Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
sihainas
Γενικά ο Μητσιάς είναι καταπληκτικός... από τους αγαπημένους μου Έλληνες καλλιτέχνες

Μετά από καιρό όμως ας βάλω κι εγώ κάτι... (δεν πειράζει που πιθανώς θα έχει ξαναμπεί αλλά είδα πάλι σήμερα το Pulse και ξαναπορώθηκα)


Pink Floyd - Wish You were Here (Pulse)

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Air Kef
Ειδαμε σημερα με δυο κολλητους μου το "Να μαγαπας",την ταινια του Θωμοπουλου,αφιερωμενη στον μοναδικο Παυλο Σιδηροπουλο.

Δυο (πασιγνωστα-καταπληκτικα) τραγουδια απο την ταινια του "Ο Ασυμβιβαστος":


Nα μάγαπας:


Invalid Video Link



Καποτε θα ρθουν


dizzy_fingers
http://www.myspace.com/chapeauclaque

Από τον player πάνω δεξιά επιλέξτε το reykjavik.

Enjoy.




Credits@best radio
rchos
τα επομενα δυο τα αφιερωνω στον dizzy επειδη ειναι μακρια απο την πατριδα και θα νιωθει νοσταλγια!ειναι και ενας φορος τιμης στον δημιουργο του φορουμ.

Invalid Video Link

και το πολυ αγαπημενο του:
Invalid Video Link



σε ευχαριστουμε για ολα αντμιν!επιστροφη στις ριζες!


tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Είσαι για πολλές σφαλιάρες παλιόγερε laugh.gif !
Pierce
ενα remixακι στο send my an angel (οχι των scorpions) απο τον Paul Oakenfold. Aν Βαριεστε τις εισαγωγες ακουστε το τουλαχιστον, απο το 2ο λεπτο και μετα. Ειναι αρκετα καλο smile.gif
sihainas
Επιστροφή στα κλασικά...


Dire Straits - Tunnel of Love
Gravedigger
Ποστάρω και εγώ 1 τραγουδάκι μετά από καιρό...!

The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over




PS.Όποιος καταφέρει και το ακούσει ολόκληρο κερδίζει 1 υπέροχο σετ κατσαρολικών tongue.gif
Pierce
τι ειναι αυτο ρε κατεστραμμένε
B for Basketball
Flo Rida-Low


Oριστε λιγο ποιοτητα !! biggrin.gif
Alexmei
QUOTE
Ποστάρω και εγώ 1 τραγουδάκι μετά από καιρό...!

The Devil Wears Prada - Dogs Can Grow Beards All Over


Kάτι τέτοια άτομα θέλω να τα ρωτήσω πως γράφεται το "χΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"
Gravedigger
Το ίδιο αλλά σε πολύ καλύτερη έκδοση! tongue.gif
Brokencyde-Low
Gravedigger
QUOTE(Alexmei @ Mar 22 2008, 14:54 ) *
Kάτι τέτοια άτομα θέλω να τα ρωτήσω πως γράφεται το "χΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"

Όπως το έγραψες! smile.gif
captain charisma

δωστε βαση στη πιτσιρικα απλα τα σπαει 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
apkat
Edit button?
Alexmei
Jason Becker Documentary


Περιγραφή: Είναι ένα 19λέπτο ντοκιμαντέρ για τον jason becker, o oποίος προοριζόταν να γίνει από τους κορυφαίους κιθαρίστες στον κόσμο, αλλά έπασχε από μια αρρώστια, τον άφησε ανάπηρο και το μόνο που μπορεί να κάνει πια είναι να επικοινωνεί με τα μάτια. συγκλονιστικό.
Xaroumenos loukoumas
Δεν υπάρχει video clip στο youtube (τουλάχιστον εγώ με το ελάχιστο ψάξιμο που έκανα δε βρήκα κάτι) αλλά είναι εξαιρετικό (κατ εμέ πάντα): http://www.deezer.com/track/339650

Ακόμα μια φορά να ευχαριστήσω το Dizzy για το Deezer.
Πολύ καλύτερο από το last.fm κατά την ταπεινή μου άποψη..
Xaroumenos loukoumas
Βασικά τώρα που το ακούω, όλο το album χρίζει προσοχής: http://www.deezer.com/#music/album/51862
Pierce
ρε ειδωλο προετοιμασε μας ψυχολογικα για το τι θα ακουσουμε. Που να ψαχνω για ξυραφια τωρα;
Xaroumenos loukoumas
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Όπως κατάλαβες είμαι μάλλον λίγο "πεσμένος" τελευταία tongue.gif
thrylos7
Σου έχω νέα "ξυράφια" Άρη, ετοιμάσου... (όχι τώρα ρε! tongue.gif )
rchos
κομματαρα!

Ένα πρωινό ( Αναμπέλ )
Στίχοι: Γιώργος Παπαστεφάνου
Μουσική: Σταύρος Ξαρχάκος
Πρώτη εκτέλεση: Μαρία Δημητριάδη



γμτ ειμαι πολυ ευαισθητος τελικα!
Flash
Πες μου ότι κάνεις πλάκα και απλά σ' αρέσει η μπικινοφορούσα με τις Σκανδιναβικές ποδάρες αλλιώς αποχωρώ απο τους Σοφούς και παίρνω μαζί μου και το Χαρούμενο Λουκουμα! icon_drunk.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Flash @ Mar 24 2008, 16:28 ) *
Πες μου ότι κάνεις πλάκα και απλά σ' αρέσει η μπικινοφορούσα με τις Σκανδιναβικές ποδάρες αλλιώς αποχωρώ απο τους Σοφούς και παίρνω μαζί μου και το Χαρούμενο Λουκουμα! icon_drunk.gif


Ν' αγιάσει το στόμα σου ανθρωπέ μου!
Μου τα 'χει (τα νεύρα) σπάσει με αυτή τη βλακεία τον τελευταίο καιρό!


Ας έβαζε κανένα πιο ποιοτικό όπως το παρακάτω να το δεχθώ!!

rchos
QUOTE
Πες μου ότι κάνεις πλάκα και απλά σ' αρέσει η μπικινοφορούσα με τις Σκανδιναβικές ποδάρες αλλιώς αποχωρώ απο τους Σοφούς και παίρνω μαζί μου και το Χαρούμενο Λουκουμα!


δυστηχως η διαρκεια διαβιωσης σου στο νησι σε εχει κανει να χασεις το γουστο σου(δεν αναφερομαι στις σκανδιναβικες ποδαρες).το προσπερνω ομως γιατι δεν θα ηταν σοφο εκ μερους μου να κανω θεμα για κατι τετοιο.απλα εισαι αγουστος.κριμα! tongue.gif

QUOTE
Ν' αγιάσει το στόμα σου ανθρωπέ μου!
Μου τα 'χει (τα νεύρα) σπάσει με αυτή τη βλακεία τον τελευταίο καιρό!


Ας έβαζε κανένα πιο ποιοτικό όπως το παρακάτω να το δεχθώ!!


ποιος σου το εμαθε το συγκεκριμενο κομματακι ομως δεν αναφερεις! tongue.gif

και επειδη εκτος απο ευαισθητος ειμαι και αλεγκρος τυπος παρτε και αυτο και ορθιοι να χορεψουμε!

Alexia - Vassilis Paiteris "Logia klidomena" Live
Rondo
QUOTE(rchos7 @ Mar 24 2008, 18:51 ) *
δυστηχως η διαρκεια διαβιωσης σου στο νησι σε εχει κανει να χασεις το γουστο σου(δεν αναφερομαι στις σκανδιναβικες ποδαρες).το προσπερνω ομως γιατι δεν θα ηταν σοφο εκ μερους μου να κανω θεμα για κατι τετοιο.απλα εισαι αγουστος.κριμα! tongue.gif
ποιος σου το εμαθε το συγκεκριμενο κομματακι ομως δεν αναφερεις! tongue.gif

και επειδη εκτος απο ευαισθητος ειμαι και αλεγκρος τυπος παρτε και αυτο και ορθιοι να χορεψουμε!

Alexia - Vassilis Paiteris "Logia klidomena" Live

Όχι και Παϊτέρη ρε παιδιά...Το παρακάνατε...Στο "ένα πρωινό" δεν μετράει τόσο το τραγούδι όσο το ότι η συγκεκριμένη ταινία ήταν γυρισμένη στο ομορφότερο νησί των κυκλάδων...Τεσπά, ακούτε καθόλου ροκ???
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Rondo @ Mar 24 2008, 17:07 ) *
Όχι και Παϊτέρη ρε παιδιά...Το παρακάνατε...Στο "ένα πρωινό" δεν μετράει τόσο το τραγούδι όσο το ότι η συγκεκριμένη ταινία ήταν γυρισμένη στο ομορφότερο νησί των κυκλάδων...Τεσπά, ακούτε καθόλου ροκ???


Καλυτερα να μην ποστάρω τι ακούω υπό κανονικές συνθήκες 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
sihainas
Rock; Δεν ακούω πεθαμένη μουσική εγώ...


Now that's what I call MUSIC wink.gif
apkat
Γιατι ρε συ Flash τι εχει το ενα πρωινο;;;Και γω το γουσταρω πολυ..

Ασχετο αλλα σημερα ειχε η Μπηλιω Τσουκαλα τον Χατζη.Τωρα τελευταια που τον ακουγα μου εχει κεντρισει φοβερα το ενδιαφερον..

Υ.Γ:Rondo δες λιγες σελιδες πριν να δεις γενικα τι παιζει μουσικα με τον καθενα.. biggrin.gif
sihainas
Α και μιας και το θυμήθηκα... όσοι θέλουν να ακούσουν το νέο άλμπουμ των R.E.M. μπορούν από σήμερα να το κάνουν εδώ: http://www.ilike.com/artist/R.E.M./album/Accelerate
B for Basketball
Bleeding Love - Leona Lewis




Aς ακουσουμε κ κατι αξιολογο! laugh.gif

35,544,833 views w00t.gif
apkat
Eγω εχω 33,762,560 views

Rihanna-Umbrella..


Επεσε πολυ το επιπεδο σε αυτο το τοπικ.. tongue.gif tongue.gif
Gravedigger
QUOTE(B for Basketball @ Mar 24 2008, 20:48 ) *
Bleeding Love - Leona Lewis



QUOTE(apkat @ Mar 24 2008, 21:07 ) *
Rihanna-Umbrella..

Έτοιμοι για τα trendy clubάκια και οι 2 σας! biggrin.gif
B for Basketball
Nelly Furtado- Say it Right / Views: 22,844,860




Nelly Furtado ft. Timbaland - Promiscuous /Views: 20,775,147



Fergie - Big Girls Don't Cry /Views: 20,549,837



Mαζι με το Bleeding love και το Umbrella ειναι τα βιντεακια με τις περισσοτερες views που εχω δει μεχρι τωρα. laugh.gif
PanosIlio
Επειδή βλέπω το topic Πάει να ξεφύγει παραθέτω ένα ντοκουμέντο "Ο Ξεροπούπουλος"



Αν και αυτό θα έπρεπε ή να το βάλω στο topic Μαγειρικής ή να ανοίξω ένα καινούργιο με ποίηση αλλά δεν μπόρεσα να αποφασίσω τελικά...
Pierce
ντρεπομαι για αυτο που θα ποσταρω. ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ .ΠΟΥΛΕΛΕ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ 19.gif
77,303,086 views
(δεν αφηνει το embed ,πατηστε απανω να δειτε τι ειναι, αν και λογικα απο το screenshot θα το καταλαβετε )
apkat
Καλα δεν χρειαζοταν να ανοιξω καν..Εχει η Αβριλ 77 εκ;;;;

Ειναι το βιντεο με τα περισσοτερα σε ολο το Youtube;;

Γενικα ολα της Αβριλ εχουν παρα πολλα views..Και το When you're gone 25 εκ και το my happy ending 12εκ..

Εντιτ:Γιατι ντρεπεσαι Αρη;;Αφου avril rocks!!!!!!!!!!!!!!!!
Gravedigger
QUOTE(apkat @ Mar 24 2008, 22:09 ) *
Καλα δεν χρειαζοταν να ανοιξω καν..Εχει η Αβριλ 77 εκ;;;;

Ειναι το βιντεο με τα περισσοτερα σε ολο το Youtube;;

Γενικα ολα της Αβριλ εχουν παρα πολλα views..Και το When you're gone 25 εκ και το my happy ending 12εκ..

Εντιτ:Γιατι ντρεπεσαι Αρη;;Αφου avril rocks!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι 2ο γενικά και πρώτο μουσικό!Καλά κάνει και ντρέπεται...Βέβαια δεν θέλω να πω παραπάνω γιατί είναι γυναίκα του Derryck από Sum 41 οπότε κρατιέμαι!
Pierce
μου φερθηκε ατιμα οταν την χωρισα (ασε που δεν μπορω και τα μελοδραματα στα γονατα ειχε πεσει και με παρακαλουσε) , για αυτο ντρεπομαι που ποσταρω video της cool.gif
apkat
Γεια σου ρε Αβριλ..Crash'em all..Avril rocks!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aρη αν ειναι ετσι ανακαλω..
Xaroumenos loukoumas
Αφήστε τις βλακείες 68.gif .
Σας έχω 11.057 views σε αυτό το αριστουργημα, οι στίχοι του οποίου ειναι ανυπέρβλητοι:

Rondo
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 25 2008, 01:16 ) *
Αφήστε τις βλακείες 68.gif .
Σας έχω 11.057 views σε αυτό το αριστουργημα, οι στίχοι του οποίου ειναι ανυπέρβλητοι:


Τα σπάει το κομμάτι!!! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Xaroumenos loukoumas
Έχω οίστρο σήμερα.
Και επιστρέφοντας στα σοβαρά, δείτε αυτό:


Kwoon - I lived on the Moon (album: Tales & Dreams)




Pierce, εσυ μην το δεις, εκτός και αν τα ξυραφάκια τα έχεις ήδη από πριν βρει wink.gif

Ανατριχιάζω όταν το βλέπω, δείτε το ως το τέλος αν αντέξετε.
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Mar 24 2008, 19:55 ) *
ντρεπομαι για αυτο που θα ποσταρω. ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΕΤΑ ΜΑΛΙΣΤΑ .ΠΟΥΛΕΛΕ ΑΜΑΝ ΑΜΑΝ 19.gif
77,303,086 views


Ρε Ουσταποδω***κελτη που μας σκιζεις... tongue.gif
To song της Avril εχει βγει 7 μηνες πριν το song της Leona!!! blech.gif


John Digweed - Heaven Scent



Φοβερο!! biggrin.gif
apkat
Δεν μας ενδιαφερει ποτε εχει βγει το καθε τραγουδι..Μας ενδιαφερει τοι η αβριλ ειναι πρωτη και μαλιστα με συντριπτικη διαφορα..

Go avril go!!!!!!!!!
Gravedigger
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 25 2008, 01:26 ) *
Έχω οίστρο σήμερα.
Και επιστρέφοντας στα σοβαρά, δείτε αυτό:
Kwoon - I lived on the Moon (album: Tales & Dreams)

Πάρα πολύ καλό....Πραγματικά... 41.gif
Και επειδή είμαι σε παρόμοια κατάσταση με τον Pierce να προειδοποιείτε και εμένα!
B for Basketball
QUOTE(apkat @ Mar 24 2008, 23:40 ) *
Δεν μας ενδιαφερει ποτε εχει βγει το καθε τραγουδι..Μας ενδιαφερει τοι η αβριλ ειναι πρωτη και μαλιστα με συντριπτικη διαφορα..

Go avril go!!!!!!!!!

Go Avril Go...Go to h*** tongue.gif

QUOTE(Gravedigger @ Mar 24 2008, 23:42 ) *
Πάρα πολύ καλό....Πραγματικά... 41.gif
Και επειδή είμαι σε παρόμοια κατάσταση με τον Pierce να προειδοποιείτε και εμένα!


[offtopicbullshits] Where nobody is serious Happens[/offtopicbullshits] laugh.gif laugh.gif



Aλλο ενα θεικο...με 44,181,983
Rihanna - Don't Stop The Music
Flash
Λοιπόν θα κάνω και γω το πρωτο μου σοβαρο ποστ σε αυτο το τοπικ. Δύο καταπληκτα τραγουδια για ώρες χειμερινής ραστώνης, είτε μοναχικά είτε με κατάλληλη παρέα. Η εκπληκτική Lorrena McKennitt live:

She moved through the fair


Bonny Portmore
Pierce
Moυσικος οργασμος την τελευταια μερα! biggrin.gif
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Mar 25 2008, 01:26 ) *
Έχω οίστρο σήμερα.
Και επιστρέφοντας στα σοβαρά, δείτε αυτό:
Kwoon - I lived on the Moon (album: Tales & Dreams)


Pierce, εσυ μην το δεις, εκτός και αν τα ξυραφάκια τα έχεις ήδη από πριν βρει wink.gif

Ανατριχιάζω όταν το βλέπω, δείτε το ως το τέλος αν αντέξετε.


πριν οταν μιλαγα για ξυραφια(για το προηγουμενο σου ποστ) σε αυτο το song αναφερομουν καθως απο το δευτερο λινκ με ειχε πεταξει εκει.(αν και τωρα που το παταω μου βγαζει κατι αλλους τυπους.Μυστηρια πραγματα icon_drunk.gif ) Πολυ σουρεαλ κλιπ , αλλα μου αρεσει smile.gif
QUOTE(B for Basketball @ Mar 25 2008, 01:38 ) *

John Digweed - Heaven Scent


Φοβερο!! biggrin.gif

ωπ! μας εμαθε και τον digweed ο bfb! tongue.gif

παμε σε κατι πιο χαρουμενο (; ) που αρεσει και σε εναν εκ των σοφων .
το τραγουδακι που τον εκανε ευρέως γνωστο ,remix στους delerium και το silence απο τον tiesto

Pierce
παμε παλι στα ''βαρια''
το theme song της καμπανιας where amazing happens του NBA. Aπιστευτο κομματι

Carly Comando - Everyday

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.