Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
HLR CENATION
Αντωνη η Μιχαλη η οποιος αλλος ξερει απλα ρωταω επειδη εσεις οι δυο ασχολειστε με ΜΜΑ ποιο μεγαλο ονομα στις ΜΜΑ ειναι ο Λεσναρ η ο Τζακσον?

Ξερουμε αν ο Τζακσον ειναι παρτ-ταιμ η μονιμος?Ελπιζω να μην ειναι σαν τον Κινγκ μο που ηταν σπεσιαλ ρεφερι για ενα ματς.Ξερουμε με ποιον θα αρχισει κοντρα?Με Αγκλ?
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 13 2013, 16:58 ) *
Αντωνη η Μιχαλη η οποιος αλλος ξερει απλα ρωταω επειδη εσεις οι δυο ασχολειστε με ΜΜΑ ποιο μεγαλο ονομα στις ΜΜΑ ειναι ο Λεσναρ η ο Τζακσον?

Ξερουμε αν ο Τζακσον ειναι παρτ-ταιμ η μονιμος?Ελπιζω να μην ειναι σαν τον Κινγκ μο που ηταν σπεσιαλ ρεφερι για ενα ματς.Ξερουμε με ποιον θα αρχισει κοντρα?Με Αγκλ?


Part Time θα είναι.Στο TNA θα εμφανιστεί όταν θα τελειώσει την εκπαίδευση στο OVW και τις υποχρεώσεις με το Bellator.Ναι με τον Angle.Ο King Mo αν κερδίσει το καλοκαιρινό τουρνουά των Light Heavyweights και πάρει ματς τίτλου θα αργήσει το ντεμπούτο του.
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 13 2013, 18:16 ) *
Part Time θα είναι.Στο TNA θα εμφανιστεί όταν θα τελειώσει την εκπαίδευση στο OVW και τις υποχρεώσεις με το Bellator.Ναι με τον Angle.Ο King Mo αν κερδίσει το καλοκαιρινό τουρνουά των Light Heavyweights και πάρει ματς τίτλου θα αργήσει το ντεμπούτο του.


Ευχαριστω Μιχαλη.Α δηλαδη ο Κινγκ Μο δεν ειναι τελειωμενη ιστορια....Θα ξαναγυρισει στο ΤΝΑ?
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 13 2013, 18:40 ) *
Ευχαριστω Μιχαλη.Α δηλαδη ο Κινγκ Μο δεν ειναι τελειωμενη ιστορια....Θα ξαναγυρισει στο ΤΝΑ?


Ναι άλλωστε πρόσφατα έδωσε τον πρώτο του αγώνα στο αναπτυξιακό promotion του TNA.
morrison
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 13 2013, 16:58 ) *
Αντωνη η Μιχαλη η οποιος αλλος ξερει απλα ρωταω επειδη εσεις οι δυο ασχολειστε με ΜΜΑ ποιο μεγαλο ονομα στις ΜΜΑ ειναι ο Λεσναρ η ο Τζακσον?


Ο Λέσναρ ήταν ένας "εισβολέας" στο UFC. Που ήρθε από το ψεύτικο WWE και θέλαμε να δούμε να γίνεται η μούρη του κρέας από τους αληθινούς MMAers. Έτσι αντιμετωπίστηκε ο Λέσναρ όταν ήρθε από τους hardcore UFC fans. Το ζήτημα είναι ότι όλοι είχαν λόγο να τον δουν. Αυτοί που τον ήξεραν από το WWE και ήταν μαζί του, και οι UFC fans που ήταν απέναντι του. Για αυτό και εμπορικά είχε όλο το πακέτο. Αποδείχθηκε περαστικός σε μια συνεργασία που κέρδισαν και οι δυο πλευρές.

Ο Rampage είναι άλλη υπόθεση. Θρύλος στην Ιαπωνία από τις μέρες του Pride, γκρέμισε το αήττητο του Liddell στο UFC, κράτησε τη ζώνη στην ενοποίηση με τον Dan Henderson. Αγαπημένος fighter, τρελή knock out power, όχι σπουδαία τεχνική. Το στυλ του πούλαγε, ο ίδιος τα έλεγα καλά σε σημείο να κάνει ανοίγματα σε σινεμά κτλ.

Δεν ξέρω πώς το εννοείς το πιο μεγάλο όνομα, ο Λέσναρ δεν είναι καν ΜΜΑer στην ουσία, δεν πρόλαβε να γίνει.
Tέσπα το πρόβλημα με τον Rampage αν ποτέ παίξει σοβαρό ματς στο ΤΝΑ είναι ότι τα τελευταία χρόνια έχει ένα καθαρό boxing style, έχει wrestling background βέβαια αλλά χρόνια πριν. Ένας wrestler μπορεί πιο εύκολα να προσαρμοστεί στο pro wrestling, θα σου κάνει ένα suplex για παράδειγμα, τώρα δεν ξέρω.
HLR CENATION
QUOTE(morrison @ Jun 14 2013, 02:07 ) *
Ο Λέσναρ ήταν ένας "εισβολέας" στο UFC. Που ήρθε από το ψεύτικο WWE και θέλαμε να δούμε να γίνεται η μούρη του κρέας από τους αληθινούς MMAers. Έτσι αντιμετωπίστηκε ο Λέσναρ όταν ήρθε από τους hardcore UFC fans. Το ζήτημα είναι ότι όλοι είχαν λόγο να τον δουν. Αυτοί που τον ήξεραν από το WWE και ήταν μαζί του, και οι UFC fans που ήταν απέναντι του. Για αυτό και εμπορικά είχε όλο το πακέτο. Αποδείχθηκε περαστικός σε μια συνεργασία που κέρδισαν και οι δυο πλευρές.

Ο Rampage είναι άλλη υπόθεση. Θρύλος στην Ιαπωνία από τις μέρες του Pride, γκρέμισε το αήττητο του Liddell στο UFC, κράτησε τη ζώνη στην ενοποίηση με τον Dan Henderson. Αγαπημένος fighter, τρελή knock out power, όχι σπουδαία τεχνική. Το στυλ του πούλαγε, ο ίδιος τα έλεγα καλά σε σημείο να κάνει ανοίγματα σε σινεμά κτλ.

Δεν ξέρω πώς το εννοείς το πιο μεγάλο όνομα, ο Λέσναρ δεν είναι καν ΜΜΑer στην ουσία, δεν πρόλαβε να γίνει.
Tέσπα το πρόβλημα με τον Rampage αν ποτέ παίξει σοβαρό ματς στο ΤΝΑ είναι ότι τα τελευταία χρόνια έχει ένα καθαρό boxing style, έχει wrestling background βέβαια αλλά χρόνια πριν. Ένας wrestler μπορεί πιο εύκολα να προσαρμοστεί στο pro wrestling, θα σου κάνει ένα suplex για παράδειγμα, τώρα δεν ξέρω.

Ok με καλυψες.Πιο μεγαλο ονομα εννοω σε τιτλους ,σε πρεστιζ στον κοσμο των ΜΜΑ ,σε μεγαλα ματς που εχουν παιξει...Απο οτι καταλαβα τα δυο τελευταια τα εχει ο Τζακσον.
mixalisgate7
Το σημερινό επεισόδιο του Smackdown θα το λατρέψουν ο nikolas & o TWISM tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 14 2013, 20:19 ) *
Το σημερινό επεισόδιο του Smackdown θα το λατρέψουν ο nikolas & o TWISM tongue.gif


Περιμενω να το δω με ανυπομονησια ειτε αργα το βραδυ ειτε αυριο το πρωι. wink.gif
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 14 2013, 20:19 ) *
Το σημερινό επεισόδιο του Smackdown θα το λατρέψουν ο nikolas & o TWISM tongue.gif


Εγώ δεν βλέπω ποτέ τα αποτελέσματα και περιμένω να δω απευθείας το επεισόδιο, οπότε ανυπομονώ. Έχει ξύλο στους ανύπαρκτους λογικά, γιατί αν είχε στον μακαρονομάλλη γνωστό και ως Κινγκ Τζόφρευ του WWE θα χαιρόμουν μόνο εγώ tongue.gif
mixalisgate7
Το νέο Theme Song του CM Punk;

captain charisma
http://www.lordofrings.gr/index.php?mid=ne...;view=wrestling

για αυτο ειναι ΘΡΥΛΟΣ ο undertaker...αγαπαει αυτο που κανει τοσα χρονια...

μια βαθια υποκλιση απο μενα 77.gif 77.gif 77.gif
HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Jun 15 2013, 11:30 ) *
http://www.lordofrings.gr/index.php?mid=ne...;view=wrestling

για αυτο ειναι ΘΡΥΛΟΣ ο undertaker...αγαπαει αυτο που κανει τοσα χρονια...

μια βαθια υποκλιση απο μενα 77.gif 77.gif 77.gif


Oντως φιλε ειναι θρυλος...Μαζι με τον Χογκαν οι κορυφαιοι ολων των εποχων.ΕΝα κλικ πισω ο Τεικερ λογω τον θρυλικων προμο που βγαζει ο Χαλκ.Μην ξεχασεται και το παιχνιδι σημερα.Εχει και ufc καπτεν και παλευουμε για την τεταρτη θεση. wink.gif
captain charisma
κοιτα απο wrestling skills ο τακερ ειναι 10 σκαλες πανω απο το χογκαν...ο χαλκστερ 1-2 κινησεις εκανε, κ ηταν πολυ χειροτερος κ απ το σινα...απλα ο μακμαχον στηριξε σ αυτον την επιχειρηση του γιατι πουλαγε τρελα..δεν διαφωνω οτι εβγαζε καλα προμος..κ ο τακερ δν πηγανε πισω σ αυτο το τομεα..
mixalisgate7
Κάντε καλές επιλογές στο fantasy να τερματίσουμε πιο πάνω από την 23η θέση που πήραμε στο Extreme Rules tongue.gif
nikolas12
Πόσο το ευχαριστήθηκα το Smackdown. Με Shield και Δόλφο ηττημένους λέω να μη δω το Payback. Λαχταρώ την ώρα και τη στιγμή που θα χάσει ο Ζιγκλερ το WH (ελπίζω σύντομα) και να πάει να αρπάξει το πρωτάθλημα από την AJ. Για μένα ο Axel ψιλοπουθενάς είναι. Οι περισσότεροι όμως πιστεύουν ότι αυτός θα πάρει το IC. Η πιο δύσκολη πρόβλεψη για το Payback αυτό το ματς.
T.W.Is.M.
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 14 2013, 20:19 ) *
Το σημερινό επεισόδιο του Smackdown θα το λατρέψουν ο nikolas & o TWISM tongue.gif



3 λεξεις μονο για το Smackdown: YES YES YES!!! icon_headbang.gif
Την Κυριακη βεβαια θα χασουν ολοι τους, αλλα αυτο που επρεπε να δω το ειδα.
Στα πολυ γρηγορα τωρα και χωρις σχολιασμο οι προβλεψεις μου για το Payback:

WWE Championship
John Cena vs Ryback
3 Stages of Hell
Νικητης ο John Cena γιατι δε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να παραδωσει τον τιτλο.

World Championship
Dolph Ziggler vs Alberto del Rio
Νικητης ο Dolph Ziggler, ηταν να κρατησει τον τιτλο στο Extreme Rules και να συνεχισει σε αλλη κοντρα, αυτο θα γινει τωρα.

Chris Jericho vs CM Punk
Νικητης ο CM Punk στην πατριδα του.

Intercontinental Championship
Wade Barrett vs The Miz vs Curtis Axel
Δυσκολο ματς, αλλα βλεπω νικη του Miz. Ειναι ο τιτλος που ηθελαν να του δωσουν στη Wrestlemania, αλλα επρεπε να χασει μετα για να κανει γυρισματα ταινιας.

US Championship
Dean Ambrose vs Kane
Νικη του Ambrose, ο Kane δεν εχει λογο να ασχοληθει με το US.

WWE Tag Team Championship
The Shield vs Randy Orton & Daniel Bryan
Νικη της Shield, γιατι ουτε ο Orton ουτε ο Bryan εχουν ιδιαιτερο μελλον σαν Tag Team Champions, το πολυ πολυ να παιξουν κανενα ματς ακομα με αλλον παρτενερ για τους τιτλους.

Divas' Championship
Kaitlyn vs AJ
Νικητρια η AJ για να ολοκληρωθει η ιστορια του secret admirer.

Payback kickoff
Sheamus vs Damien Sandow
Νικη του Sheamus χωρις ιδιαιτερο λογο. Αν το ματς γινοταν στην κυριως καρτα, ισως ειχε τυχη ο Sandow.

Αντε να δω ποτε θα προλαβω να παρακολουθησω το Payback...
Αυτα προς το παρον, εχουμε κι ενα γαμο να κανουμε. Παντως καθε hardcore wrestling fan πρεπει να εκτιμησει οτι ακομα και τη μερα του γαμου μου εβλεπα Smackdown! smiley.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 15 2013, 17:41 ) *
Αυτα προς το παρον, εχουμε κι ενα γαμο να κανουμε. Παντως καθε hardcore wrestling fan πρεπει να εκτιμησει οτι ακομα και τη μερα του γαμου μου εβλεπα Smackdown! smiley.gif


77.gif 77.gif Βίον ανθόσπαρτον
nikolas12
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 15 2013, 17:41 ) *
Αυτα προς το παρον, εχουμε κι ενα γαμο να κανουμε. Παντως καθε hardcore wrestling fan πρεπει να εκτιμησει οτι ακομα και τη μερα του γαμου μου εβλεπα Smackdown! smiley.gif


Προσκυνώ απλά. Και καλούς απογόνους τώρα. Πάω να δω Game of Thrones και έρχομαι για προβλέψεις.
mixalisgate7
ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Payback

WWE Championship 3 Stages of Hell Match
John Cena © vs. Ryback
ΝΙΚΗΤΗΣ John Cena

World Heavyweight Championship
Dolph Ziggler © vs. Alberto Del Rio
ΝΙΚΗΤΗΣ Dolph Ziggler

CM Punk (with Paul Heyman) vs. Chris Jericho
ΝΙΚΗΤΗΣ CM Punk

WWE Intercontinental Championship
Wade Barrett © vs. The Miz vs. Curtis Axel (with Paul Heyman)
ΝΙΚΗΤΗΣ Curtis Axel

WWE Tag Team Championship
Roman Reigns and Seth Rollins © vs. Daniel Bryan and Randy Orton
ΝΙΚΗΤΕΣ Roman Reigns and Seth Rollins

United States Championship
Dean Ambrose © vs. Kane
ΝΙΚΗΤΗΣ Dean Ambrose

WWE Divas Championship
Kaitlyn © vs. AJ Lee
ΝΙΚΗΤΡΙΑ AJ Lee

Kickoff To Payback
Sheamus vs. Damien Sandow
ΝΙΚΗΤΗΣ Sheamus
nikolas12
Πάμε για τις δικές μου προβλέψεις:

1. John Cena-Ryback

Το πιο λογικό είναι να κερδίσει ο Cena. Θα το υπερασπιστεί και απέναντι στον Bryan μάλλον και να δούμε ποιος θα του το πάρει. Επίσης λέω πως ο Cena θα πάρει το Lumberjack, ο Ryback το Tables και ο Cena το ασθενοφόρο. Άντε να δούμε.

2. Dolph Ziggler-Alberto Del Rio

Ο συμπαθέστατος Del Rio απέναντι στον αντιπαθέστατο Δόλφο. Δυστυχώς ο Κινγκ Τζόφρευ του WWE θα κρατήσει τον τίτλο και αναμένουμε νέα κόντρα για το πρωτάθλημα, μπας και το χάσει όπως πρέπει.

3. CM Punk-Chris Jericho
Ο Jerichάρας έχει γίνει προσωπικός πελάτης του Punk. Χαμένα ματς πέρυσι για το πρωτάθλημα, χαμένο ματς φέτος μετά την επιστροφή του και τώρα τον προκαλεί μέσα στην πόλη του και μάλιστα μετά από 3 μήνες απουσίες. Η λογική λέει Punk, ο οποίος άμα αλλάξει τραγούδι θα κάνω skip στην είσοδό του.

4. Wade Barrett-Curtis Axel-Miz
Το έχω πει πως ο Axel έχει φάει ελεεινό push και μπορεί αυτό να σφραγιστεί με έναν midcard τίτλο. Όμως αντικαθιστά έναν παλαιστή, η παρουσία του τίτλου στο ματς έδινε ξεκάθαρα το πρωτάθλημα στον Miz. Αν ήμουν σεναριογράφος δεν θα άλλαζα το σενάριο μία εβδομάδα πριν για να σφραγίσω το push ενός rookie ενώ έχω αποφασίσει τον τίτλο να τον πάρει κάποιος που έπρεπε να τον είχε πάρει πιο πριν, αλλά όφειλε να τον χάσει λόγω ταινίας. Πάω κόντρα στα προγνωστικά και λέω Miz για να έχει ενδιαφέρον o τίτλος. Το να τον κρατήσει ο Wade θα ήταν το πιο βαρετό σενάριο.

5. Roman Reigns & Seth Rollins-Daniel Bryan & Orton
Θα σφραγιστεί το heel turn του Orton όπως είπα πιο πριν; Θα γίνει heel turn του Bryan; Ο,τι και να γίνει θα νικήσουν οι ανύπαρκτοι της Shield. Τους αγαπώ και μόνο για το χθεσινό επεισόδιο.

6. Dean Ambrose-Kane
Ψιλοάκυρο ματς, ίσα-ίσα για να υπάρξει κάποια διεκδίκηση του US, να γεμίσει η κάρτα και να παλέψει ο Kane. Ήττα του Kane λοιπόν, απλά φοβάμαι μήπως κερδίσει με DQ και το χάσω στο fantasy tongue.gif . Οπότε Ambrose.

7. AJ Lee-Kaitlyn
Ήρθε η ώρα να ξεκαθαρίσω κάτι. Λατρεύω την Kaitlyn. Αντίθετα η AJ είναι μία valet. Πήρε το contendership παίζοντάς του ψώφια στο κέντρο του ρινγκ και ρίχνοντας μια κλωτσιά το τελευταίο δευτερόλεπτο. Ούτε ιδιαίτερα ταλαντούχα τη θεωρώ. Η Kaitlyn είναι πολύ καλύτερη σε πολλούς τομείς. Το WWE πήγε να βγάλει ωραίο σενάριο μετά από καιρό με τον secret admirer και φυσικά το κατέστρεψε σε τρομερό βαθμό. Η AJ Lee θα νικήσει λογικά με το submission με το οποίο κερδίζει τον τελευταίο καιρό.

8. Damien Sandow-Sheamus
Σοβαρά τώρα; Ο μεγαλύτερος loser που έχω δει φέτος μαζί με τον Ryder εναντίον ενός πρώην WWE, Heavyweight και US champion στο pre show; Αν δε νικήσει ο Sheamus τότε κάτι δεν πάει καλά με τα μυαλά των σεναριογράφων.

mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 15 2013, 21:56 ) *
Αν ήμουν σεναριογράφος δεν θα άλλαζα το σενάριο μία εβδομάδα πριν για να σφραγίσω το push ενός rookie ενώ έχω αποφασίσει τον τίτλο να τον πάρει κάποιος που έπρεπε να τον είχε πάρει πιο πριν, αλλά όφειλε να τον χάσει λόγω ταινίας.


Ο Vince δίνει εντολή να αλλάξουν τα σενάρια.Αν κάποιος σεναριογράφος πάρει πρωτοβουλία θα απολυθεί.Σε κάποιο παλιό ppv (δεν θυμάμαι σε ποιο) το σενάριο είχε αλλάξει 1 λεπτό πριν κάνουν τις εισόδους τους οι παλαιστές.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 15 2013, 22:21 ) *
Ο Vince δίνει εντολή να αλλάξουν τα σενάρια.Αν κάποιος σεναριογράφος πάρει πρωτοβουλία θα απολυθεί.Σε κάποιο παλιό ppv (δεν θυμάμαι σε ποιο) το σενάριο είχε αλλάξει 1 λεπτό πριν κάνουν τις εισόδους τους οι παλαιστές.


Τώρα που πόνταρα στον Miz μου το λες; tongue.gif Λογικά Axel λοιπόν, αφού τα σενάρια μπορούν να αλλάξουν.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 15 2013, 17:41 ) *
Αυτα προς το παρον, εχουμε κι ενα γαμο να κανουμε. Παντως καθε hardcore wrestling fan πρεπει να εκτιμησει οτι ακομα και τη μερα του γαμου μου εβλεπα Smackdown! smiley.gif


Nταξ respect...τα καλύτερα...και στα δικά σας οι ελεύθεροι του τόπικ... tongue.gif
T.W.Is.M.
Μια τροποποιηση στις προβλεψεις μου: Τωρα το συνειδητοποιησα διαβαζοντας και τις προβλεψεις των αλλων οτι εχω δωσει νικητη τον Ambrose. Εννοουσα οτι ο Ambrose θα κρατησει τον τιτλο. Πιστευω ομως(για την εκπληξη και αυτο εχω δωσει στις προβλεψεις της λιγκας) οτι θα κερδισει ο Kane με DQ.
Ευχαριστω για τις ευχες, θα ειμαι για καποιο διαστημα off γιατι στο καινουριο σπιτι δεν εχω ακομα ιντερνετ.
giorgos14
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jun 16 2013, 11:35 ) *
Μια τροποποιηση στις προβλεψεις μου: Τωρα το συνειδητοποιησα διαβαζοντας και τις προβλεψεις των αλλων οτι εχω δωσει νικητη τον Ambrose. Εννοουσα οτι ο Ambrose θα κρατησει τον τιτλο. Πιστευω ομως(για την εκπληξη και αυτο εχω δωσει στις προβλεψεις της λιγκας) οτι θα κερδισει ο Kane με DQ.
Ευχαριστω για τις ευχες, θα ειμαι για καποιο διαστημα off γιατι στο καινουριο σπιτι δεν εχω ακομα ιντερνετ.


Περαστικα T.W.Is.M...Εννοουσα βιον ανθοσπαρτο...Να ζησετε,να ευτυχησετε και με πολλα κουτσουβελα γαβρακια και φαν του Σινα smiley.gif smiley.gif
HLR CENATION
Και δημοσιως να σου ευχηθω TWisM, καθε ευτυχια και οτι ποθειτε. smile.gif Καλους απογονους.
nikolas12


Άσχετο, αλλά έχει ήδη μπει στα αγαπημένα μου. Νωρίς είναι για να ξεκινήσει το Payback. Πάμε για κανά βιβλίο και αύριο το πρωί let the downloading begin. Δεν μου γεμίζει το μάτι η κάρτα (εκτός του Cena-Ryback) οπότε ελπίζουμε να έχουμε ωραία ματς γενικά.
nikolas12
Μόλις είδα τα αποτελέσματα του Payback και ειλικρινά δεν μπορούσα να τα είχα πάει χειρότερα στο fantasy. 5/7 αλλά σχεδόν λάθος όλοι οι τρόποι νίκης όμως. Έναν αγώνα τον έχασα τελείως, αλλά δεν με ένοιαξε καθόλου. Γιατί;

Γιατί
ALBERTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DEEEEEL RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOO

Το είδα κι έπαθα σοκ. Αν το χάσει σήμερα στο Raw από το μακαρονομάλλη σταματάω να βλέπω WWE. Μας τρέλανες ρε Del Rio αλάνι, να 'σαι καλά να πούμε. Ziggler τράβα για κανά US ή IC, το οποίο το πήρε ο Axel. Μεγάλο κρίμα για τον Miz, έκανε ωραία επιστροφή και το δικαιούταν, αλλά δυστυχώς το αλά Shield push στον Axel τον έκανε νέο πρωταθλητή. Μακάρι να το ξαναπάρει ο Miz. Ο Axel ο,τι νίκη έχει πάρει την έχει πάρει απέναντι σε μικρότερους αντιπάλους τύπου Sin Cara και απέναντι στους μεγάλους νικάει με DQ, countout, απόσπαση προσοχής από τον Paul Heyman ή τον Ryback ή παρέμβαση του Vince. Στο Three Stages η έκπληξη ήταν που τα πρώτα δύο ματς τα κέρδισαν με αντίστροφη σειρά από αυτήν που περίμεναν όλοι. Και για τα ματς της Shield δεν με πολυνοιάζει. Αυτό που έγινε την Παρασκευή ήταν υπερτιτανοτεράστιο. Είδαμε chokeslam του Kane στον Ambrose που τον έριξε πάνω στον Reigns και πάνω στις καρέκλες. Είδαμε flying RKO ή όπως το λένε και μετά No Lock στον Rollins. Πάντως μόνο ο Rollins έχει παραδοθεί ή έχει δεχθεί pin από τη Shield. Οι άλλοι δύο πάντα έκαναν kick out. Θα έρθει και η σειρά τους σύντομα όμως.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 17 2013, 11:54 ) *
Μόλις είδα τα αποτελέσματα του Payback και ειλικρινά δεν μπορούσα να τα είχα πάει χειρότερα στο fantasy. 5/7 αλλά σχεδόν λάθος όλοι οι τρόποι νίκης όμως. Έναν αγώνα τον έχασα τελείως, αλλά δεν με ένοιαξε καθόλου. Γιατί;

Γιατί
ALBERTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DEEEEEL RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOO

Το είδα κι έπαθα σοκ. Αν το χάσει σήμερα στο Raw από το μακαρονομάλλη σταματάω να βλέπω WWE. Μας τρέλανες ρε Del Rio αλάνι, να 'σαι καλά να πούμε. Ziggler τράβα για κανά US ή IC, το οποίο το πήρε ο Axel. Μεγάλο κρίμα για τον Miz, έκανε ωραία επιστροφή και το δικαιούταν, αλλά δυστυχώς το αλά Shield push στον Axel τον έκανε νέο πρωταθλητή. Μακάρι να το ξαναπάρει ο Miz. Ο Axel ο,τι νίκη έχει πάρει την έχει πάρει απέναντι σε μικρότερους αντιπάλους τύπου Sin Cara και απέναντι στους μεγάλους νικάει με DQ, countout, απόσπαση προσοχής από τον Paul Heyman ή τον Ryback ή παρέμβαση του Vince. Στο Three Stages η έκπληξη ήταν που τα πρώτα δύο ματς τα κέρδισαν με αντίστροφη σειρά από αυτήν που περίμεναν όλοι. Και για τα ματς της Shield δεν με πολυνοιάζει. Αυτό που έγινε την Παρασκευή ήταν υπερτιτανοτεράστιο. Είδαμε chokeslam του Kane στον Ambrose που τον έριξε πάνω στον Reigns και πάνω στις καρέκλες. Είδαμε flying RKO ή όπως το λένε και μετά No Lock στον Rollins. Πάντως μόνο ο Rollins έχει παραδοθεί ή έχει δεχθεί pin από τη Shield. Οι άλλοι δύο πάντα έκαναν kick out. Θα έρθει και η σειρά τους σύντομα όμως.


smiley.gif
nikolas12
Μιχάλη τι επικούρα είπες για τον CM Punk; O Wolverine λέει αχαχαχαχαχα έλιωσα. Επίσης επειδή δεν λέει να κατέβει το σόου, τελικά όντως άλλαξε κομμάτι εισόδου; Επιστρέφει κι ο Van dam ε; Ελπίζω να μην παίξει από το πρώτο του ματς για μεγάλο τίτλο αν και τον βλέπω για part-time.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 17 2013, 16:50 ) *
Μιχάλη τι επικούρα είπες για τον CM Punk; O Wolverine λέει αχαχαχαχαχα έλιωσα. Επίσης επειδή δεν λέει να κατέβει το σόου, τελικά όντως άλλαξε κομμάτι εισόδου; Επιστρέφει κι ο Van dam ε; Ελπίζω να μην παίξει από το πρώτο του ματς για μεγάλο τίτλο αν και τον βλέπω για part-time.


Αυτόν μου θύμισε ο Punk όταν τον είδα.Δίκιο έχεις ο RVD θα είναι part time.
nikolas12
Έχει έντονη τάση να πειραματίζεται με τα μούσια του. Ευτυχώς δεν άλλαξε τραγούδι. Επίσης δείχνει να πηγαίνει για face turn. Αν δεν είχε πάρει το IC ο Axel θα έλεγα πως μπορεί να είχαμε ματς μεταξύ τους σε επόμενο PPV. Ίσως και με τον Lesnar, αλλά το θεωρώ κάπως άνισο, δεν ξέρω γιατί. Ενώ σίγουρα μπορεί να κοντράρει τον Beast.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 17 2013, 22:53 ) *
Έχει έντονη τάση να πειραματίζεται με τα μούσια του. Ευτυχώς δεν άλλαξε τραγούδι. Επίσης δείχνει να πηγαίνει για face turn. Αν δεν είχε πάρει το IC ο Axel θα έλεγα πως μπορεί να είχαμε ματς μεταξύ τους σε επόμενο PPV. Ίσως και με τον Lesnar, αλλά το θεωρώ κάπως άνισο, δεν ξέρω γιατί. Ενώ σίγουρα μπορεί να κοντράρει τον Beast.


Θα δούμε τι σενάρια υπάρχουν για το CM Punk.Σημαντική παράμετρος είναι το γεγόνος οτι σ'ένα χρόνο λήγει το συμβόλαιο του.
giorgos14
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 17 2013, 21:12 ) *
Θα δούμε τι σενάρια υπάρχουν για το CM Punk.Σημαντική παράμετρος είναι το γεγόνος οτι σ'ένα χρόνο λήγει το συμβόλαιο του.


κατι που τον κανει αυτοματα φαβορι για το τιτλο ωστε να ειναι χαρουμενος;

παρεπιπτοντως το finisher του rollins πανω στον bryant μαρεσε παρα πολυ...
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 17 2013, 23:12 ) *
Θα δούμε τι σενάρια υπάρχουν για το CM Punk.Σημαντική παράμετρος είναι το γεγόνος οτι σ'ένα χρόνο λήγει το συμβόλαιο του.


Λες να κινηθεί προς TNA μεριά ή θα ανανεώσει; Καλά ντάξει είδα κάποια ματς και έχω να πω πως πέθανα στο γέλιο όταν ο Cena βούτηξε στους Lumberjacks και αυτοί πέσανε όλοι σαν τα domino. Φοβερό ματς γενικά πάντως. Τον Ziggler τον βλέπω κανά δίμηνο εκτός. Δεν ήταν έτοιμος να αγωνιστεί και φάνηκε αυτό. Για να δούμε το νέο διεκδικητή της ζώνης. Θα έλεγα τον heel Daniel Bryan, αφού ταιριάζει πιο ωραία από ένα face vs face ματς με τον Cena για το WWE championship ή τον heel Orton.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 18 2013, 01:24 ) *
Λες να κινηθεί προς TNA μεριά ή θα ανανεώσει; Καλά ντάξει είδα κάποια ματς και έχω να πω πως πέθανα στο γέλιο όταν ο Cena βούτηξε στους Lumberjacks και αυτοί πέσανε όλοι σαν τα domino. Φοβερό ματς γενικά πάντως. Τον Ziggler τον βλέπω κανά δίμηνο εκτός. Δεν ήταν έτοιμος να αγωνιστεί και φάνηκε αυτό. Για να δούμε το νέο διεκδικητή της ζώνης. Θα έλεγα τον heel Daniel Bryan, αφού ταιριάζει πιο ωραία από ένα face vs face ματς με τον Cena για το WWE championship ή τον heel Orton.


Ακόμα είναι πολύ νωρίς,δύσκολα θα ξαναπάει στο TNA.Το θέμα του Ziggler είναι σενάριο.
nikolas12
Παίζει να ξαναγίνει heel o Del Rio; Κάτι τέτοιο έδειξε στον τελευταίο αγώνα με τον CM Punk. Λογικά ο Ziggler θα διεκδικήσει ξανά το WH. Περίμενα να μείνει εκτός, αλλά εμφανίστηκε στο Raw. Φοβερή η ιδέα επίθεσης Lesnar στον Punk αν και την είχαμε ψιλομυριστεί. Θα δούμε ωραίο, αν και μπορεί λίγο άνισο ματς.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 18 2013, 15:56 ) *
Παίζει να ξαναγίνει heel o Del Rio; Κάτι τέτοιο έδειξε στον τελευταίο αγώνα με τον CM Punk. Λογικά ο Ziggler θα διεκδικήσει ξανά το WH. Περίμενα να μείνει εκτός, αλλά εμφανίστηκε στο Raw. Φοβερή η ιδέα επίθεσης Lesnar στον Punk αν και την είχαμε ψιλομυριστεί. Θα δούμε ωραίο, αν και μπορεί λίγο άνισο ματς.


Έχουμε και λέμε: Face: CM Punk & Dolph Ziggler Heel: Alberto Del Rio.Δικαιούται rematch ο Ziggler.
nikolas12
Face o Ziggler ε; Να δω τους ρόλους με τον Del Rio να αντιστρέφονται να τρελαθώ.
mixalisgate7
QUOTE(nikolas12 @ Jun 19 2013, 00:38 ) *
Face o Ziggler ε; Να δω τους ρόλους με τον Del Rio να αντιστρέφονται να τρελαθώ.


Αυτό δείχνουν οι αντιδράσεις του κοινού σε Payback και Raw.
mixalisgate7
Νομίζω οτι θα την μισήσει αυτήν την φωτογραφία ο TWISM

nikolas12
Αυτός ο Bieber με έφερε ένα κλικ από το να αλλάξω ομάδα tongue.gif Ο Cena θέαρος είναι στη φωτό.
nikolas12
Μόλις είδα το Del Rio-Ziggler. Πολύ έξυπνο heel turn και face turn αντίστοιχα. Ακόμα κι εγώ αντιπάθησα τον κατά τ' άλλα πολύ συμπαθή face Del Rio (λίγο έμεινε face κιόλας) και συμπάθησα τον Ziggler. Ωραίο ματς, τον τσάκισε ο Del Rio τον Δόλφο σημαδεύοντας τις κλωτσιές στο κεφάλι εκνευριστικά πολλές φορές. Λογικά face turn θα κάνει και η AJ με τον Langston. Το ότι παίζει να συμπαθήσω αυτούς τους τρεις μετά τα face turn ακόμα δεν το πιστεύω. Θα έγραφα κι ένα let's go Dolph, αλλά θα μπει ο T.W.Is.M μετά από καιρό, θα το διαβάσει και θα τρελαθεί.
captain charisma

δυο μωρα απο τα παλια...που ναι αυτες οι εποχες που βλεπαμε πραγματικες ντιβες?
HLR CENATION
Μολις ειδα το payback.Φανταστικο ppv.Στα ματς της χρονις σιγουρα το Πανκ -Τζερικο.Ωραιο και το ΣΙνα-Ραιμπακ.Ματασρα και το Ιντερκοτινεταλ τσαμπιονσιπ.γενικα δεν βρηκα ασχημο ματς.

Στο φαντασυ ο Μορισον αθορυβα καλπαζει.Παει για το Νταμπλ smile.gif Εγω εχασα το ματς του Ντελ Ριο.

Τωρα κατεβαζω το ρο.
mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 20 2013, 22:54 ) *

δυο μωρα απο τα παλια...που ναι αυτες οι εποχες που βλεπαμε πραγματικες ντιβες?


Tέτοιες κορυφαίες Divas δύσκολα θα ξαναβγουν στο μέλλον.

QUOTE(nikolas12 @ Jun 20 2013, 21:01 ) *
Λογικά face turn θα κάνει και η AJ με τον Langston. Το ότι παίζει να συμπαθήσω αυτούς τους τρεις μετά τα face turn ακόμα δεν το πιστεύω. Θα έγραφα κι ένα let's go Dolph, αλλά θα μπει ο T.W.Is.M μετά από καιρό, θα το διαβάσει και θα τρελαθεί.


Δεν είναι απαραίτητο αυτό,μπορεί να διαλυθεί το stable.
nikolas12
QUOTE(mixalisgate7 @ Jun 21 2013, 01:08 ) *
Δεν είναι απαραίτητο αυτό,μπορεί να διαλυθεί το stable.


Σωστό κι αυτό, απλά είχε ακουστεί και face turn του Big E.
HLR CENATION
QUOTE(captain charisma @ Jun 20 2013, 22:54 ) *

δυο μωρα απο τα παλια...που ναι αυτες οι εποχες που βλεπαμε πραγματικες ντιβες?

Αλισια Φοξ και Ροζα Μεντεζ φιλε κορυφη.Και μπελα Τουινς.

Βελβετ Σκαι απο ΤΝΑ και Μις Τεσμαχερ.
captain charisma
ασχετο με τις εξελιξεις του wwe αλλα στο επομενο τερμινατορ δλδ το 5 θα δουμε τον ροκ στο ρολο απ τον οποιο εκανε καριερα ο αρνι

mixalisgate7
QUOTE(captain charisma @ Jun 22 2013, 21:19 ) *
ασχετο με τις εξελιξεις του wwe αλλα στο επομενο τερμινατορ δλδ το 5 θα δουμε τον ροκ στο ρολο απ τον οποιο εκανε καριερα ο αρνι



Καθόλου άσχετο γιατί μπορεί να χάσει την Wrestlemania 30.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.