Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Feb 28 2014, 12:15 ) *
Επίσης με βάση μια φωτό που είχε βγει λίγες μέρες πριν το Raw που τον απεικόνιζε με γκρι γένια, συμπεραίνουμε ότι ο Deadman για να δείχνει νεότερος τα βάφει (αν και το είχαμε καταλάβει από μία διαφήμιση που είχε βγάλει πέρυσι μετά της WM tongue.gif ).


Νομίζω οτι το κάνει λόγω του gimmick του.Έτσι είχα διαβάσει.
captain charisma
ενα υποθετικο σεναριο που μου ηρθε αφθορμητα...στη μανια ο λεσναρ σαπισει σε ολο το ματς τον νεκρο και απ το πουθενα εμφανιζεται ο οβεριμ που του υπενθυμιζει οτι τον προκαλεσε σε μαχη στο ufc και αποσπα τη προσοχη του λεσναρ και σηκωνεται ο τακερ και του κανει ενα chokeslam η tobstone οτι θελετε τεσπα και παιρνει τη νικη...ο λεσναρ ζητα εκδικηση απο οβεριμ και γυρνα στο ufc να τον αντιμετωπισει σε ρεματς οπου χανει και εξαφανιζεται απο το προσκηνιο για παντα...
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Feb 27 2014, 23:53 ) *
Έλα πες στην αλήθεια του έστειλες μία φωτογραφία σου για να μοιάζετε tongue.gif


Οχι, αυτος ειδε μια δικια μου και αποφασισε να αφησει το τραγισιο μουσι. smiley.gif

QUOTE(nikolas12 @ Feb 28 2014, 12:15 ) *
Είμαι ο μόνος που με το τραγόμουσο που άφησε μου θύμισε πάρα πολύ την εμφάνιση του στο Ministry of Darkness; tongue.gif Επίσης με βάση μια φωτό που είχε βγει λίγες μέρες πριν το Raw που τον απεικόνιζε με γκρι γένια, συμπεραίνουμε ότι ο Deadman για να δείχνει νεότερος τα βάφει (αν και το είχαμε καταλάβει από μία διαφήμιση που είχε βγάλει πέρυσι μετά της WM tongue.gif ).


Ακριβως αυτο θυμιζει. Αλλα εμενα πιο πολυ μου θυμιζει τον εαυτο μου. tongue.gif

QUOTE(captain charisma @ Feb 28 2014, 15:39 ) *
ενα υποθετικο σεναριο που μου ηρθε αφθορμητα...στη μανια ο λεσναρ σαπισει σε ολο το ματς τον νεκρο και απ το πουθενα εμφανιζεται ο οβεριμ που του υπενθυμιζει οτι τον προκαλεσε σε μαχη στο ufc και αποσπα τη προσοχη του λεσναρ και σηκωνεται ο τακερ και του κανει ενα chokeslam η tobstone οτι θελετε τεσπα και παιρνει τη νικη...ο λεσναρ ζητα εκδικηση απο οβεριμ και γυρνα στο ufc να τον αντιμετωπισει σε ρεματς οπου χανει και εξαφανιζεται απο το προσκηνιο για παντα...



Καλο σεναριο, αλλα πασχει σε ενα σημειο. Το UFC δεν ειναι σκηνοθετημενο. tongue.gif

Μολις ακουσα για εκατομμυριοστη φορα στη ζωη μου τον ηχο εισοδου του Undertaker. Μου ηρθε μηνυμα... laugh.gif
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Feb 28 2014, 15:39 ) *
ενα υποθετικο σεναριο που μου ηρθε αφθορμητα...στη μανια ο λεσναρ σαπισει σε ολο το ματς τον νεκρο και απ το πουθενα εμφανιζεται ο οβεριμ που του υπενθυμιζει οτι τον προκαλεσε σε μαχη στο ufc και αποσπα τη προσοχη του λεσναρ και σηκωνεται ο τακερ και του κανει ενα chokeslam η tobstone οτι θελετε τεσπα και παιρνει τη νικη...ο λεσναρ ζητα εκδικηση απο οβεριμ και γυρνα στο ufc να τον αντιμετωπισει σε ρεματς οπου χανει και εξαφανιζεται απο το προσκηνιο για παντα...


Μόνο που ο Overeem είναι τραυματίας

Alistair Overeem returning to Holland; no timetable set on Octagon return
nikolas12
Click to view attachment

Πέθανα στο γέλιο. Αν και από το τελευταίο Smackdown o heel Batista μου έδωσε ελπίδα πως ίσως μπει ο Bryan ή έστω ο Punk (αν γυρίσει) στο main event στη WM. Αν όμως το γυρίσει σε face ο Orton και συνεχίσει έτσι η φάση δε θα γλυτώσουν και πάλι τα γιουχαρίσματα.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Mar 2 2014, 02:48 ) *
Click to view attachment

Πέθανα στο γέλιο. Αν και από το τελευταίο Smackdown o heel Batista μου έδωσε ελπίδα πως ίσως μπει ο Bryan ή έστω ο Punk (αν γυρίσει) στο main event στη WM. Αν όμως το γυρίσει σε face ο Orton και συνεχίσει έτσι η φάση δε θα γλυτώσουν και πάλι τα γιουχαρίσματα.


Κοιτα, ο παλιος κακος Βινς μπορει να κανει κατι ακομα χειροτερο. Να βαλει τριτο ατομο, αλλα αυτος να ειναι ο Roman Reigns, που θα κερδισει και το ματς!
Θα εβαζε το Cena, αλλα δεν ξερω τελικα αν ειναι πραγματικα τραυματιας ή αν ειναι μερος του σεναριου.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 2 2014, 12:29 ) *
Θα εβαζε το Cena, αλλα δεν ξερω τελικα αν ειναι πραγματικα τραυματιας ή αν ειναι μερος του σεναριου.


Σεναριακά είναι.
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 2 2014, 12:29 ) *
Κοιτα, ο παλιος κακος Βινς μπορει να κανει κατι ακομα χειροτερο. Να βαλει τριτο ατομο, αλλα αυτος να ειναι ο Roman Reigns, που θα κερδισει και το ματς!
Θα εβαζε το Cena, αλλα δεν ξερω τελικα αν ειναι πραγματικα τραυματιας ή αν ειναι μερος του σεναριου.


Κοίτα δε νομίζω να βάλει Reigns. Ικανό τον έχω, γιατί σίγουρα θα ήταν ο face, αλλά πρώτον είναι πολύ νωρίς και δεύτερον θα είχαμε κατακραυγή από main eventers τύπου Punk και Bryan που πρέπει να πάνε επιτέλους στο main event σε WM και δεν τα καταφέρνουν. Cena θα μπορούσε να βάλει, αλλά είναι δύσκολο από το να τον βγάλει από την κόντρα με τους Wyatts. Το πιθανό είναι πάντως να μπει τρίτος και μιας και αύριο έχουμε Raw στο Chicago και μάλλον επιστρέφει ο Punk, πιστεύω ότι με τον Vince τα έβαλε κάτω, τα συζήτησε και θα γίνει αυτός ο τρίτος wrestler. Μένει να δούμε τι θα σκεφτεί λοιπόν ο Βινς.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Mar 2 2014, 23:06 ) *
Κοίτα δε νομίζω να βάλει Reigns. Ικανό τον έχω, γιατί σίγουρα θα ήταν ο face, αλλά πρώτον είναι πολύ νωρίς και δεύτερον θα είχαμε κατακραυγή από main eventers τύπου Punk και Bryan που πρέπει να πάνε επιτέλους στο main event σε WM και δεν τα καταφέρνουν. Cena θα μπορούσε να βάλει, αλλά είναι δύσκολο από το να τον βγάλει από την κόντρα με τους Wyatts. Το πιθανό είναι πάντως να μπει τρίτος και μιας και αύριο έχουμε Raw στο Chicago και μάλλον επιστρέφει ο Punk, πιστεύω ότι με τον Vince τα έβαλε κάτω, τα συζήτησε και θα γίνει αυτός ο τρίτος wrestler. Μένει να δούμε τι θα σκεφτεί λοιπόν ο Βινς.


Αν μπει τριτος και τελικα ειναι ο CM Punk, θα γκρινιαξω ανελεητα! Το αξιζει μεν και μαλλον θα τον υποστηριζα να κερδισει τον τιτλο, αλλα αν ειναι να παιρνει τη θεση στο main event με εκβιασμους και να φορτωνει σε αυτον που αξιζε ακομα περισσοτερο τη συμμετοχη στο main event το δικο του ματς, τοτε δε νομιζω να το χαρω και τοσο το σεναριο.
Παντως ο Batista ουσιαστικα εγινε heel, κατι που επρεπε να γινει με αυτες τις αντιδρασεις του κοσμου, και μενει να δουμε ποιος θα ειναι ο face(γιατι heel vs heel σε main event της WM δε θελει να το παρακολουθησει κανενας).
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 3 2014, 00:31 ) *
Αν μπει τριτος και τελικα ειναι ο CM Punk, θα γκρινιαξω ανελεητα! Το αξιζει μεν και μαλλον θα τον υποστηριζα να κερδισει τον τιτλο, αλλα αν ειναι να παιρνει τη θεση στο main event με εκβιασμους και να φορτωνει σε αυτον που αξιζε ακομα περισσοτερο τη συμμετοχη στο main event το δικο του ματς, τοτε δε νομιζω να το χαρω και τοσο το σεναριο.
Παντως ο Batista ουσιαστικα εγινε heel, κατι που επρεπε να γινει με αυτες τις αντιδρασεις του κοσμου, και μενει να δουμε ποιος θα ειναι ο face(γιατι heel vs heel σε main event της WM δε θελει να το παρακολουθησει κανενας).


Σίγουρα δεν είναι ωραίο να πάρει έτσι τη θέση ο Punk. Αλλά είμαι 100% σίγουρος ότι ο Bryan θα πάει ή του χρόνου ή σε λίγα χρόνια σε main event της WM. Για τον Punk είναι πιθανώς η τελευταία του ευκαιρία, ώστε να συμμετάσχει σε κάτι τέτοιο. Συν ότι το Bryan-Triple H με ψήνει περισσότερο από το Punk-Triple H. Το δεύτερο το έχουμε ξαναδεί ως κόντρα, το πρώτο όχι, ενώ ο Bryan από τον Αύγουστο μέχρι τον Οκτώβριο πέρυσι είχε μεγάλη αντιπαλότητα με τον Triple H, τον προκάλεσε σε ματς και επίσης ο Game του στέρησε τον τίτλο. Οπότε αν γίνει έτσι θα μου αρέσει η κάρτα. Το Batista-Orton όπως και να είναι οι χαρακτήρες δε θέλει να το δει κανείς.

edit: Βέβαια φοβάμαι για να πω την αλήθεια μήπως αποδοκιμαστεί και ο Punk για τον τρόπο που θα πάρει αυτό που θέλει ακόμα κι αν το αξίζει.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 3 2014, 00:31 ) *
Αν μπει τριτος και τελικα ειναι ο CM Punk, θα γκρινιαξω ανελεητα! Το αξιζει μεν και μαλλον θα τον υποστηριζα να κερδισει τον τιτλο, αλλα αν ειναι να παιρνει τη θεση στο main event με εκβιασμους και να φορτωνει σε αυτον που αξιζε ακομα περισσοτερο τη συμμετοχη στο main event το δικο του ματς, τοτε δε νομιζω να το χαρω και τοσο το σεναριο.


Δεν είναι εκβιασμός.Ο Punk πριν την μεταγραφή του Batista ήταν προγραμματισμένο να κερδίσει αυτός το Royal Rumble.Ο Batista για να επιστρέψει ζήτησε ματς τίτλου στην Mania,όποτε αυτός εκβίασε για να πάρει θέση στο main event.
nikolas12
Διάβασα ένα σενάριο που μου άρεσε και το άλλαξα λίγο για να το φέρω πιο κοντά σε αυτά που θα ήθελα εγώ να δω.

To Chicago έχει θυμώσει, αφού μέχρι πριν το main event ο Punk είναι άφαντος. Το main event στο σημερινό Raw είναι Daniel Bryan vs Kane και αν ο Bryan κερδίσει θα έχει ματς εναντίον του Triple H στη WM. Ο Bryan ελέγχει το ματς και είναι έτοιμος να το τελειώσει, όταν και βγαίνει ο Triple H και επιχειρεί να τον κάνει να χάσει. Εκείνη τη στιγμή ο Punk πετάγεται από το κοινό και αποτρέπει τον Triple H και ο Bryan κερδίζει. Αφού κάνουν το GTS και το Running knee στο κέντρο του ρινγκ το Raw κλείνει με τη μουσική του Punk (την κομματάρα Cult of Personality) και τον Bryan να κοιτάει τον πεσμένο Triple H.
Κάπου στην εξίσωση θέλω να βάλω ένα staredown μεταξύ Batista/Orton/Punk, αλλά δεν μπορούσα να το βρω. Ίσως να έλεγα ότι ο Triple H θα βρισκόταν εκτός ρινγκ που θα τον κοίταζε ο Bryan, ενώ μέσα στο ρινγκ, μετά από καυστικό promo του Punk θα έμπαιναν οι Orton και Batista και θα γινόντουσαν 2 ταυτόχρονα staredowns.
Επίσης ξέχασα να σχολιάσω. Αν το NXT Arrival θεωρηθεί ppv δεν είναι το καλύτερο μετά το περσινό Summerslam; Οι Divas ήταν εξαιρετικές, καμία σχέση με τα σάπια ματς που βλέπουμε στο κυρίως ρόστερ, το ladder match πολύ καλό, αλλά τα μάτια μου κάνουν πουλάκια ακόμα από το Zayn vs Cesaro. Τι ματσάρα ανελέητη ήταν αυτή; Τι στήσιμο, τι σενάριο, τι κινήσεις; Όλο αυτό που είδαμε ήταν ονειρικό απλά. Το περσινό 2 out of 3 falls το είχα λατρέψει και το έβαζα άνετα στα καλύτερα της χρονιάς. Αλλά και αυτό που είδαμε στο Arrival ήταν άψογο. Γενικά Zayn και Neville πρέπει να έρθουν στο κυρίως ρόστερ. Μπορούνε να δώσουνε πολλά και να κάνουνε τεράστια καριέρα πραγματικά.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 3 2014, 01:34 ) *
Δεν είναι εκβιασμός.Ο Punk πριν την μεταγραφή του Batista ήταν προγραμματισμένο να κερδίσει αυτός το Royal Rumble.Ο Batista για να επιστρέψει ζήτησε ματς τίτλου στην Mania,όποτε αυτός εκβίασε για να πάρει θέση στο main event.


Το φευγω γιατι δε με χρησιμοποιουν σωστα, αλλα γυρναω πισω μολις μου ταξουν main event ειναι για μενα χειροτερο σαν συμπεριφορα. Ο Batista δεν ειχε συμβολαιο. Για να υπογραψει ζητησε να παιξει στο main event, επιλογη του Βινς(ή του Triple H, αναλογα ποιος εκανε τη διαπραγματευση) ηταν. Ο Punk ειχε και εχει συμβολαιο. Θιγμενος θα ηταν και θα ειχε δικιο, αλλα το συμβολαιο ειναι υποχρεωση και των 2 μερων. Αν δεν του αρεσε, ας εφευγε απο την εταιρια στη ληξη του συμβολαιου.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 3 2014, 11:05 ) *
Για να υπογραψει ζητησε να παιξει στο main event, επιλογη του Βινς(ή του Triple H, αναλογα ποιος εκανε τη διαπραγματευση) ηταν.



Ο Triple H έκανε τι διαπραγματεύσεις.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 3 2014, 11:30 ) *
Ο Triple H έκανε τι διαπραγματεύσεις.


Αρα ο Triple H φταιει. Κατα τη γνωμη μου κακως το δεχτηκε και θα επρεπε να εβαζε ειτε τον Bryan ειτε τον Punk στο main event. Αφου ομως πηρε αυτη την αποφαση, αναγκαστικα παμε σε αυτο το δρομο. Ο δε Punk μπορουσε να πει "δεν ανανεωνω αν δεν ειμαι στο main event της επομενης WM" ή ακομα και αυτης της WM. Το συμβολαιο ομως ειναι ηδη σε ισχυ και κακως σηκωθηκε κι εφυγε μετα το Rumble, ακομα κι αν εφυγε για μερικες εβδομαδες.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 3 2014, 18:03 ) *
Αρα ο Triple H φταιει. Κατα τη γνωμη μου κακως το δεχτηκε και θα επρεπε να εβαζε ειτε τον Bryan ειτε τον Punk στο main event. Αφου ομως πηρε αυτη την αποφαση, αναγκαστικα παμε σε αυτο το δρομο. Ο δε Punk μπορουσε να πει "δεν ανανεωνω αν δεν ειμαι στο main event της επομενης WM" ή ακομα και αυτης της WM. Το συμβολαιο ομως ειναι ηδη σε ισχυ και κακως σηκωθηκε κι εφυγε μετα το Rumble, ακομα κι αν εφυγε για μερικες εβδομαδες.



To να πει δεν ανανεώνω είναι το αναμενόμενο.Το αποχωρώ ήταν κάτι που δεν το περίμενε κανείς.
nikolas12
Σήμερα το πρωί ξύπνησα σχετικά νωρίς. Είχα 2 επιλογές. Να πάει η μέρα μου όπως είχα προγραμματίσει ή απλά να αλλάξω τα πάντα για να δω το Raw της επιστροφής του Punk. Και ναι έκανα το δεύτερο. Έστειλα μήνυμα να μου κρατήσουν σημειώσεις από το μάθημα, έφτιαξα καφέ και ξεκίνησα να δω πως θα γίνει η μεγάλη επιστροφή. Η ριφάρα του Cult of Personality ακούγεται, γίνεται πανδαιμόνιο (και εγώ μαζί να κραυγάζω tongue.gif ) και βγαίνει ο Heyman. Προσωρινά δεν ξενέρωσα, γιατί πίστεψα ότι η μεγάλη επιστροφή θα γίνει στη συνέχεια. Η ώρα πέρναγε, κάποια ματς τα απέφυγα, άκουγα το κοινό να φωνάζει και περίμενα. Όμως όλοι ξέρουμε πόσο στραβά πήγε η ιστορία. Είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι θα φάω ξενέρα, αλλά μετά από τόσα πολλά δημοσιεύματα σε sites για το wrestling το πίστεψα ότι θα γύριζε. Μπράβο στο WWE. Όχι. ΜΠΡΑΒΟ.
Φόρτωσα τα πάντα για το απόγευμα για να δω το πιο αναμενόμενο Raw του τελευταίου δίμηνου και τελικά 2-3 στιγμές άξιζαν. Η νίκη των Usos (καιρός ήταν, το αξίζουν), την περίεργη τροπή που πήραν τα πράγματα με αυτά που έκανε ο Rollins και τον Aaron Paul να βοηθάει τον Ziggler να νικήσει τον Del Rio (για τον Ziggler θα τα πω κάποια άλλη στιγμή). Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το γιατί να παίξει η μουσική του Punk ειδικά, όταν είσαι στο Σικάγο. Το Σικάγο έχει δείξει ότι είναι μια πόλη με φανατικούς οπαδούς και ότι έχει τεράστια αγάπη για τον Punk. Σίγουρα τους σπας τα νεύρα, δεν διαφωνώ. Όμως το θέμα με τον Punk είναι ευαίσθητο. Και σε άλλη πόλη άσχημο θα ήταν να λείπει ο άλλος 2 μήνες και να ακούγεται το τραγούδι του, αλλά μέσα στην πόλη του να κάνεις πλακίτσα; Αφού ο Punk δε γύρισε χθες μάλλον δε θα γυρίσει για τη Wrestlemania. Αφού δε γύρισε σε ένα κοινό που τον αγαπάει και το έδειξε, γιατί να γυρίσει κάπου αλλού άλλωστε; Το Bryan-Triple H ως promo δε με ενθουσίασε. Το χειρότερο για το WWE είναι τώρα που ο Punk μάλλον δε γυρίζει, το Orton-Batista θάβεται κι άλλο. Η τελευταία επιλογή που έχουν είναι να προωθήσουν φουλ το Lesnar-Taker ή το Triple H-Bryan και να κάνουν κάποιο από τα 2 main event και να υποβαθμίσουν το Orton-Batista (που με τόση προώθηση που έχει φάει λίγο δύσκολο) και να το βάλουν πιο πριν στην κάρτα. Οι περισσότεροι όταν είδαν την περσινή κάρτα θεώρησαν ότι ο Βινς κατέστρεψε τη WM. Όμως φέτος ξεπέρασε τον εαυτό του. Αν δε γίνει δραστική αλλαγή θα έχουμε σάπιο main event, κανά 2 καλά ματς να το πλαισιώσουν και αν δε βρει διαμαντάκια τύπου Cesaro-Sheamus, Del Rio-Ziggler ή ένα Cesaro-Cena, Christian-Sheamus, αλλά βάλει τον Wyatt να κερδίσει τον Cena και τα υπόλοιπα ματς να είναι μέτριες κόντρες, τότε οι αγορές θα είναι πολύ κάτω και θα πρέπει να αναθεωρήσει τα σενάρια και το booking του. Ελπίζω πραγματικά να κάνω λάθος.
Πάντως μετά από αυτό ξέρουμε σίγουρα ποιος έκανε heel turn. O Dave Meltzer tongue.gif
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Mar 4 2014, 13:14 ) *
Σήμερα το πρωί ξύπνησα σχετικά νωρίς. Είχα 2 επιλογές. Να πάει η μέρα μου όπως είχα προγραμματίσει ή απλά να αλλάξω τα πάντα για να δω το Raw της επιστροφής του Punk. Και ναι έκανα το δεύτερο. Έστειλα μήνυμα να μου κρατήσουν σημειώσεις από το μάθημα, έφτιαξα καφέ και ξεκίνησα να δω πως θα γίνει η μεγάλη επιστροφή. Η ριφάρα του Cult of Personality ακούγεται, γίνεται πανδαιμόνιο (και εγώ μαζί να κραυγάζω tongue.gif ) και βγαίνει ο Heyman. Προσωρινά δεν ξενέρωσα, γιατί πίστεψα ότι η μεγάλη επιστροφή θα γίνει στη συνέχεια. Η ώρα πέρναγε, κάποια ματς τα απέφυγα, άκουγα το κοινό να φωνάζει και περίμενα. Όμως όλοι ξέρουμε πόσο στραβά πήγε η ιστορία. Είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι θα φάω ξενέρα, αλλά μετά από τόσα πολλά δημοσιεύματα σε sites για το wrestling το πίστεψα ότι θα γύριζε. Μπράβο στο WWE. Όχι. ΜΠΡΑΒΟ.
Φόρτωσα τα πάντα για το απόγευμα για να δω το πιο αναμενόμενο Raw του τελευταίου δίμηνου και τελικά 2-3 στιγμές άξιζαν. Η νίκη των Usos (καιρός ήταν, το αξίζουν), την περίεργη τροπή που πήραν τα πράγματα με αυτά που έκανε ο Rollins και τον Aaron Paul να βοηθάει τον Ziggler να νικήσει τον Del Rio (για τον Ziggler θα τα πω κάποια άλλη στιγμή). Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι το γιατί να παίξει η μουσική του Punk ειδικά, όταν είσαι στο Σικάγο. Το Σικάγο έχει δείξει ότι είναι μια πόλη με φανατικούς οπαδούς και ότι έχει τεράστια αγάπη για τον Punk. Σίγουρα τους σπας τα νεύρα, δεν διαφωνώ. Όμως το θέμα με τον Punk είναι ευαίσθητο. Και σε άλλη πόλη άσχημο θα ήταν να λείπει ο άλλος 2 μήνες και να ακούγεται το τραγούδι του, αλλά μέσα στην πόλη του να κάνεις πλακίτσα; Αφού ο Punk δε γύρισε χθες μάλλον δε θα γυρίσει για τη Wrestlemania. Αφού δε γύρισε σε ένα κοινό που τον αγαπάει και το έδειξε, γιατί να γυρίσει κάπου αλλού άλλωστε; Το Bryan-Triple H ως promo δε με ενθουσίασε. Το χειρότερο για το WWE είναι τώρα που ο Punk μάλλον δε γυρίζει, το Orton-Batista θάβεται κι άλλο. Η τελευταία επιλογή που έχουν είναι να προωθήσουν φουλ το Lesnar-Taker ή το Triple H-Bryan και να κάνουν κάποιο από τα 2 main event και να υποβαθμίσουν το Orton-Batista (που με τόση προώθηση που έχει φάει λίγο δύσκολο) και να το βάλουν πιο πριν στην κάρτα. Οι περισσότεροι όταν είδαν την περσινή κάρτα θεώρησαν ότι ο Βινς κατέστρεψε τη WM. Όμως φέτος ξεπέρασε τον εαυτό του. Αν δε γίνει δραστική αλλαγή θα έχουμε σάπιο main event, κανά 2 καλά ματς να το πλαισιώσουν και αν δε βρει διαμαντάκια τύπου Cesaro-Sheamus, Del Rio-Ziggler ή ένα Cesaro-Cena, Christian-Sheamus, αλλά βάλει τον Wyatt να κερδίσει τον Cena και τα υπόλοιπα ματς να είναι μέτριες κόντρες, τότε οι αγορές θα είναι πολύ κάτω και θα πρέπει να αναθεωρήσει τα σενάρια και το booking του. Ελπίζω πραγματικά να κάνω λάθος.
Πάντως μετά από αυτό ξέρουμε σίγουρα ποιος έκανε heel turn. O Dave Meltzer tongue.gif


Το WWE μετά από ένα μήνα κάτι έκανε δημόσια αναφορά στον CM Punk.Δυο πράγματα συμβαίνουν (κατά την προσωπική μου άποψη) είτε επιστρέφει είτε λύνεται το συμβολαίο και αποχωρεί για όσο θέλει να ξεκουραστεί.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 4 2014, 14:44 ) *
Το WWE μετά από ένα μήνα κάτι έκανε δημόσια αναφορά στον CM Punk.Δυο πράγματα συμβαίνουν (κατά την προσωπική μου άποψη) είτε επιστρέφει είτε λύνεται το συμβολαίο και αποχωρεί για όσο θέλει να ξεκουραστεί.


Κοίτα μιας και ακόμα έχει συμβόλαιο το WWE μπορεί να διαχειρίζεται όπως θέλει το βίντεο εισόδου του. Πολλοί λένε ότι δεν θα επιστρέψει και για αυτό το WWE έβαλε χθες το promo του Heyman, για να στρέψει τους φανς εναντίον του, οι οποίοι θύμωσαν που δεν εμφανίστηκε στην αγαπημένη του πόλη. Εγώ είμαι σίγουρος πως είτε επιστρέψει είτε όχι δεν θα ανανεώσει το συμβόλαιό του. Καλό θα του κάνει να ξεκουραστεί, αλλά το θέμα είναι αν μετά το διάστημα αυτό ξαναυπογράψει με το WWE για να τον ξαναδούμε να πρωταγωνιστεί.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Mar 4 2014, 22:40 ) *
Καλό θα του κάνει να ξεκουραστεί, αλλά το θέμα είναι αν μετά το διάστημα αυτό ξαναυπογράψει με το WWE για να τον ξαναδούμε να πρωταγωνιστεί.


Όταν θέλησει να επιστρέψει θα αγωνιστεί με το WWE.Καμμία άλλη εταιρεία δεν μπορεί να του δώσει αυτό που δίνει το WWE σε πολλά επίπεδα.
T.W.Is.M.
Εχοντας δει και τα σοου αυτης της εβδομαδας εχω να κανω 2 παρατηρησεις.
Η πρωτη εχει να κανει με το main event. Μπηκαν επιτελους στο δρομο για τη σωστη αποφαση. Το θεμα ειναι να ολοκληρωσουν αυτο που ξεκινησαν και να μη μεινουμε με τη χαρα στη μεση. Εχω ξαναπει οτι η Wrestlemania πρεπει να τελειωσει με ενα μονο τροπο: 70φευγα χιλιαδες ατομα να φωναζουν Yes Yes Yes.-
Η δευτερη εχει να κανει με τη Shield. Ακομα και σε ρολο face, οπως τελειωσαν το Smackdown(και μενει να δουμε αν θα κρατησουν ή αν ηταν ενα τυχαιο γεγονος), μου ειναι τελειως αντιπαθεις. Το σπρωξιμο που πηραν απο το Νοεμβριο του 2012 μεχρι τωρα ηταν τετοιο που δεν μπορω να τους δεχτω ως οτιδηποτε σε σημειο που τους αποδοκιμαζω ειτε ως heels ειτε ως faces. Αν τελικα η ιστορια καταληξει σε triple threat στη Wrestlemania, το τελος που θα προτιμω θα ειναι να μπει καποιος ασχετος, να επιτεθει και στους 3 και το ματς να ληξει με no contest!
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 16 2014, 21:58 ) *
Εχοντας δει και τα σοου αυτης της εβδομαδας εχω να κανω 2 παρατηρησεις.
Η πρωτη εχει να κανει με το main event. Μπηκαν επιτελους στο δρομο για τη σωστη αποφαση. Το θεμα ειναι να ολοκληρωσουν αυτο που ξεκινησαν και να μη μεινουμε με τη χαρα στη μεση. Εχω ξαναπει οτι η Wrestlemania πρεπει να τελειωσει με ενα μονο τροπο: 70φευγα χιλιαδες ατομα να φωναζουν Yes Yes Yes.-
Η δευτερη εχει να κανει με τη Shield. Ακομα και σε ρολο face, οπως τελειωσαν το Smackdown(και μενει να δουμε αν θα κρατησουν ή αν ηταν ενα τυχαιο γεγονος), μου ειναι τελειως αντιπαθεις. Το σπρωξιμο που πηραν απο το Νοεμβριο του 2012 μεχρι τωρα ηταν τετοιο που δεν μπορω να τους δεχτω ως οτιδηποτε σε σημειο που τους αποδοκιμαζω ειτε ως heels ειτε ως faces. Αν τελικα η ιστορια καταληξει σε triple threat στη Wrestlemania, το τελος που θα προτιμω θα ειναι να μπει καποιος ασχετος, να επιτεθει και στους 3 και το ματς να ληξει με no contest!


Το αποτέλεσματα του main event μέχρι στιγμής δεν είναι το επιθυμητό.Στην mania θα υπάρχει ένα triple threat και αυτό θα είναι για το WWE World Heavyweight Championship.
nikolas12
Απ' ότι κατάλαβα μετά την άρνηση του Punk, μπήκε στο ματς ως face o Bryan (που λογικά θα νικήσει τον Triple H, αν και δεν ξέρω πως θα αντέξει 2 ματς με αρκετά μεγάλη διάρκεια την ίδια νύχτα) και επειδή θα υπάρχει ένα triple threat, ο Big E δεν θα πάει εναντίον των Real Americans και η Shield δεν θα κοντραριστεί μεταξύ της. Αυτό της έδωσε χρόνο ζωής, αφού τώρα πλασάρεται ως πολύ δυνατότερη από πριν που είχαν μεταξύ τους κόντρες. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι αν αυτοί ή ο Sandow γίνανε face. Σε ρόλο face δεν μπορώ να τους φανταστώ. Αν δοθεί push στον Ambrose οι ικανότητές του σε μικρόφωνο και wrestling θα τον κάνουνε έναν από τους καλύτερους heels εδώ και χρόνια, ο Reigns και ο Rollins μπορεί και να ψιλογίνουν face, αλλά και οι 3 τους είναι φάτσες για heels. Μένει να δούμε πως θα το χειριστούν τώρα το θέμα. Α και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βάζουν Ziggler-Del Rio στη WM. Με χρόνο 10-15 λεπτά θα βγάλουν τρελό ματς.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Mar 17 2014, 13:23 ) *
Απ' ότι κατάλαβα μετά την άρνηση του Punk, μπήκε στο ματς ως face o Bryan (που λογικά θα νικήσει τον Triple H, αν και δεν ξέρω πως θα αντέξει 2 ματς με αρκετά μεγάλη διάρκεια την ίδια νύχτα) και επειδή θα υπάρχει ένα triple threat, ο Big E δεν θα πάει εναντίον των Real Americans και η Shield δεν θα κοντραριστεί μεταξύ της. Αυτό της έδωσε χρόνο ζωής, αφού τώρα πλασάρεται ως πολύ δυνατότερη από πριν που είχαν μεταξύ τους κόντρες. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι αν αυτοί ή ο Sandow γίνανε face. Σε ρόλο face δεν μπορώ να τους φανταστώ. Αν δοθεί push στον Ambrose οι ικανότητές του σε μικρόφωνο και wrestling θα τον κάνουνε έναν από τους καλύτερους heels εδώ και χρόνια, ο Reigns και ο Rollins μπορεί και να ψιλογίνουν face, αλλά και οι 3 τους είναι φάτσες για heels. Μένει να δούμε πως θα το χειριστούν τώρα το θέμα. Α και δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βάζουν Ziggler-Del Rio στη WM. Με χρόνο 10-15 λεπτά θα βγάλουν τρελό ματς.


Λογικά το ματς του D-Bryan με τον Triple H στην Mania θα είναι το εναρκτήριο και θα διαρκέσει 11-15 λεπτά.Οι Ziggler & Del Rio θα αγωνιστούν στο Memorial Batle Royal.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 17 2014, 14:06 ) *
Λογικά το ματς του D-Bryan με τον Triple H στην Mania θα είναι το εναρκτήριο και θα διαρκέσει 11-15 λεπτά.Οι Ziggler & Del Rio θα αγωνιστούν στο Memorial Batle Royal.


Θα τους ήθελα σε singles match για να κλείσουν την κόντρα με τον Ziggler νικητή και με κερδισμένο έδαφος στο δρόμο για main eventer.
mixalisgate7
Διαβάζω τους υπότιτλους για το Scooby Doo Wrestlemania Mystery και το Attitude Adjustment του Cena έχει μεταφραστεί Προσαρμογή συμπεριφοράς laugh.gif laugh.gif

Edit: Luchador= Λουκαδόρος laugh.gif laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 20 2014, 00:26 ) *
Διαβάζω τους υπότιτλους για το Scooby Doo Wrestlemania Mystery και το Attitude Adjustment του Cena έχει μεταφραστεί Προσαρμογή συμπεριφοράς laugh.gif laugh.gif


Παλι καλα δηλαδη που αλλαξαν ονομα στην κινηση, γιατι φαντασου να πηγαιναν να μεταφρασουν το FU. Ουτε ο Μουρινιο δε θα μπορουσε να κανει PG-μεταφραση! laugh.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 20 2014, 00:37 ) *
Παλι καλα δηλαδη που αλλαξαν ονομα στην κινηση, γιατι φαντασου να πηγαιναν να μεταφρασουν το FU. Ουτε ο Μουρινιο δε θα μπορουσε να κανει PG-μεταφραση! laugh.gif


Σωστό αυτό,δεν είχα σκεφτεί να σου πω την αλήθεια.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 20 2014, 00:26 ) *
Διαβάζω τους υπότιτλους για το Scooby Doo Wrestlemania Mystery και το Attitude Adjustment του Cena έχει μεταφραστεί Προσαρμογή συμπεριφοράς laugh.gif laugh.gif

Edit: Luchador= Λουκαδόρος laugh.gif laugh.gif


Προσαρμογή συμπεριφοράς; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Σοβαρά τώρα ούτε ο αδερφός μου που είναι μεγάλος fan του Scooby Doo δεν θα τη δει την ταινία. Πρέπει να είναι και πολύ λίγοι superstars παρόντες. Πάντως με το που το δει ο αδερφός μου θα θυμηθεί ότι από τότε που ήμουν εγώ μικρός είναι βγάλει μυστήριο με wrestling και θα ξενερώσει tongue.gif
mixalisgate7
Πριν από λίγο διάβασα στο twitter ένα (ακραίο) σενάριο για την Wrestlemania 30 που γράφτηκε σε ξένο φόρουμ (δεν το ξέρω ποιο φόρυμ είναι).

Ο Bryan φτάνει κοντά στο να κερδίσει το WWE World Heavyweight Championship αλλά ο CM Punk εμφανίζεται μέσα από το κοινό και του επιτίθεται και ο Orton παρεμένει πρωταθλητής.Στο Raw μετά την Mania ο Punk κάνει promo ανάλογο της pipebomb και στο Extreme Rules θα αντιμετωπίσει τους Bryan,Batista & Orton για τις δυο ζώνες.Ο Secondy City Saint κερδίζει τις ζώνες (έχει ανανεώσει το συμβόλαιο του) και τις υπερασπίζεται επί δυο συνεχόμενα ppv κόντρα στον Viper.Στην συνέχεια ανοίγει κόντρα με τον Flying Goat (ο Punk heel και ο D-Bryan ως face) ο οποίος του παίρνει τους τίτλους στο 2ο ματς που δίνουν.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 21 2014, 15:09 ) *
Πριν από λίγο διάβασα στο twitter ένα (ακραίο) σενάριο για την Wrestlemania 30 που γράφτηκε σε ξένο φόρουμ (δεν το ξέρω ποιο φόρυμ είναι).

Ο Bryan φτάνει κοντά στο να κερδίσει το WWE World Heavyweight Championship αλλά ο CM Punk εμφανίζεται μέσα από το κοινό και του επιτίθεται και ο Orton παρεμένει πρωταθλητής.Στο Raw μετά την Mania ο Punk κάνει promo ανάλογο της pipebomb και στο Extreme Rules θα αντιμετωπίσει τους Bryan,Batista & Orton για τις δυο ζώνες.Ο Secondy City Saint κερδίζει τις ζώνες (έχει ανανεώσει το συμβόλαιο του) και τις υπερασπίζεται επί δυο συνεχόμενα ppv κόντρα στον Viper.Στην συνέχεια ανοίγει κόντρα με τον Flying Goat (ο Punk heel και ο D-Bryan ως face) ο οποίος του παίρνει τους τίτλους στο 2ο ματς που δίνουν.


Ωραίο σενάριο, αλλά δε νομίζω να γίνει. Πρώτο ο Vince δεν είναι τόσο καλός ώστε να σκεφτεί κάτι τόσο τέλειο και δεύτερον στο main event της πιο σημαντικής WM εδώ και καιρό θα κερδίσει ο heel Orton; Αυτό είναι και το μόνο μελανό σημείο κατά τ' άλλα το βρίσκω πολύ καλό.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Mar 21 2014, 20:18 ) *
δεύτερον στο main event της πιο σημαντικής WM εδώ και καιρό θα κερδίσει ο heel Orton;


Το booking του main event της Mania είναι να παραμένει πρωταθλητής ο Orton.Αυτό δεν σημαινει οτι δεν θα αλλάξει.
nikolas12
Μου φαίνεται ή εδώ και λίγες εβδομάδες βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια; Ούτε με το χθεσινό Raw ενθουσιάστηκα (εξαίρεση το φοβερό Fatal 4 way).
Τώρα όσον αφορά τη WM. Δεν προσέθεσε μεγάλο ενδιαφέρον ότι θα είναι σίγουρα triple threat match το main event, αφού το σενάριο να κερδίσει ο Triple H και να γίνει triple threat με 3 heels είναι απίθανο. Γενικά αν δεν κερδίσει ο Daniel Bryan θα ακουστούν αποδοκιμασίες (εκτός κι αν ξαφνικά παιχτεί τίποτα και μπει και ο CM Punk στο ματς και το επηρεάσει).
Το ATG Battle Royal ξεκίνησε με θετικό πρόσημο, αλλά οι 30 συμμετέχοντες είναι πολλοί και αντί να γίνει ένας ωραίος τρόπος να χωρέσουν στην κάρτα όσοι δεν είχαν σταθερή κόντρα (Big Show, Mark Henry, Kingston και πολλοί άλλοι), τώρα μπήκαν πάρα πολλοί midcarders συν ότι κάποιες κόντρες (Sheamus-Christian, Ziggler-Del Rio) αντί να αποκτήσουν από ένα singles match που άξιζαν, ενσωματώθηκαν στο Battle Royal. Θα δείξει λοιπόν ποιος θα κερδίσει. Λογικά ο νικητής θα πάρει push, ωστόσο ελπίζω να μην είναι κανάς Rusev που ακόμα δεν ανέβηκε από το NXT και θα κερδίσει άλλους WWE superstars.
H κίνηση του να βάλουν πολλές Divas για το πρωτάθλημα μπορεί πάλι να μη δώσει κανά φοβερό ματς, αλλά τουλάχιστον το WWE μας μπερδεύει ως προς τη νικήτρια (κάποια Total Diva ή η Tamina θα είναι), θα ανοίξει κόντρες και βάζει όλες τις Divas σε κάρτα της WM. Αν τα καταφέρει και εδώ η AJ (δεν πιστεύω) μάλλον θα την πάνε για ισόβια πρωταθλήτρια tongue.gif
Για το tag team championship θεωρώ ότι οι Usos πρέπει και θα διατηρήσουν τους τίτλους απέναντι στους Rybaxel. Θεωρώ πως ως αντίπαλοι έπρεπε να μπουν οι Harper & Rowan για να δώσουν πιο πολλά promo και να φανούν ως ένα πιο δύσκολο εμπόδιο.
Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει οι 3 πιο ελπιδοφόροι παλαιστές της εταιρίας να μπουν με τον Kane και τους Old Age Outlaws που δύσκολα θυμάται κανείς από πότε έχουν να δώσουν καλό αγώνα. Πέρυσι είχαν Sheamus, Orton και Big Show φέτος αυτούς; Θεωρώ ότι αν με τον Kane έμπαιναν οι Real Americans θα είχαμε καταπληκτικό αγώνα. (οι Real Americans δεν έχουν ανακοινωθεί για κάποιο αγώνα ακόμα είδα μόλις).
Το Brock Lesnar-Undertaker το θέλω λίγο καλύτερο στην προετοιμασία. Πέρυσι με τον CM Punk είχαν γίνει τα απίστευτα, φέτος τίποτα. Ας κάνει κανά F5 ο Lesnar, ας απειλήσει λίγο περισσότερο. Όλο το λούκι ο Heyman το τραβάει. Είναι όμως καταπληκτικός στο ρόλο του.
Τέλος δεν ξέρω αν το παρατήρησα μόνο εγώ, αλλά το WWE έχει τσαλακώσει απίστευτα την εικόνα του ατρόμητου Cena για να προωθήσει τον Bray Wyatt (που κατά πάσα πιθανότητα θα είναι και ο νικητής στη WM). Γενικά μπορεί να κέρδισε Harper και Rowan, αλλά τις έφαγε σε μεγάλο βαθμό και από τους 2, χθες στο Raw πάλι του επιτέθηκε η Wyatt Family, δήλωσε ανοιχτά ότι φοβάται τον Bray Wyatt και δεν μπορώ να θυμηθώ κάποια φορά που να έφυγε με ψηλά το κεφάλι. Τρομερό push του Wyatt από το WWE έναντι του εδώ και χρόνια πρωταγωνιστή της εταιρίας. Μένει να δούμε αν θα επαληθευτώ για το γεγονός ότι είμαι σίγουρος ότι ο Wyatt θα νικήσει στη WM.
mixalisgate7
Το inception του WWE

Ο original Sin Cara έκραξε μέσω twitter το WWE επειδή έβαλε τον Hunico ως Sin Cara μαζί με τον Scooby Doo στο Raw.Το έκανε αυτό επειδή αυτός έδωσε την φωνή στην ταινία άλλο που στην ταινία δεν μιλάει καθόλου ο Sin cara laugh.gif
mixalisgate7
Από ότι φαίνεται η Wrestlemania 30 θα έχει Happy end wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 29 2014, 01:55 ) *
Από ότι φαίνεται η Wrestlemania 30 θα έχει Happy end wink.gif


Η αποδοση που βρισκω στα γραφεια στοιχηματων ειναι απο 1,12-1,17. Αυτο παντως δε μου φτανει για να ειμαι σιγουρος.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 30 2014, 00:34 ) *
Η αποδοση που βρισκω στα γραφεια στοιχηματων ειναι απο 1,12-1,17. Αυτο παντως δε μου φτανει για να ειμαι σιγουρος.


Με τον Vince McMahon ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.Βγήκαν κιόλας οι αποδόσεις;
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 30 2014, 13:14 ) *
Με τον Vince McMahon ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.Βγήκαν κιόλας οι αποδόσεις;



Απ οτι ειδα ναι. Περιμενα να βγουν την επομενη εβδομαδα, αλλα τελικα τις ειχαν απο τωρα για τα 4 μεγαλυτερα ματς.
Αναρωτιεμαι αν το Battle Royal θα μπει στο κυριως σοου ή στο pre-show.
nikolas12
Όποιος αγώνας μπει στο pre-show θα χάσει λίγο τη σημασία του, αυτό είναι το κακό. Αν θέλουν να δώσουν δηλαδή πιο πολύ νόημα στο Battle Royal θα μπει στην κυρίως κάρτα. Ας ελπίσουμε όντως να χαρούμε στο τέλος αλλιώς δεν έχει νόημα το ξενύχτι που θα κάνουμε.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Mar 30 2014, 20:46 ) *
Όποιος αγώνας μπει στο pre-show θα χάσει λίγο τη σημασία του, αυτό είναι το κακό. Αν θέλουν να δώσουν δηλαδή πιο πολύ νόημα στο Battle Royal θα μπει στην κυρίως κάρτα. Ας ελπίσουμε όντως να χαρούμε στο τέλος αλλιώς δεν έχει νόημα το ξενύχτι που θα κάνουμε.


Ξενυχτι δε θα κανω(ως παντρεμενος πλεον δεν ειναι και το πιο ευγενικο πραγμα να αφηνεις τη γυναικα σου να κοιμαται για να δεις wrestlemania), αλλα πηρα αδεια την επομενη ημερα και θα το δω ησυχα το μεσημερι το σοου. Μετα εννοειται οτι θα ακολουθησει το καθιερωμενο κραξιμο! tongue.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 30 2014, 21:40 ) *
Μετα εννοειται οτι θα ακολουθησει το καθιερωμενο κραξιμο! tongue.gif


Ειδικά αν δεν πάρει τις ζώνες ο D.B,προβλέπω δισέλιδο κράξιμο tongue.gif
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 30 2014, 22:40 ) *
Ξενυχτι δε θα κανω(ως παντρεμενος πλεον δεν ειναι και το πιο ευγενικο πραγμα να αφηνεις τη γυναικα σου να κοιμαται για να δεις wrestlemania), αλλα πηρα αδεια την επομενη ημερα και θα το δω ησυχα το μεσημερι το σοου. Μετα εννοειται οτι θα ακολουθησει το καθιερωμενο κραξιμο! tongue.gif


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Εγώ είναι πιθανόν να έχω εξετάσεις για δίπλωμα οδήγησης την επόμενη μέρα tongue.gif Μόνο τότε δεν θα τη δω, αλλά δεν πρέπει να spoilerιαστώ. Μάλλον θα μετατεθούν για Τρίτη έτσι όπως το βλέπω.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Mar 30 2014, 23:10 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Εγώ είναι πιθανόν να έχω εξετάσεις για δίπλωμα οδήγησης την επόμενη μέρα tongue.gif Μόνο τότε δεν θα τη δω, αλλά δεν πρέπει να spoilerιαστώ. Μάλλον θα μετατεθούν για Τρίτη έτσι όπως το βλέπω.


Για να μην δεις spoiler θα πρέπει να μην μπεις στα social media.
nikolas12
Πράγμα πολύ δύσκολο συν ότι παίρνει και ώρα να κατεβεί. Θα δείξει λοιπόν.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 30 2014, 23:28 ) *
Για να μην δεις spoiler θα πρέπει να μην μπεις στα social media.


Ουτε στο φορουμ πρεπει να μπει και δεν εννοω σε αυτο το τοπικ, αλλα και στο μπασκετικο κομματι. Βλεπεις τι avatar εχω. Την επομενη Δευτερα η εικονα αυτη δε θα ισχυει, αρα πρεπει να την αλλαξω. Δε θα βρω καπου καμια φωτογραφια με το 22-0??? smiley.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 31 2014, 17:47 ) *
Ουτε στο φορουμ πρεπει να μπει και δεν εννοω σε αυτο το τοπικ, αλλα και στο μπασκετικο κομματι. Βλεπεις τι avatar εχω. Την επομενη Δευτερα η εικονα αυτη δε θα ισχυει, αρα πρεπει να την αλλαξω. Δε θα βρω καπου καμια φωτογραφια με το 22-0??? smiley.gif


Και πέτρες ξέρουν πως ο Undertaker δεν πρόκειται πλέον να χάσει σε Wrestlemania οπότε δεν θεωρείται spoiler.
mixalisgate7
Απολαυστικό το τέλος του Raw,το οποίο προδίδει τον νικητή του Main Event.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Apr 1 2014, 14:37 ) *
Απολαυστικό το τέλος του Raw,το οποίο προδίδει τον νικητή του Main Event.


Συνεχίζω να κρατάω μικρό καλάθι, αν και μάλλον Bryan θα παίξω ως νικητή. Πάντως έχουν μαζευτεί ξαφνικά πολλοί haters του Bryan και τα YES! YES! YES! δεν ακούγονται τόσο δυνατά πλέον. Αν ο Bryan νικήσει και δεν γίνει μεγάλος χαμός τότε θα στεναχωρηθώ, αλλά ελπίζω το WWE να μάθει ότι στο peak των αντιδράσεων του WWE universe πρέπει να παίρνει ο αθλητής push, όχι 7-8 μήνες μετά που έχει αρχίσει το κοινό να κουράζεται.
T.W.Is.M.
Μολις εριξα μια ματια στις αποδοσεις που δινονται για την Κυριακη.
Ο Daniel Bryan εχει πεσει για το main event και δινεται μεταξυ 1,06-1,17.
Για να κερδισει τον Triple H δινει 1,01-1,05.
Ο Undertaker δινει λιγοτερο κι απ τον πληθωρισμο...1,01-1,03. Και το σπιτι σου να παιξεις δεν κερδιζεις ουτε ενα μπανιο!
O Bray Wyatt εχει σημαντικη διασπορα μεταξυ 1,14-1,40, ενω ο Cena παιζει μεταξυ 2,75-5,00.
Η Shield παιζεται μεταξυ 1,12-1,17(για να μην αναρωτιεστει που θα βρω λογο να γκρινιαξω αν κερδισει τελικα ο Bryan).
Στο ματς των Divas φαβορι δινεται η AJ!!! Ελεος δηλαδη, μεχρι που θα φτασει και ποτε θα χασει? Η αποδοση της ειναι 1,36-1,44.
Στο tag team οι Usos παιζονται φαβορι μεταξυ 1,44-1,53 με δευτερους τους Real Americans στο 3,60-4,00.
Εκει ομως που εμεινα αναυδος ηταν στις αποδοσεις του Battle Royal. Πρωτο φαβορι δινεται ο Alexander Rusev!!! Θελω να πιστευω οτι δε θα δουμε εναν πρωτοεμφανιζομενο(με ενα περασμα απο το Royal Rumble) και ουσιαστικα μελος του ΝΧΤ να κερδιζει τα 3/4 του ροστερ. Ποσο αλλο θα προωθουνται ατομα που δεν εχουν δειξει τιποτα? Το ανησυχητικο ειναι οτι δευτερο φαβορι δινεται ο Big Show, τον οποιο αν και πιστευα αρχικα(και πιστευω οτι το αξιζει περισσοτερο απ ολους λογω της ομοιοτητας με τον Andre), δεν πιστευω πια μετα την προβολη του ως το μεγαλο ακλονητο φαβορι. Με το Βινς ποτε δεν ξερεις, αλλα οι ευχαριστες εκπληξεις δεν ειναι και το φορτε του και παει να μας κανει μια σε σχεση με αυτο που περιμεναμε στο main event.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 2 2014, 23:55 ) *
Στο ματς των Divas φαβορι δινεται η AJ!!! Ελεος δηλαδη, μεχρι που θα φτασει και ποτε θα χασει? Η αποδοση της ειναι 1,36-1,44.


Και εγώ όταν το είδαι απόρησα.Μάλλον περιμένουν την Naomi να είναι 100% έτοιμη για να της δώσουν τον τίτλο.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 2 2014, 23:55 ) *
Εκει ομως που εμεινα αναυδος ηταν στις αποδοσεις του Battle Royal. Πρωτο φαβορι δινεται ο Alexander Rusev!!! Θελω να πιστευω οτι δε θα δουμε εναν πρωτοεμφανιζομενο(με ενα περασμα απο το Royal Rumble) και ουσιαστικα μελος του ΝΧΤ να κερδιζει τα 3/4 του ροστερ. Ποσο αλλο θα προωθουνται ατομα που δεν εχουν δειξει τιποτα? Το ανησυχητικο ειναι οτι δευτερο φαβορι δινεται ο Big Show, τον οποιο αν και πιστευα αρχικα(και πιστευω οτι το αξιζει περισσοτερο απ ολους λογω της ομοιοτητας με τον Andre), δεν πιστευω πια μετα την προβολη του ως το μεγαλο ακλονητο φαβορι. Με το Βινς ποτε δεν ξερεις, αλλα οι ευχαριστες εκπληξεις δεν ειναι και το φορτε του και παει να μας κανει μια σε σχεση με αυτο που περιμεναμε στο main event.


Η τελυταία είδηση για Rusev που είχα διαβάσει για την Mania ήταν πως δεν θα εμφανιστεί τελικά.Εγώ πιστεύω οτι θα πάρει ο Big Show.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.