Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις για παίκτες/ρόστερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109
stefkorner
απο Συριγο.. (τον σοβαρο,οχι του Onsports tongue.gif ) :

"Ο Νάναλι είναι πιο φτηνός από τον Κίλπατρικ. Θέλει να έρθει γιατί ξέρει την EuroLeague και δεν έπιασε το κόλπο του NBA. Ο Νάναλι θεωρητικά τα έχει όλα, με δύο συζητήσεις και μία μικρή αύξηση της προσφοράς, θα μπορούσε να έρθει... χθες. Ο Κιλπάτρικ δεν είχε τίποτα από όλα αυτά. Δεν ήταν η βασική του σκέψη να έρθει στην Εύρωπη και ήθελε περισσότερα λεφτά για να ξεκολλήσει από το ΝΒΑ. Δεν έχει παίξει στην EuroLeague. Δεν είναι γνήσιος σουτέρ. Είναι ένας πολύ καλός σποτ σουτέρ που κάνει πολύ καλά όλα τα υπόλοιπα: ενέργεια, άμυνα σε τρεις θέσεις, σκριν. Ποιον προτιμούσε ο Πιτίνο τον γνήσιο σουτέρ ή τον πολυμορφικό παίκτη τριών θέσεων που είναι και λίγο σουτέρ. 100-0 τον δεύτερο".

"ο Πιτίνο έχει ιδιαίτερη προσέγγιση για το μπάσκετ... Αν του δώσεις έναν ψηλό που έχει 10/10 τεχνικά χαρίσματα στην επίθεση, αλλά του λείπουν τα μισά στο κομμάτι της ενέργειας, της άμυνας, των σκριν κλπ, θα διαλέξει 100-0, όπως έχει κάνει σε όλη του την καριέρα του, τον συμβατικό ξυλοκόπο στην άμυνα και στα άλλα κομμάτια παρά τον χαρισματικό ψηλό. Εδώ έφτασε να διώξει ολόκληρο Ράτζα..."

"έχουν κάνει μία διερευνητική. Η πρώτη διερευνητική ήταν πολύ πιο θετική με την αντίστοιχη που έγινε με τον Κιλπάτρικ. Υπάρχει ξεκάθαρο μεσαίο έδαφος ανάμεσά τους, δηλαδή πεδίο για να τα βρουν. Ο παίκτης καταλαβαίνει πως δεν γίνεται στο ΝΒΑ και ξέρει την θέση του στην Ευρώπη. Ήταν από τους καλύτερους του πρωταθλήματος τουλάχιστο για δύο σεζόν. Τα λεφτά είναι πιο προσιτά και ο γάμος εφικτός. Οι Αμερικανοί λένε, δεν το έχω τσεκάρει από εδώ, ότι στο «κομμάτι του σουτ και της προσωπικότητας μου κάνει, αλλά λείπουν τα άλλα τρία κομμάτια που έχω προσδιορίσει ως σημαντικά για τον παίκτη που θέλουμε». Προφανώς θα γίνει μία συζήτηση και για το τι άλλο μπορούν να βρουν".

basket72
QUOTE (j-kidd13 @ Jan 7 2019, 12:16 ) *
Tι δεν υπονοει!Μπορει να μην το γραφει αλλα πάλι στον Πασκουαλ τα ρίχνει! laugh.gif
Τετοια εμμονή ούτε ο Τομ με τον Τζερυ και το κογιοτ με τον roadrunner ! laugh.gif


biggrin.gif
All time classic η εμμονή του συμπαθούς Arenas (συμφωνώ με Stefkorner).

Κατά τ' άλλα σούπερ λύση ο Νάναλι, αν είναι στην κατάσταση που τον θυμόμαστε με τη Φενέρ θα σας ανεβάσει άμεσα επίπεδο σε επίθεση αλλά κι άμυνα (ως 2αρι που στη θέση αυτή έχετε ένα θέμα αμυντικά με Παππά, Λάνγκφορντ, Λότζο και Λέκα).

Μέσα στις 3-4 καλύτερες μεταγραφές της εποχής Δ.Γ αν ευοδωθεί.
basket72
¨Ενας φθηνότερος Νάναλι πάντως θα ήταν κι ο Στάνλεϊ Οκόγιε cool.gif της Σαραγόσα. Με την προϋπόθεση να πέφτανε τα χρήματα στο 5.

Μιας κι ο λόγος στη Σαραγόσα δεν μπορώ να μην αναφερθώ στην περσινή μου αδυναμία και στάνταρ πρόταση για τους 2 μεγάλους, τον σπουδαίο Γκάρι Νιλ που τελικά τον έκλεισε η Μπάνβιτ κι ήταν καθοριστικός στη νίκη της κόντρα στην άχαστη Φενέρ.
stefkorner
QUOTE (basket72 @ Jan 8 2019, 01:50 ) *
Μιας κι ο λόγος στη Σαραγόσα δεν μπορώ να μην αναφερθώ στην περσινή μου αδυναμία και στάνταρ πρόταση για τους 2 μεγάλους, τον σπουδαίο Γκάρι Νιλ που τελικά τον έκλεισε η Μπάνβιτ κι ήταν καθοριστικός στη νίκη της κόντρα στην άχαστη Φενέρ.



επρεπε να τον ειχε παρει ο Χολαργος,που τους ειχε αυτοπροταθει κιολας rolleyes.gif (αν και φανταζομαι θα τον χτυπαγαν μονο σε περιπτωση που εφευγε εκεινες τις μερες το βαρυ συμβολαιο του Γιανκοβιτς )
basket72
QUOTE (stefkorner @ Jan 7 2019, 18:58 ) *
επρεπε να τον ειχε παρει ο Χολαργος,που τους ειχε αυτοπροταθει κιολας rolleyes.gif (αν και φανταζομαι θα τον χτυπαγαν μονο σε περιπτωση που εφευγε εκεινες τις μερες το βαρυ συμβολαιο του Γιανκοβιτς )


Μεγάλη σεζόν πέρσι στην ACB ο Νιλ. Σε άριστη φυσική κατάσταση. Από τους καλύτερους σκόρερ και σουτέρ που έπαιζαν πέρσι στην Ευρώπη.
Θα κόλλαγε καλύτερα σε σας απ΄ότι ο Λάνγκφορντ.
stefkorner
ron baker

μολις διαβασα οτι κοπηκε απο Γουιζαρντς και σκεφτηκα οτι δεν θα με χαλαγε καθολου rolleyes.gif
john wick
QUOTE (basket72 @ Jan 7 2019, 17:02 ) *
Μεγάλη σεζόν πέρσι στην ACB ο Νιλ. Σε άριστη φυσική κατάσταση. Από τους καλύτερους σκόρερ και σουτέρ που έπαιζαν πέρσι στην Ευρώπη.
Θα κόλλαγε καλύτερα σε σας απ΄ότι ο Λάνγκφορντ.



Να ναι καλά ο Xavi με τις άκρες του στην Ισπανία..
massey21
https://www.sdna.gr/mpasket/nba/article/553...on-eisi-oi-sans
Tελικα βρηκε ομαδα το απωθημενο πολλων συμφορουμιτων (συμπεριλαμβανομενου και εμενα) εδω μεσα tongue.gif
stefkorner
τον Jahlil Okafor θα τον ξερετε οι περισσοτεροι !
νο3 στο ντραφτ το 15 ,που φαινεται να φευγει κακην κακως απο το Nba ,εκει που απογοητευσε ,ενω ειναι ακομα 23..
τον ετοιμαζουν για κοψιμο

τι θα λεγατε να καναμε μια κινηση σαν αυτη της Φενερ να φερει τον Αντονι Μπενετ ,η οποια φυσικα απετυχε ;
θα αξιζε το ρισκο ; rolleyes.gif

okafor
jonaldidhs
QUOTE (stefkorner @ Jan 7 2019, 20:45 ) *
τον Jahlil Okafor θα τον ξερετε οι περισσοτεροι !
νο3 στο ντραφτ το 15 ,που φαινεται να φευγει κακην κακως απο το Nba ,εκει που απογοητευσε ,ενω ειναι ακομα 23..
τον ετοιμαζουν για κοψιμο

τι θα λεγατε να καναμε μια κινηση σαν αυτη της Φενερ να φερει τον Αντονι Μπενετ ,η οποια φυσικα απετυχε ;
θα αξιζε το ρισκο ; rolleyes.gif

okafor

Χωρίς να τον ξέρω τον παίχτη καθόλου θα έλεγα όχι καθώς κάτι στο μυαλό του παίχτη δεν θα πηγαίνει καλά..το μόνο που μας λείπει είναι ένας παίχτης με ψυχολογικά ..
stefkorner
QUOTE (jonaldidhs @ Jan 8 2019, 02:55 ) *
Χωρίς να τον ξέρω τον παίχτη καθόλου θα έλεγα όχι καθώς κάτι στο μυαλό του παίχτη δεν θα πηγαίνει καλά..το μόνο που μας λείπει είναι ένας παίχτης με ψυχολογικά ..



ενδεχομενως !αλλα εδω το κανε ο Ζοτς ,που γενικα δεν το συνηθιζει και αποφευγει τα μεγαλα ρισκα !
μπορει να μας ταιριαζει με Πιτινο αυτο το προφιλ ,για παικτες υψηλοτατου επιπεδου που θελουν να κανουν νεα αρχη!
μην ξεχνας οτι και ο Πειν εδω ηρθε ηρθε περσι για να κανει μια νεα αρχη (εκει μαλιστα υπηρχε και σκανδαλο.. )
john wick
Να ρωτησω κατι;
Ο Mcenzie Moor δεν πληρει τις προϋποθέσεις που θελουμε;;;
basket72
QUOTE (john wick @ Jan 7 2019, 19:49 ) *
Να ναι καλά ο Xavi με τις άκρες του στην Ισπανία..


Η αλήθεια είναι ότι φάνηκε εξαιρετικά άτολμος στον τομέα αυτόν, ο Καταλανός τεχνικός. Όσο και να διαφωνώ με τη στοχοποίησή του, φέτος.

Και δεν είναι μόνο ο Γκάρι Νιλ, που δεν είναι ανάγκη να ακολουθείς την ACB για να ξέρεις την ποιότητα και τα χαρακτηριστικά του, αλλά κι ο Ματ Τόμας που πέρσι έβγαλε μάτια στην Ομπραδόιρο και τον άρπαξε η Βαλένθια -που αυτός κι αν θα ήταν κίνηση ΜΑΤ αντί να ανανεώσει το συνόνοματό του Λοτζέσκι με τα χίλια + ένα προβλήματα τραυματισμών.

Mόνο από το περσινό ισπανικό πρωτάθλημα θα μπορούσε να είχε επιμείνει στον Λαπροβίτολα αντί του Λέκα ακόμα- ακόμα και τον Ντ. Τόμπσον (τον τσίμπησε ο Σάρας τελικά) μαζί με τον Μ. Τόμπι που επίσης κατέληξε στη Βαλένθια. Στη θέση των Ντ. Τόμας και Λάσμε.

Αυτοί είναι παίκτες που και οι 2 ελληνικές ομάδες θα έπρεπε να κοιτάνε. Με παραστάσεις από την Ευρώπη και με κίνητρο να παίξουν μπάσκετ ομάδας.

Εγώ τους προτιμώ από παίκτες που πηγαινόρχονται μεταξύ ΝΒΑ κι αναπτυξιακής λίγκας.

Για το καλοκαίρι καλό θα ήταν να τσεκάρετε και τον Λ. Σίκμα (τον προτείνω χρόνια) που τελειώνει το συμβόλαιο του με την Άλμπα. Στην περίπτωση που ο Ντ. Γουίλιαμς αποδειχτεί δύσκολη περίπτωση. cool.gif
Και θα επιμείνω σε 3-4 παίκτες που τους έχω ξαναπροτείνει: Κλέμονς (Αστάνα) Ίμπανκς (Σαλόν Ρεμς) Τζ. Ρόμπινσον (Σαλόν Συρ Σαόν) και Στ. Οκόγιε (Σαραγόσα).

* Ο Μουρ υστερεί πολύ στο 3π. Δεν έχετε τέτοια πολυτέλεια. Αν δεν είχατε Παππά-Πάπι-Θανάση, να τον παίρνατε.
Για μένα, ένα μεγάλο αγκάθι στον σχεδιασμό σας είναι ο Παππάς. Προσομοιάζει στην περίπτωση Μάντζαρη (είναι και φιλαράκια στο μεταξύ).
john wick
QUOTE (basket72 @ Jan 7 2019, 18:25 ) *
Η αλήθεια είναι ότι φάνηκε εξαιρετικά άτολμος στον τομέα αυτόν, ο Καταλανός τεχνικός. Όσο και να διαφωνώ με τη στοχοποίησή του, φέτος.

Και δεν είναι μόνο ο Γκάρι Νιλ, που δεν είναι ανάγκη να ακολουθείς την ACB για να ξέρεις την ποιότητα και τα χαρακτηριστικά του, αλλά κι ο Ματ Τόμας που πέρσι έβγαλε μάτια στην Ομπραδόιρο και τον άρπαξε η Βαλένθια -που αυτός κι αν θα ήταν κίνηση ΜΑΤ αντί να ανανεώσει το συνόνοματό του Λοτζέσκι με τα χίλια + ένα προβλήματα τραυματισμών.

Mόνο από το περσινό ισπανικό πρωτάθλημα θα μπορούσε να είχε επιμείνει στον Λαπροβίτολα αντί του Λέκα ακόμα- ακόμα και τον Ντ. Τόμπσον (τον τσίμπησε ο Σάρας τελικά) μαζί με τον Μ. Τόμπι που επίσης κατέληξε στη Βαλένθια. Στη θέση των Ντ. Τόμας και Λάσμε.

Αυτοί είναι παίκτες που και οι 2 ελληνικές ομάδες θα έπρεπε να κοιτάνε. Με παραστάσεις από την Ευρώπη και με κίνητρο να παίξουν μπάσκετ ομάδας.

Εγώ τους προτιμώ από παίκτες που πηγαινόρχονται μεταξύ ΝΒΑ κι αναπτυξιακής λίγκας.

Για το καλοκαίρι καλό θα ήταν να τσεκάρετε και τον Λ. Σίκμα (τον προτείνω χρόνια) που τελειώνει το συμβόλαιο του με την Άλμπα. Στην περίπτωση που ο Ντ. Γουίλιαμς αποδειχτεί δύσκολη περίπτωση. cool.gif
Και θα επιμείνω σε 3-4 παίκτες που τους έχω ξαναπροτείνει: Κλέμονς (Αστάνα) Ίμπανκς (Σαλόν Ρεμς) Τζ. Ρόμπινσον (Σαλόν Συρ Σαόν) και Στ. Οκόγιε (Σαραγόσα).





Εισαι ωραιος ρε συ....
Χαιρομαι να συζητω για μπασκετ με ατοlμα σαν κ εσενα...
Συμφωνω σε ολα ,μα ολα τα ανωτερω...
Λουκ Σικμα τον κοιταγα προχτες στο live στην nova...τρελο vfm..
basket72
QUOTE (stefkorner @ Jan 7 2019, 21:01 ) *
ενδεχομενως !αλλα εδω το κανε ο Ζοτς ,που γενικα δεν το συνηθιζει και αποφευγει τα μεγαλα ρισκα !
μπορει να μας ταιριαζει με Πιτινο αυτο το προφιλ ,για παικτες υψηλοτατου επιπεδου που θελουν να κανουν νεα αρχη!
μην ξεχνας οτι και ο Πειν εδω ηρθε ηρθε περσι για να κανει μια νεα αρχη (εκει μαλιστα υπηρχε και σκανδαλο.. )


Ο Μπένετ ήταν επιλογή Γκεραρντίνι. Όπως και ο Νάναλι κι ο Ούντο.


QUOTE (john wick @ Jan 7 2019, 21:30 ) *
Εισαι ωραιος ρε συ....
Χαιρομαι να συζητω για μπασκετ με ατοlμα σαν κ εσενα...
Συμφωνω σε ολα ,μα ολα τα ανωτερω...
Λουκ Σικμα τον κοιταγα προχτες στο live στην nova...τρελο vfm..



Eυχαριστώ κι ανταποδίδω φίλε, JohnWick. Το μπάσκετ είναι μεράκι/χόμπι σε τέτοιο βαθμό που θα το χαιρόμουν να παίρνατε ωραίους παίκτες σε καλή τιμή με πιθανότητες περαιτέρω βελτίωσης. Νομίζω ότι το καλοκαίρι πρέπει να πάτε για 2 γνωστούς παίκτες λίγο πιο κάτω από το 1εκ.(π.χ Τόμας Ρόμπινσον και Ερτέλ ή Σίβα) και οι υπόλοιποι να είναι τέτοιου στυλ. Αθλητές ομάδας και με μεγάλο κίνητρο.
Ιδίως τα τελευταία χρόνια οι 2 ομάδες πηγαίναν στα "σίγουρα" και τα ξαναζεσταμένα φαγητά.

*Και να ξαναπροτείνω για μια ακόμη φορά τον Ζακ Πίκοκ για 4-5ρι. Ως τρίτος ψηλός θα ήταν μια χαρά. Αρκεί να παίζει ένας αμυντικός ογκόλιθος τύπου Ρόμπινσον μπροστά του ή πλάι του. Το επιθετικό του ταλέντο είναι σπάνιο για τα καθ΄ημάς.
pan24
QUOTE (stefkorner @ Jan 7 2019, 21:01 ) *
ενδεχομενως !αλλα εδω το κανε ο Ζοτς ,που γενικα δεν το συνηθιζει και αποφευγει τα μεγαλα ρισκα !
μπορει να μας ταιριαζει με Πιτινο αυτο το προφιλ ,για παικτες υψηλοτατου επιπεδου που θελουν να κανουν νεα αρχη!
μην ξεχνας οτι και ο Πειν εδω ηρθε ηρθε περσι για να κανει μια νεα αρχη (εκει μαλιστα υπηρχε και σκανδαλο.. )

Ο Οκαφορ εχει θεματα τραυματισμων και θεματα με το μυαλο του
Ο Μπενετ ηταν ρισκο low risk-high reward γιατι τον πηραν σαν συμπληρωμα οταν ο Αντιτς εμεινε εκτος για 3-4 εβδομαδες
Αν εβγαινε θα ειχαν πιασει λαχειο,αν δεν εβγαινε οπως και εγινε δεν εχασαν τιποτα επεστρεψε ο Αντιτς και ολα οκ
Εμεις θελουμε κατι οσο το δυνατον πιο σιγουρο
john wick
Εγω θα επιμεινω για Mckenzie Moor....
Ιδανικο συμπληρωμα για τον Νικ. Αμυνα,ασίστ,ριμπαουντ,προσωπικη φαση...

1. Καλαθης ,Moore ,Καλαιτζακης

2. Nunally ,Παππας ,Dedmon

3. Θανασης ,Παπι

4.Μητογλου ,Williams ,White

5. Davies , Παπαγιαννης , Acy
basket72
QUOTE (john wick @ Jan 7 2019, 22:24 ) *
Εγω θα επιμεινω για Mckenzie Moor....
Ιδανικο συμπληρωμα για τον Νικ. Αμυνα,ασίστ,ριμπαουντ,προσωπικη φαση...

1. Καλαθης ,Moore ,Καλαιτζακης

2. Nunally ,Παππας ,Dedmon

3. Θανασης ,Παπι

4.Μητογλου ,Williams ,White

5. Davies , Παπαγιαννης , Acy



ΜΕ δυο σουτέρηδες σαν τον Ντένμον και τον Νάναλι, τότε ναι! Κολλάει και με το παραπάνω ο Μουρ. Ωραιότατη και πλήρης περιφέρεια από το 1 εώς το 3, δεδομένου ότι με το συγκεκριμένο ρόστερ ο Νάναλι θα παίρναγε περισσότερο χρόνο ως SF.
Μια χαρά ρόστερ λοιπόν- μεγάλη αναβάθμιση σε σχέση με όλες τις τελευταίες χρονιές και χωρίς τρύπες, μόνο που σαν να παραφόρτωσες το 4. Με έναν εκ των Γουίλιαμς/Γουάιτ είστε κομπλέ. Βγαίνουν και 7 οι ξένοι με αυτόν τον τρόπο.
Άσε που και τα 2 σου σέντερ (Ντέιβις-Έισι) μπορούν να βγουν και στο 4. Το ίδιο και τα 2 σου 3αρια, ενώ ο Μήτογλου θα πρέπει να πάρει γύρω στα 5 λεπτά παραπάνω σε χρόνο συμμετοχής.
john wick
laugh.gif
Πηρα εγκριση ροστερ με izo basket72...


Κουφαλα Stefcorner ,ζηλια ψωρα ,ζηλια,ψωρα tongue.gif tongue.gif
G-arenas
QUOTE (basket72 @ Jan 7 2019, 21:25 ) *
Η αλήθεια είναι ότι φάνηκε εξαιρετικά άτολμος στον τομέα αυτόν, ο Καταλανός τεχνικός. Όσο και να διαφωνώ με τη στοχοποίησή του, φέτος.

Και δεν είναι μόνο ο Γκάρι Νιλ, που δεν είναι ανάγκη να ακολουθείς την ACB για να ξέρεις την ποιότητα και τα χαρακτηριστικά του, αλλά κι ο Ματ Τόμας που πέρσι έβγαλε μάτια στην Ομπραδόιρο και τον άρπαξε η Βαλένθια -που αυτός κι αν θα ήταν κίνηση ΜΑΤ αντί να ανανεώσει το συνόνοματό του Λοτζέσκι με τα χίλια + ένα προβλήματα τραυματισμών.

Mόνο από το περσινό ισπανικό πρωτάθλημα θα μπορούσε να είχε επιμείνει στον Λαπροβίτολα αντί του Λέκα ακόμα- ακόμα και τον Ντ. Τόμπσον (τον τσίμπησε ο Σάρας τελικά) μαζί με τον Μ. Τόμπι που επίσης κατέληξε στη Βαλένθια. Στη θέση των Ντ. Τόμας και Λάσμε.

Αυτοί είναι παίκτες που και οι 2 ελληνικές ομάδες θα έπρεπε να κοιτάνε. Με παραστάσεις από την Ευρώπη και με κίνητρο να παίξουν μπάσκετ ομάδας.

Εγώ τους προτιμώ από παίκτες που πηγαινόρχονται μεταξύ ΝΒΑ κι αναπτυξιακής λίγκας.

Για το καλοκαίρι καλό θα ήταν να τσεκάρετε και τον Λ. Σίκμα (τον προτείνω χρόνια) που τελειώνει το συμβόλαιο του με την Άλμπα. Στην περίπτωση που ο Ντ. Γουίλιαμς αποδειχτεί δύσκολη περίπτωση. cool.gif
Και θα επιμείνω σε 3-4 παίκτες που τους έχω ξαναπροτείνει: Κλέμονς (Αστάνα) Ίμπανκς (Σαλόν Ρεμς) Τζ. Ρόμπινσον (Σαλόν Συρ Σαόν) και Στ. Οκόγιε (Σαραγόσα).

* Ο Μουρ υστερεί πολύ στο 3π. Δεν έχετε τέτοια πολυτέλεια. Αν δεν είχατε Παππά-Πάπι-Θανάση, να τον παίρνατε.
Για μένα, ένα μεγάλο αγκάθι στον σχεδιασμό σας είναι ο Παππάς. Προσομοιάζει στην περίπτωση Μάντζαρη (είναι και φιλαράκια στο μεταξύ).

ο σικμα ειναι πολυ καλος. 4αρι με σουτ, ριμπαουντ και γενικα πολυ εξυπνος με πολυ καλες τοποθετησεις. δεν θα με χαλαγε.

τους αλλους που προτεινεις δεν τους εχω δει.

ο μουρ ειναι 2-3αρι οποτε δεν νομιζω οτι χωραει σε μας. δεν ειναι ασσος wick. πισω απο νικ θελουμε δημιουργο με πολυ καλη ασιστ. ο σιβα ειναι ο τελειος για μενα. γιατι θα πιεζει και παρα πολυ στην αμυνα, θα προσφερει θεαμα(πολυ σημαντικο για την ψυχολογια αυτο) και φυσικα θα τρεχει στον αιφνιδιασμο, πολυ σημαντικο και αυτο αν αναλογιστουμε οτι αν παιξεις στα ισα στο σετ ρεαλ-φενερ-τσσκα δυσκολα θα κανεις κατι.
Johnny Marv
QUOTE(john wick @ Jan 7 2019, 22:24 ) *
Εγω θα επιμεινω για Mckenzie Moor....
Ιδανικο συμπληρωμα για τον Νικ. Αμυνα,ασίστ,ριμπαουντ,προσωπικη φαση...

1. Καλαθης ,Moore ,Καλαιτζακης

2. Nunally ,Παππας ,Dedmon

3. Θανασης ,Παπι

4.Μητογλου ,Williams ,White

5. Davies , Παπαγιαννης , Acy


Μου αρέσει πολύ! Παρα πολύ! Βέβαια είναι και ακριβούτσικο.. συμφωνώ με τον basket72 στο ότι με έναν εκ την ουαιτ ή Γουίλιαμς είμαστε κάτι παραπάνω από κομπλέ ενώ παράλληλα θα μπορούσαμε να βρούμε και κάτι φθηνότερο από εϊσι για να αγγίζουμε ακόμα περισσότερο τα δεδομένα της εποχής .

Το άλλο που θέλω να πω είναι ότι ο μουρ θα μου άρεσε και φέτος αν είχαμε και καναν σουτερ ακόμα αλλά στο ρόστερ σου ειδικά κολλάει γάντι. Καθώς δεν θα περιορίζεται μόνο στο 10λεπτο πίσω από τον καλαθη αλλά θα μπορεί να παίζει και στο 2-3 παράλληλα με έναν εκ των ντενμον-ναναλι .

ΥΓ. Εγώ όποτε προτείνω τον ντειβις μου λέτε όλοι ότι δεν πρόκειται να έρθει . Εδώ μια χαρά σας άρεσε tongue.gif

QUOTE(G-arenas @ Jan 8 2019, 01:26 ) *
ο σικμα ειναι πολυ καλος. 4αρι με σουτ, ριμπαουντ και γενικα πολυ εξυπνος με πολυ καλες τοποθετησεις. δεν θα με χαλαγε.

τους αλλους που προτεινεις δεν τους εχω δει.

ο μουρ ειναι 2-3αρι οποτε δεν νομιζω οτι χωραει σε μας. δεν ειναι ασσος wick. πισω απο νικ θελουμε δημιουργο με πολυ καλη ασιστ. ο σιβα ειναι ο τελειος για μενα. γιατι θα πιεζει και παρα πολυ στην αμυνα, θα προσφερει θεαμα(πολυ σημαντικο για την ψυχολογια αυτο) και φυσικα θα τρεχει στον αιφνιδιασμο, πολυ σημαντικο και αυτο αν αναλογιστουμε οτι αν παιξεις στα ισα στο σετ ρεαλ-φενερ-τσσκα δυσκολα θα κανεις κατι.


Και εμένα μου αρέσει ο σικμα αλλά και αυτός δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθει σε επίπεδο Ευρωλίγκας. Επίσης είναι και αρκετά κοντός για τη θέση του αν και πολύ καλός ριμπαουντερ . Δεν ξέρω πως θα μπορεί να μαρκάρει κάποιον εκ των σιγκλετον-σεγκελια-γκιλ κλπ και πιστεύω ότι μπροστά σε ντ Ουίλλιαμς κατά κύριο λόγο αλλά και σε Άαρον ουαιτ έρχεται 2ος
SC13
Τα κενα της ομαδας ως γνωστον ειναι:
1) Δευτερευουσα οργανωση/δημιουργια.

2) Σουτ.

3) Συγχρονος αθλητικος ψηλος που να μπορει να ματσαρει αντιστοιχα 5αρια ωστε να μη μας βαζουν στα καλαθια.Κυριως δηλαδη τερματοφυλακας και ας εχει λιγοτερο επιθετικο ταλεντο.

Αρα προτεινω για:

1) Isaiah Briscoe(και εχει και καλο σουτ).

2) Φυσικα Ναναλι με κλειστα ματια οπως ακουγεται αφου ειναι και καλος αμυντικος και παικτης Ζοτς με ευρωπαικη εμπειρια.

3) Ρομπερτ Απσοου με καλη regular season στο Γιουροκαπ(αποκλειστηκε η ομαδα του).

Αρα σκεφτομαι καπως ετσι το ροστερ με στοχο να σωθει οτιδηποτε αν σωζεται:

1. Καλαθης-Καλαιτζακης
1-2. Λεκα-Briscoe
2. Παππας
2-3. Ναναλι
3-4. Παπι-Τομας-Θανασης
4. Μητογλου
5. Απσοου-Γκιστ-Παπαγιαννης-Βουγιουκας
Ginobili
QUOTE(stefkorner @ Jan 7 2019, 12:42 ) *
δεν θυμαμαι αν ησουν κ εσυ αναμεσα στους παρα πολλους που υποστηριζαν οτι ο Βουγιακας καλως ανανεωθηκε γιατι το σωστο ειναι να εχεις Ελληνα ψηλο ως αναπληρωματικο !νομιζω πως δεν ησουν ,οποτε εδω σου βρισκω ενα δικιο!
η μηπως ησουν ? rolleyes.gif
σε καθε περιπτωση ο Πασκουαλ ηταν εγκλωβισμενος σε μια αδιεξοδη κατασταση !αυτο ειναι που δεν του αναγνωριζετε και τον αδικειτε καταφορα..
φυσικα και προτιμουσε τον πρωην παικτη του τον Πλαις απο τον Βουγιουκα ! ειχε κυκλοφορησει αλλωστε !και φανταζομαι θα υπαρχουν και αλλες αναλογες περιπτωσεις ,καποιες αλλες προτιμησεις σε σχεση με αυτους που εκλεινε !
αλλα ειπαμε ολα κατ επιλογην του λαθος ...

Ουου...πετούσα την σκουφια μου για τον τιμιο Βουγιούκα...Για τις επιλογές ξένων το καλοκαιρι,ήμουν θετικός ΜΟΝΟ με τον Λάνγκφορντ.
Τον Λάσμε δεν τον ήθελα.Τον Τομας ΔΕΝ τον ηθελα...τον Λεκα δεν τον ηθελα να περαμεινει.
Και για τον Λοτζεσκι,επέμενα ότι ήθελα να μείνει.
Για τους Έλληνες ....είχα ενδοιασμούς για Μητογλου,και τον Βουγιούκα δεν τον ήθελα με τίποτα.


Ρε συ Stefkorner...να σου πω κατι? Ο Πασκουάλ προτιμούσε τον Πλαις από τον Βουγιούκα λες....μάλιστα...
Τον Πάπά δεν τον ήθελε επίσης,και ήθελε τον Κόπονεν...Τον Παπαγιάννη επίσης του τον φόρτωσαν...
Τι στο δ%^$^ δουλευομαστε? Με πόσους ξένους θα έπαιζε? Έλληνες που θα έβρισκε για να συμπληρώνει?
Αλλά εδώ ακούμε...ότι και τον Παπαπέτρου δεν τον ήθελε,και του τον φορτωσε ο Δ.Γ για να κάνει επικοινωνιακό παιχνίδι...

Θα θυμηθείτε τι λέγατε σε λίγα χρόνια,όταν ο Παναθηναικός θα είναι στιβαρή ομάδα και θα χει βρει τον δρόμο του,επειδή θα έχει φτιάξει δυνατό Ελληνικό κορμό.


Κατά τα άλλα...Μακάρι να έρθει ο Νάναλι,παίκτη με καλύτερο σουτ δεν πρόκειται να βρούμε,με όχι απλά Ευρωπαική εμπειρία ....αλλά θητεία 2 χρόνια σε ομάδα πρωταθλητισμού του Ζοτς...αυτό λέει πολλά.
Μπορεί να δημηουργείται ένας συνωστισμός στο 2...αλλά η αλήθεια είναι οτι θα λυσει πολλά προβλήματα στην περιφέρεια.
ΕΙδικά αν στο κρίσιμο σημειο που βρισκόμαστε,ο Κιθ αργησει κι άλλο να γυρίσει,και χρειαστεί χρόνο να φορμαριστεί.

Ο δε Πειν ειναι ελευθερος επίσης....μην το κουράζουμε άλλο...Άιντε!!!!!
jonaldidhs
https://www.sdna.gr/mpasket/euroleague/euro...aikoy-kilpatrik
Στεφφφφφφφφφφφφφφ...τι λέγαμε γιατί δεν θυμαμαι..άντε καλορίζικος..
shaq7
O πιτινο δεν ελεγε οτι θελει ενα ψηλο γκαρντ για την αμυνα με καλο τριποντο?και μετα ειπε οτι δεν θα ερθει ο κιλσπατρικ?

Το ειχατε πει παντως εδω μεσα οτι δεν τελειωσε tongue.gif

jonaldidhs
Πεσαμε και σε κάτι μέσα..πιστεύω ότι αυτό ακριβώς ήθελε ο Πιτινο..Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσει..
shaq7
Μπας και διωξει τον λανγκφορντ τωρα,αχρειαστος μου φαινεται πλεον. Πολυ ωραιο 1με1 εχει αυτος να δουμε ποιος θα τον μαρκαρει απο μας rolleyes.gif
jonaldidhs
Ο Κιθ μάλλον έχει κάτι σοβαρό..Από εσάς νομίζω τουπαν..Είναι ο μόνος που μπορεί έτσι όπως το βλέπω..
Hip
QUOTE (jonaldidhs @ Jan 8 2019, 03:15 ) *
Πεσαμε και σε κάτι μέσα..πιστεύω ότι αυτό ακριβώς ήθελε ο Πιτινο..Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσει..

Δεν ξερω τι ηθελε ο Πιτινο,αλλα ουτε ψηλος ειναι,ουτε ιδιαιτερα καλος αμυντικος και σιγουρα δεν μπορει να βοηθησει σημαντικα, παρα μονο στο 2 καθως δεν εχει ιδιαιτερα ποιντ γκαρντ σκιλς. Σουτ παντως εχει καλο και ειδικα απο τις γωνιες και αυτο ειναι κατι που σιγουρα ελειπε απο την ομαδα.
Υποθετω πως η θεση του Λαγκφορντ ειναι πλεον αρκετα επισφαλης. Παντως μπορει στην αναγκη να βοηθησει σαν ποιντ, σιγουρα περισσοτερο απο Παππα, Λαγκφορντ αλλα ακομα και απο Λεκα κατα συνθηκη (που επισης δεν θεωρω ποιντ γκαρντ).
Quincy
QUOTE(Ginobili @ Jan 8 2019, 01:28 ) *
.
Και για τον Λοτζεσκι,επέμενα ότι ήθελα να μείνει.



O Lodjieski είναι ΚΑΛΟΣ παίκτης, Δεν ξέρω τι λέει η εξέδρα κλπ, αλλά στο μυαλό μου ο Lodjeski από τα χρόνια του στην Ελλάδα είναι ένας super ρολίστας. Με 2 μειονεκτήματα, ένας πως οι τραυματισμοί τον ταλαιπωρούν και πολύ δύσκολα θα βγάλει season ολόκληρη, και δύο πως δεν είναι ο παίκτης που θα ανεβάσει την ομάδα, αλλά περισσότερο πάει με τα νερά της. Ρολάρει η ομάδα; Βοηθάει πολύ. Δεν ρολάρει η ομάδα; Μέτριος ο Lodjo. Προσωπικά θα τον θυσίαζα για κάποιον που θα έπαιρνε περισσότερες πρωτοβουλίες.


QUOTE(Ginobili @ Jan 8 2019, 01:28 ) *
.Τον Πάπά δεν τον ήθελε επίσης,και ήθελε τον Κόπονεν...


Δεν ξέρω αν συγκρίνεις τον Koponen με τον Παππά, αλλά αν το κάνεις θεωρείς πως είναι τόσο μικρή η διαφορά τους όσο η διαφορά του συμβολαίου τους;
yorgos
Ο Μακένζι Μουρ κατάφερε να πλακωθεί ΚΑΙ στη Ρωσία, το παιδί δεν είναι καλά ψυχολογικά, όπου πάει δέρνει και 2-3... Αν ήταν στοιχειωδώς νορμάλ άτομο θα έκανε πολύ σοβαρή καριέρα. Σύμφωνα με πρώην συμπαίκτη του έχει σοβαρά προβλήματα ακόμη και στην απλή αναγνωση.
benchwarmer
Αν τελικά έρθει ο Κιλπάτρικ, θεωρώ πως θα είναι στη θέση του Λάνγκφορντ. Και νομίζω πως και θα ταιριάξει περισσότερο στα πλάνα του Πιτίνο, και θα είναι σε καλύτερη κατάσταση αυτή τη στιγμή.

Και η δεύτερη κίνηση θα είναι ένας ψηλός στη θέση του Λάσμε, ο Γκιστ θεωρώ πως είναι πιο δύσκολο να αποχωρήσει.
Σίγουρα δεν έχει χαθεί η χρονιά, αρκεί για αρχή οι παίχτες που θα έρθουν (και θα φύγουν) να είναι καθαρά επιλογή του προπονητή, είτε αυτός λέγεται Πιτίνο είτε οτιδήποτε.

john wick
Να δώσουμε εδώ ένα credit σε 2 ανθρώπους :

1) στον Συρίγο που χτες έλεγε ότι ο Pitino προτιμά 1.000 φορές τον εν λόγω από τον Nunally

2) στον John Wick που 1ος από όλους έγραψε ότι ίσως δεν εχει τελειώσει το θέμα... tongue.gif
shtarkws
Προσωπικά θα προτιμούσα τον Ναναλι από τον Κιλπατρικ. Θεωρώ την φετινή χρονιά χαμένη, αφού αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι η Euroleague και αν αύριο χάσεις από την Μπαγιερν έχεις μείνει σχεδόν έξω. Ο Ναναλι είναι πολύ ποιοτικός παίκτης δοκιμασμένος σε αυτό το επίπεδο που ξέρει πως η θέση του πλέον είναι στην Ευρώπη και είναι ευκαιρία να του κάνεις συμβόλαιο και για του χρόνου
villiskabas
QUOTE (shtarkws @ Jan 8 2019, 09:23 ) *
Προσωπικά θα προτιμούσα τον Ναναλι από τον Κιλπατρικ. Θεωρώ την φετινή χρονιά χαμένη, αφού αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι η Euroleague και αν αύριο χάσεις από την Μπαγιερν έχεις μείνει σχεδόν έξω. Ο Ναναλι είναι πολύ ποιοτικός παίκτης δοκιμασμένος σε αυτό το επίπεδο που ξέρει πως η θέση του πλέον είναι στην Ευρώπη και είναι ευκαιρία να του κάνεις συμβόλαιο και για του χρόνου



Η χρονια ηταν χαμενη απο τον Σεπτεμβριο απλα δεν θελαμε πολλοι να το δουμε...
Victor_Mannheim
Φυσικά, ρόλο στις διαπραγματεύσεις και τη θετική έκβαση της υπόθεσης έπαιξαν η αποφασιστικότητα του Γιαννακόπουλου, που έβαλε και πάλι βαθιά το χέρι στην τσέπη, το brand name των έξι φορές πρωταθλητών Ευρώπης και η θέληση του Κιλπάτρικ να συνεργαστεί με έναν προπονητή με τη φήμη του Ρικ Πιτίνο.

καθαρισε παλι ο προεδρος 77.gif
pan24
Ο Κιλπατρικ δεν ειναι σουτερ αν και εχει αξιοπιστο σουτ(σαν τον Λανγκφορντ περιπου ειναι στο τριποντο,λιγο χειροτερος απο μεση αποσταση) ουτε καθαρος δημιουργος αν και μπορει να πασαρει
Ομως ειναι πολυ καλος σκορερ

Αν προσαρμοστει γρηγορα εδω μπορει να κανει την διαφορα υπο την προυποθεση οτι ειναι σε καλη κατασταση(εχει να παιξει απο περσι) και κυριως οτι το βλεπει σοβαρα και οχι απλα για να γραψει νουμερα

Προτιμουσα Ναναλυ ειδικα αν ηταν με συμβολαιο και για την νεα σεζον
Johnny Marv
QUOTE(john wick @ Jan 8 2019, 09:06 ) *
Να δώσουμε εδώ ένα credit σε 2 ανθρώπους :

1) στον Συρίγο που χτες έλεγε ότι ο Pitino προτιμά 1.000 φορές τον εν λόγω από τον Nunally

2) στον John Wick που 1ος από όλους έγραψε ότι ίσως δεν εχει τελειώσει το θέμα... tongue.gif


Όσο κι αν χαίρομαι που ήρθε ο κιλπατρικ θα προτιμούσα σίγουρα ΠΟΛΥ περισσότερο τον ναναλι . Άλλη κλάση οι 2 παίκτες (μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου βέβαια) ελπίζω μόνο να μην υπογράψει ο ναναλι σε καμία μεγάλη ομάδα της Ευρώπης γιατί αλλιώς θα έχουμε τεράστιο πρόβλημα! Ελπίζω τουλάχιστον αν υπογράψει πουθενά να υπογράψει μικρό συμβόλαιο και να μείνει ελεύθερος το καλοκαίρι μπας και τον χτυπήσουμε . Θα πρέπει να είναι νούμερο 2 στόχος μετά τον σλουκα για εμάς!!
MaJesty23
Προτιμούσα Nannaly μόνο εάν τον υπογράφαμε για 1.5 χρονο .Πιστευώ με 2,5 εκατομμυρια ευρώ θα ερχόταν για 1,5 χρονο.

Απλα ο killpatrick εαν μας κάνει τελικά,να τον κρατήσουμε και του χρόνου.Δεν μπορω το ράβε ξήλωνε κάθε καλοκαίρι.
shtarkws
Το ιδανικο ειναι να διαλεξει ολους τους ξενους ο νεος προπονητης. Παντως τον Ναναλι πιστευω οτι ελαχιστοι προπονητες δεν θα τον θελανε. Τελος παντων, ας επικεντρωθουμε στο φετος, εχουμε χρονο για την επομενη χρονια tongue.gif
Ginobili
QUOTE(Quincy @ Jan 8 2019, 03:46 ) *
O Lodjieski είναι ΚΑΛΟΣ παίκτης, Δεν ξέρω τι λέει η εξέδρα κλπ, αλλά στο μυαλό μου ο Lodjeski από τα χρόνια του στην Ελλάδα είναι ένας super ρολίστας. Με 2 μειονεκτήματα, ένας πως οι τραυματισμοί τον ταλαιπωρούν και πολύ δύσκολα θα βγάλει season ολόκληρη, και δύο πως δεν είναι ο παίκτης που θα ανεβάσει την ομάδα, αλλά περισσότερο πάει με τα νερά της. Ρολάρει η ομάδα; Βοηθάει πολύ. Δεν ρολάρει η ομάδα; Μέτριος ο Lodjo. Προσωπικά θα τον θυσίαζα για κάποιον που θα έπαιρνε περισσότερες πρωτοβουλίες.




Δεν ξέρω αν συγκρίνεις τον Koponen με τον Παππά, αλλά αν το κάνεις θεωρείς πως είναι τόσο μικρή η διαφορά τους όσο η διαφορά του συμβολαίου τους;

Ο Λοτζεσκι είναι ένας παίκτης που είναι απαραίτητος και χρυσάφι για μια ομάδα που έχει αρχές στο παιχνίδι της,και καλή κυκλοφορία της μπάλας.Ξερει να.παιζει χωρίς την μπάλα,και να παίρνει σωστές θέσεις.Δεν διαφωνώ σε αυτά που γράφεις πάντως.
Ο Πάπας είναι Έλληνας που πονάει την ομάδα,και στα δύσκολα παιχνίδια έχει φανεί πολλές φορές.Επιπλεον όταν τον βάζει σε καλούπι ο προπονητής αποτελεί και εξαιρετικό αμυντικό.Με τα ίδια λεφτά προφανώς κρατάς Παπά.Βλεπουμε τον Κοπονεν τα τελευταία τρία χρόνια..πόσο πέφτει συνέχεια...


Κατά τα άλλα..καλορίζικος ο Κιλπατρικ.Ηρθε τελικά ο παίκτης που ήθελε ο Πιτινο.Προτιμουσα Ναναλι,αλλά θα εμπιστευτώ την κρίση του Συρίγου.θα βοηθήσει σίγουρα πολύ...θεωρώ πάντως ότι αν δεν έρθει και ένας ψηλός...δεν κάνουμε τίποτα.
j-kidd13
Τελικά ξηλωθηκε ο πρόεδρος που μας κοροϊδεύει και δε βάζει λεφτά και τον φέρνει τον Κιλπατρικ... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εγώ τώρα θα εδιωχνα τον Κιθ και θα έδινα τα ρέστα μου για τον Ναναλι...
stefkorner
εγω για αυτο τον κρατουσα στην υπογραφη 1 μερα ακομα..ομως επρεπε να τον αλλαξω με τον Ναναλι για να πει το ναι smiley.gif
λοιπον οπως λεει ο majesty θα προτιμουσα και εγω Ναναλι ,αρκει να τον κλειναμε για 1.5 χρονο..
συμφωνω με ολους οτι με Ναναλι θα ειχαμε ενα 50ρι % τριποντο πιθανοτατα. που θα αποτελουσε λυτρωση και αυτο θα το χρειαζομασταν περισσοτερο απ ολα

αλλα.. οπως σωστα ο wick αναφερει και τα λεγομενα Συριγου : ο Κιλπατρικ ηταν ακριβως αυτο που προτιμουσε ο Πιτινο !
θεωρητικα σε ολα εκτος του τριποντου ειναι καλυτερος απο τον Ναναλι και κανει απολυτα στον Πιτινο !οποτε ας παμε πασο και ας περιμενουμε να δουμε τι εχεις να μας παρουσιασει ο coach ! in Rick we trust tongue.gif
φανταζομαι με Κυμη θα κανει το ντεπουτο του ,ωστε να προετοιμαστει καπως για να τον εχουμε στον τελικο της επομενης εβδομαδας στο Καουνας..
στο μεταξυ ας κοιταμε για σεντερ και να μην ξεχναμε τον Εισι ,που μονο 10μερες υπεγραψε στους Σανς.. !με το τριποντο του Κουνσι υπεραναπληρωνουε οτι λιγοτερο θα παρουμε απο Κιλπατρικ αντι .. Ναναλι wink.gif

QUOTE (j-kidd13 @ Jan 8 2019, 17:46 ) *
Τελικά ξηλωθηκε ο πρόεδρος που μας κοροϊδεύει και δε βάζει λεφτά και τον φέρνει τον Κιλπατρικ... tongue.gif tongue.gif tongue.gif


ελα λεγε,μηπως εσυ εισαι και ο victor manheim ; στην τρολ εκδοση ομως laugh.gif biggrin.gif
j-kidd13
QUOTE(stefkorner @ Jan 8 2019, 10:53 ) *
ελα λεγε,μηπως εσυ εισαι και ο victor manheim ; στην τρολ εκδοση ομως laugh.gif biggrin.gif


laugh.gif
Oχι, απλά δεν αντέχω τη γκρίνια και τη μιρλα!

Για δείτε κι εδώ
https://www.sport24.gr/Basket/OmadesBasket/...no.5408079.html
xomitsious
Αντε δε αμιετε, φερτους και τους δυο.
villiskabas
αποδεσμευση κιθ και φερτους και τους 2
MaJesty23
Μαγκες εαν πάρει και τους 2 πάμε για μεγάλη μπάλα...αλλα όνειρα! tongue.gif
stefkorner
Κοντος :

«Ο Παναθηναϊκός επανήλθε και όλα δείχνουν πως έχει βρεθεί η χρυσή τομή με τον Κιλπάτρικ. Δεν έχει υπογράψει ακόμη, αλλά η πρόταση που του έγινε ανταποκρίνεται στα θέλω του. Είναι παίκτης επιπέδου Τζέιμς, το δείχνουν και οι αριθμοί του. Δεν έχει την έκρηξη του Μάικ, αλλά θυμίζει περισσότερο Γουοναμέικερ. Είναι… εναμισάρι που πάει περισσότερο προς το ‘2’. Θεωρώ πως είναι ό,τι πρέπει για Ευρώπη», ανέφερε αρχικά, αλλά πρόσθεσε:

«Εξετάζεται σοβαρά και η περίπτωση του Νάναλι. Ένας εκ των δύο θα αποκτηθεί, όχι και οι δύο. Ο Παναθηναϊκός το έψαξε πάρα πολύ, στον προπονητή αρέσει πάρα πολύ ο Νάναλι, παρότι είναι 3άρι προς το 2. Ο Πιτίνο έχει μπροστά του δύο περιπτώσεις, που τις έχει δουλέψει και είναι πολύ κοντά. Φτάνουμε στο σημείο της τελικής επιλογής. Όποιος κι αν έρθει θα είναι υπέρβαση».
doctorjekil
Ο Κιλπατρικ ειναι πιο πληρης παιχτης με μονο μειονεκτημα οτι δεν εχει ξαναπαιξει ευρωπη(το οποιο μπορει να ειναι σημαντικο μειονεκτημα)...αντιθετα ο Ναναλι ειναι πιο safe επιλογη αλλα με σαφως πιο μικρο ταβανι
Paris87
ρε φερτε εναν ψηλο που γινεται παρτι στο ζωγραφιστο απο την αρχη της χρονιας (μην πω 4ετιας)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.