Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Oct 1 2009, 02:56 ) *
Επίσης θυμάμαι τον British Bulldog, το alter-ego του Τ.W.Is.M και από tag-teams τους Legion of Doom. Όλα αυτά τα έβρισκες στο Μπλεκ!

British Bulldog ενας ακομα παλαιστης που εφυγε νωρις...Γα...το,να μην υπηρχε και αυτη η μαυρη κηλιδα της ιστοριας,τα καθε λογης φαρμακα...
Το alter-ego του T.W.Is.M ποιο ειναι;Τον Kane εννοεις η τον Paul Bearer;
Legion Of Doom,Hart Foundation,Rockers,Demolition,Orient Express αποτελουσαν την ισχυροτερη tag team division που υπηρξε ποτε στο τοτε WWF...
Ναι στο Μπλεκ παρεα με αφισες με τους σταρς.Θυμαμαι καλα και τις ποδοσφαιρικες ιστοριες του,Μπεν Λιπερ:ο τερματοφυλακας-γιατρος ,Ντανι Κιντ με το μαγικο ποδι μετα το ατυχημα κτλ.Ωραιες εποχες...
aegeansheed
QUOTE(john morisson @ Oct 1 2009, 01:25 ) *
Το alter-ego του T.W.Is.M ποιο ειναι;


see avatar... (βγάλε τη photoshopped "γουνίτσα" από τους ώμους του tongue.gif )
morrison
QUOTE(aegeansheed @ Oct 1 2009, 03:43 ) *
see avatar... (βγάλε τη photoshopped "γουνίτσα" από τους ώμους του tongue.gif )

Χα,χα.χα...
Εγω ειχα στο μυαλο μου οτι ο T.W.Is.M ειναι ο ιδιος ο Deadman αρα το alter-ego του ειναι ειτε ο αδερφος του Kane ειτε ο manager και πνευματικος του ελεγκτης-μεντορας Paul Bearer... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 1 2009, 03:25 ) *
British Bulldog ενας ακομα παλαιστης που εφυγε νωρις...Γα...το,να μην υπηρχε και αυτη η μαυρη κηλιδα της ιστοριας,τα καθε λογης φαρμακα...
Το alter-ego του T.W.Is.M ποιο ειναι;Τον Kane εννοεις η τον Paul Bearer;
Legion Of Doom,Hart Foundation,Rockers,Demolition,Orient Express αποτελουσαν την ισχυροτερη tag team division που υπηρξε ποτε στο τοτε WWF...
Ναι στο Μπλεκ παρεα με αφισες με τους σταρς.Θυμαμαι καλα και τις ποδοσφαιρικες ιστοριες του,Μπεν Λιπερ:ο τερματοφυλακας-γιατρος ,Ντανι Κιντ με το μαγικο ποδι μετα το ατυχημα κτλ.Ωραιες εποχες...



QUOTE(aegeansheed @ Oct 1 2009, 03:43 ) *
see avatar... (βγάλε τη photoshopped "γουνίτσα" από τους ώμους του tongue.gif )



QUOTE(john morisson @ Oct 1 2009, 03:54 ) *
Χα,χα.χα...
Εγω ειχα στο μυαλο μου οτι ο T.W.Is.M ειναι ο ιδιος ο Deadman αρα το alter-ego του ειναι ειτε ο αδερφος του Kane ειτε ο manager και πνευματικος του ελεγκτης-μεντορας Paul Bearer... smiley.gif



Μιλατε για λογαριασμο μου χωρις να ειμαι παρων???
Θα σας καταδικασω σε αιωνια δεσμα κατω απο τις πυλες του σκοτους. Kαταχθονιες δυναμεις θα κυριαρχησουν επανω σας και θα καθορισουν τη μοιρα σας, ενω εσεις θα πλανιεστε ασκοπα προσπαθωντας να βρειτε καταφυγιο στην αδυναμια σας. Το μελλον σας ειναι προαποφασισμενο. Ο φοβος θα κυριαρχησει πανω απο ολες τις αισθησεις σας και κανεις δε θα μπορει να σας βοηθησει. You will REST IN PEACE... tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 1 2009, 20:38 ) *
Μιλατε για λογαριασμο μου χωρις να ειμαι παρων???
Θα σας καταδικασω σε αιωνια δεσμα κατω απο τις πυλες του σκοτους. Kαταχθονιες δυναμεις θα κυριαρχησουν επανω σας και θα καθορισουν τη μοιρα σας, ενω εσεις θα πλανιεστε ασκοπα προσπαθωντας να βρειτε καταφυγιο στην αδυναμια σας. Το μελλον σας ειναι προαποφασισμενο. Ο φοβος θα κυριαρχησει πανω απο ολες τις αισθησεις σας και κανεις δε θα μπορει να σας βοηθησει. You will REST IN PEACE... tongue.gif

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ωραιο το εορταστικο Smack σημερα,αξιζει να το δει καποιος μονο και μονο για την εμφανιση καποιων παλιων γνωριμων...
Excuse me!

Tην Κυριακη που μας ερχεται κανει πρεμιερα ενα νεο πολυ ενδιαφερον ppv:Hell In A Cell... Η καρτα:
World Heavyweight Championship (Hell in a Cell)
Undertaker vs. CM Punk

WWE Championship (Hell in a Cell)
John Cena vs. Randy Orton

Hell in a Cell match
D-Generation X vs. Legacy

Intercontinental Championship
John Morrison vs. Dolph Ziggler

Unified Tag Team Championship
Jericho & Big Show vs. Batista & Mysterio

US Championship (Triple Threat match)
Kofi Kingston vs. Miz vs. Jack Swagger

Divas Championship
Mickie James vs. Alicia Fox
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 2 2009, 23:52 ) *
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Ωραιο το εορταστικο Smack σημερα,αξιζει να το δει καποιος μονο και μονο για την εμφανιση καποιων παλιων γνωριμων...
Excuse me!


I said Excuse me! tongue.gif

Aν δεν το ξερεις, μαλλον επανερχεται μονιμα. Δεν ηταν guest εμφανιση.
(δεν εχω δει κανενα εβδομαδιαιο σοου, τωρα μαλλον θα δω RAW και ισως ECW και αυριο Smackdown)

QUOTE(john morisson @ Oct 2 2009, 23:52 ) *
Tην Κυριακη που μας ερχεται κανει πρεμιερα ενα νεο πολυ ενδιαφερον ppv:Hell In A Cell... Η καρτα:
World Heavyweight Championship (Hell in a Cell)
Undertaker vs. CM Punk

WWE Championship (Hell in a Cell)
John Cena vs. Randy Orton

Hell in a Cell match
D-Generation X vs. Legacy

Intercontinental Championship
John Morrison vs. Dolph Ziggler

Unified Tag Team Championship
Jericho & Big Show vs. Batista & Mysterio

US Championship (Triple Threat match)
Kofi Kingston vs. Miz vs. Jack Swagger

Divas Championship
Mickie James vs. Alicia Fox


Aυριο μπες εδω για να δεις τι προβλεπω. Εστω και χωρις να εχω δει τις τελευταιες εξελιξεις στα εβδομαδιαια.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 3 2009, 01:51 ) *
Aν δεν το ξερεις, μαλλον επανερχεται μονιμα. Δεν ηταν guest εμφανιση.

To ξερω αν και δεν ειμαι σιγουρος για τον ρολο της...Αν θα ειναι general manager η απλα...Παντως σιγουρα επενερχεται με νεο (σεναριακο) αμορε...Vickie rules! 69.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 3 2009, 02:02 ) *
To ξερω αν και δεν ειμαι σιγουρος για τον ρολο της...Αν θα ειναι general manager η απλα...Παντως σιγουρα επενερχεται με νεο (σεναριακο) αμορε...Vickie rules! 69.gif


Διαβασα οτι θα ειναι μανατζερ σε στυλ Paul Heyman. Οχι GM.

Για το αλλο που με ρωτησες πρεπει μαλλον να αλλαξεις τις ρυθμισεις των pm γιατι δεν μπορω να σου στειλω απαντηση.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 3 2009, 02:04 ) *
Διαβασα οτι θα ειναι μανατζερ σε στυλ Paul Heyman. Οχι GM.

Για το αλλο που με ρωτησες πρεπει μαλλον να αλλαξεις τις ρυθμισεις των pm γιατι δεν μπορω να σου στειλω απαντηση.

Και πως αλλαζουν οι ρυθμισεις,καμια ιδεα; help.gif
Aν και σιγα σιγα βρισκω απαντηση στο ερωτημα...
morrison
Αρκετα μου αρεσε το νεo intro που εκανε πρεμιερα στο χτεσινo Smackdown...
OnLy_PAS-AthEnS
Ωραιο το επετειακο Σμακ.....Ντουειν Τζονσον θεος απλα.....Τεικερ τρελαα.....
γενικα ωραια στημενο
Επισης τα σπαει απειρα ο Χορνςουαγκλ ¨η οπως λεγεται τεσπα...
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 3 2009, 15:22 ) *
Ωραιο το επετειακο Σμακ.....Ντουειν Τζονσον θεος απλα.....Τεικερ τρελαα.....
γενικα ωραια στημενο
Επισης τα σπαει απειρα ο Χορνςουαγκλ ¨η οπως λεγεται τεσπα...


Δεν υπαρχει αλλος σαν το Rock.
Το περιμενα 3ωρο το επετειακο. Αλλα ο Βινς θελει να δινει τα 3ωρα μονο στο RAW... sad.gif
H σκηνη με το Hornswoggle και τη Maria ειναι μοναδικη! Οσο τον βαζουν να κανει τετοια και οχι να ρεζιλευει τον Τσαβο ειναι πολυ καλος(αν και μια στο τοσο χρειαζεται να το κανουν αυτο σε καποιον/ους). Βεβαια την περασμενη Δευτερα ειδαμε στο RAW μια εξελιξη στο σεναριο και περιμενω να δω πως θα συνεχιστει.
OnLy_PAS-AthEnS
Ακριβως...βεβαια στο επετειακο περιμενα να εμφανιστει λαιβ ο Rock και να πεταξει κανα μπουκετιδιtongue.gif...
Δν πειραζει.....


Hornswoggle μετραει το παλικαρακι...... <3

T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 3 2009, 20:14 ) *
Ακριβως...βεβαια στο επετειακο περιμενα να εμφανιστει λαιβ ο Rock και να πεταξει κανα μπουκετιδιtongue.gif...
Δν πειραζει.....


Hornswoggle μετραει το παλικαρακι...... <3


Εννοεις to layeth the smacketh-down on their candy asses! smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Αυτο tongue.gif
captain charisma
αν παιζει κανα λινκ να δουμε το ππβ στειλτε μου κανα πμ αν δεν σας γινετε κοπος
morrison
QUOTE(big dirk @ Oct 4 2009, 23:39 ) *
αν παιζει κανα λινκ να δουμε το ππβ στειλτε μου κανα πμ αν δεν σας γινετε κοπος

Σκοπευω και εγω να το δω live μονο που ειναι λιγο νωρις για links...Μπορω να βρω αρκετα αυτη τη στιγμη μονο που αν εχεις ξαναεπιχειρησει να δεις live ppv θα ξερεις οτι την ωρα της κρισης πολλα απο αυτα πεφτουν...Ειδικα τον τελευταιο καιρο αυτο συμβαινει ολο και περισσοτερο...Αν θες ραντεβου εδω κατα τις 2.30-3 για πιο συγκεκριμενα πραγματα... blink.gif
OnLy_PAS-AthEnS
θελω λινκ για HIAC....cant find anything anywhere that works..sad.gif
captain charisma
στο justin tv βρηκα αρκετα λινκς!ελπιζω να δουλευουν και να μην πεσει κανενα για να απολαυσουμε το ππβ
morrison
Ηell In A Cell ppv:Με καλες και κακες στιγμες,συνολικα δεν εκπληρωσε τις προσδοκιες που ειχα απο αυτο...Πλεον τεινω προς την αποψη που λεει οτι ηταν καλυτερα μεχρι περσι με 1 hell in a cell την χρονια αλλα οπως πρεπει παρα 3 σε ενα βραδυ που ομως το μονο που καταφερνουν ειναι να γκρεμισουν τον μυθο του ιδιαιτερου αυτου στιλ ματς...
OnLy_PAS-AthEnS
Το κατεβαζω και θα δω αν ισχιουν τελικα ολα αυτα.
Παντως ειναι κριμα να ηταν τοσο"μουφα" το ΠΠΒ....
Το περιμενω να μ αρεσει!!
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 5 2009, 14:57 ) *
Το κατεβαζω και θα δω αν ισχιουν τελικα ολα αυτα.
Παντως ειναι κριμα να ηταν τοσο"μουφα" το ΠΠΒ....
Το περιμενω να μ αρεσει!!

Kαλα δεν ειπα οτι ηταν και για πεταμα...Απλα με βαση αυτα που περιμενα δεν με ικανοποιησε... rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Tεςπα......το βραδακι ελπιζω να το δω με το καλο και θα εχω αποψη...Ιδωμεν
Πιστευω να το ευχαριστιθω!
T.W.Is.M.
Θα μπορουσε να ηταν και καλυτερο. Μαλλον ειναι αληθεια οτι τα πολλα ματς ειδικων καταστασεων κανουν κακο γιατι χαλανε την ιδιαιτεροτητα και το ξεχωριστο ενος τετοιου ματς. Εμεινα με την εντυπωση οτι καποια ματς θα επρεπε να κρατησουν περισσοτερο. Δεν ηταν ασχημο το PPV, απλα οι προσδοκιες ηταν υψηλες(και δικαιως).
Επισης, βαρεθηκα το γιο του Cowboy Bob και τις κλωτσιες του. Nemeth(οχι ο Ιστβαν της ΑΕΚ tongue.gif ) for a push, Sarkodie-Mensah for champion, Hickenbottom for president!:smile:
Διαβασα και καποια φημη που εξηγει το πρωτο ματς. Ελπιζω να μην ειναι αληθεια ή αν ειναι να μη συνεχιστει η επιδραση της.
captain charisma
και γω το ειδα το ππβ χτες λαιβ με λινκ του μορισον και το σχολιασαμε μεσω πμ. δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλαν το τακερ-πανκ εναρκτηριο ματς?και κρατησε μολις 8 λεπτα...κανονικα θα πρεπε να ηταν μειν εβεντ γιατι ο τακερ εχει ιστορια μεσα στο κλουβι...αλλα τι να πεις...μονο το dx vs legacy μου αρεσε απο το ππβ..

τις φημες διαβασες?για πες και σε μας
T.W.Is.M.
QUOTE(big dirk @ Oct 6 2009, 00:39 ) *
και γω το ειδα το ππβ χτες λαιβ με λινκ του μορισον και το σχολιασαμε μεσω πμ. δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλαν το τακερ-πανκ εναρκτηριο ματς?και κρατησε μολις 8 λεπτα...κανονικα θα πρεπε να ηταν μειν εβεντ γιατι ο τακερ εχει ιστορια μεσα στο κλουβι...αλλα τι να πεις...μονο το dx vs legacy μου αρεσε απο το ππβ..

τις φημες διαβασες?για πες και σε μας


Η φημη ειναι οτι οταν ο θιασος(δεν το λεω υποτιμητικα) βρισκοταν στην Ευρωπη, ο Undertaker εδωσε μια συμβουλη στον Punk για το ντυσιμο του. Οτι εκπροσωπει το WWE ως πρωταθλητης και πρεπει να προσεχει περισσοτερο τι φοραει και η απαντηση του Punk ηταν "what about John Cena?". Το εξελαβαν λοιπον οτι με αυτη την απαντηση θεωρησε οτι ειναι μεγαλυτερο ονομα απο το Cena και ισως και οτι εδειξε ασεβεια κατα καποιον τροπο στον Undertaker, που δεν τολμαει να του αντιμιλησει κανεις και ολοι τον σεβονται.
Αν αληθευει αυτο, εξηγει την καθαρη του ηττα(δεν ηταν 8 αλλα 12-13 λεπτα νομιζω, αλλα δεν εχει σημασια), τη μικρη διαρκεια και τη σειρα του αγωνα στο PPV. Ηταν δηλαδη ενα ειδος τιμωριας.
Ελπιζω ειτε ειναι αληθεια ειτε οχι να μη συνεχιστει αυτο. Χρειαζονται καινουριους σταρ στο WWE και αυτος που προωθειται τωρα ειναι ο CM Punk. Αλλωστε αυτο που ειπε ειναι πταισμα μπροστα σε οτι εχει κανει ο Orton, ο οποιος ειναι πρωτο ονομα πια και τετοια περιστατικα δεν τον εμποδισαν.

Το DX vs Legacy ηταν οντως το καλυτερο ματς. Και το Cena vs Orton ηταν καλο, αλλα και το ματς για το Intercontinental. To CM Punk vs Undertaker και το Kofi vs Swagger vs Miz επρεπε να ηταν μεγαλυτερα σε διαρκεια.
Επισης, αν το χτεσινο δεν ηταν ενα ειδος τιμωριας για το Rey, τοτε ποιο ηταν?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 6 2009, 00:53 ) *
Η φημη ειναι οτι οταν ο θιασος(δεν το λεω υποτιμητικα) βρισκοταν στην Ευρωπη, ο Undertaker εδωσε μια συμβουλη στον Punk για το ντυσιμο του. Οτι εκπροσωπει το WWE ως πρωταθλητης και πρεπει να προσεχει περισσοτερο τι φοραει και η απαντηση του Punk ηταν "what about John Cena?". Το εξελαβαν λοιπον οτι με αυτη την απαντηση θεωρησε οτι ειναι μεγαλυτερο ονομα απο το Cena και ισως και οτι εδειξε ασεβεια κατα καποιον τροπο στον Undertaker, που δεν τολμαει να του αντιμιλησει κανεις και ολοι τον σεβονται.
Αν αληθευει αυτο, εξηγει την καθαρη του ηττα(δεν ηταν 8 αλλα 12-13 λεπτα νομιζω, αλλα δεν εχει σημασια), τη μικρη διαρκεια και τη σειρα του αγωνα στο PPV. Ηταν δηλαδη ενα ειδος τιμωριας.
Ελπιζω ειτε ειναι αληθεια ειτε οχι να μη συνεχιστει αυτο. Χρειαζονται καινουριους σταρ στο WWE και αυτος που προωθειται τωρα ειναι ο CM Punk. Αλλωστε αυτο που ειπε ειναι πταισμα μπροστα σε οτι εχει κανει ο Orton, ο οποιος ειναι πρωτο ονομα πια και τετοια περιστατικα δεν τον εμποδισαν.

Το DX vs Legacy ηταν οντως το καλυτερο ματς. Και το Cena vs Orton ηταν καλο, αλλα και το ματς για το Intercontinental. To CM Punk vs Undertaker και το Kofi vs Swagger vs Miz επρεπε να ηταν μεγαλυτερα σε διαρκεια.
Επισης, αν το χτεσινο δεν ηταν ενα ειδος τιμωριας για το Rey, τοτε ποιο ηταν?

To ακουσα το σεναριο που λες...Αλλα αυτο δεν ειναι αιτια να τιναξουν στον αερα το feud που υπολογιζαμε να ειναι ενα απο τα καλυτερα της χρονιας...Ανεχονται τους βεντετισμους πολλων οχι μονο του Ορτον,αλλα οκ ηθελαν να δωσουν μαθημα στον Πανκ...Να δω τωρα που διελυσαν το feud και θα μας πασαρουν παλι κανα Μπατιστα-Τεικερ ποιος θα τους βλεπει...Ααα,το ματς ειναι 10 λεπτα και 25 δευτερα...Τραγωδια...Τεσπα στην ουσια συμφωνουμε ολοι...
Κατα τα αλλα το dx-legacy ηταν hell in a cell,το cena-orton δεν βλεποταν αλλα με ικανοποιησε το αποτελεσμα τουλαχιστον...Καλο το ic αν και περιμενω περισσοτερα,λιγο το u.s...Kαλυτερο ματς της βραδιας για μενα το tag,αφηνω ασχολιαστα τα υπολοιπα δυο...
Επισης οταν στο RAW βλεπω fu πανω απ'το κλουβι μου δημιουργειται η σιγουρια οτι κατι αντιστοιχο θα συμβει και στο ppv,για πρωτη φορα μετα απο χρονια σε hiac...Aντ'αυτου βλεπου το κλουβι να αποτελει διακοσμητικο στοιχειο,τοτε γιατι το εκανες το ppv...
Γιατι ηταν ειδος τιμωριας για τον Ρει;Δηλαδη τι επρεπε να γινει;Στην επιστροφη του μετα απο ενα μηνα,χωρις συμμετοχη σε κανενα εβδομαδιαιο πριν το ppv να εκθρονιζε τους πρωταθλητες;Aσε που δεν αποκλειεται και αυτος και ο Μπατιστα να ηταν περαστικοι απο την tag κατηγορια την δεδομενη στιγμη και απο σημερα να ασχολουνται με νεα single feuds...
OnLy_PAS-AthEnS
re Παιδια δεν μπορω να βρω λινκ να το κατεβασω.....το βρηκα στο γαματο.ινφο αλλα δεν εχει σιντερς.....,
Προτασεις πλζΖ???
captain charisma
μπορεις να γινεις μελος στο xtremewrestlingtorrents.net που ειναι πολυ καλο και εχει πολλους σιντερς
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 6 2009, 02:23 ) *
To ακουσα το σεναριο που λες...Αλλα αυτο δεν ειναι αιτια να τιναξουν στον αερα το feud που υπολογιζαμε να ειναι ενα απο τα καλυτερα της χρονιας...Ανεχονται τους βεντετισμους πολλων οχι μονο του Ορτον,αλλα οκ ηθελαν να δωσουν μαθημα στον Πανκ...Να δω τωρα που διελυσαν το feud και θα μας πασαρουν παλι κανα Μπατιστα-Τεικερ ποιος θα τους βλεπει...Ααα,το ματς ειναι 10 λεπτα και 25 δευτερα...Τραγωδια...Τεσπα στην ουσια συμφωνουμε ολοι...
Κατα τα αλλα το dx-legacy ηταν hell in a cell,το cena-orton δεν βλεποταν αλλα με ικανοποιησε το αποτελεσμα τουλαχιστον...Καλο το ic αν και περιμενω περισσοτερα,λιγο το u.s...Kαλυτερο ματς της βραδιας για μενα το tag,αφηνω ασχολιαστα τα υπολοιπα δυο...
Επισης οταν στο RAW βλεπω fu πανω απ'το κλουβι μου δημιουργειται η σιγουρια οτι κατι αντιστοιχο θα συμβει και στο ppv,για πρωτη φορα μετα απο χρονια σε hiac...Aντ'αυτου βλεπου το κλουβι να αποτελει διακοσμητικο στοιχειο,τοτε γιατι το εκανες το ppv...
Γιατι ηταν ειδος τιμωριας για τον Ρει;Δηλαδη τι επρεπε να γινει;Στην επιστροφη του μετα απο ενα μηνα,χωρις συμμετοχη σε κανενα εβδομαδιαιο πριν το ppv να εκθρονιζε τους πρωταθλητες;Aσε που δεν αποκλειεται και αυτος και ο Μπατιστα να ηταν περαστικοι απο την tag κατηγορια την δεδομενη στιγμη και απο σημερα να ασχολουνται με νεα single feuds...


Εμενα μου φανηκε καλο γενικα το Cena/Orton, απλα δεν ειχε το κατι παραπανω, το απροοπτο.
Νομιζω οτι αν θελουν να συνεχισουν την κοντρα Punk-Undertaker, εχουν περιθωρια. Ο πρωταθλητης παντα εχει rematch.
Δε μου αρεσει ο Drew McIntyre. Ειναι κατι σαν σωματοδομη high-flyer σε υψος τερατος. Σαν τον Ερτσεγκ του WWE! Πρεπει να βαλει μυες στο σωμα του. Κι αν καποιος πιστευει οτι ετσι θα χασει σε ταχυτητα και εκρηκτικοτητα, ας τον στειλουν στο ΤΝΑ κι ας παρουν πισω το Lashley.
Δεν ειναι σαν τιμωρια να χτυπας τον αντιπαλο με την κινηση σου και μετα αυτος να σε βγαζει αμεσως νοκ αουτ? Κι ας ειναι κι ο Big Show. Φανταζεσαι αντιστοιχα τον Jericho να πετυχαινει το Batista με το Codebreaker και ο Batista να σηκωνεται και να του κανει Batista Bomb? Που μετα απο Codebreaker και με roll-up να απαντησει ο αντιπαλος ειναι υπερβολικο...
Για το tag team championship και τη συνεχεια του ενα ειχα να πω πριν το RAW και περιμενω να δω το χτεσινο επεισοδιο(τωρα θα το κατεβασω): Are you ready?
To κακο ηταν οτι τα 3 Hell in a cell ματς χαλασαν τη μοναδικοτητα τετοιων αγωνων. Και το ιδιο φοβαμαι οτι θα συμβει το Δεκεμβριο στο Tables, Ladders & Chairs.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 6 2009, 18:21 ) *
Εμενα μου φανηκε καλο γενικα το Cena/Orton, απλα δεν ειχε το κατι παραπανω, το απροοπτο.
Νομιζω οτι αν θελουν να συνεχισουν την κοντρα Punk-Undertaker, εχουν περιθωρια. Ο πρωταθλητης παντα εχει rematch.
Δε μου αρεσει ο Drew McIntyre. Ειναι κατι σαν σωματοδομη high-flyer σε υψος τερατος. Σαν τον Ερτσεγκ του WWE! Πρεπει να βαλει μυες στο σωμα του. Κι αν καποιος πιστευει οτι ετσι θα χασει σε ταχυτητα και εκρηκτικοτητα, ας τον στειλουν στο ΤΝΑ κι ας παρουν πισω το Lashley.
Δεν ειναι σαν τιμωρια να χτυπας τον αντιπαλο με την κινηση σου και μετα αυτος να σε βγαζει αμεσως νοκ αουτ? Κι ας ειναι κι ο Big Show. Φανταζεσαι αντιστοιχα τον Jericho να πετυχαινει το Batista με το Codebreaker και ο Batista να σηκωνεται και να του κανει Batista Bomb? Που μετα απο Codebreaker και με roll-up να απαντησει ο αντιπαλος ειναι υπερβολικο...
Για το tag team championship και τη συνεχεια του ενα ειχα να πω πριν το RAW και περιμενω να δω το χτεσινο επεισοδιο(τωρα θα το κατεβασω): Are you ready?
To κακο ηταν οτι τα 3 Hell in a cell ματς χαλασαν τη μοναδικοτητα τετοιων αγωνων. Και το ιδιο φοβαμαι οτι θα συμβει το Δεκεμβριο στο Tables, Ladders & Chairs.

Συμφωνω στο δευτερο σκελος στα περι Ορτον-Σινα συν οτι ηταν και παλι αργο,χωρις καμια δοση hiac...
Ο McIntyre ουτε εμενα μ'αρεσει,απορω για το ισχυρο push που παιρνει...
Δεν ειναι τιμωρια.Εχω δει τον Ρει να χανει καθαρα με συνοπτικες διαδικασιες και χωρις να κανει ουτε κινηση υπερ του απ΄τον JBL και απ'τον Βig Show παλιοτερα...Ειναι ενα ματς που πρεπει να χασει και επειδη το ματς δεν θα εχει συνεχεια απο καποιο storyline πρεπει να χασει καθαρα,ανεβαζοντας ταυτοχρονα τον αντιπαλο του...
Kατα τα αλλα νοιωθω ψιλοαπογοητευμενος απ΄την σεναριακη κατασταση αυτον τον καιρο...Σορι δεν με ενθουσιαζει ουτε το DX-Jericho/Big Show,ουτε το Cena-Orton που θα συνεχιστει,εχω ξενερωσει με το Punk-Taker και δεν μου αρεσει ουτε το επερχομενο Batista-Taker...Tο πιο ενδιαφερον στοιχειο που μπορω να βρω ειναι η πορεια του Morrison στο IC...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 7 2009, 00:42 ) *
Συμφωνω στο δευτερο σκελος στα περι Ορτον-Σινα συν οτι ηταν και παλι αργο,χωρις καμια δοση hiac...
Ο McIntyre ουτε εμενα μ'αρεσει,απορω για το ισχυρο push που παιρνει...
Δεν ειναι τιμωρια.Εχω δει τον Ρει να χανει καθαρα με συνοπτικες διαδικασιες και χωρις να κανει ουτε κινηση υπερ του απ΄τον JBL και απ'τον Βig Show παλιοτερα...Ειναι ενα ματς που πρεπει να χασει και επειδη το ματς δεν θα εχει συνεχεια απο καποιο storyline πρεπει να χασει καθαρα,ανεβαζοντας ταυτοχρονα τον αντιπαλο του...
Kατα τα αλλα νοιωθω ψιλοαπογοητευμενος απ΄την σεναριακη κατασταση αυτον τον καιρο...Σορι δεν με ενθουσιαζει ουτε το DX-Jericho/Big Show,ουτε το Cena-Orton που θα συνεχιστει,εχω ξενερωσει με το Punk-Taker και δεν μου αρεσει ουτε το επερχομενο Batista-Taker...Tο πιο ενδιαφερον στοιχειο που μπορω να βρω ειναι η πορεια του Morrison στο IC...


Αν ειδες το RAW, θα καταλαβες τι με απογοητευσε. New US Champion o Miz??? O Miz??? Κανε τουλαχιστον το Swagger που και απο παλη ξερει και εχει και το καταλληλο gimmick "all American American". Το απογευμα που εγραφα για DX-Jericho & Big Show δεν ειχα δει τιποτα(αν ειχα δει αλλωστε θα εκραζα το Miz), αλλα ηταν η φυσιολογικη ροη των πραγματων. Το Punk/Taker μεχρι κι εμενα μου αφησε μια περιεργη γευση, οχι μονο για το συντομο αγωνα, αλλα και για το αποτελεσμα. Συνηθως τις χαιρομαι τις νικες του Undertaker, ποσο μαλλον οταν προκειται για τιτλο, αλλα χτες δεν ηταν ετσι. Διαβασα σημερα μια φημη που θα δουμε αν επιβεβαιωθει(αν το δεις στα spoilers μην το γραψεις μεχρι την Παρασκευη ομως). Ελεγε οτι δε θα εχουμε Undertaker-Batista.
To Cena-Orton μου θυμισε Unforgiven 2006 με Edge αντι για Orton. Αν χασει ο Σινα, φευγει απο το RAW, οπως και τοτε. Οι οροι εχουν μπει απο τον αντιπαλο, οπως τοτε(TLC τοτε). H μονη διαφορα ειναι οτι τοτε ο αγωνας γινοταν και στο Τοροντο, την πατριδα του Edge. Δεν πιστευω το Bragging Rights να γινεται στο Σεντ Λουις. Παντως τοτε το ειχα πιστεψει οτι θα πηγαινε στο Smackdown ο Cena και το ηθελα κιολας.

P.S.1.Να γραψω και ενα σεναριο στα γρηγορα? Για να δεις πως εχω καταληξει σε εναν αγωνα της Wrestlemania που σου εχω πει. Oι DX κερδιζουν τον τιτλο στο tag team. Κρατανε μεχρι το TLC(κερδιζουν ή ξανα τους Jerishow ή το "χορο των τερατων" Kozlov/Jackson-αν γινει τετοιο ματς, θα θαυμασουμε το Σον Μαικλς πραγματικα για την προσπαθεια που θα κανει), οπου χανουν απο καμια Hart Dynasty. Το ματς το χανει ο Michaels. Στο Rumble o HBK βρισκεται αναμειγμενος κατα λαθος στον αποκλεισμο του Triple H. Στο No Way Out(ή οπως αλλιως θα λεγεται) βρισκονται και οι δυο στο Εlimination Chamber, οπου ο HΗΗ χανει πριν απο τον ΗΒΚ, ομως ενω παει να φυγει απο το Chamber, γυριζει και επιτιθεται στον Michaels και του κοστιζει τη νικη. Ετσι στη Wrestlemania βρισκονται αντιπαλοι.

P.S.2. Λενε στην Αμερικη για κακη κατασταση του Undertaker, οτι ειναι ταλαιπωρημενος απο τραυματισμους κλπ και οτι θα αποσυρθει στην επομενη Wrestlemania. Γιατι εγω πιστευω οτι δε θα ειναι αυτος που θα αποσυρθει??? rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Αλλα ποιος μπορει να αποσυρθει??
Εγω παλι,βλεποντας και το ΠΠΒ μπορω να πω οτι τελικα ο Τεικερ δεν κανει αλλο γιατι αν συνεχισει πολυ ακομα ισως χαλασει τη μεγαλη καριερα του........φενεται ταλαιπωριμενος και δεν το χει πολυ πια το θεμα...
Πιστευω με μια ακομη νικη Γρεστλεμενια να αποσυρθει........
Επισης θα ηθελα οπως εχω ξαναγραψει κατι καινουργιο....ειναι πολυ νοχελικο γενικα σαν σοου τωρα πια.....Που ειναι οι καλες εποχες goldberg, The Rock που δεν ηθελες κατι αλλο απτο να δεις μονο μια φορα bill και 10 λεπτα τον Τζονσον να μιαλει με το κοινο ως face φυσικα......Αχ.....!! ¨/
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 01:02 ) *
Αν ειδες το RAW, θα καταλαβες τι με απογοητευσε. New US Champion o Miz??? O Miz??? Κανε τουλαχιστον το Swagger που και απο παλη ξερει και εχει και το καταλληλο gimmick "all American American".

Aνωτερος και με πολυ μελλον ο Swagger αλλα ομολογω οτι δεν περιμενα τοσο καλο τον Miz στο Raw...Oποτε μπορω να πω οτι δεν με χαλαει...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 01:02 ) *
Το Punk/Taker μεχρι κι εμενα μου αφησε μια περιεργη γευση, οχι μονο για το συντομο αγωνα, αλλα και για το αποτελεσμα. Συνηθως τις χαιρομαι τις νικες του Undertaker, ποσο μαλλον οταν προκειται για τιτλο, αλλα χτες δεν ηταν ετσι. Διαβασα σημερα μια φημη που θα δουμε αν επιβεβαιωθει(αν το δεις στα spoilers μην το γραψεις μεχρι την Παρασκευη ομως). Ελεγε οτι δε θα εχουμε Undertaker-Batista.

Αν εννοεις αυτο που διαβασα και εγω ως φημη δεν θα τη γραψω...Σου ειπα ετσι η αλλιως εχω ξενερωσει...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 01:02 ) *
To Cena-Orton μου θυμισε Unforgiven 2006 με Edge αντι για Orton. Αν χασει ο Σινα, φευγει απο το RAW, οπως και τοτε. Οι οροι εχουν μπει απο τον αντιπαλο, οπως τοτε(TLC τοτε). H μονη διαφορα ειναι οτι τοτε ο αγωνας γινοταν και στο Τοροντο, την πατριδα του Edge. Δεν πιστευω το Bragging Rights να γινεται στο Σεντ Λουις. Παντως τοτε το ειχα πιστεψει οτι θα πηγαινε στο Smackdown ο Cena και το ηθελα κιολας.

Σωστη παρατηρηση,ευχομαι να μην εχουμε το ιδιο τελος...(που φοβαμαι οτι θα το εχουμε)
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 01:02 ) *
P.S.2. Λενε στην Αμερικη για κακη κατασταση του Undertaker, οτι ειναι ταλαιπωρημενος απο τραυματισμους κλπ και οτι θα αποσυρθει στην επομενη Wrestlemania. Γιατι εγω πιστευω οτι δε θα ειναι αυτος που θα αποσυρθει??? rolleyes.gif

Καλα δεν ειναι και αδικα τα περι κακης καταστασης του Taker...Εγω εχω 3-4 στο μυαλο μου για αποσυρση μεταξυ των οποιων και αυτος...
QUOTE(PasGiannna @ Oct 7 2009, 02:23 ) *
Αλλα ποιος μπορει να αποσυρθει??
Εγω παλι,βλεποντας και το ΠΠΒ μπορω να πω οτι τελικα ο Τεικερ δεν κανει αλλο γιατι αν συνεχισει πολυ ακομα ισως χαλασει τη μεγαλη καριερα του........φενεται ταλαιπωριμενος και δεν το χει πολυ πια το θεμα...
Πιστευω με μια ακομη νικη Γρεστλεμενια να αποσυρθει........
Επισης θα ηθελα οπως εχω ξαναγραψει κατι καινουργιο....ειναι πολυ νοχελικο γενικα σαν σοου τωρα πια.....Που ειναι οι καλες εποχες goldberg, The Rock που δεν ηθελες κατι αλλο απτο να δεις μονο μια φορα bill και 10 λεπτα τον Τζονσον να μιαλει με το κοινο ως face φυσικα......Αχ.....!! ¨/

Περασμενα μεγαλεια φιλε Pas...Kαι δεν νομιζω οτι φταιει οτι δεν υπαρχουν ταλεντα να αντικαταστησουν τους παλιους αστερες..Φταιει οτι τα ταλεντα αυτα δεν προωθουνται αναλογως με συνεπεια να ανακυκλωνονται τα ιδια και τα ιδια...Εχει μαλλιασει η γλωσσα του Jericho να τα λεει...
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 7 2009, 02:23 ) *
Αλλα ποιος μπορει να αποσυρθει??
Εγω παλι,βλεποντας και το ΠΠΒ μπορω να πω οτι τελικα ο Τεικερ δεν κανει αλλο γιατι αν συνεχισει πολυ ακομα ισως χαλασει τη μεγαλη καριερα του........φενεται ταλαιπωριμενος και δεν το χει πολυ πια το θεμα...
Πιστευω με μια ακομη νικη Γρεστλεμενια να αποσυρθει........
Επισης θα ηθελα οπως εχω ξαναγραψει κατι καινουργιο....ειναι πολυ νοχελικο γενικα σαν σοου τωρα πια.....Που ειναι οι καλες εποχες goldberg, The Rock που δεν ηθελες κατι αλλο απτο να δεις μονο μια φορα bill και 10 λεπτα τον Τζονσον να μιαλει με το κοινο ως face φυσικα......Αχ.....!! ¨/


Θα προσπαθησω να βοηθησω, αν και φοβαμαι οτι θα σε μπερδεψω. Πολλες φορες οταν καποιος αποσυρεται, επιλεγει ποιον θα αντιμετωπισει στο τελευταιο του ματς. Ο Ric Flair πχ επελεξε το Shawn Michaels, γιατι ηταν φιλος του και ηξερε οτι θα μπορουσαν να δωσουν ενα πολυ καλο ματς, ωστε να αποσυρθει με πολλες δοξες. O JBL διαλεξε το Rey Mysterio που επισης ειναι φιλος του(θα ηθελε να επαιζε το τελευταιο του ματς εναντιον του Eddie Guerrero, αλλα... sad.gif )
Τωρα ξαναδιαβασε το ποστ που εγραψα χτες βραδυ.
Πιστευω οτι ολα αυτα σχετικα με την κατασταση της υγειας του Undertaker εχουν μια βαση, αλλα μονο αυτο. Νομιζω οτι η πραγματικοτητα ειναι καλυτερη απ αυτο που γραφεται και το ιδιο το WWE παιζει το παιχνιδι του, οχι μονο αφηνοντας να γραφονται ολα αυτα, αλλα και ενισχυοντας τα με τον τροπο του. Ο Βινς εχει μεγαλη τρελα με τα δημοσιευματα του ιντερνετ και θα εκανε πολλα για να αποδεικνυονται ψευτικα. Λεγεται οτι την ανοιξη ειχαν διαρρευσει κατασκευασμενα σεναρια και ειδησεις μεσα απο το WWE για να παραπλανησουν οσους διαβαζουν φημες απο διαφορα σαιτ. Σιγουρα κι ο Undertaker ειναι ταλαιπωρημενος, αλλα νομιζω οτι απλα τον επανεφεραν πιο γρηγορα απ οτι επρεπε(λογω της φυγης του Jeff Hardy).
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 18:14 ) *
Θα προσπαθησω να βοηθησω, αν και φοβαμαι οτι θα σε μπερδεψω. Πολλες φορες οταν καποιος αποσυρεται, επιλεγει ποιον θα αντιμετωπισει στο τελευταιο του ματς. Ο Ric Flair πχ επελεξε το Shawn Michaels, γιατι ηταν φιλος του και ηξερε οτι θα μπορουσαν να δωσουν ενα πολυ καλο ματς, ωστε να αποσυρθει με πολλες δοξες. O JBL διαλεξε το Rey Mysterio που επισης ειναι φιλος του(θα ηθελε να επαιζε το τελευταιο του ματς εναντιον του Eddie Guerrero, αλλα... sad.gif )
Τωρα ξαναδιαβασε το ποστ που εγραψα χτες βραδυ.

Τον Τaker,αυτον που εννοεις παραπανω,εναν του ECW και εναν πολυτραυματια εννοουσα εγω οταν μιλουσα για τρεις-τεσσερις κοντα στην αποσυρση σε προηγουμενο ποστ...Παντως πλεον μου φαινεται και εμενα πιθανο το σεναριο που υπονοεις,μαλλον πρεπει να παραδεχτω την ηττα μου στην ανευρεση αντιπαλου του Undertaker στην Wrestlemania... wink.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 7 2009, 18:14 ) *
Πιστευω οτι ολα αυτα σχετικα με την κατασταση της υγειας του Undertaker εχουν μια βαση, αλλα μονο αυτο. Νομιζω οτι η πραγματικοτητα ειναι καλυτερη απ αυτο που γραφεται και το ιδιο το WWE παιζει το παιχνιδι του, οχι μονο αφηνοντας να γραφονται ολα αυτα, αλλα και ενισχυοντας τα με τον τροπο του. Ο Βινς εχει μεγαλη τρελα με τα δημοσιευματα του ιντερνετ και θα εκανε πολλα για να αποδεικνυονται ψευτικα. Λεγεται οτι την ανοιξη ειχαν διαρρευσει κατασκευασμενα σεναρια και ειδησεις μεσα απο το WWE για να παραπλανησουν οσους διαβαζουν φημες απο διαφορα σαιτ. Σιγουρα κι ο Undertaker ειναι ταλαιπωρημενος, αλλα νομιζω οτι απλα τον επανεφεραν πιο γρηγορα απ οτι επρεπε(λογω της φυγης του Jeff Hardy).

Eδω καπου διαβαζα τις προαλλες οτι στα διαφημιστικα σποτ που γυριζονται για την προπωληση εισιτηριων των shows(εισιτηρια που προπωλουνται αρκετο διαστημα πριν απο την διεξαγωγη του event) αναφερονται επιτηδες λαθος παλαιστες ως πρωταθλητες για να μπερδεψουν την κατασταση...πχ. σαν να σηκωνεται αφισα σημερα στους δρομους της Αθηνας η οποια θα λεει:20 Νοεμβρη RAW - ΟΑΚΑ-World Heavyweight Champion MVP vs Carlito...Εσυ υποθετεις οτι ο MVP με καποιο τροπο μεχρι τοτε θα εχει γινει πρωταθλητης και θα κανει feud με τον Carlito αλλα τιποτα απο ολα αυτα δεν συμβαινει στην πραγματικοτητα... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(PasGiannna @ Oct 7 2009, 02:23 ) *
Επισης θα ηθελα οπως εχω ξαναγραψει κατι καινουργιο....ειναι πολυ νοχελικο γενικα σαν σοου τωρα πια.....Που ειναι οι καλες εποχες goldberg, The Rock που δεν ηθελες κατι αλλο απτο να δεις μονο μια φορα bill και 10 λεπτα τον Τζονσον να μιαλει με το κοινο ως face φυσικα......Αχ.....!! ¨/


Τι μου θυμισες τωρα...Εκανα παυση στην ταινια που βλεπω μονο για να μπω και να γραψω αυτο το πραγμα. Μια απο τις πιο αστειες στιγμες που εχω δει στο WWE(απο το youtube φυσικα γιατι το 2000 που γυριστηκε αυτο δεν παρακολουθουσα) ηταν ενα τραγουδακι του Rock στη Stephanie McMahon:
Happy birthday to Steph
you're a whore with big breasts
so take the night off from hooking
IF YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING laugh.gif 77.gif
Και να το βιντεο:


QUOTE(john morisson @ Oct 7 2009, 22:35 ) *
Τον Τaker,αυτον που εννοεις παραπανω,εναν του ECW και εναν πολυτραυματια εννοουσα εγω οταν μιλουσα για τρεις-τεσσερις κοντα στην αποσυρση σε προηγουμενο ποστ...Παντως πλεον μου φαινεται και εμενα πιθανο το σεναριο που υπονοεις,μαλλον πρεπει να παραδεχτω την ηττα μου στην ανευρεση αντιπαλου του Undertaker στην Wrestlemania... wink.gif


Θα εννοεις τον Tommy Dreamer μαλλον απο το ECW. Αυτος ομως αν ηταν να αποσυρθει, δε θα το εκανε τον Ιουνιο που ειχε βγει η ιστορια οτι αν δεν κερδισει το πρωταθλημα, θα φυγει? Ο πολυτραυματιας ειναι ο Ελληνοφιλιπιννεζος? Κι αυτος λεγεται οτι θα αποσυρθει συντομα, το εχει πει νομιζω ο ιδιος οτι δεν του μενουν πολλα χρονια ακομα.
Ολο αυτο που εγραψα ειναι ενα σεναριο μονο, δε σημαινει οτι θα γινει. Καθυστερησα κι εγω να το γραψω, αλλα τωρα που βλεπω οτι οι DX πανε για ματς τιτλου, ειναι μια πιθανοτητα. Ασε που απελευθερωνεται απο το tag team και ο Jericho και με Undertaker(ή Batista) πρωταθλητη ειναι οτι πρεπει για αντιπαλος.
Αυτον που εννοω εγω οτι μπορει να αποσυρθει πιστευω οτι τον καταλαβες.

QUOTE(john morisson @ Oct 7 2009, 22:35 ) *
Eδω καπου διαβαζα τις προαλλες οτι στα διαφημιστικα σποτ που γυριζονται για την προπωληση εισιτηριων των shows(εισιτηρια που προπωλουνται αρκετο διαστημα πριν απο την διεξαγωγη του event) αναφερονται επιτηδες λαθος παλαιστες ως πρωταθλητες για να μπερδεψουν την κατασταση...πχ. σαν να σηκωνεται αφισα σημερα στους δρομους της Αθηνας η οποια θα λεει:20 Νοεμβρη RAW - ΟΑΚΑ-World Heavyweight Champion MVP vs Carlito...Εσυ υποθετεις οτι ο MVP με καποιο τροπο μεχρι τοτε θα εχει γινει πρωταθλητης και θα κανει feud με τον Carlito αλλα τιποτα απο ολα αυτα δεν συμβαινει στην πραγματικοτητα... rolleyes.gif


Αυτο που λες το κανουν πολυ συχνα. Συνηθως ομως διαφημιζουν σαν πρωταθλητη αυτον που εχει τον τιτλο την περιοδο που βγαινουν τα εισιτηρια. Σαν να λεει τωρα δηλαδη 30 Νοεμβριου RAW- WWE Champion Randy Orton & US Champion The Miz vs MVP & Mark Henry. Mεχρι τοτε ομως μπορει να ειναι WWE Champion o Cena και US Champion ο Εvan Bourne πχ.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 8 2009, 01:19 ) *
Θα εννοεις τον Tommy Dreamer μαλλον απο το ECW. Αυτος ομως αν ηταν να αποσυρθει, δε θα το εκανε τον Ιουνιο που ειχε βγει η ιστορια οτι αν δεν κερδισει το πρωταθλημα, θα φυγει? Ο πολυτραυματιας ειναι ο Ελληνοφιλιπιννεζος? Κι αυτος λεγεται οτι θα αποσυρθει συντομα, το εχει πει νομιζω ο ιδιος οτι δεν του μενουν πολλα χρονια ακομα.
Ολο αυτο που εγραψα ειναι ενα σεναριο μονο, δε σημαινει οτι θα γινει. Καθυστερησα κι εγω να το γραψω, αλλα τωρα που βλεπω οτι οι DX πανε για ματς τιτλου, ειναι μια πιθανοτητα. Ασε που απελευθερωνεται απο το tag team και ο Jericho και με Undertaker(ή Batista) πρωταθλητη ειναι οτι πρεπει για αντιπαλος.
Αυτον που εννοω εγω οτι μπορει να αποσυρθει πιστευω οτι τον καταλαβες.

Kαι εσυ καταλαβες ποιους εννοω εγω...Χαιρομαι που συννενοουμαστε... rolleyes.gif
Για να σιγουρευτεις αν καταλαβα θυμησου ποιον πιστευα οτι θα αντιμετωπισει ο Taker στη WM μεχρι προτινος...Συν την παραδοχη μου οτι τελικα μαλλον ειχα αδικο...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 8 2009, 01:19 ) *
Αυτο που λες το κανουν πολυ συχνα. Συνηθως ομως διαφημιζουν σαν πρωταθλητη αυτον που εχει τον τιτλο την περιοδο που βγαινουν τα εισιτηρια. Σαν να λεει τωρα δηλαδη 30 Νοεμβριου RAW- WWE Champion Randy Orton & US Champion The Miz vs MVP & Mark Henry. Mεχρι τοτε ομως μπορει να ειναι WWE Champion o Cena και US Champion ο Εvan Bourne πχ.

Οχι εχω διαβασει οτι διαφημιζονται και μελλοντικοι πρωταθλητες που ομως δεν γινονται ποτε...Οπως περιπου το περιγραφω πιο πανω...
morrison
Μολις ειδα το σημερινο Smackdown...Eπειδη η λογοκρισια που μου επεβαλε ο φιλος T.W.Is.M στο ποστ 382 δεν μου επιτρεπει να επεκταθω περαιτερω θα πω οτι ειδα ενα θαυμασιο Morrison-Ziggler καθως και οτι παραδοξως πολυ ωραιο ματς εβγαλαν οι divas,Eve Torres κοντρα στην Michelle... 69.gif 69.gif tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 9 2009, 23:03 ) *
Μολις ειδα το σημερινο Smackdown...Eπειδη η λογοκρισια που μου επεβαλε ο φιλος T.W.Is.M στο ποστ 382 δεν μου επιτρεπει να επεκταθω περαιτερω θα πω οτι ειδα ενα θαυμασιο Morrison-Ziggler καθως και οτι παραδοξως πολυ ωραιο ματς εβγαλαν οι divas,Eve Torres κοντρα στην Michelle... 69.gif 69.gif tongue.gif


Δε μου κανει εντυπωση οτι η Eve Torres εβγαλε καλο ματς. Εχει δυνατοτητες και βελτιωνεται συνεχως. Πιστευω οτι θα πρεπει οταν τελειωσει η ιστορια με τη Melina να παρει σειρα κι αυτη για ματς τιτλου. Ειναι νωρις για να κερδισει, αλλα αν το ματς δε γινει αμεσα, θα μπορουσε να κανει την εκπληξη.
(της εχω μια αδυναμια γενικοτερα της Eve...)
Θα το δω το Smackdown σημερα μεχρι να ξεκινησει το ματς του Ολυμπιακου. Ισως γραψω καποιο σχολιο αν προλαβω και αν καταφερω να σηκωθω απο το κρεβατι. tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 10 2009, 00:40 ) *
Δε μου κανει εντυπωση οτι η Eve Torres εβγαλε καλο ματς. Εχει δυνατοτητες και βελτιωνεται συνεχως. Πιστευω οτι θα πρεπει οταν τελειωσει η ιστορια με τη Melina να παρει σειρα κι αυτη για ματς τιτλου. Ειναι νωρις για να κερδισει, αλλα αν το ματς δε γινει αμεσα, θα μπορουσε να κανει την εκπληξη.
(της εχω μια αδυναμια γενικοτερα της Eve...)
Θα το δω το Smackdown σημερα μεχρι να ξεκινησει το ματς του Ολυμπιακου. Ισως γραψω καποιο σχολιο αν προλαβω και αν καταφερω να σηκωθω απο το κρεβατι. tongue.gif

Δεν εχεις αδικο...Το προβλημα της για μενα εντοπιζεται στο οτι ειναι λιγο παραπανω πληθωρικη απ'οσο πρεπει με αποτελεσμα να δειχνει καπως ατσουμπαλη πανω στο ρινγκ...Σκεψου τον Regal...Ενω εχει κινησεις μοιαζει αγαρμπος...Μπορει την Eve σαν γυναικα να την προτιμω οπως ειναι τωρα,αλλα σαν wrestler θα την ηθελα λιγο πιο λεπτη... thumbsup.gif
Παντως φαινεται οτι εχει δουλεψει αρκετα μεσα στο ρινγκ ενω αν δεν κανω λαθος ηταν δικη της επιθυμια να κατεβαινει και σε αγωνες παρα το οτι αρχικα την προοριζανε αποκλειστικα για backstage συνεντευξεις αμεσως μετα την νικη της στο divas contest του 2007...
Και για να μην αδικησω την κυρια McCool να πω οτι και αυτη παρουσιαζεται ολο και καλυτερη αποδυκνειωντας οτι το push που παιρνει μονο στο μεσο δεν οφειλεται... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 10 2009, 00:48 ) *
Δεν εχεις αδικο...Το προβλημα της για μενα εντοπιζεται στο οτι ειναι λιγο παραπανω πληθωρικη απ'οσο πρεπει με αποτελεσμα να δειχνει καπως ατσουμπαλη πανω στο ρινγκ...Σκεψου τον Regal...Ενω εχει κινησεις μοιαζει αγαρμπος...Μπορει την Eve σαν γυναικα να την προτιμω οπως ειναι τωρα,αλλα σαν wrestler θα την ηθελα λιγο πιο λεπτη... thumbsup.gif
Παντως φαινεται οτι εχει δουλεψει αρκετα μεσα στο ρινγκ ενω αν δεν κανω λαθος ηταν δικη της επιθυμια να κατεβαινει και σε αγωνες παρα το οτι αρχικα την προοριζανε για backstage συνεντευξεις αμεσως μετα την νικη της στο divas contest του 2007...


Παντως σε καποιες περιπτωσεις βλεπεις οτι καποια το χει ή οχι. Βλεπεις πχ την Eve που οσο παει γινεται και καλυτερη και βλεπεις τη Maria που δε σε πειθει ουτε στο τρεξιμο οτι εχει σχεση με το αθλημα. Ακομα κι οταν τρεχει μου φαινεται οτι φοβαται μην της φυγει το μεικ απ! Νομιζω επισης οτι οταν καποια εχει κινησεις και ικανοτητες, μπορει να τις δειξει οπως κι αν ειναι σωματικα(μεσα στα πλαισια που επιτρεπει το αθλημα δηλαδη). Σκεψου οτι τεχνικα οι 3 καλυτερες αυτη τη στιγμη κατα τη γνωμη μου ειναι Mickie James, Beth Phoenix, Natalya. Οι 2 στις 3 δεν ειναι καθολου λεπτες, ενω η τριτη ειναι ελαφρια μεν, αλλα και κοντυτερη απο τις αλλες και υπαρχουν αρκετες πιο αδυνατες. Η Eve εχει εναν σπανιο συνδυασμο εμφανισης και potential ικανοτητων. Δε θα γινει Trish Stratus στο ρινγκ, αλλα θα ειναι καλυτερη εμφανισιακα και συγκρισιμη σαν wrestler. Δε θεωρειται τοσο εντυπωσιακη οσο η Kelly Kelly πχ(αν και εμενα μου αρεσει περισσοτερο), αλλα στο ρινγκ ειναι καλυτερη και θα παραμεινει ετσι.
Βλεπεις βεβαια πως δεν προωθουνται οσο μπορουν καποιες που εχουν ικανοτητες για να προχωρησουν αλλες που υπερτερουν σε εμφανιση. Εχει και την καλη πλευρα του κι αυτο βεβαια...

Οταν λες κυρια McCool εννοεις την κυρια McTaker ετσι? tongue.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 10 2009, 01:00 ) *
Παντως σε καποιες περιπτωσεις βλεπεις οτι καποια το χει ή οχι. Βλεπεις πχ την Eve που οσο παει γινεται και καλυτερη και βλεπεις τη Maria που δε σε πειθει ουτε στο τρεξιμο οτι εχει σχεση με το αθλημα. Ακομα κι οταν τρεχει μου φαινεται οτι φοβαται μην της φυγει το μεικ απ! Νομιζω επισης οτι οταν καποια εχει κινησεις και ικανοτητες, μπορει να τις δειξει οπως κι αν ειναι σωματικα(μεσα στα πλαισια που επιτρεπει το αθλημα δηλαδη). Σκεψου οτι τεχνικα οι 3 καλυτερες αυτη τη στιγμη κατα τη γνωμη μου ειναι Mickie James, Beth Phoenix, Natalya. Οι 2 στις 3 δεν ειναι καθολου λεπτες, ενω η τριτη ειναι ελαφρια μεν, αλλα και κοντυτερη απο τις αλλες και υπαρχουν αρκετες πιο αδυνατες. Η Eve εχει εναν σπανιο συνδυασμο εμφανισης και potential ικανοτητων. Δε θα γινει Trish Stratus στο ρινγκ, αλλα θα ειναι καλυτερη εμφανισιακα και συγκρισιμη σαν wrestler. Δε θεωρειται τοσο εντυπωσιακη οσο η Kelly Kelly πχ(αν και εμενα μου αρεσει περισσοτερο), αλλα στο ρινγκ ειναι καλυτερη και θα παραμεινει ετσι.
Βλεπεις βεβαια πως δεν προωθουνται οσο μπορουν καποιες που εχουν ικανοτητες για να προχωρησουν αλλες που υπερτερουν σε εμφανιση. Εχει και την καλη πλευρα του κι αυτο βεβαια...

Οταν λες κυρια McCool εννοεις την κυρια McTaker ετσι? tongue.gif

Καλα ολα αυτα αλλα στις top 3 τεχνικα δεν βαζεις την Melina;Ειναι η αγαπημενη μου,μονο να ξαναγινει heel,μονο αυτο... 6.gif
Απο εμφανιση οσο υπαρχει η Maryse στο ροστερ νομιζω οτι η συζητηση τελειωνει καπου εδω... icon_joy.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 10 2009, 01:07 ) *
Καλα ολα αυτα αλλα στις top 3 τεχνικα δεν βαζεις την Melina;Ειναι η αγαπημενη μου,μονο να ξαναγινει heel,μονο αυτο... 6.gif
Απο εμφανιση οσο υπαρχει η Maryse στο ροστερ νομιζω οτι η συζητηση τελειωνει καπου εδω... icon_joy.gif


Η Melina ηταν η επομενη που μου ηρθε στο μυαλο. Αντε να τις κανω final 4 και να βαλω και Melina με την εισοδο-σπαγκατο.
Τη Maryse δεν την παω καθολου. Οταν εχασε τον τιτλο απο τη Mickie James ηταν το μονο ματς γυναικων που χαρηκα στο αποτελεσμα. Ακουγεται οτι και στην πραγματικοτητα μοιαζει στο χαρακτηρα που παιζει.

To Extra αυτη τη στιγμη δειχνει βιντεο με τις divas με μαγιο κλπ και εχει ενδειξη ακαταλληλο!!! laugh.gif
Ακυρο, δειχνει κι αλλες που πλησιαζουν πιο πολυ το ακαταλληλο. Μαλλον εχουν φτιαξει mix!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 10 2009, 04:56 ) *
Η Melina ηταν η επομενη που μου ηρθε στο μυαλο. Αντε να τις κανω final 4 και να βαλω και Melina με την εισοδο-σπαγκατο.
Τη Maryse δεν την παω καθολου. Οταν εχασε τον τιτλο απο τη Mickie James ηταν το μονο ματς γυναικων που χαρηκα στο αποτελεσμα. Ακουγεται οτι και στην πραγματικοτητα μοιαζει στο χαρακτηρα που παιζει.

To Extra αυτη τη στιγμη δειχνει βιντεο με τις divas με μαγιο κλπ και εχει ενδειξη ακαταλληλο!!! laugh.gif
Ακυρο, δειχνει κι αλλες που πλησιαζουν πιο πολυ το ακαταλληλο. Μαλλον εχουν φτιαξει mix!

χα,χα,χα
επειδη δεν εχω τηλεοραση μπροστα μου,δεν μου λες οι αλλες οι ακαταλληλες αξιζουν θεση στο ροστερ; 69.gif
Kαλα για την Maryse ως εμφανιση μιλησα...Παντως δεν με αγγιζουν οι πληροφοριες σου για τον χαρακτηρα-εσωτερικο κοσμο της Maryse,προτιμω απλα να την βλεπω... biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Oct 10 2009, 05:04 ) *
χα,χα,χα
επειδη δεν εχω τηλεοραση μπροστα μου,δεν μου λες οι αλλες οι ακαταλληλες αξιζουν θεση στο ροστερ; 69.gif
Kαλα για την Maryse ως εμφανιση μιλησα...Παντως δεν με αγγιζουν οι πληροφοριες σου για τον χαρακτηρα-εσωτερικο κοσμο της Maryse,προτιμω απλα να την βλεπω... biggrin.gif


Δεν ξερω αν αξιζουν, δεν το κρατησα εκει, απλα αλλαζα καναλια και επεσα πανω στη Lillian με μπικινι και μια αμερικανικη σημαια. Μια αλλη φορα ειχα πετυχει τη Melina και τη Lita. Δεν πρεπει να το κατεχουν το αντικειμενο εκει στο Extra και δεν ξερουν τι βαζουν.
OnLy_PAS-AthEnS
Ειδα το χθεσινο Σμακ...
Μπορω να πω οτι ο Τεικερ μου φενεται πολυ κουρασμενος!
Πιστευω φετος θα αποσυρθει και ισως θα κανει και καλα.
Επισης Batista πραγματικα ειναι τερας και αν θελησουν μπορουν να τον κανουν μεγαλο HeavyWeight champion να θυμισει λιγο εποχη 2000.....Τωρα επειδη δεν εχω κατι να δω θα ηθελα να μου προτεινετε κατι να κατεβασω να δω....να εχει σχεση με WWE και ειναι κατι που να "μετραει".
morrison
QUOTE(PasGiannna @ Oct 10 2009, 23:58 ) *
Τωρα επειδη δεν εχω κατι να δω θα ηθελα να μου προτεινετε κατι να κατεβασω να δω....να εχει σχεση με WWE και ειναι κατι που να "μετραει".

Για να το συνδυασω και με την προηγουμενη κουβεντα θα μπορουσες να δεις κατι απο Ashley Massaro ,Dawn Marie,Kimberly Page,Sable και φυσικα Amy Dumas..Πολυ δυνατα... smiley.gif
Για να σοβαρευτω θα προτεινα το τριπλο dvd WWW:Hell In A Cell που ειναι και επικαιρο...Να δεις τι hiac ειχαμε παλιοτερα και τι εχουμε τωρα...Και ενα quizακι,το dvd εχει ολα τα hiac μεχρι και το 2007 εκτος απο ενα...Ποιο;
OnLy_PAS-AthEnS
Μου θυμισες τον σπορ πλας κεφωνητη του ΝΒΑ με τα κουιζακια....Φιλε μορισον θα μου στειλεις ενα καλο λινκ εσυ ως μαστερ του WWE DOWNLOAD CENTRE.........ετσι ωστε να κατεβει σχετικα ευκολα το hiac......
OnLy_PAS-AthEnS
Και ενα βιντεο απο τον αγαπημενο μου μη main eventer Hornswaggle
Hornswaggle vs Lil Boogeyman
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.