Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
a bullet for your head
http://www.youtube.com/watch?v=z-tUFmMy3kc...feature=related
aegeansheed
To θρυλικό γκρουπ από τη Θεσσαλονίκη και αγαπημένοι του Στάθη από τις καλές εποχές του Jammin στην ΕΤ3 ξαναχτυπά. Το κομάτι ξεκινάει τον δίσκο και το έχω λιώσει 3-4 μέρες συνέχεια στο repeat.

sihainas
2 κολλήματα είχα τις τελευταίες μέρες...

1. Rush


Rush - The Twilight Zone

2. Dire Straits


Dire Straits - Private Investigations
a bullet for your head
Σκεφτηκα να ''ριξω'' 3 τραγουδακια..
http://www.youtube.com/watch?v=TJN3PGqDRNg
http://www.youtube.com/watch?v=RMT-oiiY7DE
http://www.youtube.com/watch?v=3cKoLo_EagY...PL&index=41
a bullet for your head
QUOTE(a bullet for your head @ Jul 28 2009, 02:42 ) *
Αυτη η διασκευη του Sunny μ'αρεσει πολυ..
http://www.youtube.com/watch?v=mrhBEIbG_ZU...feature=related

Μαλλον θα ριξω και ενα 4ο.. rolleyes.gif ..Να θυμουνται οι παλιοτεροι & να μαθαινουν οι νεοτεροι..
http://www.youtube.com/watch?v=H4PN7Xbexq4
Omar Little
Έπεσε ξεσκόνισμα στα post rock αρχεία μου σήμερα, οπότε:










και το πιο καλαίσθητο videoclip που έχω δει:

Tretiak
Ρε παιδιά θυμάστε ένα τραγούδι τέλη 1980's , αρχές 1990's που πήγαινε
"Αμερικάνος με μπλου τζιν και μπότες , πλατύγυρο καπέλοοοοο
Αμερικανόοοος Νιου Γιορκ και Σικάγο σε πάρτι τρελά, κορίτσια σαμπάνιες και φλας"
Ερμηνευτή και τίτλο γνωρίζει κανείς ?
aegeansheed
SMV - Thunder



Οι κορυφαίοι εκπρόσωποι των 3 τελευταίων δεκαετιών του Ηλεκτρικού Μπάσου (70's Stanley Clarke, 80's Marcus Miller, 90's Victor Wooten) σε ένα επικό jammάρισμα που είχα την τύχη να δώ από κοντά τον χειμώνα αυτό.
dizzy_fingers
Επίγειοι θεοί. Ντροπή μου που δεν πήγα.
aegeansheed
QUOTE(dizzy_fingers @ Aug 23 2009, 20:01 ) *
Επίγειοι θεοί. Ντροπή μου που δεν πήγα.


Ένα σου λέω. Συγκινήθηκα όταν ο Stanley έπιασε δοξάρι και έπαιξε το Milano και μετά έπαιξε σόλο με δάχτυλα στο όρθιο κοντραμπάσο!!! Αν έβλεπες πώς το έκανε θα νόμιζες ότι θα έκοβε τα δάχτυλά του!
dizzy_fingers
Σρεντιές tongue.gif. (τους κάνω όσο κρεμαστάρια μπορώ αφού δε μπόρεσα να φτάσω tongue.gif)
Pierce
καιρο εχω να ποσταρω κατι εδω...

moby θυμιζοντας τα παλια του... εκπληκτικη δουλεια και στο τραγουδι και στο video clip ...
pale horses
aegeansheed
Λίγο Ska-punk από τον καλύτερο δίσκο των Rancid...Ακούγεται το πρωί πριν πας δουλειά ή πριν βγεις έξω!



...και σίγουρα όχι από utub.
spysta
Εχω παθει ΠΛΑΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!
rolleyes.gif rolleyes.gif
Kyteman .. Θ Ε Ο Σ .. πραγματικα κατεβαστε το cd του .. ο τυπος ειναι GENIUS !!!! 77.gif 77.gif




j-kidd13
Φοβερος Rory Gallagher.....
Φοβερο τραγουδι...............

Air Kef
QUOTE(pierce21 @ Aug 26 2009, 15:56 ) *
καιρο εχω να ποσταρω κατι εδω...

moby θυμιζοντας τα παλια του... εκπληκτικη δουλεια και στο τραγουδι και στο video clip ...
pale horses



Kαταπληκτικό και το study war από το ίδιο cd του.

j-kidd13
To ειδα τυχαια χθες και ειμαι πολυ συγκινημενος....... biggrin.gif

morrison
Μιας και σε παρεμφερες thread μνημονευεται συχνα τελευταια το ονομα του Lemmy ειπα να βαλω και ενα τραγουδακι.
''The Chase Is Better Than The Catch'',ενα απο τα υποτιμημενα διαμαντια του ''Ace Of Spades''.
a bullet for your head


Aπ τα καλυτερα συναυλιακα κομματια των pearl jam..

Αντε να βαλω και αυτο..τι εγινε αραγε?




Μπορει να λειψει αυτος?? 33.gif

Μιας και το ριξα εξω.. icon_drunk.gif ..Get Ready..


Και για το τελος..Ian Anderson.. 77.gif 77.gif
Magnus92
Νεο αλμπουμ Σκορπιονς την Ανοιξη του 2010 !!!! ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΡΕΕΕΕ ;;;;;;;;;
Pierce
δηλαδη το φετινο με τις 5(; ) συναυλιες στην Ελλαδα, ειναι πταισμα μπροστα σε αυτο που θα ερθει του χρονου....
Σκορπιονς ζουμε στη Γαυδο να σας δουμε...
a bullet for your head






a bullet for your head


Omar Little
Εχω κολλήσει εδώ και 3 μέρες:


Magnus92
[quote name='pierce21' date='Sep 2 2009, 04:11 ' post='335493']
δηλαδη το φετινο με τις 5(; ) συναυλιες στην Ελλαδα, ειναι πταισμα μπροστα σε αυτο που θα ερθει του χρονου....
Σκορπιονς ζουμε στη Γαυδο να σας δουμε...
[/quote

Γιατι τοσο τσουξιμο που επιτελους ενα μεγαλο συγκροτημα αποφασισε να τιμησει και την περιφερεια μιας χωρας ,η οποια ετσι κι αλλιως αποτελει εναν απο τους δυο καλυτερους συναυλιακους τοπους γι αυτους ( ο αλλος ειναι η Ρωσσια) ; Ελεος πια !!!

Υ.Γ. Και πληροφοριακα αναφερω για ολους τους "μουσικα ψαγμενους" πως φετος στις 4 Ιουνιου στο Gdansk της Πολωνιας μαζευτηκαν πανω απο 70.000 ατομα !!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !
The Warlus
http://www.skylos.gr/mp3/Scorpions_greek-tour_promo.mp3
Χωρίς παρεξήγηση έτσι...Απλά είχε πολύ γέλοιο...

Scorpssssss ρεεεεεεεεεε
dizzy_fingers
Φοβερό 24.gif !


Pierce, τσούζει ε? tongue.gif
spysta
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif ΟΧΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Θ Ε Ι Κ Ο !!!!!
j-kidd13
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!

Αρχικα νομιζα οτι θα διαφημιζαν κανα τοπικο κρεοπωλειο......Aλλα......

Τρομερο accent btw!!!! icon_drunk.gif
Gravedigger
QUOTE (Magnus92 @ Sep 3 2009, 15:54 ) *
Γιατι τοσο τσουξιμο που επιτελους ενα μεγαλο συγκροτημα αποφασισε να τιμησει και την περιφερεια μιας χωρας ,η οποια ετσι κι αλλιως αποτελει εναν απο τους δυο καλυτερους συναυλιακους τοπους γι αυτους ( ο αλλος ειναι η Ρωσσια) ; Ελεος πια !!!

Ναι αυτό ήθελαν οι Scorpions.Να τιμήσουν την περιφέρεια.Όχι ότι βλέπουν ότι πουλάνε στην Ελλάδα και λένε πάμε και σε καμιά άλλη πόλη που έχουμε σίγουρα λεφτά.Πως είναι δυνατόν να σκέφτονται έτσι.

ΥΓ.Κορυφή η αναγκελία των συναυλιών.Το είχα ακούσει παλαιότερα και έλιωσα.(Ο Pierce μου το έστειλε αν δεν κάνω λάθος tongue.gif )
The Warlus
QUOTE(Gravedigger @ Sep 3 2009, 19:31 ) *
Ναι αυτό ήθελαν οι Scorpions.Να τιμήσουν την περιφέρεια.Όχι ότι βλέπουν ότι πουλάνε στην Ελλάδα και λένε πάμε και σε καμιά άλλη πόλη που έχουμε σίγουρα λεφτά.Πως είναι δυνατόν να σκέφτονται έτσι.

ΥΓ.Κορυφή η αναγκελία των συναυλιών.Το είχα ακούσει παλαιότερα και έλιωσα.(Ο Pierce μου το έστειλε αν δεν κάνω λάθος tongue.gif )



Δεν διαφωνώ με αυτό που λες ούτε το απορρίπτω από πιθανή αιτία των συναυλιών αυτών,αλλά για ποιο λόγο να θέλουν να κάνουν αρπαχτές;Είναι από τα top συγκροτήματα,έχουν παίξει παντού(Rock In Rio κτλ) και για αυτό τον λόγο το θεωρώ λίγο δύσκολο να έχουν ανάγκη ή να απλά να κάνουν συναυλίες για τα λεφτά
Magnus92
QUOTE(Gravedigger @ Sep 3 2009, 19:31 ) *
Ναι αυτό ήθελαν οι Scorpions.Να τιμήσουν την περιφέρεια.Όχι ότι βλέπουν ότι πουλάνε στην Ελλάδα και λένε πάμε και σε καμιά άλλη πόλη που έχουμε σίγουρα λεφτά.Πως είναι δυνατόν να σκέφτονται έτσι.

ΥΓ.Κορυφή η αναγκελία των συναυλιών.Το είχα ακούσει παλαιότερα και έλιωσα.(Ο Pierce μου το έστειλε αν δεν κάνω λάθος tongue.gif )



Πριν κανετε οποιοδηποτε αλλο "σοφο" σχολιο , καλο θα ηταν να γνωριζεται οτι ενα συγκροτημα δεν πληρωνεται αναλογα με το ποσο κοσμο θα μαζεψει στην συναυλια , αλλα εχει συμφωνησει απο πριν ενα συγκεκριμενο ποσο ... Απο εκει και περα ειναι θεμα των διοργανωτων να αποφασισουν αν τους συμφερει οικονομικα να φερουν ενα συγκροτημα για συναυλια ! Αυτα . . .


Υ.Γ. Οσο για την αναγκελία των συναυλιών , προτεινω στον Τζιμακο τον Πανουση (τον ψευτοεπαναστατη) να φροντισει πρωτα τις δικες του τις αρπαχτες . . .

Καλο σας βραδυ !! bball.gif bball.gif bball.gif
Pierce
QUOTE (Magnus92 @ Sep 3 2009, 15:54 ) *
Γιατι τοσο τσουξιμο που επιτελους ενα μεγαλο συγκροτημα αποφασισε να τιμησει και την περιφερεια μιας χωρας ,η οποια ετσι κι αλλιως αποτελει εναν απο τους δυο καλυτερους συναυλιακους τοπους γι αυτους ( ο αλλος ειναι η Ρωσσια) ; Ελεος πια !!!

Υ.Γ. Και πληροφοριακα αναφερω για ολους τους "μουσικα ψαγμενους" πως φετος στις 4 Ιουνιου στο Gdansk της Πολωνιας μαζευτηκαν πανω απο 70.000 ατομα !!! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !


επειδη δεν με ξερεις προσωπικα σε δικαιολογω rolleyes.gif
Εχω παει σε Λυκαβηττό 2004 και την πρωτη τους χρονια και στο Καραισκακη το 2005 , απο μικρος ειχα τρελα με τους σκορπιους (μιλαμε για ηλικιες 9-10) και με ατελειωτες ωρες καθε μερα στο cdplayer, ΑΛΛΑ πρεπει να εθελοτυφλεις για να μην βλεπεις οτι ειναι καταντια αυτο το πραγμα.
Gravedigger
QUOTE (J-Kas34 @ Sep 3 2009, 21:02 ) *
Είναι από τα top συγκροτήματα,

Ήταν...

QUOTE (Magnus92 @ Sep 3 2009, 23:46 ) *
Πριν κανετε οποιοδηποτε αλλο "σοφο" σχολιο , καλο θα ηταν να γνωριζεται οτι ενα συγκροτημα δεν πληρωνεται αναλογα με το ποσο κοσμο θα μαζεψει στην συναυλια , αλλα εχει συμφωνησει απο πριν ενα συγκεκριμενο ποσο ... Απο εκει και περα ειναι θεμα των διοργανωτων να αποφασισουν αν τους συμφερει οικονομικα να φερουν ενα συγκροτημα για συναυλια !

Μπορεί να μην πληρώνονται ανάλογα με τον κόσμο αλλά νομίζεις ότι θα άρεσε στους Scorpions να παίζουν μπροστά σε 5 άτομα έστω και αν αυτοί είχαν πληρωθεί?Όχι.Οπότε, έχουν δει ότι στην Ελλάδα βγάζουν λεφτά και πάνε όπου τους ζητήσουν.
Magnus92
QUOTE(pierce21 @ Sep 4 2009, 03:07 ) *
επειδη δεν με ξερεις προσωπικα σε δικαιολογω rolleyes.gif
Εχω παει σε Λυκαβηττό 2004 και την πρωτη τους χρονια και στο Καραισκακη το 2005 , απο μικρος ειχα τρελα με τους σκορπιους (μιλαμε για ηλικιες 9-10) και με ατελειωτες ωρες καθε μερα στο cdplayer, ΑΛΛΑ πρεπει να εθελοτυφλεις για να μην βλεπεις οτι ειναι καταντια αυτο το πραγμα.




Γιατι καταντια ρε γαμωτο ;;;; Δηλαδη σε καθε χωρα του πλανητη παιζουν μονο στην πρωτευουσα της χωρας αυτης ;;; Τι λογικη ειναι αυτη ;;; Αθηναιοι οι Ελληναραδες ρε ... Μονο εσεις υπαρχετε . . . Αν παει κανα μεγαλο συγκροτημα αλλου βγαζετε σπυρια . . .

QUOTE(Gravedigger @ Sep 4 2009, 03:57 ) *
Ήταν...



Μπορεί να μην πληρώνονται ανάλογα με τον κόσμο αλλά νομίζεις ότι θα άρεσε στους Scorpions να παίζουν μπροστά σε 5 άτομα έστω και αν αυτοί είχαν πληρωθεί?Όχι.Οπότε, έχουν δει ότι στην Ελλάδα βγάζουν λεφτά και πάνε όπου τους ζητήσουν.



Μα αν εκαναν τις συναυλιες για τα λεφτα μονο (οπως λετε) δεν θα ειχαν προβλημα να παιξουν ακομα και μπροστα σε 2 ατομα (εμενα και τον Λευτερη κατα προτιμηση . . . :-) )

[quote name='Gravedigger' date='Sep 4 2009, 03:57 ' post='336042']
Ήταν...


ΕΙΝΑΙ μεγαλο συγκροτημα μαγκα μου . . . Ενα μεγαλο συγκροτημα δεν παει με το περασμα του χρονου να ειναι μεγαλο. Μεγαλο γινεται με την διαχρονικη επιτυχια . Μπορεις να πεις π.χ. τους Rolling Stones, τους Beattles ή τους Doors οτι δεν ειναι μεγαλα συκροτηματα ; Δεν νομιζω... Σκεψου απλα ποσο ακουγοντα ακομη και σημερα....
j-kidd13
QUOTE(Magnus92 @ Sep 4 2009, 13:43 ) *
ΕΙΝΑΙ μεγαλο συγκροτημα μαγκα μου . . . Ενα μεγαλο συγκροτημα δεν παει με το περασμα του χρονου να ειναι μεγαλο. Μεγαλο γινεται με την διαχρονικη επιτυχια . Μπορεις να πεις π.χ. τους Rolling Stones, τους Beattles ή τους Doors οτι δεν ειναι μεγαλα συκροτηματα ; Δεν νομιζω... Σκεψου απλα ποσο ακουγοντα ακομη και σημερα....



Οι Scorpions ειναι αδιαμφισβητητα ενα σημαντικο συγκροτημα στην ιστορια της μουσικης...Παρ ολα αυτα δεν ειναι στην "πρωτη γραμμη"...Προσωπικα,σε καμια περιπτωση δεν μπορω να τους βαλω ισα,ακομα και με τα συγκροτηματα που ανεφερες απο πανω,που δεν ειμαι και ιδιαιτερος φαν τους(καλα ενταξει,στους doors ειμαι...)...

Αυτο παντως με το να ερχονται καθε χρονο οι Scorpions στην Ελλαδα ομολογω οτι κι εμενα πλεον μου φαινεται κουραστικο...
Pierce
To Aθηναικο κατεστημενο φταιει για ολα.... rolleyes.gif


Το οτι στα χρονια της ακμης τους δεν ηρθαν ποτε, Αντε μια φορα στις αρχες των 90,που ηταν και δεν ηταν στην ακμη τους, και τα τελευταια 6 χρονια που η τυχη τους γενικα στον κοσμο αγνοειται... ερχονται καθε χρονο στην Ελλαδα, και απο φετος καναν και τουρ λες και ειναι ο Χατζηγιαννης, επιμενεις οτι δεν σου λεει τιποτα....

apkat
Kαλα δεν αγνοειται και η τυχη τους στον κοσμο..

Ρωσσια Βουλγαρια Ελλαδα Πορτογαλια Πολωνια Γερμανια Γαλλια Φιλανδια παιξαν μονο φετος το καλοκαιρι.

Εντιτ:Καποια στιγμη τελη 90 αρχες 2000 δηλαδη πριν αρχισει να γινεται αυτο το σκηνικο με τις συνεχεις συναυλιες των σκορπιονς ειχαν παιξει σε ενα παραθαλασσιο χωριο των Χανιων εντελως ανοργανωτα και το εμαθαν ελαχιστοι ανθρωποι(μεσα σε αυτους δυστυχως δεν ημουν κι εγω).Με αυτο θελω να πω οτι γενικα απο τοτε ειχαν τις τασεις για μικρες συναυλιες σε απιθανα μερη οπως καναν και φετος.
Pierce
τεσπα εγω επιμενω οτι περα απο καποια ατομα και στις χωρες που αναφερεις, γενικως δεν ακουγονται πια. Eιδικα μετα το Eye II Eye .(κατι πηγαν να κανουν με την φιλαρμονικη ενα χρονο μετα βεβαια, αλλα οκ)
Gravedigger
QUOTE (Magnus92 @ Sep 4 2009, 13:43 ) *
Γιατι καταντια ρε γαμωτο ;;;; Δηλαδη σε καθε χωρα του πλανητη παιζουν μονο στην πρωτευουσα της χωρας αυτης ;;; Τι λογικη ειναι αυτη ;;; Αθηναιοι οι Ελληναραδες ρε ... Μονο εσεις υπαρχετε . . . Αν παει κανα μεγαλο συγκροτημα αλλου βγαζετε σπυρια . . .




Μα αν εκαναν τις συναυλιες για τα λεφτα μονο (οπως λετε) δεν θα ειχαν προβλημα να παιξουν ακομα και μπροστα σε 2 ατομα (εμενα και τον Λευτερη κατα προτιμηση . . . :-) )

Δεν είμαι Αθηναίος smile.gif Κανένα συγκρότημα δεν καταδέχεται να κάνει συναυλία μπροστά σε 2 άτομα,όσα λεφτά και να πάρει.


QUOTE (Magnus92 @ Sep 4 2009, 13:43 ) *
ΕΙΝΑΙ μεγαλο συγκροτημα μαγκα μου . . . Ενα μεγαλο συγκροτημα δεν παει με το περασμα του χρονου να ειναι μεγαλο. Μεγαλο γινεται με την διαχρονικη επιτυχια . Μπορεις να πεις π.χ. τους Rolling Stones, τους Beattles ή τους Doors οτι δεν ειναι μεγαλα συκροτηματα ; Δεν νομιζω... Σκεψου απλα ποσο ακουγοντα ακομη και σημερα....

Οι Rolling Stones γιατί δεν κάνουν συναυλία στο Καστελόριζο?ΑΝ γινόταν αυτό δεν θα έπεφταν στα μάτια σου?

QUOTE (pierce21 @ Sep 4 2009, 14:30 ) *
τεσπα εγω επιμενω οτι περα απο καποια ατομα και στις χωρες που αναφερεις, γενικως δεν ακουγονται πια. Eιδικα μετα το Eye II Eye .(κατι πηγαν να κανουν με την φιλαρμονικη ενα χρονο μετα βεβαια, αλλα οκ)

Εγώ συμφωνώ tongue.gif
pinkTimeout
QUOTE(a bullet for your head @ Aug 30 2009, 03:11 ) *
Aπ τα καλυτερα συναυλιακα κομματια των pearl jam..


....να νοσταλγησω ..μια απο τις καλυτερες συναυλιες της ζωης μου...
30 Σεπτεμβριου 2006 ....ΟΑΚΑ κλειστο μπασκετ.......live οι Pearl Jam......
μοναδικες στιγμες με τους αγαπημενους ....


υπο τους ηχους του "Alive "
http://www.youtube.com/watch?v=KCgFYz7VX74

(συγχωρηστε με που δεν ξερω ακομη πως να το αναρτησω.. )
Magnus92
QUOTE(pierce21 @ Sep 4 2009, 14:01 ) *
To Aθηναικο κατεστημενο φταιει για ολα.... rolleyes.gif


Το οτι στα χρονια της ακμης τους δεν ηρθαν ποτε, Αντε μια φορα στις αρχες των 90,που ηταν και δεν ηταν στην ακμη τους, και τα τελευταια 6 χρονια που η τυχη τους γενικα στον κοσμο αγνοειται... ερχονται καθε χρονο στην Ελλαδα, και απο φετος καναν και τουρ λες και ειναι ο Χατζηγιαννης, επιμενεις οτι δεν σου λεει τιποτα....



Αδερφε στα 80's η Ελλαδα δεν ηταν σε καμια περιπτωση συναυλιακος προορισμος για κανενα μεγαλο συγκροτημα . . . Το πρωτο μεγαλο συγκροτημα που πατησε στην Ελλαδα ηταν οι Maiden προς τα τελη της δεκαετιας . . .

Υ.Γ. Ας ειχα και εγω ενα συγκροτημα ρε γαμωτο και να αγνοουσαν ολοι την τυχη μου, μαζευοντας 70000+ κοσμο ... rolleyes.gif

QUOTE(Gravedigger @ Sep 4 2009, 15:26 ) *
Δεν είμαι Αθηναίος smile.gif Κανένα συγκρότημα δεν καταδέχεται να κάνει συναυλία μπροστά σε 2 άτομα,όσα λεφτά και να πάρει.



Οι Rolling Stones γιατί δεν κάνουν συναυλία στο Καστελόριζο?ΑΝ γινόταν αυτό δεν θα έπεφταν στα μάτια σου?

Ναι θα επεφταν πολυ χαμηλα ... Μα να μην πανε στην Αθηνα οι ατιμοι ;;;; Εγκλημα κατα της ιδιας της ανθρωποτητας !!!!

Εγώ συμφωνώ tongue.gif



Το humanity ειναι CDαρα και εξελισει κιολας το στυλ τους και τον ηχο τους !!!
sihainas
Είχα ξεχάσει πόσο τα σπάνε (ακόμα και τώρα) οι Def Leppard...


Def Leppard - Rock On
pinkTimeout
..μετα απο μια ακομη νικη της Εθνικης μας
και οσο η νυχτα ..γεμιζει μουσικη...
"Surround me with your love" απο 3-11 Porter

dizzy_fingers
Κομματάρα, pinktimeout, κομματάρα....
The Warlus
http://www.youtube.com/watch?v=BoHzjkdeb1U

Έχω ψιλοκολλήσει με αυτό...
a bullet for your head
Ας ριξω και γω κατι..



pinkTimeout
..με αισθαντικοτητα.....

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.