Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
aegeansheed
Ωραίο το κομμάτι και το sax ! Αν και από τα ακούσματα που έχω δεν έχω δυνατότητα να ακούω αρκετά το όργανο αυτό, τρεις ωραίες δημιουργίες που έχω ακούσει μου αρέσουν κυρίως για το μέρος που έχει σαξόφωνο. Κατά σειρά προτίμησης:

-Laurent Garnier - The man with the red face
-Dream Theater - Another Day
-Galaxy 2 Galaxy - High tech Jazz

p.s. Ο Laurent Garnier έρχεται στην Αθήνα στο φεστιβάλ στο Γκάζι. Από τους καλούς και πραγματικούς dj's με τεράστιες μουσικές γνώσεις και δημιουργίες στο χώρο της ηλεκτρονικής μουσικής. Για όποιον ενδιαφέρεται να μάθει μπορεί να ξεκινήσει ακούγοντας το album "Unreasonable Behavior"
The Warlus
QUOTE(Magnus92 @ Jun 15 2010, 02:29 ) *
Ετοιμοι για το Sonisphere ρε παιδια ;;;
Βγηκε και το προγραμμα του φεστιβαλ
APOLLO STAGE

Metallica 21:30 – 23:30

Slayer 18:30 – 19:30

Stone Sour 16:00 – 17:00

Anthrax 13:00 – 14:00

SATURN STAGE

Megadeth 20:00 – 21:00

Bullet For My Valentine 17:00 – 18:00

TBA 12:00 – 12:45



Αντε τωρα νταλα μεσημερι να ακους την αγριοφωναρα του Σκοτ Ιαν . . .



Εντάξει τελικά το αλλάξανε και οι Anthrax μπήκαν στις 5 το απόγευμα
Alexmei
QUOTE (thrylos7 @ Jun 16 2010, 01:00 ) *
Πραγματικά πανέμορφο!

thumbsup.gif Alex!



For your info, το κομμάτι είναι cover του παρακάτω κομματιού. Στην ουσία "τραγουδάει" με το sax, αλλά είναι αυτοσχεδιασμός πάνω στο θέμα του κομματιού. Απίστευτη ερμηνεία από την Kobayashi. Περιττό να πω έχω ήδη πάρει 2 cd της biggrin.gif



aegean φοβερά και τα τρία!
a bullet for your head


kolokotronis
Γράψτε λάθος
panagiotisTheDream
bullet 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
morrison
QUOTE(john morisson @ Nov 13 2009, 13:32 ) *
Πολυ αγαπημενο μου γκρουπ ειναι και οι Καλιφορνεζοι Kyuss... smile.gif

@bullet

Δεν σε ειχαμε συνηθισει να βαζεις τετοιες βρωμιες!!! smiley.gif
Magnus92
3,5 (!!!) ωρες Βασιλης, χθες το βραδυ στην Αλεξανδρουπολη . . .
Μεχρι και το "when the smoke is going down" ακουσαμε να τραγουδαει...

Χρειαζεται να πω περισσοτερα ;;;
lightday


μην πετάξετε πολλές ντομάτες ... peace.gif
priest
Magnus92
"Χτυπησε" κανενας Aerosmith προχθες το βραδυ ;;; Πως ηταν ;;;

Βασικα ακουσα οτι εθαψαν τελειως τους Livan που ανοιξαν την βραδια, και ειναι κριμα γιατι προκειται για μια εξαιρετικη μπαντα (ψαξτε τους) ...
The Warlus
Από ότι άκουσα οι Aerosmith ήταν καταπληκτικοί.Πώς αλλιώς θα μπορούσαν να ήταν άλλωστε;
Σε 2 ημέρες Sonipshere!!!Αναμένεται μυθικό φεστιβάλ και αγνός σκληρός ήχος.Πάλι καλά που είναι και αυτό γιατί με αυτά που ακολουθούν στο Rockwave κλάφτα Χαράλαμπε...
Τώρα δεν έχω και όρεξη να κάθομαι να γράφω για τις δηθενιές που θα γίνουν στο Rockwave.
A και 28 Rammstein!!!!
Magnus92
QUOTE(The Warlus @ Jun 22 2010, 15:50 ) *
Από ότι άκουσα οι Aerosmith ήταν καταπληκτικοί.Πώς αλλιώς θα μπορούσαν να ήταν άλλωστε;
Σε 2 ημέρες Sonipshere!!!Αναμένεται μυθικό φεστιβάλ και αγνός σκληρός ήχος.Πάλι καλά που είναι και αυτό γιατί με αυτά που ακολουθούν στο Rockwave κλάφτα Χαράλαμπε...
Τώρα δεν έχω και όρεξη να κάθομαι να γράφω για τις δηθενιές που θα γίνουν στο Rockwave.
A και 28 Rammstein!!!!



19.gif Τωρα δεν θες σοβαρη απαντηση σε αυτο ... Ετσι δεν ειναι ;

Ααα,και το rockwave εχει ska-p για να μην ξεχνιομαστε... Αν ειναι να παει καποιος εκει ας παει μονο γι' αυτους...
The Warlus
QUOTE(Magnus92 @ Jun 22 2010, 18:46 ) *
Ααα,και το rockwave εχει ska-p για να μην ξεχνιομαστε... Αν ειναι να παει καποιος εκει ας παει μονο γι' αυτους...



Ναι.Επίσης θα έχει και alternative γκόμενες από αυτές που ακούν "παλιό καλό ροκ"...
Καλό ε; rolleyes.gif rolleyes.gif
Alexmei
KOYTΣΟΥΜΠΙΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Magnus92
QUOTE(Alexmei @ Jun 23 2010, 12:48 ) *
KOYTΣΟΥΜΠΙΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ



smiley.gif smiley.gif smiley.gif
The Warlus
Πάμεεε για Sonisphereee γατάκιααααααααααααααα
priest
QUOTE(The Warlus @ Jun 24 2010, 13:55 ) *
Πάμεεε για Sonisphereee γατάκιααααααααααααααα

τυχερος...μπιπ την εξεταστικη μ μπιπ!!
Magnus92
Στο σημειο αυτο, και μεσα απο το υπεροχο αυτο φορουμ, θα ηθελα να εκφρασω τις δημοσιες ευχαριστιες στο προσωπο του αδερφου, φιλου και συνοδηπορου , Δημητριου (κατα κοσμο Warlus) για το τηλεφωνο που με πηρε χθες την ωρα των Μεγκαντεθ, οπως ειχαμε συνεννοηθει απο πριν . . . 6.gif 6.gif

(πλακιτσα ρε floydized )
The Warlus
QUOTE(Magnus92 @ Jun 25 2010, 20:42 ) *
Στο σημειο αυτο, και μεσα απο το υπεροχο αυτο φορουμ, θα ηθελα να εκφρασω τις δημοσιες ευχαριστιες στο προσωπο του αδερφου, φιλου και συνοδηπορου , Δημητριου (κατα κοσμο Warlus) για το τηλεφωνο που με πηρε χθες την ωρα των Μεγκαντεθ, οπως ειχαμε συνεννοηθει απο πριν . . . 6.gif 6.gif

(πλακιτσα ρε floydized )



Σε έπαιρνα αλλά με τόσο κόσμο δεν μπορούσε να πιάσει τίποτα.Είχε πέσει το δίκτυο!!!
Μπορείς να ρωτήσεις και να το τσεκάρεις όπου θες!!Μιλάμε τα κινητά ήταν off!!Λες και ήμασταν στο 1980.Ένας θεός ξέρει πως βρήκα όλη την παρέα μου


Τώρα εντάξει ότι και να πω είναι λίγο.Όποιος πήγε και δεν του άρεσε να κρεμαστεί στην πλατεία Συντάγματος.
Ακόμα κλαίω από την συγκίνηση.Πάντως κάτι σκατόφλωροι που είχαν σκάσει με τα γκομενάκια για Μετάλικα...Με το που βγαίνουν με το Creeping Death πήγαν πίσω μήπως χτυπήσουν καλέ!!!Που πάτε ωρέ κυρίες!!!!!!


Igor
QUOTE(Magnus92 @ Jun 22 2010, 18:46 ) *
19.gif Τωρα δεν θες σοβαρη απαντηση σε αυτο ... Ετσι δεν ειναι ;

Ααα,και το rockwave εχει ska-p για να μην ξεχνιομαστε... Αν ειναι να παει καποιος εκει ας παει μονο γι' αυτους...


H μονη μερα που "το παλευει" στο φετινο popwave, τυχαινει να ειναι η μερα του τελικου του Μουντιαλ !!!
priest
QUOTE(Igor @ Jun 26 2010, 02:03 ) *
H μονη μερα που "το παλευει" στο φετινο popwave, τυχαινει να ειναι η μερα του τελικου του Μουντιαλ !!!

πραγματικα ξερει κανεις γτ το εχουν ονομασει rockwave και οχι popwave?ελεος..ρε παιδια πως ηταν το sonisphere?οι μεγκαντεθ καλοι?(ρωταω γτ τους προτιμω σε συγκριση με τους αλλους)
priest
QUOTE(Igor @ Jun 26 2010, 02:03 ) *
H μονη μερα που "το παλευει" στο φετινο popwave, τυχαινει να ειναι η μερα του τελικου του Μουντιαλ !!!

πραγματικα ξερει κανεις γτ το εχουν ονομασει rockwave και οχι popwave?ελεος..ρε παιδια πως ηταν το sonisphere?οι μεγκαντεθ καλοι?(ρωταω γτ τους προτιμω σε συγκριση με τους αλλους)
The Warlus
Kαλά το ότι έχει ακόμα το όνομα ROCKwave,ένα φεστιβάλ που έχει φιλοξενήσει τους Black Sabbath,Metallica,Judas Priest,Dio,Iron Maiden,Slayer,Roger Waters κτλ κτλ κτλ είναι λίγο ντροπή να έχει ακόμα αυτό το όνομα.Ας το πουν κάτι άλλο.
Mε Black Eyed Peas,Fatboy Slim και άλλα τέτοια ωραία θέλω να δω πόσο κόσμο θα έχει.Επειδή ως γνωστόν οι ροκάδες είναι αυτοί που γεμίζουν συναυλίες και γενικά πηγαίνουν σε Live.Ανάθεμα αν οι μισοί θα γνωρίζουν από μουσική.Εδώ υπήρχαν στο Sonisphere τέτοιοι.Αλλά όχι rock ρε παιδιά.Έχει ξεφτιλιστεί το θέμα.Πείτε το κάπως αλλιώς.Nα το κάνουν σαν τα βραβεία MAD άμα είναι.Να φέρουν και ντουέτο Χατζηγιάννη.Αλλά όχι!Εκεί θα ακούσουν ROCK!


Το Sonisphere εντάξει απλά δεν υπήρχε η φάση.
Εγώ επειδή έδινα πανελλαδικές πρόλαβα από Slayer και μετά οι οποίοι έπαιζαν στην μεγάλη σκηνή και συνεπώς είχαν ότι πλεονεκτήματα συνεπάγεται αυτό.Σχεδόν τέλειος ήχος δηλαδή.Κλασικοί φονιάδες Slayer.Ο Αράγια λόγω του προβλήματος υγείας που έχει ήταν πιο συγκρατημένος,οι Χαινεμάν και Κίνγκ έσπειραν και ο Λομπάρντο πίσω από τα τύμπανα,όπως πάντα λίγοοοοοοοοοο πιο γρήγορος!!Άκουγα το Raining Blood και με είχαν πιάσει τα γέλια!!Ακόμα το παίζει ίδιο και δεν χάνει beat!!
Εξωγήινος ο τυπάς λέμε ρε.Να σημειώσω εδώ ότι αν οι Slayer έβγαιναν νύχτα θα είχαμε θύματα...Όποιος κατάλαβε,κατάλαβε.
Μετά πήγαμε στην άλλη σκηνή για Megadeth υπό τους ήχους του Take It Back από Pink Floyd!!!!
Για μένα η καλύτερη στιγμή της συναυλίας tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Βγήκαν οι Megadeth οι οποίοι είχαν έναν Mustaine σε κέφια!Δεν τους είχα ξαναδεί αλλά σίγουρα αν έπαιζαν στην μεγάλη σκηνή θα είχαν πολύ καλύτερο ήχο και γενικά η εμφάνισή τους θα ήταν πολύ πολύ καλύτερη γενικά.Και πάλι όμως έδωσαν στο κοινό ενθουσιασμό.Σε Hangar 18,Symphony Of Destruction,Peace Sells και άλλα 2-3 τραγούδια η συμμετοχή του κόσμου ήταν καθολική.Και ο Mustaine ανέβασε πάνω ελληνική σημαία.
Και μετά φύγαμε για Metallica...
Τους άκουγα από το Γυμνάσιο,είχα λιώσει όλα τα παλιά τους αλλά κάπου στο Λύκειο ξενέρωσα με αυτούς.Πριν βγάλουν το Death Magnetic μου φαινόντουσαν λίγο "τελειωμένοι"...Γενικά δεν είχα ξαναζήσει μαζί τους αυτό που ένιωθα πριν 3 χρόνια για παράδειγμα...
Ξεκινά βροχή.Η ώρα πλησιάζει.Ακούγεται το Ecstacy Of Gold.Όλα πλέον είχαν διαλυθεί για εμένα.Ήδη είχα νιώσει αυτό το συναίσθημα.Από εκεί και πέρα παρέδωσα πνεύμα.Creeping Death και νόμιζα ότι θα μου βγει η καρδιά.For Whom The Bell Tolls στα καπάκια και η βροχή δυναμώνει."Take A Look To The Sky Just Before You Die" με τον ουρανό να ρίχνει καρέκλες και εμείς από κάτω να πεθαίνουμε.Ηδονή.Έχοντας λίγο τα λογικά μου θυμόμουν ότι στην προηγούμενη συναυλία τους είχαν παίξει το Fuel και έτσι νόμιζα ότι θα κάνουν και εδώ.Έλα μου όμως που μπαίνει το Ride The Lightning!!Για κανά λεπτό φώναζα με μαζί με άλλους" Δεν είναι δυνατόν!!Δεν το πιστεύω!!" και άλλα τέτοια.Τελειώνει το Ride και μπαίνει το Harvester Of Sorrow!!Άντε γεια.Είχαμε τελειώσει όλοι μας.Ο Hetfield να μας κοιτά με ενθουσιασμό και να ερμηνεύει με το μάτι να γυαλίζει το τραγούδι.Μετά Fade To Black.Τα λόγια είναι περιττά.Συγκίνηση απλά.
Στην συνέχεια έπαιξαν το That Was Just Your Life και το The End Of The Line από το Death Magnetic και μετά ο Hetfield αφιέρωσε στους Big4 και σε εμάς το Sad But True,ενώ μετά ακούστηκαν οι νότες του Sanitarium!!!Στην συνέχεια έπαιξαν ένα τελευταίο από το άλμπουμ του 2008 το Broken,Beat and Scarred στο οποίο ο Lars τα έκανε λίγο θάλασσα,αναγκάζοντας τον Hetfield να πει πως "Δεν έχουν κάνει πρόβα το κομμάτι".
Τα φώτα έσβησαν και βόμβες ακούστηκαν.Ήταν το One.Χαμός στο ίσωμα.Φωτιές και ιστορίες.Αμέσως Master Of Puppets και αν δεν ακούς Rock καλύτερα να φύγεις.Μιλάμε ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΜΟ!!Καπνογόνα και ιαχές "Master,Master".Έλα μου όμως που μετά μπήκε το Blackened!!!Αϊντε πάλι τα ίδια.Σε κάθε "Fire" υψωνόντουσαν τεράστιες φλόγες.Και κλασικά καταστροφή από κάτω.Τελειώνει και ο Hammett παιδεύει την Les Paul του δείχνοντάς μας ότι έχει το μπλουζίστικο μέσα του(για αυτό και τον λατρεύουμε) και ξεκινά ο ίδιος το Nothing Else Matters.Καθολική συμμετοχή.Ο Hetfield,αφού έχει ρίξει το σκαμπό του μετά το σόλο,όπως κάνει εδώ και 19 χρόνια στο ίδιο τραγούδι,γονατιστός ξεκινά το Enter Sandman.Έτσιιιιιιιι.Έξξιιιι Λάιττ!!
Γίνεται το Encore και ξαναβγαίνουν.Μία διασκευή θα ακολουθούσε αλλά το ζήτημα ήταν ποια.Breadfan κυρίες και κύριοι!!
Και μετά Motorbreath από το Kill 'Em All.Κάπου ο Lars,στις φωνές του κόσμου "We Want More" αρχίζει τα παιχνίδια και τα "Νο More" "Go Home" και ο Hetfield ενώ μας έχει αποθεώσει και έχει πει ότι θέλει να μας πάρει στο τουρ μαζί για κοινό λέει ότι θα πει τρεις λέξεις...Ακόμα ζούμε από κάτω και έχουμε ξεσηκωθεί.SEEK AND DESTROY!!!
Tελειώσαν και κανά 5λεπτο ήταν πάνω στην σκηνή και μας χάζευαν που φωνάζαμε "METALLICA" από κάτω.
Μας ευχαρίστησαν και οι 4 ξεχωριστά από τα μικρόφωνα.

Μεγάλη συναυλία,ιστορικές στιγμές.
Η εμφάνιση των Metallica ήταν μυθική.Όλοι αυτοί που τους έχουν δει ακόμα και το 1993 λένε ότι συγκρινόταν μόνο με την πρώτη.Το 1993 ήταν στο peak τους.Το 1999 στην Ριζούπολη ήταν σε μία ιδιαίτερη φάση.Το 2007 ψαχνόντουσαν για να επιβεβαιώσουν ότι είναι ακόμα στην κορυφή με το επερχόμενό τους άλμπουμ.Το 2010 ήταν δίχως αμφισβήτηση και πάλι στην κορυφή.Πάντα ήταν.Απλά τώρα ήταν και τυπικά.
morrison
Πολυ καλη ανταποκριση Warlus! 41.gif
H τριαδα Creeping Death,For Whom The Bell Tolls,Ride... καθως και το encore ειναι για να μαζευεις τα μυαλα σου απ'το πατωμα...

Μιλαμε ανακαλυψα ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΔΑ! icon_drunk.gif
priest
warlus εκπληκτικη περιληψη των γεγονοτων...παρολαυτα περιμενω καποια στιγμη να απολαυσω το αγαπημενο μ συγκροτημα γτ εως τωρα δεν ειχα την δυνατοτητα..judas priest και τα μυαλα στα καγκελα.
Ginobili
Μεγάλη μέρα η αυριανή...καλωσορίζουμε για 1η φορά τους ασύλληπτους RAMMSTEIN sto terra vibe park...
Άρχισα ήδη να ετοιμάζομαι...και ηδονίζομαι.... 56.gif





Invalid Video Link


Invalid Video Link





ΦΩΤΙΑΑΑ!!!! ΦΩΤΙΕΕΕΣ!!!!! ΦΩΤΙΕΕΕΣ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!
Magnus92
Ας διωξει καποιος απο το φορουμ τους δυο απο πανω ... tongue.gif
Μα ειναι συγκροτηματα αυτα ρε ;;;
Δεν κανω καλυτερα headbanging ακουγοντας Ζουζουνια ;;;
priest
QUOTE(Magnus92 @ Jun 28 2010, 14:00 ) *
Ας διωξει καποιος απο το φορουμ τους δυο απο πανω ... tongue.gif
Μα ειναι συγκροτηματα αυτα ρε ;;;
Δεν κανω καλυτερα headbanging ακουγοντας Ζουζουνια ;;;

ακουσε οτι θελεις.αμα σε φτιαχνουν τα ζουζουνια ,ακουσε ζουζουνια..εγω προτιμω να κανω headbanging ακουγοντας judas priest.
Magnus92
QUOTE(priest @ Jun 28 2010, 17:03 ) *
ακουσε οτι θελεις.αμα σε φτιαχνουν τα ζουζουνια ,ακουσε ζουζουνια..εγω προτιμω να κανω headbanging ακουγοντας judas priest.


peace.gif Ok ρε φιλος, πλακα εκανα ... Απλα τυχαινει να μην μου αρεσουν τα 2 συγκεκριμενα συγκροτηματα ... Ειδικα τους Judas Priest τους θεωρω απιστευτα υπερεκτιμημενους ... Στην τελικη γουστα ειναι αυτα ...
Δεν παυουν παντως να ειναι ενα συγκροτημα με πολυ μεγαλη ιστορια στον χωρο της μουσικης, και με παρα πολλους φιλους σε ολο τον κοσμο ...
Οποτε οπως θα ελεγε και μια πρωτοτυπη ατακα : "τους σεβομαστε, αλλα δεν τους φοβομαστε" (πως μου ηρθε τετοια εμπνευσμενη ατακα ;;; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif )
priest
QUOTE(Magnus92 @ Jun 28 2010, 17:44 ) *
peace.gif Ok ρε φιλος, πλακα εκανα ... Απλα τυχαινει να μην μου αρεσουν τα 2 συγκεκριμενα συγκροτηματα ... Ειδικα τους Judas Priest τους θεωρω απιστευτα υπερεκτιμημενους ... Στην τελικη γουστα ειναι αυτα ...
Δεν παυουν παντως να ειναι ενα συγκροτημα με πολυ μεγαλη ιστορια στον χωρο της μουσικης, και με παρα πολλους φιλους σε ολο τον κοσμο ...
Οποτε οπως θα ελεγε και μια πρωτοτυπη ατακα : "τους σεβομαστε, αλλα δεν τους φοβομαστε" (πως μου ηρθε τετοια εμπνευσμενη ατακα ;;; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif )

απιστευτα υπερικτημενους?μηπως θες να πεις απιστευτα υποτιμημενους?πφφ οπως πολυ σωστα ειπες γουστα ειναι αυτα..καλα για τους ραμσταιν δεν με νοιαζει.και τελος παντων μεταλ ακουμε συνεπως ολα καλα.
SG3ptshooter
QUOTE(priest @ Jun 28 2010, 18:16 ) *
μεταλ ακουμε συνεπως ολα καλα.

smiley.gif

morrison
@SG3ptshooter
Αν και λειπουν οι μισοι Slayer αξιζει τα λεφτα του... 41.gif

Ginobili
QUOTE(Magnus92 @ Jun 28 2010, 15:44 ) *
peace.gif Ok ρε φιλος, πλακα εκανα ... Απλα τυχαινει να μην μου αρεσουν τα 2 συγκεκριμενα συγκροτηματα ... Ειδικα τους Judas Priest τους θεωρω απιστευτα υπερεκτιμημενους ... Στην τελικη γουστα ειναι αυτα ...

Τι λέει τούτος ρεεε??? Διώχτε τον τώρα από το φόρουμ!! Τώρα όμως!!!! smiley.gif

Καλά δεν ντρέπεσαι να μην σου αρέσουν οι Rammstein??? (Καλά οι Jud;aw Priest υπερεκτιμημένοι...ασχολίαστο).Πως πορεύεσαι στην ζωή σου...??? tongue.gif

(επί ευκαιρία....γύρισα πριν λίγες ώρες από Terra Vibe.....τι να πω,ακόμη είμαι σοκαρισμένος από αυτό που μου πρόσφερε ο Lindermann και η παρέα του)

Και που σαι..μάθε να εκτιμάς λίγο την νεκροφιλία,τον σαδομαζοχισμό,την αιμομιξία,τους βιασμούς,την πυρομανία,τον κανιβαλισμό,την παιδοφιλία.... laugh.gif
fruhl10val
απιστευτη συναυλια ρε γαμωτο δεν μπορω να συνελθω ακομαα
απλα το τελειο για εμενα (γουστα ειναι αυτα)
η μονη ξενερα ειναι οτι το εκοψαν το track list, κανονικα ελεγαν και weisses fleisch, και μετα την δευτερη υποκλιση ξαναεβγαιναν με engel και η ohne dich η seemann
κριμα που τα εκοψαν
μακαρι να ξαναερθουν γιατι εχω ηδη πεσει σε καταθλιψη
εντωμεταξυ ενας σεκιουριτας μπροστα μας ελεγε οτι θα φυγει ο till και οτι εχουν ηδη βρει αντικαταστατη του blink.gif unsure.gif
κ τους ακουσε να το λενε απο πισω,προφανως ξερει γερμανικα
τωρα τι μπαρουφες μας ελεγε για να ψαρωσουμε δεν ξερω
αλλα μου φανηκε πολυ σαν το video clip haifisch!! tongue.gif
Magnus92
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 28 2010, 20:43 ) *
smiley.gif




Eν τω μεταξυ, τωρα παρατηρησα οτι οι δυο κιθαριστες των Slayer δεν ανεβηκαν στην σκηνη μαζι με ολους τους υπολοιπους ... Ειναι πολυ κακα αγορια οι τυποι, ε ;;; smiley.gif
Α ρε θεατρα !!!!
SG3ptshooter
QUOTE(Magnus92 @ Jun 29 2010, 15:38 ) *
... Ειναι πολυ κακα αγορια οι τυποι, ε ;;;

Θα απαίτησαν να τραγουδήσουν όλοι μαζί το Angel of Death.. tongue.gif

Eγώ αφού είδα τα μούσια του Scott Ian και του Τζέιμς δίπλα δίπλα, αυτό μου έφτασε.
Μόνο εμένα μου αρέσει ο Μπελαντόνας και οι Άνθρακες για νούμερο 2 της τετράδας;
The Warlus
Μεγαλείαααααααααα

Μία ανταπόκριση που πρώτο το basketforum.gr φιλοξένησε!!!

http://www.skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/406
Magnus92
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 29 2010, 16:12 ) *
Θα απαίτησαν να τραγουδήσουν όλοι μαζί το Angel of Death.. tongue.gif

Eγώ αφού είδα τα μούσια του Scott Ian και του Τζέιμς δίπλα δίπλα, αυτό μου έφτασε.
Μόνο εμένα μου αρέσει ο Μπελαντόνας και οι Άνθρακες για νούμερο 2 της τετράδας;


Φυσικα και ειναι το νουμερο 2 οι Anthrax ... Παντα ομως πισω απο τους Megadeth 41.gif

Ενταξει περα απο την πλακα, κατα την γνωμη μου, ειναι με διαφορα το χειροτερο απο τα 4 συγκροτηματα του (ο Θεος να το κανει tongue.gif ) big-4....
SG3ptshooter
QUOTE(Magnus92 @ Jun 30 2010, 12:41 ) *
Ενταξει περα απο την πλακα, κατα την γνωμη μου, ειναι με διαφορα το χειροτερο απο τα 4 συγκροτηματα του (ο Θεος να το κανει tongue.gif ) big-4....

Σίγουρα είναι αυτό που έμεινε πιο πίσω από πλευράς επιτυχίας και ίσως και ανάπτυξης του ταλέντου που είχαν (ή δεν είχαν κατ' αλλους.)

Κι όμως προτιμώ να ακούω Caught in a Mosh, Indians κλπ. από Megadeth και Slayer. Megadeth ακούω σχετικά λίγο και Slayer blove.gif . Όσο για το ποιος από αυτούς είναι το νούμερο 1, δε βλέπω καν θέμα σύγκρισης. Εγώ τουλάχιστον..
The Warlus
SLAYER ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Magnus92
QUOTE(The Warlus @ Jun 30 2010, 16:19 ) *
SLAYER ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ




Aστο ρε ψηλε ... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Οποιος τους Slayer αγαπα, λασπες και σκατα πατα !!! (ορκιζομαι οτι εχω ακουσει την θεικη αυτη ατακα ...)
The Warlus







SLAYER ΛΕΜΕ
The Warlus
SG3ptshooter
Ginobili
QUOTE(The Warlus @ Jun 30 2010, 17:04 ) *







SLAYER ΛΕΜΕ

Καύλα λέμε.....

The Warlus
Κέρδισα εισιτήρια για ROCKwave για τις 7 Ιουλίου...
Πλάκα πλάκα το ψήνω να πάω...FERGIE
Magnus92
QUOTE(The Warlus @ Jul 3 2010, 15:17 ) *
Κέρδισα εισιτήρια για ROCKwave για τις 7 Ιουλίου...
Πλάκα πλάκα το ψήνω να πάω...FERGIE


Παναθεμα σε για 7 Ιουλιου βρηκες να κερδισεις ...
Δεν μπορουσες να κερδισεις για 11 ;;; smiley.gif
Magnus92





Διαλεξτε ποιον απο τους 2 Θεους προτιματε ...
Quite A Song !!!
Alexmei
τον πάνω.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.