Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
rchos


χωρις πολλα λογια.ποσο πιο πολυ να ταξιδεψεις με ενα τραγουδι...
Magnus92


... αλλα και στις ταρατσες μας... 41.gif

Νοιωθω λιγο πιο ασφαλης, ειναι η αληθεια ...
Magnus92
sacarame
Καιρό είχα να περάσω από δω μου φαίνεται...


Για πάμε... smiley.gif

Gravedigger
Ας κάνω και εγώ την εμφάνιση μου...!

greeneyes13


φοβερή εκτέλεση
aegeansheed
berry
SoKRaM
Πολυ καλη παραγωγη με πολυ καλο video clip.

Magnus92




No pain...No pain biggrin.gif
HLR CENATION
http://www.youtube.com/watch?v=BHGaW8lBlSk&ob=av2e

Απολαυστε!!!
berry
HLR CENATION
http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A


Jennifer Lopez-On the floor Ft Pitbull
SG3ptshooter

cool.gif

Kλασσικά στα borderline σκληρά ακούω αρκετά από δαύτους εδώ και καιρό:

και εκεί γύρω είδα ότι βγάζουν καινούριο οι Ancestors, οπότε πήγα στα παλιότερα αρχικά:


κατά τ' άλλα πολύ Gojira τελευταία, αλλά αυτά τα χουμε πει, κάνω και νηστεία απ' τα βαριά να μη γκρινιάζει η γιαγιά μου αυτές τις μέρες.. icon_drunk.gif
duncan21
Και μόνο στο άκουσμα της είδησης ανατρίχιασα.Ευχαριστούμε για όλα.

rchos



...
Magnus92
Η "Ροζα" ηταν ενα απο τα τραγουδια που με μεγαλωσαν ... Χαλασε κι αλλο η ( ετσι κι αλλιως μουντη ) μερα...


Τραγικη ειρωνια : ακριβως ενας χρονος απο την φυγη του Νικου Παπαζογλου...
Αυτη η μερα τελικα δεν ευνοει και πολυ το παρελθον και τις αναμνησεις μου sad.gif
SG3ptshooter



77.gif

Για Έλληνα τραγουδιστή δεν έχω στενοχωρεθεί τόσο και δεν πρόκειται να αλλάξει αυτό νομίζω..
sacarame
Τα λόγια σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις ίσως είναι πολύ φτωχά..Στεναχωρήθηκα κι εγώ πολύ με το άκουσμα της είδησης...

Ας έχουμε απλά στο νου ότι έστω κι αν η ιστορία έγινε για λίγο σιωπή, το φεγγάρι του δεν έσβησε, πήγε απλά στης ψυχής το παρακάτω...





Manu7
Τρελό ξενέρωμα...Πάντα φεύγουν νωρίς όσοι έχουν προσφέρει...Η ζωή είναι κομματάκι άδικη...

Ευτυχώς που πρόλαβα τον Ιούνιο και τον είδα σε συναυλία...Εκεί που είναι απορείς πως βγαίνει από μέσα του τέτοια φωνή.

Από τα αγαπημένα μου τραγούδια πέρα από Ρόζα,Λαδάδικα κλπ...

rchos
για ατομα που δεν ξερω εχω στεναχωρεθει ετσι 3 φορες στη ζωη μου.

αυρτον σενα(ασχετο αλλα ετσι ειχα νιωσει και ημουν μικρος)
γρηγορης μπιθικωτσης
και τωρα δημητρης μητροπανος

μητροπανος- μπιθικωτσης στο δικο μου το μυαλο ειναι οι δυο μεγαλυτεροι ελληνες τραγουδιστες.

το αλοιμονο και το βρεχει στην φτωχογειτονια τα δυο αγαπημενα μου τραγουδια.
duncan21
Οφείλω να το ποστάρω το αγαπημένο μου-αν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιο,αν κι αυτό έχει ιστορία πίσω του-τραγούδι(ο sac το γνωρίζει πιθανότατα).

Pierce
ΜΑΓΚΑΣ.-
T.W.Is.M.
Κι αφου κανενας δεν εχει βαλει το κατα τη γνωμη μου καλυτερο τραγουδι του, θα το κανω εγω. Αποφασισα να ειναι αυτο ο τελευταιος ηχος που θα ακουσω σημερα πριν πεσω για υπνο, ισως να ειναι και ο πιο καταλληλος επιλογος στο τοπικ για εκεινον.
Phil Laak
Καιρός για κάτι μπασκετικό στο topic της μουσικής.



Δακρύζω με το fade a-wade 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
SG3ptshooter


Toli-tsi 56.gif
Magnus92
Αν εισαι τετοια ωρα στο φορουμ, επιβαλεται να ποσταρεις τραγουδακι happy.gif ... Εχω καιρο κιολας...



Η εισαγωγη κανει τους απανταχου μπασιστες του πλανητη να... να...
Αστο πρωι πρωι huh.gif
SoKRaM
Magnus92
Ενας φιλος μου πουλαει το εισητηριο του για Ozzy το καλοκαιρι.

Αν ενδιαφερεται κανεις ας μου πει....

frenchman7
Καλό το tribute στον bob χθες..

http://www.youtube.com/watch?v=tBWFofJSm-c
Nuntius


Because riding is good for our health..
HLR CENATION
QUOTE(Nuntius @ May 2 2012, 23:57 ) *


Because riding is good for our health..

Πω ρε φιλε πολυ σκληρο. smiley.gif Μου πηρε τα αυτια. smile.gif
Nuntius


Πάμε και μαι επίκληση τώρα. Κι αυτές καλό κάνουν smiley.gif
nikolas12


Τα 'σπασε...
Magnus92
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 2 2011, 03:40 ) *
έχουμε δημοψήφισμα μπροστά μας:

48.gif

ε αφού δεν είχαμε τότε ψηφίσει τελικά, πάρτε το ξανά τώρα.. icon_drunk.gif

Με πιο ελληνική και λιγότερο "σκληρή" παρέα:

αν και δε θα με έψηνε τόσο ο Popeye, εκείνη η σαπίλα που κουβαλάει η Olive δεν λέει για πρώτη κυρία..


Eπίσης
1.

(credits to benchwarmer)
2.
έβαλε άνθρωπος Earth στο topic. ΟΑΓΩ ΝΑΣΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩ ΝΕΤΑΙ..
wos_sport5.gif

ας βάλουμε και κανα τραγούδι, τόπικ της Μουσικής είναι:
Magnus92
Το μεγαλυτερο κακο των πολιτικων μας διαφορων και ιδεολογιων : μας ερημωσε το τοπικ unsure.gif


SG3ptshooter

το καλύτερο κομμάτι για όποτε νιώθεις έτοιμος να πετύχεις τα πάντα.. Μέγιστος Νερουλάς2.. icon_headbang.gif

είπα να μη βάλω πολλά, κέρδισε με χαρακτηριστική άνεση την υπόλοιπη playlist (Τestament, RodrigoGabriela, Τζον Μπέιζιλ)..
Ginobili
Δεν ξέρω πόσα κεφάλια θα χρειαστούν..αλλά κάποια στιγμή ο τοίχος θα σπάσει hammer.gif
Βρετανικό old school ατόφιο Death metal,αύριο στο An...





Magnus92


Για εναν και μοναδικο λογο...
SG3ptshooter
Για όσους δεν θα κατάλαβουν τίποτα απ' τη συνέχεια, ορίστε φίλε σκυλά, είμαι εδώ και για σένα:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------


όλο αυτό και μετά όλο το Lapsus και μετά για κυρίως δισκογραφία Deathspell Omega και μετά Asylum. Όχι το τελευταίο Disturbed, το ίδρυμα κανονικά.. tongue.gif Πλάκα πλάκα εκείνες οι 2 τελευταίες επαναλαμβανόμενες νότες στο Lapsus είναι αναγκαίες για την ψυχοσύνθεση σου.. Σε ανάλογο ύφος λέω να πιάσω (ω, τι πρωτότυπο) όλα τα guest του Μιχαλάκη σερί ξεκινώντας από Unhealer.

Και βέβαια:

69.gif shot.gif 77.gif 19.gif 41.gif smile.gif cool.gif biggrin.gif κλπ κλπ

Αλλά μιας και έχω κάνει πίσω 3-4 φορές στο να μπουν οι Λατίνοι που μοιράζω δεξιά κι αριστερά, ας γιορτάσουμε με guest του Αλεξάκου:
sacarame
QUOTE(SG3ptshooter @ May 22 2012, 20:31 ) *
Για όσους δεν θα κατάλαβουν τίποτα απ' τη συνέχεια, ορίστε φίλε σκυλά, είμαι εδώ και για σένα:


Νομίζω πως αυτό το άσμα πρέπει να αφιερωθεί στα 2 χέλια του φόρουμ, duncan21 και j-kidd13... smiley.gif
SG3ptshooter
Έχει live Mastodon και καπάκι Metallica στο youtube απ' το Rock in Rio απόψε.. Λέω να τα χω ανοιχτά ενώ μορφώνομαι.

Και τώρα παίζει live αλλά έχει "Sepultura" (με Ofori-Quaye) και μετά "Evanescence" (χωρίς Moody) οπότε προφανώς δεν πιάνονται τα πρώτα..


berry
greek powa

berry
Lucas motherfuckin' Trouble !

j-kidd13
Το αμελήσαμε το τόπικ....tongue.gif

Magnus92
QUOTE(j-kidd13 @ Jun 1 2012, 16:05 ) *
Το αμελήσαμε το τόπικ....tongue.gif


Γ@μησε τα ... rolleyes.gif




Και αυτός ο ύμνος :


SG3ptshooter
Aυτό το υποτονθορύζω πολλές φορές στο άσχετο ενώ περπατάω:
duncan21
Kαιρό έχουμε να κάνουμε πουτ@ν@ το τόπικ,αφήστε το πάνω μου...





Magnus92
QUOTE(duncan21 @ Jun 3 2012, 23:38 ) *




In your face, 22χρονε μ@λ@κ@, που βραζει το αιμα σου, και βγαζεις το καφριλικι στην επιφανεια rolleyes.gif



Λευτερια στο τοπικ μας αδερφια ! 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.