Help - Search - Members - Calendar
Full Version: wwe
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81
captain charisma
ασχολειστε?εγω φανατικα εδω και 3 χρονια.ειμαι οπαδος του undertaker και πιστευω οτι ειναι ο καλυτερος wrestler που εχει περασει ποτε απο το wwe.εσεις τι λετε?
αεκτζού
Eγώ έβλεπα πιο παλιά wwe.Ο αγαπημένος μου ήταν ο Eddie Guerrero,ο οποίος έχει πεθάνει.Εσύ μάλλον μιλάς για το Smackdown ,όπου μου αρέσει ο Rey Mysterio.Τώρα, από το Raw μου αρέσει πολύ ο Jonh Cena.
sihainas
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να σας αρέσει κάποιος συγγεκριμένος "αθλητής" σε ένα "άθλημα" που όλα είναι προαποφασισμένα... rolleyes.gif

Καμιά φορά που δείχνει το eurosport μπορεί να κάτσω να δω και κάθε φορά σκάω στα γέλια μ'αυτά που βλέπω... αναρωτιέμαι ποιοι πληρώνουν εισητήριο για να δουν αυτό το πράγμα... rolleyes.gif

peace.gif
reignman
αυτο το πραγμα ειναι υπερπαραγωγη. ειναι σαν να βλεπεις μια σειρα live. εχει story line και τιποτα οντως δεν γινεται τυχαια.

ολοι ομως ειναι φοβεροι αθλητες και παρεχουν στον κοσμο κατι που ξεχνατε... ψυχαγωγια.

πολλοι απο αυτους πριν γινουν μελη του wwe ηταν κανονικοι wrestlers.

εξαιρεση ειναι ο Undertaker ο οποιος δεν ειχε σχεση με πραγματικη παλη..

εμενα αγαπημενος μου ηταν ο Brock Lesnar ο οποιος τωρα διαπρεπει στο UFC. wink.gif




captain charisma
CODE
http://www.wwe.com/shows/survivorseries/exclusives/celebgallery/

o σακαρος παρακολουθει WWE τι θα λεγατε αν παλευε κιολας?? icon_drunk.gif
Keyser_Soze
Εμένα μου άρεσαν οι πολύ παλιοί Hulk Hogan (κυρίως) και Ultimate Warrior. Από τους πιο πρόσφατους οι Eddie Guerrero και Chris Benoit.
captain charisma
εχτες το βραδυ ολοκληρωθηκε το μεγαλυτερο event στο κοσμο του wrestling στο ορλαντο... η wrestlemania 24

ο τακερ εκανε το 16-0 σε μανιες και εδειξε για αλλη μια φορα οτι ειναι ο βασιλιας σε αυτο το show

τα ματς

WWE Championship Triple Threat
Ο Randy Orton νίκησε τους John Cena και Triple H για να παραμείνει πρωταθλητής.

World Heavyweight championship
Ο Undertaker νίκησε τον Edge για να πάρει τον τίτλο. Παραμένει αήττητος σε 16 αγώνες σε WrestleMania.

ECW Championship
O Kane νίκησε τον Chavo Guerrero (Νέος πρωταθλητής). Νωρίτερα ο Kane κέρδισε ένα Battle Royal 24 παλαιστών.

Money in the Bank ladder match
O CM Punk επιβλήθηκε των, Jericho, MVP, Carlito, Morrison, Benjamin & Mr.Kennedy.

Ματς καριέρας
Ο Shawn Michaels νίκησε τον Ric Flair που αποσύρεται από ταρινγκ

O Floyd Mayweather νίκησε τον Big Show με πυγμαχικό νοκάουτ.
Bunny mania
Melina & Beth Phoenix νίκησαν τις Maria & Ashley

Belfast Brawl
O JBL νίκησε τον Finlay

RAW vs. SmackDown
O Batista νίκησε τον Umaga

απο lordofrings.gr

το ειδε κανεις οεοε?
Das Kapital
Dirk και εγω γουσταρω WWE να σου πω την αληθεια αλλα μου φαινεται πως βλεπεις με μανια,εχω την εντυπωση κιολας πως πιστευεις οτι ολα οσα συμβαινουν ειναι αληθινα,αν κανω λαθος δεν εχεις παρα να με διαψευσεις!

Παντως ειναι ωραιο να το βλεπεις σαν ενα show ή ενα εργο σαν το Prison Break ενα πραγμα,αφου συμφωνα με τη δικη μου αποψη ειναι μια υπερπαραγωγη θεαματος με σεναριο!Παρολ'αυτα θα γουσταρα πολυ να δω ξανα το Brock να κανει F-5 στον Undertaker! biggrin.gif
captain charisma
φιλε κανεις λαθος δν εχω την εντυπωση οτι ολα οσα γινονται εκει ειναι αληθινα αλλωστε το wrestling ειναι scripted..oλα ειναι προκαθωρισμενα...απλα το θεμα ειναι οτι εχει διασκεδαση και γουσταρω να το βλεπω!!!οσο για λεσναρ δεν γυρναει με τπτ απο τα επεισοδια που ειχε με τον μακμαχον...
jois21
Ολοι λετε οτι εχει υποθεση. Ειναι δλδ ενα πραμα σα τις τσοντες με υποθεση μονο που αντι για σκηνοθετημενο πορνο βλεπεις σκηνοθετημενο ξυλο ή καμια σχεση;
Γιατι αν ειναι ετσι ολοι το βλεπουν για το ξυλο που παιζουν τα κτινοι, οχι γιατι εχει και υποθεση, αυτη ειναι δικαιολογια για το οτι ειναι στημενα τα παντα. tongue.gif
captain charisma
ε ναι ειπαμε να δουμε και ψευτικο ξυλο γιατι πολυ απλα εχει θεαμα..αλλα δν ειναι ολα ψευτικα εκει μεσα...ας πουμε ο undertaker εριξε τον makind απο τα 6 μετρα..αυτο δν ειναι σκηνοθετημενο...εχει καποιες λαβες που δν ειναι ψευτικες...αλλα τεσπα..αν θες να δεις πραγματικο ξυλο...καλυτερα να δεις Κ1 mma czw ιαπωνικα σοου...εκει πεφτει ξυλο του θανατα...
Zmac
Το μονο που με κανει να γελαω με αυτο το wwe ειναι πως οταν σκανε μπουνιες χτυπανε το ποδι τους με δυναμη στο ρινγκ σε στυλ ηχητικου εφε 24.gif
captain charisma


για δες αυτο
Keyser_Soze
Τρελοοοοοοοό!!!!! Παραδέχομαι ότι το WWE αν και με αφήνει γενικότερα παγερά αδιάφορο, έχει τις στιγμές του και ορισμένες φορές προσφέρει γέλιο και άφθονη διασκέδαση.
nikolas12
Και εμενα μου αρεσει πριν απο κανα 4 χρονια ημουν φανατικος,αλλα τωρα πια λιγο απο youtube.
Μου αρεσει επισης the unstopable John Cena.
captain charisma
στις 5 νοεμβριου το wwe θα ερθει στην ελλαδα για ενα 2ωρο show μαλλον του raw.και απο οτι εχει ακουστει εχουν κλεισει το κλειστο του ελληνικου.
Rondo
QUOTE(big dirk @ Apr 2 2008, 22:20 ) *
στις 5 νοεμβριου το wwe θα ερθει στην ελλαδα για ενα 2ωρο show μαλλον του raw.και απο οτι εχει ακουστει εχουν κλεισει το κλειστο του ελληνικου.

Σίγουρα, γιατί είχαν ακουστεί αυτές οι φήμες και παλαιότερα όταν με ενδιέφερε ακόμα αλλά δεν προχώρησε τότε.
NBAholic
Προσωπικά δεν ασχολούμαι και ιδιαίτερα (το πολύ να δω κανένα ματσάκι για να περάσει η ώρα και για το γέλιο-όπως η κόντρα Μαλόουν-Ρόντμαν με Χόγκαν και έναν ακόμη παλαιστή), αλλά πάντα είχα την απορία: Ποιος καθορίζει το νικητή κάθε αναμέτρησης, πόσο μάλλον τον πρωταθλητή κάθε χρονιάς, αν υπάρχει κάτι τέτοιο; Υπάρχει κάποια επιτροπή με legends που αποφασίζει; Οι διαφημιστές; Οι ίδιοι οι αθλητές;
captain charisma
κοιταξε να δεις τα αποτελεσματα ειναι προκαθορισμενα..δλδ πισω απο τα feuds υπαρχει το στοριλαιν το οποιο γραφουν οι σεναριογραφοι και αυτοι αποφασιζουν ποιος θα κερδισει το ματς.τα ματς που γινονται ειναι μεταξυ παλεστων που το παιζουν heels και παλεστων που το παιζουν face.επισης ο πρωταθλητης δεν ειναι αναγκη να ειναι για ενα ολοκληρο χρονο.δν ειναι μπαλα,μπασκετ.ο πρωταθλητης μπορει να ειναι ακομα και για μια μερα...γιατι εκτος απο τα μεγαλα ppv υπαρχουν και τα εβδομαδιαια show oπως το raw,smackdown και η ζωνη μπορει να αλλαζει χερια ανα πασα στιγμη.και αν δει η εταιρεια οτι ο πρωταθλητης πουλαει απο αοψη μαρκετιν τον κρατανε στη κορυφη για πολυ καιρο π.χ ενα χρονο η και παραπανω περιπτωση τζον σενα.αν οχι τοτε για 1 μηνα και κατι..και επισης δν ειναι μονο μια η ζωνη του πρωταθλητη. εχει πολλες οπως
world heavyweight chapions
wwe chapions
interticonental chapions
usa chapions
tag team chapions

επισης οσον αφορα τον undertaker σιγουρα θα ξερετε οτι σε wrestlemanias εχει το αητητο με 16-0 και αυτος επειδη ειναι μεγαλο κεφαλι στην εταιρια αποφασιζει για το ποια ματς θα κερδισει και ποια θα χασει.οτι απορια εχεις ρωτα.

υ.γ ο παλεστης που ηταν με τον μαλοουν ηταν ο diamon dallas page
nikolas12
Λοιπον ο undertaker πηρε την ζωνη του Edge!!!Κατι ακουσα σημερα την ωρα των Καλλιτεχνικων για τον Edge
και καποια αλλη ζωνη αλλα δεν ξερω αν αληθευει.

Α,ναι τα αποτελεσματα ηθελα να ρωτησω:
Το Big Show VS(δεν θυμαμαι αλλα ηταν ο καλυτερος μαχητης του κοσμου ενας κοντοστουπης,μια ταπα)
Το John Cena VS Triple H
captain charisma
στη προηγουμενη σελιδα λεει τα αποτελεσματα αν δν κανω λαθος..
ο big show με τον floyd meyweather παλεψε
nikolas12
QUOTE(big dirk @ Apr 1 2008, 04:29 ) *
φιλε κανεις λαθος δν εχω την εντυπωση οτι ολα οσα γινονται εκει ειναι αληθινα αλλωστε το wrestling ειναι scripted..oλα ειναι προκαθωρισμενα...απλα το θεμα ειναι οτι εχει διασκεδαση και γουσταρω να το βλεπω!!!οσο για λεσναρ δεν γυρναει με τπτ απο τα επεισοδια που ειχε με τον μακμαχον...


Ακριβως!!!Ποιος θα ηταν τοσο βλακας που θα πιστευε στο ματς Undertaker-Cena οι μπουνιες του john ηταν αληθινες;
captain charisma
συγκεκριμενα για ποια χρονια μιλας?γιατι εχουν γινει αρκετα ματς μεταξυ τους...και επισης οχι μονο σ αυτο το ματς ηταν ψευτικες αλλα σε ολα οσα γινονται εκει μεσα...
nikolas12
Νομιζω λιγο καιρο πριν.
mog#4
το σοου ειναι ο ορισμος της διασκεδασης....κατι σα τη μαρια την ασχημη....παντως σου κινει το ενδιαφερον και αν το εδειχνε η τηλεοραση σιγουρα θα το εβλεπα οπως πριν 4 χρονια....ειδα καποιος μιλαγε για τον αντερτακερ....μπορει ν μου εξηγησει λιγο την ιστορια με τον κειν που θαφτηκε ζωντανος και μετα καλα αναγεννηθηκε????εχω δει κατι βιντεακια αλλα καπου χαθηκα.... smiley.gif
Das Kapital
Παντως η τηλεοραση το δειχνει ακομα,συγκεκριμενα η nova οπου και τη τριτη που μας περασε ειδα την πρωτη μου εκπομπη μετα το 2004!Παντως παρολο που ειναι ψευτικο,το αιμα ειναι αληθινο αλλα απο την αλλη οι καρεκλες δεν ειναι ετσι οπως τις βλεπουμε και τα τραπεζια που χρησιμοποιουν ειναι απο πολυ ψιλο ξυλο!

Νιωθω τυχερος γιατι οταν εβλεπα εγω υπηρχαν ακομα στο show καποια σπουδαια ονοματα οπως ο Angle,o Goldberg,o Eddie,O Benoit,o The rock,o Austin και φυσικα ο Brocky 41.gif !

Δειτε την πιο ψευτικια κινηση που εχω δει ποτε


Ας δουμε και ενα video Lesnar vs Undertaker



Σου αρεσε big dirk; tongue.gif
nikolas12
QUOTE(lebron15 @ Apr 5 2008, 22:59 ) *
Δειτε την πιο ψευτικια κινηση που εχω δει ποτε


Ελεος γελαω μια ωρα
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Apr 5 2008, 19:59 ) *
Δειτε την πιο ψευτικια κινηση που εχω δει ποτε
zhht1BBrwGM

ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗ

QUOTE(lebron15 @ Apr 5 2008, 19:59 ) *
Ας δουμε και ενα video Lesnar vs Undertaker

QnZZRh61_Z0

Σου αρεσε big dirk; tongue.gif


OLE!!!
Undertaker sucks a lot!! laugh.gif
captain charisma
το τελειωμα που εκανε ο λεσναρ στο τακερ καλο ηταν!το συγκεκριμενο ματς εγινε στο no mercy 2002 και ολο το ματς ηταν πολυ καλο.απο τη στιγμη που ειναι στο ρινγκ ο τακερ αυτος τραβαει τα ματς γιατι το κατεχει το αθλημα 19.gif

λοιπον ο τακερ τον οκτωμβριο του 2003 στο survivor series ειχε feud με τον μακμαχον,και ειχαν ορισει ματς οποιος κερδισε το ματς θα εθαβε τον αλλον..τεσπα ο τακερ τον ειχε ξεσκισει σε ολο το ματς αλλα στο τελος εμφανηστηκε ο κανε και τον εριξε μεσα στο ταφο...αυτο εγινε γιατι ο τακερ τοτε ηταν με το gimick του big evil και ηθελαν να του το αλλαξουν σε deadman και επεστρεψε με αλλο προφιλ στη wrestlemania

καλα ο σενα ειναι ο πιο αμπαλος εκει μεσα...

οριστε και το βιντεο



και το ματς που τον κανει λιωμα

nikolas12
Dirk κανενα νεο wrestle mania δεν εχει γινει;
reignman
ειδε κανεις σας το judgement day κυριακη ξημερωματα?
..

μεγαλη σουπα..
το tag team με τις divas ηταν το καλυτερο ματς του ολου event...
χαλια sad.gif
captain charisma
το ειδα εγω και εχω να πω οτι ηταν το χειροτερο σοου για φετος..μονο τα ταγκ τιμ αξιζαν και το ματς με τις ντιβες...κυριως εκει που η μπεθ φοινιξ σηκωνει στον αερα μελινα και μαικι τζειμς αλλη φαση..στο ματς τακερ εντζ περιμενα να παρει το τιτλο ο τακερ αλλα στο τελος με τα χαλασε η βικυ γκερερο που ανακοινωσε οτι μονο με πιν επρεπε να κερδισει τον εντζ,και εφαγα μεγαλη ξενερα...αλλα μετα επρεπε να δεις πως την εβριζε το κοινο...το ματς ΗΗΗ ορτον καλουτσικο ηταν αλλα δεν με επεισε τοσο πολυ...το σενα jbl ηταν αθλιο...και το hardy vs mvp ψηλοαδιαφορο... 68.gif
reignman
QUOTE
εριμενα να παρει το τιτλο ο τακερ αλλα στο τελος με τα χαλασε η βικυ γκερερο που ανακοινωσε οτι μονο με πιν επρεπε να κερδισει τον εντζ,


η θωδη προκαλεσε τεραστιο heat.. ηταν το 2ο καλο της βραδυας αυτο...
εχει να ακουστει τοσο "boooo" πολλα χρονια smile.gif
εμεις το ειδαμε Live στον συλλογο της λιβερπουλ και μας τα χαλασε στο τελευταιο ματς στο στιλ κειτζ καθως ειχε διακοπες λογο του καιρου... οι περισσοτεροι ειμασταν ετοιμοι να κοιμηθουμε ...
a.n.r00u *n-e*
περασε η μόδα του.....
мя лiTнoидS
ειναι ενα στημενο παιχνιδι ... αλλα εστω οταν βλεπω καμια φορα youtube παρακολουθω ΠΑΝΤΑ Rey Mysterio!!

ΑΥΤΑ! smiley.gif
captain charisma
το μεγαλυτερο γεγονος για το wrestling ειναι την κυριακη. η WRESTLEMANIA!
мя лiTнoидS
ρε ανθρωπε ... δες φανατικα KING BOXING (πως γραφετεtongue.gif) ... βλεπειs αλιθινο ξυλο! και μαγεβεσαι απο ελληνες .. οπως Iron Mike Zambidis! rolleyes.gif

captain charisma
βασικα παρακαλουθω λιγο ufc ου ειναι και ο μπροκ λεσναρ και αυτο το show εχει αρκετη δοση ξυλου!!!το κατς πιο πολυ για πλακα το βλεπω...
мя лiTнoидS
hmm...φαση εχουν και οι μαχες αναμεσα σε καγκουρο!



αλλα οταν βαρανε ανθρωπο .......... evilmonkey.gif

HLR CENATION
icon_drunk.gif
Καταπληκτικο θεαμα.Η Ελλαδα ειναι ισως η μονη χωρα που δεν μεταδιδεται live wwe.Υπαρχει η λανθασμενη εντυπωση οτι οτι οι αμερικανοι το πλασαρουν σαν αληθινο ενω κατι τετοιο δεν ισχυει.H wrestlemania 25 που εγινε πριν ενα μηνα εσπασε μεχρι κ το ρεκορ εισπραξεων απο εισιτηρια που ειχε η Μαντονα.Το wwe ειναι το no1 sports entermαinten στο κοσμο.
captain charisma
στη νοβα και στο ευροσπορτ δειχνει επεισοδια του raw με καθυστερηση 15 ημερων
HLR CENATION
Στην νοβα χθες εδειξε το τελευταιο raw πριν τη wrestlemania.Στο eurosport τα μονο στιγμιοτυπα.Ειδες προχθες το backlash?
captain charisma
δεν το ειδα ακομα αλλα εμαθα τα αποτελεσματα και ειχαμε αλλαγες στους 3 μεγαλους τιτλους!επιτελους δηλαδη!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Θυμαμαι επι Χαλκ Χογκαν, Ερθκουεικ, Ινδιανου, Μπατσου και λοιπων
ειχε βγει ενα ηλεκτρονικο παιχνιδι στα μπαλιαρδαδικα που ηταν φοβερο.
Το επαιζα με τις ωρες.

Ολα τα λεφτα ηταν τα τραγουδια που τους συνοδευαν την ωρα που πηγαιναν για το ρινγκ.
captain charisma

λογικα αυτο θα εννοεις ε?
kaukasios
QUOTE(big dirk @ Apr 30 2009, 00:49 ) *

λογικα αυτο θα εννοεις ε?

που το θυμηθηκες?!!!!!και εγω του ειχα ριξει πολυ ταισμα!!!
captain charisma
ειχα δει πρωτη φορα wrestling το 1994 τοτε που εδειχνε στο αντ1 με χαλκ χογκαν γουοριορ.και στα ηλεκτρονικα που πηγαινα επαιζα μανιωδως αυτο το παιχνιδι!ειχα επισης και 7-8 φιγουρες απο τους παλεστες
τη φωτο τη βρηκα σε μια αναζητηση στο γοογλε
kaukasios
QUOTE(big dirk @ Apr 30 2009, 00:56 ) *
ειχα δει πρωτη φορα wrestling το 1994 τοτε που εδειχνε στο αντ1 με χαλκ χογκαν γουοριορ.και στα ηλεκτρονικα που πηγαινα επαιζα μανιωδως αυτο το παιχνιδι!ειχα επισης και 7-8 φιγουρες απο τους παλεστες
τη φωτο τη βρηκα σε μια αναζητηση στο γοογλε

εγω θυμαμαι εβλεπα στο γιουροσπορτ 89,90 καπου εκει,δεν θυμαμαι καλα!!!μπορει να ηταν και πιο νωρις.
νομιζω οτι εδειχνε καθε τριτη και παρασκευη και περιμεναμε πως και πως.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(big dirk @ Apr 30 2009, 00:49 ) *

λογικα αυτο θα εννοεις ε?

Οχι νομιζω ηταν ενα αλλο με καλυτερα γραφικα.
HLR CENATION
QUOTE(big dirk @ Apr 30 2009, 00:41 ) *
δεν το ειδα ακομα αλλα εμαθα τα αποτελεσματα και ειχαμε αλλαγες στους 3 μεγαλους τιτλους!επιτελους δηλαδη!

A καταλαβα πεσαμε πανω σε αντι-Σινα.Γιατι ρε φιλε?Το παλικαρι δινει ωθηση στο wwe.Ιδια γεννια ειμαστε κ εγω στον αντ1 ειδα πρωτη φορα.Θυμαμαι τον αστυνομο-το Taker,λοχια Σλοτερ,κοντρα Χογκαν-γουοριορ,το ναυτη,την μεγαλυτερη ομαδα ever αν δεν κανω λαθος τους μπουσγουοκερ, το Νταγκαν,Τζεικ δε σνεικ κ.α.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.