Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 3 2009, 00:41 ) *
Στη κατασταση που φανταζομαι οτι θα βρισκεται τωρα ο Booker μπορει και να περασει απο πανω του ο Koffi...Δεν θα ηταν ασχημο σεναριο για ΜΙΑ βραδια...
Διαβαζα κατι spoilers σημερα περι του τραυματισμου του Edge και δεν μου αρεσαν καθολου...Εκτος αν τα διαρρεουν επιτηδες... 68.gif


Ωχ...δεν πιστευω να λενε οτι θα γυρισει μετα τη Wrestlemania!
Aν και σ αυτη την περιπτωση μην αποκλειεις να τον δεις να κανει το κολπο του Cena να γυριζει στο Rumble και να το κερδιζει! Πολυ καλο σεναριο αυτο... wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 2 2009, 23:14 ) *
Ωχ...δεν πιστευω να λενε οτι θα γυρισει μετα τη Wrestlemania!
Aν και σ αυτη την περιπτωση μην αποκλειεις να τον δεις να κανει το κολπο του Cena να γυριζει στο Rumble και να το κερδιζει! Πολυ καλο σεναριο αυτο... wink.gif

Ακριβως αυτο διαβασα,οτι δυσκολευεται αρκετα και μαλλον δεν προλαβαινει ουτε την WM...
Πολυ πιθανο να κανουν το ιδιο κολπο που εκαναν με τον Cena προ διετιας,αρκετα προβλεψιμο ομως... 39.gif
Τελος παντων ας γυρισει στο RR και βλεπουμε...Αλλωστε εκει δεν θα χρειαστει να κανει και πολλα,ενα spear και αν... smile.gif
Μετα μπορει να φαει τον μηνα μεχρι την Wrestlemania με προμος αποκλειστικα(χωρις να παιξει)και καλα ευνοημενος απο τον Teddy που τον προστατευει και να κανει πραγματικα αγωνιστικη επιστρoφη στην Mania...
OnLy_PAS-AthEnS
Εντωμεταξυ σκεφτομαι οτι εχουμε μεινει στο SmackDownε τρεις heel main-eventers.Jericho,Cm punk......., και ενας μονο face o taker!!!ισως τελικα πρεπει να επιστρεψει ο EDGE Face,να γινει τελειως main-eventer o Τζον Μορρισον ή δεν ξερω και εγω τι(αυτο που λεγαμε με ECW ισως???).....Παντως γυρναμε σε εποχες προ διετιας τριετιας που ειμασταν φουλ στους face.....
ΠΑντως δεν με χαλαγε ενα 6μηνο συμβολαιο σε RVD,Booker ξερω γω......Δεν ξερω και ειμαι και σιγουρος οτι το χετε καταλαβει αλλα λησμονω τις στιγμες του παρελθοντος....αχ............
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 3 2009, 01:22 ) *
Ακριβως αυτο διαβασα,οτι δυσκολευεται αρκετα και μαλλον δεν προλαβαινει ουτε την WM...
Πολυ πιθανο να κανουν το ιδιο κολπο που εκαναν με τον Cena προ διετιας,αρκετα προβλεψιμο ομως... 39.gif
Τελος παντων ας γυρισει στο RR και βλεπουμε...Αλλωστε εκει δεν θα χρειαστει να κανει και πολλα,ενα spear και αν... smile.gif
Μετα μπορει να φαει τον μηνα μεχρι την Wrestlemania με προμος αποκλειστικα(χωρις να παιξει)και καλα ευνοημενος απο τον Teddy που τον προστατευει και να κανει πραγματικα αγωνιστικη επιστρoφη στην Mania...


Δεν ειναι ευκολο αυτο. Απο το Rumble μεχρι τη Wrestlemania μεσολαβουν 2 μηνες και ενδιαμεσα παρεμβαλλεται το Elimination Chamber(το πρωην No Way Out). Εστω οτι αν γυρισει και κερδισει το Rumble δε χρειαζεται να παιξει στο Elimination Chamber για τον τιτλο, γιατι εχει το εγγυημενο main event στη Mania. Κατι δεν πρεπει να κανει κι εκει?

Εκτος κι αν...
Ο Jericho ειναι διπλος πρωταθλητης(World champion & Tag team Champion), αναγκαστει να παιξει 2 αγωνες στο PPV και ο Edge μαζι με εναν παρτενερ(Christian?) παιζει εναντιον των Jericho & Big Show. O Christian κανει ολη τη δουλεια στο tag team και ο Edge απλα κλεβει τη δοξα στο τελος με ενα spear και λιγο wrestling σε ολο το ματς. Στα εβδομαδιαια επεισοδια δεν παλευει καθολου και τη βγαζει με promos μεχρι τη Wrestlemania, οπου κερδιζει τον Jericho και παιρνει τον τιτλο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 3 2009, 01:09 ) *
Δεν ειναι ευκολο αυτο. Απο το Rumble μεχρι τη Wrestlemania μεσολαβουν 2 μηνες και ενδιαμεσα παρεμβαλλεται το Elimination Chamber(το πρωην No Way Out). Εστω οτι αν γυρισει και κερδισει το Rumble δε χρειαζεται να παιξει στο Elimination Chamber για τον τιτλο, γιατι εχει το εγγυημενο main event στη Mania. Κατι δεν πρεπει να κανει κι εκει?

Εκτος κι αν...
Ο Jericho ειναι διπλος πρωταθλητης(World champion & Tag team Champion), αναγκαστει να παιξει 2 αγωνες στο PPV και ο Edge μαζι με εναν παρτενερ(Christian?) παιζει εναντιον των Jericho & Big Show. O Christian κανει ολη τη δουλεια στο tag team και ο Edge απλα κλεβει τη δοξα στο τελος με ενα spear και λιγο wrestling σε ολο το ματς. Στα εβδομαδιαια επεισοδια δεν παλευει καθολου και τη βγαζει με promos μεχρι τη Wrestlemania, οπου κερδιζει τον Jericho και παιρνει τον τιτλο.

Ειμαι τοσο ανυπομονος για την επιστροφη του Εdge που τρωω ολοκληρα PPV(No Way Out)... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 3 2009, 02:05 ) *
Εντωμεταξυ σκεφτομαι οτι εχουμε μεινει στο SmackDownε τρεις heel main-eventers.Jericho,Cm punk......., και ενας μονο face o taker!!!ισως τελικα πρεπει να επιστρεψει ο EDGE Face,να γινει τελειως main-eventer o Τζον Μορρισον ή δεν ξερω και εγω τι(αυτο που λεγαμε με ECW ισως???).....Παντως γυρναμε σε εποχες προ διετιας τριετιας που ειμασταν φουλ στους face.....
ΠΑντως δεν με χαλαγε ενα 6μηνο συμβολαιο σε RVD,Booker ξερω γω......Δεν ξερω και ειμαι και σιγουρος οτι το χετε καταλαβει αλλα λησμονω τις στιγμες του παρελθοντος....αχ............


Αυτη τη στιγμη εχουν απο face:Undertaker, Rey Mysterio, Morrison και απο heels: Batista, Jericho, CM Punk. Ειναι φανερο οτι η heel πλευρα ειναι η καλυτερη. Δεν εβαλα μονο main-eventers αλλα και αυτους που θα μπορουσαν να παιξουν σε main events στο κοντινο μελλον. Ο Edge πιστευω οτι θα γυρισει ως face α)γιατι ο Batista ειναι πλεον heel και β)γιατι αυτη την εντυπωση εδωσε στην τελευταια του εμφανιση στο Smackdown μετα τον τραυματισμο, οπου ουσιαστικα ηρθε σε κοντρα με τον Jericho.
Μονο σε μια περιπτωση βλεπω την επιστροφη του Ultimate Opportunist: Να επιστρεψει στο RAW ο Batista(δηλαδη η παρουσια του στο Smackdown να ηταν μονο για προσωρινη αντικατασταση του Edge), κατι που μπορει να γινει κερδιζοντας το Rumble και πηγαινοντας για το WWE Championship αντι για το World Championship. Το σεναριο αυτο εγω το πιστευω, αλλα πιστευω και οτι ο Edge θα γυρισει ως face(γιατι αυτο θα φρεσκαρει τα σεναρια και θα του δωσει καινουριους αντιπαλους).
Ο Booker T μπορει να επιστρεψει, αλλα αν γινει αυτο τον βλεπω στο RAW.
morrison
Ωραιο ηταν το RAW την προηγουμενη Δευτερα με guest host τον Ozzy Osbourne...
Aφου μεχρι και εγω που ειχα να δω ολοκληρο επεισοδιο RAW εδω και εναν μηνα εκατσα και το ειδα ολο για χαρη του Madman... 69.gif
morrison
Mπορω να πω οτι ηρεμησα καπως μετα την συνεντευξη του Edge...Tα πραγματα τελικα δειχνουν να κυλανε φυσιολογικα... 56.gif 56.gif
http://www.play3-live.com/news-ps3-intervi...-wwe-17512.html

Κατα τα αλλα επειδη ειδα και το Ecw της Τριτης,πολυ ενδιαφερουσα περιπτωση αυτος ο Vance Archer...Για να δουμε και την εξελιξη του... 39.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Πραγματικα πολυ καλο το δευτεροβραδινο RAW. O Ozzy καλος οπως και η συζηγος του,DX FTW αν και τους βλεπω μετα το Survivor series να το διαλανε kαι φυσικα θεος ο "ψηλος"¨...Ο John Cena συνεχιζει να ειναι θεικος ως face για τον κοσμο αλλα αυτα τα καινουργια μπουνιδια που ριχνει πολυ ακυρα ρε παιδι μου.!
Τωρα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα ειτε ο Randy Orton πεφτει σιγα σιγα ειτε αναβαθμιζεται πολυ ο Koby Kingston οπως τον ειπε και η Miss Osbourne!
T.W.Is.M.
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 6 2009, 17:27 ) *
Τωρα δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα ειτε ο Randy Orton πεφτει σιγα σιγα ειτε αναβαθμιζεται πολυ ο Koby Kingston οπως τον ειπε και η Miss Osbourne!


Αυτο τι ειναι παλι? Συνδυασμος Κομπι Μπραιαντ και Κοφι Κινγκστον? Την προηγουμενη εβδομαδα τον ειπαν Κοφι Τζονσον! Οπως Ματζικ Τζονσον. Να δεις που ο Κοφι ειναι μεγαλος φαν των Λεικερς! smiley.gif
morrison
Πριν μερες ασχοληθηκα με τις επιστροφες του Edge αλλα απο τις αγαπημενες μου επιστροφες γενικοτερα ηταν και αυτη...
SAVE_US.Y2J
OnLy_PAS-AthEnS
Καλος ο Y2J but as a face character and not as heel.Επισης θεικο το χθεσινο Ροου με Hatton και DX να δινουν ρεσιταλ παλι!!!!
Το αγγλικο ιδιωμα στην προφορα ειναι θεικο παιδια τελος!!! ΧΑΧΑ
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 10 2009, 22:33 ) *
Καλος ο Y2J but as a face character and not as heel.

Mπα,τον προτιμω heel ευκολα...
Νομιζω οτι ετσι εκμεταλευεται καλυτερα τις δυνατοτητες του στα προμος...Ειναι πιο ολοκληρωμενος τωρα...
Και εκτος των αλλων του δινεται η δυνατοτητα να επαναλαμβανει συνεχως μια απολυτη αληθεια:''I'm the best in the world at what i do''...Δεν υπαρχει κατι πιο προφανες απο αυτο...
OnLy_PAS-AthEnS
Μιας που αρχισαμε με τα returns πολυ καλο αυτο του Τεικερ οταν πρωτοεμφανιστηκε νομιζω με μπαντανα και μηχανη.ΘΕΟS:obey:
captain charisma
θα γουσταρα να ξαναδω τον τακερ με το gimick του american bad ass, οχι οτι με χαλαει και το τωρινο στυλ του, αλλα πιο πολυ πωρωση ειχε με εκεινο το στυλακι τη περιοδο 2001-2003
OnLy_PAS-AthEnS
Απλα ως "νεκρος" ενταξει τον συνιθησαμε.Γουσταρα παλι με μπαντανα και ροκας στυλακι αλλα υπαρχει ενα μεγαλο ΑΛΛα....εκεινο το στυλ ταιριαζε στην attitude era στα τελη γαντι.Τωρα πια δεν ταιριαζει ενω μεγαλωσε κιολας,και με το gimmick του ζωντανου-νεκου δεν χρειαζεται να κουραζετε να μιλαει,να παλευει πολυ και γενικα ειναι πιο λαιτ κατασταση.....αν και μετραγε ασχημα!!!
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Nov 11 2009, 00:36 ) *
θα γουσταρα να ξαναδω τον τακερ με το gimick του american bad ass, οχι οτι με χαλαει και το τωρινο στυλ του, αλλα πιο πολυ πωρωση ειχε με εκεινο το στυλακι τη περιοδο 2001-2003


Ο Undertaker ομως ειναι ο Deadman. Και μονο το ονομα του σε παραπεμπει σε αυτο το gimmick. Ετσι τον μαθαμε, ετσι τον συνηθισαμε με τα φερετρα, τα buried alive matches και τα "Rest in peace". Το αλλο στυλ ειναι απλα πιο κοντινο στον πραγματικο του χαρακτηρα.

Στο μεταξυ καθε φορα που βλεπω RAW ο Hornswoggle βγαζει ολο και περισσοτερο γελιο. Σημερα χτυπιομουν πανω στο κρεβατι μου απ τα γελια μ αυτα που εκανε.
Και μια ασχετη παρατηρηση. Σε ολο το WWE αυτος που εχει καλυτερα το υφος του παρανοικου ψυχοπαθη που δεν καταλαβαινει τιποτα ειναι χαλαρα ο Orton. Νομιζω ομως οτι το #2 σε αυτο τον τομεα ειναι ο (κυριος) αντιπαλος του στο Survivor Series! Και δεν του φαινοταν καθολου στην αρχη, αλλα προσεχοντας τις εκφρασεις του προσωπου του νομιζω οτι εχει ανετα το ματι που γυαλιζει! Ειδικα η αντιθεση με το χαμογελαστο στυλ που εχει μεχρι τωρα ειναι μεγαλη και μπορει να τον βοηθησει.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 11 2009, 01:11 ) *
Και μια ασχετη παρατηρηση. Σε ολο το WWE αυτος που εχει καλυτερα το υφος του παρανοικου ψυχοπαθη που δεν καταλαβαινει τιποτα ειναι χαλαρα ο Orton. Νομιζω ομως οτι το #2 σε αυτο τον τομεα ειναι ο (κυριος) αντιπαλος του στο Survivor Series! Και δεν του φαινοταν καθολου στην αρχη, αλλα προσεχοντας τις εκφρασεις του προσωπου του νομιζω οτι εχει ανετα το ματι που γυαλιζει! Ειδικα η αντιθεση με το χαμογελαστο στυλ που εχει μεχρι τωρα ειναι μεγαλη και μπορει να τον βοηθησει.

Δεν ειδα το RAW αλλα βασιζομενος στο επεισοδιο της προηγουμενης εβδομαδας δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι το συγκλονιστικο στα προμος του ex-Τζαμαικανου...Οποτε δεν διακρινω καθολου αυτο που λες...
Η αληθεια ειναι οτι ο καλυτερος psychotic του WWE ειναι μακραν ο Edge οταν θελει...Tον Ορτον τον εξαιρω γιατι ειναι περισσοτερο ο σχιζοφρενης κακος παρα ο αυθεντικος αψυχολογητος psychotic τυπος...(μιλαμε για αναλυση επιπεδου rolleyes.gif )
Μου αρεσε σ'αυτες τις φορμες και ο CM Punk με τα mind games του εναντιον του Jeff...
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 11 2009, 03:29 ) *
Δεν ειδα το RAW αλλα βασιζομενος στο επεισοδιο της προηγουμενης εβδομαδας δεν μπορω να πω οτι ειδα κατι το συγκλονιστικο στα προμος του ex-Τζαμαικανου...Οποτε δεν διακρινω καθολου αυτο που λες...
Η αληθεια ειναι οτι ο καλυτερος psychotic του WWE ειναι μακραν ο Edge οταν θελει...Tον Ορτον τον εξαιρω γιατι ειναι περισσοτερο ο σχιζοφρενης κακος παρα ο αυθεντικος αψυχολογητος psychotic τυπος...(μιλαμε για αναλυση επιπεδου rolleyes.gif )
Μου αρεσε σ'αυτες τις φορμες και ο CM Punk με τα mind games του εναντιον του Jeff...


Αυτο που λεω δεν το ειδα σε promo, αλλα μεσα στο ρινγκ. Αν κατεβασεις το χτεσινο επεισοδιο, ισως το δεις μετα τον αγωνα του Orton με τον Mark Henry.
Αντιγραφω τωρα κατι που ειχα γραψει στο ποστ #505:
Οταν εχεις μια υποψια για κατι, βλεπεις ενδειξεις που πολλοι θα παραβλεψουν.
Καποια στιγμη ειχα γραψει(νομιζω τοτε που τον συγκριναμε με το Shelton Benjamin) μια εξελιξη του χαρακτηρα του πρωην Τζαμαικανου-νυν Γκανεζου, που εκρινα οτι μπορουσε να τον βοηθησει να εξελιχθει. Να παρεμενε δηλαδη ο χαμογελαστος τυπος που ειναι και τωρα, αλλα αν τον πειραξεις και του φερθεις ασχημα, αλλαζει η συμπεριφορα και γινεται ελαφρως παρανοικος και δεν υπολογιζει τιποτα. Κατι τετοιο βλεπω σε μικροτερο βαθμο απ οτι ειχα γραψει εγω βεβαια και γι αυτο προσεχω τοσο την εκφραση του προσωπου του και το πως αλλαζει το υφος του. Ισως δεν ειναι τοσο το παρανοικο υφος, οσο η αντιθεση απο το χαμογελο ως το θυμωμενο υφος του αδικημενου. Θυμιζει λιγο το βλεμμα του Αγγελοπουλου(του Παναγιωτη!!!). Αν μπορουσαν να εξελιξουν ενα τετοιο χαρακτηρα(οχι υποχρεωτικα στον Kingston, αλλα σε οποιονδηποτε), θα ηταν η φιλικη προς τα παιδια βερσιον του Stone Cold!
Τον Edge που ειπες τον ξεχασα τελειως επειδη ειναι τραυματιας! Ο δε CM Punk ειναι αλλου στυλ, εχει το ειρωνικο υφος οταν μπαινει και θυμιζει πιο πολυ Jericho.

Επισης, παλι θα υποστω τον Drew McIntyre σε PPV! Εστω και σε κλασικο elimination match. Πλεον στο Smackdown οποτε βγαινει προχωραω σε fast forward μεχρι την επομενη σκηνη! Δεν το ειχα κανει αυτο για κανεναν, ουτε για τον JBL που δεν αντεχα να τον βλεπω. Τουλαχιστον το JBL τον αναγνωριζα οτι παιζει το ρολο επιτυχημενα και γι αυτο τον εβλεπα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 11 2009, 02:15 ) *
Ο δε CM Punk ειναι αλλου στυλ, εχει το ειρωνικο υφος οταν μπαινει και θυμιζει πιο πολυ Jericho.

Aναφερομουν καθαρα στην εποχη που εκανε feud με τον Jeff...Δυστυχως μετεπειτα εγινε αυτο που λες...
Την εποχη των mind games,οπως ειχα πει και τοτε,μου θυμιζε Edge απ'τα παλια...

Κατα τα αλλα νομιζω οτι υπερτιμας τον Kingston...Ενταξει,ο μονιμα χαμογελαστος ξαφνικα θυμωσε...
Αυτο δεν τον κανει να διεκδικει και κανα οσκαρ ερμηνειας...Θυμισου αλλους faces θυμωμενους...Τον ΗΗΗ,τον Βatista,τον Hbk...Oλοι αυτοι θυμωμενοι δεν ειναι καλυτεροι απ'τον θυμωμενο Κingston;Δεν λεω,ειναι αδικο να τον συγκρινω ερμηνευτικα μ'αυτους αλλα με ποιους να τον συγκρινω;
Ενταξει προτιμω τον θυμωμενο Kingston απ΄τους θυμωμενους Jeff Hardy,Cena σε εκφραστικοτητα... rolleyes.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Θα ηθελα να σχολιασω ολα αυτα που ειπατε αλλα ειναι πολλα και θα κανταντησει πολυ κουραστικο το ποστ μου και γι αυτο θα πω ορισμενα πραγματα πολυ περιληπτικα!

QUOTE
Στο μεταξυ καθε φορα που βλεπω RAW ο Hornswoggle βγαζει ολο και περισσοτερο γελιο. Σημερα χτυπιομουν πανω στο κρεβατι μου απ τα γελια μ αυτα που εκανε.

Εγω τα λεω αλλα δεν με ακουτε.Ο ψηλος ειναι θεος σε αυτο που κανει ενω θα ηθελα στο δευτεροβραδινο Ροου εκει που ο Χατον ξαπλωνει κατω τον Τσαβο να εμφανιστει και να κανει την τελικη κινηση του και να αρχισει και τα "Suck IT" μετα αλλα DX!!!
Το προχθεσινο Ροου εγραψε και μου αρεσε πολυ!
Ο Τεικερ θεος με οτι gimmixk και να χει!
O Edge οταν επιστρεψει θα αναβαθμιστει το σοου παρα παρα πολυ!
Ο ΚοBy Kingston(το κομπι το ακουσα απο την κυρια οΖμπορν και μου μεινε) δεν κανει για heel.
Ο Jeff Hardy θεος ενω σκεφτομαι οτι αν ισχιουν τα δημοσιευματα του χρονου το καλοκαιρι θ χουμε στο WWE το υπαρχον ροστερ με τις οποιες μικροαλλαγες + jeff+EDGE 77.gif

Υ.Γ.Γουσταρω το triple threat match next week.....To θεμα ειναι οτι μου αρεσουν πολυ και οι DX και φυσικα το tag CENA_TAKER...αν και πιστευω οτι μετα απο αυτο το ματς θα δημιουργηθει ενα καλο feud για Τεικερ και καποιος απο δω μεσα πριν καιρο προεβλεπε ενα τετοιο feud για Wrestlemania...Its all about the game......
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 11 2009, 03:33 ) *
Aναφερομουν καθαρα στην εποχη που εκανε feud με τον Jeff...Δυστυχως μετεπειτα εγινε αυτο που λες...
Την εποχη των mind games,οπως ειχα πει και τοτε,μου θυμιζε Edge απ'τα παλια...

Κατα τα αλλα νομιζω οτι υπερτιμας τον Kingston...Ενταξει,ο μονιμα χαμογελαστος ξαφνικα θυμωσε...
Αυτο δεν τον κανει να διεκδικει και κανα οσκαρ ερμηνειας...Θυμισου αλλους faces θυμωμενους...Τον ΗΗΗ,τον Βatista,τον Hbk...Oλοι αυτοι θυμωμενοι δεν ειναι καλυτεροι απ'τον θυμωμενο Κingston;Δεν λεω,ειναι αδικο να τον συγκρινω ερμηνευτικα μ'αυτους αλλα με ποιους να τον συγκρινω;
Ενταξει προτιμω τον θυμωμενο Kingston απ΄τους θυμωμενους Jeff Hardy,Cena σε εκφραστικοτητα... rolleyes.gif


Ναι, αλλα ο Triple H ηταν θυμωμενος γιατι του πειραξαν την οικογενεια, ο Batista ειναι και θηριο σωματικα και σε τρομαζει οταν αγριευει, ο Shawn Michaels...ειναι ο Shawn Michaels. Εδω εχουμε το χαμογελαστο παιδι που τριγυρναει και λεει Boom boom boom. Δεν ειναι ερμηνευτικη ικανοτητα. Ειναι ματι που μοιαζει να γυαλιζει. Ουτε καν ταλεντο δεν ειναι αυτο. Ή το εχεις ή δεν το εχεις. Οπως εγραψα και χτες, μου θυμιζει Παναγιωτη Αγγελοπουλο το βλεμμα.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 11 2009, 18:13 ) *
Ναι, αλλα ο Triple H ηταν θυμωμενος γιατι του πειραξαν την οικογενεια, ο Batista ειναι και θηριο σωματικα και σε τρομαζει οταν αγριευει, ο Shawn Michaels...ειναι ο Shawn Michaels. Εδω εχουμε το χαμογελαστο παιδι που τριγυρναει και λεει Boom boom boom. Δεν ειναι ερμηνευτικη ικανοτητα. Ειναι ματι που μοιαζει να γυαλιζει. Ουτε καν ταλεντο δεν ειναι αυτο. Ή το εχεις ή δεν το εχεις. Οπως εγραψα και χτες, μου θυμιζει Παναγιωτη Αγγελοπουλο το βλεμμα.

Δηλαδη δεν αναφερεσαι στην ερμηνευτικη του ικανοτητα ως θυμωμενος αλλα καθαρα στο ματι του πραγμα που το θεωρεις και εμφυτο...
Eτσι οπως πας θα με βαλεις να δω το RAW της περασμενης Δευτερας για να δω το γυαλισμενο ματι του Κοφι...
Ρε μηπως ειναι οι φακοι επαφης;; rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 12 2009, 01:32 ) *
Δηλαδη δεν αναφερεσαι στην ερμηνευτικη του ικανοτητα ως θυμωμενος αλλα καθαρα στο ματι του πραγμα που το θεωρεις και εμφυτο...
Eτσι οπως πας θα με βαλεις να δω το RAW της περασμενης Δευτερας για να δω το γυαλισμενο ματι του Κοφι...
Ρε μηπως ειναι οι φακοι επαφης;; rolleyes.gif


Nαι ουσιαστικα αναφερομαι στο υφος και το βλεμμα. Ισως και στο potential του βλεμματος(τωρα πηγε πιο βαθια απο καθε αλλη φορα η αναλυση tongue.gif ). Και δεν ξερω αν θα το δεις βλεποντας το RAW. Το potential το βλεπω εγω ως σκαουτερ. smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 12 2009, 17:47 ) *
Το potential το βλεπω εγω ως σκαουτερ. smiley.gif

Γιατι εμεις τι κανουμε;Κριτσινια σπαμε;

Αν και σε οτι εχει να κανει με τον Κοφι παραδεχομαι οτι εχεις εξειδικευτει πια... rolleyes.gif

Κατα τ'αλλα αν μου λεγανε περσι τετοιο καιρο οτι ο Ultimate Warrior ειναι ο πρωτος υποψηφιος για hall of famer στη φετινη WM θα τον κοιταγα απ΄την κορυφη ως τα νυχια μηπως του λασκαρε καμια βιδα...Αλλαζουν οι καιροι...Eδω μπηκε ο Bret θα μου πεις...
OnLy_PAS-AthEnS
Γιατι ρε τι κακο ειχαν οι brett kai ultimate warrior??? biggrin.gif
Smrek
Ελπίζω να είστε όλοι γραμμένοι στην GWC, έτσι?

Και να πηγαίνετε στα καθιερωμένα εβδομαδιαία ραντεβού!

captain charisma
υπαρχει και το φορουμ της gwc αλλα ειναι γεματο σμακνταουνιστες... tongue.gif tongue.gif και το επιπεδο των συζητησεων ειναι για κλαματα.. ugly1.gif θεωρω πως εδω περα καλυτερες συζητησεις γινονται για το wrestling
Smrek
Δεν αντιλέγω, αλλά εξαιτίας της GWC βλέπετε στη NOVA λίγο Wrestlingάκι! rolleyes.gif

Είχαμε μαζέψει πολλές υπογραφές (και μέλη στο φόρουμ) και πήγε ο Νίκος με τους άλλους στη NOVA και ζήτησαν WWE! ugly_tocktock.gif

Και το πέτυχαν!





Αφού ήμουν έτοιμος να σας προτείνω και εδώ το ίδιο να κάνουμε για αγώνες Α2, αλλά μας πρόλαβε το connexTV!
Για να δούμε τι θα δούμε!
peace.gif
captain charisma
σαν σημερα πριν απο 4 χρονια πεθανε ενας μεγαλος παλεστης...ο εντι γκερερο....

rip eddie...

morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 13 2009, 15:31 ) *
Γιατι ρε τι κακο ειχαν οι brett kai ultimate warrior??? biggrin.gif

Το χαμογελακι στο τελος με προβληματιζει για το αν αστειευεσαι απλα η αν η ερωτηση ειναι πραγματικη; 39.gif
Αν ειναι πραγματικη μπορεις να ανατρεξεις σε προηγουμενες σελιδες του thread(που ειναι πραγματικη εγκυκλοπαιδια του wrestling tongue.gif ) να φρεσκαρεις τις διαφορες τους με την εταιρεια...

QUOTE(Smrek @ Nov 13 2009, 16:41 ) *
Ελπίζω να είστε όλοι γραμμένοι στην GWC, έτσι?

Μαλλον το αντιθετο συμβαινει... rolleyes.gif
Παρακολουθω το φορουμ τους καμια φορα παντως...

QUOTE(captain charisma @ Nov 13 2009, 18:10 ) *
σαν σημερα πριν απο 4 χρονια πεθανε ενας μεγαλος παλεστης...ο εντι γκερερο....

rip eddie...

Ο face που κερδιζε με heel τροπους...Ο γλυκυτερος lier-cheater-stealer που εχω δει...Εκπληκτικος παλαιστης,χαρισματικος performer...Ενας απο τους μεγαλυτερους της ιστοριας και δεν το λεω επειδη εφυγε προωρα...
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Nov 13 2009, 19:10 ) *
σαν σημερα πριν απο 4 χρονια πεθανε ενας μεγαλος παλεστης...ο εντι γκερερο....

rip eddie...



Εδω θα δεις ενα αφιερωμα που εγραψε ο συνιδιοκτητης του blog για τον Εντι. Στα σχολια εχω προσθεσει κι εγω τη γνωμη μου.
OnLy_PAS-AthEnS
Επικρατει πολυ η γνωμη οτι ο Εντι ζει και οτι απλα λεγαν οτι πεθανε λογω αλλων πραγματων.Εγω πιστευω ομως οτι πιστευει ο πολυς κοσμος και γι αυτο RIP EDDIE!
Τωρα το σημερινο Σμακ πραγματικα εγραψε.Και οτι ελεγα πριν καμια βδομαδα για Brothers of Destruction να που ξαναεννωνονται!!!!ΝΑΑΙΙΙ!! smiley.gif

Υ.Γ Για Μπρετ και Γουοριο ΝΑΙ αστειευομαι φιλε Μορισον-still intercontinental champion-!
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 14 2009, 00:50 ) *
Επικρατει πολυ η γνωμη οτι ο Εντι ζει και οτι απλα λεγαν οτι πεθανε λογω αλλων πραγματων.Εγω πιστευω ομως οτι πιστευει ο πολυς κοσμος και γι αυτο RIP EDDIE!

Σορι ρε συ αλλα μην λεμε και οτι θελουμε...Απο που και ως που επικρατει πολυ αυτη η γνωμη;
Δεν σηκωνει πλακα το θεμα,ουτε και θεωριες συνωμοσιας...
OnLy_PAS-AthEnS
Μορισον εγω σου ειπα δεν το πιστευω και οτι με τετοια θεματα ενταξει δεν παιζεις.Απλα πιστεψεμε ειναι πολλοι αυτοι που το λενε αλλα δεν το πιστευω!Παντως πιστευω οτι πρεπει να το αφησουμε αυτο το θεμα.Θελω γνωμες απο σενα και T.W.iS.M για το new reunite of Borther of Destruction...
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 14 2009, 03:13 ) *
Μορισον εγω σου ειπα δεν το πιστευω και οτι με τετοια θεματα ενταξει δεν παιζεις.Απλα πιστεψεμε ειναι πολλοι αυτοι που το λενε αλλα δεν το πιστευω!Παντως πιστευω οτι πρεπει να το αφησουμε αυτο το θεμα.Θελω γνωμες απο σενα και T.W.iS.M για το new reunite of Borther of Destruction...

Αδιαφορο για μενα,ουσιαστικο ισως για καποιον που ειναι fαn...Εν τω μεταξυ δεν νομιζω να εχει και καμια συνεχεια αυτη η επανενωση οποτε...

Ποιοι πολλοι το λενε;
Εγω πρωτη φορα ακουω αυτην την παπ..ρια...
Και το θεωρω και προσβλητικο για την μνημη του...Ειδικα αυτο το ''λογω αλλων πραγματων''...
Μην τα πεταμε ετσι αυτα στον αερα να αιωρουνται για ανθρωπους που εφυγαν...
Αυτο δεν ισχυει αλλα οπως λες το αφηνουμε το θεμα... peace.gif
T.W.Is.M.
Μηπως μπερδεψαμε τον Εντι με τον Ελβις? tongue.gif
Κι εγω δεν πιστευω οτι θα δουμε τους Brothers of Destruction για καιρο μαζι. Μαλλον ειναι μια επανενωση της μιας εκπομπης. Αν ο Undertaker δεν ειχε το World championship, θα πιστευα οτι μπορει σε ενα επομενο PPV να παιξουν και για το tag team championship, αλλα μεχρι εκει. Αλλωστε οταν ενας απ τους δυο εχει εναν ατομικο τιτλο, ειναι δυσκολο να υπαρξει συνεργασια σε ομαδικο επιπεδο.
Ας πω και τα δικα μου τωρα. Τι θα γινει μ αυτο τον Drew McIntyre? Εχω βαρεθει να τον βλεπω, με εκνευριζει η φωνη του, με εκνευριζει το βαρος των 19 stones, με εκνευριζει το μαλλι του που δεν μπορει να το πιασει καλα με την αλογοουρα και δε με πειθει καθολου με το μικροφωνο στο χερι. Μπροστα του ο Jeff Hardy μου μοιαζει Αλ Πατσινο. Και τον ακουμε να λεει και οτι ο Finlay δεν ειναι αξιος αντιπαλος του. Ε να τον βαλουμε με καποιον που ειναι αξιος. Τι δουλεια εχουν ο Undertaker και ο Kane με τον αταλαντο Jericho και τον αδυναμο Big Show? Βαλτε τους σε ενα handicap ματς με τον McIntyre. Aφου ειναι τοσο καλος που θα τους νικησει και τους δυο.
Tagpole splash που χρειαζονται μερικοι...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 14 2009, 03:46 ) *
Μπροστα του ο Jeff Hardy μου μοιαζει Αλ Πατσινο.

Μεγαλη ατακα...Μπορεις και να πεις οτι μπροστα του ο Τζεφ μοιαζει Κοφι Κινγκστον... tongue.gif

Εν τω μεταξυ τι θα γινει με αυτον τον Jericho;Εχει γινει σαν τον Μητρογλου στον Ολυμπιακο...Κραταει το tag division,κοντραρεται με τον Taker για το WHC,τσακωνεται με τον Kane,παει στο RAW και τις τρωει απ΄τον Cena,παιζει και στο Superstars,τσακωνεται και τα ξαναβρισκει με τον Big Show,μεθαυριο βρισκει αντιμετωπη την DX,περιμενει να γυρισει ο Edge,παει στο Ecw για να παιξει με τον Christian,κανει προμος παντου ακομα και με τους Osbournes και τελος τρωει κατακεφαλα τα φωσφοριζε στικακια που κρατουν οι DX σε ευρωπαικο εδαφος...Ειναι παντου...Βεγγος... laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(john morisson @ Nov 14 2009, 05:57 ) *
Μεγαλη ατακα...Μπορεις και να πεις οτι μπροστα του ο Τζεφ μοιαζει Κοφι Κινγκστον... tongue.gif


Ναι, αλλα τοτε με ποιον μοιαζει ο Κοφι Κινγκστον μπροστα στον Τζεφ Χαρντι??? tongue.gif

QUOTE(john morisson @ Nov 14 2009, 05:57 ) *
Εν τω μεταξυ τι θα γινει με αυτον τον Jericho;Εχει γινει σαν τον Μητρογλου στον Ολυμπιακο...Κραταει το tag division,κοντραρεται με τον Taker για το WHC,τσακωνεται με τον Kane,παει στο RAW και τις τρωει απ΄τον Cena,παιζει και στο Superstars,τσακωνεται και τα ξαναβρισκει με τον Big Show,μεθαυριο βρισκει αντιμετωπη την DX,περιμενει να γυρισει ο Edge,παει στο Ecw για να παιξει με τον Christian,κανει προμος παντου ακομα και με τους Osbournes και τελος τρωει κατακεφαλα τα φωσφοριζε στικακια που κρατουν οι DX σε ευρωπαικο εδαφος...Ειναι παντου...Βεγγος... laugh.gif


Μεχρι να παιξει με το Hornswoggle και να χασει δεν εχει κανει τιποτα ακομα.
Το επομενο βημα ειναι να εμφανιστει και στο Impact για να παιξει με το Samoa Joe! smiley.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Συμφωνω.Ο Jericho προσπαθει να φτιαξει λιγο ονοματακι τωρα μεχρι να του βαλουν ματς με τον "ψηλο" και να τις φαει παλι biggrin.gif


Y.G:Εντωμεταξυ παιζω τωρα το νεο SvR2010 και τα σπαει ενω γελαω απιστευτα που εκει που ολοι οι παλαιστες εχουν το λιγοτερο72 overall o HornsWoggle εχει μονο 54 με ολα τα στατιστικα του στο 50/100. smiley.gif
2)Περιμενω πως και πως τo triple trheat match την δευτερα.Και δεν ξερω ποιον να υποστηριξω.DX or Taker-Cena???? tongue.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Μιας και αναφερθηκε το ονομα στο τοπικ του UFC αυτο το παλικαρι ο Scot Steiner τι κανει που βρισκεται και αν ειναι ευκολο επειδη δεν τον θυμαμαι τελεια ποια η αποψη σας οταν ηταν στο WWE??
captain charisma
o steiner ειναι στο τνα....οταν ηταν στο wwe το μονο καλο feud που εκανε ηταν με τον hhh..αξιζει να δεις το royal rumble και το no way out 2003 οπου ειχαν παλεψει μεταξυ τους και μου αρεσαν τα ματς και τα προμο τους...αργοτερα εκανε feud με τον τεστ για τα ματια της steisy keibler...και μετα πηρε δρομο απο το wwe....
morrison
QUOTE(captain charisma @ Nov 16 2009, 23:34 ) *
o steiner ειναι στο τνα....οταν ηταν στο wwe το μονο καλο feud που εκανε ηταν με τον hhh..αξιζει να δεις το royal rumble και το no way out 2003 οπου ειχαν παλεψει μεταξυ τους και μου αρεσαν τα ματς και τα προμο τους...αργοτερα εκανε feud με τον τεστ για τα ματια της steisy keibler...και μετα πηρε δρομο απο το wwe....

To στριπτιζ της Stacey στον Steiner ειναι η στιγμη που θυμαμαι περισσοτερο απ'το συγκεκριμενο feud... 69.gif
morrison
Eμπνευσμενος απ'το nick του γνωστου φιλου του μπασκετ αλλα και του wrestling ειπα να βαλω και το βιντεο της γεννησης του Captain Charisma... tongue.gif


υγ:Φιλε Only_Pas,τον τυπο που μπαινει μαζι με τον C.C πως τον κοβεις;Tyson Tomko λεγεται,πιστευω κανει για main eventer,θα εφερνε πισω την attitude era μαζι με Goldberg κτλ... icon_drunk.gif
captain charisma
χεχεχε πολυ αστειος ειναι μ αυτη τη στολη ο κριστιαν...και ειναι η πρωτη φορα που εβαλε τη στολη αυτη και ετσι γεννηθηκε ο μυθος του captain charisma....

ο τομκο οταν εφυγε απ το wwe πηγε τνα....πριν λιγους μηνες υπεγραψε συμβολαιο με το wwe αλλα ηταν τραυματιας και τον διωξαν....τωρα η τυχη του αγνοειται....παλεστικα δν ελεγε και τιποτα σπουδαιο. πιο πολυ σαν σωματοφυλακας εκανε...
OnLy_PAS-AthEnS
QUOTE(john morisson @ Nov 18 2009, 04:09 ) *
Eμπνευσμενος απ'το nick του γνωστου φιλου του μπασκετ αλλα και του wrestling ειπα να βαλω και το βιντεο της γεννησης του Captain Charisma... tongue.gif


υγ:Φιλε Only_Pas,τον τυπο που μπαινει μαζι με τον C.C πως τον κοβεις;Tyson Tomko λεγεται,πιστευω κανει για main eventer,θα εφερνε πισω την attitude era μαζι με Goldberg κτλ... icon_drunk.gif



Ενταξει και εγω το πιστευω αυτο ...
πλακα κανω φυσικα....χαχα
Απλα οταν εχω πει αυτα τα γνωστα μερικες φορες εννοουσα ατομα που μου θυμιζαν ιγο την τοτε καλη εποχη.....Αυτα...
Κατα τα αλλα μου αρεσε το RAW της δευτερας αλλα εχει φτασει σε σημειο να προβλεπω καθε επομενη κινηση,.,.,ΚΡΙΜΑ!

Ο GoldBerg τι κανει αυτην την επποχη>?Παλευει πουθενα η την βγαζει με καφεδακι???
morrison
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 19 2009, 01:38 ) *
Ο GoldBerg τι κανει αυτην την επποχη>?Παλευει πουθενα η την βγαζει με καφεδακι???

Δεν ξερω,εμενα παντως δεν μου τηλεφωνησε να παμε για καφε τελευταια... rolleyes.gif

Ειχα την αισθηση οτι μετα την υπογραφη της συμφωνιας του Hogan με το ΤΝΑ,η ''Hulkamania'' tour θα ακυρωνοταν...Μεχρι που ειδα αυτο το βιντεο...


Και μια ειδησουλα,guest host στο Raw στις 7 Δεκεμβριου ο αξιοτιμος κυριος Mark Kuban...Ναι,στο Dallas θα γινει... blink.gif
captain charisma
τα καημενα τα παππουδια....να τα βλεπεις και να τα λυπασαι...
καλα αυτο με το αιμα πολυ αποτυχημενο....μια χαλαρη φαπα του δωσε...πως γενεν αυτο?δλδ στον ματς τους που θα πεφτουν φαπες θα ειναι λουσμενοι στη σαλτσα????

οσο για τον βασιλη χρυσομπεργκερ διαβασα οτι ετοιμαζεται να επιστρεψει σε καποιο wrestling promotion...τωρα ποιο δεν μας ειπε.....
morrison
QUOTE(captain charisma @ Nov 19 2009, 02:26 ) *
τα καημενα τα παππουδια....να τα βλεπεις και να τα λυπασαι...
καλα αυτο με το αιμα πολυ αποτυχημενο....μια χαλαρη φαπα του δωσε...πως γενεν αυτο?δλδ στον ματς τους που θα πεφτουν φαπες θα ειναι λουσμενοι στη σαλτσα????

Ή ο Hogan γερασε και ματωνει και με σφαλιαρα ή ο Flair απεκτησε τις μαγικες δυναμεις του superman Cena και το επομενο βημα απ'αυτο ειναι να σηκωσει στους ωμους του τον Big Show... w00t.gif
captain charisma
θα χρειαστουν και καμποσες φυαλες οξυγονου για να βγαλουν το ματς...αλλωστε ο ενας 56 ο αλλος 62...αμα αντεξουν 10 λεπτα ματς θα ειναι θαυμα....αλλα το κακο ειναι οτι θα ειναι πιο αργοι κι απο τη σκια τους....και φαστ φοργουορντ να παταμε παλι τα ιδια... ugly_tocktock.gif laugh.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.