Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 16 2013, 17:36 ) *
Ξερεις γιατι ειναι ανυπαρκτοι? Γιατι ετσι τους εφτιαξαν! Πιθανον και οι 3 να ειναι καλοι wrestler, τα ματς που εχουν δωσει στα PPV ειναι καλα(το TLC ηταν πολυ ωραιο), αλλα ετσι οπως τους παρουσιαζουν, ο καθενας τους ειναι ανυπαρκτος.


Επειδή τους έχω δει στο ΝΧΤ είναι εξαιρετικοί παλαιστές και οι τρεις.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ May 16 2013, 19:18 ) *
Χαχα εγώ είδα την κάρτα του Extreme Rules πριν το Raw κι έτσι πληροφορήθηκα. Καλοί wrestlers είναι πιστεύω, απλά όπως είπες είναι ο τρόπος προώθησης και παρουσίασής τους που τους κάνει ανύπαρκτους. Κι εμένα η ήττα δεν μου άρεσε που ήταν με 2 DQ, ούτε φυσικά τα πρόωρα eliminations της Team Hell No απλά τουλάχιστον δεν το παρατράβηξαν με αυτό το σερί όπως πίστευα ότι θα κάνουν. Πάντως δεν ήθελα να σχολιάσεις ότι θα κρατούν ζώνες. Ότι θα κρατάνε ΚΑΙ οι τρεις και μάλιστα ταυτόχρονα. Αυτό είναι το εκνευριστικό για εμάς που αντιπαθούμε τη Shield.
Επίσης wtf ο μόνος που δεν του αρέσει ο Ziggler είμαι; Ως ρόλος δεν μ' αρέσει και λιγότερο ως παλαιστής. Άσε που μου τη σπάει το γεγονός ότι αν νικήσει επιτίθεται στον αντίπαλο ο Big E. Παίζει πολύ καλά το ρόλο του βεβαίως και αυτό πρέπει να του το αναγνωρίσω. Ελπίζω μετά το heel turn o Orton να πάει για Heavyweight. Α και επίσης θα γράψεις και εδώ τις προβλέψεις σου ή δεν θέλεις να αντιγράψουμε από το γραπτό σου; tongue.gif


Παντα ημουν υπερ της αντιγραφης! Φυσικα και θα τα γραψω κι εδω. Αλλωστε εδω μπορω να τα δικαιολογησω κιολας.
Τον Orton, οπως σου ειπα, τον βλεπω να πηγαινει για τιτλο ως face και να χανει απο το Ziggler.
Το σκεπτικο με τα 3 μελη της Shield να κρατανε τις ζωνες ταυτοχρονα ειναι αντιγραφη του προ 10ετιας σεναριου με τα 4 μελη της Evolution να κρατανε ολους τους τιτλους του RAW: Triple H World Champion, Randy Orton Intercontinental Champion, Batista & Ric Flair World Tag team Champions. Μαλιστα αυτο ειχε γινει στο Armaggeddon, το τελευταιο PPV της χρονιας και το 2003 εκλεισε με την Evolution απολυτη κυριαρχο στο RAW. Τωρα που ουσιαστικα δεν υπαρχει brand division και ολοι εμφανιζονται παντου και που το IC και US Championship εχουν μικροτερη αξια απο οτι πριν 10 χρονια, η κατοχη τιτλων απο τη Shield δε νομιζω οτι την αναβαθμιζει ως γκρουπ. Το μεγαλο τιτλο δεν τον εχουν και δεν υπαρχει και μελος τους για να τον κερδισει. Αν κανουν κανενα αστειο και παρουσιασουν το Ryback ως αρχηγο της Shield, θα ειναι μεγαλυτερη πατατα απο την bigger picture της Nexus και απο τον anonymous GM του RAW. Ενα γκρουπ λοιπον που με το ξεκινημα του μπλεχτηκε στα σεναρια των μεγαλων ονοματων απο το πουθενα, κερδισε σε 3-on-3 ματς σχεδον ολα τα κορυφαια ονοματα θα φτασει να κατεχει τιτλους για ολα τα μελη του, αλλα οχι τον πιο σημαντικο(τον 1 απ τους 2 εστω). Αν αυτο το ετοιμαζουν σαν κορυφωση της ιστοριας, εμενα μου μοιαζει σαν ξεφουσκωμα. Ακομα περισσοτερο αν σκεφτουμε την πιθανοτητα εμπλοκης του Ryback, που ανεφερα πιο πριν.
nikolas12
Και μένα αυτός ο παραλληλισμός με την Evolution ήταν ένα από τα πρώτα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό, αλλά τότε στην Evolution ήταν ο ήδη μεγάλος Ric Flair, o Triple H που βρισκόταν στην καλύτερη ίσως περίοδό του και δύο τεράστια ταλέντα που εξελίχθηκαν σε μεγάλους superstars. Ίσως η συνέχεια της Shield ή μάλλον των μελών της ατομικά δεν ξέρω αν θα είναι ανάλογη, απλά αυτό που αναφέρω είναι ότι η Evolution είχε ήδη δύο stars ως μέλη της και δεν αποτελούνταν μόνο από ανερχόμενους. Συμφωνώ και για αυτό για τον Ryback θα πρόκειται για τρελή ξενέρα. Αν ήταν ο Punk θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, αλλά έχουν ήδη συνεργαστεί, οπότε δεν θα αποτελέσει έκπληξη. Αν φυσικά υπάρχει κάποιος να κινεί τα νήματα.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ May 17 2013, 22:51 ) *
Και μένα αυτός ο παραλληλισμός με την Evolution ήταν ένα από τα πρώτα πράγματα που μου ήρθαν στο μυαλό, αλλά τότε στην Evolution ήταν ο ήδη μεγάλος Ric Flair, o Triple H που βρισκόταν στην καλύτερη ίσως περίοδό του και δύο τεράστια ταλέντα που εξελίχθηκαν σε μεγάλους superstars. Ίσως η συνέχεια της Shield ή μάλλον των μελών της ατομικά δεν ξέρω αν θα είναι ανάλογη, απλά αυτό που αναφέρω είναι ότι η Evolution είχε ήδη δύο stars ως μέλη της και δεν αποτελούνταν μόνο από ανερχόμενους. Συμφωνώ και για αυτό για τον Ryback θα πρόκειται για τρελή ξενέρα. Αν ήταν ο Punk θα ήταν πολύ ενδιαφέρον, αλλά έχουν ήδη συνεργαστεί, οπότε δεν θα αποτελέσει έκπληξη. Αν φυσικά υπάρχει κάποιος να κινεί τα νήματα.


Ετσι οπως τα λες ειναι η Evolution. Ηταν ενα γκρουπ που δεν μπορουσε να σου προκαλεσει αντιπαθεια, παρα μονο την αποδοκιμασια για αυτα που κανουν εντος σεναριου. Εκτος απο αυτο η υπαρξη του ειχε διπλο σκοπο: τη σεναριακη προστασια του Triple H, που εκμεταλλευοταν το γκρουπ για να μενει στην κορυφη και την αναδειξη νεων σταρ μεσα απο την επαφη τους με κορυφαια ονοματα, οπως ο Triple H και ο Ric Flair. Ακομα και το ονομα ηταν πετυχημενο και ταιριαζε στο σεναριο. Ηταν η ιδια η εξελιξη του "αθληματος", το παρελθον μεσω του Flair, το παρον μεσω του Triple H και το μελλον μεσω του Batista και του Orton.
Τι απ ολα αυτα βλεπουμε στην ιστορια της Shield? Ακομα κι αν καποιος ή ολα τα μελη της εξελιχθουν σε μεγαλα ονοματα, θα εχει γινει με καποια κενα στην εξελιξη. Μακαρι να βγει ο Punk πισω απο το γκρουπ για να αποκτησει καποιο νοημα η ιστορια. Θα προτιμουσα μαλιστα αντι να επαναληφθει η ιστορια της Evolution να δουμε μια παραλλαγη της ιστοριας της Legacy. Οπως στη Legacy οι 2 νεοι, Rhodes και DiBiase, στραφηκαν εναντιον του παλιου Orton γυρνωντας τον σε face, ετσι κι εδω οι νεοι να στραφουν εναντιον του αρχηγου Punk. Η διαφορα θα μπορουσε να ειναι οτι οι νεοι θα εδειχναν οτι ξεπερνουν τον παλιο, το σεναριο θα εδειχνε κοντρα μεν, αλλα heel Punk vs face Shield και στο τελος οι ρολοι θα αντιστρεφονταν και ο CM Punk θα μπορουσε να καταληξει face. Ισως με double turn σε ματς τιτλου πχ CM Punk vs Dean Ambrose(ή Roman Reigns που πειθει και περισσοτερο σωματικα), οπου ο Ambrose/Reigns θα ηταν ηδη πρωταθλητης με τη βοηθεια των αλλων 2 και ο Punk θα κερδιζε τη θεση του No1 contender με πλαγιο τροπο.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 18 2013, 01:28 ) *
Ετσι οπως τα λες ειναι η Evolution. Ηταν ενα γκρουπ που δεν μπορουσε να σου προκαλεσει αντιπαθεια, παρα μονο την αποδοκιμασια για αυτα που κανουν εντος σεναριου. Εκτος απο αυτο η υπαρξη του ειχε διπλο σκοπο: τη σεναριακη προστασια του Triple H, που εκμεταλλευοταν το γκρουπ για να μενει στην κορυφη και την αναδειξη νεων σταρ μεσα απο την επαφη τους με κορυφαια ονοματα, οπως ο Triple H και ο Ric Flair. Ακομα και το ονομα ηταν πετυχημενο και ταιριαζε στο σεναριο. Ηταν η ιδια η εξελιξη του "αθληματος", το παρελθον μεσω του Flair, το παρον μεσω του Triple H και το μελλον μεσω του Batista και του Orton.
Τι απ ολα αυτα βλεπουμε στην ιστορια της Shield? Ακομα κι αν καποιος ή ολα τα μελη της εξελιχθουν σε μεγαλα ονοματα, θα εχει γινει με καποια κενα στην εξελιξη. Μακαρι να βγει ο Punk πισω απο το γκρουπ για να αποκτησει καποιο νοημα η ιστορια. Θα προτιμουσα μαλιστα αντι να επαναληφθει η ιστορια της Evolution να δουμε μια παραλλαγη της ιστοριας της Legacy. Οπως στη Legacy οι 2 νεοι, Rhodes και DiBiase, στραφηκαν εναντιον του παλιου Orton γυρνωντας τον σε face, ετσι κι εδω οι νεοι να στραφουν εναντιον του αρχηγου Punk. Η διαφορα θα μπορουσε να ειναι οτι οι νεοι θα εδειχναν οτι ξεπερνουν τον παλιο, το σεναριο θα εδειχνε κοντρα μεν, αλλα heel Punk vs face Shield και στο τελος οι ρολοι θα αντιστρεφονταν και ο CM Punk θα μπορουσε να καταληξει face. Ισως με double turn σε ματς τιτλου πχ CM Punk vs Dean Ambrose(ή Roman Reigns που πειθει και περισσοτερο σωματικα), οπου ο Ambrose/Reigns θα ηταν ηδη πρωταθλητης με τη βοηθεια των αλλων 2 και ο Punk θα κερδιζε τη θεση του No1 contender με πλαγιο τροπο.



Twism νομίζω οτι πρέπει να σε πάρει ο Βινς για σεναριογράφο.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ May 18 2013, 02:52 ) *
Twism νομίζω οτι πρέπει να σε πάρει ο Βινς για σεναριογράφο.


Δεν εχεις δει ομως πως τελειωνω τις ιστοριες οσων δε μου αρεσουν? Οι πιο πολλοι απ αυτους θα με αντιπαθουσαν. Αντε να κανεις καριερα ετσι. tongue.gif
nikolas12
Twism σε θέλω σεναριογράφο και εγώ. Μακράν το πιο ενδιαφέρον σενάριο που έχει ακουστεί για τη Shield. Δε νομίζω ότι το Smackdown άλλαξε τα δεδομένα για το Extreme Rules οπότε οι προβλέψεις μου θα μείνουν ίδιες.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 18 2013, 12:42 ) *
Δεν εχεις δει ομως πως τελειωνω τις ιστοριες οσων δε μου αρεσουν? Οι πιο πολλοι απ αυτους θα με αντιπαθουσαν. Αντε να κανεις καριερα ετσι. tongue.gif


Μην ανησυχείς θα πω στο Βινς να σε προσέχει smile.gif
nikolas12
Θα είχες σωματοφύλακα τον Big E Langston και όταν θα ξεφορτωνόσουν όσους δεν συμπαθούσες θα τελείωνες και αυτουνού την ιστορία ευρηματικά επειδή δεν σου γεμίζει το μάτι. Και μετά δεν θα σε προστάτευε σωματικά κανένας αλλά νομικά ο Otunga tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ May 18 2013, 14:51 ) *
Θα είχες σωματοφύλακα τον Big E Langston και όταν θα ξεφορτωνόσουν όσους δεν συμπαθούσες θα τελείωνες και αυτουνού την ιστορία ευρηματικά επειδή δεν σου γεμίζει το μάτι. Και μετά δεν θα σε προστάτευε σωματικά κανένας αλλά νομικά ο Otunga tongue.gif



Καλα ολα αυτα, αλλα μπορω να εχω και προσωπικο announcer? To Ricardo Rodriguez φυσικα! Και μετα να επαιζα κι εγω στις ιστοριες, ειτε ως διαιτητης ειτε ως ρεπορτερ ειτε ως οτιδηποτε αλλο. Δε θα θελα να φαινομαι πολυ ομως. Μονο να κινω τα νηματα στο παρασκηνιο... laugh.gif
HLR CENATION
Καλα ρε σημερα με θυμηθηκατε οτι υπαρχω εγω?Θα παιζατε φαντασυ και σημερα με ενηρωσατε? biggrin.gif

Θα μπω και εγω.

ΔΙαβασα λιγα ποστ επειδη wwe εχω δει μεχρι το raw που ο ΗΗΗ δεχτηκε την προκληση του Λεσναρ -θα τα δω μαζεμενα ολα αυτη την εβδομαδα- και θελω να ρωτησω κατι το Μιχαλη επειδη ειναι ο μονος που βλεπει ΤΝΑ με συνεπεια.Μιχαλη τι σκοπο εχουν αυτοι που εχουν φτιαξει το γκρουπ που ειναι αρχηγος ο Μπουλι Ρει.Μ αρεσει η ιστορια αλλα δεν εχω καταλαβει τη σκοπο εχει.θελουν να κανουν οτι ειχαν κανει πριν μερικα χρονια η μεν ιβεντ μαφια?

Επειδη στο ΤΝΑ ειμαι ενα επεισοδιο πισω παρακαλω αμα εγινε γνωστος ο νο1 κοντενερ βαλτε τον μεσα σε σποιλερ.

Για το wwe τρελαινομαι για την ρεβανς Μπροκ Λεσναρ-ΗΗΗ.
T.W.Is.M.
Πριν απο λιγο εδωσα τις προβλεψεις μου στη λιγκα. Νομιζω οτι ειναι καλη στιγμη για να τις γραψω κι εδω.

WWE Championship
Last Man Standing Match
John Cena vs Ryback
Πιστευω οτι εχουμε ενα ξεκαθαρο φαβορι. Αυτο ειναι ο John Cena. Αμφιβαλλω αν ποτε υπηρξε τραυματισμος και ακομα κι αν υπηρξε, μεγαλοποιηθηκε για να φανει μεγαλυτερο το κατορθωμα του να κερδισει το Ryback. Δεν ξερω ποσο θα μεινει πρωταθλητης ο Cena, αλλα δε νομιζω οτι θα ειναι μονο για 1,5 μηνα.

No1 contender's match for the World Heavyweight Championship
I quit match
Alberto del Rio vs Jack Swagger
Εδω το WWE επαθε ζημια με τον τραυματισμο του Ziggler. Προφανως ο Ziggler θα ηταν εκεινος που θα εβγαινε νικητης στο Ladder Match, που ειχε ανακοινωθει, αλλιως θα του αφαιρουσαν τον τιτλο. Επισης προφανως θα διατηρησει τον τιτλο εναντιον οποιου και να κερδισει αυριο. Ο νικητης θα τον αντιμετωπισει σε καποιο επεισοδιο του RAW ή του Smackdown, απ οτι διαβασα, γιατι ηδη υπαρχουν πλανα για τη συνεχεια. Το θεμα ειναι ποιον θελουν να βαλουν στο ματς τιτλου λοιπον για να χασει. Λογικα αυτος θα ειναι ο del Rio. Τα heel vs heel ματς δε συγκινουν και τοσο τον κοσμο, αρα η επιλογη του del Rio μοιαζει μονοδρομος. Συνηθως μαλιστα τα I quit match βγαζουν face νικητες, οποτε και αυριο πιστευω οτι ο Alberto θα κερδισει. Μοναδικη περιπτωση που βλεπω να χανει ειναι να απειληθει ο Ricardo και να αναγκαστει να πει I quit.

Steel Cage Match
Triple H vs Brock Lesnar
Ρεβανς του αγωνα της Wrestlemania, οπου νικησε ο Triple H. H λογικη λοιπον λεει οτι εδω κερδιζει ο Lesnar. Αυτο ενισχυεται ακομα περισσοτερο αν σκεφτουμε οτι ο Brock θα συνεχισει να εμφανιζεται, εστω και με περιορισμενες εμφανισεις σε σημαντικες ιστοριες, ενω ο Triple H θα επικεντρωθει ακομα περισσοτερο στα διοικητικα του καθηκοντα.

WWE Tag Team Championship
Tornado tag team match
Team Hell No vs The Shield
Μονο ο ορος του αγωνα φτανει για να μας δειξει το νικητη. Η Shield δεν εχασε σε 3-on-3 ματς με διαφορους συνδυασμους αντιπαλων, οι οποιοι περιλαμβαναν και την Team Hell No μερικες φορες. Πως θα χασει σε tornado tag team match, που ολοι επιτρεπεται να βρισκονται στο ρινγκ ταυτοχρονα? Η δυναμη της υποτιθεται πως ειναι στη συνοχη των μελων της και στο γεγονος οτι ειναι πρωτα απ ολα ομαδα. Αν χασουν, θα ειναι μεγαλυτερη εκπληξη απο οποιοδηποτε αλλο αποτελεσμα εχω δει τους τελευταιους μηνες.

US Championship
Kofi Kingston vs Dean Ambrose
Ελπιζω να πετυχα σωστα το ονομα του μελους της Shield και να μην παιζει ο Rollins ή ο Reigns. tongue.gif Προφανες κι εδω το αποτελεσμα νομιζω. Η Shield πρεπει να φυγει με 3 ζωνες στα χερια, αρα ο Ambrose κερδιζει. Το λαθος εδω ειναι οτι ειτε το ταιμινγκ ειτε ο αντιπαλος δεν ειναι καταλληλο. Ειτε θα πρεπε να δοθει περισσοτερος χρονος, περισσοτεροι διεκδικητες(που θα εχαναν) και να παρουσιαζοταν πιο ισχυρος ο Kofi Kingston(οπως ειχε δοθει πριν απ αυτον στον Cesaro) ειτε να επαιρνε τον τιτλο καποιο μεγαλυτερο ονομα απ τον Kofi(Chris Jericho ισως), ωστε να ειναι μεγαλυτερη η επιτυχια του Ambrose. Τωρα που το σκεφτομαι, δεν εχω καταλαβει γιατι ο Kofi εχασε το Intercontinental Championship απο τον Barrett(ο οποιος το εχασε απο το Miz και το ξανακερδισε λιγες μερες μετα) το Δεκεμβριο, περασε 3 μηνες μετριοτητας και επανηλθε κερδιζοντας τον επι 8 μηνες US Champion Antonio Cesaro ξαφνικα για να αντιμετωπισει το μελος της Shield. Δε θα ηταν καλυτερα να κρατουσε το IC Championship κερδιζοντας τον Barrett, να κερδιζε στο μεταξυ κι αλλους heels οπως τον Cody Rhodes και το Damien Sandow, να ειχε τον τιτλο για πανω απο 6 μηνες κι εκει που θα εμοιαζε κυριαρχος της midcard(και θα ειχε κανει και σκορπιες νικες με μεγαλυτερα ονοματα heels), να ερχοταν η Shield να τον αμφισβητησει?

Extreme Rules Match
Randy Orton vs Big Show
Ο Orton παιζει στο σπιτι του. Προερχεται απο μια μακρα μετρια περιοδο. Πιστευω οτι ειναι ο επομενος Νο1 contender για το World Championship. Γιατι λοιπον να χασει?

Strap Match
Sheamus vs Mark Henry
Αν στο προηγουμενο ματς βλεπαμε τον επομενο Νο1 contender για το World Championship, εδω νομιζω οτι βλεπουμε τον επομενο Νο1 contender για το WWE Championship και αυτος πιστευω οτι ειναι ο Mark Henry. Διαβασα μετα τη Wrestlemania οτι επροκειτο να παει για τον τιτλο στο Extreme Rules και γι αυτο κερδισε και το Ryback, αλλα δε θεωρηθηκε αρκετα εμπορικο ζευγαρι με το Cena και προτιμηθηκε ο Ryback. Με 1-2 νικες ομως εναντιον μεγαλων αντιπαλων αυτο αλλαζει και αυτο πιστευω οτι εξυπηρετει το ματς με το Sheamus. Νικη του Mark Henry λοιπον αυριο και βλεπουμε για τη συνεχεια.

Chris Jericho vs Fandango
Αυτο το ματς με προβληματισε περισσοτερο απ ολα τα αλλα. Απ τη μια ο Fandango εχει κερδισει το πρωτο μεταξυ τους ματς, απ την αλλη ο Jericho ειναι ο βετερανος που πια περισσοτερο προωθει τους νεοτερους παρα κερδιζει ο ιδιος. Νομιζω ομως οτι ηδη εχει βοηθησει αρκετα το Fandango και δεν ειναι απαραιτητη κι αλλη νικη για το ρουκι. Αν μαλιστα ο Jericho χασει και αυριο, η επιδοση του μετα την τελευταια του επιστροφη(απο το Rumble και μετα), θα αρχισει να μοιαζει με επιδοση jobber κι οχι με επιδοση ενος απο τους σταρ της εταιριας.

Pre-show
The Miz vs Cody Rhodes
Αυτο το ματς μαλλον βοηθαει στο χτισιμο εκ νεου της κοντρας Miz vs Barrett. Νομιζω οτι ο Miz θα κερδισει και θα παει ξανα για το Intercontinental Championship. Απλα θελει λιγο χρονο για να ξαναχτιστει η ιστορια μετα την απουσια του για γυρισματα.

Κατα τ αλλα θα περιμενα να γινοταν και αγωνας για το Divas' Championship μεταξυ Kaitlyn και AJ, αλλα φαινεται οτι τον κρατανε για οταν θα εχει γυρισει και ο Ziggler, ωστε την ιδια μερα να κερδισουν και οι 2 ματς τιτλου. Δεν ξερω αν μαζι τους θα ακολουθησει το δρομο των τιτλων και ο Big E με κανενα Intercontinental ή αν αυτο θα ειναι η αρχη του τελους της συνεργασιας τους, αφου θα ειναι ο μονος που δε θα εχει τιτλο, θα τους κανει τη βρωμικη δουλεια και θα υποτιμαται απο τους αλλους 2 γι αυτο.
HLR CENATION
Στις 26 δεν ειναι το ppv?Λαθος κανω?

ΠΑιδια επειδη δεν ξερω αγγλικα μου βγαζει αυτο και δεν μπορω να γραφτω.Τι σημαινει?Your username can only be made of alphanumeric characters-Hulk Hogan 84 εχω δηλωσει.Εχω κανει τιποτα λαθος?
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ May 18 2013, 17:12 ) *
Καλα ρε σημερα με θυμηθηκατε οτι υπαρχω εγω?Θα παιζατε φαντασυ και σημερα με ενηρωσατε? biggrin.gif

Θα μπω και εγω.

ΔΙαβασα λιγα ποστ επειδη wwe εχω δει μεχρι το raw που ο ΗΗΗ δεχτηκε την προκληση του Λεσναρ -θα τα δω μαζεμενα ολα αυτη την εβδομαδα- και θελω να ρωτησω κατι το Μιχαλη επειδη ειναι ο μονος που βλεπει ΤΝΑ με συνεπεια.Μιχαλη τι σκοπο εχουν αυτοι που εχουν φτιαξει το γκρουπ που ειναι αρχηγος ο Μπουλι Ρει.Μ αρεσει η ιστορια αλλα δεν εχω καταλαβει τη σκοπο εχει.θελουν να κανουν οτι ειχαν κανει πριν μερικα χρονια η μεν ιβεντ μαφια?

Επειδη στο ΤΝΑ ειμαι ενα επεισοδιο πισω παρακαλω αμα εγινε γνωστος ο νο1 κοντενερ βαλτε τον μεσα σε σποιλερ.

Για το wwe τρελαινομαι για την ρεβανς Μπροκ Λεσναρ-ΗΗΗ.



Νομιζα οτι ειχες μπει ηδη. Σημερα που μπηκα να δωσω τις προβλεψεις μου ειδα τα μελη της λιγκας και δεν ησουν μεσα. Αφου δεν περνας απο τα μερη μας, που γραφω σεναρια οποτε μου κατεβει για να σχολιασεις... smiley.gif

edit: Το Extreme Rules ειναι αυριο Χρηστο. Alphanumeric characters ειναι τα γραμματα και οι αριθμοι. Το προβλημα στο username που εβαλες ειναι το κενο.
HLR CENATION
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 18 2013, 17:42 ) *
Νομιζα οτι ειχες μπει ηδη. Σημερα που μπηκα να δωσω τις προβλεψεις μου ειδα τα μελη της λιγκας και δεν ησουν μεσα. Αφου δεν περνας απο τα μερη μας, που γραφω σεναρια οποτε μου κατεβει για να σχολιασεις... smiley.gif

Ωραια εκανα λογαριασμο αλλα δεν ξερω πως να μπω στο πρωταθλημα.Νομιζα οτι ειναι την επομενη Κυριακη το ppv και ετσι μου ειναι αδυνατο να προλαβω να τα δω ολα.Πειτε μου παρακαλω πως μπαινω στο πρωταθλημ ατου φορουμ και τα αλλα θα τα βρω.

Παντως εσυ δεν φοβασαι,τα δινεις δημοσια τα προγνωστικα σου.ΕΙσαι υπεροπτης σαν τον Μουρινιο και θα την πατησεις. smiley.gif

Εγω εχω σαν οπλο μου το ΤΝΑ που το παρακολουθω πιο στενα αλλα τι να το κανεις μολις 4 ppv εχει. angry_red.gif

ΥΓ Ναι Παναγιωτη το καταλαβα.Τωρα δεν μπορω να βρω το πρωταθλημα μας. smile.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 18 2013, 16:21 ) *
Καλα ολα αυτα, αλλα μπορω να εχω και προσωπικο announcer? To Ricardo Rodriguez φυσικα! Και μετα να επαιζα κι εγω στις ιστοριες, ειτε ως διαιτητης ειτε ως ρεπορτερ ειτε ως οτιδηποτε αλλο. Δε θα θελα να φαινομαι πολυ ομως. Μονο να κινω τα νηματα στο παρασκηνιο... laugh.gif


Θα τα μεταφέρω τα αιτήματα σου στον Βινς και θα σε κρατάω ενήμερο laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(HLR CENATION @ May 18 2013, 17:47 ) *
Ωραια εκανα λογαριασμο αλλα δεν ξερω πως να μπω στο πρωταθλημα.Νομιζα οτι ειναι την επομενη Κυριακη το ppv και ετσι μου ειναι αδυνατο να προλαβω να τα δω ολα.Πειτε μου παρακαλω πως μπαινω στο πρωταθλημ ατου φορουμ και τα αλλα θα τα βρω.

Παντως εσυ δεν φοβασαι,τα δινεις δημοσια τα προγνωστικα σου.ΕΙσαι υπεροπτης σαν τον Μουρινιο και θα την πατησεις. smiley.gif

Εγω εχω σαν οπλο μου το ΤΝΑ που το παρακολουθω πιο στενα αλλα τι να το κανεις μολις 4 ppv εχει. angry_red.gif


Μα και να με αντιγραψετε, τι θα καταφερετε? Θα ισοβαθμησουμε. Δε με κερδιζετε με ισοπαλια! smiley.gif
Η λιγκα λεγεται basketforumGR. Μπες στο www.fourdown.org και ψαξτην. Θα κανεις αιτηση, θα τη δεχτει ο admin(mixalisgate7) και μπηκες.
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ May 18 2013, 17:12 ) *
Καλα ρε σημερα με θυμηθηκατε οτι υπαρχω εγω?Θα παιζατε φαντασυ και σημερα με ενηρωσατε? biggrin.gif

Θα μπω και εγω.

ΔΙαβασα λιγα ποστ επειδη wwe εχω δει μεχρι το raw που ο ΗΗΗ δεχτηκε την προκληση του Λεσναρ -θα τα δω μαζεμενα ολα αυτη την εβδομαδα- και θελω να ρωτησω κατι το Μιχαλη επειδη ειναι ο μονος που βλεπει ΤΝΑ με συνεπεια.Μιχαλη τι σκοπο εχουν αυτοι που εχουν φτιαξει το γκρουπ που ειναι αρχηγος ο Μπουλι Ρει.Μ αρεσει η ιστορια αλλα δεν εχω καταλαβει τη σκοπο εχει.θελουν να κανουν οτι ειχαν κανει πριν μερικα χρονια η μεν ιβεντ μαφια?

Επειδη στο ΤΝΑ ειμαι ενα επεισοδιο πισω παρακαλω αμα εγινε γνωστος ο νο1 κοντενερ βαλτε τον μεσα σε σποιλερ.

Για το wwe τρελαινομαι για την ρεβανς Μπροκ Λεσναρ-ΗΗΗ.


Να πάρουν τον έλεγχος της εταιρείας καθώς δεν είναι ευχαριστημένοι από τον Hulk Hogan
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ May 18 2013, 17:55 ) *
Να πάρουν τον έλεγχος της εταιρείας καθώς δεν είναι ευχαριστημένοι από τον Hulk Hogan

Σε ευχαριστω πολυ wink.gif Μακαρι να την παρουν να δουμε τι θα γινει.

Την αιτηση που την εχει ρε παιδια?Ατιμο πραγμα να μην ξερεις αγγλικα.Το βρηκα το πρωταθλημα.
mixalisgate7
Προβλέψεις Extreme Rules

WWE Championship Last Man Standing Match
John Cena © vs. Ryback
ΝΙΚΗΤΗΣ John Cena

World Heavyweight Championship #1 Contender's I Quit Match
Jack Swagger vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ Alberto Del Rio

Steel Cage Match
Triple H vs. Brock Lesnar
ΝΙΚΗΤΗΣ Brock Lesnar

WWE Tag Team Championship Tornado Tag Match
Team Hell No © vs. Seth Rollins and Roman Reigns
ΝΙΚΗΤΕΣ Seth Rollins and Roman Reigns

WWE United States Championship Match
Kofi Kingston © vs. Dean Ambrose
ΝΙΚΗΤΗΣ Dean Ambrose

Strap Match
Mark Henry vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ Sheamus

Extreme Rules Match
Randy Orton vs. Big Show
ΝΙΚΗΤΗΣ Randy Orton

Chris Jericho vs. Fandango
ΝΙΚΗΤΗΣ Chris Jericho

Extreme Rules Pre Show
The Miz vs. Cody Rhodes
ΝΙΚΗΤΗΣ The Miz
HLR CENATION
Eνταξει εκανα την αιτηση. wav.gif Διαβαζω τις τελευταιες εξελιξεις και δημοσιευω και εγω τις προβλεψεις μου.Και εγω που νομιζα οτι θα ημουν ο μοναδικος που θα εβλεπα νικη Λεσναρ. smiley.gif

Στο μεταξυ ο Μπροκ εχει γινει ο αγαπημενος μου παλαιστης εκει που δεν τον πηγαινα καθολου.Τεραστια προσωπικοτητα.
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ May 18 2013, 18:20 ) *
Eνταξει εκανα την αιτηση. wav.gif


Είσαι ήδη μέσα wink.gif
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ May 18 2013, 18:47 ) *
Είσαι ήδη μέσα wink.gif

Eυχαριστω πολυ Μιχαλη. smile.gif



Αναλυτικα θα γραφω προβλεψεις απο το σλαμιβερσαρυ του ΤΝΑ,τωρα θα γραψω τι εβαλα στο παιχνιδι.

Τζον σινα

Ντελ ριο

Αμπροους

Σιλντ

Μαρκ Χενρυ

Λεσναρ

Ορτον

Αναλυση του ppv θα κανω αργα την Τριτη η τεταρτη.Αμα εβαζα καπου εκπληξη θα την εβαζα στο Σινα-Ραιμπακ με νικη ραιμπακ.
nikolas12
Welcome back στο τόπικ HLR και welcome στη league γενικότερα smiley.gif

Λοιπόν μιας και βρήκα και χρόνο να βάλω κι εγώ τις προβλέψεις μου με ανάλυση και το Zigglerικό, Shieldικό μου μίσος πάντα smiley.gif :

1. John Cena-Ryback
Ίσως η δυσκολότερη επιλογή μου. Από τη μία ο Ryback έχει γίνει μεγάλος loser στα PPVs. Πέρυσι έβγαινε σε πολλά PPVs για 1-2 λεπτά, ξεπάστρευε 2 αντιπάλους και έφευγε. Από τότε που άρχισε να αγωνίζεται για το WWE championship, για contendership (Royal Rumble) και γενικά σε όποια κόντρα κι αν είχε (Shield, Henry) έχανε είτε κανονικά, είτε λόγω παρέμβασης. Είναι η μεγάλη ευκαιρία του λοιπόν να κερδίσει έναν πρωταθλητή, ο οποίος έχει και αρκετές μικρές θητείες. Όμως επόμενος contender θα είναι λογικά ο Mark Henry και νομίζω πως θα προτιμήσουν να μην επαναληφθεί ένα ματς σαν αυτό στη Wrestlemania, αλλά μία κόντρα με τον Cena. Οπότε John Cena.

2. Jack Swagger-Alberto del Rio
Αδιάφορο ματς, μιας και όπως το κόβω θα συνεχίσουμε να βλέπουμε το άτομο που γουστάρω να αντιπαθώ, heavyweight champion τουλάχιστον μέχρι το Money in the Bank ή το Summerslam. Λογικά στο μεθεπόμενο Raw θα γίνει το ματς και θα κερδίσει ο Ziggler. O Del Rio πιστεύω θα συνεχίσει να διεκδικεί το Heavyweight για λίγο καιρό, οπότε αυτόν θα πω νικητή.

3. Brock Lesnar-Triple H
Έχω πει πως θα ήθελα να ήταν Hell in a Cell αυτό το ματς. Λοιπόν ο Lesnar από τότε που γύρισε αν δεν κάνω λάθος έχει δώσει 3 αγώνες κι νίκησε μόνο τον ένα από αυτούς. Πιστεύω πως άμα χάσει ξανά θα είναι πολύ δυσαρεστημένος με τους σεναριογράφους, αφού δεν γίνεται ένας τύπος σαν τον Lesnar που ήταν από τους πολύ μεγάλους παλαιστές στην πρώτη θητεία του, που στο UFC έμεινε 707 μέρες heavyweight champion και που γενικά είναι ένα τέρας σωματικά να αγωνίζεται μια στο τόσο και μάλιστα να χάνει. Ειδικά τώρα που δεν υπάρχει το stipulation για την καριέρα του Hunter πιστεύω πως ο Lesnar θα είναι νικητής. Πάντως εξαιρετικά promos από τον HHH, τον οποίο στηρίζω.

4. Sheamus-Mark Henry
Πολύ μεγάλο push δίνεται στον Mark Henry από την επιστροφή του και μετά. Πιστεύω πως ο Henry θα είναι ο νικητής για να πάρει μεγαλύτερο push για να πάει για έναν από τους δύο μεγάλους τίτλους.

5. Randy Orton-Big Show
Υπό άλλη...πόλη θα έλεγα Big Show, αλλά ο Orton αγωνίζεται μέσα στην πόλη του και το λογικό είναι να κερδίσει, έτσι ώστε να πάρει push και να κάνει το πολυπόθητο heel turn. Ελπίζω να γίνει πρώτα το heel turn και μετά να κερδίσει τον Δόλφο και να γίνει heavyweight champion, αν και είναι ματς heel εναντίον heel οπότε δύσκολο.

6. Chris Jericho-Fandango
Πόσο πιο loser να τον βγάλουν τον Jericho από την επιστροφή του και μετά; Ειδικά μία δεύτερη ήττα απέναντι στο Fandango θα είναι το κερασάκι στην τούρτα, άσε που ο Jericho θα φύγει για συναυλίες σε λίγο καιρό. Οπότε ο Chris πιστεύω πως θα κερδίσει με ένα ωραίο Walls of Jericho.

Και πάμε στα πονεμένα...

7. Kofi Kingston-Dean Ambrose
Δεν καταλαβαίνω τη λογική του να κερδίσει ο Kofi το Us championship για να το χάσει τόσο σύντομα. Πιο λογικό θα φαινόταν να ήταν ο Cesaro που το κρατούσε τόσες μέρες στη θέση τους παρά ο Kofi. Έχει μία μόλις υπεράσπιση. Δυστυχώς ο Ambrose θα είναι ο νικητής κατά πάσα πιθανότητα για να βγει η Shield με τρεις ζώνες στο επόμενο Raw και να μας κάνει τα νεύρα καταίφι.

8. Team Hell No-Shield
Μετά από ένα μεγάλο σερί, μετά από πολλές υπερασπίσεις και μία καλή, αστεία και ψυχαγωγική συνεργασία ήρθε η ώρα η διασκεδαστικότατη Team Hell No να χάσει τις ζώνες απέναντι στους εκνευριστικούς ανύπαρκτους Reigns και Rollins. Tornado match και ίσως να ξέρω και πως θα πάει. O Rollins με τον Daniel και ο Reigns με τον Kane. Ο Rollins θα ξεκάνει τον Bryan και θα τον αφήσει στο ring, θα βοηθήσει τον Roman να αφήσουν τον Kane κάπου έξω και μακριά από το ring, θα γυρίσουν για να αποτελειώσουν τον Bryan και με pin σε αυτόν θα πάρουν τις ζώνες. Άρα Shield. Επίσης βρίσκω πολύ πιθανό να έχουμε heel turn κάποιου από τους δύο της Team Hell No, άρα διάλυσή της και αγώνας μεταξύ τους σε επόμενο PPV. Ή θα συνεχίσουν να διεκδικούν αποτυχημένα τις ζώνες μέχρι το Money In the Bank και μετά θα γίνει αυτό που λέω με αποτέλεσμα ματς μεταξύ τους στο Summerslam όπως πέρυσι.

Pre show: Miz-Cody Rhodes
Ο Miz θα είναι λογικά ο νικητής για να αναθερμανθεί η κόντρα με Barrett για το IC.
HLR CENATION
Καλως σε βρηκα Νικολα. icon_wave.gif Γραφεις πολυ ωραια ποστ.αν δεν κανω λαθος δινεις και πανελλαδικες καλη επιτυχια.

Κατι για το Τριπλ Η -Λεσναρ.Θα ξενερωσω αμα ο νικητης βγει καποιος με δρπετευση απο το κλουβι.θελω καθαρη νικη.
nikolas12
Σε ευχαριστώ πολύ και για το σχόλιο με τα ποστ και για τις Πανελλαδικές smiley.gif
nikolas12
Μπράβο WWE. Δώσε τώρα και το WWE championship στον Henry και το Divas championship στη AJ Lee για να έχουν όλοι οι αντιπαθητικοί τους τίτλους. Δεν είδα το Extreme Rules, τώρα θα το κατεβάσω, αλλά και μόνο από τα αποτελέσματα δεν υπάρχουν εκπλήξεις (εκτός του Sheamus), αλλά μόνο αντιπαθητικοί πρωταθλητές που ήταν αναμενόμενο να βγουν. Shield I hate you.
giorgos14
στο fourdown που βλεπουμε τη καταταξη;
mixalisgate7
QUOTE(giorgos14 @ May 20 2013, 13:25 ) *
στο fourdown που βλεπουμε τη καταταξη;


http://www.fourdown.org/leagues/basketforumgr
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ May 20 2013, 13:15 ) *
Μπράβο WWE. Δώσε τώρα και το WWE championship στον Henry και το Divas championship στη AJ Lee για να έχουν όλοι οι αντιπαθητικοί τους τίτλους. Δεν είδα το Extreme Rules, τώρα θα το κατεβάσω, αλλά και μόνο από τα αποτελέσματα δεν υπάρχουν εκπλήξεις (εκτός του Sheamus), αλλά μόνο αντιπαθητικοί πρωταθλητές που ήταν αναμενόμενο να βγουν. Shield I hate you.



Γιατι ειναι αντιπαθητικοι ο Henry και η AJ? Τους βρισκω πολυ καλους στους ρολους τους.
Κατα τ αλλα οι πρωταθλητες μειωθηκαν κατα 3 χτες.
WWE Champion John Cena
World Champion Dolph Ziggler
Intercontinental Champion Wade Barrett
Divas' Champion Kaitlyn.
Οι υπολοιποι τιτλοι ειναι κενοι...
nikolas12
Μα δεν λέω ότι παίζουν κακά τους ρόλους τους, απλά έχουν ρόλους αντιπαθητικούς. Το ίδιο έχω πει και για το Ziggler, δηλαδή ότι μου είναι αντιπαθής, αλλά ως gimmick και τον θεωρώ πολύ καλό στο ρόλο του. Επίσης κενός είναι και ο Heavyweight title (δεν μπορούσα να μην την πω την κακία μου tongue.gif ). Πάντως πέρα από την πλάκα οι υπόλοιποι τίτλοι είναι όχι κενοί, αλλά ανύπαρκτοι. Όπως οι κάτοχοί τους tongue.gif . Άντε να διαλυθούν, γιατί τους θεωρώ ταλαντούχους ως μονάδες και ό,τι μπορούν να φτάσουν σε πολύ καλό επίπεδο, αλλά αυτό με τη Shield και το push της είναι ανέκδοτο πλέον.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 20 2013, 20:16 ) *
Γιατι ειναι αντιπαθητικοι ο Henry και η AJ? Τους βρισκω πολυ καλους στους ρολους τους.
Κατα τ αλλα οι πρωταθλητες μειωθηκαν κατα 3 χτες.
WWE Champion John Cena
World Champion Dolph Ziggler
Intercontinental Champion Wade Barrett
Divas' Champion Kaitlyn.
Οι υπολοιποι τιτλοι ειναι κενοι...


smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 20 2013, 20:16 ) *
Γιατι ειναι αντιπαθητικοι ο Henry και η AJ? Τους βρισκω πολυ καλους στους ρολους τους.
Κατα τ αλλα οι πρωταθλητες μειωθηκαν κατα 3 χτες.
WWE Champion John Cena
World Champion Dolph Ziggler
Intercontinental Champion Wade Barrett
Divas' Champion Kaitlyn.
Οι υπολοιποι τιτλοι ειναι κενοι...



QUOTE(mixalisgate7 @ May 20 2013, 21:51 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif



Ετσι ειναι. Υπαρχουν οι Σερβοι, ο Λεμπρον, ο Μουρινιο και η Shield.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 20 2013, 22:26 ) *
Ετσι ειναι. Υπαρχουν οι Σερβοι, ο Λεμπρον, ο Μουρινιο και η Shield.


Δώσε λινκ για τους Σέρβους για να δω τους λόγους που δεν τους συμπαθείς.
nikolas12
Έχεις πάρει κάτι βραβεία για Most Predictable Poster λόγω αυτών των Σέρβων ρε Twism tongue.gif Πάντως επιτέλους βρήκα άνθρωπο που να αντιπαθεί κι αυτός και τους Σέρβους και τον Μουρίνιο και τον Λεμπρόν και τη Shield. Συγκίνηση smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ May 20 2013, 22:37 ) *
Δώσε λινκ για τους Σέρβους για να δω τους λόγους που δεν τους συμπαθείς.


Η φωτογραφια στην υπογραφη μου σου φτανει? Με αλλα λογια, το "βρωμικο '95".

QUOTE(nikolas12 @ May 20 2013, 23:30 ) *
Έχεις πάρει κάτι βραβεία για Most Predictable Poster λόγω αυτών των Σέρβων ρε Twism tongue.gif Πάντως επιτέλους βρήκα άνθρωπο που να αντιπαθεί κι αυτός και τους Σέρβους και τον Μουρίνιο και τον Λεμπρόν και τη Shield. Συγκίνηση smiley.gif


Ο αιωνιος αγωνας θελει και θυσιες. Θα βγω Most Predictable Poster, αλλα τη γραμμη μου θα την κανω γνωστη! smiley.gif
Οχι μονο ανθρωπο που αντιπαθει ολους αυτους, αλλα και μελλοντικο(οσονουπω δηλαδη) γειτονα. Οχι οτι τωρα ειμαι μακρια...
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 21 2013, 00:45 ) *
Η φωτογραφια στην υπογραφη μου σου φτανει? Με αλλα λογια, το "βρωμικο '95".


Να υποθέσω οτι και εσύ φώναζες Lietuva στον τελικό

Edit: Τρίτος πελάτης για τον Paul Heyman,τον οποίο θα αποκαλύψει στο σημερινό Raw.

ΠΗΓΗ
nikolas12
Κάτι καλό ετοιμάζεται με Paul Heyman και τους πελάτες του. Παίζει να είναι η Shield ο τρίτος πελάτης και να κάνει το comeback o Punk για τον αγώνα του στο Payback αν και νομίζω ότι προτρέχω, γιατί δεν έχει αποθεραπευτεί ακόμα.
T.W.Is.M.
Τωρα το κατεβαζω το RAW και θα το δω το βραδυ. Αν ειναι η Shield, θα πεσει πολυ στα ματια μου ο χαρακτηρας του Paul Heyman. Τον εχω σαν τον κλασικο εκνευριστικο τυπο, που θα σου σπασει τα νευρα ακριβως τοσο, οσο απαιτει η ιστορια. Δε θα σε κανει να τον συμπαθησεις και δε θα σε κανει να τον αντιπαθησεις πραγματικα. Αν λοιπον παει και μπλεξει με τους απροσωπους, αυτος θα πεσει στην εκτιμηση μου και οι αλλοι θα γινουν ακομα πιο απροσωποι.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 21 2013, 16:55 ) *
Τωρα το κατεβαζω το RAW και θα το δω το βραδυ. Αν ειναι η Shield, θα πεσει πολυ στα ματια μου ο χαρακτηρας του Paul Heyman. Τον εχω σαν τον κλασικο εκνευριστικο τυπο, που θα σου σπασει τα νευρα ακριβως τοσο, οσο απαιτει η ιστορια. Δε θα σε κανει να τον συμπαθησεις και δε θα σε κανει να τον αντιπαθησεις πραγματικα. Αν λοιπον παει και μπλεξει με τους απροσωπους, αυτος θα πεσει στην εκτιμηση μου και οι αλλοι θα γινουν ακομα πιο απροσωποι.


Δεν είναι η Shield
nikolas12
Λόγω Φυσικής δεν έχω προλάβει να δω ακόμα το Extreme Rules (το πολύ κανά δύο ματς σε λίγο) και από Raw τα highlights που πρόλαβα. Εγώ περίμενα Shield είναι η αλήθεια, ίσως και Rob Van Dam, γιατί την τελευταία φορά που ενημερώθηκα δεν είχε υπογράψει ακόμα στο TNA ή το WWE ή κάτι τέτοιο smiley.gif Περίμενα κάποια μεγαλύτερη έκπληξη από τον Michael McGillicutty, o οποίος μάλλον θα έχει αρκετό push. ο Triple H τι έπαθε στο τέλος δεν κατάλαβα. Επίσης αυτό το submission της AJ δύο φορές έχει γίνει και με έχει ήδη κουράσει. Άσε που έτσι θα πάρει λογικά το Divas championship. Κατά πάσα πιθανότητα διάβασα ότι αυτή είναι ο secret admirer για να αποσπάσει την προσοχή της Kaitlyn από το μεταξύ τους ματς. Επίσης έλεος τη Shield. Αν είναι δυνατόν. Με ένα spear του Reigns κερδίζουν πάντα. Και άμα κάνουν σε κάποιον από αυτούς pin παρεμβαίνει ένας από τους δύο στη γωνία και σώζονται. Τέλος κατέληξα στο συμπέρασμα ότι ο Jericho είναι υπερθεός.

Edit: Τώρα διάβασα στο blog του Μιχάλη για τον Triple H. Για να δούμε αν θα είναι ενδιαφέρον σενάριο ή πατάτα λοιπόν.
T.W.Is.M.
Απορια που μου δημιουργηθηκε βλεποντας τον Curtis Axel και πρωην Michael McGillicutty ως πελατη του Heyman.
Μηπως πριν τον παρουσιασει ειχε βγει ο Damien Sandow για να πει το κλασικο του "Silence"? Γιατι δεν ακουσα απολυτως τιποτα απο το κοινο. Σαν να μην ηξεραν τι να κανουν.
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 21 2013, 23:59 ) *
Απορια που μου δημιουργηθηκε βλεποντας τον Curtis Axel και πρωην Michael McGillicutty ως πελατη του Heyman.
Μηπως πριν τον παρουσιασει ειχε βγει ο Damien Sandow για να πει το κλασικο του "Silence"? Γιατι δεν ακουσα απολυτως τιποτα απο το κοινο. Σαν να μην ηξεραν τι να κανουν.


Μάλλον περίμεναν να εμφανιστεί ο Rob Van Dam όπως και εγώ άλλωστε rolleyes.gif
giorgos14
Δεν θα ταν ωραιο ως σεναριο πισω απο τη Shield να κρυβεται ο RVD?Και να το εκανε ολο αυτο ωστε στην επιστροφη του να διεκδικησει με μεγαλυτερη ευκολια το τιτλο παλι...
Σαν σεναριο εμενα παντως μαρεσει tongue.gif
HLR CENATION
Σημερα ειδα το εξτριμ ρουλς και το raw...περιμενα να τα δω πακετο και μετα να γραψω και για τα δυο..

Γιωργο 14 καταπληκτικα μπηκες στο φαντασυ...Εγω δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενος με πηρε στο λαιμο του ο λακαμας ο χενρυ.

ΕΠικο το Λεσναρ-ΗΗΗ εβαλα απο τωρα υποψηφιοτητα για ματς της χρονιας.

Εγω δεν παω τον Φανταγκο.

Ματσαρα και το Σινα-Ραιμπακ.

Ο RVD θα ηθελα να παραμεινει στο TNA.Να μην εχει απωλειες.

Εγω αλλαξα γνωμη στην πορεια για την Σιλντ.Ωραια ειναι.Σπερνουν τον ολεθρο και την καταστροφη. 19.gif
captain charisma
το παιχνιδας-λεσναρ του εξτριμ ρουλς ηταν πολυ βαρετο ματς και δεν ειχε καμια σχεση με αυτο που δωσαν στην μανια..
nikolas12
Γνωρίζει κάποιος τι έγινε με τις υπερασπίσεις των midcard τίτλων στο Smackdown; Αν και το επεισόδιο είναι σήμερα και αύριο θα το δω, ήθελα να ρωτήσω αν έχει διαρρεύσει τίποτα σχετικά με τους αγώνες. Ο Ambrose σίγουρα θα υπερασπιστεί το US championship και ίσως κάνει το ίδιο και ο Barrett, γιατί το σερί του αυτό ήταν σχετικά μικρό. Από την άλλη θα μου πεις, γιατί να μην το πάρει ο Miz που μόλις επέστρεψε και λέει πως πάει να γίνει main eventer πάλι; (είμαι ο μόνος που προτιμά τον Miz ως midcarder; )
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ May 25 2013, 01:00 ) *
Γνωρίζει κάποιος τι έγινε με τις υπερασπίσεις των midcard τίτλων στο Smackdown; Αν και το επεισόδιο είναι σήμερα και αύριο θα το δω, ήθελα να ρωτήσω αν έχει διαρρεύσει τίποτα σχετικά με τους αγώνες. Ο Ambrose σίγουρα θα υπερασπιστεί το US championship και ίσως κάνει το ίδιο και ο Barrett, γιατί το σερί του αυτό ήταν σχετικά μικρό. Από την άλλη θα μου πεις, γιατί να μην το πάρει ο Miz που μόλις επέστρεψε και λέει πως πάει να γίνει main eventer πάλι; (είμαι ο μόνος που προτιμά τον Miz ως midcarder; )


Τα αποτελέσματα των μαγνητοσκοπημένων σόου γίνονται πάντοτε γνωστά.
nikolas12
Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να τα βρω, αλλά συνήθως με το Smackdown δεν θέλω να ψάχνω τα αποτελέσματα γιατί μετά βαριέμαι να δω τους αγώνες ολόκληρους, άσε που ειδικά σε αγώνες για τίτλους χάνεται το στοιχείο της έκπληξης. Αλλά αυτό το Miz-Barrett με έχει προβληματίσει ως προς το νικητή. Οπότε ύπνος και αύριο ολοκληρώματα και Smackdown smiley.gif
nikolas12
Διατήρησαν τελικά τους τίτλους ο Wade και ο Dean, αλλά ήταν απογοήτευση ότι και οι 2 έχασαν με DQ οπότε έτσι κράτησαν τους τίτλους. Ο Miz έχει αποτύχει φέτος 3 φορές για το US και 1 για το IC. Και όταν το κατέκτησε, το έχασε την επόμενη μέρα! Πιστεύω ότι θα του δοθεί κι άλλη ευκαιρία τίτλου, λογικά για το IC και θα το κερδίσει, ώστε να αρχίσει πάλι κάποιο σερί. Το κόβω σύντομα ο Daniel Bryan βάσει της τωρινής συμπεριφοράς του να κάνει heel turn και να πηγαίνει ξανά για μεγάλο τίτλο, οπότε και να διαλύεται η Team Hell No. Ή ακόμα και ματς του face Kane με τον heel Bryan στο Summerslam. Και βαρέθηκα τα ματς της Shield tongue.gif Κάθε φορά με ένα spear και χθες με μία κίνηση του Ambrose έγινε pin στον Kofi, ο οποίος είχε μόλις μπει στο ματς. Άντε να δούμε πότε θα υπάρξει κάποια εξέλιξη στο σενάριο με αυτούς.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.