Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το topic της Μουσικής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87
Keyser_Soze
Τα ντέμο, πάντως, που προηγήθηκαν της Κινέζικης Δημοκρατίας, χαρακτηρίζονται τουλάχιστον μέτρια (προς κακά) και γενικότερα μιλάνε για ένα μετριότατο άλμπουμ.

Εννοείται, ότι θα το ακουσουμε και θα κρίνουμε από μόνοι μας...
Pierce
ειχα πααααρα πολυ καιρο να το ακουσω, αλλα thnx to kef το ξανακουσα χτες το βραδυ



Offspring-Gone away

(επειδη δεν ανοιγει το embed σε κανενα ολοκληρο βιντεο κλιπ, πατηστε απανω για να σας το βγαλει στο youtube,αν φυσικα θελετε να το ακουσετε smile.gif )
pain of salvation
Πληροφοριακά...
Καπου πήρε το μάτι μου πως και οι Warrior Soul,έβγαλαν δίσκο με τίτλο "Chinese Democracy"!
(...η κυκλοφορία του δίσκου,νομιζω προεκυψε με αφορμη καποιο φετινο tour τους)
j-kidd13


Ενα εκπληκτικό τραγούδι από ένα τεράστιο συκρότημα...

LYNYRD SKYNYRD-Simple man
Xaroumenos loukoumas
Έχω σουξέ με πολλές αλήθειες:

Ημισκούμπρια - Αντρικές Γουρουνιές

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
kostasvc15
Απιστευτο τραγουδι!Το βρηκα απο τη ταινια Coach Carter...
LET THE DRUMMER KICK
pain of salvation
Και καποιες κριτικες(απογοητευτικες) για το "Chinese..." των Guns
http://www.rockpages.gr/detailspage.aspx?i...e=2&lang=GR
sihainas
Πρέπει να είχα βάλει και πιο παλιά κάποιο κομμάτι από τους Piano Magic...είχα αρκετό καιρό να τους ακούσω οπότε πάρτε ένα ακόμα από τα πολλά εκπληκτικά τραγούδια τους:


Piano Magic - I Must Leave London
Flash
Ένα παλιό τραγουδάκι που μόλις ανακάλυψα, οι ψαγμένοι που ποστάρετε εδώ θα το ξέρετε σίγουρα.
Δώστε βάση στους στίχους και άμα δε βγάζετε κάποιους ρίξτε μια ματιά εδώ http://www.lyricsfreak.com/b/bad+religion/...y_20011830.html

21st century digital boy- Bad Religion
sihainas
Μιας και σαν σήμερα το 91 πέθανε ο Φρέντυ sad.gif είπα να βάλω κάτι σχετικό...


Queen - Innuendo

77.gif 77.gif 77.gif
Pierce
παλιος καλος Χρηστος Δαντης. Πριν αρχισει να βγαζει τις εμπορικες βλακειες....
Απο τους αγαπημενους μου Ελληνες καλλιτεχνες, και το αγαπημενο μου κομματι του ειναι το
Κομμάτια
spysta
Ειδα ξανα το 28 days later .. και ΞΑΝΑΠΟΡΩΘΗΚΑ με την ΚΟΜΑΤΑΡΑ απο τους Blue States - Season song smiley.gif



Xaroumenos loukoumas
Από το νέο (εκπληκτικό κατ' εμέ) album των Snow Patrol.

Crack the Shutters
Gravedigger
QUOTE (Xaroumenos loukoumas @ Nov 30 2008, 13:45 ) *
Από το νέο (εκπληκτικό κατ' εμέ) album των Snow Patrol.
Crack the Shutters

Πολύ καλό smile.gif Και αφού έχω και την έγκριση σου θα ποστάρω αυτό
Goo Goo Dolls-Iris
spysta
Κατεβασα το cd ''Avatar'' της 23χρονης Ελληνιδας τραγουδιστριας - συνθετριας ..Μonika

Πραγματικα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ 41.gif 41.gif .. επιτελους μετα απο καιρο κατι τοσο αξιολογο απο Ελληνα καλλιτεχνη σε ξενο στοιχο σε alternative πλαισια μουσικης ... Αξιζει τον κοπο να το κατεβασετε και να το ακουσετε!!Η κοπελα φαινεται να εχει πολυ ταλεντο και μεγαλη μουσικη παιδεια .. μακαρι να συνεχισει αναλογα

thumbsup.gif


ΥΓ.Οπως ελεγε και ο Κανακης στο ραδιο αρβυλα .. αν αυτη η κοπελα εβγαζε το cd της στην Βρετανια ή την Αμερικη τωρα θα ηταν νουμερο1.
Για νουμερο1 δεν ξερω αλλα σιγουρα θα ειχε κανει πολυ μεγαλη αισθηση
apkat
Nομιζω ειχα ποσταρει κιολας το over the hill λιγες σελιδες πριν..Η κοπελα οντως ειναι καταπληκτικη.Νομιζεις οτι ακους καλη Βρετανιδα μουσικο.Σε καμια περιπτωση δεν θυμιζει την μετριοτητα που εχει συνηθως η Ελλαδα σε τετοιες μουσικες..Αν σκεφτεις και την ηλικια της τοτε μιλαμε για φαινομενο..

Ολα τα τραγουδια πολυ ωραια αλλα το misery loves company το καλυτερο του δισκου νομιζω..Φοβερες εικονες και μελωδιες..

Εντωμεταξυ απο το πρωι ψαχνω ενα τραγουδι δυστυχως χωρις επιτυχια..Οταν το βρω ομως θα το ποσταρω πολλες φορες tongue.gif tongue.gif ..Υπολογιζω οτι αυριο με τις κινησεις που εχω κανει το τραγουδι θα εχει εντοπιστει..

Το προβλημα του ειναι οτι ειναι(μαλλον Ιταλικο) ξενογλωσσο και οχι αγγλικο οποτε δεν ξερω να γραψω κανεναν στιχο του.Ειναι σε στυλ οπερας αρα οχι ιδιαιτερα δημοφιλες.Το θετικο ειναι οτι ειναι πασιγνωστο.Το ακουσα χθες το πρωι στον μελωδια(το χα ξανακουσει εκει παλιοτερα)..Εχει γυναικεια φωνητικα και πολλα βιολια μεσα.Επισης εντελως τυχαια σημερα επαιζε και στην εκπομπη του Θεμου σε καποια στιγμη(στα βιντεακια με τον Αλογοσκουφη)..Βοηθηστε και εσεις τον απκατ να το εντοπισει..
Keyser_Soze
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Nov 30 2008, 13:45 ) *
Από το νέο (εκπληκτικό κατ' εμέ) album των Snow Patrol.

Crack the Shutters
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Vv3fwprodtY&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Vv3fwprodtY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Συμφωνώ και επαυξάνω εις τη νιοστή, όσον αφορά την αλμπουμάρα των Snow Patrol.
Μελωδίες που στοιχειώνουν και ήχοι απαράμιλλης ομορφιάς. Το τριπλό αριστούργημα, The Lightning Strike, είναι ένα απλά ανεπανάληπτο φινάλε.
Μαζί με το Vida La Vida των Coldplay ότι πιο όμορφο βγήκε φέτος.
Alexmei
Jeff Beck - The Pump



Wishbone Ash - Time Was

Jimar
τελευταια εχω κολλησει με τα συγκεκριμενα δυο αναμεσα σε αλλα...


Ζακ Στεφανου - Μια κιθαρα και ο ρυθμος μου



ΖΑκ Στεφανου - Παντα δικος σου

μου αρεσουν πολυ τα λογια. ειδικα στο τελος με τον ταχυδρομο.
thrylos7
j-kidd13
QUOTE(thrylos7 @ Dec 8 2008, 01:14 ) *

H ανατριχιαστικότερη ερμηνεία που έχω ακούσει...IAN GILAN...
Mamuwalde
το απαιτεί η περίσταση σήμερα . μερικές από τις καλύτερες αγριάδες ...

White Riot by the Clash


Let's Lynch The Landlord by Dead Kennedys


I fought the law by Dead Kennedys
Xaroumenos loukoumas
Video έκπληξη
Dream evil - My number one (ναι, της Παπαρίζου)

Alexmei
Cartman Sings Zombie of Cranberries
apkat
Πολυ Βαλκανιο τραγουδι το επομενο..Εξαιρετικες μελωδιες απο εναν εξαιρετικο Σερβο συνθετη τον Γιοκσιμοβιτς για την Ελευθερια..!!


Ελευθερια Αρβανιτακη- Το τελος μας δες..
Air Kef
Δημήτρης Πουλικάκος - Υπάρχω




sihainas
Άντε μιας και πιάσαμε τα Ελληνικά... ας μην χαλάσω εγώ το σερί


Magic de Spell - Sarajevo
Alexmei
πω kef έγραψε ο Πουλικάκος. Τον είχα δει live στην Αθήνα πριν κανα 6μηνο.
Και ας παραθέσουμε κάτι από τον πολύ καλό φίλο του Πουλικάκου, τον Παύλο.

Παύλος Σιδηρόπουλος - Κάποτε Θα'ρθουν
Air Kef
Διάβασα πρόσφατα το "3 κλικ αριστερά" κι εκτοτε το "Εμένα οι φίλοι μου είναι" μου έχει κολλήσει στα χείλη.

Εμενα οι φιλοι μου είναι - Magic De Spell





Live τον Πουλικάκο;;
Ελα ρε Αλεξ.. Τον έχω στα υπόψη μου εδώ και καιρό,αλλα δυστυχώς δεν είμαι τόσο συχνά στην Αθήνα,ούτε και θέλω τόσο πολύ, ώστε να τον δω. Κάποια στιγμή ελπίζω.
apkat
QUOTE(apkat @ Dec 3 2008, 04:06 ) *
Εντωμεταξυ απο το πρωι ψαχνω ενα τραγουδι δυστυχως χωρις επιτυχια..Οταν το βρω ομως θα το ποσταρω πολλες φορες tongue.gif tongue.gif ..Υπολογιζω οτι αυριο με τις κινησεις που εχω κανει το τραγουδι θα εχει εντοπιστει..

Το προβλημα του ειναι οτι ειναι(μαλλον Ιταλικο) ξενογλωσσο και οχι αγγλικο οποτε δεν ξερω να γραψω κανεναν στιχο του.Ειναι σε στυλ οπερας αρα οχι ιδιαιτερα δημοφιλες.Το θετικο ειναι οτι ειναι πασιγνωστο.Το ακουσα χθες το πρωι στον μελωδια(το χα ξανακουσει εκει παλιοτερα)..Εχει γυναικεια φωνητικα και πολλα βιολια μεσα.Επισης εντελως τυχαια σημερα επαιζε και στην εκπομπη του Θεμου σε καποια στιγμη(στα βιντεακια με τον Αλογοσκουφη)..Βοηθηστε και εσεις τον απκατ να το εντοπισει..

wav.gif wav.gif wav.gif

Kαι ναι λοιπον..Μπορει να καθυστερησα λιγο αλλα τα καταφερα..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επειτα απο διαφορα μειλ σε παραγωγους του μελωδια η Σοφια(10-12) μου απαντησε γνωριζοντας τι ψαχνω...!!!!!!!!!!!

Madredeus - O Pastor


Απολαυστε..!!!!!!!Η φωνη της κοπελας απιστευτη..!!!

Υ.Γ:Ο τοσος ενθουσιασμος οφειλεται στο το οτι το εψαχνα τοσες μερες και οταν δεν καταφερνω να βρω τραγουδι που ψαχνω παθαινω πλακα μεχρι να τα καταφερω..Τελικα ομως στοχος επετευχθη.
Alexmei
QUOTE (Air Kef @ Dec 17 2008, 17:49 ) *
Διάβασα πρόσφατα το "3 κλικ αριστερά" κι εκτοτε το "Εμένα οι φίλοι μου είναι" μου έχει κολλήσει στα χείλη.




Live τον Πουλικάκο;;
Ελα ρε Αλεξ.. Τον έχω στα υπόψη μου εδώ και καιρό,αλλα δυστυχώς δεν είμαι τόσο συχνά στην Αθήνα,ούτε και θέλω τόσο πολύ, ώστε να τον δω. Κάποια στιγμή ελπίζω.


Xα, και εγώ τυχαία το είδα στο Αθηνόραμα, έτυχε να ήμουν Αθήνα, και πήγα.

Επίσης χτες το βράδυ μια φίλη μου έφερε το "3 κλικ αριστερά" και θα το διαβάσω σήμερα. smile.gif

Όσο για το "Εμένα οι φίλοι μου είναι" από magic de spell βρήκα μια διασκευή αυτού από τους Στίχοιμα

Xaroumenos loukoumas
Snow Patrol and Martha Wainwright - Set the fire to the third bar

Lyrics:

I find the map and draw a straight line
Over rivers, farms and state lines
The distance from A to where you'd B
It's only finger lengths that I see

I touch the place
Where I'd find your face
My fingers in creases
Of distant dark places

I hang my coat up in the first bar
There is no peace that I've found so far
The laughter penetrates my silence
As drunken men find flaws in science

Their words mostly noises
Ghosts with just voices
Your words in my memory
Are like music to me

And miles from where you are
I lay down on the cold ground and I
I pray that something picks me up
And sets me down in your warm arms

After I have traveled so far
We'd set the fire to the third bar
We'd share each other like an island
Until exhausted close our eyelids

And dreaming pick up from
The last place we left off
Your soft skin is weeping
A joy you can't keep in

And miles from where you are
I lay down on the cold ground and I
I pray that something picks me up
And sets me down in your warm arms

And miles from where you are
I lay down on the cold ground and I
I pray that something picks me up
And sets me down in your warm arms

Απίστευτοι στίχοι..
sihainas
Το συγκεκριμένο κομμάτι πρέπει να έχει ξαναμπεί...και αν όχι τότε ντροπή μας... anyway ξανάδα χτες το high fidelity και το θυμήθηκα...


Bob Dylan - Most of the Time
neurosis
Αδιέξοδο - 38 χιλιοστά



Αίμα, χιλιάδων αθώων θέλω να δω να βάφει τους δρόμους.
Αίμα, χιλιάδων αθώων θέλω να τρέξει για εκδίκηση.
Αθώοι δημοσιογράφοι, αθώοι αστυνομικοί,
αθώοι δικάστικοι υπάλληλοι, αθώοι ευυπόληπτοι πολίτες.
Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση.
Αίμα, η φριχτή ανάμνηση κάποιας βραδιάς στην οδό Στουρνάρα.
Αίμα, η τελευταία εικόνα πριν κυριαρχήσει η σιωπή.
Δήμιοι δημοσιογράφοι, δήμιοι αστυνομικοί,
δήμιοι δικαστικοι υπάλληλοι, δήμιοι ευυπόληπτοι πολίτες.
Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση.
Δεν ήταν μόνος αυτός που πυροβόλησε,
είχε μαζί του κι άλλους αφανείς δήμιους.
Είχε μαζί του τους ενάρετους.
Είχε μαζί του τους έντιμους.
Είχε μαζί του τους ηθικούς.
Είχε μαζί του τους δίκαιους.
Είχε μαζί του τους φιλήσυχους.
Οι δήμιοι είναι αθώοι. Οι δήμιοι είναι αθώοι.
Οι ένοχοι νεκροί. Οι ένοχοι νεκροί.
Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση.
Αίμα, χιλιάδων αθώων θέλω να δω να βάφει τους δρόμους.
Αίμα, χιλιάδων αθώων θέλω να τρέξει για εκδίκηση.
Δήμιοι δημοσιογράφοι, δήμιοι αστυνομικοί,
δήμιοι δικαστικοι υπάλληλοι, δήμιοι ευυπόληπτοι πολίτες.
Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση.
Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση. Εκδίκηση.
eftychia
Cab Calloway- Minnie the Moocher



Απο τα πιο αγαπημενα μου jazz κομματια (κι απο τα πρωτα που εχω ακουσει)
Ηχογραφηθηκε το 1931.
rchos
λειπω καιρο και μιας και προς το παρον ειμαι πισω ας βαλω και εγω κανενα κομματι για τη λιστα μας.

Patti Smith - Gloria
kotzito
Για οσους τους αρεσει αυτο το ειδος,ενα τραγουδι απο τους Rosebleed,μια αξιολογη ελληνικη μπαντα με 18χρονα-19χρονα παιδια που ασχολουνται με alternative rock

Rosebleed-Until Next Time


http://www.youtube.com/watch?v=jTJpnhsnlEs
rchos
Wire To Wire - Razorlight





φοβερο κομματι.μεγαλο κολλημα.πολυ ωραιο βιντεο επισης.
sihainas

Meatloaf - Bat out of Hell

(Φωνάρα)
nikolas12
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Nov 20 2008, 23:22 ) *
Έχω σουξέ με πολλές αλήθειες:

Ημισκούμπρια - Αντρικές Γουρουνιές


Λοιπον βλεπντας το αυτο και ενω ειναι τα Ημισκουμπρια το αγαπημενο μου συγκροτημα,ποσταρω ενα τραγουδι με επισης πολυ γελιο και ακομα πιο πολλες αληθειες:

Δημοσιο forever

kostasvc15
Για το εμενα οι φιλοι μου ηξερα πως απο αλλο συγκροτημα αλλα δε το ειχα ακουσει ποτε..ποιο πολυ μου αρεσει απο τους στοιχημα,εχει ποιο ωραια λογια...
Pierce


Bruce Springsteen - Long Walk Home smile.gif sad.gif
diskolo pragma to fevgio otan afineis kosmo pou agapas pisw sou...
sihainas
Μάλλον το καλύτερο τραγούδι από το Magic...

anyway εγώ θα συνεχίσω σε ποιο "hard" ρυθμούς με το...


Mötley Crüe - Shout at the Devil
Alexmei
Κώστα μάλλον για το κομματι των Magic de spell λες εσύ.

Χάρης κ Πάνος Κατσιμίχας & Πυξ Λαξ - Ανόητες Αγάπες

panagiotisTheDream
Λοιπόν, δεν είχα γράψει για τις μουσικές μου προτιμήσεις....
οπότε ας το κάνω...

Κατ 'αρχάς ξεκινάμε με Pink Floyd. Από εκεί ξεκίνησαν όλα (μέσω του πατέρα μου και της ιδιαίτερης προτίμησής του σε αυτούς). Αυτοί με έκαναν να πρωτοακούσω μουσική...

Συνεχίζω με τα είδη που προτιμώ.
Πρώτον, 70's progressive rock με μπάντες όπως: Yes, Camel, Genesis, King Crimson, Rush, Kansas, Return to Forever, ELP (Emerson, Lake & Palmer) κ.λπ.
Progressive metal κυρίως μπάντες late 80's - 90's όπως: Dream Theater, Psychotic Waltz, Symphony X, Shadow Gallery, Eldritch, Dali 's Dilemma, Liquid Tension Experiment, Conception (όχι ακριβώς prog αλλά προς τα εκεί κλίνουν), Atheist (τα δύο τελευταία τους άλμπουμ), Fates Warning, Tool, Faith No More (επίσης όχι ακριβώς prog metal), Cynic, Riverside, Fragile Vastness (τα δικά μας παιδιά cool.gif), Acid Death (κι αυτοί δικοί μας, καθώς και μεγάλη συμπάθεια του γράφοντος όπως καταλαβαίνετε από το άβαταρ...βέβαια έχουν brutal φωνητικά αλλά παραμένουν tech/prog/death metal), The Mars Volta, Angra (αν δεχτούμε την progressive πλευρά τους σε πολλούς δίσκους) κ.λπ.
Thrash metal, όλες τις σκηνές (Bay Area, γερμανική, αγγλική, βραζιλιάνικη κ.λπ.) με μπάντες όπως: Testament, Exodus, Metallica, Anthrax, Death Angel, Megadeth, Angel Steel, Sacred Reich, Helstar, Annihilator, Dark Angel, Exhorder, Sepultura, Kreator, Sodom, Destruction, Sabbat κ.λπ. Επίσης προσθέστε και κάποια techno thrash γκρουπ όπως Coroner και Voivod.
Death metal με προτίμηση σε late 80's - 90's μπάντες αλλά και πιο σύγχρονα πράγματα: Carcass, Death, Atheist (στο Piece of Time), Morbid Angel, Obituary, Cannibal Corpse, Opeth (μιας και παίζουν prog/death), Arch Enemy, Dark Tranquillity, Meshuggah (με prog καταβολές) κ.ά.
US power metal με μπάντες όπως Savatage, Sanctuary, Nevermore και Iced Earth για πιο σύγχρονα πράγματα...
Από power metal γενικότερα δύο μπάντες μου κεντρίζουν το ενδιαφέρον: Βlind Guardian και Angra.
Stoner rock: Kyuss, Spiritual Beggars, Los Natas, Monster Magnet, Queens of the Stone Age, Grand Magus, Fu Manchu
Classic 60's - 70's rock: Deep Purple, The Doors, The Who, Led Zeppelin, AC/DC, Rainbow, Mahogany Rush, UFO, Blue Oyster Club, Uriah Heep, Thin Lizzy κ.λπ.
Heavy metal (τα κλασικά 70-80's γκρουπ): Iron Maiden, Black Sabbath (με ιδιαίτερη προτίμηση στην Dio εποχή), Accept, Motorhead, Ozzy Osbourne, Bruce Dickinson κ.λπ.
Τέλος μ 'αρέσουν και διάφορα άλλα μουσικά είδη όπως jazz, blues, fusion, funk, soul, disco με διάφορες μπάντες που βαριέμαι να γράφω..............

Αυτά λίγο πολύ...
κύρια πηγή πληροφοριών για τα prog/tech ακούσματα μου αποτελεί το progarchives.com που είναι μια πραγματική εγκυκλοπαίδεια!
thrylos7
Ωραίος Παναγιώτη!


Grand Funk RailRoad - footstompin' music



Αρχίζω να το ερωτεύομαι αυτό το συγκρότημα...
dizzy_fingers

Joy Division - Transmission



Και ναι, μπήκα επίσημα πια σε Joy Division mood.
Και μου αρέσει, πολύ!
Keyser_Soze


Bruce Springsteen - The Wrestler

Η τρελή κομματάρα του "Αφεντικού" που κέρδισε πανηγυρικά το βραβείο Καλύτερου Τραγουδιού στις φετινές Χρυσές Σφαίρες.
rchos
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 13 2009, 21:58 ) *

Joy Division - Transmission



Και ναι, μπήκα επίσημα πια σε Joy Division mood.
Και μου αρέσει, πολύ!


οταν εγω τα λεγα οτι μιλαμε για μουσικη ιδιοφιυα ηξερα τι ελεγα.
οι joy division ανηκουν στην ελιτ των δικων μου προτιμισεων.

παρτε και αλλο ενα
Joy Division - Atmosphere


κριμα που την κοπανησε νωρις ο Ιαν.
dizzy_fingers
Σου είχα πει τότε πως δεν ήμουν ακόμα στη διάθεση.

Τώρα λίγο με το 24hour party people, λίγο με τη 100στη θέαση του control...ψήθηκα, άσχημα.


Έχω μία απορία όμως.
Οι JD βγάλανε κι άλλους πέρα από τους 2 δίσκους contol+unknown pleasures?



EDIT: Το atmospheres το έπαιζε στην πρώτη ταινία, μετά τον θάνατο του Curtis. Όντως πολύ ατμοσφαιρικό τραγούδι...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.