Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
Pierce
QUOTE (The Warlus @ May 15 2011, 15:09 ) *
Αυτό που λέει ο Pierce(o οποίος μήπως γράφτηκε σε κάνα μουσικό φόρουμ παρεμπίπτοντοςwink.gif

smiley.gif
busted. Ποσοι καμενοι να βγαλαν lap top μεσα στο μαθημα icon_drunk.gif

Ας βάλω το αγαπημένο μου από τον δίσκο (αν μπορείς να βρείς αγαπημένο ) για να μην πάει χαμένο το post



edit: το comfortably numb είναι εκτός συναγωνισμού για το αγαπημένο tongue.gif
Ginobili
greeneyes13


μιας και όλοι βάζετε τα δικά σας θα βάλω και εγώ κάτι ανάλαφρο που όμως ξυπνάει σε όλους αναμνήσεις
SG3ptshooter
QUOTE(Magnus92 @ May 16 2011, 23:16 ) *
Δεν ξερω... Απλα εβλεπα αυτη τη μπαντα λιγο διαφορετικα, απο πολλες αποψεις... unsure.gif
Ερωτευτηκε ο μικρος ;;; smiley.gif

καταλαβαίνω τι λες και το τι σημαίνουν για πολύ κόσμο οι Σύστεμ, αλλά όταν μιλάμε για διάλυση κάποιων τεράστιων στο παρελθόν που όλοι θεωρούν ότι τίμησαν τη διάλυσή τους και ήδη ο τραγουδιστής με τον κιθαρίστα έγραφαν κομμάτια για το νέο κοινό τους πρότζεκτ που δραστηριοποιήθηκε την επόμενη χρονιά, τίποτα δεν είναι όπως θα πρεπε.. Εδώ οι Γκόγκολ που έβαλε ο Τζίνος είναι σε δισκογραφικό τιτάνα και τους μίξαρε ο Ρούμπιν..

Μικρός; Θα μπορούσα να μαι ο μεγάλος σου αδερφός που σου έκανε τάπες (λόγω διαφοράς ηλίκιας και μόνο) στη μπασκέτα στον κήπο.. Επίσης δες τα προηγούμενα..
QUOTE(pierce21 @ May 16 2011, 23:30 ) *
busted

πωω ελπίζω να μη γραφτώ κατά λάθος σε αυτό το φόρουμ που λέτε.. Καλά κάνω και έχω το μπασκετικό για όλα..
QUOTE(Ginobili @ May 17 2011, 00:22 ) *

καλό αλλά δε σε είχα για γκογκολικό.. Κανά Μεσούγκα περίμενα έχει καιρό να ξαναματαμπεί το Bleed.. (πάω να τ' ακούσω επιτόπου w00t.gif )
QUOTE(greeneyes13 @ May 17 2011, 00:31 ) *

biggrin.gif ενδιαφέρουσα επιλογή..
The Warlus
Aχά καλά κατάλαβα λοιπόν!!!

Πάντως εδώ είχα γράψει ΠΡΩΤΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ,έστω και με την μορφή αινίγματος,πριν κάνα χρόνο και βάλε.


Και ποιοι SYSTEM μωρέ,εδώ έρχεται ο άνθρωπος που οδήγησε του κορυφαίο συγκρότημα όλων των εποχών!

Για 51 μέρες από τώρα,τόσο απέχει,απαιτώ να επιτρέπεται το spam εδώ μέσα με το The Wall!!

benchwarmer
QUOTE(Magnus92 @ May 16 2011, 23:16 ) *
Ερωτευτηκε ο μικρος ;;; smiley.gif

Χτυποκαρδια στο θρανιο συγκεκριμενα ninja.gif 65.gif


QUOTE(The Warlus @ May 17 2011, 01:25 ) *
Για 51 μέρες από τώρα,τόσο απέχει,απαιτώ να επιτρέπεται το spam εδώ μέσα με το The Wall!!

+1

sihainas
Δεν ξέρω τι έπαιξε με τα εισητήρια εμένα πάντως μου ήρθε και email ότι τα πήρανε τα λεφτά κλπ κλπ... οπότε φαντάζομαι δεν θα παιχτεί βλακεία...


Anyway... δεν γίνεται να διαλλέξω 1 αγαπημένο κομμάτι... και θα αποφύγω τα standarάκια προφανώς οπότε πάρτε προς το παρον το...

Pink Floyd - The show must go on

Στη live έκδοσή του προφανώς...

Magnus92
QUOTE(SG3ptshooter @ May 17 2011, 00:59 ) *
καταλαβαίνω τι λες και το τι σημαίνουν για πολύ κόσμο οι Σύστεμ, αλλά όταν μιλάμε για διάλυση κάποιων τεράστιων στο παρελθόν που όλοι θεωρούν ότι τίμησαν τη διάλυσή τους και ήδη ο τραγουδιστής με τον κιθαρίστα έγραφαν κομμάτια για το νέο κοινό τους πρότζεκτ που δραστηριοποιήθηκε την επόμενη χρονιά, τίποτα δεν είναι όπως θα πρεπε.. Εδώ οι Γκόγκολ που έβαλε ο Τζίνος είναι σε δισκογραφικό τιτάνα και τους μίξαρε ο Ρούμπιν..


Ενταξει νομιζω πως πανω κατω τα βρηκαμε... peace.gif

QUOTE(SG3ptshooter @ May 17 2011, 00:59 ) *
Μικρός; Θα μπορούσα να μαι ο μεγάλος σου αδερφός που σου έκανε τάπες (λόγω διαφοράς ηλίκιας και μόνο) στη μπασκέτα στον κήπο.. Επίσης δες τα προηγούμενα..


Κυριος: Ο Μαγκνους δεν τρωει ταπες απο κανεναν !!! smiley.gif
Και επισης, θελω να σε ρωτησω ποια ειναι τα προγουμενα που πρεπει να δω, γιατι βαριεμαι να ψαχνω ;;; icon_drunk.gif


Και τελος θελω να απαντησω και στην φιλτατη Greeneyes13...



Περα απ την πλακα, θεωρω το συγκεκριμενο τραγουδι πραγματικα καταπληκτικο...
berry
απο τα καλυτερα της χρονιας μεχρι τωρα

priest
SG3ptshooter
QUOTE(Magnus92 @ May 17 2011, 15:06 ) *
Ενταξει νομιζω πως πανω κατω τα βρηκαμε... peace.gif

Τα βρήκαμε άλλωστε δε διαφωνούσαμε, είχαμε διαφορετική ανοχή στο τι γίνεται στο στρατόπεδο των Αρμένιων και δατσόλ..
QUOTE(priest @ May 18 2011, 00:02 ) *

Προχτές έκλεισε ένας χρόνος χωρίς RJD.

αλλά θα μου επιτρέψετε και:

Alexmei
Warlus αυτονόητο ότι πήρες εισητήριο για Waters? Kρίμα όμως ότι ο Gimlour εμφανίστηκε στο Λονδίνο και έχασα κάθε ελπίδα να τον δω από κοντά. sad.gif
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 30 2011, 23:22 ) *

smiley.gif


77.gif
The Warlus
QUOTE(Alexmei @ May 19 2011, 01:53 ) *
Warlus αυτονόητο ότι πήρες εισητήριο για Waters? Kρίμα όμως ότι ο Gimlour εμφανίστηκε στο Λονδίνο και έχασα κάθε ελπίδα να τον δω από κοντά. sad.gif


Όντως!Ο Γκίλμορ έσκασε στο Λονδίνο αλλά δεν πειράζει.Λογικά θα βγάλει δίσκο και θα κάνει κάποια περιοδεία.

Ανακοινώθηκα και ΤΡΙΤΗ μέρα για τον Roger Waters,στις 12 Ιουλίου.
Τα εισιτήρια από 24 του μηνός.
berry
The Warlus
QUOTE(berry @ May 20 2011, 18:24 ) *



Από Slayer είναι καλύτερο rolleyes.gif rolleyes.gif
Πλάκα κάνω εντάξει!
aegeansheed
berry


οτι πρεπει για πρωινο ξυπνημα
rchos
berry
QUOTE(aegeansheed @ May 21 2011, 00:26 ) *


respect
SG3ptshooter

===============================================================================

===============================================================================

τέλοΣσ
The Warlus


Τι να λέμε τώρα...
Αχ αχ αχ... rolleyes.gif
berry
πολυ καλο το νεο LP

Magnus92



Για να γουσταρεις SG3ptshooter !!! Που θα μου πεις εμενα Σπυρος Μπιμπίλας ...
Myria
QUOTE(Magnus92 @ May 23 2011, 01:10 ) *



Για να γουσταρεις SG3ptshooter !!! Που θα μου πεις εμενα Σπυρος Μπιμπίλας ...


77.gif
Magnus92
Ξερει η Μυρια wink.gif
Myria
QUOTE(Magnus92 @ May 23 2011, 01:31 ) *
Ξερει η Μυρια wink.gif

Φανταζομαι δεν αμφιβαλλεις ε??
Magnus92
QUOTE(Myria @ May 23 2011, 01:34 ) *
Φανταζομαι δεν αμφιβαλλεις ε??


Θα το ποσταρα αλλιως, μωρε ; Δεν εχω τετοια βιτσια...
Myria
QUOTE(Magnus92 @ May 23 2011, 01:36 ) *
Θα το ποσταρα αλλιως, μωρε ; Δεν εχω τετοια βιτσια...

χαχαχα εσυ εισαι βρε..Που σε πετυχα στην τυχη??Αυτα ειναι...
Magnus92
QUOTE(Myria @ May 23 2011, 01:39 ) *
χαχαχα εσυ εισαι βρε..Που σε πετυχα στην τυχη??Αυτα ειναι...


Δεν σας καταλαβαινω κυρια μου... Γνωριζομαστε απο καπου ;;; smiley.gif
Ginobili


Killing Inside!!!!
morrison
QUOTE(Ginobili @ May 23 2011, 13:17 ) *
Killing Inside!!!!

Μια χαρα το κομματακι Gino,μου φαινεται με εψησες και θα κατσω να ακουσω και το δευτερο αλμπουμ των αφων.Οχι οτι δεν θα το εκανα καποια στιγμη... w00t.gif
Ginobili
QUOTE(morrison @ May 23 2011, 11:26 ) *
Μια χαρα το κομματακι Gino,μου φαινεται με εψησες και θα κατσω να ακουσω και το δευτερο αλμπουμ των αφων.Οχι οτι δεν θα το εκανα καποια στιγμη... w00t.gif

Το κομμάτι τα σπάει..αλλά για να είμαι ειλικρινής,το BLUNT FORCE TRAUMA δεν είναι τόσο καλό όσο το Inflikted
Alexmei
QUOTE (The Warlus @ May 20 2011, 17:46 ) *
Όντως!Ο Γκίλμορ έσκασε στο Λονδίνο αλλά δεν πειράζει.Λογικά θα βγάλει δίσκο και θα κάνει κάποια περιοδεία.

Ανακοινώθηκα και ΤΡΙΤΗ μέρα για τον Roger Waters,στις 12 Ιουλίου.
Τα εισιτήρια από 24 του μηνός.



Λαχείο την έκανε ο Waters χαχαχα. Εχει ξαναγίνει τέτοιο πράγμα; Από εκεί που κάποιος δν θα εμφανιζόταν ΚΑΝ στην Ελλάδα, να κανονίσει μεσα σε 15 μερες 3 εμφανίσεις;
The Warlus
QUOTE(Alexmei @ May 23 2011, 22:13 ) *
Λαχείο την έκανε ο Waters χαχαχα. Εχει ξαναγίνει τέτοιο πράγμα; Από εκεί που κάποιος δν θα εμφανιζόταν ΚΑΝ στην Ελλάδα, να κανονίσει μεσα σε 15 μερες 3 εμφανίσεις;


Xμμμ ειλικρινά είναι μεγάλο πράγμα όλο αυτό.
Αλλά όποιος διάβαζε basketforum ΓΝΩΡΙΖΕ biggrin.gif
morrison
http://www.sport-fm.gr/article/478140

Οπως λεει και το αρθρο «I’ m Running Free…» σιγοτραγουδάει ξανά ο Paul Di’ Anno. smile.gif
priest
The Warlus
ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ

smiley.gif smiley.gif
Xaroumenos loukoumas
Above & Beyond feat. Richard Bedford - Sun & Moon (Markus Schossow Remix)


cool.gif
berry
Δώστα όλα παιχταρά μου ! Να καούν τα κάρβουνα !!!





Υ.Γ αφιερωμένο στον αυστραλό σέρφερ
Xaroumenos loukoumas
Edwin James ft Deborah Kay - The Drifter


Respect!
rchos




3 μερες ασταματητα! smiley.gif
sacarame
QUOTE(rchos @ May 29 2011, 15:36 ) *
3 μερες ασταματητα! smiley.gif


Keep up the good work!!
SG3ptshooter
Ένα ελαφάκι για το Ντάγκα


Ένα ελαφάκι για το Σακαρακατάκ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
excl.gif Warning, περνάμε στην κατηγορία των videos που πατάμε το πλέι μόνο αν ξέρουμε τι παίζει.. excl.gif

Πέρασε ο καιρός ώστε να το πω και να μοιάζει ψύχραιμο, αυτό είναι για μένα το καλύτερο άλμπουμ τους είδους έβερ από Ελληνική μπάντα..
Xaroumenos loukoumas
Ένα spysta approved:
Hot Chip - I Feel Bonnie (House Remix)
SoKRaM


Απολυτο κομματι με ανεπαναληπτο βιντεο κλιπ
berry
QUOTE(SoKRaM @ May 30 2011, 22:21 ) *
Απολυτο κομματι με ανεπαναληπτο βιντεο κλιπ
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

συμφωνα με εγκυρες πηγες αυτο ακουγε ο τεοντοσιτς μαζι με rage against the machine πριν απο το παιχνιδι με τον παο , γι αυτο και βγηκε μπριζωμενος

shot.gif
SoKRaM
QUOTE(berry @ May 30 2011, 22:22 ) *
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif

συμφωνα με εγκυρες πηγες αυτο ακουγε ο τεοντοσιτς μαζι με rage against the machine πριν απο το παιχνιδι με τον παο , γι αυτο και βγηκε μπριζωμενος

shot.gif


... και το Firestarter...

The Warlus


Δεν ξέρω γιατί τους θυμήθηκα αλλά είναι το καλύτερο κομμάτι όλων των εποχών...
duncan21
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.