Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Επικαιρότητα - Συζητήσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135
thrylos7
Μόνο αν πάρει κοινοτικό;

Τον Φράνσις τον έχουν πλησιάσει ήδη οι μισές και πλέον ανταγωνιστικές ομάδες της Α1. Αυτός μάλλον προτιμάει Άρη, αρκεί βέβαια η πρόταση να μην υπολείπεται (αισθητά τουλάχιστον) των άλλων...
Go Aris
'Ετοιμος ο Ράιτ!

http://www.arisbc.gr/index.php?SCREEN=page...14&LangID=1
celtic_pride
Aυτό που φαινόταν σαν πρωταπριλιάτικο αστείο είναι επιτέλους αλήθεια!! Ο Μπρέισι επιτέλους παίζει.... και ήρθε η ευκαιρία να εξιλεωθεί......... wink.gif
celtic_pride
To "δώρο" από τα Τρίκαλα έγινε, τα οποία κέρδισαν τον Πανελλήνιο.... Ελπίζω αύριο να είμαστε σοβαροί, να πάρουμε το διπλό και να επανέλθουμε στην 3η θέση.....
gallistis
ευτυχως κερδισαμε χθες και με 2 νικες (αελ,τρικαλα εντος) η τριτη θεση ειναι δικη μας.αν δε καναμε τη βλακωδη ηττα απο το αιγαλεω θα ημασταν πολυ πιο ανετοι.αντε euroleague ερχομαστε
valsam
Εγω το αβανταζ της εδρας στα πλει-οφ φοβαμαι περισσοτερο!!!!
2 φορες απο ΑΕΚ και περσυ με το Μαρουσι τα ξεχνατε?
gallistis
QUOTE(valsam @ Apr 7 2009, 01:42 ) *
Εγω το αβανταζ της εδρας στα πλει-οφ φοβαμαι περισσοτερο!!!!
2 φορες απο ΑΕΚ και περσυ με το Μαρουσι τα ξεχνατε?


αν βγουμε 3 μαλλον σταυρωνουμε με πανιωνιο.φυσιολογικα τον εχουμε.περυσι ειχαμε τον χερμπερτ-δε πιανεται.οσο με αεκ ειχε καλυτερη ομαδα απο εμας-τουλαχιστον τη μια χρονια.
SteelGandalf
Καλή η 3η θέση (ελπίζω να την κατακτήσουμε) στην κανονική διάρκεια, αλλά αυτό που μετράει, είναι να βρισκόμαστε σε αυτή (δε συζητάμε για πιο ψηλά) και μετά την ολοκλήρωση των play-offs. Το κεφάλι χαμηλά, σκληρή δουλειά και προσπάθεια από όλους. Μόνο έτσι θα επιστρέψουμε και πάλι εκεί όπου ανήκουμε. Ακόμα όμως είναι πολύ νωρίς για να συζητάμε τέτοια πράγματα.
EXPLOITED ARIS
http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=81943
Τι εθνικοτητα μας βολευει;
Βουλγαρος η Σκοπιανος; rolleyes.gif
Περα απο την πλακα πρεπει να ξεκινησουν να προγραμματιζουν και για του χρονου.Να μου πεις πουνα ξερεις απο τωρα το μπατζετ!Αλλο θα ειναι σε περιπτωση Ευρωλιγκας και αλλο σε περιπτωση Eurocup(το απευχομαι...)
Παντως θα ηθελα να μεινει ο Σπενσερ ως τριαροτεσσαρι(περισσοτερο ως τριαρι!)Οπως και ο Μπετς,οχι μονο επειδη τον ελευθερωσε απο τη front line αλλα για τη γενικοτερη συνεισφορα του στον Αρη.Ολοι ελεγαν οτι εχει τελειωσει αλλα ο Αγγλος ειναι πραγματικο θηριο.
EXPLOITED ARIS
http://www.metrosport.gr/?p=18825
Eιμαι χρονια μπροστα ομως... tongue.gif
Πρεπει να τους κλεισουμε και τους δυο τωραααααααα...
gallistis
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ Apr 10 2009, 11:13 ) *
http://www.metrosport.gr/?p=18825
Eιμαι χρονια μπροστα ομως... tongue.gif
Πρεπει να τους κλεισουμε και τους δυο τωραααααααα...


για τον μπετς δε το περιμενα να ειναι τοσο καλος.ασφαλως και πρεπει να μεινει.που να βρισκεις αξιοπρεπη πενταρι.για τον νελσον καπου ακουσα οτι θελει 300.000.δεν ειναι για τοσα πολλα
celtic_pride
Ρεκόρ 10ετίας στα εισιτήρια... 35.853 (2.757 μο)... Φυσικά ο αριθμός είναι μικρός και απέχει σε πολύ μεγάλο βαθμό από τα αντίστοιχα ευρωπαικά αλλά τουλαχιστον είναι ένα βήμα μπροστά...

http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10...p;pubid=2273285
EXPLOITED ARIS
Μην ξεχναμε μεσα σε ολα τα αλλα οτι οι νεαροι μας ειναι πρωταθλητες!Με τον Παπανικολαου να ειναι μια κλαση ανωτερος απο ολους...
Vas
Αφού το πιθανό ζευγάρι για την 3η θέση θα είναι μάλλον το Αρης-Μαρούσι να κάνουμε μια σύγκριση στο ρόστερ.

Γκαρντ

Αρης : Κλαρκ, Ηλιάδης, Τσαλσάρης, Αργυρόπουλος, Γκάβελ, Ραιτ,
Μαρούσι : Κις, Χαραλαμπίδης, Διαμαντόπουλος, Κουμπούρας, Στιβενσον

Φοργουορντ:
Μπάρλος, Νέλσον, Σκορδίλης
Μαρούσι: Μαυροκεφαλίδης, Καιμακόγλου, Καλάθης

Σεντερ:
Αγαδάκος, Μπετς
Γλυνιαδάκης, Μαυροειδής


Στην περιφέρεια οι ομάδες είναι ισάξιες, αλλά μέσα στην ρακέτα υπάρχει μεγάλη υπεροχή για το Μαρούσι.

Το ότι ο Αρης παίζει αργό μπάσκετ νομίζω μας συμφέρει καθώς το Μαρούσι δεν μπορεί να βγάλει αιφνιδιασμούς και λόγω της υπεροχής μέσα στα καλάθια όπως είπα πιο πριν.
Επιπλέον έχω την εντύπωση πως το Μαρούσι έχει περισσότερο βάθος που ίσως φανεί στους συνεχόμενους αγώνες.

Αν ο η ομάδα του Άρη ήταν οποιαδήποτε άλλη (φόραγε άλλη φανέλα) θα έδινα σαφές προβάδισμα στο Μαρούσι. Αλλά η φανέλα παίζει πολύ μεγάλο ρόλο σε αυτούς τους αγώνες. Και του Άρη η φανέλα είναι βαριά…
Timemaster
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ May 6 2009, 10:18 ) *



Μακάρι αλλά το βλέπω κάπως δύσκολο να πραγματοποιηθεί...
άλλωστε τα ίδια γραφόντουσαν και τον χειμώνα.

icon_blahblah.gif

Η ελπίδα βέβαια πεθαίνει τελευταία
EXPLOITED ARIS
http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=82906
Ξερει κανεις κατι περι Κρουμ;!!!!
EXPLOITED ARIS
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ May 6 2009, 18:24 ) *
http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=82906
Ξερει κανεις κατι περι Κρουμ;!!!!


Aφηστε το βρηκα!Τελευταιο του παιχνιδι ηταν στις 23/01/09 οπου σκοραρε βεβαια 27 ποντους!
Επαιζε φετος στην CSKA Σοφιας και ειχε μ.ο 14.8 ποντους κ 8.8 ριμπ!
Γιατι ομως εχει να παιξει τοσο καιρο???
valsam
Ενταξει η ρεαλ θα τον δωσει τον μασει αλλα θα θελει η ομαδα που θα τον παρει να καλυψει το συμβολαιο του (1μυριο),πραγμα που στον αρη δεν γινετε!
Θα ζητησουμε να δωσουμε τα μισα και τα υπολοιπα η ρεαλ,και τσουπ θα σκασουν οι ρωσοι και τελος!!!!!!!!!!
reignman
Ο Κοτζιας τωρα λεει πως 99% το καλοκαιρι γυριζει στον Αρη ο Μασει! ΜΑκαρι να δυναμωσει η ομαδα σας παιδια!
EXPLOITED ARIS
Αν βγουμε Ευρωλιγκα,κατι που το θεωρω αρκετα πιθανο,του χρονου θα ειμαστε αρκετα δυνατοι...Μακαρι να εχουμε και ξενους οπως ο Τζερι που αγαπουν την ομαδα!
scales84
και ο μασσευ εκανε δηωσεις οτι θελει να γυρισει..για να δουμε..με τον φρανσις εχει ακουστει καμια εξελιξη?
Timemaster
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ May 6 2009, 19:21 ) *
Aφηστε το βρηκα!Τελευταιο του παιχνιδι ηταν στις 23/01/09 οπου σκοραρε βεβαια 27 ποντους!
Επαιζε φετος στην CSKA Σοφιας και ειχε μ.ο 14.8 ποντους κ 8.8 ριμπ!
Γιατι ομως εχει να παιξει τοσο καιρο???


εδώ είναι η καριέρα του:
http://www.bulgarianbasket.com/en/playerca...ender=1&m=2

εμένα μου έκανε εντύπωση ότι έχει ύψος μόλις 2,04 και παίζει θέση 4 και κυρίως 5 φαίνεται να ξεχωρίζει πάντως μαζί με κάποιον Σάκοτα σε αυτή την ομάδα.

Στο τελευταίο του παιχνίδι έβαλε 27 πόντους στο Βουλγάρικο πρωτάθλημα αλλά σε αγώνα με σκορ 121-78 όπου η ομάδα του έχασε!!!

το τελευταίο παιχνίδι του ήταν τότε μιας και η κανονική περίοδος τελείωσε για την ομάδα του που εως εκείνη την στιγμή ήταν τελευταία στην βαθμολογία και για κάποιο λόγο ή αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα ή την έδιωξαν.

Πάντως δε φαίνεται τυχαίο να προτάθηκε σε Ελληνική ομάδα μιας και ο πρόεδρος της ομάδος είναι Έλληνας.
ablade
QUOTE(ablade @ May 7 2009, 15:02 ) *
Πρόεδρος της CSKA Σόφιας δεν ειναι αυτός που θέλει να πάρει τον ΠΑΟΚ? Και προπονητής/ μάνατζερ/ κ.α. ο μπάνε, σωστά?


Καλά θυμόμουνα!!! Πρόεδρος Στεργιανόπουλος, προπονητής/γενικός διευθυντής μπάνε. Που πάμε να μπλέξουμε πάλι?

Πάντως τα στατιστικά του σαν νούμερα είναι καλά. Και είναι και μικρός. Άντε να δούμε...
Timemaster
QUOTE(ablade @ May 7 2009, 15:08 ) *
Καλά θυμόμουνα!!! Πρόεδρος Στεργιανόπουλος, προπονητής/γενικός διευθυντής μπάνε. Που πάμε να μπλέξουμε πάλι?

Πάντως τα στατιστικά του σαν νούμερα είναι καλά. Και είναι και μικρός. Άντε να δούμε...



Αυτό είναι ένα καλό ερώτημα!!!

Μάλλον τον δοκιμάζουμε για την νέα χρονιά μήπως σαν μικρός μπορεί να εξελιχτεί καθώς για τα play off σίγουρα δε κάνει!!!
Ακόμα και από τα στατιστικά του δε μου λέει τίποτα... 54% στις βολές; ποιος είναι ο Σακίλ;
celtic_pride
Ακούστηκε σήμερα στα ερτζιανά ότι αύριο η Γενεσις έχει συνέλευση για το αν θα παραδώσει (όπως ακόυγεται) ή στο ΑΣ ή στον Τζεβ... Δεν ξέρω αν οι άνθρωποι έχουν πραγματικά τέτοιες προθέσεις, άλλα θα είναι μεγάλο πλήγμα η οριστική αποχώρηση τους... Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλά μου φαίνεται ότι οι εξελίξεις στην παε ίσως επηρεάσουν αρνητικά την καε... Ελπίζω να έχω 1000% άδικο... rolleyes.gif
Go Aris
Επέκταση του συμβολαίου του Σκορδίλη για τα επόμενα 3 χρόνια

http://www.arisbc.gr/index.php?SCREEN=page...58&LangID=1
celtic_pride
QUOTE(Go Aris @ May 9 2009, 22:35 ) *
Επέκταση του συμβολαίου του Σκορδίλη για τα επόμενα 3 χρόνια

http://www.arisbc.gr/index.php?SCREEN=page...58&LangID=1


Πάρα πολυ καλή κίνηση από την Καε.... Δείχνουν έτσι ότι επενδύουν στο μέλλον.... Ελπίζω οι Σκορδίλης, Παπανικολάου, Μούρτος, Χρυσικόπουλος να μείνουν και του χρόνου...
gallistis
QUOTE(Go Aris @ May 9 2009, 22:35 ) *
Επέκταση του συμβολαίου του Σκορδίλη για τα επόμενα 3 χρόνια

http://www.arisbc.gr/index.php?SCREEN=page...58&LangID=1


καλη κινηση...αλλα να παιξει και καθολου.λενε οτι εχουμε καλες υποδομες,αλλα να δουμε και τι αξιζουν
a bullet for your head
QUOTE(gallistis @ May 10 2009, 18:02 ) *
καλη κινηση...αλλα να παιξει και καθολου.λενε οτι εχουμε καλες υποδομες,αλλα να δουμε και τι αξιζουν

Εχεις δικιο..και ειναι κατι που εχω επισημανει πολλακις..
Ο Σκορδιλης σε αντιθεση με τους αλλους νεαρους του Αρη(Τσαιρελης,Καραδολαμης,Παπανικολαου,Ματ
αλον),εχει ενσωματωθει καπως,διοτι τον βοηθα η σωματοδομη του και μπορει να ανταπεξελθει στις σωματικες επαφες και το σκληρο παιχνιδι.
gallistis
QUOTE(a bullet for your head @ May 10 2009, 18:08 ) *
Εχεις δικιο..και ειναι κατι που εχω επισημανει πολλακις..
Ο Σκορδιλης σε αντιθεση με τους αλλους νεαρους του Αρη(Τσαιρελης,Καραδολαμης,Παπανικολαου,Ματ
αλον),εχει ενσωματωθει καπως,διοτι τον βοηθα η σωματοδομη του και μπορει να ανταπεξελθει στις σωματικες επαφες και το σκληρο παιχνιδι.



ματαλον,τσαιρελλη τους εχουμε δει.ιδιαιτερα τον πρωτο σε κολοσσο και λαρισσα.δεν ειναι παιχτες που μπορουν το κατι παραπανω.οι σκορδιλης και παπανικολαου(απο οσο ειδα στην εθνικη περυσι για τον δευτερο) με δουλεια εχουν μελλον.χρυσικοπουλο μουρτο δεν εχω καμια αποψη.κι εγω πιστευω οτι σε σχεση με καποιους παιχτες που εχουμε οι πιτσιρικαδες θα μπορουσαν να προσφερουν περισσοτερο
weirdo1977
τον αδικείς τον Τσαϊρέλη, απλά λίγα κιλά χρειάζεται, μια χαρά basket ξέρει.
a bullet for your head
QUOTE(weirdo1977 @ May 10 2009, 18:25 ) *
τον αδικείς τον Τσαϊρέλη, απλά λίγα κιλά χρειάζεται, μια χαρά basket ξέρει.

Και εγω αυτο πιστευω..
Οπως και για τον Ματαλον μπορει να υπαρξει μελλον.
Απλα θα πρεπει να τους δοθει καποια εμπιστοσυνη.
gallistis
QUOTE(weirdo1977 @ May 10 2009, 18:25 ) *
τον αδικείς τον Τσαϊρέλη, απλά λίγα κιλά χρειάζεται, μια χαρά basket ξέρει.


μπορει...αν και πιστευω οτι τον καλο παιχτη,το ταλεντο,το καταλαβαινεις αμεσως.δε χρειαζεται να τον δεις πολλες φορες για να δεις τι αξιζει.οπως το ρεντζια καταλαβαινες αμεσως οτι ειναι ταλενταρα(ασχετα πως κατεληξε).αντιστοιχα εβλεπες το μπαρλα και ηξερες οτι δεν ειναι για πολλα.αντιστοιχα και με τους δικους μας.καποιοι φαινονται ποσο αξιζουν
hagi
Εμείς τα λέμε ρε παιδιά για τους πιτσιρικάδες,αλλά ποιος μας ακούει;;Ο Γκαβέλ συγκεκριμένα δεν έχει τίποτα καλύτερο απο τους μικρούς..Είμαι σίγουρος..Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποια είναι η λογική μερικές φορές..
EXPLOITED ARIS
Ωστοσο καποιοι μενουν "αιωνια" ταλεντα...Βλεπε Ταπουτο και Γασπαρη παλιοτερα.Και οι δυο νομιζω οτι πηραν πολλες ευκαιριες αλλα δεν σταθηκαν στο υψος τους τελικα.
Αυτο που θελω να πω ειναι οτι πλεον το σπορ διακρινεται απο τετοιο υψηλο επιπεδο επαγγελματισμου ,οπου ενας πιτσιρικας-ταλεντο για να συνεχισει πρεπει,οχι να αρπαξει την ευκαιρια απο τα μαλλια...αλλα να της τα ξεριζωσει!!!
EXPLOITED ARIS
http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=83400
Με συγκινησε ο αμπαλος!!! sad-smiley-009.gif
Timemaster
QUOTE(EXPLOITED ARIS @ May 21 2009, 19:58 ) *
http://www.betsmart.gr/mainsite/modules/ne...p?storyid=83400
Με συγκινησε ο αμπαλος!!! sad-smiley-009.gif



τι γίνεται όλοι οι πρώην εμάς θα θυμούνται;;;;

smiley.gif
celtic_pride
Φέρτε πίσω τον υπερπαίχτη που κάνει βήματα όταν κατεβάζει (!!) την μπάλα!! smiley.gif
scales84
ναι ηθελα να το αναφερω
τον ειδα στις κερκιδες σε ενα πλανο
hagi
Η πλάκα είναι ότί λέει στη συνέντευξη ότι ήθελε να μπει μέσα να βοηθήσει την ομάδα. Πλάκα μας κάνει..Για να την καταστρέψει μπορεί για βοήθεια δε τον βλέπω..
Yusaku
Πέρα από τα αστεία πάντως, το ότι οι πρώην παίκτες του Άρη δηλώνουν με τέτοιο τρόπο την προτίμηση τους στην ομάδα σημαίνει και κάτι. Και δεν είναι μόνο απλώς στο πλαίσο του επαγγελματισμού που περιβάλλει το άθλημα. Εδώ βλέπουμε ξένους παίκτες, όπως ο Μάσσευ και Στακ, όπου κι αν βρίσκονται να λένε με τα καλύτερα λόγια την εμπειρία τους στον Άρη και άλλοι ακόμα παραπάνω όπως Γουίλκινσον, Φλέτσερ να έρχονται στο άσχετο στην Θεσσαλονίκη επειδή απλά πέρασαν γαμάτα tongue.gif tongue.gif. Και άντε για τους 3 πρώτους που αγαπήθηκαν όσο λίγοι άλλοι το καταλαβαίνει κάποιος... αλλά ο Φλέτσερ;;;
Όλα αυτά σημαίνουν ένα πολύ σημαντικό και θετικό πράγμα. Ότι το κλίμα τα τελευταία χρόνια στην ομάδα είναι ιδανικό για τους παίκτες. Το ότι δένονται με το σύλλογο, την πόλη και τους φιλάθλους σε τέτοιο βαθμό σημαίνει ότι η διοίκηση έχει καταφέρει να δημιουργήσει ένα άκρως ελκυστικό περιβάλλον. Αν μπορούσε τώρα να κάνει την (οικονομική) υπέρβαση μια χρονιά, ώστε να δημιουργηθεί και μια επιπλέον δυναμική για τον κόσμο θα ήταν ευχής έργο!
sakatis
QUOTE(Yusaku @ May 22 2009, 11:07 ) *
Πέρα από τα αστεία πάντως, το ότι οι πρώην παίκτες του Άρη δηλώνουν με τέτοιο τρόπο την προτίμηση τους στην ομάδα σημαίνει και κάτι. Και δεν είναι μόνο απλώς στο πλαίσο του επαγγελματισμού που περιβάλλει το άθλημα. Εδώ βλέπουμε ξένους παίκτες, όπως ο Μάσσευ και Στακ, όπου κι αν βρίσκονται να λένε με τα καλύτερα λόγια την εμπειρία τους στον Άρη και άλλοι ακόμα παραπάνω όπως Γουίλκινσον, Φλέτσερ να έρχονται στο άσχετο στην Θεσσαλονίκη επειδή απλά πέρασαν γαμάτα tongue.gif tongue.gif. Και άντε για τους 3 πρώτους που αγαπήθηκαν όσο λίγοι άλλοι το καταλαβαίνει κάποιος... αλλά ο Φλέτσερ;;;
Όλα αυτά σημαίνουν ένα πολύ σημαντικό και θετικό πράγμα. Ότι το κλίμα τα τελευταία χρόνια στην ομάδα είναι ιδανικό για τους παίκτες. Το ότι δένονται με το σύλλογο, την πόλη και τους φιλάθλους σε τέτοιο βαθμό σημαίνει ότι η διοίκηση έχει καταφέρει να δημιουργήσει ένα άκρως ελκυστικό περιβάλλον. Αν μπορούσε τώρα να κάνει την (οικονομική) υπέρβαση μια χρονιά, ώστε να δημιουργηθεί και μια επιπλέον δυναμική για τον κόσμο θα ήταν ευχής έργο!



φιλε μου ειναι πολυ σωστα αυτα που λες...αλλο οικονομικη υπερβαση με καινουρια προσωπα αλλο υπερβαση με παιδια που επαιξαν στην ομαδα μας και μας εδειξαν οτι αξιζουν κατι παραπανω...
Yusaku
QUOTE(sakatis @ May 26 2009, 22:29 ) *
φιλε μου ειναι πολυ σωστα αυτα που λες...αλλο οικονομικη υπερβαση με καινουρια προσωπα αλλο υπερβαση με παιδια που επαιξαν στην ομαδα μας και μας εδειξαν οτι αξιζουν κατι παραπανω...



Μακάρι! Τίποτα άλλο δεν έχω να πω. Όποιος κ από τους τρεις κ αν επέστρεφε θα ήταν ουσιαστική ενίσχυση για την ομαδα. Ιδίως για Μάσσευ - Ουίλκινσον που ναι τόσο δημοφηλεις στον κόσμο του Άρη! Σίγουρα θα μ' οδηγούσαν να παρω το διαρκείας που τόσο σκεφτομαι! smile.gif
athinaios
παντως τον τελευταιο καιρο ακουγεται εντονα οτι θα ανηφορισει ο χατζηβρετας μιας κ τελειωνει με το παναθηναϊκό.
kaukasios
QUOTE(athinaios @ May 27 2009, 01:02 ) *
παντως τον τελευταιο καιρο ακουγεται εντονα οτι θα ανηφορισει ο χατζηβρετας μιας κ τελειωνει με το παναθηναϊκό.

αν γινει θα ειναι πολθ καλη κινηση για σας.μην κοιτας τι κανει σε εμας.ειναι πολυ καλος σκορερ,αλλο που τον εκανε ο ζοτς χαμαλη πολυτελειας.
sakatis
QUOTE(Yusaku @ May 26 2009, 23:03 ) *
Μακάρι! Τίποτα άλλο δεν έχω να πω. Όποιος κ από τους τρεις κ αν επέστρεφε θα ήταν ουσιαστική ενίσχυση για την ομαδα. Ιδίως για Μάσσευ - Ουίλκινσον που ναι τόσο δημοφηλεις στον κόσμο του Άρη! Σίγουρα θα μ' οδηγούσαν να παρω το διαρκείας που τόσο σκεφτομαι! smile.gif





πολυ αγαπητο και ποιοτικο δυδιμο...
celtic_pride
Noμίζω πως πρόκειται για πολύ καλή κίνηση... Καλός σουτέρ είναι, καλή άμυνα παίζει (σημαντικότατο για ομάδα Ματσόν) και εύκολα μπορεί να πάρει την θέση του.... Γκαβέλ!!!!...

Πάντως, μέχρι να τελειώσει η σειρά με το Μαρούσι, καλύτερα να μην μπαίνουμε σε πειρασμό για "ονοματολογία"....
Timemaster
QUOTE(Yusaku @ May 26 2009, 23:03 ) *
Μακάρι! Τίποτα άλλο δεν έχω να πω. Όποιος κ από τους τρεις κ αν επέστρεφε θα ήταν ουσιαστική ενίσχυση για την ομαδα. Ιδίως για Μάσσευ - Ουίλκινσον που ναι τόσο δημοφηλεις στον κόσμο του Άρη! Σίγουρα θα μ' οδηγούσαν να παρω το διαρκείας που τόσο σκεφτομαι! smile.gif



τον Μάσσευ τον θέλω του χρόνου...
όχι όμως και τον Ουιλκινσον μιας και ο Νέλσον είναι εξίσου καλός και δύο παίχτες παραπλήσιου στυλ στην ίδια θέση είναι υπερβολή για τον Άρη.

QUOTE(kaukasios @ May 27 2009, 01:07 ) *
αν γινει θα ειναι πολθ καλη κινηση για σας.μην κοιτας τι κανει σε εμας.ειναι πολυ καλος σκορερ,αλλο που τον εκανε ο ζοτς χαμαλη πολυτελειας.



Ο Χατζιβρέτας στον Παο είχε πάει σαν πρώτος σκόρερ της Α1 και θα είναι μια πολύ καλή μεταγραφή για οποιαδήποτε ομάδα της Α1 (από ότι έχω κόψει τον Ομπράντοβιτς δε θα τον κρατήσει άλλο απλά μένει να δούμε ποιος θα τον πάρει)
weirdo1977
QUOTE(Timemaster @ May 27 2009, 10:23 ) *
τον Μάσσευ τον θέλω του χρόνου...
όχι όμως και τον Ουιλκινσον μιας και ο Νέλσον είναι εξίσου καλός και δύο παίχτες παραπλήσιου στυλ στην ίδια θέση είναι υπερβολή για τον Άρη.



εγώ πάλι το αντίθετο biggrin.gif με nelson μάικ bets έχουμε μια από τις πιο σκληρές αμυντικά ρακέτα στην ευρώπη wink.gif ο massey είναι πιο φαντεζί αλλα κατά την γνώμη μου λιγότερο ουσιαστικός από τον μάικ, συν το ότι χαλαρά μπορεί να ξεκουράζει k τον bets στο 5 κάτι που ο massey δεν μπορεί με τίποτα να κάνει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.