Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 28 2009, 14:02 ) *
Πεσ'το και ετσι...Εγω παντως σαν Jesse τον γουσταρω... smile.gif

Bonus video διαφορα botches...


Βλεπω συντομα αγωνα Slam Master J vs Luke Gallows. Συμφωνεις?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 29 2009, 13:03 ) *
Βλεπω συντομα αγωνα Slam Master J vs Luke Gallows. Συμφωνεις?

Πολυ πιθανο...
Για την ακριβεια ο Luke θα τσακισει τον J οπου τον πετυχει,κατηγορωντας τον φανταζομαι ως τον υπευθυνο για τη κατασταση του τα προηγουμενα χρονια...
Αυτο που δεν ξερω ειναι αν αυτο δομηθει σαν storyline που θα οδηγησει σε ματς,εστω και σε εβδομαδιαιο,η αν θα γινει μεσα σε καποιο προμο...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 29 2009, 15:12 ) *
Πολυ πιθανο...
Για την ακριβεια ο Luke θα τσακισει τον J οπου τον πετυχει,κατηγορωντας τον φανταζομαι ως τον υπευθυνο για τη κατασταση του τα προηγουμενα χρονια...
Αυτο που δεν ξερω ειναι αν αυτο δομηθει σαν storyline που θα οδηγησει σε ματς,εστω και σε εβδομαδιαιο,η αν θα γινει μεσα σε καποιο προμο...


Ακριβως αυτο φανταζομαι κι εγω. Μαλλον θα επικρατησει η δευτερη εκδοχη, αλλα θα δουμε εναν αγωνα πιστευω, ο οποιος θα ειναι squash και ισως δουμε και το CM Punk να συνεχιζει την επιθεση. Για τη συνεχεια τωρα, βλεποντας τον Punk να παραμενει χωρις κοντρα, και αν δε συνεχιστει η ιστορια με το Matt Hardy, θα μπορουσαν να μπουν στο σεναριο οι Cryme Tyme, αφου ο J εμφανιζεται στο word up και να εχουν μια συντομη κοντρα Punk/Gallows vs Cryme Tyme. Ετσι για να σταματησουν οι συνεχομενοι αγωνες Cryme Tyme vs Hart Dynasty χωρις λογο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 29 2009, 20:22 ) *
Ακριβως αυτο φανταζομαι κι εγω. Μαλλον θα επικρατησει η δευτερη εκδοχη, αλλα θα δουμε εναν αγωνα πιστευω, ο οποιος θα ειναι squash και ισως δουμε και το CM Punk να συνεχιζει την επιθεση. Για τη συνεχεια τωρα, βλεποντας τον Punk να παραμενει χωρις κοντρα, και αν δε συνεχιστει η ιστορια με το Matt Hardy, θα μπορουσαν να μπουν στο σεναριο οι Cryme Tyme, αφου ο J εμφανιζεται στο word up και να εχουν μια συντομη κοντρα Punk/Gallows vs Cryme Tyme. Ετσι για να σταματησουν οι συνεχομενοι αγωνες Cryme Tyme vs Hart Dynasty χωρις λογο.

Νομιζα οτι ο Punk ειχε ενα θεματακι με τον R-Truth...
Παντως γνωμη μου ειναι οτι ειναι για παραπανω απο feuds με Matt Hardy,R-Truth η Cryme Tyme....Δεν ειναι ωραιο να τον ξανακατεβαζουν στην αρχη της καρτας οταν ολη την χρονια εβγαλε το περισοτερο κουπι για την εταιρεια οταν ελειπαν οι Taker,Edge η ακομα και οι Orton,Batista,HBK....Μπορει να λενε οτι απλα μενει λιγο πισω για να προωθηθουν καποιοι αλλοι αλλα διαολε ο τυπος ειναι main-eventer...Για μενα αξιζει δυο αγαλματακια για το 2009,feud of the year-superstar of the year..
Για να δουμε πως θα τα παει ο Σιμος σημερα στο RAW...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 30 2009, 14:01 ) *
Νομιζα οτι ο Punk ειχε ενα θεματακι με τον R-Truth...
Παντως γνωμη μου ειναι οτι ειναι για παραπανω απο feuds με Matt Hardy,R-Truth η Cryme Tyme....Δεν ειναι ωραιο να τον ξανακατεβαζουν στην αρχη της καρτας οταν ολη την χρονια εβγαλε το περισοτερο κουπι για την εταιρεια οταν ελειπαν οι Taker,Edge η ακομα και οι Orton,Batista,HBK....Μπορει να λενε οτι απλα μενει λιγο πισω για να προωθηθουν καποιοι αλλοι αλλα διαολε ο τυπος ειναι main-eventer...Για μενα αξιζει δυο αγαλματακια για το 2009,feud of the year-superstar of the year..
Για να δουμε πως θα τα παει ο Σιμος σημερα στο RAW...


Δε διαφωνω μαζι σου. Κι εγω τον τοποθετω αρκετα ψηλα. Θα μπορουσε παντως να βοηθησει και καποιους αλλους να φανουν λιγο πιο αξιοπιστοι παιζοντας εναντιον τους. Απλα για τους επομενους μηνες λογικα θα βρισκεται εκτος τιτλου και απο το TLC έως το Elimination Chamber ειναι ενα διαστημα που μπορει να μην εχει καποια μεγαλη κοντρα(ειναι και το Rumble βλεπεις στη μεση που δε θελει πολλες high profile ιστοριες), αρα να χρησιμοποιηθει με τετοιο τροπο.
OnLy_PAS-AthEnS
Και εκει που ειχα βαρεθει λιγο το WWE διαβαζω για ματς John Cena Vs The Rock at Wrestlemania 26......OMG
πολυ καλο αν γινει πραγματικοτητα..........θα ειναι τρομερο σοου απο δυο απο τους πιο αγαπητους face διαχρονικα στο WWE....
Θα παιξει ο Τεικερ Chairs match??........Δεν μπορω να φανταστω παντως να χαναει απο Μπατιστα ο υπερμεγιστος Τεικερ ενω αποτι φενεται ειναι πολυ πιθανο να ξαναγινει τσμπ ο Μπατιστα για να αναζωωγωνηθει το σοου παλι με τσαμπιον που θα μιλαει .
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 30 2009, 23:23 ) *
Και εκει που ειχα βαρεθει λιγο το WWE διαβαζω για ματς John Cena Vs The Rock at Wrestlemania 26......OMG
πολυ καλο αν γινει πραγματικοτητα..........θα ειναι τρομερο σοου απο δυο απο τους πιο αγαπητους face διαχρονικα στο WWE....
Θα παιξει ο Τεικερ Chairs match??........Δεν μπορω να φανταστω παντως να χαναει απο Μπατιστα ο υπερμεγιστος Τεικερ ενω αποτι φενεται ειναι πολυ πιθανο να ξαναγινει τσμπ ο Μπατιστα για να αναζωωγωνηθει το σοου παλι με τσαμπιον που θα μιλαει .


Αν χρειαστει να μιλησουν παντως, καλυτερος ειναι ο Undertaker. Απλα το gimmick του δεν επιτρεπει πολλα πολλα απο promos. Mια φημη που κυκλοφορησε λεει οτι ο Batista θα παρει τον τιτλο στο Royal Rumble. Η απορια μου σ αυτη την περιπτωση ειναι ποιον θα αντιμετωπισει στη Wrestlemania για τον τιτλο. Εκτος κι αν παρει τον τιτλο τοτε και τον χασει στο Elimination Chamber το Φεβρουαριο...
Δυσκολο να δουμε ξανα το Rock σε ρινγκ.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 1 2009, 02:31 ) *
Αν χρειαστει να μιλησουν παντως, καλυτερος ειναι ο Undertaker. Απλα το gimmick του δεν επιτρεπει πολλα πολλα απο promos. Mια φημη που κυκλοφορησε λεει οτι ο Batista θα παρει τον τιτλο στο Royal Rumble. Η απορια μου σ αυτη την περιπτωση ειναι ποιον θα αντιμετωπισει στη Wrestlemania για τον τιτλο. Εκτος κι αν παρει τον τιτλο τοτε και τον χασει στο Elimination Chamber το Φεβρουαριο...

Eχω μια ιδεα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
Σχετικη με το προηγουμενο απορια,αν ο Edge ειναι καλα στην Wm,ο Batista με ποιον παιζει;
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 1 2009, 02:31 ) *
Δυσκολο να δουμε ξανα το Rock σε ρινγκ.

Πολυ δυσκολο ομως...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 1 2009, 04:41 ) *
Eχω μια ιδεα αλλα δεν ειμαι σιγουρος...
Σχετικη με το προηγουμενο απορια,αν ο Edge ειναι καλα στην Wm,ο Batista με ποιον παιζει;


Για μενα ο Edge παιζει με τον Jericho οποτε κι αν γυρισει. Για τον Batista ενα ονομα βλεπω μονο: Oscar Gutierrez... Aρκει να ειναι πισω μεχρι τοτε.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 1 2009, 02:56 ) *
Για μενα ο Edge παιζει με τον Jericho οποτε κι αν γυρισει. Για τον Batista ενα ονομα βλεπω μονο: Oscar Gutierrez... Aρκει να ειναι πισω μεχρι τοτε.

Σωστα...Αλλα αν δεν γυρισει ο Edge στην Wm...
O Jericho μενει ξεκρεμαστος...

Νομιζω οτι το plan b αν δεν γυρισει ο Εdge,ειναι Jericho στον Taker και ο Cena στον Batista...Τι λες;

O Gutierez διαβαζα οτι θα γυρισει πολυ νωριτερα καθως εκανε τελικα την εγχειριση με λειζερ,τροπος που δεν εξασφαλιζει οριστικη λυση του προβληματος αλλα τουλαχιστον προσφερει αμεση και γρηγορη αποκατασταση...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 1 2009, 04:08 ) *
Σωστα...Αλλα αν δεν γυρισει ο Edge στην Wm...
O Jericho μενει ξεκρεμαστος...

Νομιζω οτι το plan b αν δεν γυρισει ο Εdge,ειναι Jericho στον Taker και ο Cena στον Batista...Τι λες;

O Gutierez διαβαζα οτι θα γυρισει πολυ νωριτερα καθως εκανε τελικα την εγχειριση με λειζερ,τροπος που δεν εξασφαλιζει οριστικη λυση του προβληματος αλλα τουλαχιστον προσφερει αμεση και γρηγορη αποκατασταση...


Το ενδεχομενο Cena vs Batista το εχω πει εδω και καιρο αν θυμασαι, μαζι με Edge vs Jericho και αλλο ενα ματς που δε μοιαζει απιθανο πλεον.
Αλλα πως να γινει το Cena vs Batista? Ειτε και οι δυο θα ειναι πρωταθλητες ειτε ο Batista θα παιζει για τον τιτλο στο Rumble με αποτελεσμα να μην μπορει να το κερδισει(πραγμα που θα ηταν ο ευκολος δρομος για να επιστρεψει στο RAW και να παιξει με το Cena) ή αν δε γινει κατι απ αυτα θα πρεπει ο Cena να παει στο Smackdown, πραγμα επισης πολυ δυσκολο, αφου πρωτα εχει χασει τον τιτλο. Αλλα για να παει στο Smackdown δε θα πρεπει να κερδισει το Rumble? Πως να το κανει οταν εκεινη την περιοδο θα ειναι πρωταθλητης? Εκτος κι αν χασει απο το...Sheamus!
Θα μου πεις ειναι Wrestlemania και για να γινει το ματς που σχεδιαζουν μπορουν ολοι να παιξουν με ολους. Οταν ομως εχουμε να κανουμε και με τους τιτλους καπου μπλεκει το πραγμα. Μηπως παμε τελικα για Cena vs Undertaker?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 1 2009, 18:19 ) *
Το ενδεχομενο Cena vs Batista το εχω πει εδω και καιρο αν θυμασαι, μαζι με Edge vs Jericho και αλλο ενα ματς που δε μοιαζει απιθανο πλεον.
Αλλα πως να γινει το Cena vs Batista? Ειτε και οι δυο θα ειναι πρωταθλητες ειτε ο Batista θα παιζει για τον τιτλο στο Rumble με αποτελεσμα να μην μπορει να το κερδισει(πραγμα που θα ηταν ο ευκολος δρομος για να επιστρεψει στο RAW και να παιξει με το Cena) ή αν δε γινει κατι απ αυτα θα πρεπει ο Cena να παει στο Smackdown, πραγμα επισης πολυ δυσκολο, αφου πρωτα εχει χασει τον τιτλο. Αλλα για να παει στο Smackdown δε θα πρεπει να κερδισει το Rumble? Πως να το κανει οταν εκεινη την περιοδο θα ειναι πρωταθλητης? Εκτος κι αν χασει απο το...Sheamus!
Θα μου πεις ειναι Wrestlemania και για να γινει το ματς που σχεδιαζουν μπορουν ολοι να παιξουν με ολους. Οταν ομως εχουμε να κανουμε και με τους τιτλους καπου μπλεκει το πραγμα. Μηπως παμε τελικα για Cena vs Undertaker?

Nομιζω οτι τα κανονικα σχεδια,το main plan ειναι Cena vs Undertaker + Edge vs Jericho...
Γι'αυτο σε ρωτησα στην αρχη της κουβεντας,αν ο Edge ειναι καλα που παει ο Batista...
Γιατι αν δεν ειναι ο Edge καλα,ο Βatista μου βγαζει αντιπαλο,αν ειναι καλα μου μενει ξεκρεμαστος...

Μια λυση θα ηταν να παει ο Cena στον legend(η οτιδηποτε αλλο φερουν φετος,πχ Rock;;;) για να ελευθερωθει ο Taker για τον Βatista...Η απλα να παιξει με τον Rey...
Πιστευω(σε προβλεψεις βασιζομαι,σεναριακα δεν εχει φανει ακομα τιποτα) οτι πιο πιθανος αντιπαλος του Taker ειναι ο Cena,με εναλακτικη τον Dave...
T.W.Is.M.
Αλλος ενας θανατος για εναν πρωην wrestler του WWE. Ο Umaga ηταν αυτος που εχασε τη ζωη του σημερα σε ηλικια μολις 36 ετων! Το πραγματικο του ονομα ηταν Eddie Fatu και η αιτια θανατου ηταν διπλο εμφραγμα, το δευτερο μαλιστα ενω νοσηλευοταν στο νοσοκομειο. Λεγεται οτι το εμφραγμα προκληθηκε απο τη χρηση χαπιων. Ο Umaga ειχε μεινει ελευθερος απο το WWE τον Ιουνιο μετα απο αρνηση του να νοσηλευτει σε κλινικη αποτοξινωσης.
R.I.P.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 5 2009, 05:04 ) *
Αλλος ενας θανατος για εναν πρωην wrestler του WWE. Ο Umaga ηταν αυτος που εχασε τη ζωη του σημερα σε ηλικια μολις 36 ετων! Το πραγματικο του ονομα ηταν Eddie Fatu και η αιτια θανατου ηταν διπλο εμφραγμα, το δευτερο μαλιστα ενω νοσηλευοταν στο νοσοκομειο. Λεγεται οτι το εμφραγμα προκληθηκε απο τη χρηση χαπιων. Ο Umaga ειχε μεινει ελευθερος απο το WWE τον Ιουνιο μετα απο αρνηση του να νοσηλευτει σε κλινικη αποτοξινωσης.
R.I.P.

Kριμα...Τωρα καταλαβα πως εξηγειται η ξαφνικη απολυση του τον Ιουνιο μια-δυο μερες μαλιστα μετα απο νικη του,αν θυμαμαι καλα,σε ππβ εναντιον του CM Punk...R.I.P Eddie Fatu... sad.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Ελα ρε κριμα....πω θα με κανει να μην διαβαζω ειδησεις τωρα πια.Ετσι οπως ειναι ο κοσμος κατι θετικο δεν διαβαζεις ποτε.Κριμα παντως πολυ κριμα για τον Umaga.Αχ αυτα τα στεροειδη τα ναρκωτικα τι τα θελουν ρε γαμωτο.RIP Umaga. sad.gifsad.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 5 2009, 12:57 ) *
Kριμα...Τωρα καταλαβα πως εξηγειται η ξαφνικη απολυση του τον Ιουνιο μια-δυο μερες μαλιστα μετα απο νικη του,αν θυμαμαι καλα,σε ππβ εναντιον του CM Punk...R.I.P Eddie Fatu... sad.gif


Μετα απο ηττα ηταν. Αλλα ειχα διαβασει τοτε οτι η αποφαση αλλαξε την τελευταια στιγμη. Καταλαβαινεις γιατι...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 5 2009, 13:54 ) *
Μετα απο ηττα ηταν. Αλλα ειχα διαβασει τοτε οτι η αποφαση αλλαξε την τελευταια στιγμη. Καταλαβαινεις γιατι...

Ναι θυμομουν λαθος...Το Samoan strap match το πηρε ο Punk ενω στο προηγουμενο ppv ειχε παρει την νικη ο Umaga γεγονος που με εκανε να απορησω για το μηδενικο push του τοτε Mr.Money In The Bank...
Tι σημασια εχουν πια αυτα ομως;
Bεβαια εδω νομιζω οτι ηρθε ο καιρος οτι πρεπει να μιλησουμε και για τους παλαιστες...
Γιατι μιλαμε για περιπτωση που εχει εντοπιστει απο την εταιρεια απ'τον Ιουνιο...Που προσπαθησε να τον πεισει να αποτοξινωθει...Που οταν συναντησε την αρνηση του ιδιου αναγκαστηκε να τον απολυσει γεγονος που δεν εδειχνε να ηταν στα σχεδια τους...Απο την αλλη θα μου πεις οτι η εμπλοκη του χ παλαιστη με αυτο το επαγγελμα ειναι η γεννεσιουργος αιτια για την αναμειξη του με τις καθε λογης ουσιες...Γιατι το προγραμμα ειναι βαρυ,γιατι υπαρχει καταπονηση...Γιατι...Γιατι...

Παρ'ολα αυτα εχω την αισθηση οτι η εννοια της ατομικης ευθυνης σε αναλογες περιπτωσεις απο εδω και στο εξης,θα πρεπει να παιζει αν οχι μεγαλυτερο τουλαχιστον ισοποσο ρολο με την ευθυνη της εκαστοτε εταιρειας...

Show must go on...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 5 2009, 21:04 ) *
Ναι θυμομουν λαθος...Το Samoan strap match το πηρε ο Punk ενω στο προηγουμενο ppv ειχε παρει την νικη ο Umaga γεγονος που με εκανε να απορησω για το μηδενικο push του τοτε Mr.Money In The Bank...
Tι σημασια εχουν πια αυτα ομως;
Bεβαια εδω νομιζω οτι ηρθε ο καιρος οτι πρεπει να μιλησουμε και για τους παλαιστες...
Γιατι μιλαμε για περιπτωση που εχει εντοπιστει απο την εταιρεια απ'τον Ιουνιο...Που προσπαθησε να τον πεισει να αποτοξινωθει...Που οταν συναντησε την αρνηση του ιδιου αναγκαστηκε να τον απολυσει γεγονος που δεν εδειχνε να ηταν στα σχεδια τους...Απο την αλλη θα μου πεις οτι η εμπλοκη του χ παλαιστη με αυτο το επαγγελμα ειναι η γεννεσιουργος αιτια για την αναμειξη του με τις καθε λογης ουσιες...Γιατι το προγραμμα ειναι βαρυ,γιατι υπαρχει καταπονηση...Γιατι...Γιατι...

Παρ'ολα αυτα εχω την αισθηση οτι η εννοια της ατομικης ευθυνης σε αναλογες περιπτωσεις απο εδω και στο εξης,θα πρεπει να παιζει αν οχι μεγαλυτερο τουλαχιστον ισοποσο ρολο με την ευθυνη της εκαστοτε εταιρειας...

Show must go on...


Η εταιρια ειναι ενας σκληρος εργοδοτης. Δεν προσλαμβανει τους wrestlers σαν εργαζομενους σ αυτην, αλλα σαν συνεργαζομενους με συμβολαια. Την ευθυνη και την υποχρεωση να παρευρισκονται στις εκδηλωσεις της εταιριας την εχουν καθαρα οι παλαιστες. Κατα καποιον τροπο λοιπον η εταιρια προσπαθει να αποποιηθει καθε ευθυνη για οτιδηποτε συμβει. Οι wrestlers ειναι υπευθυνοι για τις ουσιες που θα παρουν προκειμενου να διατηρηθουν σε καλη κατασταση και η εταιρια μπορει να παιξει συμβουλευτικο ρολο και μονο.
Το κατα ποσο αυτο ειναι σωστο ειναι ενα αλλο θεμα. Για μενα δεν ειναι, αλλα αυτοι ειναι οι οροι. Η εταιρια μπορει να ισχυριστει οτι φροντιζει για την ιατρικη καλυψη με δικους της γιατρους και οτι εχει ξεκινησει ενα προγραμμα βοηθειας για την απεξαρτηση οσων πρωην συνεργαζομενων κρινουν οτι τη χρειαζονται.
Το συμπερασμα μου ειναι λοιπον οτι η ευθυνη ανηκει και στα δυο μερη, αλλα σε μεγαλυτερο ή εστω ισο βαθμο στην εταιρια. Καθενας που υπογραφει συμβολαιο ξερει που μπαινει βεβαια και αυτη ειναι η δικη του ευθυνη. Δεν εχει ομως τη στηριξη που θα μπορουσε να εχει απο την εταιρια. Και στην περιπτωση Umaga επρεπε να φτασουν σε οριακο σημειο, ωστε να απαιτειται αποτοξινωση. Δεν υπηρχε φαινεται πιο τακτικος ελεγχος, παρολο που αν θυμαμαι καλα ο Umaga ειχε τιμωρηθει μια φορα στο παρελθον.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 6 2009, 03:51 ) *
Η εταιρια ειναι ενας σκληρος εργοδοτης. Δεν προσλαμβανει τους wrestlers σαν εργαζομενους σ αυτην, αλλα σαν συνεργαζομενους με συμβολαια. Την ευθυνη και την υποχρεωση να παρευρισκονται στις εκδηλωσεις της εταιριας την εχουν καθαρα οι παλαιστες. Κατα καποιον τροπο λοιπον η εταιρια προσπαθει να αποποιηθει καθε ευθυνη για οτιδηποτε συμβει. Οι wrestlers ειναι υπευθυνοι για τις ουσιες που θα παρουν προκειμενου να διατηρηθουν σε καλη κατασταση και η εταιρια μπορει να παιξει συμβουλευτικο ρολο και μονο.
Το κατα ποσο αυτο ειναι σωστο ειναι ενα αλλο θεμα. Για μενα δεν ειναι, αλλα αυτοι ειναι οι οροι. Η εταιρια μπορει να ισχυριστει οτι φροντιζει για την ιατρικη καλυψη με δικους της γιατρους και οτι εχει ξεκινησει ενα προγραμμα βοηθειας για την απεξαρτηση οσων πρωην συνεργαζομενων κρινουν οτι τη χρειαζονται.
Το συμπερασμα μου ειναι λοιπον οτι η ευθυνη ανηκει και στα δυο μερη, αλλα σε μεγαλυτερο ή εστω ισο βαθμο στην εταιρια. Καθενας που υπογραφει συμβολαιο ξερει που μπαινει βεβαια και αυτη ειναι η δικη του ευθυνη. Δεν εχει ομως τη στηριξη που θα μπορουσε να εχει απο την εταιρια. Και στην περιπτωση Umaga επρεπε να φτασουν σε οριακο σημειο, ωστε να απαιτειται αποτοξινωση. Δεν υπηρχε φαινεται πιο τακτικος ελεγχος, παρολο που αν θυμαμαι καλα ο Umaga ειχε τιμωρηθει μια φορα στο παρελθον.

Οποτε επανερχομαστε στο αιωνια ερωτημα:Η κοτα εκανε το αβγο ή το αβγο την κοτα;
Ειναι σαφες,εχουν ευθυνη και οι δυο πλευρες...

Εντοπιζω παντως διαφορες απο περιπτωση σε περιπτωση οσο περνουν τα χρονια...
Ο Εddie αντιμετωπιζε χρονια προβληματα...Μπηκε σε κλινικη,βγηκε καθαρος,καποια στιγμη ηταν καλα καποια αλλη οχι...Και μια φορα που δεν ηταν καλα πηγε και ζητησε ευνοικοτερο,χαλαροτερο προγραμμα...Απαντηση;Σκασε και κολυμπα...
O Chris ειχε φτασει σε οριακο,οριακοτατο σημειο ψυχοπαθολογικα...Δεν το καταλαβε κανεις απο την εταιρεια,το προβλημα δεν εντοπιστηκε εγκαιρα...
Το προβλημα του Umaga εντοπιστηκε πριν γινει το κακο...Και η εταιρεια προσπαθησε να τον βοηθησει...Δεν συνεργαστηκε και επειδη εκει στο WWE εχουνε παθει και εχουνε μαθει πλεον αναγκαστηκαν να τον διωξουν...Για το οριακο σημειο που λες θα συμφωνησω αλλα οσο να'ναι υπαρχει μια διαφορα στην αντιμετωπιση απο την πλευρα της εταιρειας σε σχεση με τις παλιοτερες υποθεσεις.Αισιοδοξο αυτο...

Για να εξηγουμαι...
Ειμαι ο τελευταιος που θα μπει στην διαδικασια να υπερασπιστει το WWE...Τοσο καιρο εδω πιστευω εχει γινει κατανοητο... rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Περιμενω απο τους τρεις ειδημονες του τοπικ κανα νεο...
Δεν μπορει να υπαρχει τοσο πολη νοχελικοτητα και ακαμψια.(πως μιλαω ετσι ο που..ης biggrin.gif)
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 9 2009, 00:54 ) *
Περιμενω απο τους τρεις ειδημονες του τοπικ κανα νεο...
Δεν μπορει να υπαρχει τοσο πολη νοχελικοτητα και ακαμψια.(πως μιλαω ετσι ο που..ης biggrin.gif)

Tα νεα ειναι οτι σημερα ψιλοειδα το χτεσινο RAW(εχω λινκ που σαλευει rolleyes.gif )που χρησιμοποιηθηκε περισσοτερο ως προμο για το TLC PPV της Κυριακης...Ειχε και Μαρκ Κιουμπαν στο ρολο του guest host...

To αλλο νεο ειναι οτι ο Χογκαν ντεμπουταρει στο ΤΝΑ στις 4 Ιανουαριου,ημερα Δευτερα...Απεναντι απ'το RAW δηλαδη...
Εχω την ελπιδα να εχει φυλαξει κατι σπεσιαλ ο Βινς για την συγκεκριμενη μερα...
captain charisma
κατι πηρε το ματι μου σε αλλο φορουμ οτι στο raw εκεινη τη μερα θα εχει για σπεσιαλ παρουσιαστη τον φοβερο και τρομερο dwayne the rock johnson...αυτα ειναι ακομα φημες αλλα ποιος ξερει...αν κατεβει ο ροκ εκεινη τη μερα, τοτε το τνα και ο χουλκ θα φανε ανετα τη σκονη του....Αλλιως θα εχει ελπιδες ο χογκαν και το τνα για κατι καλο εκεινη τη μερα.

IF YOU SMELLLL WHAT THE ROCK IS COOKING!!!!!
OnLy_PAS-AthEnS
Αν κατεβει ο Ροκ ΤΝΑ τρεξε να κρυφτεις.....θα μετραει ασχημα παντως κατι τετοιο γιατι ο ΡΟΚ ειναι απλα ΘΡΥΛΟΣ και εχει λειψει αρκετα...
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Dec 9 2009, 03:19 ) *
κατι πηρε το ματι μου σε αλλο φορουμ οτι στο raw εκεινη τη μερα θα εχει για σπεσιαλ παρουσιαστη τον φοβερο και τρομερο dwayne the rock johnson...αυτα ειναι ακομα φημες αλλα ποιος ξερει...αν κατεβει ο ροκ εκεινη τη μερα, τοτε το τνα και ο χουλκ θα φανε ανετα τη σκονη του....Αλλιως θα εχει ελπιδες ο χογκαν και το τνα για κατι καλο εκεινη τη μερα.

IF YOU SMELLLL WHAT THE ROCK IS COOKING!!!!!



QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 9 2009, 04:20 ) *
Αν κατεβει ο Ροκ ΤΝΑ τρεξε να κρυφτεις.....θα μετραει ασχημα παντως κατι τετοιο γιατι ο ΡΟΚ ειναι απλα ΘΡΥΛΟΣ και εχει λειψει αρκετα...


Δε νομιζω να γινει αυτο. Διαβασα οτι ο Rock το σκεφτεται την περιοδο που θα βγαινει η επομενη ταινια του για να κανει και promotion(οπως ολοι οι guest host αλλωστε). Αυτη αναμενεται το νωριτερο το Μαρτιο, αρα μεχρι τοτε μαλλον ας μην ελπιζουμε...
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(john morisson @ Sep 5 2009, 21:45 ) *
To ποσο κριμα ειναι το δειχνει η λιστα με τα παιδια που εχουν ''φυγει'' τα τελευταια χρονια...
Σε σχεση με τα αναβολικα για την αυξηση των μυων θεωρω οτι τεινουν να εκλειψουν πλεον.Παρατηρωντας τα σωματα σημερα σε σχεση με πριν 4-5 χρονια το λεω αυτο...Βεβαια ακομα υπαρχουν 3-4 κραχτες περιπτωσεις που καλο θα ηταν κατι να γινει και με αυτους.Θεωρω οτι υπηρξε πολιτικη της διοικησης η καταναλωση αυτων των φαρμακων,πιστευαν οτι ετσι η εικονα ειναι πολυ πιο εντυπωσιακη,ξερεις δεν ειναι το ιδιο να παρουσιαζεις τους χτισμενους παλαιστες απο το να εβγαζες τιποτα τυπους με κοιλιες ,αλλα μετα απο ολα τα περιστατικα οπως ειπα νομιζω οτι εχουν αλλαξει πολιτικη.Προσωπικα για τους λογους που εξηγω στο τελος του προηγουμενου ποστ δεν με ενδιαφερει καθολου αν ο παλαιστης εχει καλο σωμα κτλ. αλλου ειναι το ζητουμενο...
Σε σχεση με τα παυσιπονα πολλοι παλαιστες κατα καιρους εχουν ζητησει πιο χαλαρο προγραμμα.Σπανια η θεληση τους εγινε πραξη.Για βιομηχανια και χρημα μιλαμε αλλωστε...Δυστυχως...
Κοινο μυστικο ειναι οτι αρκετοι κανουν χρηση ναρκωτικων.Γιατι;Για τους ιδιους λογους που παιρνουν και οι NBAερς,για τους ιδιους λογους που το μισο Hollywood παιρνει.
Την περιπτωση να εξαλειφθουν ολα αυτα απο το pro-wrestling τη θεωρω ουτοπικη,μπορουν ομως να καταπολεμηθουν και να μειωθουν αισθητα...
Αφου λοιπον συμβαινουν ολα αυτα τα δεινα γιατι εμεις να το βλεπουμε;
Γιατι ετσι ειναι η αθλητικη βιομηχανια...Και στον στιβο υπαρχει συνηδειτη καταναλωση φαρμακων,και στο ποδοσφαιρο και παντου.Δεν σημαινει οτι φταινε τα αθληματα...Απλα η θεαματοποιηση και βιομηχανοποιηση του αθλητισμου μαλλον ειναι σημαντικοτερο fact απο τα ιδια τα αθληματα.
Κατα τη γνωμη μου θα πρεπει να στηριζουμε το αγνο pro-wrestling,αυτο που θελει παλαιστες με wrestling base συν την σωστη τζουρα σοου και οχι αυτο των γιγαντων και μπρατσαραδων.
Νομιζω οτι αν οι fans δουν ολο αυτο απο αλλη οπτικη γωνια θα εχει γινει σοβαρο βημα προς τη σωστη κατευθυνση...
Τοτε ισως οι παλαιστες ξαναβγαινουν απο τις σχολες pro-wrestling και οχι απ'τα μποντιμπιλνεραδικα...

Tα λεγαμε για τα φαρμακα.Και να που πριν λιγες μερες ειχαμε ενα περιστατικο.ΚΡιμα και παλι κριμα..Ενα τοσο μεγαλο σοου να καταστρεφει ανθρωπους.Με εχει φτασει σε σημειο να βλεπω ενα σουπερσταρ και να μην τον θεωρω καν ανθρωπο...ποσο μαλλον σουπερσταρ και ολα αυτα γιατι οταν τον αντικριζω ειναι σαν να ααντικριζω κατι ψευτικο.ΚΡΙΜΑ..

Υ.Γ Το τοπικ εδω πηρε φωτια αποταν αρχισα και συμμετειχα στις συζυτησεις σας.Μπραβο μου!!!!!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 9 2009, 03:25 ) *
Υ.Γ Το τοπικ εδω πηρε φωτια αποταν αρχισα και συμμετειχα στις συζυτησεις σας.Μπραβο μου!!!!!

Δεν παιζεσαι... 77.gif magic.gif hippy.gif.jpeg

-Face turn του Masters και τρελο πεσιμο στην Kelly Kelly...Δεν γινονται αυτα.... blink.gif
-Kill Hornswoggle...Οχι αλλο καρβουνο...
OnLy_PAS-AthEnS
Eυχαριστω Τζον .....tongue.gif
Εγινε κατι ακριβως με Μαστερς και τον ψηλο και δεν το εμαθα?...Γιατι δεν ειδα το Ροου ακομα.Καποιος δεν μου εστειλε λινκ tongue.gif
morrison
@Τ.W.IsM
Που ειναι οι προβλεψεις,οεο; wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 12 2009, 20:42 ) *
@Τ.W.IsM
Που ειναι οι προβλεψεις,οεο; wink.gif


Ερχονται...
Λογω ελλειψης χρονου δεν ανεβηκαν. Δεν εχω δει ακομα το τελευταιο SD! αλλα θα τις γραψω συντομα.
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 12 2009, 21:42 ) *
@Τ.W.IsM
Που ειναι οι προβλεψεις,οεο; wink.gif


Δυστυχως λογω τεχνικου προβληματος δεν καταφερα να ανεβασω προβλεψεις.
Σ αυτες που θα ανεβαζα νικητες θα ηταν:
Undertaker
John Cena
Shelton Benjamin
DX
Randy Orton
John Morrison
Michelle McCool
morrison
Δεν πειραζει... rolleyes.gif
Θα ελεγα,
Cena
Undertaker
Christian
Jerishow
Orton
McIntyre
McCool
captain charisma
τι να λεμε τωρα?τα παντα ολα!!! απιστευτα πραγματα εγιναν
morrison
Nατος,νατος ο πρωταθλητης...
OnLy_PAS-AthEnS
Επειδη δεν το ειδα ακομα πειτε μου ενα πραγμα.Αξιζει να το δω??
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 14 2009, 22:43 ) *
Επειδη δεν το ειδα ακομα πειτε μου ενα πραγμα.Αξιζει να το δω??

Aξιζει να το δεις...Εσυ και η Τατιανα... rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Dec 15 2009, 00:43 ) *
Επειδη δεν το ειδα ακομα πειτε μου ενα πραγμα.Αξιζει να το δω??


Παρε και την Τατιανα μαζι και δες το. Δες το πρωτο ματς, ηταν αρκετα καλο, προσπερνα το δευτερο σαν να μην υπαρχει(ποιος γιδοβοσκος τωρα, τα παντα ολα...), δες το τριτο για ξεκουραση των ματιων, δες και το τεταρτο,δε θα χασεις, στο πεμπτο προσεξε καλα το τελος, στο εκτο προσεξε και τις αντιδρασεις και τις κινησεις εκτος wrestling και το τελευταιο δες το κι αυτο για την πρωτοτυπια του.
Καλο PPV ηταν, το μονο που δεν εχω καταλαβει ειναι τι ακριβως κανει ο συμπατριωτης του Αρτσιμπαλντ στο WWE.
Επισης, θελω κι εγω εναν τιτλο, τοσοι και τοσοι εχουν παρει!

Τελικα ο Teddy τι ρολο βαραει? cool.gif
captain charisma
το ψωμι του βγαζει κι αυτος...στο τελος θα γινει ο απολυτος heel του wwe laugh.gif tongue.gif
morrison
Απολυτος heel ο Τeddy;Γιατι;
Εδω ανετρεψε το πιο κλασσικο τροπο νικης ενος heel..Απολυτα antiheel συμπεριφορα...
Βασικα οπου φυσηξει ειναι ο Teddy...Mια ετσι μιααλλιως...Σε σημειο που ο χαρακτηρας του να ειναι σχετικα μπερδεμενος και μη κατανοητος...Διεκπαιρεωτικος θα ελεγα,οπως βολευει για να κατσει το σεναριο...
Ελα Vickara,παρε το Smack στα χερια σου...Γυριζει και ο πρωην αντρας σου και του χρωστας και κατι... wink.gif

Κατα τα αλλα το TLC ηταν καλο ppv...Μια σουπερ εκπληξη,2-3 καλα ματς και ενδιαφερουσα φιναλε στα περισσοτερα...
Ομως μου ελειψε το hardcore στοιχειο...Γιατι περα απο μια βουτια του Christian δεν ειδα τιποτα που να με ξεσηκωσει σε αυτον το τομεα...
Δεν θελω να πιστεψω οτι η μαλθακοτητα των παιχνιδιων οφειλεται σε κατευθυνση της εταιρειας...Γιατι και το περσινο h.i.a.c στο Summerslam,σε PG καθεστως εγινε...Και εκει εσπασαν κορμια...Χτες οχι...
Αλλα σε TLC ppv μια μονο OMG σκηνη...Δεν ξερω τι φταιει...
captain charisma
για τον τεντι για πλακα το ειπα
οταν ματωσε ο captain charisma και ετρεξαν οι γιατροι να τον βοηθησουν, το κοινο φωναζε we want blood!οντως το wwe εχει γινει πολυ pg τελευταια...πανε ανεπιστρεπτει οι εποχες που βλεπαμε αιμα με το παραμικρο...
το ματς της dx με jerishow πολυ ωραιο ηταν
τωρα γιατι δωσαν το τιτλο στο mcκατσικι δν το καταλαβαινω....εκτρωμα του μρ μακμαχον ειναι χεχεχε laugh.gif
morrison
Eγω δεν στεκομαι τοσο στο αιμα...Δεν ειμαι και κανα βαμπιρ... rolleyes.gif


Aπλα λεω οτι σε ενα TLC PPV περιμενω αλματα απο σκαλες,τραπεζια να σπανε,σωματα να διαλυονται...Στο h.i.a.c Εdge vs Taker που σταθηκα και παραπανω δεν ματωσε κανεις αλλωστε...
Απο αυτην την αποψη τα ματς ηταν ησυχα,ελαχιστα δυνατα spots σχετικα με οτι εχουμε δει στο παρελθον σε αντιστοιχα ματς...
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Dec 16 2009, 01:21 ) *
τωρα γιατι δωσαν το τιτλο στο mcκατσικι δν το καταλαβαινω....εκτρωμα του μρ μακμαχον ειναι χεχεχε laugh.gif


Πες τα...αντε με το γιδοβοσκο που μας το παιζει και wrestler. Δε φτανει που δε βλεπεται, δεν ακουγεται κιολας. Εχει μια φωνη σαν του Μαστορακη πριν 30 χρονια και σε επιπεδο υποκριτικης, μπροστα του ο Τζεφ Χαρντι μοιαζει Αλ Πατσινο...
Λενε οτι ο Triple H τον προωθει γιατι του θυμιζει τον εαυτο του. Γι αυτο στην αρχη της καριερας του ειχε παιξει σε hog pen match και ειχε χασει στη Wrestlemania 12 απο το Warrior σε 1,5 λεπτο. Για εκει ειναι και ο mcκατσικης!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 16 2009, 02:15 ) *
Πες τα...αντε με το γιδοβοσκο που μας το παιζει και wrestler.

Διακρινω μια νευρικοτητα; 39.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 16 2009, 02:15 ) *
Εχει μια φωνη σαν του Μαστορακη πριν 30 χρονια

Επος... 24.gif
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 16 2009, 02:15 ) *
Λενε οτι ο Triple H τον προωθει γιατι του θυμιζει τον εαυτο του. Γι αυτο στην αρχη της καριερας του ειχε παιξει σε hog pen match και ειχε χασει στη Wrestlemania 12 απο το Warrior σε 1,5 λεπτο. Για εκει ειναι και ο mcκατσικης!

Το απολυτο τζομπαρισμα...Εδω καπακι μετα απο pedigree ο αλλος χοροπηδουσε σαν δαιμονισμενος... w00t.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 16 2009, 21:01 ) *
Διακρινω μια νευρικοτητα; 39.gif


Οχι νευρικοτητα. Νευρα κανονικα. Με το που τελειωσε το ματς σηκωθηκα απ το κρεβατι(που βλεπω ολα τα PPV) και εβριζα. Τα ακουσαν ο ΜακΚατσικης και ο Βινς. Τελευταια φορα που τα πηρα ετσι ηταν οταν ο Jericho εβγαλε τη μασκα του Ρει, αλλα τοτε τα ακουσε μονο ο Βινς. Τουλαχιστον ο Jericho ειναι ενα σπουδαιο μεγεθος και υπαρχει σεβασμος(και σε διασκεδαζει κιολας με ολα τα "parasitic hypocritical tapeworms" tongue.gif ). Για τον αλλο τι να πω? Να παει να κανει εκπομπη στο Radio Gold καλυτερα...
morrison
Ρε λες;;; 77.gif 77.gif 77.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Dec 17 2009, 21:51 ) *
Ρε λες;;; 77.gif 77.gif 77.gif


Εγω παντως διαβασα καπου πως ναι!
Ειδα 2 εκδοχες, μια για το διαστημα 1/1-31/10 και μια για λιγες εβδομαδες πριν και μετα τη WM26(28/3). Δεν ξερω τι ρολο θα εχει, αλλα θα εχει ενδιαφερον οπωσδηποτε. Και ακομα μεγαλυτερο ενδιαφερον θα εχει σε περιπτωση που αναλαβει ρολο στο RAW...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Dec 17 2009, 20:14 ) *
Εγω παντως διαβασα καπου πως ναι!
Ειδα 2 εκδοχες, μια για το διαστημα 1/1-31/10 και μια για λιγες εβδομαδες πριν και μετα τη WM26(28/3). Δεν ξερω τι ρολο θα εχει, αλλα θα εχει ενδιαφερον οπωσδηποτε. Και ακομα μεγαλυτερο ενδιαφερον θα εχει σε περιπτωση που αναλαβει ρολο στο RAW...

Τρεις τεσσερις διαφορετικες πηγες το αναφερουν ως οριστικο...
Και οι περισοτερες για την πρωτη εκδοχη...
Ο ρολος δεν ειναι ξεκαθαρος.Αλλου λενε για gm στο Smack,αλλου για μανατζερ της Hart Dynasty...H αληθεια ειναι οτι ολοι ξερουμε οτι θα ειναι στο Raw...
Ο δρομος για την Wrestlemania αποκτα ξεχωριστο ενδιαφερον...
Καποιοι μιλανε και για το ενδεχομενο να παιξει σε ματς πραγμα που προσωπικα θεωρω απιθανο...
Ψοφαω να δω το σεναριο που θα χτιστει με HBK και ΗΗΗ...
Ισως η ελευση του να αλλαζει λιγο τα αναμενομενα σχεδια για την Wrestlemania θα προσεθετα...
captain charisma
παιζει το σεναριο να εχει κοντρα με την dx o bret... πιστευω οτι ΗΗΗ, ΗΒΚ θα του ριξουν θαψιμο ετσι ωστε να τον προκαλεσουν σε feud και αυτος να κατεβασει τους hart dynasty...ετσι ωστε να προωθηθουν κι αυτοι. εδω δινουν τους τιτλους σε κατι κατσικια αυτοι να μην παρουν ευκαιριες?
να παλεψει το κοβω δυσκολο γιατι εχει μακροχρονια απουσια απ τα ρινγκς,και κουβαλαει και το τραυματισμο που του προκαλεσε ο γκολντμπεργκ..
morrison
QUOTE(captain charisma @ Dec 17 2009, 20:35 ) *
παιζει το σεναριο να εχει κοντρα με την dx o bret... πιστευω οτι ΗΗΗ, ΗΒΚ θα του ριξουν θαψιμο ετσι ωστε να τον προκαλεσουν σε feud και αυτος να κατεβασει τους hart dynasty...ετσι ωστε να προωθηθουν κι αυτοι. εδω δινουν τους τιτλους σε κατι κατσικια αυτοι να μην παρουν ευκαιριες?
να παλεψει το κοβω δυσκολο γιατι εχει μακροχρονια απουσια απ τα ρινγκς,και κουβαλαει και το τραυματισμο που του προκαλεσε ο γκολντμπεργκ..

Εχει λογικη αυτο που λες...
Ετσι ομως δεν αναπροσαρμοζονται τα σχεδια για αυτα που περιμεναμε εν οψει WM;
Εκτος αν γυρω στον Μαρτιο,η κοντρα DX-Hart's οδηγησει στην διασπαση των διοσκουρων κτλ,κτλ,κτλ...
captain charisma
πιστευω οτι πριν τη μανια και συγκεκριμενα στο no way out θα εχει αγωνα tag team dx vs hart dynasty και να παρεμβει ο μπρετ και να σπειρει διχονεια μεταξυ hhh,hbk και να χασουν τους τιτλους τους, και μετα να κανουν feud μεταξυ τους στη wrestlemania. αλλωστε ο μαικλς δν ειπε οτι θα ειναι η τελευταια του μανια?κατι ψηλα ειπε στο raw οτι θελει ρεβανς με τον νεκρο στη μανια.
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Dec 17 2009, 23:40 ) *
πιστευω οτι πριν τη μανια και συγκεκριμενα στο no way out θα εχει αγωνα tag team dx vs hart dynasty και να παρεμβει ο μπρετ και να σπειρει διχονεια μεταξυ hhh,hbk και να χασουν τους τιτλους τους, και μετα να κανουν feud μεταξυ τους στη wrestlemania. αλλωστε ο μαικλς δν ειπε οτι θα ειναι η τελευταια του μανια?κατι ψηλα ειπε στο raw οτι θελει ρεβανς με τον νεκρο στη μανια.


Εδω πρεπει να επεμβω ως αποκλειστικος αντιπροσωπος-alter ego του Deadman! Δεν πιστευω οτι θα ξαναδουμε HBK vs Undertaker στη Wrestlemania. Ισως σε αλλο PPV, αλλα οχι στη Wrestlemania. Ο λογος ειναι οτι στο δευτερο αγωνα πρεπει να κερδισει ο Michaels. Αυτο ομως δεν μπορει να γινει στη Wrestlemania.Ο τελευταιος που χρειαζεται να σπασει το σερι ειναι ο ΗΒΚ και γι αυτο δεν πιστευω οτι θα το κανει. Το ενδεχομενο να παιξουν και να κανει 2η νικη ο Undertaker δε βλεπω τι νοημα εχει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.