναι...Και ειναι και πολυ ξεκαρφωτο για να το πιστεψω...
Ας περασει λιγο ο καιρος....

Το Ε στο Γ.Τ.Ε πες μου οτι σημαινει Εκατομυριουχου... blink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 25 2009, 03:54 ) *
Παραδοξως τα καταλαβα ολα...Επικο ποστ παντως... 77.gif
Δεν εχεις αδικο...Υπαρχουν κατι heels και στο αλλο show απ'την αλλη...
Βεβαια αν παει ο ενας στον Callaway και ο αλλος μεινει στον Κillings τοτε και αυτοι ειναι καρφωμενοι...
Δεν ξερω...WWE ειναι...Και ειναι και πολυ ξεκαρφωτο για να το πιστεψω...
Ας περασει λιγο ο καιρος....

Το Ε στο Γ.Τ.Ε πες μου οτι σημαινει Εκατομυριουχου... blink.gif


Ναι, σημαινει Εκατομμυριουχου!!! smiley.gif Και δεν εννοω το Σπυρο Παπαδοπουλο... Κι ο παρτενερ του θα μπορουσε να ειναι ο S.O.A.D. ή πιο απλα ο αδερφος του Goldust. wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 25 2009, 11:53 ) *
Ναι, σημαινει Εκατομμυριουχου!!! smiley.gif Και δεν εννοω το Σπυρο Παπαδοπουλο... Κι ο παρτενερ του θα μπορουσε να ειναι ο S.O.A.D. ή πιο απλα ο αδερφος του Goldust. wink.gif

B.O.G δηλαδη...
Πολυ cult φιγουρα ο American Dream παντως...Toν θυμαμαι μαζι με μια μαυρη αναλογων κιλων με τον ιδιο να μπαινουν και να χορευουν...

To Oφορικουε κατοχυρωνεται η οχι;

Δεν ειδα ακομα ECW αλλα διαβασα κατι...Μαλλον ηταν εφικτο τελικα... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 25 2009, 14:56 ) *
B.O.G δηλαδη...
Πολυ cult φιγουρα ο American Dream παντως...Toν θυμαμαι μαζι με μια μαυρη αναλογων κιλων με τον ιδιο να μπαινουν και να χορευουν...

To Oφορικουε κατοχυρωνεται η οχι;

Δεν ειδα ακομα ECW αλλα διαβασα κατι...Μαλλον ηταν εφικτο τελικα... wink.gif


Εγω δεν το χω κατεβασει ακομα γιατι παλευα εδω και 2 ωρες να βγαλω ενα spyware που κατεβασα μονος μου το πρωι. Το κακο ειναι οτι το εκπαιδευμενο ματι μου( tongue.gif ) πιανει τα hints που γραφεις και ειναι σαν να γραφεις spoilers, τα οποια αποφευγω.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 26 2009, 03:57 ) *
Εγω δεν το χω κατεβασει ακομα γιατι παλευα εδω και 2 ωρες να βγαλω ενα spyware που κατεβασα μονος μου το πρωι. Το κακο ειναι οτι το εκπαιδευμενο ματι μου( tongue.gif ) πιανει τα hints που γραφεις και ειναι σαν να γραφεις spoilers, τα οποια αποφευγω.

Τι απο αυτα που λενε κατεβασε με και θα σου κανω τον υπολογιστη να τριζει απ΄την καθαριοτητα;;; rolleyes.gif

To ξερω αλλα αυτο το εγραψα γιατι ειναι περισσοτερο ειδηση παρα αποτελεσμα αγωνα...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 26 2009, 05:02 ) *
Τι απο αυτα που λενε κατεβασε με και θα σου κανω τον υπολογιστη να τριζει απ΄την καθαριοτητα;;; rolleyes.gif

To ξερω αλλα αυτο το εγραψα γιατι ειναι περισσοτερο ειδηση παρα αποτελεσμα αγωνα...


Oχι, κατι ακομα χειροτερο εκανα. Πηγα να κατεβασω keygen για προγραμμα anti-spyware, μου βγηκε το ιδιο spyware και οταν με τα πολλα καταφερα να το διωξω, διαπιστωσα οτι ειχα ηδη crack για το προγραμμα αυτο και δε χρειαζοταν να κανω τιποτα! Πως με βλεπεις?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 26 2009, 04:15 ) *
Πως με βλεπεις?

Θαυμασιος αλλα ατυχος... rolleyes.gif

Καλο και το νεο Nickelback intro του Raw...


T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 26 2009, 13:27 ) *
Θαυμασιος αλλα ατυχος... rolleyes.gif

Καλο και το νεο Nickelback intro του Raw...


Προτιμω παντως το intro του Smackdown.
morrison
Λοιπον,εφτασε Πεμπτη βραδυ και δεν κρατιεμαι...

Την Κυριακη το βραδυ ειδαμε ενα,κατα την γνωμη μου,εξαιρετικο main event...
O Shawn Michaels μου θυμισε ποσο πολυτιμος ειναι για την εταιρεια...Θεωρω οτι η συμμετοχη του στην DX τον υποβαθμιζει,δεν φαινεται να ειναι το ιδιο καλος οσο οταν ειναι ο κλασικος HBK...Τον χαρηκα ξανα μετα απο καιρο...
Ο Cena βλεποταν και ο ΗΗΗ ειναι πολυπειρος σε μεγαλα ματς...
Γιατι αυτο ηταν μεγαλο ματς...Μεγαλο με βαση την βαρυτητα των ονοματων,μεγαλο με βαση την ατμοσφαιρα-αυρα που αποπνεε οσο διεξαγοταν...
Με ολα αυτα τα δεδομενα και τα finishers να δινουν και να περνουν επιμενετε οτι θα θελατε να δειτε το συγκεκριμενο ματς να κρινεται με την παρεμβαση Hornswoggle;
Δεν λεω αν θα σας φαινοταν αστειο αλλα αν περισσοτερο αξιζε στο ματς να τελειωσει με αυτο τον τροπο...Αυτο του επρεπε;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 26 2009, 23:40 ) *
Λοιπον,εφτασε Πεμπτη βραδυ και δεν κρατιεμαι...

Την Κυριακη το βραδυ ειδαμε ενα,κατα την γνωμη μου,εξαιρετικο main event...
O Shawn Michaels μου θυμισε ποσο πολυτιμος ειναι για την εταιρεια...Θεωρω οτι η συμμετοχη του στην DX τον υποβαθμιζει,δεν φαινεται να ειναι το ιδιο καλος οσο οταν ειναι ο κλασικος HBK...Τον χαρηκα ξανα μετα απο καιρο...
Ο Cena βλεποταν και ο ΗΗΗ ειναι πολυπειρος σε μεγαλα ματς...
Γιατι αυτο ηταν μεγαλο ματς...Μεγαλο με βαση την βαρυτητα των ονοματων,μεγαλο με βαση την ατμοσφαιρα-αυρα που αποπνεε οσο διεξαγοταν...
Με ολα αυτα τα δεδομενα και τα finishers να δινουν και να περνουν επιμενετε οτι θα θελατε να δειτε το συγκεκριμενο ματς να κρινεται με την παρεμβαση Hornswoggle;
Δεν λεω αν θα σας φαινοταν αστειο αλλα αν περισσοτερο αξιζε στο ματς να τελειωσει με αυτο τον τροπο...Αυτο του επρεπε;


Θα ηθελα οπωσδηποτε να εβλεπα το Hornswoggle να μπαινει στο ρινγκ μετα το ματς με μπλουζα και καπελο Cena και να κανει στους DX την κλασικη χειρονομια "You can't see me"! Αλλα επειδη ηταν το main event του Survicor Series, δε θα βλεπαμε το Hornswoggle στον πανηγυρισμο...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 27 2009, 01:36 ) *
Θα ηθελα οπωσδηποτε να εβλεπα το Hornswoggle να μπαινει στο ρινγκ μετα το ματς με μπλουζα και καπελο Cena και να κανει στους DX την κλασικη χειρονομια "You can't see me"! Αλλα επειδη ηταν το main event του Survicor Series, δε θα βλεπαμε το Hornswoggle στον πανηγυρισμο...

Αν σε ευχαριστει δεν θα διαφωνησω...Στους πανυγηρισμους ας εμπαινε να εκανε οτι ηθελε...
Μεσα στο ματς ειχε καμια δουλεια;Θα το προτιμουσες δηλαδη ετσι ή ετσι οπως τελικα εγινε;
Για να μην τρελαθω που λεει και ο Αντυπας... smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(john morisson @ Nov 27 2009, 01:44 ) *
Αν σε ευχαριστει δεν θα διαφωνησω...Στους πανυγηρισμους ας εμπαινε να εκανε οτι ηθελε...
Μεσα στο ματς ειχε καμια δουλεια;Θα το προτιμουσες δηλαδη ετσι ή ετσι οπως τελικα εγινε;
Για να μην τρελαθω που λεει και ο Αντυπας... smiley.gif

Τελικα εχεις δικιο.ΠΑντως μου αρεσε τρελα ο Σον Μαικλς.Μου θυμησε το HeartBreak kid απο παλια..Οι αλλα δυο ηταν νορμαλ.Ο Τεικερ καλος ενω φενεται οτι παει για μεγαλος μειν εβεντερ ο Κοφι.....Σε λιγους μηνες δηλαδη!Επισης θα εχουμε εξαιρετικο ματς απο δυο μετρ του ειδους λογικα παντα (γιατι WWE ειναι αυτο και ολα να τα περιμενεις) στο TLC.Christian and Shelton Bεjamin ειναι καλοι για τετοια ματς.Να δουμε αν ο γερολυκος Τεικερ συμετασχει σε τετοιο ματς στο οποιο οσο ναναι η ηλικια του δεν τον βοηθα καθολου ...Επισης δεν ειδα το Ροου της Δευτερας.Τι λετε αξιζει να το κατεβασω ή δεν πειραζει.Εμαθα ο Jesse ηταν απολαυστικος..
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 27 2009, 14:51 ) *
Τελικα εχεις δικιο.ΠΑντως μου αρεσε τρελα ο Σον Μαικλς.Μου θυμησε το HeartBreak kid απο παλια..Οι αλλα δυο ηταν νορμαλ.Ο Τεικερ καλος ενω φενεται οτι παει για μεγαλος μειν εβεντερ ο Κοφι.....Σε λιγους μηνες δηλαδη!Επισης θα εχουμε εξαιρετικο ματς απο δυο μετρ του ειδους λογικα παντα (γιατι WWE ειναι αυτο και ολα να τα περιμενεις) στο TLC.Christian and Shelton Bεjamin ειναι καλοι για τετοια ματς.Να δουμε αν ο γερολυκος Τεικερ συμετασχει σε τετοιο ματς στο οποιο οσο ναναι η ηλικια του δεν τον βοηθα καθολου ...Επισης δεν ειδα το Ροου της Δευτερας.Τι λετε αξιζει να το κατεβασω ή δεν πειραζει.Εμαθα ο Jesse ηταν απολαυστικος..


Εγω αυτο το ματς ειχα στο μυαλο μου οταν ελεγα οτι το ECW εχει το καλυτερο potential σε TLC(ή εστω σε ladder ματς) και οι συγγραφεις με εξεπληξαν ευχαριστα. Κατεβασε το το RAW της Δευτερας, ειναι 3ωρο εορταστικο λογω των Ευχαριστιων και υπαρχουν αγωνες απο ολα τα σοου, που δεν ειχαν ξαναγινει. Για τον Undertaker επεσε το ματι μου σε spoiler και δε θα εχει καμια αναμειξη με σκαλες.
Αν θες να δεις Shawn Michaels στα καλυτερα του των τελευταιων ετων(μετα την επιστροφη του το 2002 δηλαδη), κατεβασε τον αγωνα του με τον Kurt Angle απο τη Wrestlemania 21 ή τη ρεβανς που επαιξαν λιγους μηνες μετα στο Vengeance 2005.
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 27 2009, 13:51 ) *
Εμαθα ο Jesse ηταν απολαυστικος..

Eκπληκτικος οπως παντα... rolleyes.gif

T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 27 2009, 23:24 ) *
Eκπληκτικος οπως παντα... rolleyes.gif



Aυτος δεν ειναι ο Jesse.
It's your boy Jesse aka Jee-zee aka Slam Master J... tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 28 2009, 04:53 ) *
Aυτος δεν ειναι ο Jesse.
It's your boy Jesse aka Jee-zee aka Slam Master J... tongue.gif

Πεσ'το και ετσι...Εγω παντως σαν Jesse τον γουσταρω... smile.gif

Bonus video διαφορα botches...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.