Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 1 2010, 18:56 ) *
Ξερω οτι ειμαι off-topic να γραφω για το WWE σε μερες Μουντομπασκετ, αλλα νομιζω οτι αυτο ειναι σημαντικη ειδηση. Καπου πηρε λοιπον το ματι μου οτι στο WWE σκεφτονται να ενοποιησουν ολους τους τιτλους! Η αρχη εγινε στη Wrestlemania 25 με το tag team championship, που επισημως πια ειναι ενας τιτλος μετα τη νεα ζωνη που παρουσιαστηκε και η συνεχεια ερχεται στο Night of Champions με τους γυναικειους τιτλους. Λεγεται λοιπον οτι θα ενοποιηθουν το Intercontinental με το US Championship και θα παραμεινει το IC(κατι που ειχε γινει και το 2001 την περιοδο του Invasion), αλλα η κυρια ειδηση ειναι οτι σκεφτονται να ενοποιησουν το WWE Championship με το World Championship και αυτη η ενοποιηση θα γινει στη Wrestlemania 27!

Eνοποιηση των τιτλων,ε;
Οχι και ασχημα,μου θυμιζει και oldschool καταστασεις. smile.gif

Για την κυρια ειδηση να εκφρασω την απορια μου μηπως αυτο σημαινει το κλεισιμο καποιου απ'τα δυο μεγαλα σοους...
Αν και δεν νομιζω.

Με την ευκαιρια,πολλα χαλια το ''επετειακο'' Raw... 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 2 2010, 01:48 ) *
Eνοποιηση των τιτλων,ε;
Οχι και ασχημα,μου θυμιζει και oldschool καταστασεις. smile.gif

Για την κυρια ειδηση να εκφρασω την απορια μου μηπως αυτο σημαινει το κλεισιμο καποιου απ'τα δυο μεγαλα σοους...
Αν και δεν νομιζω.

Με την ευκαιρια,πολλα χαλια το ''επετειακο'' Raw... 68.gif


Δε νομιζω κι εγω να κλεισει καποιο απ τα δυο μεγαλα σοου. Ισως ομως σημαινει το τελος του διαχωρισμου μεταξυ RAW superstars και Smackdown superstars. Ισως επανελθουμε στην προ-2002 εποχη, οπου ολοι εμφανιζονταν παντου. Αλλιως ο πρωταθλητης θα πρεπει να εμφανιζεται παντου, αλλα το σεναριο γυρω απο τον τιτλο να προχωραει μονο στο ενα σοου(πχ αν πρωταθλητης ειναι ο Sheamus και no1 contender o Undertaker, θα προχωραει μονο στο SD γιατι ο Undertaker δεν μπορει να εμφανιστει στο RAW) και στο αλλο θα ειναι διακοσμητικος.
Οντως απογοητευση το 900ο επεισοδιο του RAW. Οσο θυμαμαι οτι στο 800ο επεισοδιο που ηταν 3ωρο ειχε εμφανιστει μεχρι κι ο Hulk Hogan... Ελπιζω σε 2 χρονια που θα κλεισουν 1000 επεισοδια να δουμε κατι πολυ καλο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 2 2010, 18:05 ) *
Οντως απογοητευση το 900ο επεισοδιο του RAW. Οσο θυμαμαι οτι στο 800ο επεισοδιο που ηταν 3ωρο ειχε εμφανιστει μεχρι κι ο Hulk Hogan... Ελπιζω σε 2 χρονια που θα κλεισουν 1000 επεισοδια να δουμε κατι πολυ καλο.

Aν εννοεις αυτο ηταν για τα 15 χρονια,Δεκεμβρης 2007...


To 800o δεν ειχε και παρα πολλες εκπληξεις αλλα ηταν ασυγκριτα καλυτερο απο το 900ο...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 3 2010, 21:19 ) *
Aν εννοεις αυτο ηταν για τα 15 χρονια,Δεκεμβρης 2007...


To 800o δεν ειχε και παρα πολλες εκπληξεις αλλα ηταν ασυγκριτα καλυτερο απο το 900ο...


Ναι, εχεις δικιο, ηταν επετειακο της 15ετιας. Αν και η 15ετια εκλεινε πραγματικα 1 μηνα μετα, αλλα τελος παντων. Εδω γιορτασαν τον 500ο επεισοδιο του Smackdown αφου ειχαν προβληθει πραγματικα 500 επεισοδια!
Τελος παντων...αναμενω το Night of Champions, ωστε να παρουν τα πραγματα μια κατευθυνση για το που θα κινηθουμε. Μολις γινουν και οι αναμενομενες μετακινησεις απο RAW προς Smackdown, θα ξεκινησω να βλεπω μακρια...με οριζοντα τη Wrestlemania 27!
Αληθεια, ξερεις ποτε ξεκιναει να προβαλλεται το Smackdown απο το SyFy?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 4 2010, 02:16 ) *
Αληθεια, ξερεις ποτε ξεκιναει να προβαλλεται το Smackdown απο το SyFy?

1η Οκτωβρη εχει πρεμιερα...
http://www.syfy.com/smackdown/

Eν τω μεταξυ στο διαφημιστικο αναφερεται και το ονομα του Edge.
Λες να εχουμε επιστροφη;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 5 2010, 14:25 ) *
1η Οκτωβρη εχει πρεμιερα...
http://www.syfy.com/smackdown/

Eν τω μεταξυ στο διαφημιστικο αναφερεται και το ονομα του Edge.
Λες να εχουμε επιστροφη;


1/10 σημαινει στο διαστημα αναμεσα στο Night of Champions και το Hell in a Cell. Μηπως λοιπον στο SyFy θα ηθελαν να εχουν στο πρωτο επεισοδιο που θα προβαλλουν ενα οσο δυνατον μεγαλυτερο και πιο αναγνωρισιμο ονομα σαν πρωταθλητη? Φανταζομαι πως ολοι καταλαβαινουν ποιο ονομα εννοω...
Δεν ξερω αν θα επιστρεψει ο Edge. Κατα τη γνωμη μου δε χρειαζεται γιατι στα 3 χρονια που ηταν στο Smackdown εχει κοντραριστει με τους 2 μεγαλυτερους faces εκει. Εγω θα εστελνα εναν απο τους Cena και Orton, εστω για μερικους μηνες μεχρι το επομενο ντραφτ τον Απριλιο. 2 τοσο μεγαλα ονοματα ως face περισσευουν στο ιδιο σοου, ποσο μαλλον αν το χειμωνα επιστρεψει και ο Triple H, ενω αν δεν πραγματοποιηθει τελικα η ενοποιηση των μεγαλων τιτλων, μονο ετσι θα μπορουσαν να βρεθουν και οι δυο στα main events της Wrestlemania.
captain charisma
τι μπυροκοιλι ειναι αυτο που εχει ο ματ χαρντι??τωρα πρεπει να λεγεται fat hardy...καμια σχεση με τον χαρντι πριν 2-3 χρονια
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Sep 15 2010, 22:59 ) *
τι μπυροκοιλι ειναι αυτο που εχει ο ματ χαρντι??τωρα πρεπει να λεγεται fat hardy...καμια σχεση με τον χαρντι πριν 2-3 χρονια


Προσφατα τον εστειλαν σπιτι του οταν βρισκοταν στην Αγγλια για καποια προγραμματισμενα σοου. Ειναι σε περιεργη κατασταση, δεν ξερω μηπως αντιμετωπιζει προβλημα υγειας(ή εξαρτησης) και λεγεται οτι το μονο που κραταει το WWE απ το να τον αφησει ελευθερο ειναι οτι δε θελουν να δουν τους Hardy Boyz να επανενωνονται στο ΤΝΑ!
Θα εγραφα απο σημερα προβλεψεις για το Night of Champions την Κυριακη, αλλα θα θελα να δω και το τελευταιο Smackdown και να προβλεψω μετα. Αλλωστε δεν εχω καταληξει οριστικα στο νικητη του 6-pack challenge.
morrison
Αν ισχυουν οι φημες δεν μπορω να καταλαβω τι εχει να φοβηθει το WWE απ'την επανενωση των Hardyz.
Εδω προσφατα στο ΤΝΑ επανενωσαν τους ΝWO... tongue.gif
O Matt ειναι τελειωμενος,ειναι φανερο.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 17 2010, 20:13 ) *
Αν ισχυουν οι φημες δεν μπορω να καταλαβω τι εχει να φοβηθει το WWE απ'την επανενωση των Hardyz.
Εδω προσφατα στο ΤΝΑ επανενωσαν τους ΝWO... tongue.gif
O Matt ειναι τελειωμενος,ειναι φανερο.


Απ τη μια εχεις δικιο. Απ την αλλη ομως δες τι αντιδρασεις του κοσμου σε καθε εμφανιση του Ματ Χαρντι. Νομιζω οτι περισσοτερες επευφημιες παιρνουν μονο ο Undertaker και ο Mysterio στο Smackdown. Και οι 2 τους δε συγκρινονται σε status με το Ματ. Για να μη σου πω οτι και στο RAW, εστω κι αν ειναι πιο δυσκολη η συγκριση μονο ο Orton επιδοκιμαζεται περισσοτερο. Σκεψου τι θα προκαλουσε μι επανενωση με τον ακομα δημοφιλεστερο Τζεφ.
Οι NWO ηταν γκρουπ της προηγουμενης δεκαετιας, ενω οι Hardy Boyz υπηρχαν μεχρι πριν 2 χρονια. Δεν εχει να προσφερει κατι σαν wrestler πια ο Ματ, αλλα παραμενει δημοφιλης.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 18 2010, 02:03 ) *
Απ τη μια εχεις δικιο. Απ την αλλη ομως δες τι αντιδρασεις του κοσμου σε καθε εμφανιση του Ματ Χαρντι. Νομιζω οτι περισσοτερες επευφημιες παιρνουν μονο ο Undertaker και ο Mysterio στο Smackdown. Και οι 2 τους δε συγκρινονται σε status με το Ματ. Για να μη σου πω οτι και στο RAW, εστω κι αν ειναι πιο δυσκολη η συγκριση μονο ο Orton επιδοκιμαζεται περισσοτερο. Σκεψου τι θα προκαλουσε μι επανενωση με τον ακομα δημοφιλεστερο Τζεφ.
Οι NWO ηταν γκρουπ της προηγουμενης δεκαετιας, ενω οι Hardy Boyz υπηρχαν μεχρι πριν 2 χρονια. Δεν εχει να προσφερει κατι σαν wrestler πια ο Ματ, αλλα παραμενει δημοφιλης.

Σωστα αν και πιστευω οτι τον επιδοκιμαζουν απο συνηθεια.
Δεν νομιζω οτι η ενωση των Hardyz στο ΤΝΑ θα φερει καμια αλαγη στα τηλεοπτικα ποσοστα ή στις πωλησεις των PPV.
Ασε που αφου ο Matt δεν πολυστριβει πλεον γρηγορα το tag θα κρεμασει οποτε ευκολα θα θυμιζουν τους βετερανους που προαναφεραμε...
Το WWE δεν ιδρωσε οταν πηγε στο ΤΝΑ ο Jeff Hardy,θα ιδρωσει τωρα;

To TNA κερδιζει ποντους στην εκτιμηση μου συνεχως(αν και εχει καποια τρανταχτα μειονεκτηματα) αλλα στο εμπορικο κομματι το WWE δεν εχει να φοβαται τιποτα απο αυτο για πολλα χρονια ακομα...
T.W.Is.M.
Να δοκιμασω να γραψω προβλεψεις για το Night of Champions ή θα εκτεθω οπως σε αλλα PPV? Οι νικητες σε bold οπως συνηθως.

WWE Championship
6-pack elimination challenge
Sheamus vs John Cena vs Randy Orton vs Edge vs Chris Jericho vs Wade Barrett
Ξεκιναω με το πιο δυσκολο. Δε βλεπω Edge γιατι δεν κολλαει πουθενα, δε βλεπω Orton γιατι τους εχει καταστρεψει ολους στα τελευταια RAW, δε βλεπω Cena γιατι ποτε δεν κερδιζει τον τιτλο σε πολλαπλα ματς, μονο τον υπερασπιζεται. To επομενο PPV ειναι το Hell in a Cell. Αρα λογικα θα δουμε ματς τιτλου που εχει ξαναγινει για να κλεισει η κοντρα στο κελι. Το Sheamus vs Cena θα ηταν μια πιθανοτητα αλλα εχει περασει αρκετος καιρος απο τον τελευταιο 1-on-1 αγωνα. Πιο πιθανο μοιαζει το Sheamus vs Orton. Θα εδινα τυχη στο Jericho αλλα καπου ακουσα οτι τη Δευτερα δε θα ειναι στο RAW. Ο πρωταθλητης πρεπει να βρισκεται εκει, ειδικα οταν ετοιμαζεται διπλο επεισοδιο. Σαν αουτσαιντερ κραταω τον Barrett, που θα μπορουσε να αντιμετωπισει το Cena μετα, αλλα επειδη δε δινω προβλεψεις υπερ των φειμστοριτων, θα διαλεξω τον Celtic Warrior.

World Championship
Νο holds barred
Kane vs Undertaker
Νομιζω οτι παμε στο σεναριο του αποδυναμωμενου Undertaker που δεν μπορει(ακομα) να αντιμετωπισει τον "αδερφο" του. Αλλωστε η ιστορια αναμενεται να συνεχιστει στο HIAC, οπου ισως κερδισει ο Undertaker. Οσο για τη μετακομιση του SD στο SyFy, δε λεγοταν παντα οτι ερχονται μεγαλυτερες τηλεθεασεις οταν ο face κυνηγαει τον τιτλο, παρα οταν τον εχει κερδισει?

Intercontinental Championship
Dolph Ziggler vs Kofi Kingston
Αυτο κι αν εχει τραβηξει πολυ. Η εξελιξη στο Summerslam με τους πουθεναδες της Nexus να σταματανε το ματς χαλασε πολυ την ιστορια. Ο Dolph δεν μπορει να ακυρωθει ή να χασει με count-out, γιατι θα χασει τον τιτλο, αλλα πρεπει να βρει εναν αλλο τροπο για να κλεψει. Χρειαζεται περισσοτερο τον τιτλο και πιστευω οτι θα τον κρατησει.

US Championship
The Miz vs Daniel Bryan
Αφου δεν τον υπερασπιζεται ποτε τον τιτλο ο Μiz, γιατι να τον κρατησει? Τουλαχιστον ο Danielson θα τον χρησιμοποιησει καλυτερα. Το Miz αλλωστε τον χρησιμοποιουν ηδη μαζι με μεγαλυτερα ονοματα και το US Championship μοιαζει βαριδι πανω του.

Tag team championship
Hart Dynasty vs Cody Rhodes & Drew McIntyre
Εδω δεν υπαρχει κοντρα, θα αλλαξουν και τους πρωταθλητες? Λιγες ομαδες εχουν απομεινει, η Hart Dynasty ειναι η καλυτερη απ αυτες, γιατι να της παρουν τον τιτλο?

Divas and Women's championship unification
Melina vs Michelle McCool
Δεν εχω καταλαβει γιατι παιζει η Michelle κι οχι η Layla που αναγνωριζεται επισημα ως πρωταθλητρια. Αλλωστε θα μπορουσαν να βαλουν τη Layla να παιξει και τη ζηλιαρα Michelle να την κανει να χασει, ωστε να ξεκινησει κοντρα μεταξυ τους. Τωρα παμε μαλλον στο σεναριο ηττας της Michelle, που θα κατηγορησει τη Layla οτι δεν τη βοηθησε.

CM Punk vs Big Show
Ειναι η ρεβανς απο το Summerslam, το ματς γινεται στο Σικαγο, την πατριδα του C(hicago)M(ade) Punk, στα τελευταια επεισοδια αναφερεται ολο και περισσοτερο το Anaconda Vice, αρα μαλλον παμε για νικη του Punk. Τωρα πως γινεται ο Big Show να κερδιζει ολοκληρη τη Straightedge Society σε handicap match, αλλα να μην κερδισει το CM Punk μονο του, αυτο μονο ο Βινς μπορει να το εξηγησει. Μαλλον Gallows και Mercury πανε για θαψιμο ή για καριερα σαν tag team.
morrison
T.W.Is.M νομιζω οτι ειναι η πρωτη που φορα που κανεις προβλεψεις και δεν εχω την παραμικρη αντιρρηση... 41.gif

Θα μπορουσα να υποθεσω καποια εναλακτικα πραγματa οπως τον Barrett οπως λες και εσυ,νικη του Kingston καθως οτι και ισως να μην παρει με την πρωτη τον τιτλο ο Danielson...Aλλα οι κανονικες μου επιλογες θα ηταν ολοιδιες με τις δικες σου.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 19 2010, 03:03 ) *
T.W.Is.M νομιζω οτι ειναι η πρωτη που φορα που κανεις προβλεψεις και δεν εχω την παραμικρη αντιρρηση... 41.gif

Θα μπορουσα να υποθεσω καποια εναλακτικα πραγματa οπως τον Barrett οπως λες και εσυ,νικη του Kingston καθως οτι και ισως να μην παρει με την πρωτη τον τιτλο ο Danielson...Aλλα οι κανονικες μου επιλογες θα ηταν ολοιδιες με τις δικες σου.


Παντως το tag team match δεν εχει ανακοινωθει επισημα. Αναμενεται οτι θα υπαρξει καποιο ματς για τον τιτλο(Night of Champions ειναι αλλωστε), αλλα ισως οι Rhodes & ΜcIntyre να μην ειναι οι μονοι αντιπαλοι. Διαβασα σημερα οτι ο Goldust ενημερωθηκε οτι πρεπει να βρισκεται στο Σικαγο σημερα το βραδυ, οποτε ισως εχουμε καποιο ιδιαιτερο τυπο αγωνα(tag team turmoil, fatal 4-way, tornado match ή δεν ξερω κι εγω τι αλλο).
Για τον Barrett ειπα οτι η προβλεψη μου ειναι λογω ιδεολογιας, δε δινω προβλεψη υπερ της Nexus σε τοσο σημαντικο ματς. Στο Intercontinental προβλεπω ως φαν του Kofi Kingston(!), γιατι αν ξανακερδισει τον τιτλο, κολλαει σ αυτο το επιπεδο κι αλλο χρονο, ενω αν χασει μπορει συντομα να κανει ενα βηματακι προς τα πανω(αν και θα βρεθει παλι καποιος αλλος που θα ερθει απο το πουθενα να τον ξεπερασει, οπως περσι ο Sheamus).
Oσο για την ιστορια του US championship, σκεφτομαι κι ενα πιο ακραιο σεναριο που διαβασα σε ενα φορουμ και απλα το αναφερω χωρις να το πιστευω. Ο Danielson/Daniel Bryan κερδιζει με DQ, αρα δεν παιρνει τον τιτλο, στο 6-pack challenge κερδιζει ο Cena, o oποιος δεχεται επιθεση μετα το ματς απο ολοκληρη τη Nexus και τοτε εμφανιζεται ο Miz με το Money in the Bank. Το ματς ξεκιναει αυτη τη φορα(οχι σαν τις αποπειρες που εκανε στο RAW), αλλα πριν προλαβει να παρει τη νικη ο Miz, ερχεται ο Daniel Bryan, επιτιθεται στο Miz, το ματς τελειωνει με DQ, ο Miz χανει την ευκαιρια για τον τιτλο και στο Hell in a Cell αντιμετωπιζει παλι τον Danielson(για το WWE Championship τοτε παιζουν Cena vs Barrett). Ωραιο σεναριο, το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δεν ταιριαζει με τα σχεδια που φαινεται οτι εχουν για το Miz, γιατι χανει την ευκαιρια για τον τιτλο και συνεχιζει να παιζει για το US championship.
Καπου κυκλοφορησε οτι η σκεψη για το Hell in a Cell για τα 2 main events ειναι Kane vs Undertaker και Sheamus vs Orton...
morrison
Καλουλι PPV με καποιες πολυ δυνατες εκπληξεις για εμενα.
Συνηθως ειναι καλο οταν εχουμε πραγματα που δεν τα περιμενουμε αλλα στα συγκεκριμενα θα διαφωνησω με την τροπη που εδωσαν στα πραγματα...

Και σαν να μην εφταναν ολα αυτα κλαιω και τα gb uploading που εχασα πονταροντας τα σε γνωστο τορενταδικο που εχει betting φαση σε καθε ppv ...
T.W.Is.M.
Εγω τα ελεγα περσι τετοιο καιρο, αλλα τοτε ολοι μιλουσαν για το Superman Cena...
Σωστη εξελιξη σε καποια ματς, λαθος χωρις μεγαλη σημασια σε αλλο ενα και μεγαλο λαθος σε αλλο ενα. Για τα 2 πιο μεγαλα ματς νομιζω οτι το ενα πηγε οπως χρειαζοταν για να προχωρησει η ιστορια και το δευτερο...ας μην τα ξαναπω.
Οσο για το μοναδικο non-title match, ηταν μαλλον ανεξηγητο.
Συμφωνα με τα ρεπορταζ εχουμε μια μεγαλη αποχωρηση παντως. Ελπιζω να επιστρεψει σε λιγο καιρο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 20 2010, 20:47 ) *
Εγω τα ελεγα περσι τετοιο καιρο, αλλα τοτε ολοι μιλουσαν για το Superman Cena...

Οταν ο Cena κανει τον Superman να μην το πουμε;

O Edge ειναι ο αγαπημενος μου ever(αν και δεν μπορει πλεον...)αλλα μετα απο 2-3 εβδομαδες spear,spear,spear... βγηκα και τα ειπα...

Στα σημερινα δεν μπορω να μην συμφωνησω...Απλα οταν ο Vince βλεπει καποιον να πουλαει παει και τα δινει στο πιατο...
Αστον ρε να ταλαιπωρηθει,δεν εχει νοημα ετσι...
Αυτο που επρεπε να κανει ηταν για μενα ηταν να χτισει Orton vs Cena με τους χαρακτηρες να μπερδευονται αλλα αυτος εκει...

Αυτο που γινεται με τον Chicago Made ειναι ανεξηγητο...

Και με την McTaker σε ενα βαθμο...

Και στο tag επισης...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 20 2010, 20:59 ) *
Οταν ο Cena κανει τον Superman να μην το πουμε;

O Edge ειναι ο αγαπημενος μου ever(αν και δεν μπορει πλεον...)αλλα μετα απο 2-3 εβδομαδες spear,spear,spear... βγηκα και τα ειπα...


Ηταν ομως καλο για αλλαγη το spear spear spear. Και μην ξεχνας οτι ο Edge εχασε στη Wrestlemania. Παντως εγω εχω την αισθηση οτι τον προοριζουν για κατι καλο τον επομενο Μαρτιο. Τα main events πρεπει να εχουν ηδη βγει κι ας μην τα ξερει κανεις ακομα.

QUOTE(morrison @ Sep 20 2010, 20:59 ) *
Στα σημερινα δεν μπορω να μην συμφωνησω...Απλα οταν ο Vince βλεπει καποιον να πουλαει παει και τα δινει στο πιατο...
Αστον ρε να ταλαιπωρηθει,δεν εχει νοημα ετσι...
Αυτο που επρεπε να κανει ηταν για μενα ηταν να χτισει Orton vs Cena με τους χαρακτηρες να μπερδευονται αλλα αυτος εκει...



Παλι Orton vs Cena ομως? Το χορτασαμε τοσο πολυ περσι που εγω δε θελω να το ξαναδω για αλλα 2 χρονια. Αν ηταν στο χερι μου θα εστελνα το Cena στο Smackdown παντως.


QUOTE(morrison @ Sep 20 2010, 20:59 ) *
Αυτο που γινεται με τον Chicago Made ειναι ανεξηγητο...


Ακριβως η λεξη που χρησιμοποιησα κι εγω. Ειχα την ελπιδα οτι κι αυτος προοριζοταν για κατι καλο. Αλλα αν δεν αλλαξουν τα πραγματα συντομα...
Εκτος κι αν τον δουμε να αφηνει το ρολο του straightedge savior και επανελθει σε αυτο που ηταν παλια...

QUOTE(morrison @ Sep 20 2010, 20:59 ) *
Και με την McTaker σε ενα βαθμο...



Εδω οι λεξεις μιλανε απο μονες τους. McTaker...


QUOTE(morrison @ Sep 20 2010, 20:59 ) *
Και στο tag επισης...


Τωρα περιμενεις να σχολιασω?
Λοιπον, θα το κανω. Γιατι εβαλαν τον Dashing στο ματς? Δεν εβαζαν καλυτερα τον Τεοντοσιτς??? smiley.gif
Δες τι γινεται καθε φορα που το κατσικι παιρνει τιτλο ομως. Πρωτα υποβιβαζεται το Intercontinental και χρειαζεται ολοκληρη προσπαθεια και απο τον Kofi και απο τον Ziggler για να δουμε καμια ιστορια και κανενα ματς της προκοπης. Τωρα αφανιζεται το tag team. Λες να τον δουμε και στο RAW?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 20 2010, 21:17 ) *
Ηταν ομως καλο για αλλαγη το spear spear spear. Και μην ξεχνας οτι ο Edge εχασε στη Wrestlemania. Παντως εγω εχω την αισθηση οτι τον προοριζουν για κατι καλο τον επομενο Μαρτιο. Τα main events πρεπει να εχουν ηδη βγει κι ας μην τα ξερει κανεις ακομα.

Tουλαχιστον αυτος εχασε στη Μανια,οπως και επρεπε να γινει ακριβως...
Οπως επρεπε να γινει και με τον Orton χτες...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 20 2010, 21:17 ) *
Παλι Orton vs Cena ομως? Το χορτασαμε τοσο πολυ περσι που εγω δε θελω να το ξαναδω για αλλα 2 χρονια. Αν ηταν στο χερι μου θα εστελνα το Cena στο Smackdown παντως.

Ναι αλλα τωρα θα ειχε εντελως διαφορετικες διαστασεις...
Ο Οrton να παιρνει push σαν face,να κυνηγα με μανια τον τιτλο αλλα να εχει απεναντι του τον μεγαλυτερο face των ημερων μας,τον Cena,ο οποιος θα ειχε και τον τιτλο γεγονος που θα τον εκανε ακομα πιο αντιπαθη για καποιους.
Θα μπορουσαν να παιξουν αρκετα με τους χαρακτηρες,δεν ξερω πως ακριβως θα το εβλεπε η creative team αλλα θα μπορουσε να το πλασει καλα.
Θα ηταν σαν ενα αλλο feud...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 20 2010, 21:17 ) *
Ακριβως η λεξη που χρησιμοποιησα κι εγω. Ειχα την ελπιδα οτι κι αυτος προοριζοταν για κατι καλο. Αλλα αν δεν αλλαξουν τα πραγματα συντομα...
Εκτος κι αν τον δουμε να αφηνει το ρολο του straightedge savior και επανελθει σε αυτο που ηταν παλια...
Εδω οι λεξεις μιλανε απο μονες τους. McTaker...
Τωρα περιμενεις να σχολιασω?
Λοιπον, θα το κανω. Γιατι εβαλαν τον Dashing στο ματς? Δεν εβαζαν καλυτερα τον Τεοντοσιτς??? smiley.gif
Δες τι γινεται καθε φορα που το κατσικι παιρνει τιτλο ομως. Πρωτα υποβιβαζεται το Intercontinental και χρειαζεται ολοκληρη προσπαθεια και απο τον Kofi και απο τον Ziggler για να δουμε καμια ιστορια και κανενα ματς της προκοπης. Τωρα αφανιζεται το tag team. Λες να τον δουμε και στο RAW?

Aληθεια προτιμας τον Punk οπως ηταν παλια ή τωρα;
Εγω τον θελω dominant πρωταθλητη ως straightedge savior παντως...
Η ΜcTaker το παραξηλωσε.Και εχουμε και την ανυπαρκτη Layla που το μονο που εκανε καλα τοσα χρονια ηταν να χορευει στο Extreme Expose και να κανει την γκομενα του τεραστιου Regal...
Σε λιγο θα μας πεις οτι ο McIntyre φταιει για ολα τα δεινα του WWE... rolleyes.gif
Παντως θα συμφωνησω οτι ειναι τελειως ακυρο και αρκετα εκνευριστικο το tag με τον αλλον τον πουθενα τον Dashing...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 01:45 ) *
Tουλαχιστον αυτος εχασε στη Μανια,οπως και επρεπε να γινει ακριβως...
Οπως επρεπε να γινει και με τον Orton χτες...


Δεν πιστευω οτι επρεπε να χασει στη Wrestlemania. Aπλα επρεπε να ειναι πιο μοιρασμενα τα πραγματα στο δρομο προς τη WM. Αν και τοτε ηρθε μια σχετικη ισορροπια, ενω τωρα δεν προλαβαν να προωθησουν και τους αλλους και να φανουν δυνατοι.

QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 01:45 ) *
Ναι αλλα τωρα θα ειχε εντελως διαφορετικες διαστασεις...
Ο Οrton να παιρνει push σαν face,να κυνηγα με μανια τον τιτλο αλλα να εχει απεναντι του τον μεγαλυτερο face των ημερων μας,τον Cena,ο οποιος θα ειχε και τον τιτλο γεγονος που θα τον εκανε ακομα πιο αντιπαθη για καποιους.
Θα μπορουσαν να παιξουν αρκετα με τους χαρακτηρες,δεν ξερω πως ακριβως θα το εβλεπε η creative team αλλα θα μπορουσε να το πλασει καλα.
Θα ηταν σαν ενα αλλο feud...


Δεν ειναι μονο εκει το θεμα ομως. Οτι κι αν γινοταν στην ιστορια, θα πηγαιναμε σε ενα main event της Wrestlemania που θα ειχαμε δει τοσες φορες 1,5 χρονο πριν. Ναι μεν με αλλο σεναριο, αλλα η καταληξη θα ηταν η ιδια. Cena vs Orton. Καλο ειναι να γινει ενα τετοιο ματς(ακομα καλυτερο αν ο Cena γινοταν heel μεσα στον αγωνα), αλλα θα το προτιμουσα στη WM 29 ή εστω στην 28. Στην 28 ομως ο Cena θα πρεπει να ειναι κλεισμενος απο τωρα. Για να γινει το Νο20... wink.gif


QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 01:45 ) *
Aληθεια προτιμας τον Punk οπως ηταν παλια ή τωρα;
Εγω τον θελω dominant πρωταθλητη ως straightedge savior παντως...
Η ΜcTaker το παραξηλωσε.Και εχουμε και την ανυπαρκτη Layla που το μονο που εκανε καλα τοσα χρονια ηταν να χορευει στο Extreme Expose και να κανει την γκομενα του τεραστιου Regal...
Σε λιγο θα μας πεις οτι ο McIntyre φταιει για ολα τα δεινα του WWE... rolleyes.gif
Παντως θα συμφωνησω οτι ειναι τελειως ακυρο και αρκετα εκνευριστικο το tag με τον αλλον τον πουθενα τον Dashing...


Ο Punk καλος ειναι οπως κι αν τον βαλεις. Οπως ειναι τωρα εχει την ευκαιρια να δειξει μια αλλη πλευρα των ικανοτητων του. Αλλωστε εχω πει οτι αν και δεν ειμαι υπερ των heels γενικα, οι χαρακτηρες του CM Punk και του Edge μ αρεσουν πολυ.
Αν δεν το καταλαβες απο χτες η Michelle ειναι η πρωτη Divas' champion, η πρωτη που κατεκτησε και τους 2 γυναικειους τιτλους και η πρωτη Unified Divas and Women's champion! Αυτο το τελευταιο μπορω να το εκλαβω μονο ως δωρο γαμου.tongue.gif Ευτυχως δηλαδη που ο Undertaker δεν παντρευτηκε τη Βeth Phoenix γιατι εκτος απο ολα τα παραπανω την εβλεπα μεχρι και νικητρια του Royal Rumble. smiley.gif
Φυσικα και δε φταιει μονο ο McIntyre για ολα τα δεινα. Φταιει κι ο Τεοντοσιτς! smiley.gif
Το tag δεν ειναι τοσο εκνευριστικο κατα τη γνωμη μου. Ειναι ακυρο γιατι δεν υπαρχει τιποτα κοινο, δημιουργηθηκαν τυχαια σαν ομαδα, αλλα δεν ειναι τοσο εκνευριστικο γιατι κανενας τους δεν ειναι κατι ιδιαιτερο. Το εκνευριστικο ειναι οτι εχουν τον τιτλο.
Παντως σκεψου πως ηταν σαν ΙC champion o McIntyre και πως ηταν ο Morrison, o Kingston, ακομα και τωρα ο Ziggler. Ειχαν ιστοριες, υπερασπιζονταν τον τιτλο, ο δε Dolph εχει μεχρι και τη Vickie Guerrero για να του δημιουργει αποδοκιμασιες. Ο αλλος απλα μετεφερε τη ζωνη, οπως εκανε τον τελευταιο καιρο κι ο Miz.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 21 2010, 16:47 ) *
Δεν πιστευω οτι επρεπε να χασει στη Wrestlemania. Aπλα επρεπε να ειναι πιο μοιρασμενα τα πραγματα στο δρομο προς τη WM. Αν και τοτε ηρθε μια σχετικη ισορροπια, ενω τωρα δεν προλαβαν να προωθησουν και τους αλλους και να φανουν δυνατοι.

Λεω οτι επρεπε να χασει γιατι ακριβως δεν ηταν μοιρασμενα τα πραγματα πριν.Αν ηταν θα μιλαγαμε αλλιως συμφωνω.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 21 2010, 16:47 ) *
Δεν ειναι μονο εκει το θεμα ομως. Οτι κι αν γινοταν στην ιστορια, θα πηγαιναμε σε ενα main event της Wrestlemania που θα ειχαμε δει τοσες φορες 1,5 χρονο πριν. Ναι μεν με αλλο σεναριο, αλλα η καταληξη θα ηταν η ιδια. Cena vs Orton. Καλο ειναι να γινει ενα τετοιο ματς(ακομα καλυτερο αν ο Cena γινοταν heel μεσα στον αγωνα), αλλα θα το προτιμουσα στη WM 29 ή εστω στην 28. Στην 28 ομως ο Cena θα πρεπει να ειναι κλεισμενος απο τωρα. Για να γινει το Νο20... wink.gif

Αυτο σημαινει οτι θα σου αρεσε αλλα το προτιμας για πιο ιδιαιτερη περιπτωση...
Εγω θα ελεγα οτι θελω να γινει τωρα.
Γιατι ποιος αληθεια νοιαζεται για τη σουπα Orton vs Sheamus ή την τροπη που πηρε η ιστορια με την Νexus,o Cena μονος εναντιων ολων...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 21 2010, 16:47 ) *
Ο Punk καλος ειναι οπως κι αν τον βαλεις. Οπως ειναι τωρα εχει την ευκαιρια να δειξει μια αλλη πλευρα των ικανοτητων του. Αλλωστε εχω πει οτι αν και δεν ειμαι υπερ των heels γενικα, οι χαρακτηρες του CM Punk και του Edge μ αρεσουν πολυ.
Αν δεν το καταλαβες απο χτες η Michelle ειναι η πρωτη Divas' champion, η πρωτη που κατεκτησε και τους 2 γυναικειους τιτλους και η πρωτη Unified Divas and Women's champion! Αυτο το τελευταιο μπορω να το εκλαβω μονο ως δωρο γαμου.tongue.gif Ευτυχως δηλαδη που ο Undertaker δεν παντρευτηκε τη Βeth Phoenix γιατι εκτος απο ολα τα παραπανω την εβλεπα μεχρι και νικητρια του Royal Rumble. smiley.gif
Φυσικα και δε φταιει μονο ο McIntyre για ολα τα δεινα. Φταιει κι ο Τεοντοσιτς! smiley.gif
Το tag δεν ειναι τοσο εκνευριστικο κατα τη γνωμη μου. Ειναι ακυρο γιατι δεν υπαρχει τιποτα κοινο, δημιουργηθηκαν τυχαια σαν ομαδα, αλλα δεν ειναι τοσο εκνευριστικο γιατι κανενας τους δεν ειναι κατι ιδιαιτερο. Το εκνευριστικο ειναι οτι εχουν τον τιτλο.
Παντως σκεψου πως ηταν σαν ΙC champion o McIntyre και πως ηταν ο Morrison, o Kingston, ακομα και τωρα ο Ziggler. Ειχαν ιστοριες, υπερασπιζονταν τον τιτλο, ο δε Dolph εχει μεχρι και τη Vickie Guerrero για να του δημιουργει αποδοκιμασιες. Ο αλλος απλα μετεφερε τη ζωνη, οπως εκανε τον τελευταιο καιρο κι ο Miz.

Φυσικα το καταλαβα αυτο που λες για την McCool και για αυτο λεω οτι το παραξηλωσε.
Δεκα φορες η Beth Phoenix...

Αυτο εννοω οταν λεω εκνευριστικο,εκνευριστικο γιατι εχουν τον τιτλο...
Μια χαρα παιδι ειναι ο Drew αλλωστε. rolleyes.gif
Το ωραιο ειναι οτι δεν τον πας γιατι ενω στα εκτος μεχρι και ξυλο τρωει απ'τη συζυγο χωρις να σηκωσει χερι(αγιο παιδι)δεν τον αντεχεις για την ανυπαρξια στα εντος.
Ο Μιλος που ειναι παιχταρας στα εντος δεν τον γουσταρεις για τα υπολοιπα...
Δεν σε πιανω... tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 19:19 ) *
Αυτο σημαινει οτι θα σου αρεσε αλλα το προτιμας για πιο ιδιαιτερη περιπτωση...
Εγω θα ελεγα οτι θελω να γινει τωρα.
Γιατι ποιος αληθεια νοιαζεται για τη σουπα Orton vs Sheamus ή την τροπη που πηρε η ιστορια με την Νexus,o Cena μονος εναντιων ολων...


Εγω νοιαζομαι! Για το Cena vs Nexus δηλαδη. Τωρα που ειδα το χτεσινο RAW θα δω με μεγαλο ενδιαφερον το Hell in a Cell ελπιζοντας οτι η Nexus θα διαλυθει επιτελους.
Η κατασταση με Cena vs Orton μου θυμιζει Stone Cold και Rock. Ο Cena σε ρολο Rock(jabroni beating, pie eating, eyebrow raising, trail blazing... tongue.gif ) και ο Orton σε ρολο Stone Cold. Moνο που τοτε ο Austin ηταν το μεγαλυτερο ονομα απ τα δυο, ενω τωρα ειναι ο Cena.

QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 19:19 ) *
Φυσικα το καταλαβα αυτο που λες για την McCool και για αυτο λεω οτι το παραξηλωσε.
Δεκα φορες η Beth Phoenix...


Mα η Beth Phoenix ειναι καλυτερη wrestler, χωρις η McTaker να ειναι κακη. Χτες παντως υπερασπιστηκε τον τιτλο η Layla. Tουλαχιστον ειμαι περιεργος να δω τι θα κανουν με την ολη ιστορια των Laycool.

QUOTE(morrison @ Sep 21 2010, 19:19 ) *
Αυτο εννοω οταν λεω εκνευριστικο,εκνευριστικο γιατι εχουν τον τιτλο...
Μια χαρα παιδι ειναι ο Drew αλλωστε. rolleyes.gif
Το ωραιο ειναι οτι δεν τον πας γιατι ενω στα εκτος μεχρι και ξυλο τρωει απ'τη συζυγο χωρις να σηκωσει χερι(αγιο παιδι)δεν τον αντεχεις για την ανυπαρξια στα εντος.
Ο Μιλος που ειναι παιχταρας στα εντος δεν τον γουσταρεις για τα υπολοιπα...
Δεν σε πιανω... tongue.gif


Μα ο ενας συμπληρωνει τον αλλο. Ο ενας μου ειναι αντιπαθης εντος ρινγκ ο αλλος εκτος γηπεδου. Ετσι εχουμε την πληρη αντιπαθεια. Γι αυτο θα ηταν καλη tag team. Φυσικα ο Τεοντοσιτς θα ηταν heel, αφου ειναι και ειδικος στα low blows...
Στο ΜcIntyre δεν ειναι μονο η μετριοτητα σαν wrestler, αλλα και ολη η παρουσια του. Δε μου λεει τιποτα σαν χαρακτηρας ο κλασικος heel που επιτιθεται πισωπλατα και βιαια και κλεβει για να κερδισει. Εκτος κι αν κατι απ αυτα ειναι μερος του gimmick(Εddie Guerrero-I lie I cheat I steal, Edge-the ultimate opportunist, Sheamus-the celtic warrior που η αγριοτητα ειναι χαρακτηριστικο του), οποτε μ αρεσει.
Βεβαια και τον Τεοντοσιτς υπερτιμημενο ως ενα βαθμο τον θεωρω, αλλα εδω βγαινουμε off-topic. Αν καναμε την ιδια κουβεντα ενα μηνα πριν θα ημασταν εντος θεματος. smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 01:17 ) *
Η κατασταση με Cena vs Orton μου θυμιζει Stone Cold και Rock. Ο Cena σε ρολο Rock(jabroni beating, pie eating, eyebrow raising, trail blazing... tongue.gif ) και ο Orton σε ρολο Stone Cold. Moνο που τοτε ο Austin ηταν το μεγαλυτερο ονομα απ τα δυο, ενω τωρα ειναι ο Cena.

Mπορεις να το πεις και αυτο...Αν και ο Orton θα ηταν καλο να παραμεινει στο στατους που ειναι τωρα για κανενα χρονο ακομα.(μιλαω για την περιπτωση που θες να χτισεις Cena vs Orton με αυτο το attitude)
Η συγκριση Cena με Rock ξενιζει παντως,ο ενας πουλαγε ταλεντο και ο αλλος πουλαει gimmick.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 01:17 ) *
Μα ο ενας συμπληρωνει τον αλλο. Ο ενας μου ειναι αντιπαθης εντος ρινγκ ο αλλος εκτος γηπεδου. Ετσι εχουμε την πληρη αντιπαθεια. Γι αυτο θα ηταν καλη tag team. Φυσικα ο Τεοντοσιτς θα ηταν heel, αφου ειναι και ειδικος στα low blows...
Στο ΜcIntyre δεν ειναι μονο η μετριοτητα σαν wrestler, αλλα και ολη η παρουσια του. Δε μου λεει τιποτα σαν χαρακτηρας ο κλασικος heel που επιτιθεται πισωπλατα και βιαια και κλεβει για να κερδισει. Εκτος κι αν κατι απ αυτα ειναι μερος του gimmick(Εddie Guerrero-I lie I cheat I steal, Edge-the ultimate opportunist, Sheamus-the celtic warrior που η αγριοτητα ειναι χαρακτηριστικο του), οποτε μ αρεσει.
Βεβαια και τον Τεοντοσιτς υπερτιμημενο ως ενα βαθμο τον θεωρω, αλλα εδω βγαινουμε off-topic. Αν καναμε την ιδια κουβεντα ενα μηνα πριν θα ημασταν εντος θεματος. smiley.gif

Παντως ως τωρα στον χαρακτηρα του υπηρχε και το στοιχειο του The Chosen One,του μονιμους ευνοουμενου απο τη διοικηση εξ'αιτιας του χαρισματος του.Αυτη ηταν μια διαφορα στον χαρακτηρα του απ'τη πεπατημενη...
Και για να μεινω off-topic(ετσι κ αλλιως σε αυτο το τοπικ και καντηλια να κατεβασουμε αμφιβαλλω αν θα το προσεξει κανεις... tongue.gif ),αν ειναι υπερτιμημενος ο Τεοντοσιτς που οτι εχει κερδισει απο αναγνωριση το εχει κερδισει μεσα στο γηπεδο τοτε ο Ρουμπιο που διαφημιζεται εδω και 5 χρονια και δεν βελτιωνεται καθολου τι ειναι;
Οχι οτι ειναι μετριος παιχτης ο Ισπανος,μαλλον θα εκανε ενα τελειο διδυμο με τον Μιλος,ο ενας με την αμυνα του και ο αλλος με το ταλεντο στην επιθεση...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 11:41 ) *
Mπορεις να το πεις και αυτο...Αν και ο Orton θα ηταν καλο να παραμεινει στο στατους που ειναι τωρα για κανενα χρονο ακομα.(μιλαω για την περιπτωση που θες να χτισεις Cena vs Orton με αυτο το attitude)
Η συγκριση Cena με Rock ξενιζει παντως,ο ενας πουλαγε ταλεντο και ο αλλος πουλαει gimmick.


Ενταξει τωρα, με το Rock δεν υπαρχει συγκριση, οπως δεν υπαρχει αναλογο του Undertaker, αλλα και αναλογο του Hulk Hogan απο πλευρας δυναμικης. Αλλα με τα δεδομενα της εποχης ο Cena εχει αυτο το ρολο και ισως αυτο να προσπαθουν να προωθησουν και μεσα απο το WWE(σε συνδυασμο με το ρολο του Orton).
Για να συνδυασω αυτα που λεω εδω και δυο μερες, εγω θα εστελνα το Cena για ενα χρονο στο Smackdown, ωστε α)να προωθησω πιο καλα το σοου και β)να τον κρατησω μακρια απο τον Orton και στη WM29(αφου ο Cena θα ηταν στο SD! μεχρι το μεθεπομενο ντραφτ-Απριλιος 2012 αρα μετα τη WM28) θα τους εβαζα αντιμετωπους. Αλλωστε ειπαμε οτι ο Cena ειναι κλεισμενος για την WM28. cool.gif


QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 11:41 ) *
Παντως ως τωρα στον χαρακτηρα του υπηρχε και το στοιχειο του The Chosen One,του μονιμους ευνοουμενου απο τη διοικηση εξ'αιτιας του χαρισματος του.Αυτη ηταν μια διαφορα στον χαρακτηρα του απ'τη πεπατημενη...
Και για να μεινω off-topic(ετσι κ αλλιως σε αυτο το τοπικ και καντηλια να κατεβασουμε αμφιβαλλω αν θα το προσεξει κανεις... tongue.gif ),αν ειναι υπερτιμημενος ο Τεοντοσιτς που οτι εχει κερδισει απο αναγνωριση το εχει κερδισει μεσα στο γηπεδο τοτε ο Ρουμπιο που διαφημιζεται εδω και 5 χρονια και δεν βελτιωνεται καθολου τι ειναι;
Οχι οτι ειναι μετριος παιχτης ο Ισπανος,μαλλον θα εκανε ενα τελειο διδυμο με τον Μιλος,ο ενας με την αμυνα του και ο αλλος με το ταλεντο στην επιθεση...


Αυτο το στοιχειο του chosen one που δημιουργουσε την κοντρα του με τον Teddy Long ηταν το πιο ενδιαφερον πραγμα που εχουμε δει απο τον Drew McIntyre. Αλλα σκεψου οτι το πιο ενδιαφερον που βρηκα σ αυτον μετα απο 1 χρονο ηταν μια κοντρα με τον GM και οχι καποιο ματς ή μια ιστορια με αλλον wrestler!
Κι ο Ρουμπιο υπερβολικα διαφημισμενος ειναι, γιατι αναπτυχθηκε σε πολυ μικρη ηλικια. Διδυμο θα μπορουσαν να κανουν, αρκει να μην επαιζαν συνεχεια μαζι. Αν και εδω που τα λεμε, τον πλει μεικερ Τεοντοσιτς δεν τον εχουμε δει στην Ελλαδα.

Ασχετο, αλλα ποιος πιστευεις οτι θα ειναι ο GM του RAW? Michael Cole ισως?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 17:14 ) *
Για να συνδυασω αυτα που λεω εδω και δυο μερες, εγω θα εστελνα το Cena για ενα χρονο στο Smackdown, ωστε α)να προωθησω πιο καλα το σοου και β)να τον κρατησω μακρια απο τον Orton και στη WM29(αφου ο Cena θα ηταν στο SD! μεχρι το μεθεπομενο ντραφτ-Απριλιος 2012 αρα μετα τη WM28) θα τους εβαζα αντιμετωπους. Αλλωστε ειπαμε οτι ο Cena ειναι κλεισμενος για την WM28. cool.gif

Kαλο το σκεπτικο σου αλλα σαν να πεφτει λιγο μακρια η 29...Και μεχρι τοτε τι;



QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 17:14 ) *
Κι ο Ρουμπιο υπερβολικα διαφημισμενος ειναι, γιατι αναπτυχθηκε σε πολυ μικρη ηλικια. Διδυμο θα μπορουσαν να κανουν, αρκει να μην επαιζαν συνεχεια μαζι. Αν και εδω που τα λεμε, τον πλει μεικερ Τεοντοσιτς δεν τον εχουμε δει στην Ελλαδα.

Γιατι ρε συ;Ειχε 4 ασιστ μ.ο στην περσινη Α1 και χαιλαιτ τις 13 στην Πυλαια.Στην Ευρωλιγκα εδινε κατα μ.ο μια παραπανω.
Βασικα για μενα η πτωση του Μιλος περσι αρχιζει απ'την στιγμη που ο κοουτς δινει εξ'ολοκληρου το κατεβασμα στον Πεν(με αλαγη τον Παπαλουκα)και τον περναει σχεδον αποκλειστικα στο 2.Δεν λεω οτι του εκοψε τις πλειμεικινγκ ευκαιριες ή την ελευθερια στις κινησεις αλλα δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο για τον Μιλος να παιρνει την μπαλα στα φτερα βγαινοντας απ΄τα σκριν και να αρχιζει απο εκει την προσπαθεια.Εδω του εμπειροτερου Γιασικεβιτσιους του πηρε 1,5 χρονο να συνηθισει ακριβως το ιδιο πραγμα στον Παναθηναικο.Ειναι ξεκαθαρο οτι θελει να εχει την μπαλα στο κατεβασμα και να παιρνει σκριν στην κορυφη.Εχω παρατηρησει εν τω μεταξυ οτι οσο πιο πολυ του δινεις την μπαλα στα χερια τοσο καθαροτερες επιλογες εχει.Οταν την παιρνει στο πλαι ως 2 εκβιαζει συχνοτερα πασες και σουτ.
Με την ευκαιρια και ο Ιβκοβιτς εδινε το κατεβασμα σε αλλο γκαρντ καποιες φορες στο Μουντομπασκετ αλλα αυτο γινοταν περιστασιακα και με φανερο σκοπο να μην εξουθενωθει ο Τεοντοσιτς...Στις κρισιμες επιθεσεις ειχε το κουμαντο οπως το ηθελε.
Εν κατακλειδι μεχρι τον Φλεβαρη που ο Τεοντοσιτς επαιζε καθαρα πλει η ομαδα επαιζε καλα και ο ιδιος επισης,υστερα απο την αποπειρα να μπαλωσει την τρυπα στο 2 και να γινει catch n'shoot παιχτης γυρισαν τουμπα αρκετα πραγματα.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 17:14 ) *
Ασχετο, αλλα ποιος πιστευεις οτι θα ειναι ο GM του RAW? Michael Cole ισως?

Δεν εχω ιδεα...Πολυ τραβηξε η ιστορια και ο Edgαρος αρχιζει και τα παιρνει...
Y2J;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 17:47 ) *
Kαλο το σκεπτικο σου αλλα σαν να πεφτει λιγο μακρια η 29...Και μεχρι τοτε τι;


Για ποιον απ τους δυο?
Αν εφτιαχνα εγω τα ματς, στην 27 θα επαιζαν Orton vs Edge και Cena vs CM Punk στο Smackdown. Φυσικα αυτο προυποθετει μια σοβαρη πορεια του Punk κι οχι αυτο το ρεζιλικι των τελευταιων μηνων. Και τα δυο ειναι ματς τιτλου.
Στην 28 ο Οrton θα μπορουσε να μην παιξει για τον τιτλο με αντιπαλο πχ τον Jericho, αν υποθεσουμε οτι θα εχει επιστρεψει, ή καποιον σαν το Miz(που τωρα δεν ειναι main eventer, αλλα μεχρι τοτε θα εχει γινει). Ο Cena ειπαμε οτι θα ειναι το Νο20 της λιστας...




QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 17:47 ) *
Γιατι ρε συ;Ειχε 4 ασιστ μ.ο στην περσινη Α1 και χαιλαιτ τις 13 στην Πυλαια.Στην Ευρωλιγκα εδινε κατα μ.ο μια παραπανω.
Βασικα για μενα η πτωση του Μιλος περσι αρχιζει απ'την στιγμη που ο κοουτς δινει εξ'ολοκληρου το κατεβασμα στον Πεν(με αλαγη τον Παπαλουκα)και τον περναει σχεδον αποκλειστικα στο 2.Δεν λεω οτι του εκοψε τις πλειμεικινγκ ευκαιριες ή την ελευθερια στις κινησεις αλλα δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο για τον Μιλος να παιρνει την μπαλα στα φτερα βγαινοντας απ΄τα σκριν και να αρχιζει απο εκει την προσπαθεια.Εδω του εμπειροτερου Γιασικεβιτσιους του πηρε 1,5 χρονο να συνηθισει ακριβως το ιδιο πραγμα στον Παναθηναικο.Ειναι ξεκαθαρο οτι θελει να εχει την μπαλα στο κατεβασμα και να παιρνει σκριν στην κορυφη.Εχω παρατηρησει εν τω μεταξυ οτι οσο πιο πολυ του δινεις την μπαλα στα χερια τοσο καθαροτερες επιλογες εχει.Οταν την παιρνει στο πλαι ως 2 εκβιαζει συχνοτερα πασες και σουτ.
Με την ευκαιρια και ο Ιβκοβιτς εδινε το κατεβασμα σε αλλο γκαρντ καποιες φορες στο Μουντομπασκετ αλλα αυτο γινοταν περιστασιακα και με φανερο σκοπο να μην εξουθενωθει ο Τεοντοσιτς...Στις κρισιμες επιθεσεις ειχε το κουμαντο οπως το ηθελε.
Εν κατακλειδι μεχρι τον Φλεβαρη που ο Τεοντοσιτς επαιζε καθαρα πλει η ομαδα επαιζε καλα και ο ιδιος επισης,υστερα απο την αποπειρα να μπαλωσει την τρυπα στο 2 και να γινει catch n'shoot παιχτης γυρισαν τουμπα αρκετα πραγματα.


Μα ο ρολος του ουσιαστικα ηταν σουτινγκ γκαρντ. Δεν οργανωνε, αλλα δημιουργουσε. Κι ο Λεμπρον δημιουργει, δεν ειναι πλει μεικερ ομως. Μ αυτη την εννοια το λεω. Οσο για τον εκβιασμο φασεων, αυτο δε μου μοιαζει να ηταν αποτελεσμα της θεσης, αλλα χαρακτηριστικο του παιχνιδιου του. Το εκανε σε καποια ματς και στο Μουντομπασκετ και πιστευω οτι θα συνεχισει να το κανει, γιατι ετσι παιζει.


QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 17:47 ) *
Δεν εχω ιδεα...Πολυ τραβηξε η ιστορια και ο Edgαρος αρχιζει και τα παιρνει...
Y2J;


Αυτο δεν το ειχα σκεφτει. Ο Cole ειναι μια λυση γιατι ειναι ο GM που ειχαμε μπροστα στα ποδια μας τοσο καιρο, τον βλεπαμε και δεν τον υποψιαζομασταν. Μετα το χτεσινο RAW ο Jericho "εχει βρει την IP του υπολογιστη που στελνει τα email", που θα μπορουσε να ειναι και η δικια του. Βεβαια οταν δεις το RAW την επομενη εβδομαδα μαλλον αυτη η πιθανοτητα ελαχιστοποιειται, αλλα ποτε δεν ξερεις με το Βινς.
Παντως μετα απο τις χαρακτηριστικες φρασεις που εχουν ακουστει, οσο δεν ακουω το "if you smell what the GM is cooking", δε θα πιστεψω οτι ειμαστε κοντα στην αποκαλυψη. Πρωτα θα το πουν κι αυτο και μετα θα αποκαλυψουν το ονομα. Φυσικα το κορυφαιο σεναριο θα ηταν αν η φραση δεν ακουγοταν ποτε απο τον υπολογιστη, αλλα δεν εχω τετοιες ελπιδες... rolleyes.gif

edit μια σκεψη που μου εχει ερθει εδω και κανα μηνα: Λεγοταν οτι η ιστορια του Undertaker με τον Kane θα ηταν η τελευταια του Kane και οτι μπορει να αποσυροταν μετα. Καποια στιγμη διαβασα οτι ο Kane διεψευσε αυτο το σεναριο. Και αναρωτιεμαι λοιπον: Μηπως συμβαινει το αντιστροφο απ αυτο που ολοι φανταζονταν? Διαβασα μολις τωρα κι ενα spoiler απο το επομενο επεισοδιο του Smackdown που μου ενισχυσε την υποψια. sad.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 18:57 ) *
Για ποιον απ τους δυο?
Αν εφτιαχνα εγω τα ματς, στην 27 θα επαιζαν Orton vs Edge και Cena vs CM Punk στο Smackdown. Φυσικα αυτο προυποθετει μια σοβαρη πορεια του Punk κι οχι αυτο το ρεζιλικι των τελευταιων μηνων. Και τα δυο ειναι ματς τιτλου.
Στην 28 ο Οrton θα μπορουσε να μην παιξει για τον τιτλο με αντιπαλο πχ τον Jericho, αν υποθεσουμε οτι θα εχει επιστρεψει, ή καποιον σαν το Miz(που τωρα δεν ειναι main eventer, αλλα μεχρι τοτε θα εχει γινει). Ο Cena ειπαμε οτι θα ειναι το Νο20 της λιστας...

Το εχεις σκεφτει να γινεις σεναριογραφος του WWE μπας και δουμε ασπρη μερα... 41.gif

QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 18:57 ) *
Μα ο ρολος του ουσιαστικα ηταν σουτινγκ γκαρντ. Δεν οργανωνε, αλλα δημιουργουσε. Κι ο Λεμπρον δημιουργει, δεν ειναι πλει μεικερ ομως. Μ αυτη την εννοια το λεω. Οσο για τον εκβιασμο φασεων, αυτο δε μου μοιαζει να ηταν αποτελεσμα της θεσης, αλλα χαρακτηριστικο του παιχνιδιου του. Το εκανε σε καποια ματς και στο Μουντομπασκετ και πιστευω οτι θα συνεχισει να το κανει, γιατι ετσι παιζει.

Τι παει να πει δημιουργουσε αλλα δεν οργανωνε;
Εκτος αν το προτυπο του καλου πλει ειναι για εσενα ο Καλαιτζης και ο Λημνιατης,αυτοι οργανωναν.

Κατα την γνωμη μου το προβλημα αρχισε περσι οταν ο κοουτς του ζητησε να σκοραρει περισσοτερο απο το να δημιουργει.
Τον εβγαλε απ'το παιχνιδι του...
Και ο Ιβκοβιτς εβαλε καποτε τον Τομιτς διπλα στον Ριβερς(πραγμα που δεν ειχε κανει ο Ιωαννιδης με συνεπεια ο Ριβερς να πελαγωνει)αλλα τον εβαλε διπλα,δεν πηρε τη μπαλα απο τα χερια του Ριβερς λεγοντας του να γινει σουτινγκ γκαρντ.
Να δω φετος με τον Σπανουλη πως θα το παει...
Γιατι αμα το παιξει Καζλαουσκας και δωσει την μπαλα στον Σπανουλη βγαζοντας τον Μιλος απ'το πλαι θα ειναι για κλαμματα.
Ο Μιλος ειναι ο πλειμεικερ και ο Σπανουλης ο κομπο διπλα του,ετσι επρεπε να γινει και περσι.
Τελος παντων,ξεφυγαμε...


QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 22 2010, 18:57 ) *
Αυτο δεν το ειχα σκεφτει. Ο Cole ειναι μια λυση γιατι ειναι ο GM που ειχαμε μπροστα στα ποδια μας τοσο καιρο, τον βλεπαμε και δεν τον υποψιαζομασταν. Μετα το χτεσινο RAW ο Jericho "εχει βρει την IP του υπολογιστη που στελνει τα email", που θα μπορουσε να ειναι και η δικια του. Βεβαια οταν δεις το RAW την επομενη εβδομαδα μαλλον αυτη η πιθανοτητα ελαχιστοποιειται, αλλα ποτε δεν ξερεις με το Βινς.
Παντως μετα απο τις χαρακτηριστικες φρασεις που εχουν ακουστει, οσο δεν ακουω το "if you smell what the GM is cooking", δε θα πιστεψω οτι ειμαστε κοντα στην αποκαλυψη. Πρωτα θα το πουν κι αυτο και μετα θα αποκαλυψουν το ονομα. Φυσικα το κορυφαιο σεναριο θα ηταν αν η φραση δεν ακουγοταν ποτε απο τον υπολογιστη, αλλα δεν εχω τετοιες ελπιδες... rolleyes.gif

Παντως ο Cole θα ηταν τρελο ξενερωμα...

εντιτ:Μολις διαβασα και εγω τα σποιλερ.
Κατ'αρχην ναι,Jericho τελος απ'τα σεναρια για gm.
Kαι δευτερο,το SD δεν χανεται την Παρασκευη.
Καταλαβαινω γιατι ενισχυονται οι υποψιες σου.Το εχεις αναφερει παλιοτερα το τελος που φανταζεσαι... wink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 19:13 ) *
Τι παει να πει δημιουργουσε αλλα δεν οργανωνε;
Εκτος αν το προτυπο του καλου πλει ειναι για εσενα ο Καλαιτζης και ο Λημνιατης,αυτοι οργανωναν.

Κατα την γνωμη μου το προβλημα αρχισε περσι οταν ο κοουτς του ζητησε να σκοραρει περισσοτερο απο το να δημιουργει.
Τον εβγαλε απ'το παιχνιδι του...
Και ο Ιβκοβιτς εβαλε καποτε τον Τομιτς διπλα στον Ριβερς(πραγμα που δεν ειχε κανει ο Ιωαννιδης με συνεπεια ο Ριβερς να πελαγωνει)αλλα τον εβαλε διπλα,δεν πηρε τη μπαλα απο τα χερια του Ριβερς λεγοντας του να γινει σουτινγκ γκαρντ.
Να δω φετος με τον Σπανουλη πως θα το παει...
Γιατι αμα το παιξει Καζλαουσκας και δωσει την μπαλα στον Σπανουλη βγαζοντας τον Μιλος απ'το πλαι θα ειναι για κλαμματα.
Ο Μιλος ειναι ο πλειμεικερ και ο Σπανουλης ο κομπο διπλα του,ετσι επρεπε να γινει και περσι.
Τελος παντων,ξεφυγαμε...


Oχι το προτυπο πλει μεικερ ειναι ενας Παπαλουκας με σουτ. Ενας Γιασικεβιτσιους στα καλα του αν βγαλουμε μερικα περιεργα σουτ.
Απ τον Ιβκοβιτς μην περιμενεις λαθος χρησιμοποιηση του Τεοντοσιτς. Αν λεγοταν Θεοδοσης βεβαια, θα αλλαζαν τα πραγματα. Αλλα κι αυτο σχετικο ειναι, η σωστη χρησιμοποιηση δηλαδη.



QUOTE(morrison @ Sep 22 2010, 19:13 ) *
Παντως ο Cole θα ηταν τρελο ξενερωμα...

εντιτ:Μολις διαβασα και εγω τα σποιλερ.
Κατ'αρχην ναι,Jericho τελος απ'τα σεναρια για gm.
Kαι δευτερο,το SD δεν χανεται την Παρασκευη.
Καταλαβαινω γιατι ενισχυονται οι υποψιες σου.Το εχεις αναφερει παλιοτερα το τελος που φανταζεσαι... wink.gif


Ελπιζω να μην πραγματοποιηθει αυτο το σεναριο, πιο πολυ λογω του προσφατου τραυματισμου. Παντως αν καποιος θελει να πειστει, του βρισκω επιχειρηματα. Και ο καταλληλος αντιπαλος και η επετειος των 20 χρονων που ερχεται και το μικροτερο προγραμματισμενο διαλειμμα μετα τη Wrestlemania σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια. Και μην ξεχνας οτι κανεις δεν εβλεπε τον ΗΒΚ να αποσυρεται ξαφνικα φετος. Ακομα κι εγω που το πιστευα περσι τετοια εποχη και το ειχα γραψει πλαγιως, ειχα αρχισει να το ξεχναω μεχρι να ανακοινωθουν οι οροι του ματς της WM. Και μη νομισεις οτι ο Michaels το αποφασισε ξαφνικα. Ειχα διαβασει οτι ειχε ανακοινωσει στο WWE την ημερομηνια της αποσυρσης του πολυ καιρο πριν, πανω απο χρονο.
Στο μεταξυ, για θυμησου πως ειχε τελειωσει τηλεοπτικα ο χαρακτηρας που επεστρεψε. Και απο ποιον τελειωσε. Δεν αποκλειεται να εχουμε ανατροπη στο HIAC. Εγω παντως θα παραμεινω αμετακινητος στην προβλεψη που ειχα κανει εμμεσως πριν το Night of Champions! Ας εμφανιστουν κι ο Brother Love με το Million Dollar Man. Αλλωστε το τελος δε θα ερθει στο Ηell in a Cell. Αν ειναι να γινει, θα ερθει στο Survivor Series...
T.W.Is.M.
QUOTE
World Wrestling Entertainment's symbolic Nexus T-shirt has been a huge flop in terms of sales.

According to a company source, Vince McMahon was 'mortified' when he was shown the latest merchandising report on Nexus shirts.


Ευτυχως ελπιζω οι πουθεναδες να τελειωσουν την επομενη Κυριακη. Χαρη θα κανουν και σε μας και στο Βινς.
Και να στειλουν τον Justin Gabriel στο Smackdown σαν face.
Βλεπει κανεις πως ξεκιναει στο Smackdown ο Kaval? Καπως ετσι θα πρεπε να ξεκινησουν και οι υπολοιποι, οχι να βρισκεται ο Barrett σε ματς για το WWE championship μεσα σε 3 μηνες.
captain charisma
περσι το ιδιο ειχε γινει με τον σιμους τετοιο καιρο, και πηρε τη ζωνη στο tlc ενω δεν το περιμενε κανενας...το ιδιο γινεται και με το baret απ οτι φαινεται..
morrison
Eιμαι ο μονος που θα ειναι με την Nexus;
rolleyes.gif
Οχι γιατι τους συμπαθω ή γιατι τους πιστευω αλλα γιατι το να ξαναδω το σεναριο με τον Cena να νικαει τους παντες με αφηνει εντελως αδιαφορο.
Θα ηταν ενδιαφερουσα ομως η ιστορια ο Cena να χασει και να αναγκαστει να ενσωματωθει στην Nexus οπως και να εχει...
Νομιζω οτι μια νικη του Cena δεν εχει να προσφερει τιποτα στο ολο storyline...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 26 2010, 13:52 ) *
Eιμαι ο μονος που θα ειναι με την Nexus;
rolleyes.gif
Οχι γιατι τους συμπαθω ή γιατι τους πιστευω αλλα γιατι το να ξαναδω το σεναριο με τον Cena να νικαει τους παντες με αφηνει εντελως αδιαφορο.
Θα ηταν ενδιαφερουσα ομως η ιστορια ο Cena να χασει και να αναγκαστει να ενσωματωθει στην Nexus οπως και να εχει...
Νομιζω οτι μια νικη του Cena δεν εχει να προσφερει τιποτα στο ολο storyline...


Εχει μια λογικη το σκεπτικο σου. Γι αυτο λοιπον και στα πλαισια της αναπτυξης και της εξελιξης νεων σταρ, θα προτεινα να παρει τη θεση του Cena ο Santino Marella με την κομπρα του και να εξαφανισει αυτος τη Nexus. Εμενα το ιδιο μου κανει, ας ειναι οποιοσδηποτε εκτος του ΜακΚατσικη και του Miz. smiley.gif

Στο μεταξυ προχτες εφυγε απο τη ζωη ο Giant Gonzalez, γνωστος απο τους αγωνες του το 1993 εναντιον του Undertaker




αλλα και απο τη συμμετοχη του στους Ολυμπιακους Αγωνες του 1988 με την εθνικη Αργεντινης στο μπασκετ!
Ηταν μολις 44 ετων, αλλα τα τελευταια χρονια αντιμετωπιζε προβληματα υγειας λογω του υψους του(2.32) και βρισκοταν καθηλωμενος σε αναπηρικο καροτσακι.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 26 2010, 17:40 ) *
Στο μεταξυ προχτες εφυγε απο τη ζωη ο Giant Gonzalez, γνωστος απο τους αγωνες του το 1993 εναντιον του Undertaker
αλλα και απο τη συμμετοχη του στους Ολυμπιακους Αγωνες του 1988 με την εθνικη Αργεντινης στο μπασκετ!
Ηταν μολις 44 ετων, αλλα τα τελευταια χρονια αντιμετωπιζε προβληματα υγειας λογω του υψους του(2.32) και βρισκοταν καθηλωμενος σε αναπηρικο καροτσακι.

Aυτο ειναι το ντραφτ του 1988...
http://en.wikipedia.org/wiki/1988_NBA_Draft
Στο νο54 για τους Αtlanta Hawks ο Jorje Gonzalez.
Mια μονο θεση κατω απ'τον Antony Mason και πολυ πανω απο τον Darril Middleton.
R.I.P
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 27 2010, 00:26 ) *
Aυτο ειναι το ντραφτ του 1988...
http://en.wikipedia.org/wiki/1988_NBA_Draft
Στο νο54 για τους Αtlanta Hawks ο Jorje Gonzalez.
Mια μονο θεση κατω απ'τον Antony Mason και πολυ πανω απο τον Darril Middleton.
R.I.P


Και οπως πρεπει να εχω ξαναγραψει, ηταν ο ενας απο τους 3 σταρ του WWE(ή WWF παλιοτερα) που εχει αγωνιστει σε Ολυμπιακους Αγωνες μαζι με τον Kurt Angle(παλη) και τον...? tongue.gif
captain charisma
mark henry icon_workout.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(captain charisma @ Sep 27 2010, 23:49 ) *
mark henry icon_workout.gif


Ετσι... wink.gif


10ος στους Ολυμπιακους της Βαρκελωνης και 14ος στην Ατλαντα. Ασημενιο μεταλλιο στους Παναμερικανικους του 1995 στην κατηγορια των +108 κιλων.(πριν λιγο τα διαβασα, δεν ειμαι και κινητη εγκυκλοπαιδεια της αρσης βαρων-αν θελεις να σου πω για wrestling, θα θυμαμαι περισσοτερα παντως tongue.gif )

Να βαλω κι αλλη ερωτηση τοτε?
Ξερεις ποιος ειναι ο μοναδικος που εχει κερδισει το WWE Championship, το World Heavyweight Championship και το ECW Championship στην καριερα του στο WWE?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 28 2010, 00:05 ) *
Να βαλω κι αλλη ερωτηση τοτε?
Ξερεις ποιος ειναι ο μοναδικος που εχει κερδισει το WWE Championship, το World Heavyweight Championship και το ECW Championship στην καριερα του στο WWE?

O Kane και χωρις σκονακια! rolleyes.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 28 2010, 00:21 ) *
O Kane και χωρις σκονακια! rolleyes.gif


Για μια στιγμη νομισα οτι θα ελεγες ο Big Show, αλλα αυτος ειχε κερδισει το WCW championship, που εξωτερικα ειναι ιδιο με το World championship, οταν ηταν στο WCW.
Εσυ μαλλον χρειαζεσαι πιο δυσκολη ερωτηση. Θα σκεφτω και θα σου πω... tongue.gif
morrison
– WWE has discussed tying the 20th anniversary of the debut of The Undertaker character with November’s Survivor Series. One of the ideas being discussed is a Buried Alive Match between The Undertaker and Kane.
There has been talk of it being Undertaker’s final run with the company and they wanted him to conclude his career with his longtime manager, Paul Bearer, by his side.


Oτι γραφουν τα ξενα σαιτ τωρα,τα εχουμε συζητησει απο αυτο το τοπικ εδω και ενα χρονο...
Οσα ξερει ο T.W.Is.M δεν τα ξερει ο κοσμος ολος... smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 30 2010, 20:27 ) *
– WWE has discussed tying the 20th anniversary of the debut of The Undertaker character with November’s Survivor Series. One of the ideas being discussed is a Buried Alive Match between The Undertaker and Kane.
There has been talk of it being Undertaker’s final run with the company and they wanted him to conclude his career with his longtime manager, Paul Bearer, by his side.


Oτι γραφουν τα ξενα σαιτ τωρα,τα εχουμε συζητησει απο αυτο το τοπικ εδω και ενα χρονο...
Οσα ξερει ο T.W.Is.M δεν τα ξερει ο κοσμος ολος... smiley.gif


Ετσι ειναι. Τα παντα ολα για τον Undertaker εδω! smiley.gif
Εγω καπου διαβασα οτι υπαρχει η φημη οτι η επομενη Wrestlemania θα ειναι το τελευταιο του ματς. Δεν το πολυπιστευω ομως γιατι συνηθως οποιος αποσυρεται χανει το τελευταιο του ματς και ο Undertaker δε χανει στη Wrestlemania. Ακομα κι αν αποσυρθει παντως στο Survivor Series, δε θα μου κανει εντυπωση να επιστρεψει για αλλες 2 Wrestlemania μονο για ενα ματς για να φτασει το σερι στο 20-0. Ηδη κυκλοφορει ο Sheamus ως πιθανος αντιπαλος. Για το 2012 και τη WM28 τα εχω πει, μην τα ξαναλεω...
Με την ευκαιρια, μπορεις χωρις πολλη σκεψη να μου πεις ποσους διαφορετικους αντιπαλους εχει αντιμετωπισει ο Undertaker στη Wrestlemania? Ξερω οτι ειναι ευκολο, εννοω ομως χωρις να τους μετρησεις εναν-εναν/
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 30 2010, 21:11 ) *
Με την ευκαιρια, μπορεις χωρις πολλη σκεψη να μου πεις ποσους διαφορετικους αντιπαλους εχει αντιμετωπισει ο Undertaker στη Wrestlemania? Ξερω οτι ειναι ευκολο, εννοω ομως χωρις να τους μετρησεις εναν-εναν/

Aν δεν κανω καποιο τεραστιο λαθος πρεπει να ειναι 16.
Εκτος απο τον Shawn Michaels και τον Κane δεν πρεπει να εχει παιξει με καποιον αλλον πανω απο μια φορα.

T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Sep 30 2010, 23:41 ) *
Aν δεν κανω καποιο τεραστιο λαθος πρεπει να ειναι 16.
Εκτος απο τον Shawn Michaels και τον Κane δεν πρεπει να εχει παιξει με καποιον αλλον πανω απο μια φορα.


Να που σε βρισκω λαθος σε μια ευκολη ερωτηση. Υπηρχε φυσικα παγιδα.
Εχεις δικιο οτι με ΗΒΚ και Kane εχει παιξει 2 φορες και με ολους τους αλλους αντιπαλους 1. Μονο που στη 19 ειχε 2 αντιπαλους, το Big Show και τον A-Train σε handicap match, γι αυτο οι αντιπαλοι ειναι 17! wink.gif tongue.gif
captain charisma
στη μανια 19 ηταν να γινει tag team match αλλα ο χοντρος και ο τραιν τραυματισαν και καλα στα παρασκηνια τον ναθαν τζοουνς...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 1 2010, 00:36 ) *
Να που σε βρισκω λαθος σε μια ευκολη ερωτηση. Υπηρχε φυσικα παγιδα.
Εχεις δικιο οτι με ΗΒΚ και Kane εχει παιξει 2 φορες και με ολους τους αλλους αντιπαλους 1. Μονο που στη 19 ειχε 2 αντιπαλους, το Big Show και τον A-Train σε handicap match, γι αυτο οι αντιπαλοι ειναι 17! wink.gif tongue.gif

OMG! smiley.gif

τι μορφη και αυτος ο A-Train παντως...

εντιτ:σωστα.εβαλε το χερακι του στο ματς ο Ναθαν Τζοουνς ομως...
morrison
To σημερινο Smackdown ειναι live;Γιατι δεν υπαρχει τιποτα στο νετ ως τωρα...
Μηπως απλα λογω της αλαγης του καναλιου αλλαξαν τα κοζα σχετικα με το ποτε διαρρει το επεισοδιο;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 1 2010, 19:20 ) *
To σημερινο Smackdown ειναι live;Γιατι δεν υπαρχει τιποτα στο νετ ως τωρα...
Μηπως απλα λογω της αλαγης του καναλιου αλλαξαν τα κοζα σχετικα με το ποτε διαρρει το επεισοδιο;


Το σημερινο επεισοδιο ειναι live.
Θα το κατεβασουμε να το δουμε αυριο. Μπορεις να βεβαιωθεις αν ψαξεις για spoilers. Δε θα βρεις πουθενα γιατι δεν υπαρχουν. Απο την αλλη εβδομαδα φανταζομαι οτι επανερχομαστε στο γνωστο μοτιβο. Η αλλαγη του καναλιου στις ΗΠΑ δε νομιζω να επηρεασει, γιατι εμεις το βρισκαμε την Παρασκευη το απογευμα απο τη μεταδοση της Αυστραλιας, οπου δε νομιζω να αλλαζει κατι. wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 1 2010, 20:19 ) *
Το σημερινο επεισοδιο ειναι live.
Θα το κατεβασουμε να το δουμε αυριο. Μπορεις να βεβαιωθεις αν ψαξεις για spoilers. Δε θα βρεις πουθενα γιατι δεν υπαρχουν. Απο την αλλη εβδομαδα φανταζομαι οτι επανερχομαστε στο γνωστο μοτιβο. Η αλλαγη του καναλιου στις ΗΠΑ δε νομιζω να επηρεασει, γιατι εμεις το βρισκαμε την Παρασκευη το απογευμα απο τη μεταδοση της Αυστραλιας, οπου δε νομιζω να αλλαζει κατι. wink.gif

Thanks...
Ψιλοψηνομαι για live σημερα,δεν δουλευω και αυριο.
Τεσσερις θα αρχιζει οπως το Raw αραγε;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 1 2010, 20:24 ) *
Thanks...
Ψιλοψηνομαι για live σημερα,δεν δουλευω και αυριο.
Τεσσερις θα αρχιζει οπως το Raw αραγε;


Φανταζομαι πως ναι. Εγω δεν εχω τετοια αντοχη κι ας μη δουλευω ουτε εγω αυριο. Οταν εχεις ξυπνησει απο τις 7, γυρνας απ τη δουλεια στις 6 και δεν εχεις κοιμηθει το απογευμα(αλλα το βραδυ θα βγεις εξω, εστω και οχι μεχρι πολυ αργα), με τι αντοχη να κατσεις ως τις 6 το επομενο πρωι για να παρακολουθησεις ενα stream που μπορει να κολλησει(και δεν ειναι PPV ουτε οι Λεικερς)?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 1 2010, 20:29 ) *
Φανταζομαι πως ναι. Εγω δεν εχω τετοια αντοχη κι ας μη δουλευω ουτε εγω αυριο. Οταν εχεις ξυπνησει απο τις 7, γυρνας απ τη δουλεια στις 6 και δεν εχεις κοιμηθει το απογευμα(αλλα το βραδυ θα βγεις εξω, εστω και οχι μεχρι πολυ αργα), με τι αντοχη να κατσεις ως τις 6 το επομενο πρωι για να παρακολουθησεις ενα stream που μπορει να κολλησει(και δεν ειναι PPV ουτε οι Λεικερς)?

To δεχομαι...
Οταν ομως εχεις ξυπνησει στις 7.30,εχεις γυρισει στις 3.30,εχεις κοιμηθει ενα διωρακι 4-6 και το βραδυ βγαινεις εξω αλλα επιστρεφεις σπιτι γυρω στις 2.30 οποτε δεν βαριεσαι μεχρι τις 4 τοτε ολα συγκλινουν οτι παιζει να δεις την πρεμιερα τουλαχιστον ως τις 5.30-6,σωστα;
smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Oct 1 2010, 20:34 ) *
To δεχομαι...
Οταν ομως εχεις ξυπνησει στις 7.30,εχεις γυρισει στις 3.30,εχεις κοιμηθει ενα διωρακι 4-6 και το βραδυ βγαινεις εξω αλλα επιστρεφεις σπιτι γυρω στις 2.30 οποτε δεν βαριεσαι μεχρι τις 4 τοτε ολα συγκλινουν οτι παιζει να δεις την πρεμιερα τουλαχιστον ως τις 5.30-6,σωστα;
smiley.gif


Ε ναι, και ειδικα αν εχεις αντεξει μεχρι τις 5.30, δεν ειναι τοσο δυσκολο να κρατηθεις μεχρι τις 6 για να δεις και τον Undertaker! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.