Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
morrison
QUOTE(Giannis_23 @ Feb 22 2011, 20:47 ) *
Με τον World Strongest Man αντιπαλο στην Wrestlemania???...Αν γινει κατι τετοιο δεν μου αρεσει καθολου καθως θα ηθελα κατι πολυ πιο πανω για τον Celtic Warrior απ'το να παλεψει με τον Μαρκ,αλλα απ'οτι φαινεται δεν υπαρχει κατι τετοιο ή μπορει να συμμετασχουν και οι 2 στο MITB αν υπαρξει φετος καθως εχουν και το PPV,αν και λογικα θα γινει καθως και ο R-Truth οι προαναφερθεντες και καποιο αλλοι θα πρεπει να συμμετασχουν καπως στην Μania...

Σε αυτο αναφερομουν...
http://tv.telly-tv.com/youtube.php?code=iPtfCMC_iZk
giannis_mg
QUOTE(morrison @ Feb 22 2011, 21:56 ) *
Σε αυτο αναφερομουν...
http://tv.telly-tv.com/youtube.php?code=iPtfCMC_iZk

Ακομα χειροτερα smiley.gif .Οχι ενταξει,απλως αυτη η σκηνη δεν μου πολυδειχνει κατι,απλως ο ''νταης'' Sheamus την λεει στον Bryan,ετσι απλως για να δειξουν στο επεισοδιο και τον Bryan.Μπορει να κανω και λαθος βεβαια καθως κατι τετοιο στεκει αφου και o United States Champion πρεπει να εχει υπερασπιση της ζωνης,αλλα το να μου ριχνει ο Βινς τον Sheamus απ'τα WWE Championships Matches στο να παλεψει για την ζωνη του United States Champion στο μεγαλυτερο event της χρονιας μου φαινεται λιγουλακι περιεργη τοσο αποτομη πτωση απ'το τελευταιο PPV πριν την Wrestlemania...
HLR CENATION
QUOTE(morrison @ Feb 22 2011, 20:41 ) *
Νομιζω οτι ειναι εμφανες οσο περνανε τα χρονια οτι ο ΗΗΗ ασχολειται ολο και περισσοτερο με αυτα που συμβαινουν πισω απο τις καμερες του WWE παρα με την καριερα του εντος ρινγκ.Απλα περιμεναμε οτι εχει 2-3 χρονια ακομα...

Αν υπαρξει MITB στην φετινη Μανια ο Morrison θα ειναι ο νικητης.
Στο σημερινο Raw υπαρχει η απαντηση στο τι προκειται να κανει ο Sheamus...



Με <<τρόμαξε>> η συγκεκριμένη φάση προχθές...Τη άλλο πρέπει να κάνει για να πάει main event δηλαδή.K στα promo του μια χαρα ειναι.

@Giannis 23
Λογικα θα εχουμε και Rey-Cody που δεν μου αρεσει και ιδιαιτερα καθως θα ηθελα κατι πιο μεγαλο για τον ''μασκοφορο'',Ορτον-Punk που μου αρεσει αρκετα(με την Nexus λογικα να εχει και τον Michael Tarver στην θεση του Husky που μας το δειχνουν συνεχως στα backstage....),Κing-Cole και φυσικα Game-Taker.Τα αλλα θα τα δουμε αλλα αυτα θα ειναι τα πιο σημαντικα ματς.

Παλι τον χαντάκωσαν τον κακομοίρη τον Ρευ. Μαζι με τον Moρισον ήταν οι κορυφαiοί προχθές,και μου τον χαραμίζουν σε ένα απλό ματσάκι με τον Κοντι.Σε ενα αμερικανικο σαιτ διάβασα ότι λήγει το συμβόλαιο του σε ένα ένα χρόνο και ακόμα δεν τα έχουν βρει.

Οντως θεός ο Ρ Ροντριγκεζ. Τώρα ο Λολερ ειναι κορυφή στα promo.Θα ήθελα να έπαιρνε έστω και για μια νύχτα τη ζώνη. Λογικά κάποιος θα αναλάβει την εκπαίδευση του Κοουλ. Επισης παίζει και το σενάριο ο Σον να ειναι διαιτητης στο ματς του Χαντερ...
captain charisma
Υποθέτω πως το storyline θα είναι ο Triple H ζητάει εκδίκηση για το ότι ο Dead Man έστειλε τον HΒΚ στους ....συνταξιούχους ε;
Αν το κάνουνε και streak vs career match το βλέπω το ματσάκι για main event όπως το περσινό.
Από την άλλη βέβαια με την έλλειψη από main eventers δεν το βλέπω ο Vince να συμφωνεί με την ιδέα να ''χάσει'' και έναν από τους δύο. Τι λέτε;
morrison
QUOTE(laclippers @ Feb 22 2011, 21:31 ) *
Με <<τρόμαξε>> η συγκεκριμένη φάση προχθές...Τη άλλο πρέπει να κάνει για να πάει main event δηλαδή.K στα promo του μια χαρα ειναι.

Ενταξει ενα προβληματακι στα προμο το εχει...Δεν τον λες και εντελως απρομο αλλα ειναι κατω του μεσου ορου.
Παντως δεν νομιζω οτι χαλαει ενα προμο,ουτε βεβαια το κανει καλυτερο.
Αλλα σε ολα υπαρχει λυση...Σε περιπτωση αναγκης θα μπορουσαν π.χ να του ριξουν καποιον διπλα του να μιλαει γι'αυτον.Τον Shawn Michaels ας πουμε...Μην ξεχνας οτι ο Ziggler ηταν main event εδω και κανα δυο μηνες και μιλαγε γι'αυτον η Βικυ...
Αυτο που προβαλεται τελευταια απο τον Morrison ειναι τα δυνατα spots που βγαζει αλλα δεν θα πρεπει με τιποτα να παραγνωριζεται η γενικοτερη παλαιστικη του αξια.
Επισης το ιδιο εξοργιστικο με το μη maineventιλικι του Morrison ειναι για εμενα και η απουσια απο τιτλους-μεγαλα ματς του με διαφορα καλυτερου παλαιστη-superstar που υπαρχει σε ολες τις εταιριες του pro-wrestling CM Punk.

@charisma
Θα χασει main eventer αλλα θα κερδισει προεδρο... tongue.gif
captain charisma
τι να πω...νωρις για να αποσυρθει ο ΗΗΗ, σε μια συνεντευξη του ειπε το αργοτερο σε 5 χρονια τελος...μου φανηκε εχτες ο ΗΗΗ διπλασιος,μαλλον τα βαλε τα κιλακια του....και στη τελικη δεν εχει κινητρο να σπασει το ρεκορ του φλερ?
HLR CENATION
QUOTE(morrison @ Feb 22 2011, 21:56 ) *
Επισης το ιδιο εξοργιστικο με το μη maineventιλικι του Morrison ειναι για εμενα και η απουσια απο τιτλους-μεγαλα ματς του με διαφορα καλυτερου παλαιστη-superstar που υπαρχει σε ολες τις εταιριες του pro-wrestling CM Punk.


Απο τον Οκτώβριο του 9 νομίζω ότι ισχύει αυτό,και όντως είναι σκάνδαλο. Αν και νομιζω οτι ολο το στορυ με τον Ρευ καλο του εκανε(με μονη παραφωνια που τον κουρεψε). (εγω για παλαιστη-superstar ψηφιζω Κερτ Ανγκλ,πλακα εχει το στορυ με τον Τζαρετ.)


captain charisma

Υποθέτω πως το storyline θα είναι ο Triple H ζητάει εκδίκηση για το ότι ο Dead Man έστειλε τον HΒΚ στους ....συνταξιούχους ε;
Αν το κάνουνε και streak vs career match το βλέπω το ματσάκι για main event όπως το περσινό.
Από την άλλη βέβαια με την έλλειψη από main eventers δεν το βλέπω ο Vince να συμφωνεί με την ιδέα να ''χάσει'' και έναν από τους δύο. Τι λέτε;

Δεν νομιζω παντως να αποσυρθεί ο HHH.Φέτος τουλάχιστον. Το μονο σίγουρο ότι θα βγάλουν φοβερα προμο μέχρι την WM και ασφαλώς πολύ καλο.Δεν πιστεύω όμως ότι θα πλησιάσει καν τον αγώνα με τον Σον στην WM 25. Κυρίως για τον HHH είναι καλή ευκαιρία να προσθέσει ένα κλασικό αγωνα σε wm στην συλλογή του γιατί δεν έχει αρκετά.


T.W.Is.M.
Πρεπει να ηταν η πρωτη φορα σε οσα χρονια παρακολουθω wrestling που απογοητευτηκα επειδη ειδα τον Undertaker! Περιμενα κατι πιο απροσμενο, κατι διαφορετικο, περιμενα οποιονδηποτε αλλο, ας εβγαινε εστω ο Triple H πρωτος.
Τωρα εχουμε ενα ματς μεταξυ των δυο τους που ακομα δεν ξερουμε αν εχει καποιον ειδικο ορο, γιατι απλουστατα κανεις τους δε μιλησε. Φανταζομαι οτι καποιος απ τους δυο(μαλλον ο Triple H) θα κανει τον κοπο να εξηγησει ποια ειναι η ιστορια πισω απ αυτο το ματς(ολοι φανταζομαστε οτι εχει να κανει με τον ΗΒΚ). Αυτο που δε θα μας εξηγησει κανεις ειναι πως και δεν στραφηκε ο μεν Triple H εναντιον του Sheamus, ο δε Undertaker εναντιον ειτε του Kane ειτε του Barrett ειτε καποιου απο τα γκρουπ με τα μελη της παλιας Nexus. Οταν θελουμε να γινει ενα ματς διαγραφουμε ολες τις προηγουμενες ιστοριες φαινεται...
Στο μεταξυ τι ακριβως ηταν αυτο με το tag team championship? Hardcore championship το εκαναν! 2 ματς και 2 αλλαγες πρωταθλητη? Θελω κι εγω να γινω πρωταθλητης με παρτενερ το Hornswoggle!
Περσι ειχαμε Bret vs Vince, φετος θα εχουμε King vs Cole. Τουλαχιστον ο Lawler μπορει να παλεψει ακομα. Για πρωταθλητες βλεπω κι εγω Cena και del Rio. Ειδικα ο Alberto μου θυμιζει την προωθηση του Sheamus στο τελος του 2009. Ελπιζω να μην εχει και την τωρινη του μοιρα. Διαβασα χτες οτι ο #2 σε επιρροη στο WWE μετα το Βινς(οχι δεν ειναι ο Triple H o #2) δεν τον εχει σε εκτιμηση και γι αυτο παθαινει αυτα που παθαινει τωρα. Στο ματς του del Rio ομως δεν αποκλειεται να βρεθει και ο Christian. Iσως στο επομενο ή το μεθεπομενο Smackdown ξεκαθαρισει αυτο. Παντως με ή χωρις Christian ο del Rio δε χανει. Ειναι το πεπρωμενο του να κερδισει τον τιτλο! smiley.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 23 2011, 01:19 ) *
Περσι ειχαμε Bret vs Vince, φετος θα εχουμε King vs Cole. Τουλαχιστον ο Lawler μπορει να παλεψει ακομα. Για πρωταθλητες βλεπω κι εγω Cena και del Rio. Ειδικα ο Alberto μου θυμιζει την προωθηση του Sheamus στο τελος του 2009. Ελπιζω να μην εχει και την τωρινη του μοιρα. Διαβασα χτες οτι ο #2 σε επιρροη στο WWE μετα το Βινς(οχι δεν ειναι ο Triple H o #2) δεν τον εχει σε εκτιμηση και γι αυτο παθαινει αυτα που παθαινει τωρα. Στο ματς του del Rio ομως δεν αποκλειεται να βρεθει και ο Christian. Iσως στο επομενο ή το μεθεπομενο Smackdown ξεκαθαρισει αυτο. Παντως με ή χωρις Christian ο del Rio δε χανει. Ειναι το πεπρωμενο του να κερδισει τον τιτλο! smiley.gif

Ντερμπι ειναι.Αυτη την στιγμη εγω βλεπω νικη Edge στην Μανια και να το παιρνει ο DelRio στο αμεσως επομενο ppv...

off topic:πως βλεπεις τους συσχετισμους Λοσον-Φελτον στο Ντενβερ πλεον; wink.gif
HLR CENATION
Σε ενα fantasy εχω Φελτον και την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε πλευ οφ. 68.gif 68.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Feb 23 2011, 03:23 ) *
Ντερμπι ειναι.Αυτη την στιγμη εγω βλεπω νικη Edge στην Μανια και να το παιρνει ο DelRio στο αμεσως επομενο ppv...

off topic:πως βλεπεις τους συσχετισμους Λοσον-Φελτον στο Ντενβερ πλεον; wink.gif


off-topic απαντηση: Ευκαιρια και για τους δυο να κερδισουν τα λεπτα συμμετοχης τους και να ανεβασουν στατιστικα κυριως στο σκοραρισμα. Επειδη στο δικο μας fantasy εχω Φελτον ελπιζω να βγει κερδισμενος. Το εχω αναγκη μετα την κατρακυλα του τελευταιου 1,5 μηνα που ολα μου πηγαν στραβα.

Ξερεις γιατι πιστευω τοσο τον del Rio? Αν χασει θα ειναι ο 4ος συνεχομενος νικητης του Rumble που θα εχει χασει στη WM. Kι αν προσθεσεις το γεγονος οτι ο τελευταιος νικητης του Rumble που κερδισε τον τιτλο στη Wrestlemania ηταν ο Undertaker, που ειναι εκτος συναγωνισμου οσον αφορα τη Wrestlemania, ειναι σαν να λεμε οτι ο τελευταιος νικητης του Rumble που κερδισε μετα τον τιτλο ηταν ο Rey Mysterio το 2006.
Βλεποντας μαλιστα τον del Rio θα ελεγα οτι αν ο Cena δεν ειχε απεναντι του το Miz, αλλα πχ το CM Punk με ολη τη Nexus, θα θεωρουσα πιο πιθανο νικητη τον del Rio απ οτι το Cena!
O Cena στην πρωτη του εμφανιση επαιξε με τον Kurt Angle και τον δυσκολεψε. Ο del Rio επαιξε με το Rey Mysterio και τον κερδισε κιολας!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 23 2011, 15:30 ) *
off-topic απαντηση: Ευκαιρια και για τους δυο να κερδισουν τα λεπτα συμμετοχης τους και να ανεβασουν στατιστικα κυριως στο σκοραρισμα. Επειδη στο δικο μας fantasy εχω Φελτον ελπιζω να βγει κερδισμενος. Το εχω αναγκη μετα την κατρακυλα του τελευταιου 1,5 μηνα που ολα μου πηγαν στραβα.

Kαι εγω εχω Λοσον... smile.gif

Κατα τα αλλα ειναι η τελευταια ευκαιρια του Edge να κανει ενα καλο reign,οπως και κανει ως τωρα...
Και για να ειμαι ειλικρινης ειναι πολυ μεγαλη η ευκαιρια καθως πλεον ειναι face αρα παιρνει καθαρες νικες και δεν χρειαζεται να στιβει το μυαλο του το creative team για οπορτουνιστικες καταστασεις συν οτι δεν υπαρχουν σοβαροι αντιπαλοι στo Smackdown.
morrison
Aυτο ειναι επικοινωνιακη νικη του ΤΝΑ!
Οχι οτι θα γινει τιποτα και θα αλλαξουν οι συσχετισμοι(αυτο δεν θα γινει ποτε)αλλα πρεπει να το πουμε...
Νομιζω οτι το WWE εκανε μια προσπαθεια να μαζεψει το θεμα που προεκυψε στο Ιντερνετ κυριως...Θυμαμαι οτι στην αρχη η φημολογια που ειχε ξεσπασει ειχε μεγαλη ενταση ενω προς το τελος(μετα το 3ο βιντεακι ειδικα)αρχισε να σβηνει...
Παντως επικοινωνιακα οπως ειπα ξανα πιστευω οτι το WWE το χειριστηκε λαθος...Με το Sting ελευθερο ηταν λογικο αρκετοι να ονειρευτουν...Δεν γνωριζω αν εγιναν συζητησεις μεταξυ τους το θεμα ειναι οτι το ΤΝΑ εδωσε πληρωμενη απαντηση...
captain charisma
οντως ειναι...αλλα η πλακα θα ηταν αν το ειχαν σχεδιασει νωριτερα και εκαναν τη περασμενη εβδομαδα live impact ωστε να τον εμφανισουν 4 μερες πριν το raw και να του δωσουν το τιτλο live, ετσι ωστε να κωψουν το βηχα σ οσους περιμεναν το στινγκ στο wwe....ενα τετοιο επεισοδιο θα εσπαγε σιγουρα τα ratings...

morrison
QUOTE(captain charisma @ Feb 25 2011, 18:51 ) *
οντως ειναι...αλλα η πλακα θα ηταν αν το ειχαν σχεδιασει νωριτερα και εκαναν τη περασμενη εβδομαδα live impact ωστε να τον εμφανισουν 4 μερες πριν το raw και να του δωσουν το τιτλο live, ετσι ωστε να κωψουν το βηχα σ οσους περιμεναν το στινγκ στο wwe....ενα τετοιο επεισοδιο θα εσπαγε σιγουρα τα ratings...

Νομιζω οτι τοτε που λες το θεμα ειχε ηδη σβησει.Ελαχιστοι περιμεναν τον Sting εκει,οι πιο πολλοι ειχαν καταλαβει οτι το δευτερο προσωπο ειναι ενας απο τους HBK,HHH.
Καλη στιγμη για να τον εμφανισει το ΤΝΑ ηταν πιο πριν,εκει που ολο το Ιντερνετ βουιζε με πιο καταλληλο σημειο ηταν το Against All Odds.Σε live δηλαδη event και με την καταλληλη προστασια απο τις διαρροες...
Και ναι,οταν εχει εμφανισει απο το πουθενα τον Jeff Hardy 1,5 χρονο πριν μπορουσες να το κανεις και τωρα...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Feb 25 2011, 20:42 ) *
Νομιζω οτι τοτε που λες το θεμα ειχε ηδη σβησει.Ελαχιστοι περιμεναν τον Sting εκει,οι πιο πολλοι ειχαν καταλαβει οτι το δευτερο προσωπο ειναι ενας απο τους HBK,HHH.
Καλη στιγμη για να τον εμφανισει το ΤΝΑ ηταν πιο πριν,εκει που ολο το Ιντερνετ βουιζε με πιο καταλληλο σημειο ηταν το Against All Odds.Σε live δηλαδη event και με την καταλληλη προστασια απο τις διαρροες...
Και ναι,οταν εχει εμφανισει απο το πουθενα τον Jeff Hardy 1,5 χρονο πριν μπορουσες να το κανεις και τωρα...


Συμφωνω απολυτα. Παντως η καλυτερη επιστροφη απο πλευρας εκπληξης ηταν αναμφισβητητα αυτη:


Κι οσο σκεφτομαι οτι προσπαθουσα το επομενο πρωι να κατεβασω το PPV(ημουν και σε αδεια καθοτι 2 βδομαδες πριν το στρατο δε δουλευεις) και λογω της ωρας υπηρχαν λιγοτερα links, σε ενα λοιπον απο αυτα ειχαν βαλει μια λιστα με τους συμμετεχοντες στο Rumble και το ματι μου επεσε στο #30. Μου εκανε τοση εντυπωση το ονομα που ειδα που εδινα σημασια σε οτι εβρισκα απο κει και περα στην οθονη μου, συμπεριλαμβανομενης μιας φωτογραφιας-screenshot του wwe.com με το Cena να πανηγυριζει! Ετσι καταλαβα τι ειχε γινει και επεσα θυμα του πιο ανεπιθυμητου spoiler που θα μπορουσε να υπαρξει σε οσα χρονια βλεπω τα PPV χωρις να ξερω αποτελεσματα.
Δυστυχως δεν μπορουσα να εχω αυθεντικη αντιδραση στο μεγαλυτερο σοκ του WWE τα τελευταια 10 χρονια(απο το heel turn του Austin στη WM17 και μετα).
giannis_mg
Ενω το Σαββατο εβαλα με μεγαλη αγωνια το Smackdown ωστε να δω την συνεχεια(αρχη ουσιαστικα)της κοντρας Taker-HHH εμεινα με το.........τηλεκοντρολ στο χερι rolleyes.gif .Βεβαιως το ευχαριστηθηκα οσο δεν παει αυτο το επεισοδιο καθως απ'τη μια εφυγε(πειτε μου οτι ειναι για παντα icon_joy.gif )η Vickie και βεβαιως απ'την αλλη για την ακομα μια φορα καταπληκτικη 38.gif Kelly-Kelly.Ο Teddy αρχιζει να μου αρεσει ολο και περισσοτερο.Ενταξει στο αλλο επεισοδιο η κοντρα που λογικα θα οδηγησει στην Wrestlemania του Cody και του Rey(κανεις νομιζω δεν πιστεψε οτι ηταν αληθινη η απολογια του Cody με προτροπη του Dusty,αναμενομενη ηταν η ενεδρα).Το υπολοιπο επεισοδιο ηταν αδιαφορο,θα ελεγα.Λογικα η κοντρα του Phenom-Game θα συνεχιστει την Δευτερα και ευχομαι να ακουστει αυτο77.gif .
T.W.Is.M.
Kι εγω ελπιζω οτι ο ΗΒΚ θα μπει με καποιο τροπο στην ιστορια Undertaker-Triple H. Αλλιως δε βρισκω καμια συνδεση μεταξυ των δυο. Θα ειναι ενα μεγαλο ματς με το σερι του Undertaker να ειναι το μεγαλο κινητρο, αλλα περαν αυτου τιποτα. Σημερα διαβασα οτι ο Undertaker θα βρισκεται στο RAW, αλλα και στο Smackdown της Παρασκευης.
Δεν ξερω αν θα ηθελα να μην ξαναεμφανιζοταν ποτε η Vickie Guerrero. Υπαρχουν καποιοι που μου βγαζουν αρνητικη διαθεση και αποδοκιμασια με το που τους βλεπω, οπως ο Drew McIntyre και η Nexus πλην φυσικα του CM Punk(οχι τοσο η Corre, μαλλον λογω του Ezekiel Jackson). Παλιοτερα με εκνευριζε ετσι ο JBL(τωρα ομως ο del Rio που θεωρειται οτι του μοιαζει στο στυλ μου αρεσει). H Vickie δεν ειναι μεσα σ αυτους. Οταν βγαινει να μιλησει εκνευριζομαι, αλλα οχι με αυτην οσο με τον κοσμο που αποδοκιμαζει χωρις λογο και καθυστερει το promo. Βεβαια αυτος ειναι ο ρολος της, αλλα το βρισκω λιγο υπερβολικο ολο αυτο. Ισως θα ηταν καλο να εκανε ενα διαλειμμα και να επεστρεφε με ανανεωμενη γιουχα. smiley.gif
Ειναι ιδεα μου η του Dusty Rhodes δεν του παει ο ρολος του κακου? Δε με επεισε και τοσο την Παρασκευη.
Βλεπω επισης καποιες ενδειξεις που με κανουν να ανησυχω για το ΜΙΤΒ. Απ τη μια ο Sheamus(που σιγουρα θα παιξει καποιο ματς στη WM) πεφτει πανω στο Daniel Bryan με πιθανοτητα να ξεκινησει κοντρα μεταξυ τους, απ την αλλη ο Swagger κερδιζει καθαρα τον Κofi Kingston. Σαν να ετοιμαζονται αγωνες για το US και το Intercontinental championship στη WM. Aν γινουν τετοια ματς, δε βλεπω να χωραει στην καρτα Money in the Bank. Αν δω και το Morrison να πηγαινει για 1-on-1 ματς, θα βεβαιωθω οτι για εκει παει το πραγμα.
Μεχρι τωρα παντως εχουμε:
The Miz vs John Cena
Edge vs Alberto del Rio(vs Christian?)
Undertaker vs Triple H
Randy Orton vs CM Punk(οχι επισημα, αλλα ειναι μαλλον σιγουρο)
Jerry Lawler vs Michael Cole
Rey Mysterio vs Cody Rhodes(επισης οχι επισημα, αλλα φαινεται απο μακρια οτι για εκει παμε)
Αρκετα πιθανο ειναι το Big Show vs Wade Barrett η vs Corre. Αν λοιπον εχουμε Daniel Bryan vs Sheamus για το US και Kofi Kingston vs Jack Swagger για το IC, φτασαμε ηδη στα 9 ματς. Μενει να χωρεσουμε στην καρτα το Morrison, τον Kane, τον Ziggler και τον Christian, που ειναι οι μονοι που δεν εχουν προσανατολισμο ακομα και δεν μπορουν να μεινουν εκτος. Ειδικα αν κι ο Christian χωρεσει στο ματς τιτλου, τοτε δεν υπαρχει λογος να γινει MITB, αφου δε θα εχει μεινει κανεις.
T.W.Is.M.
2-3 γρηγορα σχολια για το προχτεσινο RAW.
1)Στο σημειο που μιλουσε ο Miz πηγε να με παρει ο υπνος κυριολεκτικα. Βεβαια ημουν κουρασμενος και σκεπασμενος μεσα στο κρεβατι μου, αλλα ο υπνος ειναι υπνος. Οταν αργοτερα βγηκε το βιντεο του Rock δεν ειχα ουτε υποψια νυστας(δεν εφταιγε η ωρα στις 6 το απογευμα εβαλα να το δω το επεισοδιο χτες).
2)Οτι και να γραψουν οι σεναριογραφοι η να προσπαθησει να βρει ο Rock, δεν μπορει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα. Μπορει να ειναι ο δευτερος αγαπημενος μου wrestler ολων των εποχων μετα τον Undertaker, αλλα ο Cena ειχε δικιο στα σχολια που ειχε κανει.
3)Αφου ξεκινανε ολοκληρη ιστορια με το Rock και το Cena, τι βαζουν το Miz στη μεση? Αν υποψιαζονται οτι δε θα πουλησει αρκετα το ματς, ας μην εβαζαν το Miz στο main event(αν και η κουβεντα περι main event ειναι μεγαλη, γιατι υπαρχουν 2 ματς τιτλου και 1 ματς μεγαλυτερο απο αυτα). Αν θελουν να προωθησουν το Miz, δεν υπαρχει λογος να χτιζουν μια ιστορια παραλληλα με το ματς, η οποια δεν τον περιλαμβανει καθολου. Αν και οσο περισσοτερο βλεπω να προβαλλεται η ιστορια Rock-Cena, τοσο αρχιζω να πιστευω οτι ο Miz θα κερδισει το ματς τελικα. Απλα αν γινει αυτο, εμφανιζεται το φαινομενο ντομινο και επηρεαζεται και το αλλο ματς, οπου πρεπει πια να κερδισει ο Edge.

P.S. Ειμαι περιεργος να μαθω ποιος θα ειναι ο διαιτητης στο ματς των σχολιαστων. Καπου διαβασα μια αποψη οτι πρεπει να ειναι ο GM του RAW και δε θα διαφωνησω. Καποιος αλλος εγραψε να ειναι ο Jim Ross(πραγμα δυσκολο βεβαια σεναριακα δεδομενου οτι ο Cole επιλεγει το διαιτητη). Εγω λοιπον θα πω: γιατι να μη συμβαινουν και τα δυο μαζι? wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 28 2011, 19:38 ) *
Δεν ξερω αν θα ηθελα να μην ξαναεμφανιζοταν ποτε η Vickie Guerrero. Υπαρχουν καποιοι που μου βγαζουν αρνητικη διαθεση και αποδοκιμασια με το που τους βλεπω, οπως ο Drew McIntyre και η Nexus πλην φυσικα του CM Punk(οχι τοσο η Corre, μαλλον λογω του Ezekiel Jackson). Παλιοτερα με εκνευριζε ετσι ο JBL(τωρα ομως ο del Rio που θεωρειται οτι του μοιαζει στο στυλ μου αρεσει). H Vickie δεν ειναι μεσα σ αυτους. Οταν βγαινει να μιλησει εκνευριζομαι, αλλα οχι με αυτην οσο με τον κοσμο που αποδοκιμαζει χωρις λογο και καθυστερει το promo. Βεβαια αυτος ειναι ο ρολος της, αλλα το βρισκω λιγο υπερβολικο ολο αυτο. Ισως θα ηταν καλο να εκανε ενα διαλειμμα και να επεστρεφε με ανανεωμενη γιουχα. smiley.gif

Eγω παντως την βρηκα και παλι εξαιρετικη στο ρολο της αν και το σεναριο δεν ηταν το ιδιο δυνατο με την παρουσια προ 3ετιας...Παντως δεν ξερω αν θελω να την ξαναδω.Τι ακομα θα μπορουσε να κανει;
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 28 2011, 19:38 ) *
Ειναι ιδεα μου η του Dusty Rhodes δεν του παει ο ρολος του κακου? Δε με επεισε και τοσο την Παρασκευη.

Γενικα αχρωμο προμο αν και δεν ηταν ασχημη η ιστορια.Ο Dusty εξω απο τα νερα του,ο Cody μετριος και o Rey ειχε πιει το αμιλητο νερο.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Feb 28 2011, 19:38 ) *
Βλεπω επισης καποιες ενδειξεις που με κανουν να ανησυχω για το ΜΙΤΒ. Απ τη μια ο Sheamus(που σιγουρα θα παιξει καποιο ματς στη WM) πεφτει πανω στο Daniel Bryan με πιθανοτητα να ξεκινησει κοντρα μεταξυ τους, απ την αλλη ο Swagger κερδιζει καθαρα τον Κofi Kingston. Σαν να ετοιμαζονται αγωνες για το US και το Intercontinental championship στη WM. Aν γινουν τετοια ματς, δε βλεπω να χωραει στην καρτα Money in the Bank. Αν δω και το Morrison να πηγαινει για 1-on-1 ματς, θα βεβαιωθω οτι για εκει παει το πραγμα.
Μεχρι τωρα παντως εχουμε:
The Miz vs John Cena
Edge vs Alberto del Rio(vs Christian?)
Undertaker vs Triple H
Randy Orton vs CM Punk(οχι επισημα, αλλα ειναι μαλλον σιγουρο)
Jerry Lawler vs Michael Cole
Rey Mysterio vs Cody Rhodes(επισης οχι επισημα, αλλα φαινεται απο μακρια οτι για εκει παμε)
Αρκετα πιθανο ειναι το Big Show vs Wade Barrett η vs Corre. Αν λοιπον εχουμε Daniel Bryan vs Sheamus για το US και Kofi Kingston vs Jack Swagger για το IC, φτασαμε ηδη στα 9 ματς. Μενει να χωρεσουμε στην καρτα το Morrison, τον Kane, τον Ziggler και τον Christian, που ειναι οι μονοι που δεν εχουν προσανατολισμο ακομα και δεν μπορουν να μεινουν εκτος. Ειδικα αν κι ο Christian χωρεσει στο ματς τιτλου, τοτε δεν υπαρχει λογος να γινει MITB, αφου δε θα εχει μεινει κανεις.

Ουτε κουβεντα ακομα για mitb.Ουτε οτι θα γινει ,ουτε οτι δεν.O Kingston παντως πλεον δειχνει ξεκρεμαστος.Και επειδη δεν βλεπω φως στο τουνελ με τους υπολοιπους θα διακινδυνεψω την προβλεψη οτι θα γινει.Και πρεπει να γινει...Χεσ...κα για το MITB ppv,θελω mitb στην Mania!
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 2 2011, 23:07 ) *
2)Οτι και να γραψουν οι σεναριογραφοι η να προσπαθησει να βρει ο Rock, δεν μπορει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα. Μπορει να ειναι ο δευτερος αγαπημενος μου wrestler ολων των εποχων μετα τον Undertaker, αλλα ο Cena ειχε δικιο στα σχολια που ειχε κανει.

Eχει δικιο ο Cena δεν λεω.Αλλα εχει δικιο και ο Rock οτι το gimmick του Cena οτι πιο γελοιο και μη πειστικο για superstar πρωτης γραμμης.
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 2 2011, 23:07 ) *
P.S. Ειμαι περιεργος να μαθω ποιος θα ειναι ο διαιτητης στο ματς των σχολιαστων. Καπου διαβασα μια αποψη οτι πρεπει να ειναι ο GM του RAW και δε θα διαφωνησω. Καποιος αλλος εγραψε να ειναι ο Jim Ross(πραγμα δυσκολο βεβαια σεναριακα δεδομενου οτι ο Cole επιλεγει το διαιτητη). Εγω λοιπον θα πω: γιατι να μη συμβαινουν και τα δυο μαζι? wink.gif

Εχω διαβασει ενα σποιλερ αλλα δεν θα το πω πρωτον γιατι δεν το πιστευω και δευτερον,γιατι δεν θελω να σε σοκαρω. smile.gif
giannis_mg
Το ειδα και εγω το raw χθες.
Βεβαιως το κυριοτερο σημειο ηταν η συνεχεια της κοντρας του Rock με τον Cena.Για κανεναν απ'τους δυο ποτε μου δεν ειχα καποια ιδιαιτερη αγαπη αλλα σε αυτην τη κοντρα οτι εχει πει ο Cena μεχρι τωρα εχει απολυτο δικιο και εχει ταπωσει κανονικα τον Rock και ας προσπαθει να τα μπαλωσει με ομορφα οπως''εφυγα και ανοιξα τις πορτες του Hollywood για εσας τους αλλους κ.α''.Ο HHH ηταν λογικο να εμφανιστει(και να ''ασχοληθει'' και με τον τυπο που τον εβγαλε για αρκετους μηνες εξω αν και σου εδινε την εντυπωση,αντε να βγει ο Sheamus να τον σπασει στο ξυλο ο ΗΗΗ και να προχωραμε για να μην λενε οτι το περασαμε ετσι)και να ανακοινωσει το ματς και να πει αυτα που ουσιαστικα ξεραμε σιγουρα οτι θα ειπωθουν,η εμφανιση του HBK ελπιζω να ηταν προαγγελος της εμφανισης του στο Raw την αλλη εβδομαδα που βεβαιως θα εχουμε τον μεγιστο Stone Cold οποτε οι αλλοι περισσευουν tongue.gif .Τον Miz τον οποιο αντιπαθω σφοδρα δεν εχω καταλαβει γιατι τον εχουν βαλει σαν μη πω τι αναμεσα στην κοντρα Cena-Rock.Απογοητευτηκα βεβαια που δεν ακουσα τον Θεο για δευτερη φορα και στα 2 shows τον τιτανομεγιστοτεραστιο Ricardo Rodriguez,δεν πειραζει ομως.Τελος,κρατας βεβαια και το ποιος θα ειναι ο Special Ref στο ματς King-Cole και βεβαια ανακοινωθηκαν και επισημα ματς που ξεραμε οτι θα γινουν στην Mania οπως το Orton-Punk.

Αναμενουμε το αυριανο επεισοδιο του Smackdown...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 3 2011, 02:53 ) *
Εχω διαβασει ενα σποιλερ αλλα δεν θα το πω πρωτον γιατι δεν το πιστευω και δευτερον,γιατι δεν θελω να σε σοκαρω. smile.gif


Οχι πες το ειμαι πολυ περιεργος να ακουσω σεναρια ειτε για τον GM ειτε για το διαιτητη. Το δευτερο θα το μαθουμε σιγουρα μεσα στις επομενες 2 εβδομαδες, το πρωτο δεν ξερω.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 3 2011, 20:20 ) *
Οχι πες το ειμαι πολυ περιεργος να ακουσω σεναρια ειτε για τον GM ειτε για το διαιτητη. Το δευτερο θα το μαθουμε σιγουρα μεσα στις επομενες 2 εβδομαδες, το πρωτο δεν ξερω.

“Stone Cold” Steve Austin is the most likely candidate to referee the Jerry Lawler vs. Michael Cole match. Cole teased that he will be revealing his “awesome” pick for guest referee on Monday’s RAW, but with Steve Austin also scheduled to appear next week, things might take a turn in a direction Cole is not too pleased with.
T.W.Is.M.
OK δεν ειναι και σοκ. Θα ειναι παντως ενδιαφερον αν επαληθευτει να δουμε τον τροπο. Ουτε εγω το πολυπιστευω παντως. Αν ηταν να εκανε το διαιτητη, θα το εκανε σε ματς του επιπεδου Undertaker vs Triple H κι οχι Lawler vs Cole.
Οσο για τον GM φοβαμαι κατι αλλο. Πλεον μετα απο σχεδον 9 μηνες "παρουσιας" του εχουν καει καποια χαρτια και εχουν μεινει καποιοι υποψηφιοι που δε νομιζω οτι συγκινουν τοσο(πχ Vince, Michael Cole). Οποιοσδηποτε ομως και να εμφανιστει κινδυνευει να ερθει σε αντιθεση με κατι που εχει συμβει(πχ να αποκαλυφθει καποιος που βρισκοταν στο ρινγκ ενω ο GM εστελνε email). Eιναι τοσα πολλα τα επεισοδια που εχουν προβληθει με τον ανωνυμο GM που ειναι αδυνατο να θυμαται κανεις ποιος εχει εμφανιστει ταυτοχρονα με τον GM και ποιος οχι. Φοβαμαι λοιπον μηπως ο GM, που αναμφιβολα ξεκινησε σαν ενα φανταστικο προσωπο και κανενας δεν ειχε αποφασισει οριστικα ποιος θα ηταν, παραμεινει ετσι για παντα.Μηπως δηλαδη ο GM απολυθει απο το Βινς πριν προλαβει να αποκαλυφθει και αντικατασταθει απο καποιον που θα εμφανιζεται κανονικα.

Αληθεια, η Nexus ειχε βοηθησει τον Kane να θαψει τον Undertaker. Την επομενη μερα ειπαν κατι για μια bigger picture, κατι που ειχαν ξαναπει και παλιοτερα. Τι απεγινε αυτο? Γιατι τελικα βοηθησαν τον Kane? Μαλλον ειναι ενα ερωτημα που θα μεινει αναπαντητο για παντα...
morrison
Βασικα μην ψαχνεις τον απολυτο ρεαλισμο στα σεναρια του WWE.
Προσωπικα δεν θα ειχα κανενα προβλημα αν για παραδειγμα γινοταν η αποκαλυψη του GM και ειχε γινει σε παλαιοτερο επεισοδιο να ειναι πανω στο ρινγκ την ωρα που φτανει το μηνυμα του.
Ναι μαυρη τρυπα στο σεναριο αλλα οκ,δεν γυριζουμε και ταινια.
smile.gif

Μολις χτες εγραφα οτι δεν εχω ακουσει κουβεντα για το mitb.
Σημερα ακουσα τα πρωτα σεναρια που διαψευδουν αυτο που προεβλεψα χτες.
Κριμα οχι για την διαψευση αλλα γιατι το mitb τα τελευταια χρονια ειχε εξελιχτει σαν το πιο ενδιαφερον και διασκεδαστικο κομματι της Μανια... sad.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 4 2011, 03:11 ) *
Μολις χτες εγραφα οτι δεν εχω ακουσει κουβεντα για το mitb.
Σημερα ακουσα τα πρωτα σεναρια που διαψευδουν αυτο που προεβλεψα χτες.
Κριμα οχι για την διαψευση αλλα γιατι το mitb τα τελευταια χρονια ειχε εξελιχτει σαν το πιο ενδιαφερον και διασκεδαστικο κομματι της Μανια... sad.gif


Εχοντας δει και το σημερινο Smackdown δε γινεται ως τωρα καμια αναφορα, πραγμα που σημαινει οτι το πιο πιθανο ειναι να μην εχουμε ΜΙΤΒ ματς στη WM.
Mε την ευκαιρια θα βαλω ενα κουιζ με 2 σκελη σχετικα με το ΜΙΤΒ.
Εχουν γινει 6 ματς ΜΙΤΒ στη Wrestlemania(21-26). Tι κοινο ειχαν τα 6 αυτα ματς, ποιος ηταν ο κοινος παρονομαστης τους, αν μπορω να βοηθησω ετσι? Και τι κοινο ειχαν ολες οι φορες που χρησιμοποιηθηκε η βαλιτσα σε ματς τιτλου?
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 4 2011, 20:46 ) *
Εχοντας δει και το σημερινο Smackdown δε γινεται ως τωρα καμια αναφορα, πραγμα που σημαινει οτι το πιο πιθανο ειναι να μην εχουμε ΜΙΤΒ ματς στη WM.
Mε την ευκαιρια θα βαλω ενα κουιζ με 2 σκελη σχετικα με το ΜΙΤΒ.
Εχουν γινει 6 ματς ΜΙΤΒ στη Wrestlemania(21-26). Tι κοινο ειχαν τα 6 αυτα ματς, ποιος ηταν ο κοινος παρονομαστης τους, αν μπορω να βοηθησω ετσι? Και τι κοινο ειχαν ολες οι φορες που χρησιμοποιηθηκε η βαλιτσα σε ματς τιτλου?

Δεν μου ερχεται τιποτα παραπανω στο μυαλο απο το οτι ολα τα cash in ηταν επιτυχημενα...
Για λεγε... smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 4 2011, 21:59 ) *
Δεν μου ερχεται τιποτα παραπανω στο μυαλο απο το οτι ολα τα cash in ηταν επιτυχημενα...
Για λεγε... smile.gif


Δε θα το πω ακομα. Θα δωσω ενα hint. Κατ αρχην εχουμε 2 σκελη στην ερωτηση. Ειναι λοιπον 2 διαφορετικες και ανεξαρτητες απαντησεις. Αυτο που ζηταω ειναι το κοινο που υπαρχει α)σε ολα τα ματς και β)σε ολα τα cash in. Δεν ειναι κατι, ειναι καποιος(οι).
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 5 2011, 01:27 ) *
Δε θα το πω ακομα. Θα δωσω ενα hint. Κατ αρχην εχουμε 2 σκελη στην ερωτηση. Ειναι λοιπον 2 διαφορετικες και ανεξαρτητες απαντησεις. Αυτο που ζηταω ειναι το κοινο που υπαρχει α)σε ολα τα ματς και β)σε ολα τα cash in. Δεν ειναι κατι, ειναι καποιος(οι).

Θα ελεγα οτι ο Edge εχει συμμετοχη ολες τις χρονιες ειτε σαν νικητης,ειτε σαν αυτος που δεχεται το cash in αλλα δεν ειχε καμια αναμειξη την χρονια που κερδισε ο RVD...Οποτε να το παρει το ποταμι... smile.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 7 2011, 15:59 ) *
Θα ελεγα οτι ο Edge εχει συμμετοχη ολες τις χρονιες ειτε σαν νικητης,ειτε σαν αυτος που δεχεται το cash in αλλα δεν ειχε καμια αναμειξη την χρονια που κερδισε ο RVD...Οποτε να το παρει το ποταμι... smile.gif


Αν και απαντας μονο το δευτερο σκελος της ερωτησης, εχεις δικιο!
Κατ αρχην το κοινο στοιχειο που εχουν ολα τα ματς ειναι ο Shelton Benjamin, που ειναι ο μονος που πηρε μερος σε ολα τα ΜΙΤΒ με μεγαλη επιτυχια φυσικα.
Και ναι, ο Edge ηταν αυτος που ειχε συμμετοχη σε ολα τα cash in.
Στο New Year's Revolution 2006 χρησιμοποιει τη βαλιτσα και κερδιζει το Cena κερδιζοντας τον τιτλο.
Στο One Night Stand 2006 ο RVD κερδιζει το Cena με παρεμβαση του Edge μεσα στο ματς.
Το 2007 σε ενα επεισοδιο του Smackdown ο Edge που στο τελευταιο RAW εχει κερδισει τη βαλιτσα απ τον Mr Kennedy κερδιζει τον Undertaker και παιρνει τον τιτλο.
Το 2008 στο RAW ο CM Punk κερδιζει τον Edge και παιρνει τον τιτλο.
Στο Judgment Day 2009 ο CM Punk κερδιζει τον Jeff Hardy, ο οποιος μολις εχει παρει τον τιτλο σε ladder match εναντιον του Edge(αρα εκει οφειλεται και η ηττα).
Τελος, το 2010 στο Smackdown ο Jack Swagger χρησιμοποιει το ΜΙΤΒ εναντιον του Jericho, ο οποιος μολις εχει δεχτει επιθεση απο τον Edge.

Υπαρχουν τωρα και οι 2 βαλιτσες που χρησιμοποιηθηκαν μετα τα ματς στο MITB PPV. Ακομα κι εκει ομως υπαρχει η δικαιολογια οτι αυτες αναφερονταν αποκλειστικα σε ενα απ τα δυο σοου(ηταν μια για το RAW και μια για το SD) και τη στιγμη που χρησιμοποιηθηκαν ο Edge βρισκοταν στο αλλο σοου απ αυτο που εγινε το cash in!
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 7 2011, 16:42 ) *
Στο One Night Stand 2006 ο RVD κερδιζει το Cena με παρεμβαση του Edge μεσα στο ματς.

Ομολογω οτι μου ξεφυγε... rolleyes.gif
Παρεμβαση με κρανος και ''thank you Edge'' απο ενα κοινο που καμια ωρα πριν τον γιουχαρε αγρια υποστηριζωντας τους ECW originals Dreamer,Funk+Beulah στην ματσαρα εναντιον των Edge,Foley+Lita.
Οποτε ναι εχει συμμετοχη σε ολα...

O Shelton δεν πηρε μερος στον mitb της WM23,αυτο που κερδισε ο Mr.Kennedy.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 7 2011, 18:24 ) *
Ομολογω οτι μου ξεφυγε... rolleyes.gif
Παρεμβαση με κρανος και ''thank you Edge'' απο ενα κοινο που καμια ωρα πριν τον γιουχαρε αγρια υποστηριζωντας τους ECW originals Dreamer,Funk+Beulah στην ματσαρα εναντιον των Edge,Foley+Lita.
Οποτε ναι εχει συμμετοχη σε ολα...

O Shelton δεν πηρε μερος στον mitb της WM23,αυτο που κερδισε ο Mr.Kennedy.


Τωρα με βαζεις να ανοιξω το βιντεο της WM23 για να δω αν εχεις δικιο. Θυμαμαι εκτος απο τον Kennedy σε εκεινο το ματς να παιζουν Edge, Orton, Booker T, Finlay και νομιζω MVP.
Tωρα που βλεπω τις εισοδους ηταν o Jeff Hardy και ο CM Punk. Ηταν κι ο Μatt Hardy και οχι ο MVP(θυμηθηκα, αυτος επαιζε με τον Benoit για το US championship). Aρα εχεις δικιο, δεν ηταν ο Shelton. Λαθος μου. Ημουν επηρεασμενος απ το οτι δε γινοταν ΜΙΤΒ χωρις Shelton Benjamin γιατι παντα εβγαζε highlights.
Το αλλο με τον Edge απο το One Night Stand δεν το εχω δει. Μονο εχω διαβασει για την παρεμβαση του, αν και το εχω το PPV. Ειναι πολλα που δεν εχω δει ακομα. wink.gif
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 7 2011, 23:43 ) *
Το αλλο με τον Edge απο το One Night Stand δεν το εχω δει. Μονο εχω διαβασει για την παρεμβαση του, αν και το εχω το PPV. Ειναι πολλα που δεν εχω δει ακομα. wink.gif

Eγω το ειδα σχετικα προσφατα,τον τελευταιο χρονο,δεν μπορω να θυμηθω ακριβως ποτε...
Και παλι ξεχασα την παρεμβαση του Edge.
Kαλο ειναι δεσ΄το. wink.gif
Εχει και Rey Mysterio vs Sabu μεταξυ αλλων...
T.W.Is.M.
Αφου περασε αλλη μια εβδομαδα χωρις αναφορα σε ΜΙΤΒ(μενουν ακομα 3), νομιζω οτι μπορουμε να πουμε με σιγουρια πια οτι δε θα γινει φετος στη Wrestlemania. Ειδικα αφου καποιοι που θα μπορουσαν να παιξουν εκει ειναι ηδη κλεισμενοι(Rhodes, Swagger). Καποιοι αλλοι ακουγεται οτι θα παιξουν αλλα ματς(Morrison vs Ziggler, Bryan vs Sheamus) και μενει μαλλον καποιο tag team match με την Corre εναντιον Big Show, Kane και 1 ή 2 ακομα(εχουν ακουστει τα ονοματα του Diesel αν προκειται για handicap match και του Kofi Kingston αν ειναι 4-on-4).
Το ερωτημα πλεον ειναι τι θα γινει με τον Christian. Η μονη του συμμετοχη ειναι οπου εμφανιζεται ο del Rio. Εγω συνεχιζω να πιστευω οτι θα μπει κι αυτος στο ματς τιτλου. Μπορει να μη σημαινει τιποτα, αλλα την περασμενη εβδομαδα οταν ο Edge και ο del Rio υπεγραφαν το συμβολαιο, μολις πηρε ο Teddy Long στα χερια του το συμβολαιο εδειξε εκπληκτος. Αναρωτιεμαι αν ηταν τυχαιο ή αν την επομενη εβδομαδα γινει κατι. Αν δεν μπει στο ματς ο Christian, μοιαζει ξεκρεμαστος, γιατι μεχρι στιγμης δεν εχει εμφανιστει πουθενα αλλου και δε θα προλαβει να υπαρξει ιστορια πισω απ το ματς.
Μετα τη μετακινηση του Dolph στο RAW, μηπως υπαρξει και μια αντιστροφη μετακινηση καποιου αλλου? Εμενα το μυαλο μου παει σε 2 ατομα. Απ τη μια στο Sheamus, γιατι υπαρχει το ματς με τον Daniel Bryan τη Δευτερα, που αν χασει φευγει(αν και πιο πιθανο μοιαζει να κερδισει και να ξαναπαιξουν στη Wrestlemania), απ την αλλη στον Evan Bourne που μολις επεστρεψε στο RAW και ακομα δεν εχει ξεκινησει καμια ιστορια. Αλλωστε το SD εχει αρκετους heel midcarders και upper midcarders και υστερει σε faces, αλλα ταυτοχρονα υστερει σε main event heels.
Τελος, σημερα ειδα για πρωτη φορα το επεισοδιο του Smackdown απ την τηλεοραση μου και ανυπομονω να δω τη Wrestlemania εκει. Μοιαζει αρκετα διαφορετικο απ οτι στον υπολογιστη... smile.gif
morrison
Αν ειναι να μην μπει ο Christian στο ματς για την Μανια δεν βλεπω τον λογο για την συνεχη του συμμετοχη στην ιστορια αποτο Chamber και μετα...Θα ειναι εντελως ακυρη...Οποτε ναι και εγω πιστευει οτι θα μπει.
Για να γινει αυτο ομως δεν πρεπει να τσακωθει και με τον Edge πρωτα;
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 14 2011, 02:56 ) *
Αν ειναι να μην μπει ο Christian στο ματς για την Μανια δεν βλεπω τον λογο για την συνεχη του συμμετοχη στην ιστορια αποτο Chamber και μετα...Θα ειναι εντελως ακυρη...Οποτε ναι και εγω πιστευει οτι θα μπει.
Για να γινει αυτο ομως δεν πρεπει να τσακωθει και με τον Edge πρωτα;


Ισως. Εκτος κι αν τον βαλει ο Teddy με καποιο τροπο. Αλλωστε τα ματς υποτιθεται πως δεν τα φτιαχνουν απο μονοι τους, αλλα ακομα κι αν συμφωνησουν πρεπει να τα εγκρινει ο GM. Ισως η αρχη να εγινε την προηγουμενη Δευτερα που ο del Rio επιτεθηκε στον Christian, αλλα ο Edge δεν εμφανιστηκε, ενω ο Christian ειχε βοηθησει τον Edge 1 φορα πιο πριν και αλλη μια την Παρασκευη.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 14 2011, 17:22 ) *
Ισως. Εκτος κι αν τον βαλει ο Teddy με καποιο τροπο. Αλλωστε τα ματς υποτιθεται πως δεν τα φτιαχνουν απο μονοι τους, αλλα ακομα κι αν συμφωνησουν πρεπει να τα εγκρινει ο GM. Ισως η αρχη να εγινε την προηγουμενη Δευτερα που ο del Rio επιτεθηκε στον Christian, αλλα ο Edge δεν εμφανιστηκε, ενω ο Christian ειχε βοηθησει τον Edge 1 φορα πιο πριν και αλλη μια την Παρασκευη.

Ακριβως το ιδιο ψιλιαστηκα και εγω οταν το εβλεπα.Οτι ο Christian θα του ζητησει τα ρεστα που δεν τον βοηθησε αλλα τιποτα...Βλεπω οτι το παρακολουθουμε με την ιδια υποψια το θεμα... wink.gif

Μολις τελειωσα το Victory Road και δεν εχω προλαβει να το ψαξω το θεμα στο ιντερνετ.
Παντως αρκετα καλο ppv με ενα τεραστιο ερωτηματικο για αυτο που συνεβη στο τελος.
Μετα συνηδειτοποιησα οτι ο Jeff αργησε αρκετα να εμφανιστει και οταν αρχισε να παιζει η μουσικη εισοδου του ειτε για να δωσει καποια δευτερολεπτα ακομα στο main event ειτε γιατι πραγματικα βρισκοταν σε διαβουλευσεις μεχρι τελευταιας στιγμης.
Η δε παρεμβαση Biscoff ασφαλως και εγινε για να δοθει λιγο παραπανω διαρκεια στο ματς...
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 14 2011, 19:11 ) *
Ακριβως το ιδιο ψιλιαστηκα και εγω οταν το εβλεπα.Οτι ο Christian θα του ζητησει τα ρεστα που δεν τον βοηθησε αλλα τιποτα...Βλεπω οτι το παρακολουθουμε με την ιδια υποψια το θεμα... wink.gif

Μολις τελειωσα το Victory Road και δεν εχω προλαβει να το ψαξω το θεμα στο ιντερνετ.
Παντως αρκετα καλο ppv με ενα τεραστιο ερωτηματικο για αυτο που συνεβη στο τελος.
Μετα συνηδειτοποιησα οτι ο Jeff αργησε αρκετα να εμφανιστει και οταν αρχισε να παιζει η μουσικη εισοδου του ειτε για να δωσει καποια δευτερολεπτα ακομα στο main event ειτε γιατι πραγματικα βρισκοταν σε διαβουλευσεις μεχρι τελευταιας στιγμης.
Η δε παρεμβαση Biscoff ασφαλως και εγινε για να δοθει λιγο παραπανω διαρκεια στο ματς...


Αν και εχω πολυ καιρο να δω ΤΝΑ, διαβασα κατι που μου κανε εντυπωση. Οτι το ματς κρατησε 1'28''!!! Διαβασα επισης οτι οπου να ναι ο Hardy θα παει στο δικαστηριο για την υποθεση των ναρκωτικων. Αναρωτιεμαι λοιπον τι σχεση εχουν αυτα τα δυο και γιατι δεν μπορουσε το ματς να κρατησει οσο ενα συνηθισμενο main event.
morrison
Δεν ξερω ποσο δικιο εχει ο κατασκευαστης αυτου του βιντεο...Θα συμφωνησω μαζι του ομως οτι ο Jeff πηγε να κανει kick out πραγμα που δειχνει οτι δεν ηθελε να ειναι ετσι.Το να ηταν προγραμματισμενο λογω των μπλεξιματων του Jeff με τα δικαστηρια δεν το νομιζω γιατι θα ειχαν βρει ενα καλυτερο τελος.Καταληγω οτι ηταν κατι εκτακτο με το οποιο ο Jeff δεν συμφωνουσε.Αλλα και ο Sting ακουγεται καθαρα να λεει ''i agree'' πραγμα που δειχνει οτι ουτε αυτος το ηθελε ετσι...


T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 15 2011, 01:48 ) *
Δεν ξερω ποσο δικιο εχει ο κατασκευαστης αυτου του βιντεο...Θα συμφωνησω μαζι του ομως οτι ο Jeff πηγε να κανει kick out πραγμα που δειχνει οτι δεν ηθελε να ειναι ετσι.Το να ηταν προγραμματισμενο λογω των μπλεξιματων του Jeff με τα δικαστηρια δεν το νομιζω γιατι θα ειχαν βρει ενα καλυτερο τελος.Καταληγω οτι ηταν κατι εκτακτο με το οποιο ο Jeff δεν συμφωνουσε.Αλλα και ο Sting ακουγεται καθαρα να λεει ''i agree'' πραγμα που δειχνει οτι ουτε αυτος το ηθελε ετσι...




Το ειδα κι εγω το ματς-παρωδια στο youtube, ειχα διαβασει απο πριν οτι ο Jeff δεν ηταν σε κατασταση να αγωνιστει. Υποθετω κι εγω οτι κατι ειχε παρει. Τον ειδα πολυ υποτονικο και εδειχνε να το σκεφτεται και να δυσκολευεται ακομα και να ανεβει στα σχοινια. Μετα διαβασα οτι τον εστειλαν σπιτι του πριν τα γυρισματα του Impact. O Sting εδειχνε δυσαρεστημενος μετα το τελος του ματς ενω ηταν μεσα στο ρινγκ και τον ακουσα κι εγω να λεει "I agree". Μαλλον καποιοι απ τους θεατες θα σχολιασαν ασχημα αυτο που ειδαν και τους απαντησε. Κριμα για το Sting και για τους οπαδους. Ο Jeff Hardy μαλλον ειναι χαμενη υποθεση για το wrestling. Ας κοιταξει τουλαχιστον να μη γινει χαμενη υποθεση και γενικοτερα...
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 15 2011, 00:18 ) *
Το ειδα κι εγω το ματς-παρωδια στο youtube, ειχα διαβασει απο πριν οτι ο Jeff δεν ηταν σε κατασταση να αγωνιστει. Υποθετω κι εγω οτι κατι ειχε παρει. Τον ειδα πολυ υποτονικο και εδειχνε να το σκεφτεται και να δυσκολευεται ακομα και να ανεβει στα σχοινια. Μετα διαβασα οτι τον εστειλαν σπιτι του πριν τα γυρισματα του Impact. O Sting εδειχνε δυσαρεστημενος μετα το τελος του ματς ενω ηταν μεσα στο ρινγκ και τον ακουσα κι εγω να λεει "I agree". Μαλλον καποιοι απ τους θεατες θα σχολιασαν ασχημα αυτο που ειδαν και τους απαντησε. Κριμα για το Sting και για τους οπαδους. Ο Jeff Hardy μαλλον ειναι χαμενη υποθεση για το wrestling. Ας κοιταξει τουλαχιστον να μη γινει χαμενη υποθεση και γενικοτερα...

Αυτη ειναι η πιο λογικη εξηγηση στην ιστορια.
Αυτα που εγραψα πριν εκει κατεληγαν αλλα δεν το εγραψα ξεκαθαρα γιατι αν αυτη ειναι η αληθεια δημιουργειται η εξης ευλογη απορια:Γιατι τον αφησαν να ανεβει;
Δηλαδη μεσα σε ενα λεπτο που εγινε η εισοδος του καταλαβαν οτι δεν μπορει να παλεψει.Ολη μερα στα παρασκηνια δεν το εβλεπαν;Θα μπορουσαν να γραψουν ενα μονταρισμενο βιντεο που ο Jeff δεχεται επιθεση και να τον αντικαταστησουν στο main event για παραδειγμα.
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 15 2011, 02:24 ) *
Αυτη ειναι η πιο λογικη εξηγηση στην ιστορια.
Αυτα που εγραψα πριν εκει κατεληγαν αλλα δεν το εγραψα ξεκαθαρα γιατι αν αυτη ειναι η αληθεια δημιουργειται η εξης ευλογη απορια:Γιατι τον αφησαν να ανεβει;
Δηλαδη μεσα σε ενα λεπτο που εγινε η εισοδος του καταλαβαν οτι δεν μπορει να παλεψει.Ολη μερα στα παρασκηνια δεν το εβλεπαν;Θα μπορουσαν να γραψουν ενα μονταρισμενο βιντεο που ο Jeff δεχεται επιθεση και να τον αντικαταστησουν στο main event για παραδειγμα.


Ή ακομα καλυτερα(επειδη απ οτι εχω καταλαβει ο Hardy και γενικα η Immortal ειναι heel group), αφου τετοιες επιθεσεις συνηθως δεχονται οι faces και επειδη απ αυτα που διαβασα για τις 3/3/11 και απ αυτα που ακουσα απ τον Bischoff καταλαβα οτι υπηρχε σαν ιδεα το οτι ο Sting αιφνιδιασε τον Jeff που δεν περιμενε την παρουσια του στο Impact, θα μπορουσε να βγει ο Bischoff και να πει οτι η Immortal αποφασισε να απαντησει με τον ιδιο τροπο στο Sting βαζοντας του εναν αντιπαλο για τον οποιο δεν ειχε προετοιμαστει και να του παρουσιασουν καποιον αλλο για αντιπαλο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 15 2011, 00:41 ) *
Ή ακομα καλυτερα(επειδη απ οτι εχω καταλαβει ο Hardy και γενικα η Immortal ειναι heel group), αφου τετοιες επιθεσεις συνηθως δεχονται οι faces και επειδη απ αυτα που διαβασα για τις 3/3/11 και απ αυτα που ακουσα απ τον Bischoff καταλαβα οτι υπηρχε σαν ιδεα το οτι ο Sting αιφνιδιασε τον Jeff που δεν περιμενε την παρουσια του στο Impact, θα μπορουσε να βγει ο Bischoff και να πει οτι η Immortal αποφασισε να απαντησει με τον ιδιο τροπο στο Sting βαζοντας του εναν αντιπαλο για τον οποιο δεν ειχε προετοιμαστει και να του παρουσιασουν καποιον αλλο για αντιπαλο.

Πολυ σωστα!(εισαι και ενημερωμενος μια χαρα εν τω μεταξυ tongue.gif )
Θελω να πω οτι μου φαινεται πολυ απλοικο αυτο που παρουσιαζεται.
Ο Jeff που βγαινει λιωμα.(γιατι βγαινει;δεν το βλεπουν ολη μερα οτι δεν μπορει; )
O διαιτητης που κανει μυστικα νοηματα οτι κατι δεν παει καλα.(δεν ειχε καταλαβει τιποτα κανεις πριν το καταλαβει ο διαιτητης μεσα σε ενα λεπτο)
Ο Bishoff που βγαινει και σιγοψιθυριζει κατι και στους τρεις πανω στο ρινγκ.(φοβερα αντανακλαστικα για εταιρεια που δεν εχουν καταλαβει οτι ο main eventer ανεβηκε πανω τελειωμενος)

Δεν ξερω,κατι δεν μου καθεται καλα...
T.W.Is.M.
Τωρα που το θυμηθηκα, επιτελους μας τελειωσε η Nexus! biggrin.gif
Κι ενω περιμεναμε οτι ο Cena θα ηταν αυτος που θα τους ξεπαστρευε, τελικα ηταν ο Orton. Ξαφνικα λοιπον τον ειδα με πολυ καλυτερο ματι. smiley.gif
morrison
Καλα το παει ο Χρηστακης...
T.W.Is.M.
Απεχουμε μολις 1 βδομαδα απο τη Wrestlemania. Δε θα κανω ακομα σχολια και προβλεψεις, θα τα αφησω για την επομενη εβδομαδα, οταν θα εχουν προβληθει ολα τα επεισοδια RAW και Smackdown. H καρτα ως τωρα εχει ως εξης:

Guest Host The Rock

WWE Championship
The Miz vs John Cena

World Championship
Edge vs Alberto del Rio

No Holds Barred
Undertaker vs Triple H

Randy Orton vs CM Punk

Rey Mysterio vs Cody Rhodes

Jerry Lawler vs Michael Cole
Στη γωνια του Cole θα ειναι ο Jack Swagger και διαιτητης ο Stone Cold Steve Austin

US Championship
Sheamus vs Daniel Bryan

John Morrison, Trish Stratus & Snooki vs Dolph Ziggler & Laycool

Ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα προστεθει ενα ματς με την Corre, κατα πασα πιθανοτητα 4-on-4. Οι δυο αντιπαλοι της Corre θα ειναι ο Big Show και ο Kane, ενω για τους αλλους δεν ειμαστε σιγουροι. Πιθανος αντιπαλος ειναι ο Kofi Kingston(αφου εχασε και το IC απο τον Barrett), δεν υπαρχει ομως 4ο μελος της ομαδας και δεν ξερω που θα μπορουσε να βρεθει και ποιος θα ηταν. Αν θελουν να κανουν την εκπληξη, μπορουν να βαλουν Santino & Kozlov, που κι αυτοι εχουν πια προηγουμενα απο το τελευταιο RAW.
Επισης θεωρω πολυ πιθανο πλεον να μπει στο World Championship Match και ο Christian μετα απο τις 2 νικες του εναντιον του del Rio.
10ο ματς δε βλεπω να χωραει, εκτος κι αν το ματς των σχολιαστων γινει τελειως ανεκδοτο(πραγμα που δεν αξιζει στον King), σαν το περσινο Bret vs Vince. Δεν υπαρχει ομως και ο χρονος να στηθει αλλη ιστορια μεχρι την επομενη Κυριακη.
Βλεποντας προγραμματισμενο λοιπον το ματς Lawler vs Cole αναρωτιεμαι ποιοι θα σχολιασουν. Ο ενας θα ειναι ο Booker T. Aς πουμε οτι θα εμπιστευτουν και τον Matthews, αρα εχουμε 2. Υπαρχει και ο Striker, αλλα αυτον τον εβγαλαν προσφατα για να παρει τη θεση του ο Booker T. Δε θα ηταν πολυ αδυναμο team για Wrestlemania? Να σχολιασει ειτε ο King ειτε ο Cole μεχρι πριν το ματς δεν το θεωρω πολυ πιθανο, εκτος κι αν σχολιασει τα μισα ματς(πριν το μεταξυ τους) ο χαμενος και τα αλλα μισα(μετα το μεταξυ τους) ο νικητης. Οχι και τοσο πιθανο ομως. Μηπως λοιπον ειδικα για τη WM εχουμε την επιστροφη για μια βραδια του Jim Ross?
Τελος, το μοναδικο σχολιο που εχω να κανω για οτι εχω δει πριν τη Wrestlemania ειναι οτι με εχουν απογοητευσει τα περισσοτερα build up. Αν εξαιρεσουμε τα ματς τιτλου, το μονο ματς που εχει καποιες εξελιξεις σεναριακα ειναι αυτο που δεν εχει ανακοινωθει(της Corre με Big Show, Kane και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις), και σ αυτο δεν εχουμε ακομα την πληρη συνθεση της μιας ομαδας. Ειδικα στο Undertaker vs Triple H οι δυο τους δεν εχουν ανταλλαξει ουτε κουβεντα ως τωρα. Ειμαι περιεργος να δω τι θα γινει τη Δευτερα στο RAW που θα εμφανιστουν και οι δυο μαζι.
morrison
Εχει ακουστει αρκετα οτι ο J.R θα κατσει στην καρεκλα του σχολιαστη στη Μανια.Οχι ομως για ολο το event αλλα για 2-3 ματς μονο μεταξυ των οποιων και το HHH VS Undertaker.Το υπολοιπο σοου θα το τρεξουν οι Mathews,Booker T.
Η καρτα ειναι καπως φτωχη σιγουρα.Το build up μου αρεσει μονο στα Miz vs Cena κ Lawler vs Cole.Γενικα παντως δεν βρισκω ματς που να το περιμενω πως και πως.

@captain charisma

Μια χαρα ειναι ο Scotty2Hotty.
Kαι επειδη εδω κανουμε ρεπορταζ μπορω να σου πω οτι Τεταρτη-Πεμπτη βρισκοταν στην Ντισνευλαντ και συγκεκριμενα εδω,

captain charisma
απλα στο φειτς βρηκα αυτη τη φωτο και με παραξενεψε..

http://www.facebook.com/profile.php?id=124...938&theater
T.W.Is.M.
QUOTE(morrison @ Mar 26 2011, 20:53 ) *
Εχει ακουστει αρκετα οτι ο J.R θα κατσει στην καρεκλα του σχολιαστη στη Μανια.Οχι ομως για ολο το event αλλα για 2-3 ματς μονο μεταξυ των οποιων και το HHH VS Undertaker.Το υπολοιπο σοου θα το τρεξουν οι Mathews,Booker T.
Η καρτα ειναι καπως φτωχη σιγουρα.Το build up μου αρεσει μονο στα Miz vs Cena κ Lawler vs Cole.Γενικα παντως δεν βρισκω ματς που να το περιμενω πως και πως.


Την καρτα δε θα την ελεγα φτωχη. Ολος ο κοσμος ειναι μεσα και κερασακι η παρουσια του Rock σαν guest host. Η προετοιμασια ειναι φτωχη. Εμενα μ αρεσει και το Edge vs del Rio γιατι υπαρχει ο ασταθμητος παραγοντας Christian και δεν ειναι μονοπλευρο οπως το Lawler vs Cole(που ο Cole παιρνει το μικροφωνο και αρχιζει το θαψιμο, μετα βγαινει ο Swagger με τα Ankle Lock και ο Lawler δεν προλαβαινει να πει λεξη).
Οντως δεν υπαρχει το ματς που να περιμενεις πως και πως. Δεν περιμενεις ομως να δεις τι ρολο θα παιξει ο Rock? Δεν περναει απ το μυαλο σου οτι αφου μεχρι τωρα δεν εχουμε κατι το συναρπαστικο, μπορει να δουμε καποια εκπληξη κατα τη διαρκεια? Και μπορει να μην ειναι main event ή καποιο απ τα πιο σημαντικα ματς, αλλα οσο δεν ανακοινωνονται οι αλλοι 2 της ομαδας του Big Show, μηπως σκεφτεσαι κι εσυ οτι μπορει να αφησουν καποια θεση κενη και να μαθουμε ποιος θα ειναι στην παρουσιαση?
Στο κατω κατω ειναι Wrestlemania. Δεν μπορει να χασει καποιος πραγματικος φαν του wrestling αυτο το σοου, ακομα κι αν αποδειχτει μετριο.
morrison
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 27 2011, 01:22 ) *
Την καρτα δε θα την ελεγα φτωχη. Ολος ο κοσμος ειναι μεσα και κερασακι η παρουσια του Rock σαν guest host. Η προετοιμασια ειναι φτωχη. Εμενα μ αρεσει και το Edge vs del Rio γιατι υπαρχει ο ασταθμητος παραγοντας Christian και δεν ειναι μονοπλευρο οπως το Lawler vs Cole(που ο Cole παιρνει το μικροφωνο και αρχιζει το θαψιμο, μετα βγαινει ο Swagger με τα Ankle Lock και ο Lawler δεν προλαβαινει να πει λεξη).
Οντως δεν υπαρχει το ματς που να περιμενεις πως και πως. Δεν περιμενεις ομως να δεις τι ρολο θα παιξει ο Rock? Δεν περναει απ το μυαλο σου οτι αφου μεχρι τωρα δεν εχουμε κατι το συναρπαστικο, μπορει να δουμε καποια εκπληξη κατα τη διαρκεια? Και μπορει να μην ειναι main event ή καποιο απ τα πιο σημαντικα ματς, αλλα οσο δεν ανακοινωνονται οι αλλοι 2 της ομαδας του Big Show, μηπως σκεφτεσαι κι εσυ οτι μπορει να αφησουν καποια θεση κενη και να μαθουμε ποιος θα ειναι στην παρουσιαση?
Στο κατω κατω ειναι Wrestlemania. Δεν μπορει να χασει καποιος πραγματικος φαν του wrestling αυτο το σοου, ακομα κι αν αποδειχτει μετριο.

Για το τελευταιο ουτε συζητηση... smile.gif
Αν ελειπε ο Christian ή καλυτερα η αμφιβολια για το ρολο του,δεν θα υπηρχε καμια μα καμια διαφορα στο χτισιμο του Edge vs Del Rio με το χτισιμο που ειχαν στο Smackdown τα Edge vs Ziggler ή Edge vs Kane.Χαζοχαρουμενα και αδιαφορα...
Μπορει να ειναι ολος ο κοσμος μεσα αλλα σε σχεση με περσι λειπουν οι Shawn Michaels,Batista,Chris Jericho.Στη θεση τους σε main event status οι Del Rio και The Miz.Ενταξει οι Rock,Austin μπορει να σωσουν την παρτιδα αλλα μιλαμε καθαρα για τους αγωνες.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.