Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Επικαιρότητα - Συζητήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135
weirdo1977


στην τιμή δεν περιλαμβάνονται οι όμιλοι της ευρωλίγκα, να υποθέσουμε δηλαδή αλλα 100 euro, με 300 δηλαδή βλέπεις ευρωλίγκα από την 8 smile.gif καλά είναι θα κατεβω το σάββατο για ανανέωση smile.gif
mono maroussi
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 6 2009, 19:16 ) *
αύριο η κλήρωση της προκριματικής φάσης της ευρωλίγκα... ας ελπίσουμε με μαρούσι smile.gif

εφιαλτες σας εχει δημιουργησει αυτο το Μαρουσι..Αντι να ευχεστε να παιξετε με καμια Ορλεαν θελετε εμας που σας εχουμε κανει πελατες..και αντι να βγαινουν κατι σκορδιληδες και να λενε για εκδικηση και τετοια καλυτερα να ευχονται να περασουν και οι 2 ελληνικες ομαδες..τεταρτη ειναι η κλησωση.Αρης-Ορλεαν και Μαρουσι-Σαρλερουα προβλεπω εγω
weirdo1977
24.gif ήμουν σίγουρος πως θα τσιμπήσετε biggrin.gif
EXPLOITED ARIS
QUOTE(mono maroussi @ Jul 6 2009, 20:13 ) *
εφιαλτες σας εχει δημιουργησει αυτο το Μαρουσι..Αντι να ευχεστε να παιξετε με καμια Ορλεαν θελετε εμας που σας εχουμε κανει πελατες..και αντι να βγαινουν κατι σκορδιληδες και να λενε για εκδικηση και τετοια καλυτερα να ευχονται να περασουν και οι 2 ελληνικες ομαδες..τεταρτη ειναι η κλησωση.Αρης-Ορλεαν και Μαρουσι-Σαρλερουα προβλεπω εγω


Κρατηστε εσεις αυτα που μπορειτε να κραταμε εμεις τα αστερια κ τους τιτλους!!! smiley.gif rolleyes.gif
mono maroussi
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ Jul 6 2009, 20:26 ) *
Κρατηστε εσεις αυτα που μπορειτε να κραταμε εμεις τα αστερια κ τους τιτλους!!! smiley.gif rolleyes.gif

το χω ξαναπει η αλαζονεια σας ειναι που σας τρωει καθε φορα..Εκτος απο τους 2 μεγαλους ολοι το ζηλευουν το Μαρουσι για αυτο βγαζουν και χολη..Πραγματικα αμα παιξουμε μαζι και σας αποκλεισουμε μετα δεν θα χετε που να κρυφτειτε smiley.gif
Vas
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 6 2009, 20:25 ) *
24.gif ήμουν σίγουρος πως θα τσιμπήσετε biggrin.gif


έλα ρε ψαρααα!!!

πάντως τώρα που έχω νευριάσει με τις μεταγραφές μας θα είστε ότι πρέπει για να ξαναχαρούμε λιγάκι rolleyes.gif shot.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Jul 6 2009, 20:45 ) *
έλα ρε ψαρααα!!!

πάντως τώρα που έχω νευριάσει με τις μεταγραφές μας θα είστε ότι πρέπει για να ξαναχαρούμε λιγάκι rolleyes.gif shot.gif

σωστοςςςς icon_drunk.gif shot.gif peace.gif
weirdo1977
ο,τι k η λέτε δίκιο έχετε smile.gif πελάτες κανονικοί είμαστε, μην ξεχνάμε k τον αποκλεισμό από το uleb πριν μερικά χρονια smile.gif νομίζω όμως το τελευταιο ήταν το κύκνειο άσμα σας smile.gif this is the end που λένε k οι πανμεγιστοι doors smile.gif
mono maroussi
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 6 2009, 20:58 ) *
ο,τι k η λέτε δίκιο έχετε smile.gif πελάτες κανονικοί είμαστε, μην ξεχνάμε k τον αποκλεισμό από το uleb πριν μερικά χρονια smile.gif νομίζω όμως το τελευταιο ήταν το κύκνειο άσμα σας smile.gif this is the end που λένε k οι πανμεγιστοι doors smile.gif

Οσο ζουμε ελπιζουμε φιλε μου..
Vas
QUOTE(mono maroussi @ Jul 6 2009, 21:07 ) *
Οσο ζουμε ελπιζουμε φιλε μου..



Ρε φέρτε το Μασει πίσω γιατί έχετε λαλίσει!!! icon_drunk.gif
gallistis
http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10...p;pubid=3251373

σταματησε ο μεγαλος στακ.κριμα.μπορουσε ακομη να προσφερει.ισως θα επρεπε να κινηθει η διοικηση.τον ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας προσεφερε.
οσο για τους αμαρουσιωτες που γραφουν...δε πρεπει να ειστε πανω απο 13 χρονων...αυτο καταλαβαινω
mono maroussi
QUOTE(gallistis @ Jul 6 2009, 21:33 ) *
http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10...p;pubid=3251373

σταματησε ο μεγαλος στακ.κριμα.μπορουσε ακομη να προσφερει.ισως θα επρεπε να κινηθει η διοικηση.τον ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας προσεφερε.
οσο για τους αμαρουσιωτες που γραφουν...δε πρεπει να ειστε πανω απο 13 χρονων...αυτο καταλαβαινω

απο που το συμπερανες αυτο φιλε μου?
gallistis
QUOTE(mono maroussi @ Jul 6 2009, 22:08 ) *
απο που το συμπερανες αυτο φιλε μου?


μπαινετε στο φορουμ και προσπαθειτε να τσιγκλησετε.δε νομιζω οτι εχουμε να χωρισουμε πολλα,αλλα η συμπεριφορα θυμιζει μικρα παιδακια που προσπαθουν να προκαλεσουν για λιγη προσοχη.
EXPLOITED ARIS
Να σας πω την αληθεια επειδη ψιλοβαρεθηκα αυτο το παιχνιδακι με το Μαρουσι κλπ μονο το μελλον θα δειξει.Αυτο που λετε παντως οι Μαρουσιωτες περι κομπλεξ κλπ...εχετε δικιο.Εγω προσωπικα εχω κομπλεξ γιατι δεν ανεχομαι να χανω απο μια ομαδα που χρειαζεται να παμε 500+ ατομα του Αρη για να γεμισουμε το γηπεδο της.
Εχω μια φανελα κ τιτλους κ αστερια στην πλατη μου που δεν περνανε στο ντουκου.Κ ποτε μα ποτε δεν ειχα προεδρο βαληνεκους του Βωβου,μην το ξεχναμε αυτο!
gallistis
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 6 2009, 19:30 ) *
στην τιμή δεν περιλαμβάνονται οι όμιλοι της ευρωλίγκα, να υποθέσουμε δηλαδή αλλα 100 euro, με 300 δηλαδή βλέπεις ευρωλίγκα από την 8 smile.gif καλά είναι θα κατεβω το σάββατο για ανανέωση smile.gif



παντως μου κανει λιγο περιεργο,οτι τα παιχνιδια των ομιλων(σε οποια διοργανωση και να ειναι) ειναι εκτος τιμης.τελοσπαντων.100 η 200 ευρω για το λιγοτερο 20 παιχνιδια ειναι μια χαρα τιμη.εδω ψηνομαι να παρω εγω απο αθηνα.κι ας δω ενα μονο παιχνιδι...
celtic_pride
Παιδιά, μην αρχίζουμε πάλι τα οφ-τόπικ....... wink.gif Τα 2 παιδιά που τόσα χρόνια (...) εκπροσωπούν το Μαρούσι στο φόρουμ κάνουν μια πράγματι πολύ καλή δουλειά.. biggrin.gif biggrin.gif ...

Aύριο είναι η κλήρωση.. Τι θέλω? Μπενετόν Τρεβίζο!! Μα φυσικά γιατί ότι και να γίνει είναι μεγάλο όνομα... wink.gif Τα περί εκδίκησης, πρέπει να γίνονται όταν πρέπει.. Να την κάνω τι τώρα την "εκδίκηση" από το Μαρούσι...??

Άλλο είναι το θέμα τώρα... Όλοι Διαρκείας!!!!!!
mono maroussi
QUOTE(gallistis @ Jul 6 2009, 22:12 ) *
μπαινετε στο φορουμ και προσπαθειτε να τσιγκλησετε.δε νομιζω οτι εχουμε να χωρισουμε πολλα,αλλα η συμπεριφορα θυμιζει μικρα παιδακια που προσπαθουν να προκαλεσουν για λιγη προσοχη.

Φιλε μου εμεις μπαινουμε στο φορουμ αιωνες πριν απο σενα..Το ποιος προκαλει νομιζω φαινεται..Οσο για σενα exploited arh δεν εχω να σου πω τπτ εκδηλωθηκες μονος σου.Ειχαν ηρεμησει τα πραγματα και αρχισατε να προκαλειται παλι..Οσο για τα 500 ατομα του αρη θα στα πω σε πμ

QUOTE(celtic_pride @ Jul 6 2009, 22:56 ) *
Παιδιά, μην αρχίζουμε πάλι τα οφ-τόπικ....... wink.gif Τα 2 παιδιά που τόσα χρόνια (...) εκπροσωπούν το Μαρούσι στο φόρουμ κάνουν μια πράγματι πολύ καλή δουλειά.. biggrin.gif biggrin.gif ...

Aύριο είναι η κλήρωση.. Τι θέλω? Μπενετόν Τρεβίζο!! Μα φυσικά γιατί ότι και να γίνει είναι μεγάλο όνομα... wink.gif Τα περί εκδίκησης, πρέπει να γίνονται όταν πρέπει.. Να την κάνω τι τώρα την "εκδίκηση" από το Μαρούσι...??

Άλλο είναι το θέμα τώρα... Όλοι Διαρκείας!!!!!!

συμφωνω απολυτως μαζι σου..
weirdo1977
ζητω συγγνώμη που το ξεκίνησα ξανά dry.gif
gallistis
QUOTE(celtic_pride @ Jul 6 2009, 22:56 ) *
Παιδιά, μην αρχίζουμε πάλι τα οφ-τόπικ....... wink.gif Τα 2 παιδιά που τόσα χρόνια (...) εκπροσωπούν το Μαρούσι στο φόρουμ κάνουν μια πράγματι πολύ καλή δουλειά.. biggrin.gif biggrin.gif ...

Aύριο είναι η κλήρωση.. Τι θέλω? Μπενετόν Τρεβίζο!! Μα φυσικά γιατί ότι και να γίνει είναι μεγάλο όνομα... wink.gif Τα περί εκδίκησης, πρέπει να γίνονται όταν πρέπει.. Να την κάνω τι τώρα την "εκδίκηση" από το Μαρούσι...??

Άλλο είναι το θέμα τώρα... Όλοι Διαρκείας!!!!!!


ολοι διαρκειας.μια κουβεντα ειναι.αν ηταν μπαλα,θα ειχαν ξαμολυθει ολοι.τα 2000 θα τα περασουμε?
οχι και μπενετον.δεν εχουμε σακλφορντ,μπονι οπως στον ημιτελικο του κορατς(απιστευτα παιχνιδια και τα 2).καλυτερα ορλεανη.και μακαρι να περασουν και οι 2 ελληνικες ομαδες στους 24 να αποδεξουμε κατι στον μπερτομεου και στιους υπολοιπους της ουλεμπ.
δεν ηξερα οτι στα γραφομενα στο φορουμ τιθεται θεμα παλαιοτητας.σαν να βρισκεται καποιος στον ιδιο λοχο με παλαιουρες απο το στρατο...
Vas
QUOTE(gallistis @ Jul 6 2009, 21:33 ) *
http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10...p;pubid=3251373

σταματησε ο μεγαλος στακ.κριμα.μπορουσε ακομη να προσφερει.ισως θα επρεπε να κινηθει η διοικηση.τον ευχαριστουμε για τις στιγμες που μας προσεφερε.
οσο για τους αμαρουσιωτες που γραφουν...δε πρεπει να ειστε πανω απο 13 χρονων...αυτο καταλαβαινω


Χαλάρωσε μεγάλε...

Με το Weirdo κάνουμε πλάκα. Δεν καταλαβαίνω γιατι πειράχτηκες? όσο για την ηλικία μου, 28 είμαι. Αν εισαι μεγαλύτερος μπράβο σου.

Τελος πα, έχω την εντύπωση ότι μέσα στις ειδήσεις που αναφέρουμε μπορούμε να κάνουμε και πλακίτσα (τώρα που είναι και καλοκαιράκι).

ΥΓ. Το παλικάρι ο Warrior που είχα γνωρίσει και από κοντά εχει σταματήσει να ασχολείτε?
celtic_pride
QUOTE(gallistis @ Jul 6 2009, 23:05 ) *
δεν ηξερα οτι στα γραφομενα στο φορουμ τιθεται θεμα παλαιοτητας.σαν να βρισκεται καποιος στον ιδιο λοχο με παλαιουρες απο το στρατο...


[off-topic]

Συμφώνω απόλυτα μαζί σου σε αυτό.. Το φόρουμ είναι μια "ηλεκτρονική δημοκρατία" και ο καθένας πρέπει να εκφράζει ελεύθερα τη γνώμη του. Απλά φίλε θεωρώ ότι και οι 2 πλευρές κάνατε λάθος στη συγκεκριμένη περίπτωση, καθώς κακώς (για μένα) είπες τα παιδιά 13χρονα (άσχετα που πολλές φορές συμπεριφέρονται έτσι.. smiley.gif ), και βέβαια ΦΥΣΙΚΑ δεν πρέπει να τίθεται θέμα ("είμαι πάλιοτερος, κάνω ότι γουστάρω") γιατί όλοι εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι του dizzy_fingers.. wink.gif

[/off-topic]

------------

Λάθος.. Ούτε Μπενετόν, ούτε Ορλεάνη.. ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΝΑΙ.. Και τους μισητούς λιμνανθρώπους του ΝΒΑ να φέρουν, είμαι ΑΡΗΣ και πρέπει να παίξω Ευρωλίγκα.. Οι άλλοι (ανεξαρτήτως ομάδας) είναι απλώς τα "εμπόδια"...
Vas
QUOTE(celtic_pride @ Jul 6 2009, 22:56 ) *
Παιδιά, μην αρχίζουμε πάλι τα οφ-τόπικ....... wink.gif Τα 2 παιδιά που τόσα χρόνια (...) εκπροσωπούν το Μαρούσι στο φόρουμ κάνουν μια πράγματι πολύ καλή δουλειά.. biggrin.gif biggrin.gif ...

Aύριο είναι η κλήρωση.. Τι θέλω? Μπενετόν Τρεβίζο!! Μα φυσικά γιατί ότι και να γίνει είναι μεγάλο όνομα... wink.gif Τα περί εκδίκησης, πρέπει να γίνονται όταν πρέπει.. Να την κάνω τι τώρα την "εκδίκηση" από το Μαρούσι...??

Άλλο είναι το θέμα τώρα... Όλοι Διαρκείας!!!!!!


την τετάρτη δεν είναι η κλήρωση??
mono maroussi
QUOTE(celtic_pride @ Jul 6 2009, 23:14 ) *
[off-topic]

Συμφώνω απόλυτα μαζί σου σε αυτό.. Το φόρουμ είναι μια "ηλεκτρονική δημοκρατία" και ο καθένας πρέπει να εκφράζει ελεύθερα τη γνώμη του. Απλά φίλε θεωρώ ότι και οι 2 πλευρές κάνατε λάθος στη συγκεκριμένη περίπτωση, καθώς κακώς (για μένα) είπες τα παιδιά 13χρονα (άσχετα που πολλές φορές συμπεριφέρονται έτσι.. smiley.gif ), και βέβαια ΦΥΣΙΚΑ δεν πρέπει να τίθεται θέμα ("είμαι πάλιοτερος, κάνω ότι γουστάρω") γιατί όλοι εδώ είμαστε φιλοξενούμενοι του dizzy_fingers.. wink.gif

[/off-topic]

------------

Λάθος.. Ούτε Μπενετόν, ούτε Ορλεάνη.. ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΝΑΙ.. Και τους μισητούς λιμνανθρώπους του ΝΒΑ να φέρουν, είμαι ΑΡΗΣ και πρέπει να παίξω Ευρωλίγκα.. Οι άλλοι (ανεξαρτήτως ομάδας) είναι απλώς τα "εμπόδια"...

απλα ειμαστε οπαδοι του αμαρουσιου και οχι απλοι φιλαθλοι και οταν θιγουν την ομαδα μας τρελενομαστε..Μπορει σε ολα τα αλλα να ειμαι ακρως αντικειμενικοσ αλλα οταν μπαινει το Μαρουσι στην μεση αλλαζω..Ας ειμαστε και μεις οι λιγοι ετσι χρειαζεται καμια φορα..Αντε και με την Ορλεαν παρεα αυριο..τα φιλια μου
celtic_pride
QUOTE(Vas @ Jul 6 2009, 23:09 ) *
ΥΓ. Το παλικάρι ο Warrior που είχα γνωρίσει και από κοντά εχει σταματήσει να ασχολείτε?


Πράγματι.. Πού έχει χαθεί ο "Μητσοτάκης" (aka υπέρτατος moderator) του φόρουμ..
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Jul 6 2009, 23:16 ) *
την τετάρτη δεν είναι η κλήρωση??

http://www.euroleague.net/news/i/50169/180...s-coming-july-8 την τεταρτη παιδια
celtic_pride
QUOTE(Vas @ Jul 6 2009, 23:16 ) *
την τετάρτη δεν είναι η κλήρωση??


Οτι να ναι είμαι... Σημερα νομίζω από το πρωί ότι είναι Τρίτη... smiley.gif .. Ναι η κλήρωση είναι την Τετάρτη..

http://www.euroleague.net/news/i/50169/180...s-coming-july-8
thrylos7
Το ξεφτιλίσατε πάλι... 41.gif

sourdian
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 6 2009, 19:16 ) *
αύριο η κλήρωση της προκριματικής φάσης της ευρωλίγκα... ας ελπίσουμε με μαρούσι smile.gif

Δεν υπαρχει περιορισμος στους "εμφυλιους";
Timemaster
QUOTE(sourdian @ Jul 7 2009, 09:54 ) *
Δεν υπαρχει περιορισμος στους "εμφυλιους";


δεν υπάρχει...
ο μόνος περιορισμός στον πρώτο αγώνα είναι τα γκρουπ δυναμικότητας!!!
όπου Μπενετόν,Άλμπα,Μαρούσι και Ορλεάνη... είναι οι δυνατοί και θα κληρωθούν
με κάποιον από τους: Λε μαν, Σαρλεουά,Άρης και η Βέντσπιλς.

οπότε Ελληνικός εμφύλιος είναι αρκετά πιθανός ή στην πρώτη φάση ή την δεύτερη.
EXPLOITED ARIS
Η αληθεια ειναι οτι προτιμω να συναντηθουμε με το Μαρουσι στο δευτερο γυρο...
mono maroussi
QUOTE(thrylos7 @ Jul 7 2009, 04:27 ) *
Το ξεφτιλίσατε πάλι... 41.gif

Μας ξερεις icon_drunk.gif .Εγω τον αγαπαω τον αρη δεν ειναι αυτο που φαινεται smiley.gif χαχα.Ειπε κατι o celtic_pride αλλα καπιοι εδω συνεχιζουν να θελουν το Μαρουσι..Για αυτο εχουμε γινει μεγαλη ομαδα..Επειδη εχουμε καταφερει να σκυλιασουμε ολους τους αρειανους για να μας κερδισουν και να παρουν εκδικηση για περυσι και προπερσυ.Λοιπον Ορλεαν-Αρης,Μαρουσι-Σαρλερουα,Αλμπα-Λε μαν και Μπενετον-Βεντσπιλς.Ελπιζω να τα πετυχω
Timemaster
QUOTE(mono maroussi @ Jul 7 2009, 11:52 ) *
Μας ξερεις icon_drunk.gif .Εγω τον αγαπαω τον αρη δεν ειναι αυτο που φαινεται smiley.gif χαχα.Ειπε κατι o celtic_pride αλλα καπιοι εδω συνεχιζουν να θελουν το Μαρουσι..Για αυτο εχουμε γινει μεγαλη ομαδα..Επειδη εχουμε καταφερει να σκυλιασουμε ολους τους αρειανους για να μας κερδισουν και να παρουν εκδικηση για περυσι και προπερσυ.Λοιπον Ορλεαν-Αρης,Μαρουσι-Σαρλερουα,Αλμπα-Λε μαν και Μπενετον-Βεντσπιλς.Ελπιζω να τα πετυχω



δέχομαι την πρόκλησή σου mono maroussi
και στοιχηματίζω στα παρακάτω ζευγάρια

Άλμπα-Άρης
Όρλεαν-Σαρλεουά

Μπενετόν-Βεντσπιλς
Μαρούσι-Λε μαν

και μάλιστα επόμενο γύρω
Άρης-Ορλεαν
Μπενετόν-Μαρούσι
EXPLOITED ARIS
Οποιος κ αν μας πεσει εμεις πρεπει να ειμαστε ετοιμοι!Ισχυει οτι οποιος αποκλειεται απο τον πρωτο γυρο δεν παιζει ουτε Eurocup;
gallistis
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ Jul 7 2009, 18:40 ) *
Οποιος κ αν μας πεσει εμεις πρεπει να ειμαστε ετοιμοι!Ισχυει οτι οποιος αποκλειεται απο τον πρωτο γυρο δεν παιζει ουτε Eurocup;


νομιζω οτι παιζει κατευθειαν στους ομιλους του eurocup.
Timemaster
QUOTE(gallistis @ Jul 8 2009, 00:17 ) *
νομιζω οτι παιζει κατευθειαν στους ομιλους του eurocup.


αν και ήξερα πως μόνο δύο ομάδες θα παίξουν στο Eurocup το επίσημο σαιτ
http://www.eurocupbasketball.com/
αναγράφει πως και οι 6 θα που θα αποκληστουν παίζουν στους ομίλους.
Tatubasketfan
Η ευχή του Ματσόν έγινε πραγματικότητα! http://www.metrosport.gr/archives/25345
thrylos7
O νικητής θα πρέπει να νικήσει και την Άλμπα (ή τη Λε Μαν) για να περάσει σ' ένα δύσκολο όμιλο, όπου το ταβάνι θα είναι η 4η θέση, σχεδόν σίγουρα. Για να δούμε...

Timemaster
QUOTE(thrylos7 @ Jul 8 2009, 13:30 ) *
O νικητής θα πρέπει να νικήσει και την Άλμπα (ή τη Λε Μαν) για να περάσει σ' ένα δύσκολο όμιλο, όπου το ταβάνι θα είναι η 4η θέση, σχεδόν σίγουρα. Για να δούμε...


το μόνο χειρότερο σενάριο ήταν αντί για Μαρούσι να παίζαμε με Μπενετόν!!
ενώ χειρότερη ενδέχεται να είναι και η συνέχεια μιας και ο όμιλος έχει ομάδες που δεν κοντράρονται από Άρη,Μαρούσι κ.λ.π.
αν ο νικητής των προκριματικών πάρει την τέταρτη θέση στους ομίλους θα είναι ένα μικρό θαύμα!!!

όσο για τους αγώνες με το Μαρούσι...
και σύμφωνα με τις έως τώρα μεταγραφές θα κριθεί στις λεπτομέρειες μιας και οι δύο θα είναι αποδυναμωμένοι σε σχέση με πέρσι!
όμως δε νομίζω να έχει σημασία μιας και θα πέσουμε πάνω στην Άλμπα όπου αυτή και η Μπενετόν θα πάνε στους ομίλους!
weirdo1977
αν περάσουμε πάμε για 3 soldout στον όμιλο smile.gif φουλ εισπρακτικός biggrin.gif

ΤΣΣΚΑ, Ταου, Μακάμπι, Ρόμα, Ολύμπια.
Vas
QUOTE(weirdo1977 @ Jul 8 2009, 13:52 ) *
αν περάσουμε πάμε για 3 soldout στον όμιλο smile.gif φουλ εισπρακτικός biggrin.gif

ΤΣΣΚΑ, Ταου, Μακάμπι, Ρόμα, Ολύμπια.


Βασικά θα βοηθήσετε και εμάς….

Αν κατέβετε 7000 κάτω από 20 ευρώ μιλάμε για 140.000. Γερή μπάζα… smiley.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Jul 8 2009, 14:24 ) *
Βασικά θα βοηθήσετε και εμάς….

Αν κατέβετε 7000 κάτω από 20 ευρώ μιλάμε για 140.000. Γερή μπάζα… smiley.gif

Εμεις ποσοι θα παμε? icon_drunk.gif
Vas
QUOTE(mono maroussi @ Jul 8 2009, 14:36 ) *
Εμεις ποσοι θα παμε? icon_drunk.gif

άλλοι τόσοι..... τίγκα το ΟΑΚΑ icon_drunk.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Jul 8 2009, 14:48 ) *
άλλοι τόσοι..... τίγκα το ΟΑΚΑ icon_drunk.gif

Ποσοι θα παμε πανω εννοω.χαχαχ
Vas
QUOTE(mono maroussi @ Jul 8 2009, 14:53 ) *
Ποσοι θα παμε πανω εννοω.χαχαχ


2 πουλμαν τα έχουμε... shot.gif
mono maroussi
QUOTE(Vas @ Jul 8 2009, 14:56 ) *
2 πουλμαν τα έχουμε... shot.gif

Ελα 2 θεσεις εκλεισαν κιολας..θα παρουμε και τους αλλους απο το κλαμπ και τα βορεια προαστια θα αλωσουν το βορρα 69.gif Οπως παλια α2 που χαμε παει σε βαο μακεδονικο και φιλιπο την ιδια χρονια icon_drunk.gif
valsam
2 εντος εδρας αγωνες για τον Αρη,καλυτερα δεν γινοταν!
Θαυματα δεν γινονται καθε μερα αντε τωρα Αντρεα κανονισε να ξαναχασεις 11 ποντους διαφορα σε 3 λεπτα!!!!!!
Vas
QUOTE(mono maroussi @ Jul 8 2009, 15:00 ) *
Ελα 2 θεσεις εκλεισαν κιολας..θα παρουμε και τους αλλους απο το κλαμπ και τα βορεια προαστια θα αλωσουν το βορρα 69.gif Οπως παλια α2 που χαμε παει σε βαο μακεδονικο και φιλιπο την ιδια χρονια icon_drunk.gif

ξέχασες ΜΕΝΤ (την ίδια χρονιά…)

@ Valsam

Στην Ευρώπη έχουμε συναντηθεί 3 φορές. Και τις 3 πέρασε το Μαρούσι.
Τα τελευταία 2 χρόνια σε νοκ ουτ παιχνίδια σας έχουμε πάλι αποκλείσει…

Άρα θαύμα θα είναι εσείς να περάσετε!!
celtic_pride
Mια ερώτηση προς όλους... Ποιος από εδώ είναι ο.....................ρουφιάνος του Μπερτομέου???? Τόσο πολύ τον μελετάγαμε τον εμφύλιο στο φόρουμ, που ή ο "αγαπητός" Τζόρντι μας διάβαζει (hola Jordi!) ή κάποιος του σφύριξε τι παίζει εδώ... biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif ..

Φίλε mono_maroussi, λυπάμαι αλλά ήρθε πλέον η ώρα της εκδίκησης.. biggrin.gif biggrin.gif .. Πεπρωμένο φυγεῑν αδύνατο... biggrin.gif


mono maroussi
QUOTE(celtic_pride @ Jul 8 2009, 19:06 ) *
Mια ερώτηση προς όλους... Ποιος από εδώ είναι ο.....................ρουφιάνος του Μπερτομέου???? Τόσο πολύ τον μελετάγαμε τον εμφύλιο στο φόρουμ, που ή ο "αγαπητός" Τζόρντι μας διάβαζει (hola Jordi!) ή κάποιος του σφύριξε τι παίζει εδώ... biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif ..

Φίλε mono_maroussi, λυπάμαι αλλά ήρθε πλέον η ώρα της εκδίκησης.. biggrin.gif biggrin.gif .. Πεπρωμένο φυγεῑν αδύνατο... biggrin.gif

Φιλε μου εγω λυπαμαι γιατι παλι θα σε αποκλεισω icon_drunk.gif smiley.gif rolleyes.gif
celtic_pride
QUOTE(mono maroussi @ Jul 8 2009, 19:09 ) *
Φιλε μου εγω λυπαμαι γιατι παλι θα σε αποκλεισω icon_drunk.gif smiley.gif rolleyes.gif


Xωρίς Σούλη..? Δύσκολα τα πράγματα.... biggrin.gif..

Btw, προς στιγμήν ξέχασα ότι το Μαρούσι θα παίζει στο ΟΑΚΑ.. Βλέπω τα ποστ περί 7000 Αρειανών στην Αθήνα (Μακάρι!!!) και λέω "Καλά που θα χωρέσουν στην τρύπα του Αγ. Θωμά..? smiley.gif ".. Πάντως, ζω για να δώ 7000 Αρειανούς σε αγώνα μπάσκετ εκτός έδρας. Νομίζω ότι ούτε στα Μοναχοσαραγόσογάνδοτορινόσαρλερουά δεν είχαμε τόσους...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.