Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
captain charisma
λογικα θα λες για το ματς του με λεσναρ που σχεδιαζουν για το μειν ιβεντ της 30...ο ροκος ειχε πει οτι δεν ειναι σιγουρο αν θα ξαναπαιξει κ οτι το ματς με σινα ισως κ να ηταν το τελευταιο της καριερας του...

για την 30 πιστευω θα χουμε ενα τακερ-σινα...για να πιστεψει ο κοσμος οτι ο νεκρος θα χασει...ποιος σινα μωρε....
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 22 2013, 22:02 ) *
λογικα θα λες για το ματς του με λεσναρ που σχεδιαζουν για το μειν ιβεντ της 30...ο ροκος ειχε πει οτι δεν ειναι σιγουρο αν θα ξαναπαιξει κ οτι το ματς με σινα ισως κ να ηταν το τελευταιο της καριερας του...

για την 30 πιστευω θα χουμε ενα τακερ-σινα...για να πιστεψει ο κοσμος οτι ο νεκρος θα χασει...ποιος σινα μωρε....


Δεν είναι σίγουρο οτι θα σταματήσει ο Rock.Δεν είναι σίγουρο το ματς Cena vs Undertaker επειδή μπορεί να δούμε dream match αν γίνει η μεταγραφή που θέλει ο Triple H.
captain charisma
το sting εννοεις?
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 22 2013, 23:13 ) *
Δεν είναι σίγουρο οτι θα σταματήσει ο Rock.Δεν είναι σίγουρο το ματς Cena vs Undertaker επειδή μπορεί να δούμε dream match αν γίνει η μεταγραφή που θέλει ο Triple H.


Μεγαλειωδες ματς το ΣΤινγκ-Αντερτεικερ.Βλεπω τωρα παλια κινγκ οφ δε ριγκ φοβερο ppv πρεπει να ηταν.Σον Μαικλς -Μπριτις Μπουλντογκ,Σον Μαικλς -ΣΤιβ Οστιν.Μπρετ Χαρτ -Λολερ που του φιλησε ο λολερ τα ποδια φοβερα ματς.Θα ηθελα να το αναβιωσουν.Τελευταιος κινγκ οβ δε ριγκ ο Σειμους.
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 22 2013, 23:20 ) *
το sting εννοεις?


Ναι
nikolas12
Μόνο εγώ δε θέλω Taker-Cena στη Wrestlemania; Κυρίως γιατί θα χάσει ο Cena κι έχει καλό ρεκόρ. Θα μου άρεσε πολύ το Taker-Lesnar ως ματς, κυρίως επειδή και ο Deadman το έχει ζητήσει και επειδή είχαν όντως μία κόντρα (θυμάμαι στο show του UFC που ο Lesnar έχασε τη ζώνη, ο Undertaker έδινε συνέντευξη και όταν πέρασε από δίπλα του, κάτι του είπε και ο Brock τον αγριοκοίταξε). Δε λέω να παίξουν και κανονικό ξύλο, απλά ότι θα μ' άρεσε ως ματς. TNA δεν έχω δει ποτέ, μόνο διαβάζω που και που κάτι νέα του. Θα έλεγα πως ο Sting είναι πιθανή μεταγραφή, αφού πλέον δεν έχει δικαίωμα να διεκδικήσει το TNA Heavyweight championship, άρα ξενέρα, αλλά δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιό του για να μπορεί να υπογράψει. Επίσης ξεκίνησε ξανά με τη Main Event Mafia οπότε πρέπει να διαλυθεί σχετικά γρήγορα μέχρι να φύγει.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 23 2013, 13:29 ) *
Θα έλεγα πως ο Sting είναι πιθανή μεταγραφή, αφού πλέον δεν έχει δικαίωμα να διεκδικήσει το TNA Heavyweight championship, άρα ξενέρα, αλλά δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιό του για να μπορεί να υπογράψει.


Τον Γενάρη λήγει,από οτι έχει πει ο ίδιος σε συνέντευξη του.
HLR CENATION
QUOTE(nikolas12 @ Jun 23 2013, 13:29 ) *
Μόνο εγώ δε θέλω Taker-Cena στη Wrestlemania; Κυρίως γιατί θα χάσει ο Cena κι έχει καλό ρεκόρ. Θα μου άρεσε πολύ το Taker-Lesnar ως ματς, κυρίως επειδή και ο Deadman το έχει ζητήσει και επειδή είχαν όντως μία κόντρα (θυμάμαι στο show του UFC που ο Lesnar έχασε τη ζώνη, ο Undertaker έδινε συνέντευξη και όταν πέρασε από δίπλα του, κάτι του είπε και ο Brock τον αγριοκοίταξε). Δε λέω να παίξουν και κανονικό ξύλο, απλά ότι θα μ' άρεσε ως ματς. TNA δεν έχω δει ποτέ, μόνο διαβάζω που και που κάτι νέα του. Θα έλεγα πως ο Sting είναι πιθανή μεταγραφή, αφού πλέον δεν έχει δικαίωμα να διεκδικήσει το TNA Heavyweight championship, άρα ξενέρα, αλλά δεν ξέρω πότε λήγει το συμβόλαιό του για να μπορεί να υπογράψει. Επίσης ξεκίνησε ξανά με τη Main Event Mafia οπότε πρέπει να διαλυθεί σχετικά γρήγορα μέχρι να φύγει.


Nαι και εγω Τεικερ-Λεσναρ προτιμω.Δηλαδη Λεσναρ -Ραιμπακ θελω κυριως αλλα και το Λεσναρ -Αντερτεικερ δεν με χαλαει.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 23 2013, 13:33 ) *
Τον Γενάρη λήγει,από οτι έχει πει ο ίδιος σε συνέντευξη του.


Είναι χρονικά πολύ καλή περίοδος. Αν υπογράψει στο WWE π.χ το Φεβρουάριο έχει χρόνο 2 μηνών για να χτίσει κόντρα με τον Undertaker.

QUOTE(HLR CENATION @ Jun 23 2013, 13:55 ) *
Nαι και εγω Τεικερ-Λεσναρ προτιμω.Δηλαδη Λεσναρ -Ραιμπακ θελω κυριως αλλα και το Λεσναρ -Αντερτεικερ δεν με χαλαει.


Lesnar-Ryback ε; Ωραίο θα ήταν, αλλά δεν έχει ακουστεί. Ο Lesnar δεν έχει υπογράψει συμβόλαιο περιορισμένων εμφανίσεων; Λογικά θα τον δούμε στο Summerslam και μετά ξανά στη Wrestlemania όπως φέτος. Εκτός κι αν πάρει ευκαιρία για κάποιο τίτλο. Γι' αυτό οι αντίπαλοί του θα είναι λογικά πιο έμπειροι και πιο πολλά χρόνια στο WWE από τον Ryback.
mixalisgate7


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
captain charisma
πιο εξτριμ πεθαινεις...
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 24 2013, 21:15 ) *
πιο εξτριμ πεθαινεις...



77.gif 77.gif
HLR CENATION
Μιχαλη καταπληκτικο το αφιερωμα στο ROH στο blog σου .. 77.gif ομολογω οτι το εχω αδικησει το συγκεκριμενο σοου.

Ωραιο και το ντυσιμο του blog.Σε ρωταω και κατι στα σχολια. smile.gif
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 24 2013, 21:37 ) *
Μιχαλη καταπληκτικο το αφιερωμα στο ROH στο blog σου .. 77.gif ομολογω οτι το εχω αδικησει το συγκεκριμενο σοου.

Ωραιο και το ντυσιμο του blog.Σε ρωταω και κατι στα σχολια. smile.gif


Thanks.Σου απάντησα
captain charisma
ασχολεισαι ακομα φανατικα με το wrestling?δλδ βλεπεις τα εβδομαδιαια σοου ολα τα ππβ?γτ εγω μονο μανια ρογιαλ ραμπλ και λιγο σαμερσλαμ βλεπω...τα αλλα τα περναω στο fast forward...εχω μονο ενημερωση απ οτι γραφουν τα διαφορα σαιτ οπως το δικο σου το λορ και το ringofpain...
παλια κατεβασα ολα τα ππβ απο 2000 εως 2010...αλλα μετα το παρατηση γτ το προιον εχει ''πεσει'' στα δικα μου ματια...καμια σχεση με εποχες 2002,03,04 που βλεπαμε ολη την αφροκρεμα...ισως φταιει κ το γεγονος οτι το καναν παιδικο σοου...
πιο πολυ με ufc ασχολουμαι κ φανατικα...
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 24 2013, 22:41 ) *
ασχολεισαι ακομα φανατικα με το wrestling?δλδ βλεπεις τα εβδομαδιαια σοου ολα τα ππβ?γτ εγω μονο μανια ρογιαλ ραμπλ και λιγο σαμερσλαμ βλεπω...τα αλλα τα περναω στο fast forward...εχω μονο ενημερωση απ οτι γραφουν τα διαφορα σαιτ οπως το δικο σου το λορ και το ringofpain...
παλια κατεβασα ολα τα ππβ απο 2000 εως 2010...αλλα μετα το παρατηση γτ το προιον εχει ''πεσει'' στα δικα μου ματια...καμια σχεση με εποχες 2002,03,04 που βλεπαμε ολη την αφροκρεμα...ισως φταιει κ το γεγονος οτι το καναν παιδικο σοου...
πιο πολυ με ufc ασχολουμαι κ φανατικα...


Ναι,είμαι άνεργος και έχω πολύ ελευθ. χρόνο.Ring of Honor (το άρχισα πρόσφατα) & Nxt στο fast forward,το Superstars ούτε καν το δει.Όλα τα ppv βλέπω WWE,TNA UFC.Και ppv έχω κατεβάζει και έχω δει (όσα υπάρχουν) + dvd του WWE
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 24 2013, 22:52 ) *
Ναι,είμαι άνεργος και έχω πολύ ελευθ. χρόνο.Ring of Honor (το άρχισα πρόσφατα) & Nxt στο fast forward,το Superstars ούτε καν το δει.Όλα τα ppv βλέπω WWE,TNA UFC.Και ppv έχω κατεβάζει και έχω δει (όσα υπάρχουν) + dvd του WWE


Kαι εγω σχεδον ολα τα βλεπω μεχρι και Μπελατορ.Μονο που τα βλεπω με καθυστερηση.Μ αρεσει να κανω συλλογες απο dvd wwe και tna.Μονο επειδη τωρα δεν εχω πολλα χρηματα αγοραζω μονο τα big four απο καθε σοου και απο το wwe διαφορα αλλα μεγαλα ματς.Ταγκεντ κλασικ και διαφορα μεγαλα ματς που κυκλοφορει.
mixalisgate7
Summerslam με άρωμα Marvel

nikolas12
Χαχαχα νομίζω ότι είναι η καταλληλότερη φωτογραφία.
mixalisgate7
Αφού έμαθα και τους συμμετέχοντες του MITB για το World Heavyweight Championship θα βάλω σε γρίφους τις πρώτες προβλέψεις για τους νικητές.

WWE Championship: Θα πάρει την βαλίτσα κάποιος που έχει ξανακερδίσει στο παρελθόν MITB Ladder Match.
World Heavyweight Championship: Θα πάρει την βαλίτσα αυτός που του ακυρώθηκε πέρσι το push.
giorgos14
αυτο το ΜΙΤΒ δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια συναξη απο faces...Κανας heel ρε παιδια;
captain charisma
http://www.ringsofpain.gr/2013/07/wwe-o-sting.html

αντε αγορι μου ελα στο wwe να γινει πραγματικοτητα το dream match που ονειρευεται καθε φαν που σεβεται τον εαυτο του...ας πα να ειναι παππουδες...απ τη στιγμη που στεκονται στα ποδια τους θα βγαλουν ματσαρα...αντε..
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jul 2 2013, 17:19 ) *
http://www.ringsofpain.gr/2013/07/wwe-o-sting.html

αντε αγορι μου ελα στο wwe να γινει πραγματικοτητα το dream match που ονειρευεται καθε φαν που σεβεται τον εαυτο του...ας πα να ειναι παππουδες...απ τη στιγμη που στεκονται στα ποδια τους θα βγαλουν ματσαρα...αντε..


Ακόμα είναι πολύ να ξέρουμε,υπομονή μέχρι το χειμώνα.Να ευλογήσω και τα γένια μου http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=606353 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nikolas12
Μετά από την απουσία μίας εβδομάδας γύρισα οπότε θα κάνω τον σχολιασμό μου. Δεν μπορώ να συνηθίσω face τον Δόλφο. Μου αρέσουν οι ενέργειες του, αλλά μου είναι δύσκολο να το παραδεχτώ tongue.gif Ωραία επίθεση στο Smackdown στον Del Rio. Πέθανα στο γέλιο με Teddy-Vince να λένε το όνομα του Fandango. Η ατάκα του Jericho ότι ο Ryback είναι Cryback πρέπει να είναι το insult της χρονιάς μαζί με τον Brock Lesnar the bitch του Game. Είναι θεός στο μικρόφωνο. Επίσης εξαιρετικός ο Miz στο Miz TV. Αν δεν το πάρει το IC θα είναι τεράστια ξενέρα. Επίσης σε κάθε Miz TV τρώει ξύλο. Βαρετό και προβλέψιμο πλέον. Επιτέλους ο Ambrose δέχτηκε pin και η Shield έχασε έτσι ακριβώς όπως ήθελα. Με ένα spear tongue.gif Το ματς μου άρεσε πολύ. Αρχίζουν και εμφανίζονται και οι πρώτες τριβές στη Shield νομίζω. Η κόντρα Team Hell No-Orton έχει γίνει κι αυτή κάπως πιο βαρετή, οπότε πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να σταματήσει. Για το Raw τώρα ο Mark Henry μάλλον ψιλοαποδεικνύει ότι θα αποτύχει στη διεκδίκηση του WWE championship. Κρίμα που χάρηκα για την ήττα της Shield. Επιπλέον δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με το Ζιγκλεροstable. Το διαλύσανε και καλά με την AJ; Ωραία ονόματα στο WWE championship ladder match, για το WHC με ξενέρωσαν, γιατί είναι λίγο προφανές.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 28 2013, 22:05 ) *
WWE Championship: Θα πάρει την βαλίτσα κάποιος που έχει ξανακερδίσει στο παρελθόν MITB Ladder Match.
World Heavyweight Championship: Θα πάρει την βαλίτσα αυτός που του ακυρώθηκε πέρσι το push.


Για να μαντέψω. Έχουν κερδίσει CM Punk, Daniel Bryan, Kane και Van Dam. Ο Van Dam να ξανακερδίσει δεν το θεωρώ πιθανό, αφού λογικά θα είναι part-timer, ο Kane με τίποτα, αφού δεν έχει ακουστεί το όνομά του, ο CM Punk να κερδίσει τρίτη φορά δύσκολο (ντάξει πόσα MITB θα κερδίσειwink.gif και είναι και face, οπότε να παίξει με τον Cena δύσκολο, οπότε τον Daniel Bryan εννοείς για να ξεκινήσει κόντρα με τον Cena. Και λογικό το βρίσκω αν και ο Cena θα ήταν χοντρό να χάσει και τρίτη φορά τη ζώνη του από τη βαλίτσα.
Όσο για το δεύτερο που είναι και η δική μου πρόβλεψη θα εννοείς τον Barrett. Και είναι προφανές. Πολύ καιρό τώρα ακούγεται το push του, ενώ και οι υπόλοιποι είναι ψιλοαπίθανο να κερδίσουν. Αν και ως IC champion o Barrett δεν πιστεύω ότι έπεισε όσο με τη Nexus.
giorgos14
Bαρεθηκα να βλεπω τον Ορτον να βολοδερνει.Για τιτλο ΤΩΡΑ!
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jul 3 2013, 15:42 ) *
Για να μαντέψω. Έχουν κερδίσει CM Punk, Daniel Bryan, Kane και Van Dam. Ο Van Dam να ξανακερδίσει δεν το θεωρώ πιθανό, αφού λογικά θα είναι part-timer, ο Kane με τίποτα, αφού δεν έχει ακουστεί το όνομά του, ο CM Punk να κερδίσει τρίτη φορά δύσκολο (ντάξει πόσα MITB θα κερδίσειwink.gif και είναι και face, οπότε να παίξει με τον Cena δύσκολο, οπότε τον Daniel Bryan εννοείς για να ξεκινήσει κόντρα με τον Cena. Και λογικό το βρίσκω αν και ο Cena θα ήταν χοντρό να χάσει και τρίτη φορά τη ζώνη του από τη βαλίτσα.
Όσο για το δεύτερο που είναι και η δική μου πρόβλεψη θα εννοείς τον Barrett. Και είναι προφανές. Πολύ καιρό τώρα ακούγεται το push του, ενώ και οι υπόλοιποι είναι ψιλοαπίθανο να κερδίσουν. Αν και ως IC champion o Barrett δεν πιστεύω ότι έπεισε όσο με τη Nexus.


Μέσα έπεσες
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 28 2013, 22:05 ) *
Αφού έμαθα και τους συμμετέχοντες του MITB για το World Heavyweight Championship θα βάλω σε γρίφους τις πρώτες προβλέψεις για τους νικητές.

WWE Championship: Θα πάρει την βαλίτσα κάποιος που έχει ξανακερδίσει στο παρελθόν MITB Ladder Match.
World Heavyweight Championship: Θα πάρει την βαλίτσα αυτός που του ακυρώθηκε πέρσι το push.


Απο εδω ηθελα να ξεκινησω το συντομο σχολιασμο μου(δεν εχω ιντερνετ και δε θα εχω για λιγες εβδομαδες ακομα, ελπιζω μαζι με το Money in the Bank να ερθει και η συνδεση), αλλα με προλαβε ο αποκατω! tongue.gif


QUOTE(nikolas12 @ Jul 3 2013, 02:00 ) *
Μετά από την απουσία μίας εβδομάδας γύρισα οπότε θα κάνω τον σχολιασμό μου. Δεν μπορώ να συνηθίσω face τον Δόλφο. Μου αρέσουν οι ενέργειες του, αλλά μου είναι δύσκολο να το παραδεχτώ tongue.gif Ωραία επίθεση στο Smackdown στον Del Rio. Πέθανα στο γέλιο με Teddy-Vince να λένε το όνομα του Fandango. Η ατάκα του Jericho ότι ο Ryback είναι Cryback πρέπει να είναι το insult της χρονιάς μαζί με τον Brock Lesnar the bitch του Game. Είναι θεός στο μικρόφωνο. Επίσης εξαιρετικός ο Miz στο Miz TV. Αν δεν το πάρει το IC θα είναι τεράστια ξενέρα. Επίσης σε κάθε Miz TV τρώει ξύλο. Βαρετό και προβλέψιμο πλέον. Επιτέλους ο Ambrose δέχτηκε pin και η Shield έχασε έτσι ακριβώς όπως ήθελα. Με ένα spear tongue.gif Το ματς μου άρεσε πολύ. Αρχίζουν και εμφανίζονται και οι πρώτες τριβές στη Shield νομίζω. Η κόντρα Team Hell No-Orton έχει γίνει κι αυτή κάπως πιο βαρετή, οπότε πιστεύω πως θα ήταν καλύτερο να σταματήσει. Για το Raw τώρα ο Mark Henry μάλλον ψιλοαποδεικνύει ότι θα αποτύχει στη διεκδίκηση του WWE championship. Κρίμα που χάρηκα για την ήττα της Shield. Επιπλέον δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με το Ζιγκλεροstable. Το διαλύσανε και καλά με την AJ; Ωραία ονόματα στο WWE championship ladder match, για το WHC με ξενέρωσαν, γιατί είναι λίγο προφανές.



Αυτο που θα ελεγα ηταν:
Για το WWE Championship MITB:
Θα κερδισει καποιος που εχει ξανακερδισει, οπως λεει ο Μιχαλης? Ναι!
Θα παρει και τον τιτλο μετα? Ναι!
Εχω στο μυαλο μου το ιδιο ατομο με εκεινον? Ναι!
Πρεπει να κερδισει? Ναι! Ναι! Ναι!(και δεν εννοω το Χρηστο Χολιδη tongue.gif )

Για το World Championship MITB:
Κι εγω διαβαζοντας το hint εκει πηγε το μυαλο μου, αλλα πιστευω(και προτιμω) να το παρει καποιος αλλος. Θα ακουσω ομως την εντολη του και δε θα μιλησω καθολου. Η σιωπη ειναι χρυσος μερικες φορες...


Κατα τ αλλα αναρωτιεμαι γιατι διαφημισαν την επιστροφη του RVD, ενω θα μπορουσαν να το κρατησουν σαν εκπληξη ανακοινωνοντας οτι ο 7ος συμμετεχοντας του MITB θα ειναι ενας πρωην πρωταθλητης(δε λεω πρωην νικητης του MITB γιατι οι μονοι αλλοι πρωην νικητες που δε βρισκονταν στο WWE ηταν ο Edge που δεν μπορει να παιξει και ο Mr Kennedy που ειναι στο ΤΝΑ), ωστε να ειναι μεγαλυτερη και η αγωνια.
Πως αλλαζουν τα πραγματα οταν καποιοι μπαινουν στις συνηθισμενες ιστοριες(και μαλιστα filler storylines, που λενε και στο χωριο μου). Καποτε η Shield δεν μπορουσε να χασει απο Cena, Ryback και Sheamus και τωρα εχασε απο τον Christian και τους Usos!!! Τετοιο ξεφουσκωμα δεν το περιμενα(για τους Usos το λεω, ο Christian μια χαρα μπορει να τα παει στα main events).
Ωραιο σεναριο για το World Championship, αλλα μοιαζει σαν να μην εχει την προσοχη που του αξιζει. Δεν ξερω αν φταιει ο Ziggler, o del Rio ή οι σεναριογραφοι που δεν του δινουν την εμφαση που πρεπει, αλλα double turn ειχαμε χρονια να δουμε και ειναι κατι που μοιαζει νεο(ειδικα με το Ziggler face για πρωτη φορα).
Το Cryback που "ανακαλυψε" ο Jericho ειναι απο τα πιο πετυχημενα ονοματα των τελευταιων ετων. Το ματς στο PPV μεταξυ τους ειναι κατι σαν τους μικρους τελικους του φαιναλ φορ ομως. 2 μεγαλα ονοματα που δεν κερδισαν τα ματς που επρεπε. Ουτε που θυμαμαι απο ποτε εχουν να κερδισουν σε PPV κι οι δυο(οχι μαζι, ο καθενας ξεχωριστα).

Τελος, συγγνωμη μιστερ CM Punk και απο σενα και απο τους οπαδους σου, παντα σε ειχα σε εκτιμηση, ακομα και περσι που γκρινιαζα ανελεητα για το οτι εμενες πρωταθλητης δεν τα εβαζα με σενα, αλλα με τα σεναρια, εισαι ενας κορυφαιος wrestler, αλλα οχι best in the world πια! Οχι! Οχι! Οχι! rolleyes.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 4 2013, 21:26 ) *
Κατα τ αλλα αναρωτιεμαι γιατι διαφημισαν την επιστροφη του RVD, ενω θα μπορουσαν να το κρατησουν σαν εκπληξη ανακοινωνοντας οτι ο 7ος συμμετεχοντας του MITB θα ειναι ενας πρωην πρωταθλητης(δε λεω πρωην νικητης του MITB γιατι οι μονοι αλλοι πρωην νικητες που δε βρισκονταν στο WWE ηταν ο Edge που δεν μπορει να παιξει και ο Mr Kennedy που ειναι στο ΤΝΑ), ωστε να ειναι μεγαλυτερη και η αγωνια.
Πως αλλαζουν τα πραγματα οταν καποιοι μπαινουν στις συνηθισμενες ιστοριες(και μαλιστα filler storylines, που λενε και στο χωριο μου). Καποτε η Shield δεν μπορουσε να χασει απο Cena, Ryback και Sheamus και τωρα εχασε απο τον Christian και τους Usos!!! Τετοιο ξεφουσκωμα δεν το περιμενα(για τους Usos το λεω, ο Christian μια χαρα μπορει να τα παει στα main events).
Ωραιο σεναριο για το World Championship, αλλα μοιαζει σαν να μην εχει την προσοχη που του αξιζει. Δεν ξερω αν φταιει ο Ziggler, o del Rio ή οι σεναριογραφοι που δεν του δινουν την εμφαση που πρεπει, αλλα double turn ειχαμε χρονια να δουμε και ειναι κατι που μοιαζει νεο(ειδικα με το Ziggler face για πρωτη φορα).


Τελος, συγγνωμη μιστερ CM Punk και απο σενα και απο τους οπαδους σου, παντα σε ειχα σε εκτιμηση, ακομα και περσι που γκρινιαζα ανελεητα για το οτι εμενες πρωταθλητης δεν τα εβαζα με σενα, αλλα με τα σεναρια, εισαι ενας κορυφαιος wrestler, αλλα οχι best in the world πια! Οχι! Οχι! Οχι! rolleyes.gif


- Να ανεβούν τα buyrates του ppv μέσω αναμονής κοινού.
- Πως θα πλασάρουν τους Usos ως ανταγωνιστικούς διεκδικητές των τίτλων αν δεν πάρουν μία νίκη;Φυσιολογική είναι φθορά της Shield,σε 4 μήνες κλείνουν 1 χρόνο ως stable λογικά κάποια στιγμή θα διαλυθούν.
- Από οτι λέγεται (το WWE δεν έχει επιβεβαιώσει τίποτα) το double turn έγινε λόγω της αντίδραση του κοινού στο payback αφού δεν είχαν προγραμματίσει να τους αλλάξουν.
- Yes Yes Yes είναι best in the world ο Punk γιατί είναι τέλειος στο μικρόφωνος,εξαιρετικός wrestler (μόνο D.Bryan είναι καλύτερος από τον Punk) και λατρεμένος heel.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jul 4 2013, 23:23 ) *
- Yes Yes Yes είναι best in the world ο Punk γιατί είναι τέλειος στο μικρόφωνος,εξαιρετικός wrestler (μόνο D.Bryan είναι καλύτερος από τον Punk) και λατρεμένος heel.



No No No! Οταν μεσα σε 2 χρονια εχεις κανει τα παντα, μεχρι και με Ultrex εχεις λουστει(γιατι το μαλλι που συνεχως μακραινει χρειαζεται φροντιδα), εισαι ο καλυτερος μεσα στο ρινγκ, δεν εχεις προβλημα μεσα στο μικροφωνο, υποστηριζεις οποιονδηποτε ρολο, αναγκαζεις ολοκληρα τα γηπεδα να φωναζουν Yes Yes Yes και το πιο δυσκολο απ ολα, κανεις εμενα να βαλω ηχο κλησης στο κινητο μου τη μουσικη της εισοδου σου,τοτε εισαι best in the world! smiley.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jul 6 2013, 20:35 ) *
No No No! Οταν μεσα σε 2 χρονια εχεις κανει τα παντα, μεχρι και με Ultrex εχεις λουστει(γιατι το μαλλι που συνεχως μακραινει χρειαζεται φροντιδα), εισαι ο καλυτερος μεσα στο ρινγκ, δεν εχεις προβλημα μεσα στο μικροφωνο, υποστηριζεις οποιονδηποτε ρολο, αναγκαζεις ολοκληρα τα γηπεδα να φωναζουν Yes Yes Yes και το πιο δυσκολο απ ολα, κανεις εμενα να βαλω ηχο κλησης στο κινητο μου τη μουσικη της εισοδου σου,τοτε εισαι best in the world! smiley.gif


Ο Punk έχει δυο μεγάλα ατού που δύσκολα θα ξεπεράσει ο Bryan:

1) Έχει κάνει το καλύτερο promo σην ιστορία του WWE και πιθανόν του pro wrestling



2) Έκανε τους φιλάθλους του Σικάγο να δημιουργήσουν ποδοσφαιρική ατμόσφαιρα κατά την διάρκεια αγώνα

captain charisma


icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif
mixalisgate7
Προβλέψεις Money In The Bank

WWE Title Match
Mark Henry vs. John Cena
ΝΙΚΗΤΗΣ: John Cena

Money in the Bank Ladder Match for a WWE Title Shot
Rob Van Dam vs. CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ: Daniel Bryan

World Heavyweight Title Match
Dolph Ziggler vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ: Alberto Del Rio

Money in the Bank Ladder Match for a World Title Shot
Cody Rhodes vs. Damien Sandow vs. Dean Ambrose vs. Jack Swagger vs. Antonio Cesaro vs. Wade Barrett vs. Fandango
ΝΙΚΗΤΗΣ: Wade Barrett

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Curtis Axel
ΝΙΚΗΤΗΣ: Curtis Axel

WWE Divas Title Match
Kaitlyn vs. AJ Lee
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: AJ Lee

Ryback vs. Chris Jericho
ΝΙΚΗΤΗΣ: Ryback

WWE Tag Team Title Match, Kickoff Pre-show
The Usos vs. Seth Rollins and Roman Reigns
ΝΙΚΗΤΕΣ: Seth Rollins and Roman Reigns
Locke Lamora
WWE Title Match
Mark Henry vs. John Cena
ΝΙΚΗΤΗΣ: John Cena

Money in the Bank Ladder Match for a WWE Title Shot
Rob Van Dam vs. CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ: Daniel Bryan

World Heavyweight Title Match
Dolph Ziggler vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ: Alberto Del Rio

Money in the Bank Ladder Match for a World Title Shot
Cody Rhodes vs. Damien Sandow vs. Dean Ambrose vs. Jack Swagger vs. Antonio Cesaro vs. Wade Barrett vs. Fandango
ΝΙΚΗΤΗΣ: Antonio Cesaro

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Curtis Axel
ΝΙΚΗΤΗΣ: Curtis Axel

WWE Divas Title Match
Kaitlyn vs. AJ Lee
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: AJ Lee

Ryback vs. Chris Jericho
ΝΙΚΗΤΗΣ: Ryback

WWE Tag Team Title Match, Kickoff Pre-show
The Usos vs. Seth Rollins and Roman Reigns
ΝΙΚΗΤΕΣ: Seth Rollins and Roman Reigns
giorgos14
Οι προβλεψεις μου ταιριαζουν αρκετα με τις δικες σας.Απλα πιστευω οτι οταν κρατησει ο Ντελ Ριο τον τιτλο,θα μπει ο Μπαρετ και θα κανει κασ-ιν.
nikolas12
Ας γράψω κι εγώ τις προβλέψεις μου για το MIB:
WWE Title Match
Mark Henry vs. John Cena
ΝΙΚΗΤΗΣ: John Cena

Εύκολη πρόβλεψη. Δεν έχει πάρει το φοβερό push, απλά πιστεύω πως ο Mark Henry είναι ακόμα ένας αντίπαλος του Cena πριν την κόντρα με τον Bryan.

Money in the Bank Ladder Match for a WWE Title Shot
Rob Van Dam vs. CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ: Daniel Bryan

Αν και είχε ακουστεί ότι θα ήταν κανονικός αντίπαλος του Cena (χωρίς τη βαλίτσα) ο Bryan θα κερδίσει. Μεγάλο λάθος από τους σεναριογράφους πιστεύω είναι ότι το WWE championship έχει ο face Cena και όλοι όσοι διεκδικούν τη βαλίτσα είναι επίσης face! Εκτός κι αν γίνει heel turn από τον Orton ή τον Daniel.

World Heavyweight Title Match
Dolph Ziggler vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ: Alberto Del Rio

Ο Del Rio θα κερδίσει πιστεύω. Δεν υπάρχει νόημα στο να πάρει το πρωτάθλημα απλά για το double turn και μετά να το ξαναχάσει. Λογικά ο Barrett ή όποιος κερδίσει τη βαλίτσα, θα κάνει γρήγορο cash-in και με αυτόν θα ξεκινήσει κόντρα ο Δόλφος.

Money in the Bank Ladder Match for a World Title Shot
Cody Rhodes vs. Damien Sandow vs. Dean Ambrose vs. Jack Swagger vs. Antonio Cesaro vs. Wade Barrett vs. Fandango
ΝΙΚΗΤΗΣ: Wade Barrett

Κι εδώ σεναριακό λάθος. Ένας heel έχει τον τίτλο και μόνο heels διεκδικούν τη βαλίτσα. Η λογική λέει ότι ο Barrett έχασε το Intercontinental για να πάρει push μεγάλου τίτλου, οπότε νομίζω πως αυτός θα πάρει τη βαλίτσα. Εξάλλου εκτός του Swagger κανένας άλλος δεν έχει ακουστεί για push.

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Curtis Axel
ΝΙΚΗΤΗΣ: Curtis Axel

Ο Miz το αξίζει. Ο Axel είναι καλός παλαιστής, αλλά έχει πάρει υπερβολικό push, το οποίο και θα συνεχιστεί. Δυστυχώς για τον Miz θα φτάσει για πολλοστή φορά σε αποτυχημένη διεκδίκηση. Ας ελπίσουμε πως σύντομα θα κατακτήσει το IC και αυτή τη φορά θα το κρατήσει πάνω από μία μέρα tongue.gif

WWE Divas Title Match
Kaitlyn vs. AJ Lee
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: AJ Lee

Ryback vs. Chris Jericho
ΝΙΚΗΤΗΣ: Ryback

O Ryback έχει να κερδίσει πολύ καιρό σε ppv. Αυτή η κόντρα που άνοιξε ο Jericho εναντίον του λογικά θα λήξει υπέρ του για να μπορεί να επανέλθει σε διεκδίκηση μεγάλου τίτλου.

WWE Tag Team Title Match, Kickoff Pre-show
The Usos vs. Seth Rollins and Roman Reigns
ΝΙΚΗΤΕΣ: Seth Rollins and Roman Reigns

Οι Usos είναι πολύ καλή ομάδα και πλασαρίστηκαν ανταγωνιστικοί απέναντι στη Shield. Όμως το σερί της Shield θα συνεχιστεί λογικά, αφού σαν μονάδες είναι πιο δυνατοί και ως ομάδα δεμένοι. Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί το βάλανε στο pre-show.
T.W.Is.M.
Προβλέψεις Money In The Bank στα πολυ γρηγορα και χωρις χρονο για εξηγησεις:

WWE Title Match
Mark Henry vs. John Cena
ΝΙΚΗΤΗΣ: John Cena

Οχι γιατι δε θα μπορουσε ο Mark Henry να κερδισει, αλλα γιατι περιμενω νεα κοντρα στο Summerslam και δε θα μπορουσε να μην ειναι μεσα ο Cena.

Money in the Bank Ladder Match for a WWE Title Shot
Rob Van Dam vs. CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Randy Orton vs. Christian vs. Sheamus
ΝΙΚΗΤΗΣ: Daniel Bryan

Τα ειπαν κι οι απο πανω. Εγω θα πω μονο 3 λεξεις: Yes! Yes! Yes!


World Heavyweight Title Match
Dolph Ziggler vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ: Alberto Del Rio

Δε βλεπω το λογο για νεα αλλαγη. Ο Dolph πρεπει πρωτα να καθιερωθει ως face.

Money in the Bank Ladder Match for a World Title Shot
Cody Rhodes vs. Damien Sandow vs. Dean Ambrose vs. Jack Swagger vs. Antonio Cesaro vs. Wade Barrett vs. Fandango
Εδω θα κανω την εκπληξη. Το μονο που θα πω ειναι οτι οποιος κερδισει λογικα θα περιμενει για το cash in και εχει το χρονο να προωθηθει. Τις προαλλες προτιμησα να ακουσω την επιλογη μου και να μη μιλησω. Να κανω "σιωπη" δηλαδη. Ή αλλιως Silence! Απο ενστικτο και μονο...
ΝΙΚΗΤΗΣ: Damien Sandow

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Curtis Axel
ΝΙΚΗΤΗΣ: Curtis Axel

WWE Divas Title Match
Kaitlyn vs. AJ Lee
ΝΙΚΗΤΡΙΑ: AJ Lee

Ryback vs. Chris Jericho
ΝΙΚΗΤΗΣ: Ryback

Ουτε που θυμαμαι απο ποτε εχουν να κερδισουν σε PPV αυτοι οι δυο. Στο μικρο τελικο βλεπω νικη του Ryback.

WWE Tag Team Title Match, Kickoff Pre-show
The Usos vs. Seth Rollins and Roman Reigns
ΝΙΚΗΤΕΣ: Seth Rollins and Roman Reigns

Χωρις κανενα σχολιο και με διαθεση για πιο αηδιαστικες πραξεις. tongue.gif

Παω να δω το τελευταιο Smackdown!
nikolas12
Φοβερό το ματς του pre-show. Και Seth/Roman και οι Usos έπαιξαν φοβερά και δείχνουν εξαιρετικοί παλαιστές για το μέλλον του WWE. Μου πέρασε από το μυαλό πως οι Usos μπορεί και να κέρδιζαν τους τίτλους κάποιες στιγμές. Άντε και καλό PPV. (με λίγο ξενύχτι tongue.gif )
nikolas12
Δεν το πιστεύω! Ο T.W.Is.M είχε δίκιο. Ο χοντρομπούφος ο Sandow είναι Mr. Money in the Bank. Δεν μπορώ να το διανοηθώ. O Wade Barrett είναι καλός παλαιστής και μπορούσε να βγάλει ωραία σενάρια και επιλέχθηκε ο Sandow; Είναι καλός στο μικρόφωνο, αλλά σαν παλαιστής δεν είναι και για μεγάλο τίτλο. Πολύ ωραίο ματς κατά τ' άλλα. Ελπίζω να υπάρξει face turn για τον Rhodes και ένα push για midcard τίτλο, γιατί έδειξε και σήμερα πως έχει ταλέντο.
Πλάκα είχε στο Axel-Miz πως ο Miz ξεφορτώθηκε τον Heyman. Αναμενόμενη νίκη του Axel. Είχε κάνει και 2 ήττες αυτήν την εβδομάδα.
To Kaitlyn-AJ προσωπικά μου έδειξε πως η Kaitlyn είναι καλύτερη wrestler από την AJ. Απλά η AJ βασίζεται στο submission της.
Η νίκη του Ryback δεν ήταν τόσο εύκολη όσο την περίμενα. Να δούμε τώρα τι κόντρες και στόχους θα έχει.
Δεν καταλαβαίνω γιατί μετά το face turn του Ziggler, η AJ και ο Big E δεν είναι στους αγώνες του. Ναι είναι heels, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ξαφνικά χωρίς λόγο δε βρίσκονται μαζί του.Φοβερά kick out και κινήσεις. Νικητής με DQ λόγω AJ o Del Rio και ήταν λογικό με τον τρόπο που βγήκε. Κάπως έτσι ξεκινάει η διάλυση του stable τους.
Λατρεύω τα σχόλια του Cena στην κάμερα, όταν τον γιουχάρουν. Θεούλης απλά. Λογική η νίκη με STF όπως σκέφτηκα κατά τη διάρκεια του αγώνα και όχι στο fantasy angry_red.gif γιατί ο Cena απλά Ωραία και τα kick out του Cena ειδικά στο World's Strongest Slam.
mixalisgate7
Φωτιά στην κορυφή του fantasy.Εγώ και ο T.W.Is.M. μειώσαμε την διαφορά από τον morrison.Θα υπάρξει αλλάγη της βαθμολογίας στο Summerslam;Περιμένω προβλέψεις tongue.gif tongue.gif
mixalisgate7


smiley.gif smiley.gif
nikolas12
Να δεις που του χρόνου οι μισοί συμμετέχοντες στο MITB ladder match για το WWE championship θα χωρίσουνε για το πολυπόθητο push. Θέλω να δω αν θα τηρηθεί η παράδοση του αργού και του γρήγορου cash-in. Λογικά το γρήγορο αν γίνει, θα γίνει από τον Orton όμως απέναντι σε ποιον; Ελπίζω όχι στον Cena. Έχει που έχει χάσει αρκετές φορές λόγω MITB το πρωτάθλημα για κάποιο λόγο θέλω η κόντρα του με τον Orton να θεωρείται τελειωμένη. Ήταν φοβερή, κράτησε 2 χρόνια, αλλά δεν θα ήθελα επανάληψη. Ο Sandow θα αργήσει για το cash-in. Συνήθως το MITB είναι για να πάρουν το push οι superstars ή για να προωθηθούν οι midcarders στους μεγάλους τίτλους, όπως έγινε πέρυσι με τον Cena και τον Ziggler αντίστοιχα. O Sandow δεν κράτησε ποτέ ούτε μία ζώνη ως τώρα. Πρέπει να μας πείσουν με κάποιο τρόπο ότι αξίζει τον τίτλο.
captain charisma
με τι μπαζα βγαιναν φιδης και γιαννακης?

ο φιδης ακομα το φυσαει κ δεν κρυωνει
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jul 15 2013, 21:59 ) *
Να δεις που του χρόνου οι μισοί συμμετέχοντες στο MITB ladder match για το WWE championship θα χωρίσουνε για το πολυπόθητο push. Θέλω να δω αν θα τηρηθεί η παράδοση του αργού και του γρήγορου cash-in. Λογικά το γρήγορο αν γίνει, θα γίνει από τον Orton όμως απέναντι σε ποιον; Ελπίζω όχι στον Cena. Έχει που έχει χάσει αρκετές φορές λόγω MITB το πρωτάθλημα για κάποιο λόγο θέλω η κόντρα του με τον Orton να θεωρείται τελειωμένη. Ήταν φοβερή, κράτησε 2 χρόνια, αλλά δεν θα ήθελα επανάληψη. Ο Sandow θα αργήσει για το cash-in. Συνήθως το MITB είναι για να πάρουν το push οι superstars ή για να προωθηθούν οι midcarders στους μεγάλους τίτλους, όπως έγινε πέρυσι με τον Cena και τον Ziggler αντίστοιχα. O Sandow δεν κράτησε ποτέ ούτε μία ζώνη ως τώρα. Πρέπει να μας πείσουν με κάποιο τρόπο ότι αξίζει τον τίτλο.


Ακόμα είναι πολύ νωρίς.
mixalisgate7
Παραμένει το πλάνο με το John Cena vs Daniel Bryan για το Summerslam.Περιμένουμε το αποψινό Raw ή της επόμενης εβδομάδας για μάθουμε αν τελικα ισχύσει.
T.W.Is.M.
Κατ αρχήν καταγγέλλω το ΒΙΝΣ γιατί με τη νίκη του Orton μου χάλασε το απόλυτο στην πρόβλεψη! δεύτερον να πω ότι κατά τύχη θα τα επιανα όλα γιατί ήθελα να δώσω νίκη του Dolph με DQ αλλά για άλλη μια φορά έδωσα το ποιοΣ θα φύγει με τη ζώνη του πρωταθλητη.
Τι άκυρο ήταν ομωσ αυτό με τον Orton ακόμα δεν εχω καταλάβει. Για τον Sandowείχα διαφορουΣ λόγουσ που μου έδειχναν νίκη του αλλά είναι δύσκολο να τουσ αναλύσω γράφοντασ απ το κινητό. Είχα μια ελπίδα όταν απέσυραν τον Kane απ το ΜΙΤΒ ότι θα βλέπαμε καμια συμμετοχή έκπληξη οπωσ Lesnar αλλά ΔΥΣΤΥΧΏΣ δεν...
Ελπίζω σε κόντρα Cena vs Bryan αλλά ΑΥΤΌΣ ο Orton πάλι μου χαλάει τα σχέδια. No! No! No!
captain charisma
ανακοινωθηκε για σαμερσλαμ το σινα-μπραιαν ντανιελ...πιστευω θα χουμε και πανκ-λεσναρ....επισης το κοβω ο φιδης να κανει κ το cash in στο σαμερσλαμ...αληθεια απο ποτε εχει να παρει τιτλο αυτος?απ το 2010?

βρηκα ενα σαιτ με τις αμοιβες των παλεστων http://onthacorner.com/forum/index.php?topic=14141.0

ο χενρι ειναι υπερβολικα αυτα που παιρνει...οπως και ο μιστεριο που ειναι μονιμα τραυματιας...ο καλι επισης ενα μυριο?και δεν μπορει να περπατησει??μαλιστα...
ο πανκ για την αξια του παιρνει λιγα πιστευω οπως κ ο ντανιελσον επισης...
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Jul 15 2013, 05:47 ) *
Δεν το πιστεύω! Ο T.W.Is.M είχε δίκιο. Ο χοντρομπούφος ο Sandow είναι Mr. Money in the Bank. Δεν μπορώ να το διανοηθώ.


You' re welcome! smiley.gif
nikolas12
Θέλω να μου πεις πραγματικά που βρήκες τα σημάδια ότι ο Sandow θα έπαιρνε τη βαλίτσα tongue.gif . Χωρίς τίτλο, με συνεχείς ήττες και αποτυχημένες διεκδικήσεις (tag team championship/NXT championship) και πήρε τη βαλίτσα σε ματς που άλλοι είτε άξιζαν είτε είχαν ακουστεί για το push.
Θα μου άρεσε να δούμε Cody Rhodes face και με μεγαλύτερο ρόλο. Λογικά θα γίνει. Η Wyatt family πάει να εξελιχθεί σε νέα Shield. Με μούσια. Ελπίζω να γίνει το face turn που ακούστηκε. Το heel stable Aj/Big E/Dolph μας τελείωσε, αλλά υπάρχουν άλλα τρία (Shield, 3MB, Zeb Colter/Swagger/Cesaro) και πιστεύω πως ένα ακόμα και μάλιστα πιο δυνατό από τα 2 τελευταία που έγραψα θα ήταν κουραστικό. Ειδικά να υπάρχουν 2 stables που να κάνουν επίθεση 3 on 1 σε faces είναι ακόμα πιο κουραστικό.
T.W.Is.M.
QUOTE(nikolas12 @ Jul 16 2013, 14:40 ) *
Θέλω να μου πεις πραγματικά που βρήκες τα σημάδια ότι ο Sandow θα έπαιρνε τη βαλίτσα tongue.gif . Χωρίς τίτλο, με συνεχείς ήττες και αποτυχημένες διεκδικήσεις (tag team championship/NXT championship) και πήρε τη βαλίτσα σε ματς που άλλοι είτε άξιζαν είτε είχαν ακουστεί για το push.
Θα μου άρεσε να δούμε Cody Rhodes face και με μεγαλύτερο ρόλο. Λογικά θα γίνει. Η Wyatt family πάει να εξελιχθεί σε νέα Shield. Με μούσια. Ελπίζω να γίνει το face turn που ακούστηκε. Το heel stable Aj/Big E/Dolph μας τελείωσε, αλλά υπάρχουν άλλα τρία (Shield, 3MB, Zeb Colter/Swagger/Cesaro) και πιστεύω πως ένα ακόμα και μάλιστα πιο δυνατό από τα 2 τελευταία που έγραψα θα ήταν κουραστικό. Ειδικά να υπάρχουν 2 stables που να κάνουν επίθεση 3 on 1 σε faces είναι ακόμα πιο κουραστικό.



Θα σου απαντήσω αύριο το απόγευμα(μπορεί και σήμερα αν προλάβω να παω στουσ γονείσ μου) που θα εχω ίντερνετ για λίγη ώρα. Όλα ομωσ ξεκίνησαν απ την επιθυμία μου να δω τέτοια σημάδια. Η πρόβλεψη αυτή παντωσ μου θύμισε αυτή που είχα κάνει πρόπερσι στο rumble των 40 ατόμων που είχα βρει τον del Rio για νικητή. Μετά ακολούθησαν μεγαλεσ αστοχιεσ βέβαια. Σαν εισαγωγή θα σου πω ότι χρησιμοποίησα την εισ άτοπο απαγωγή για να φτάσω σε 3 υποψήφιουσ και μετά μπήκε το ένστικτο που έλεγα προχτεσ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.