Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 17 2010, 02:33 ) *
Aς κραταμε μια πισινη...Θεωρεις οτι γινεται ο Kingston να μην εχει συμμετοχη στη Μανια;Eγω πιστευω οτι θα μπει τελευταια στιγμη,εστω στο τελευταιο Raw και γι'αυτο θα παρει και το ματς.Γιατι εκει που τωρα πιστευουμε οτι δεν θα ειναι καν στον αγωνα στο τελος θα βρεθει και Mr.Money In The Bank.
Eιδα το Raw...Δυο εβδομαδες πριν τη Μανια και με Austin μεσα εχω μεγαλυτερες απαιτησεις...
Δεν ειδα το ΤΝΑ,αυριο ισως.Jeff Hardy vs Styles,ε;
Mπορει να το δω και τωρα καλυτερα... rolleyes.gif


Κοιτα, εχεις ενα δικιο. Οπως παει το πραγμα ειναι ειτε στο ΜΙΤΒ ως ενα απο τα φαβορι ειτε πουθενα.
Υπερ(+): Εχει ξεκινησει ενα μεγαλο σε διαρκεια push, οχι απο το Νοεμβριο που ξεκινησε η ιστορια με τον Orton, αλλα απο τον Ιουνιο που κερδισε το US Championship.
Κατα(-): Προσφατα προκαλεσε την οργη του Orton στην πραγματικοτητα γιατι εκανε λαθος στο τελειωμα ενος αγωνα.
Υπερ(+): Εμφανιστηκε στο Elimination Chamber και μαλιστα οχι σε διακοσμητικο ρολο, αλλα απεκλεισε και τον DiBiase και για να μπει εκει κερδισε τον Big Show, που δεν ειχε αλλο αγωνα στο PPV(οποτε θα τον αφηναν εξω απο το chamber για να παιξει αλλου)
Κατα(-): Αν ο Orton εχει τη δυναμη να επηρεασει για την απολυση του Mr Kennedy, δε θα εχει τη δυναμη να επηρεασει για να σταματησει την ανοδο του Kofi Kingston?
Υπερ(+): Αν ηταν να τον αφησουν εκτος, δε θα τον εβαζαν να παιξει σε ενα ματς προκρισης στο Money in the Bank και να το χασει?
Κατα(-): Αν ηταν να εχει ρολο στη WM, θα τον αφηναν πριν καποιες εβδομαδες στο Superstars να παιζει με τον Chavo? Δε θα ειχε καποιο ρολο στην εξελιξη του RAW?
Yπερ(+): Αν ειχε χασει ολη την ισχυ του ως χαρακτηρας, θα τον εβαζαν να αναμειχτει με το Cena και το Batista χωρις να ειναι μεσα στο ματς και θα τον εβαζαν να παιξει με τον Batista αυτη τη βδομαδα?
Kατα(-): Αν προοριζοταν να κερδισει το ΜΙΤΒ, γιατι να φτιαξουν ολη αυτη την ιστορια με τον "αηττητο" Drew McIntyre που του σβηνονται οι ηττες και μπηκε στο ματς με την 3η προσπαθεια κερδιζοντας εναν jobber?
Υπερ(+): Αν ειναι να μπει τελευταια στιγμη, γιατι να εχει οποιοδηποτε αλλο ρολο στο ματς εκτος απο του νικητη?

Με λιγα λογια, βλεπω λογους να μπει και να κερδισει και λογους να μεινει εκτος ή να μην κανει κατι σπουδαιο. Βλεπω κι αλλο ενα (+) ομως. Αν συνεχιζε να βρισκεται στο προσκηνιο, και ειδικα μετα απ την ανοδο του το Νοεμβριο και Δεκεμβριο, και τον εβαζαν στον αγωνα νωρις, δε θα ηταν ο προφανης νικητης?
Το RAW δεν το εχω δει ακομα, μαλλον αυριο θα το δω. Σε μια εβδομαδα παντως, θα γραψω και προβλεψεις. Εστω και πριν δω το τελευταιο SD!
morrison
Πολυ καλη αναλυση T.W.iS.M! 41.gif
Βασικα ειναι μπερδεμενο το M.I.T.B...Mια οι συμμετεχοντες ειναι 8,γινονται 9,λεγεται οτι θα γινουν 10,επειτα ξαναγινονται 9 και καταληγουν σημερα να ειναι ξανα 8...Αυριο μπορει να ειναι 7,6,5 και απο Δευτερα 9,10,11,15... tongue.gif
Απλα να σημειωσω στα δυο τελευταια (-) που εβαλες οτι η συμμετοχη του στο Superstars δεν φανταζομαι να λεει τιποτα...Ολο το Superstars ειναι καπως free απο σεναρια και απλα διεξαγονται καποιοι αγωνες...Ο Jericho παει σχεδον καθε βδομαδα και παλευει με οποιον βρει... rolleyes.gif
Τελος η ιστορια με τον Drew καταληγω οτι γινεται για να κανει το κοινο να πιστεψει οτι αυτος θα ειναι ο νικητης...Οσο το σκεφτομαι δεν νομιζω οτι ειναι αρκετες οι πιθανοτητες να ειναι αυτη η τελικη εκβαση του αγωνα...Πιο πολυ για αποπροσανατολισμο το βλεπω...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 17 2010, 17:43 ) *
Πολυ καλη αναλυση T.W.iS.M! 41.gif
Βασικα ειναι μπερδεμενο το M.I.T.B...Mια οι συμμετεχοντες ειναι 8,γινονται 9,λεγεται οτι θα γινουν 10,επειτα ξαναγινονται 9 και καταληγουν σημερα να ειναι ξανα 8...Αυριο μπορει να ειναι 7,6,5 και απο Δευτερα 9,10,11,15... tongue.gif
Απλα να σημειωσω στα δυο τελευταια (-) που εβαλες οτι η συμμετοχη του στο Superstars δεν φανταζομαι να λεει τιποτα...Ολο το Superstars ειναι καπως free απο σεναρια και απλα διεξαγονται καποιοι αγωνες...Ο Jericho παει σχεδον καθε βδομαδα και παλευει με οποιον βρει... rolleyes.gif
Τελος η ιστορια με τον Drew καταληγω οτι γινεται για να κανει το κοινο να πιστεψει οτι αυτος θα ειναι ο νικητης...Οσο το σκεφτομαι δεν νομιζω οτι ειναι αρκετες οι πιθανοτητες να ειναι αυτη η τελικη εκβαση του αγωνα...Πιο πολυ για αποπροσανατολισμο το βλεπω...


Απο το στομα σου και στου Βινς τ αυτι. Γιατι στο WWE ο Βινς ειναι πανω κι απο θεος! Θυμασαι τον αγωνα Vince & Shane McMahon vs Shawn Michaels & God? Mεχρι και το Θεο εχει κερδισει ο αθεοφοβος!(ή ο αφιλοτιμος που θα λεγε κι ο Μπατης smiley.gif )
Δεν εχω δει ουτε RAW ουτε NXT(αυτο δεν το προλαβαινω αλλωστε να το δω καθε βδομαδα) ουτε spoilers απο SD! εχω διαβασει(αυτο δεν το κανω). Θα παω να κοιταξω ομως αυτο που λες για τους 8 συμμετεχοντες στο MITB.
Aυτο που ειπα για το Superstars εχει να κανει με το οτι δεν εμφανιστηκε σε 1 ή 2 επεισοδια του RAW. Ο Jericho παει και παιζει με οποιον βρει, αλλα ο Jericho εχει παντα υποθεση γυρω του και στο Smackdown.
KSNRKO
παρακολουθουσα παλιοτερα wwe στο ΜΑΤΖΙΚ και θΑ Ηθελα να ρωτησω τους φιλους του wwe μερικα πραγματα... γιατι δεν προωθουν τον ΜΠΙΓΚ ΣΟΟΥ για πρωταθλητη ;;; γιατι εφυγαν οι Μπροκ Λεσναρ , Μπομπι Λεσλει και ο Γκρειτ Καλι;;
T.W.Is.M.
QUOTE(KSNRKO @ Mar 18 2010, 17:00 ) *
παρακολουθουσα παλιοτερα wwe στο ΜΑΤΖΙΚ και θΑ Ηθελα να ρωτησω τους φιλους του wwe μερικα πραγματα... γιατι δεν προωθουν τον ΜΠΙΓΚ ΣΟΟΥ για πρωταθλητη ;;; γιατι εφυγαν οι Μπροκ Λεσναρ , Μπομπι Λεσλει και ο Γκρειτ Καλι;;


1)O Big Show παιζει τον κλασικο ρολο του "κακου" γιγαντα που θα τρομοκρατει τους υπολοιπους, αλλα καποιος θα βρεθει για να τον κερδισει και να γινει ηρωας. Παλιοτερα ειχε γινει πρωταθλητης, τωρα δε νομιζω οτι θελει κι ο ιδιος πια. Διατηρειται σε ενα υψηλο στατους στο WWE, ωστε οταν καποιος τον κερδιζει να θεωρειται μεγαλη νικη. Ομως καποιος τοσο μεγαλοσωμος δεν μπορει απο πλευρας φυσικης καταστασης να βγαζει 25λεπτα και 30λεπτα ματς, που χρειαζονται στα μεγαλα PPV.
2)Ο Brock Lesnar ηθελε να ασχοληθει με τις Mixed Martial Arts(οπου γινονται κανονικες μαχες), εχει παει στο UFC και ειναι πρωταθλητης εκει. Ο Lashley ακολουθει τον ιδιο δρομο. Δεν ειναι ακομα στο ιδιο επιπεδο, ενω σ αυτον ειχε συμβει και μια αλλη ιστορια σχετικα με την αρραβωνιαστικια του(που ηταν κι αυτη στο WWE). Γραφτηκε οτι εφυγε γιατι ειχε παραπονα απο τον τροπο που την ειχαν αντιμετωπισει(ισως καποιο προσβλητικο σεναριο που απερριψε με αποτελεσμα να την απολυσουν).
3)Ο Great Khali δεν εχει φυγει. Απλα εχει μικρο ρολο πλεον, γιατι τα γονατα του ειναι ταλαιπωρημενα και δεν αντεχουν. Αλλωστε ο Khali ειναι πολυ δυσκινητος και αργος και δεν εχει ικανοτητες wrestler. Απλα ειναι τοσο μεγαλοσωμος, που οποιος τον κερδιζει ειναι σαν να πετυχαινει καποιο κατορθωμα. Ο λογος που μενει ειναι οτι το WWE θελει να διατηρησει τη δημοτικοτητα του στην Ινδια, οπου ο Khali(ως Ινδος που ειναι) ειναι πολυ δημοφιλης.
KSNRKO
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 18 2010, 18:26 ) *
1)O Big Show παιζει τον κλασικο ρολο του "κακου" γιγαντα που θα τρομοκρατει τους υπολοιπους, αλλα καποιος θα βρεθει για να τον κερδισει και να γινει ηρωας. Παλιοτερα ειχε γινει πρωταθλητης, τωρα δε νομιζω οτι θελει κι ο ιδιος πια. Διατηρειται σε ενα υψηλο στατους στο WWE, ωστε οταν καποιος τον κερδιζει να θεωρειται μεγαλη νικη. Ομως καποιος τοσο μεγαλοσωμος δεν μπορει απο πλευρας φυσικης καταστασης να βγαζει 25λεπτα και 30λεπτα ματς, που χρειαζονται στα μεγαλα PPV.
2)Ο Brock Lesnar ηθελε να ασχοληθει με τις Mixed Martial Arts(οπου γινονται κανονικες μαχες), εχει παει στο UFC και ειναι πρωταθλητης εκει. Ο Lashley ακολουθει τον ιδιο δρομο. Δεν ειναι ακομα στο ιδιο επιπεδο, ενω σ αυτον ειχε συμβει και μια αλλη ιστορια σχετικα με την αρραβωνιαστικια του(που ηταν κι αυτη στο WWE). Γραφτηκε οτι εφυγε γιατι ειχε παραπονα απο τον τροπο που την ειχαν αντιμετωπισει(ισως καποιο προσβλητικο σεναριο που απερριψε με αποτελεσμα να την απολυσουν).
3)Ο Great Khali δεν εχει φυγει. Απλα εχει μικρο ρολο πλεον, γιατι τα γονατα του ειναι ταλαιπωρημενα και δεν αντεχουν. Αλλωστε ο Khali ειναι πολυ δυσκινητος και αργος και δεν εχει ικανοτητες wrestler. Απλα ειναι τοσο μεγαλοσωμος, που οποιος τον κερδιζει ειναι σαν να πετυχαινει καποιο κατορθωμα. Ο λογος που μενει ειναι οτι το WWE θελει να διατηρησει τη δημοτικοτητα του στην Ινδια, οπου ο Khali(ως Ινδος που ειναι) ειναι πολυ δημοφιλης.


σε ευχαριστω πολυ φιλε....
T.W.Is.M.
Αν την επομενη Δευτερα δεν υπαρχει Kofi Kingston στο Money in the Bank, τοτε καθε τι που θα γραφω θα περιλαμβανει κραξιμο στο γιο του Καουμποι. Δε θα του κανω τη χαρη να τον αναφερω με το ονομα του, γιατι δεν πιστευω οτι το αξιζει. Τη γλιτωσε περσι την ανοιξη με την ιστορια του Kennedy, αλλα οχι και τωρα.
Επισης ο ΜακΚατσικης πλεον μπορει να αναφερεται και με την κωδικη ονομασια Αχρηστος(με κεφαλαιο Α φυσικα). Ανυπομονω να δω το Smackdown αυτης της Παρασκευης γιατι εμαθα οτι εχει κατι πολυ ευχαριστο.(το εχω ηδη κατεβασει αλλα δεν προλαβαινω σημερα).
Περισσοτερο κραξιμο σε λιγο(κατα το "περισσοτερο ΝΒΑ σε λιγο")... smiley.gif
Θα θελα να μαθω τι εχει γινει με το Shelton Benjamin και το ΜΙΤΒ και ποιος φταιει. Και σ αυτον αξιζει ενα περιποιημενο κραξιμο...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 19 2010, 21:44 ) *
Αν την επομενη Δευτερα δεν υπαρχει Kofi Kingston στο Money in the Bank, τοτε καθε τι που θα γραφω θα περιλαμβανει κραξιμο στο γιο του Καουμποι. Δε θα του κανω τη χαρη να τον αναφερω με το ονομα του, γιατι δεν πιστευω οτι το αξιζει. Τη γλιτωσε περσι την ανοιξη με την ιστορια του Kennedy, αλλα οχι και τωρα.
Επισης ο ΜακΚατσικης πλεον μπορει να αναφερεται και με την κωδικη ονομασια Αχρηστος(με κεφαλαιο Α φυσικα). Ανυπομονω να δω το Smackdown αυτης της Παρασκευης γιατι εμαθα οτι εχει κατι πολυ ευχαριστο.(το εχω ηδη κατεβασει αλλα δεν προλαβαινω σημερα).
Περισσοτερο κραξιμο σε λιγο(κατα το "περισσοτερο ΝΒΑ σε λιγο")... smiley.gif
Θα θελα να μαθω τι εχει γινει με το Shelton Benjamin και το ΜΙΤΒ και ποιος φταιει. Και σ αυτον αξιζει ενα περιποιημενο κραξιμο...

Δεν ξερω αν φταει για την ενδεχομενη απουσια του Kofi απ'τη Mania αλλα το ψιλοface turn που κανει τελευταια ο γιος του καουμποι εμενα μου αρεσει...
Για τον Μακατσικη κατσε και απολαυσε το...Σημερα ηταν η σειρα του να τζομπαρει...
Τι εχει γινει με τον Shelton και το M.I.T.B;Εχω χασει κατι ;
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 20 2010, 00:06 ) *
Δεν ξερω αν φταει για την ενδεχομενη απουσια του Kofi απ'τη Mania αλλα το ψιλοface turn που κανει τελευταια ο γιος του καουμποι εμενα μου αρεσει...
Για τον Μακατσικη κατσε και απολαυσε το...Σημερα ηταν η σειρα του να τζομπαρει...
Τι εχει γινει με τον Shelton και το M.I.T.B;Εχω χασει κατι ;


Μα αν λειψει απο τη WM o Kofi, τι αλλο μπορει να φταιει? Στο μεταξυ εκανε το αλλο μοναδικο. Κατηγορησε τον Kennedy περσι οτι κινδυνεψε να τον τραυματισει και οτι εχει επικινδυνο στυλ. Ειπε οτι πηγε να τραυματιστει στο ιδιο σημειο που ειχε τραυματιστει παλιοτερα. Δεν ειπε ομως με ποιον επαιζε οταν τραυματιστηκε πραγματικα και οχι οταν "παραλιγο να τραυματιστει". Αλλα εκει δεν τον παιρνει να μιλησει γιατι αν μιλησει θα βρεθει στο ΤΝΑ κι αυτος. Ειχα διαβασει καποτε μια φημη. Οτι ο Undertaker δε θελει να ξανασυνεργαστει μαζι του. Δε μου κανει εντυπωση αν ειναι αληθεια. Απορω πως τα εχει καταφερει ο κακομοιρης ο DiBiase και ο αλλος καημενος ο Rhodes και δεν τους εχει θαψει ακομα.
Το ματς του ΜακΚατσικη οχι απλα θα το απολαυσω. Θα μετραω χτυπωντας το χερι στο κρεβατι και θα το πανηγυρισω με τον κλασικο τροπο(ενα γονατο κατω και η γλωσσα εξω) smiley.gif
Για το Shelton κατι πηρε το ματι μου οτι εγινε στο σημερινο επεισοδιο. Δεν ξερω αν ισχυει γιατι δεν το εχω δει ακομα. Ελπιζω να ηταν λαθος αυτο που διαβασα, αλλα ταιριαζε και με κατι που εγραψες εσυ προχτες(για τον αριθμο συμμετεχοντων στο ΜΙΤΒ). Αν παντως ισχυει και δεν αλλαξει κατι μεχρι την αλλη Κυριακη, θα ειναι εγκλημα.
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 20 2010, 04:08 ) *
Για το Shelton κατι πηρε το ματι μου οτι εγινε στο σημερινο επεισοδιο. Δεν ξερω αν ισχυει γιατι δεν το εχω δει ακομα. Ελπιζω να ηταν λαθος αυτο που διαβασα, αλλα ταιριαζε και με κατι που εγραψες εσυ προχτες(για τον αριθμο συμμετεχοντων στο ΜΙΤΒ). Αν παντως ισχυει και δεν αλλαξει κατι μεχρι την αλλη Κυριακη, θα ειναι εγκλημα.


Ευτυχως δεν ισχυε αυτο που ειχε παρει το ματι μου. Ελεγε οτι ο Shelton θα επαιζε εναντιον του Kane για να διατηρησουν τις θεσεις τους στο ΜΙΤΒ και οτι θα εχανε. Βλεποντας το Smackdown ειδα οτι δεν εγινε τιποτα τετοιο, αρα οι συμμετοχες παραμενουν 9 και το εγκλημα να αφησουν το Shelton Benjamin εξω απο τον αγωνα-highlight του δεν πραγματοποιηθηκε.
morrison
Παντως συνεχιζεται το μπερδεμα με το M.I.T.B...Aρκετες διαρροες χωρις υποσταση να δουμε που θα καταληξει το πραγμα στο τελος.
Προς το παρον συμφωνα με την επισημη σελιδα του WWE οι συμμετοχες ειναι εννεα...
morrison
Καλο το RAW σημερα...Ελυσε και τον γριφο των συμμετοχων στο M.I.T.B...Oλα καλα! wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 23 2010, 21:55 ) *
Καλο το RAW σημερα...Ελυσε και τον γριφο των συμμετοχων στο M.I.T.B...Oλα καλα! wink.gif


Τη γλιτωσε και ο Γ.τ.Κ. Προς το παρον βεβαια, γιατι συντομα κατι αλλο θα κανει και θα τον ξαναβαλω στη μπουκα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 24 2010, 18:30 ) *
Τη γλιτωσε και ο Γ.τ.Κ. Προς το παρον βεβαια, γιατι συντομα κατι αλλο θα κανει και θα τον ξαναβαλω στη μπουκα.

Μετα τον Drew εινα ο δευτερος αγαπημενος σου... smiley.gif

Αναρωτιεμαι γιατι παντως...Ενταξει μπορει να ειχε δικιο ο Κennedy αλλα μικρο το κακο...
Προσωπικα τον σεβομαι αρκετα τον Orton...

Eν τω μεταξυ βλεποντας στο προχθεσινο Raw το κοινο να ζητωκραυγαζει οταν εκανε το tag αρχισα να τον γουσταρω πιο πολυ.
Μ'αρεσει που faceιζει λιγο.Αρκει να μην το παρακανει.Ειναι ο χαρακτηρας που ηθελα και απ'τον Edge.Nα μην χασει τον χαρακτηρα του απλα να ειναι καπως πιο fair-play.Να παραμεινει η γνωστη σκοτεινη,ψυχωτικη οχια απλα ας ειναι το θυμα των δολοπλοκιων οχι ο θυτης.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 25 2010, 04:17 ) *
Μετα τον Drew εινα ο δευτερος αγαπημενος σου... smiley.gif

Αναρωτιεμαι γιατι παντως...Ενταξει μπορει να ειχε δικιο ο Κennedy αλλα μικρο το κακο...
Προσωπικα τον σεβομαι αρκετα τον Orton...

Eν τω μεταξυ βλεποντας στο προχθεσινο Raw το κοινο να ζητωκραυγαζει οταν εκανε το tag αρχισα να τον γουσταρω πιο πολυ.
Μ'αρεσει που faceιζει λιγο.Αρκει να μην το παρακανει.Ειναι ο χαρακτηρας που ηθελα και απ'τον Edge.Nα μην χασει τον χαρακτηρα του απλα να ειναι καπως πιο fair-play.Να παραμεινει η γνωστη σκοτεινη,ψυχωτικη οχια απλα ας ειναι το θυμα των δολοπλοκιων οχι ο θυτης.


Καλα δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ τους. Ο ΓτΚ ειναι μακραν καλυτερος του ΜακΚατσικη, απλα δε μου αρεσει που εχει τετοιο επιρροη παρασκηνιακα, ειδικα οταν ο ιδιος ειναι σκανδαλωδως ευνοημενος. Κι ο Triple H εχει, κι ακομα μεγαλυτερη, αλλα αυτος α)ειναι μεσα στην οικογενεια β) οταν εκανε καποια βλακεια στο παρελθον την πληρωσε με προσωρινο πισωγυρισμα.
Τον Kennedy τον συμπαθουσα και μου εφερνε γελιο ειτε σαν heel ειτε σαν face, μου αρεσε που πηγαιναν να τον προωθησουν, αλλα ειχε την ατυχια να τραυματιστει πριν τη μεγαλυτερη του στιγμη το 2007. Δε μου αρεσε λοιπον καθολου οταν ο ΓτΚ επαιξε ρολο στην απολυση του. Αν επρεπε να βαλω καποιον σαν δευτερο "αγαπημενο μου" οπως λες, μπορει να ηταν ο Miz γιατι τον βαριεμαι. Τον Orton τον σεβομαι κι εγω σαν wrestler, με εκνευριζει ομως η προνομιακη του αντιμετωπιση κατα καιρους.
Νομιζω οτι αυτος ο χαρακτηρας που του φτιαχνουν ειναι ετσι γιατι θα παραμεινει heel μετα τη Wrestlemania. Απλα θελουν καποιον να παιξει το ρολο του face στην κοντρα της Legacy και επειδη ολοι θα συγκρινουν την ιστορια αυτη με την Evolution, θελουν αυτη τη φορα να αντιστρεψουν τους ρολους. Να γινει δηλαδη ο ηγετης της ομαδας face(σε αντιθεση με τον Triple H του 2004-2005) και οι νεοι προστατευομενοι heels. Χτες το βραδυ καπου πηρε το ματι μου οτι για τον Απριλιο διαφημιζουν σε house shows αγωνες Orton vs Christian. Καλο δε θα βγει αυτο? Και δεν το χουμε ξαναδει ποτε...

Στο μεταξυ, κοντευουμε να ξεχασουμε ποιος ανηκει σε ποιο show. Ο Batista πηγε στο Smackdown μολις 6 μηνες πριν και τωρα εμφανιζεται μονο στο RAW. Φανταζομαι οτι στο ντραφτ που ομως θα γινει μετα το Extreme Rules(25/4) θα τον φερουν στο RAW. Δε βλεπω τι αλλο εχει να κανει στο Smackdown, ειδικα οταν εξαντληθηκε και η κοντρα του με το Mysterio. Οσο για τον Drew McIntyre, φημες τον φερνουν αντιπαλο του Edge συντομα. Ξερουμε τι σημαινει αυτο αν πραγματοποιηθει, οτι ο Αχρηστος θα κερδισει το Money in the Bank. Ελπιζω αντι για τον Edge η επομενη κοντρα του να ειναι με το Slam Master J...
T.W.Is.M.
Ηδη εχω ανεβασει προβλεψεις με καποια μικρα σχολια για τη Wrestlemania εδω
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 25 2010, 13:53 ) *
Καλα δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ τους. Ο ΓτΚ ειναι μακραν καλυτερος του ΜακΚατσικη, απλα δε μου αρεσει που εχει τετοιο επιρροη παρασκηνιακα, ειδικα οταν ο ιδιος ειναι σκανδαλωδως ευνοημενος. Κι ο Triple H εχει, κι ακομα μεγαλυτερη, αλλα αυτος α)ειναι μεσα στην οικογενεια β) οταν εκανε καποια βλακεια στο παρελθον την πληρωσε με προσωρινο πισωγυρισμα.
Τον Kennedy τον συμπαθουσα και μου εφερνε γελιο ειτε σαν heel ειτε σαν face, μου αρεσε που πηγαιναν να τον προωθησουν, αλλα ειχε την ατυχια να τραυματιστει πριν τη μεγαλυτερη του στιγμη το 2007. Δε μου αρεσε λοιπον καθολου οταν ο ΓτΚ επαιξε ρολο στην απολυση του. Αν επρεπε να βαλω καποιον σαν δευτερο "αγαπημενο μου" οπως λες, μπορει να ηταν ο Miz γιατι τον βαριεμαι. Τον Orton τον σεβομαι κι εγω σαν wrestler, με εκνευριζει ομως η προνομιακη του αντιμετωπιση κατα καιρους.

Aυτο που ακουγεται για τον Orton ειναι οτι δεν ειναι και το καλυτερο παιδι που κυκλοφορει...Κωλοπαιδο κοινως.
Αντιθετα οι Jericho και Edge εχουν πολλες συμπαθειες στο locker room,o HHH ειναι ο γαμπρος με οτι αυτο συνεπαγεται,ο Cena ειναι ο καλος στρατιωτης της εταιρειας,o Dave ασχολειται κυριως με την προβολη του και το πως θα καταφερει να δειυσδησει στη show biz με αλλους τροπους απ'το wrestling.Aυτο το δεχομαι...
Αλλα τα περι επιρροης δεν τα συμμεριζομαι..Δεν εχει επιρροη ο Jericho που εχει και ελευθερια καποιες φορες να γραψει και μονος του το σεναριο;Δεν εχει επιρροη ο Dave που του δινουν τιτλο ενω ξερουν οτι ειναι τραυματιας;Σε ματς παρωδια και με τον Orton να τζομπαρει μεχρι εκει που δεν παει μαλιστα...Για την επιρροη του ΗΗΗ δεν χρειαζεται να αναφερθω...Ο Cena ειναι μονιμα ευνοημενος απο την αλλη,δεν χρειαζεται να εχει επιρροη,του τα δινουν απο μονοι τους...Ποιος δεν εχει επιρροη απο τους top;O Taker;Δεν ειναι διαχρονικα ευνοημενος ο Edge;
Aυτο που θελω να πω ειναι οτι θεωρω φυσικο τα πρωτα βιολια να εχουν και επιρροη και να ειναι και ευνοημενοι...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 25 2010, 13:53 ) *
Χτες το βραδυ καπου πηρε το ματι μου οτι για τον Απριλιο διαφημιζουν σε house shows αγωνες Orton vs Christian. Καλο δε θα βγει αυτο? Και δεν το χουμε ξαναδει ποτε...

Not bad! 41.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Mar 27 2010, 03:48 ) *
Aυτο που ακουγεται για τον Orton ειναι οτι δεν ειναι και το καλυτερο παιδι που κυκλοφορει...Κωλοπαιδο κοινως.
Αντιθετα οι Jericho και Edge εχουν πολλες συμπαθειες στο locker room,o HHH ειναι ο γαμπρος με οτι αυτο συνεπαγεται,ο Cena ειναι ο καλος στρατιωτης της εταιρειας,o Dave ασχολειται κυριως με την προβολη του και το πως θα καταφερει να δειυσδησει στη show biz με αλλους τροπους απ'το wrestling.Aυτο το δεχομαι...
Αλλα τα περι επιρροης δεν τα συμμεριζομαι..Δεν εχει επιρροη ο Jericho που εχει και ελευθερια καποιες φορες να γραψει και μονος του το σεναριο;Δεν εχει επιρροη ο Dave που του δινουν τιτλο ενω ξερουν οτι ειναι τραυματιας;Σε ματς παρωδια και με τον Orton να τζομπαρει μεχρι εκει που δεν παει μαλιστα...Για την επιρροη του ΗΗΗ δεν χρειαζεται να αναφερθω...Ο Cena ειναι μονιμα ευνοημενος απο την αλλη,δεν χρειαζεται να εχει επιρροη,του τα δινουν απο μονοι τους...Ποιος δεν εχει επιρροη απο τους top;O Taker;Δεν ειναι διαχρονικα ευνοημενος ο Edge;
Aυτο που θελω να πω ειναι οτι θεωρω φυσικο τα πρωτα βιολια να εχουν και επιρροη και να ειναι και ευνοημενοι...


Μονο που κανενας απο τους υπολοιπους που αναφερεις δεν ειχε δημιουργησει προβληματα. Ή μαλλον ειχε δημιουργησει προβλημα ο Triple H το 1996 και τον ανελαβε ο Warrior...

Ασχετο, αλλα προσπαθω απο το απογευμα να βρω λινκ για το Smackdown και δε βρισκω. Αν εχεις κατι, περιμενω pm.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 27 2010, 04:06 ) *
Ασχετο, αλλα προσπαθω απο το απογευμα να βρω λινκ για το Smackdown και δε βρισκω. Αν εχεις κατι, περιμενω pm.

Μια απ'τα ιδια,δεν ξερω γιατι...
Λιγο πριν που εβαλα να δω την κανονικη μεταδοση live απο την Αμερικανικη tv,το σοου βρισκοταν στο δευτερο μερος του στην παρουσιαση των ματς της Μανια.
MITSO_BC
It's show stopper time.. 17-1 !!!
T.W.Is.M.
QUOTE(MITSO_BC @ Mar 28 2010, 01:01 ) *
It's show stopper time.. 17-1 !!!


Αντι να σου πω τα κλασικα για το σερι του Undertaker και γιατι δεν πρεπει να σπασει ποτε, θα σου δωσω μια αλλη αιτια οικονομικης φυσεως. Καθε χρονο το WWE βγαζει μαζι με ολα τα αλλα ειδη που πουλαει και μια μπλουζα για το σερι του Undertaker. Περσι ειχε βγαλει μια με 17-0 και οσο συνεχιζεται το σερι θα βγαζει κι αλλη. Γιατι λοιπον να σταματησει να βγαζει ενα προιον που του δινει κερδη καθε χρονο?
T.W.Is.M.
Καλα, εχει περασει μια βδομαδα απο τη Wrestlemania και ουτε ενα σχολιο για τα αποτελεσματα?
Ουτε για το cash in του Money in the Bank?
captain charisma
βασικα εγω ακομα δεν την εχω κατεβασει και δν μπορω να πω γνωμη αλλα εμαθα για το ματς τακερ-hbgay οτι ηταν επικο και καλυτερο του περσινου ματς τους
morrison
Πραγματι,8-9 μερες μετα και ουτε ενα ποστ!
Καποια μερα της εβδομαδας αρχισα να γραφω αλλα το ποστ εβγαινε σεντονι οποτε το εκοψα γιατι κουραστηκα... rolleyes.gif
Μετα επεσαν και οι μερες του Πασχα...
Αλλα και κατι ακομα,η Mania ειναι το γεγονος της χρονιας και την συζηταμε απο Οκτωβρη-Νοεμβρη.Οποτε οταν την βλεπεις απλα το διασκεδαζεις και υστερα αδειαζεις...Τι να συζητησεις μετα;Για το Summerslam;

Κατα τα αλλα αφου δεν το εχει δει ο Charisma να γραψω σχολια;
Δεν ειμαστε και πολλοι εδω,μην spoilerιαζουμε ο ενας τον αλλον... smiley.gif
captain charisma
τα αποτελεσματα τα εμαθα απ τη πρωτη στιγμη που τελειωσε η μανια γιατι δν κρατιομουν ειδικα για το ματς του τακερ οποτε γραψε αφοβα τη γνωμη σου, δεν θα σου κανω tobstone biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Apr 6 2010, 05:28 ) *
τα αποτελεσματα τα εμαθα απ τη πρωτη στιγμη που τελειωσε η μανια γιατι δν κρατιομουν ειδικα για το ματς του τακερ οποτε γραψε αφοβα τη γνωμη σου, δεν θα σου κανω tobstone biggrin.gif


Κατ αρχην το tombstone ειναι δικη μου αρμοδιοτητα εδω μεσα. Ο Morrison θα σου κανει ενα starship pain ολο δικο σου! Εκτος κι αν τον προλαβεις με το Killswitch. Τωρα που ειπα Killswitch, πες μου για ποσες σφαλιαρες ειναι ο Βινς που δεν εδωσε το MITB στον Christian. Και το λεω εγω που ειμαι ο #1 φαν του Kofi Kingston και ηθελα να κερδισει αυτος. Αλλα με το σεναριο που εφτιαξε για το MITB, ο Christian ηταν οτι πρεπει γι αυτο το ρολο. Και τον αξιζει τον τιτλο. Κι ο αλλος καλος ειναι στο ρινγκ, αλλα δεν μπορει μεσα σε 3 μηνες απο τις κοντρες με το Santino Marella να γινεσαι πρωταθλητης. Ειναι πολυ γρηγορο και ειναι λαθος booking.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 6 2010, 22:57 ) *
Κατ αρχην το tombstone ειναι δικη μου αρμοδιοτητα εδω μεσα. Ο Morrison θα σου κανει ενα starship pain ολο δικο σου! Εκτος κι αν τον προλαβεις με το Killswitch.

Eνταξει τα ευκολα εμειναν για εμενα...Ακου να κανω starship pain...Θες να σπασω κανα πα'ι'δι; rolleyes.gif

Αφου και ο Charisma ξερει τα αποτελεσματα ας πω την γνωμη μου.

John Morrison-R-Truth vs ShowMiz
Αγωνας που μπορουσε να βγει καλος αλλα χαντακωθηκε απ'την διαρκεια του.Ενω πιστευα στην νικη των Morrison/Truth μολις ειδα να βγαινουν με ξεχωριστα entrances σε αντιθεση με το ενοποιημενο των ShowMiz καταλαβα ποιους εχει αποφασισει να σπρωξει η εταιρια σαν tag...To finisher του Big Slow με την δεξια γροθια παιζει να ειναι οτι πιο γελοιο εχει υπαρξει στην ιστορια του wrestling.

10 divas tag team match

Eνταξει να'χαμε να λεγαμε αλλα προσωπικα οταν η Vickie ανεβηκε για frogsplash ανατριχιασα...RIP Eddie.
MITB
Kαλουτσικο ηταν,λιγο καλυτερο απ'το περσινο.Η εκπληξη με τον νικητη ηταν απροσμενη...
Συμπαθω τον Swagger αλλα δεν νομιζω οτι ηταν η ωρα του παντως.
ΗΗΗ vs Sheamus
Στον αγωνα κοιμομουν και απλα περιμενα το τελος ελπιζοντας ο ΗΗΗ να δειξει μεγαλοψυχια.Ματαια...Αδιορθωτος.

CM-Punk vs Rey Mysterio

Οσο τους αφησαν ηταν ματσαρα,αναμενομενο αποτελεσμα.Για να δουμε την συνεχεια...
Tibiase vs Rhodes vs Orton
Καλυτερο απ'οτι περιμενα...Ο Randy σαν face τα σπαει.
Chris Jericho vs Edge
Ματσαρα.Αν και ο χαρακτηρας του Edge δεν μου αρεσει πλεον..Αυτη η εμμονη του με το spear στα προμος τον αδικει ως performer στο μικροφωνο.Μονο αυτη τη λεξη ακουμε πια απ'το στομα του.
Το ματς ηταν πολυ καλο,το spear στο τελος χωρις νοημα ομως.
Τι πανε να βαλουν τον Swagger αναμεσα τους,οτι να'ναι... 68.gif
Cena-Batista
Για τα δεδομενα και των δυο τους καλο.Καποια λαθακια αλλα επειδη το προσπαθησαν θα πω ΟΚ.
Bret vs McMan
Δεν περιμενα με τιποτα οτι θα μπορεσουν να παιξουν 1vs1...Και δυστυχως ειχα δικιο.
Ενταξει ιστορικο ματς αλλα καλυτερα να το αποφευγαμε.
Αγαπω τον Bret αλλα καλυτερα σε αλλο ρολο αν θελει να συνεχισει.
ΗΒΚ-Undertaker
Δεν υπαρχουν λογια...Ξεπερασαν τους εαυτους τους...MUST SEE.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Eνταξει τα ευκολα εμειναν για εμενα...Ακου να κανω starship pain...Θες να σπασω κανα πα'ι'δι; rolleyes.gif


Toτε ωρα να κανω κι εγω το σχολιο μου. Αλλου σοβαρο, αλλου πιο επιθετικο...


QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Αφου και ο Charisma ξερει τα αποτελεσματα ας πω την γνωμη μου.

John Morrison-R-Truth vs ShowMiz
Αγωνας που μπορουσε να βγει καλος αλλα χαντακωθηκε απ'την διαρκεια του.Ενω πιστευα στην νικη των Morrison/Truth μολις ειδα να βγαινουν με ξεχωριστα entrances σε αντιθεση με το ενοποιημενο των ShowMiz καταλαβα ποιους εχει αποφασισει να σπρωξει η εταιρια σαν tag...To finisher του Big Slow με την δεξια γροθια παιζει να ειναι οτι πιο γελοιο εχει υπαρξει στην ιστορια του wrestling.


Εγω σχεδον το ειχα παρει αποφαση απο τη στιγμη που ειδα το τελευταιο Smackdown. Κατα τη γνωμη μου λαθος αποτελεσμα. Τι θα κανουν ο Morrison κι ο R-Truth απο δω και περα? Βλεπω τον R-Truth να πηγαινει στο RAW και ισως να παιξει με το Miz για το US championship. O Morrison oμως?
Και για να μην ξεχαστω: Ηe's the Miz and he's...AWFUL! 68.gif


QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
10 divas tag team match
Eνταξει να'χαμε να λεγαμε αλλα προσωπικα οταν η Vickie ανεβηκε για frogsplash ανατριχιασα...RIP Eddie.


Καλα εκει το παρακαναν. Αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι την αποδοκιμαζαν απ την πρωτη μερα, οπως και γιατι αποδοκιμαζεται τοσο ο Chavo οταν παει να κανει το frogsplash.

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
MITB
Kαλουτσικο ηταν,λιγο καλυτερο απ'το περσινο.Η εκπληξη με τον νικητη ηταν απροσμενη...
Συμπαθω τον Swagger αλλα δεν νομιζω οτι ηταν η ωρα του παντως.


Εμενα με απογοητευσε το ματς. Και δεν εφταιγαν οι συμμετεχοντες, αλλα το γεγονος οτι 10 ατομα ειναι παρα πολλα. Πρεπει ολοι να κανουν κατι και δε μενει πραγματικα χωρος και χρονος γι αυτους που μπορουν να κανουν το κατι παραπανω. Μεχρι κι ο Shelton εμοιαζε να περισσευει σε αυτο το ματς, γιατι πολλα απ αυτα που εκανε μπορουσαν να τα κανουν κι αλλοι, ενω δεν προλαβε να κανει αυτα που μπορει μονο αυτος.
Η "συμπαθεια μου" ο ΜακΚατσικης τι ακριβως εκανε σ αυτο το ματς? Περασε και δεν ακουμπησε. Καλυτερα να τον αφηναν σπιτι του. Οσο για το νικητη, τα εγραψα και χτες. Μεχρι και μιση ωρα μετα απο το τελος του ματς αναρωτιομουν μονος μου "πανε καλα? ο Jack Swagger Mr Money in the Bank???". Θα γραψω κι αλλα παρακατω...

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
ΗΗΗ vs Sheamus
Στον αγωνα κοιμομουν και απλα περιμενα το τελος ελπιζοντας ο ΗΗΗ να δειξει μεγαλοψυχια.Ματαια...Αδιορθωτος.


Κι εγω καπως ετσι το ειδα, επρεπε να κερδισει ο Sheamus, αυτος το ειχε αναγκη. Ηταν το Νο2 ματς που τελειωσε με λαθος νικητη κατα τη γνωμη μου(Νο1 ηταν το απο πανω)

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
CM-Punk vs Rey Mysterio
Οσο τους αφησαν ηταν ματσαρα,αναμενομενο αποτελεσμα.Για να δουμε την συνεχεια...


Ωραιο ματς, κι εγω ελπιζω οτι θα δουμε συνεχεια.

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Tibiase vs Rhodes vs Orton
Καλυτερο απ'οτι περιμενα...Ο Randy σαν face τα σπαει.


Θα την πω την κακια, γιατι δεν κρατιεμαι. Τους εθαψε κι αυτους ο Γιος του Καουμποι. Κι ευτυχως ο Τεντ βγαινει και με τη ζωνη του Million Dollar champion πια. Ο δε Cody ουτε στο Superstars δε χωραει? Οχι οτι ενθουσιαζομαι με τον Cody(αντιθετα ο DiBiase μ αρεσει περισσοτερο), αλλα απο αντιπαλος της DX στο πουθενα μεσα σε 6 μηνες παει πολυ...

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Chris Jericho vs Edge
Ματσαρα.Αν και ο χαρακτηρας του Edge δεν μου αρεσει πλεον..Αυτη η εμμονη του με το spear στα προμος τον αδικει ως performer στο μικροφωνο.Μονο αυτη τη λεξη ακουμε πια απ'το στομα του.
Το ματς ηταν πολυ καλο,το spear στο τελος χωρις νοημα ομως.
Τι πανε να βαλουν τον Swagger αναμεσα τους,οτι να'ναι... 68.gif


Πολυ ωραιο ματς. Το δευτερο καλυτερο μετα απο το αναμενομενα καλυτερο.
Λαθος τελειωμα ομως κατα τη γνωμη μου. Η ιστορια περιστρεφεται γυρω απ την επιστροφη του Edge. Του face Edge με το spear. Kαι το ματς τελειωνει με νικη του Jericho και με spear στο τραπεζι οταν ο αγωνας εχει τελειωσει?
Οσο για το Swagger...απο που να αρχισω? Οτι μας τον σπρωχνουν για πρωταθλητη απο το πουθενα? Απ το οτι δεν εχει καμια σχεση σε αυτη την ιστορια? Αν ηθελαν να συνεχισουν την ιστορια με αυτο τον τροπο, ενα ατομο ηταν ΤΟ καταλληλο γι αυτο το ρολο: o Christian. Ο Swagger χρειαζεται τουλαχιστον ενα 6μηνο για να πεισει σαν υποψηφιος πρωταθλητης. Η πρωτη μου σκεψη οταν κερδισε το ΜΙΤΒ ηταν οτι θα πρεπε να υπερασπιστει τη βαλιτσα και να τη χασει. Και θα πρεπει να πειστω οτι ειναι στο επιπεδο του Edge και του Jericho?

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Cena-Batista
Για τα δεδομενα και των δυο τους καλο.Καποια λαθακια αλλα επειδη το προσπαθησαν θα πω ΟΚ.


Καλα τα πηγαν, ωραιο ματς ηταν. Ηταν αγωνας δυναμης, οπως και το Triple H vs Sheamus. Hταν ομως καλυτερο απο το ματς του Triple H.

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
Bret vs McMan
Δεν περιμενα με τιποτα οτι θα μπορεσουν να παιξουν 1vs1...Και δυστυχως ειχα δικιο.
Ενταξει ιστορικο ματς αλλα καλυτερα να το αποφευγαμε.
Αγαπω τον Bret αλλα καλυτερα σε αλλο ρολο αν θελει να συνεχισει.


Για event της Wrestlemania ηταν καλο. Για αγωνας ομως... Βασικα δεν ηταν καν αγωνας. Ηταν αυτο που ειπε ο Miz μια μερα μετα. 25-on-1 handicap match. Το μονο που μπορω να βρω ειναι οτι ηταν η εκδικηση του Bret Hart για αυτο που ειχε υποστει στην πραγματικοτητα απο το Vince.
Καπου διαβασα οτι αυτο το ματς ηταν το τελος του χαρακτηρα Mr McMahon. Ισως ηταν η σωστη στιγμη να γινει αυτο. Ο χαρακτηρας αυτος ειχε ξεκινησει με το Montreal Screwjob και τελειωνει με την εκδικηση του Bret.

QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 01:05 ) *
ΗΒΚ-Undertaker
Δεν υπαρχουν λογια...Ξεπερασαν τους εαυτους τους...MUST SEE.


Θα το χαρακτηριζα ισαξιο με το περσινο ματς(που περσι το χαρακτηριζα ως το καλυτερο που ειχα δει ποτε). Οχι τοσο για το ιδιο το ματς, αλλα για την ατμοσφαιρα που ειχε κατι το μεγαλοπρεπες, το μοναδικο. Ηταν αλλωστε το τελευταιο ματς του Shawn Michaels. Περσι ομως εδωσαν σε καποια σημεια την εντυπωση οτι ο ΗΒΚ θα κερδιζε. Φετος δε με επεισαν σχεδον ποτε.

Για αλλη μια φορα παντως ο ηχος του γκονγκ εκλεισε τη Wrestlemania. 18-0 και η καταμετρηση συνεχιζεται.
Θα το γραψω απο τωρα που ειναι νωρις και θα το γραψω ευθεως(οχι υπονοωντας το ή σε pm οπως εκανα με την αποχωρηση του ΗΒΚ, που την προεβλεπα απο το φθινοπωρο). Δε θα μου κανει εντυπωση αν ο Undertaker αποσυρθει κι αυτος φετος. Το Νοεμβριο στο Survivor Series, που ισως να λεγεται καπως αλλιως, οταν θα κλεινει 20 χρονια στο WWE. Και μετα επιστρεψει για αλλα 2 ματς στις επομενες Wrestlemania για να φτασει στο 20-0.
morrison
Θα συμφωνουσαμε σε ολα αν δεν τα εβαζες και παλι με τον Γιο του Καουμποι...
Αληθεια πιστευεις οτι η αξια των Rhodes/Dibiase ειναι για παραπανω απο το να τζομπαρουν στο τελος της καρτας;Εδω η ουρα που περιμενει για ευκαιρια ειναι αναριθμητη και μας πειραζει οτι κοπηκε το push των παιδιων του μπαμπα;
Για μενα το αποτελεσμα στην Μανια για το συγκεκριμενο ματς ηταν ακριβως αυτο που επρεπε για το λογο οτι δεν βλεπω μελλον στο διδυμο...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 7 2010, 20:45 ) *
Θα συμφωνουσαμε σε ολα αν δεν τα εβαζες και παλι με τον Γιο του Καουμποι...
Αληθεια πιστευεις οτι η αξια των Rhodes/Dibiase ειναι για παραπανω απο το να τζομπαρουν στο τελος της καρτας;Εδω η ουρα που περιμενει για ευκαιρια ειναι αναριθμητη και μας πειραζει οτι κοπηκε το push των παιδιων του μπαμπα;
Για μενα το αποτελεσμα στην Μανια για το συγκεκριμενο ματς ηταν ακριβως αυτο που επρεπε για το λογο οτι δεν βλεπω μελλον στο διδυμο...


Για τον Rhodes δε διαφωνω. Ο DiBiase με πειθει περισσοτερο ομως. Και για να τον βαλουν να παιξει και σε ταινια μαλλον θα πειθει και το Βινς. Εγω θα κραζω 3 ανθρωπους
1)To Γιο του Καουμποι μεχρι να παρει πρωταθλημα ο Κofi(ή ο Kennedy που ομως δε θα ξαναγυρισει)
2)Το McIntyre μεχρι να χασει απ το Hornswoggle
3)To Μichael Hayes μεχρι να ξαναβγει μαυρος πρωταθλητης στο SD!

Στο κατω κατω το push των παιδιων του μπαμπα κοπηκε απο ενα αλλο παιδι του μπαμπα, οχι απο κανενα Shawn Michaels...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 7 2010, 21:40 ) *
Για τον Rhodes δε διαφωνω. Ο DiBiase με πειθει περισσοτερο ομως. Και για να τον βαλουν να παιξει και σε ταινια μαλλον θα πειθει και το Βινς. Εγω θα κραζω 3 ανθρωπους
1)To Γιο του Καουμποι μεχρι να παρει πρωταθλημα ο Κofi(ή ο Kennedy που ομως δε θα ξαναγυρισει)
2)Το McIntyre μεχρι να χασει απ το Hornswoggle
3)To Μichael Hayes μεχρι να ξαναβγει μαυρος πρωταθλητης στο SD!

Στο κατω κατω το push των παιδιων του μπαμπα κοπηκε απο ενα αλλο παιδι του μπαμπα, οχι απο κανενα Shawn Michaels...

Ο Ραντυ φταιει που δεν παιρνει ο Κοφι πρωταθλημα;
Iσα ισα η μονη main eventing περιοδος του Κοφι και των Ροουντς/Ντιμπιασι ηταν αυτη που συναναστρεφονταν σεναριακα με τον Ραντυ,ετσι ή αλλιως...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 8 2010, 02:11 ) *
Ο Ραντυ φταιει που δεν παιρνει ο Κοφι πρωταθλημα;
Iσα ισα η μονη main eventing περιοδος του Κοφι και των Ροουντς/Ντιμπιασι ηταν αυτη που συναναστρεφονταν σεναριακα με τον Ραντυ,ετσι ή αλλιως...


Ναι, αλλα απ τη στιγμη που ειχε νευρα ο ΓτΚ αλλαξε ολη η σταση του WWE απεναντι του. Για τους αλλους δυο θα περιμενω να δω πως θα εξελιχθουν. Αν ομως καποιος απ τους δυο(που μαλλον θα ταν ο ΓτΕ) μπορουσε να προωθηθει, επρεπε να κερδισει στη Wrestlemania. Το ιδιο ισχυει και για το Sheamus, αλλα αυτος ειναι και πρωην πρωταθλητης κι αυτο τον διατηρει καπως ψηλα σε στατους.
Σαν face δε με πειθει ο Orton. Ισως γιατι τον θεωρω heel στην πραγματικη ζωη...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 8 2010, 19:10 ) *
Ναι, αλλα απ τη στιγμη που ειχε νευρα ο ΓτΚ αλλαξε ολη η σταση του WWE απεναντι του. Για τους αλλους δυο θα περιμενω να δω πως θα εξελιχθουν. Αν ομως καποιος απ τους δυο(που μαλλον θα ταν ο ΓτΕ) μπορουσε να προωθηθει, επρεπε να κερδισει στη Wrestlemania. Το ιδιο ισχυει και για το Sheamus, αλλα αυτος ειναι και πρωην πρωταθλητης κι αυτο τον διατηρει καπως ψηλα σε στατους.
Σαν face δε με πειθει ο Orton. Ισως γιατι τον θεωρω heel στην πραγματικη ζωη...

Και πως ξερουμε οτι τα νευρα του Ραντυ ηταν η αιτια;Eιμαστε σιγουροι;
Ποσες φορες εχουμε δει να σταματαει το push ανερχομενων παλαιστων χωρις λογο;Πολλες,αρα...
Εγω ξερω οτι αυτους τους τρεις ο Ραντυ τους ανεβασε...Οπως ανεβασε ο Cena τον Sheamus,για να τον θαψει μεχρι τωρα ο ΗΗΗ.

Εχεις δικιο...Σαν καθαρος face δεν θα με επειθε ουτε εμενα ο Ορτον.Δεν ειναι τετοιος ομως...Την Δευτερα παει να κανει RKO στον Cena αλλα βολευτηκε και με τον Swagger...Mια χαρα απροβλεπτος παραμενει,στα ορια του Face και του Heel.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 8 2010, 19:34 ) *
Και πως ξερουμε οτι τα νευρα του Ραντυ ηταν η αιτια;Eιμαστε σιγουροι;
Ποσες φορες εχουμε δει να σταματαει το push ανερχομενων παλαιστων χωρις λογο;Πολλες,αρα...
Εγω ξερω οτι αυτους τους τρεις ο Ραντυ τους ανεβασε...Οπως ανεβασε ο Cena τον Sheamus,για να τον θαψει μεχρι τωρα ο ΗΗΗ.

Εχεις δικιο...Σαν καθαρος face δεν θα με επειθε ουτε εμενα ο Ορτον.Δεν ειναι τετοιος ομως...Την Δευτερα παει να κανει RKO στον Cena αλλα βολευτηκε και με τον Swagger...Mια χαρα απροβλεπτος παραμενει,στα ορια του Face και του Heel.


Oχι, δεν ειμαστε σιγουροι. Εχουμε ομως το κακο προηγουμενο του Mr Kennedy. Eκει φαινεται οτι ηταν κι αλλοι που εβαλαν το χερι τους βεβαια(Cena ισως) και ειπαν εναν κακο λογο. Η ειρωνια ειναι οτι ο Kennedy ηταν επικινδυνος για να τραυματισει καποιον(ειχε ηδη τραυματισει 2 ατομα σοβαρα), παραλιγο να τραυματισει τον Orton στο σημειο που ειχε τραμυατιστει στο παρελθον, αλλα ο πραγματικος τραυματισμος εγινε σε αγωνα με τον Triple H. Μηπως κι ο Triple H ειναι επικινδυνος? rolleyes.gif
Τωρα που ειπες Swagger... Θυμασαι οτι περσι ενω υπηρχε ECW Championship δεν εγινε αγωνας στη Wrestlemania? Λεγεται οτι ο λογος ηταν οτι ο Βινς δεν εμεινε ικανοποιημενος απο το Swagger στον αγωνα του εναντιον του Finlay στο No Way Out και γι αυτο τον αφησε εκτος της καρτας. Κι ενα χρονο μετα του δινει ενα ρολο που ανηκε δικαιωματικα λογω παρελθοντος στον Christian και τον κανει πρωταθλητη απο το πουθενα...
captain charisma
QUOTE
Συμφωνω σε ολα. Για να ανταποδωσω τη στηριξη σου ευχομαι ο Christian να παρει τον τιτλο συντομα! smiley.gif


με αφορμη αυτο το σχολιο σου ηθελα να πω τα εξης αλλα στο καταλληλο τοπικ..
αν ο κριστιαν παρει τη ζωνη εγω θα γινω αστροναυτης..
αφου δεν πηρε τη ζωνη στο mitb πιστευω οτι δεν θα του τη δωσουν ποτε, ενω εχει τα προσοντα για πρωταθλητης..εδω εχουν παρει τη ζωνη κατι τυχαιοι οπως ο μεγαλος χαλιας..ο κριστιαν γιατι οχι?
παντως ενα καλο παρατηρω οτι προωθουν τους νεους στο wwe οπως ο σουαγερ ο σιμους ο μακμαιμου και αυτο ειναι καλο.
morrison
QUOTE(captain charisma @ Apr 17 2010, 00:13 ) *
με αφορμη αυτο το σχολιο σου ηθελα να πω τα εξης αλλα στο καταλληλο τοπικ..
αν ο κριστιαν παρει τη ζωνη εγω θα γινω αστροναυτης..
αφου δεν πηρε τη ζωνη στο mitb πιστευω οτι δεν θα του τη δωσουν ποτε, ενω εχει τα προσοντα για πρωταθλητης..εδω εχουν παρει τη ζωνη κατι τυχαιοι οπως ο μεγαλος χαλιας..ο κριστιαν γιατι οχι?
παντως ενα καλο παρατηρω οτι προωθουν τους νεους στο wwe οπως ο σουαγερ ο σιμους ο μακμαιμου και αυτο ειναι καλο.

Θα συμφωνησω για τον Christian.Εδω στο Superstars τον βαλανε να παιξει με τον Chavo...
Εναν Chavo που μπορει να μου αρεσει σαν παλαιστης αλλα σεναριακα χρησιμοποιειται συνηθως για να τις τρωει απ'τον ακατανομαστο νανο...Τωρα τι μπορει να προσφερει στον Καναδο ενα ματς με τον Chavo ενας Θεος ξερει...Κριμα...Θαψιμο...

Καλο ειναι να προωθουνται οι νεοι και ολοι το ζητουσαμε αυτο...Αλλα να υπαρχει και ενα χτισιμο βρε παιδακι μου...
Αυριο θα μας πεταξουν πρωταθλητη καναν R-Truth απο το πουθενα και εμεις θα πρεπει να λεμε ''πω,πω τι ωραια εκπληξη'';
Εν τω μεταξυ το θαψιμο που τρωει ο Morrison δεν λεγεται...Ειναι ο καλυτερος σου παλαιστης μεσα στο ρινγκ ,δωσ'του μια ευκαιρεια για ΕΝΑ σοβαρο feud...Aπο τοτε που εφυγε απ'το ECW εχει να κανει τετοιο...Νισαφι πια...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 17 2010, 02:23 ) *
Καλο ειναι να προωθουνται οι νεοι και ολοι το ζητουσαμε αυτο...Αλλα να υπαρχει και ενα χτισιμο βρε παιδακι μου...
Αυριο θα μας πεταξουν πρωταθλητη καναν R-Truth απο το πουθενα και εμεις θα πρεπει να λεμε ''πω,πω τι ωραια εκπληξη'';
Εν τω μεταξυ το θαψιμο που τρωει ο Morrison δεν λεγεται...Ειναι ο καλυτερος σου παλαιστης μεσα στο ρινγκ ,δωσ'του μια ευκαιρεια για ΕΝΑ σοβαρο feud...Aπο τοτε που εφυγε απ'το ECW εχει να κανει τετοιο...Νισαφι πια...


Δεν το ειδαμε αυτο μολις πριν λιγες εβδομαδες με το Swagger? Για μενα ολη αυτη η ιστορια ειναι ανεκδοτο! Μπορει ο Swagger να εχει ικανοτητες μεσα στο ρινγκ, αλλα ηρθε κυριολεκτικα απο το πουθενα, γιατι τον τελευταιο καιρο στο RAW δεν εκανε τιποτα. Και οχι μονο κερδισε το MITB, αλλα πηρε και τον τιτλο μεσα σε 5 μερες! Αυτο ηταν χειροτερο κι απ τον τιτλο του Sheamus. Τουλαχιστον ο Sheamus ηταν λιγο καιρο στο WWE, αλλα ηταν απ την αρχη σε ανοδικη πορεια(εστω κι αν η μεγαλυτερη του νικη σε singles match πριν τον τιτλο ηταν εναντιον του Goldust). O Swagger ξεκινησε καλα(υπερβολικα καλα μαλιστα) και συνεχισε εχοντας ρολο κομπαρσου στο RAW, μεχρι που μεσα σε 5 μερες εγινε πρωταθλητης.
Στο Extreme Rules παιζει ο Swagger με τον Orton για τον τιτλο. Ως τωρα δεν εχω περασει στο fast forward ματς απο PPV αλλα εδω ισως το κανω! Μπορει ο αγωνας να βγει καλος, αλλα σεναριακα δε μου λεει απολυτως τιποτα. Ουτε ιστορια υπαρχει απο πισω και οι δυο αντιπαλοι δε με πειθουν. Ο μεν Orton δε με πειθει ως face, ο δε Swagger δε με πειθει ως πρωταθλητης. Χωρια που ο ενας ειναι στο RAW κι ο αλλος ειναι πια στο Smackdown και δεν εχουν καμια σχεση μεταξυ τους. Μονο αν ο Orton παει την επομενη μερα στο Smackdown... Αλλα γιατι να γινει face αν προκειται να αλλαξει και σοου? Μια αλλαγη ειναι αρκετη για να τον ανανεωσει.
Οσο για το Morrison, ειναι το κλασικο παραδειγμα του "δεν εχω τι να τον κανω". Δεν μπορουν να τον γυρισουν πισω στο ΙC γιατι θα ειναι πισωγυρισμα, δεν μπορουν να τον στειλουν στο World Championship γιατι προφανως δεν τον θεωρουν ετοιμο, δε θελουν να τον βαλουν να κανει jobbing γιατι προφανως θελουν να τον προωθησουν αργοτερα, αλλα δεν ξερουν πως. Οταν καποιος αυτη την περιοδο δεν εχει κατι συγκεκριμενο να κανει, μυριζει αλλαγη μεσω ντραφτ. Αλλα αν παει στο RAW θα ειναι κακο για την καριερα του. Θα βρεθει να κοντραρεται με το Miz για το US championship, κι ενω ο Miz ειναι κι αυτος σε ανοδο και δυσκολα θα καταφερει να κανει το κατι παραπανω(αυτο το κατι παραπανω ειναι βημα οταν εισαι στο SD! και αλμα οταν εισαι στο RAW). Θελω να πιστευω οτι θα δουμε μια καλη ιστορια και κοντρα με το CM Punk οταν τελειωσει η ιστορια με το Mysterio.
morrison
Συμφωνω περι υπερβολικης δοσης εκπληξης με τον Swagger αλλα δεν συμφωνω οτι το ματς με τον Orton ειναι για fast forward.
Πρωτη φορα οι δυο τους σε PPV oποτε ειναι ματς που δεν με αφηνει αδιαφορο παρ'ολο που σεναριακα δεν ειναι ακομα καλα στημενο...Ας δουμε που το πανε ομως...Για fast forward ειναι για μενα χιλιοπαιγμενα σεναρια τυπου HHH vs Orton ας πουμε...
Εχεις δικιο με τον Guru Of Greatness αλλα κατι πρεπει να γινει,δεν παει αλλο... Ας του εδιναν για αντιπαλο εναν μετριο heel ισα να ανοιγει την καρτα σε ενα PPV...Αλλα δωστε του ενα feud,οποιοδηποτε,να δουμε τι ψαρια θα πιασει εν τελει...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 20 2010, 02:45 ) *
Συμφωνω περι υπερβολικης δοσης εκπληξης με τον Swagger αλλα δεν συμφωνω οτι το ματς με τον Orton ειναι για fast forward.
Πρωτη φορα οι δυο τους σε PPV oποτε ειναι ματς που δεν με αφηνει αδιαφορο παρ'ολο που σεναριακα δεν ειναι ακομα καλα στημενο...Ας δουμε που το πανε ομως...Για fast forward ειναι για μενα χιλιοπαιγμενα σεναρια τυπου HHH vs Orton ας πουμε...
Εχεις δικιο με τον Guru Of Greatness αλλα κατι πρεπει να γινει,δεν παει αλλο... Ας του εδιναν για αντιπαλο εναν μετριο heel ισα να ανοιγει την καρτα σε ενα PPV...Αλλα δωστε του ενα feud,οποιοδηποτε,να δουμε τι ψαρια θα πιασει εν τελει...


Μα σου ειπα οτι το ματς μπορει να βγει καλο. Απλα δεν εχει κατι που να με τραβηξει να το δω. Κι επειδη δεν εχω fast forward σε κατεβασμενο βιντεο στον υπολογιστη, μαλλον θα παει για skip. Κι ας κερδισει οποιος θελει ωστε να χασει απο τον Edge.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 20 2010, 18:13 ) *
Απλα δεν εχει κατι που να με τραβηξει να το δω.

Κατι ιδιαιτερο σεναριακα που θα του δωσει κατι παραπανω συμφωνω οτι δεν εχει,απλα εγω δεν το εχω για ff.
Eν τω μεταξυ ερχεται Extreme Rules ppv χωρις ουτε ενα extreme ματς,2.5 ενδιαφεροντα ματς και αυτο ειναι ολο,χαλια...
Και αν σκεφτω ποσο καλυτερο μου φανηκε το Impact απο το Raw την περασμενη Δευτερα απορω γιατι βλεπω ακομα αυτο το προιον...
Επισης ανακοινωθηκαν 7 απολυσεις χτες,μεταξυ των ονοματων που εφυγαν και ο Benjamin...Καλυτερα,δεν ειχε νοημα να τον κρατανε...Μακαρι να παει ΤΝΑ...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 23 2010, 19:40 ) *
Κατι ιδιαιτερο σεναριακα που θα του δωσει κατι παραπανω συμφωνω οτι δεν εχει,απλα εγω δεν το εχω για ff.
Eν τω μεταξυ ερχεται Extreme Rules ppv χωρις ουτε ενα extreme ματς,2.5 ενδιαφεροντα ματς και αυτο ειναι ολο,χαλια...
Και αν σκεφτω ποσο καλυτερο μου φανηκε το Impact απο το Raw την περασμενη Δευτερα απορω γιατι βλεπω ακομα αυτο το προιον...
Επισης ανακοινωθηκαν 7 απολυσεις χτες,μεταξυ των ονοματων που εφυγαν και ο Benjamin...Καλυτερα,δεν ειχε νοημα να τον κρατανε...Μακαρι να παει ΤΝΑ...


Kατ αρχην μεχρι αυριο πιστευω να εχω ανεβασει προβλεψεις. Δε με τραβαει ιδιαιτερα ολοκληρο το PPV βεβαια και ειναι κριμα να ακολουθειται η Wrestlemania απο ενα τοσο αδυναμο γεγονος.
Οσο για τις απολυσεις, το σοκ δεν ηταν φυσικα ο Shelton(που μαλλον θα παει στο ΤΝΑ, τουλαχιστον εγω ετσι πιστευω) αλλα η Mickie James απο το πουθενα! Οσο για τους αλλους, Slam Master J, Kung Fu Naki & Jimmy Wang Yang ηταν jobbers με ελαχιστο τηλεοπτικο χρονο, ο Mike Knox ειχε επισης λιγο χρονο τελευταια και ολοι τους μπορουν να αντικατασταθουν με την επεκταση των ροστερ μετα το τελος του ECW(+την προσθηκη καποιων απ τους ρουκις του NXT), ενω η Katie Lea ειχε κι αυτη ελαχιστη χρησιμοποιηση τον τελευταιο καιρο και κριθηκε οτι περισσευε(αν οι divas πηγαιναν ολες σε ενα σοου με εναν τιτλο, θα συμφωνουσα, για τωρα δεν ξερω).
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 23 2010, 21:13 ) *
Kατ αρχην μεχρι αυριο πιστευω να εχω ανεβασει προβλεψεις. Δε με τραβαει ιδιαιτερα ολοκληρο το PPV βεβαια και ειναι κριμα να ακολουθειται η Wrestlemania απο ενα τοσο αδυναμο γεγονος.
Οσο για τις απολυσεις, το σοκ δεν ηταν φυσικα ο Shelton(που μαλλον θα παει στο ΤΝΑ, τουλαχιστον εγω ετσι πιστευω) αλλα η Mickie James απο το πουθενα! Οσο για τους αλλους, Slam Master J, Kung Fu Naki & Jimmy Wang Yang ηταν jobbers με ελαχιστο τηλεοπτικο χρονο, ο Mike Knox ειχε επισης λιγο χρονο τελευταια και ολοι τους μπορουν να αντικατασταθουν με την επεκταση των ροστερ μετα το τελος του ECW(+την προσθηκη καποιων απ τους ρουκις του NXT), ενω η Katie Lea ειχε κι αυτη ελαχιστη χρησιμοποιηση τον τελευταιο καιρο και κριθηκε οτι περισσευε(αν οι divas πηγαιναν ολες σε ενα σοου με εναν τιτλο, θα συμφωνουσα, για τωρα δεν ξερω).

Kαλα δεν ηταν ακριβως απο το πουθενα η απολυση της Mickie...Θυμασαι που λεγαμε περι υποβιβασμου στο Smackdown;
Πιο μεγαλη εκπληξη ηταν για μενα η απολυση της Maria πριν λιγο καιρο...
Κατα τα αλλα ναι,σαν ονομα στην κατηγορια της ειναι παραπανω απο τον συμπαθη Shelton...
Του χρονου MITB χωρις Shelton;Δεν γινονται αυτα... rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Επειδη λογω πανεληνιων ειχα μεινει πισω σε οτι εχει να κανει με το σοου,σε δεκα λεπτακια που θα ναι ετοιμο το WrestleMania 26 και αφου το δω θα σας πω αποψη αν και εμαθα πανω κατω τι εγινε και δεν τρελαθηκα..
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 23 2010, 21:23 ) *
Kαλα δεν ηταν ακριβως απο το πουθενα η απολυση της Mickie...Θυμασαι που λεγαμε περι υποβιβασμου στο Smackdown;
Πιο μεγαλη εκπληξη ηταν για μενα η απολυση της Maria πριν λιγο καιρο...
Κατα τα αλλα ναι,σαν ονομα στην κατηγορια της ειναι παραπανω απο τον συμπαθη Shelton...
Του χρονου MITB χωρις Shelton;Δεν γινονται αυτα... rolleyes.gif


Ναι, αλλα κακα τα ψεματα, η Mickie James ηταν κατι σαν τον Triple H των divas. Εστω σαν τον Batista σε αναλογια ονοματος. Πως θα φαινοταν αν ξαφνικα τερματιζαν το συμβολαιο του Batista?
Για το Shelton αυτη ηταν η σκεψη που εκανα κι εγω. Λες του χρονου να μη γινει ΜΙΤΒ? Και στο PPV του Ιουλιου τι θα γινει?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2010, 02:23 ) *
Εστω σαν τον Batista σε αναλογια ονοματος. Πως θα φαινοταν αν ξαφνικα τερματιζαν το συμβολαιο του Batista?

Για πες αλευρι... wink.gif

captain charisma
για το μπατιστα κατι διαβασα οτι ηθελε αυτο το καιρο να συμμετεχει σε μια ταινια αλλα του φαγε τη θεση του ο παικταρας και σκεφτεται να μην ανανεωσει με το wwe λογο αυτου του γεγονοντος..δν ξερω ποσο ισχυουν αυτα...

και στη τελικη καλυτερα να φυγει..αφου δεν μπορει πια το παλικαρι...
morrison
QUOTE(captain charisma @ Apr 24 2010, 03:08 ) *
για το μπατιστα κατι διαβασα οτι ηθελε αυτο το καιρο να συμμετεχει σε μια ταινια αλλα του φαγε τη θεση του ο παικταρας και σκεφτεται να μην ανανεωσει με το wwe λογο αυτου του γεγονοντος..δν ξερω ποσο ισχυουν αυτα...

και στη τελικη καλυτερα να φυγει..αφου δεν μπορει πια το παλικαρι...

Ακριβως...Και να μην τον στειλουν καιρος να φυγει μονος του...
Βασικα παντα το παραπονο του Dave ειναι οτι δεν προωθηθηκε αρκετα απο την εταιρεια για να γινει star και εκτος αυτης...Δεν του κανανε ταινιες οπως του Cena,δεν τον καλουνε οι εκπομπες οπως τον ΗΗΗ,ειναι φαλτσος και δεν μπορει να φτιαξει ενα γκρουπ οπως ο Jericho...The animal Batista ξεκινησε,the animal θα τελειωσει...Καμια εξελιξη...
Αν ισχυει αυτο(το διαβασα και εγω)πρεπει να εγινε Τουρκος ο Ελληνοφιλιπινεζος...
Ελα και εσυ στο ΤΝΑ να σε μανατζαρει ο Flair οπως παλια! rolleyes.gif
captain charisma
ο μπατιστα εκτος απο κινησεις της προκοπης, δεν εχει τα mic skills που εχουν οι σενα παιχνιδης και τζερικο μονο μουσκουλα εχει(ας ειναι καλα η αναβολα που παιρνει)...οταν παει να μιλησει, με το ζορι λεει μια ολοκληρωμενη προταση χωρις να κοπιασει...ειχε και μικρη συμμετοχη σε σειρες οπως το smallvile και σε μια ταινια αλλα δν θυμαμαι ποια..
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Apr 24 2010, 03:02 ) *
Για πες αλευρι... wink.gif



QUOTE(captain charisma @ Apr 24 2010, 03:08 ) *
για το μπατιστα κατι διαβασα οτι ηθελε αυτο το καιρο να συμμετεχει σε μια ταινια αλλα του φαγε τη θεση του ο παικταρας και σκεφτεται να μην ανανεωσει με το wwe λογο αυτου του γεγονοντος..δν ξερω ποσο ισχυουν αυτα...

και στη τελικη καλυτερα να φυγει..αφου δεν μπορει πια το παλικαρι...


Τα ξερω αυτα για τον Batista, αλλα ειναι διαφορετικο απ την περιπτωση Mickie James γιατι αυτος αν φυγει, θα φυγει μονος του. Εγω παντως τον βλεπω να κερδιζει αυριο τον τιτλο. Οπως ειχε γινει και με τον Jeff Hardy περσι πριν ληξει το συμβολαιο του...
Με λιγα λογια οι προβλεψεις μου για αυριο ειναι(οι νικητες με bold):
Batista vs John Cena-γιατι κι ο Cena μπορει να εχει γυρισματα και ισως θελουν να τον δελεασουν(τον Batista) για να ανανεωσει
Jack Swagger vs Randy Orton-μπας και πεισουν κανεναν οτι ο Swagger ειναι ετοιμος για πρωταθλητης(και οτι ο Orton δε θα τον θαψει κι αυτον... rolleyes.gif )
Edge vs Chris Jericho-ωρα για ρεβανς και...spear!
Triple H vs Sheamus-γιατι ολοι θα περιμενουν το αντιθετο
CM Punk vs Rey Mysterio-δε νομιζω να μεινει χωρις μαλλια ο Punk
Shad vs JTG-αυτον δειχνουν να θελουν να προωθησουν περισσοτερο
Beth Phoenix vs Michelle McCool-δεν ξερω γιατι, απλα δε μου καθεται καλα μια νικη της Michelle
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 24 2010, 14:44 ) *
Εγω παντως τον βλεπω να κερδιζει αυριο τον τιτλο. Οπως ειχε γινει και με τον Jeff Hardy περσι πριν ληξει το συμβολαιο του...
Με λιγα λογια οι προβλεψεις μου για αυριο ειναι(οι νικητες με bold):
Batista vs John Cena-γιατι κι ο Cena μπορει να εχει γυρισματα και ισως θελουν να τον δελεασουν(τον Batista) για να ανανεωσει
Jack Swagger vs Randy Orton-μπας και πεισουν κανεναν οτι ο Swagger ειναι ετοιμος για πρωταθλητης(και οτι ο Orton δε θα τον θαψει κι αυτον... rolleyes.gif )
Edge vs Chris Jericho-ωρα για ρεβανς και...spear!
Triple H vs Sheamus-γιατι ολοι θα περιμενουν το αντιθετο
CM Punk vs Rey Mysterio-δε νομιζω να μεινει χωρις μαλλια ο Punk
Shad vs JTG-αυτον δειχνουν να θελουν να προωθησουν περισσοτερο
Beth Phoenix vs Michelle McCool-δεν ξερω γιατι, απλα δε μου καθεται καλα μια νικη της Michelle

Συμφωνω για τα υπολοιπα και παω σε αυτα που ισως δουμε κατι διαφορετικο απο αυτα που λες...
Δεν βλεπω τον λογο να δωσουν τιτλο στον Dave...Γιατι του τον πηραν στην Μανια τοτε;Εκτος αν η Μανια ειναι το σοου που πρεπει να νικανε τα καλα παιδια...
O Sheamus ΠΡΕΠΕΙ να κερδισει...
O JTG σαν πολλες δεν εχει φαει τελευταια απο τον πρωην παρτενερ του για να χασει σημερα;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.