Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189
rchos
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 17:01 ) *
Ειμαι προκατειλλημενος με τις χρυσες ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΕΣ sad.gif
Εικοσιφευγα ηταν και ολη η Παρτιζαν που το σηκωσε στην Πολη αλλα φαινοντουσαν τι παιχτουρες θα γινουν...Ο Μποντιρογκα απο τι ηλικια γαζωνε,ο Πετζα, ο Στογιακοβιτς, ο Ντανιλοβιτς...απ' την αλλη ταλεντο ο Ταπουτος, ταλεντο ο Παπανικολαου- ο παλιος- ταλεντο ο Μπογρης , ο Βεργινης...Προτιμω να εχω λυσεις στο σκοραρισμα παρα στην οργανωση...Ο Παππας αν χρειαζοταν θα μπορουσε να κατεβασει ο Κατσιβελης ή οι υπολοιποι αν παθει κατι ο Σπανουλης θα σκοραρουν?.Ο Ζησης εχει να δει καλο παιχνιδι με την Εθνικη απ το 'βαλτο αγορι μου"...


Τι σχέση έχουν αυτά τα ονόματα που γράφεις με τον 21 χρονών Κατσίβελη που θα πάει σαν 12ος παίχτης στην εθνικη?Πότε πρόλαβες δηλαδή να βγάλεις τον Κατσίβελη χρυσή μετριότητα?

Ο Παππάς πιο πολύ μοιάζει με Ταπούτους και λοιπά αυτή τη στιγμή παρά ο Κατσίβελης.

Μήπως μπορείς να μου πεις πόσο μεγάλος ήταν ο ρόλος του Σπανούλη το 2004 στην πρώτη του μεγάλη διοργάνωση με την ομάδα?
Timemaster
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 17:01 ) *
Ειμαι προκατειλλημενος με τις χρυσες ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΕΣ sad.gif
Εικοσιφευγα ηταν και ολη η Παρτιζαν που το σηκωσε στην Πολη αλλα φαινοντουσαν τι παιχτουρες θα γινουν...Ο Μποντιρογκα απο τι ηλικια γαζωνε,ο Πετζα, ο Στογιακοβιτς, ο Ντανιλοβιτς...απ' την αλλη ταλεντο ο Ταπουτος, ταλεντο ο Παπανικολαου- ο παλιος- ταλεντο ο Μπογρης , ο Βεργινης...Προτιμω να εχω λυσεις στο σκοραρισμα παρα στην οργανωση...Ο Παππας αν χρειαζοταν θα μπορουσε να κατεβασει ο Κατσιβελης ή οι υπολοιποι αν παθει κατι ο Σπανουλης θα σκοραρουν?.Ο Ζησης εχει να δει καλο παιχνιδι με την Εθνικη απ το 'βαλτο αγορι μου"...



όπως λες και εσύ...
αν πάθει κάτι ο Σπανούλης.
Προφανώς ο μικρός δεν ήθελε να περημένει να αρπάξει την ευκαιρία!!!!
που παρεμπίπτοντος με τον τραυματισμό του Σπανούλη μπορεί να ερχόταν.

χρυσή μετριότητα είναι και ο Παππάς και μπορώ να πω πως φάνηκε στα παιχνίδια των play off με τον Άρη που κατέστρεφε την ομάδα του.
koostas
μα δεν νοειται να κατεβεις με 2 πλει-μεικερ..
στο 2, που παιζει ο παππας, υπαρχει πληθωρα λυσεων...

δηλαδη για χαρη του προβληματικου παππα να παμε με 2 πλει μεικερ?
ο κατσιβελης παει , ως τριτος πλει, ελλειψει αλλου
εθνικες ομαδες που υπερφορτωσαν με τον τροπο αυτο τη θεση 2 σε βαρος του πλει μεικερ (ρωσια) πηγαν ακλαφτες


επισης, για τα φιλικα αυτα τι συμπερασμα να βγαλεις, οταν λειπουν το βασικο δυαρι και αστερι της ομαδας και το βασικο πενταρι...
εκτος του οτι περπε-βασιλειαδης μαλλον πανε για κοψιμο..
παντως δεν περιμενα με τιποτα κοψιμο περπε..
manj13
QUOTE(Dreamerpanos @ Aug 10 2013, 16:55 ) *
Έχει αναφερθεί ξανά και το αναφέρω μιας και έχω έλλειψη επιχειρημάτων....

Η Εθνική ομάδα δεν είναι all star game και χρειάζονται παίχτες που μπορούν να υπηρετούν πολλούς ρόλους και δεν είναι παίρνω 12 καρασκόρερ που πίσω είναι ότι να ναι και λήγουν όλα 150-149.....

Ο Κατσίβελης προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ γιατί παίζει καταπληκτική άμυνα απέναντι σε πολύ δυνατά και έμπειρα γκαρντ και θα είναι σίγουρα πιο χρήσιμος από τα γιούρια του Παππά και την κακή αμυντική του συμπεριφορά(τουλάχιστον σε επίπεδο Ευρωμπάσκετ)άλλωστε επιθετικές λύσεις και μάλιστα εξαιρετικές έχουμε από Σπανούλη,Μπράμο στα γκαρντ ενώ και ο Σλούκας τουλάχιστον στην Ευρωλίγκα έχει δείξει ότι μπορεί.....

Στο θέμα Παππάς-Μπόγρης φαίνεται ότι ο πρώτος μυαλό στο κεφάλι δεν είχε,δεν έχει αλλά ελπίζω να αποκτήσει μιάς και παίζει στον σύλλογο και την εθνική ομάδα που υποστηρίζω γιατί μόνο με αυτό μπορεί να γίνει χρήσιμος.....ο 2ος βρήκε να στηρίξει τον 1ο με ένα συγκλονιστικό επιχείρημα λες και στο μπάσκετ υπάρχει μόνο η επίθεση και το κατέβασμα...αλλά αυτός είχε την τρομερή τύχη να δουλέψει 2 χρόνια με τον Ομπράντοβιτς και παρέμεινε ταγάρι και μισό οπότε τι περιμένεις...αν δεν ταριάζανε δεν θα συμπεθεριάζανε....

Όσο αφορά το δουλειά στην αμυντική λειτουργία τα είδαμε και πέρσι όταν φάγαμε 80 πόντους από τους απίθανους Νιγηριανούς και το είπε ο Τρινκιέρι χτες....ο προπονητής της ομάδος που έχει φάει κάποια χρόνια σε αυτή τη δουλειά και όχι εγώ και εσύ που τους κατακρίνουμε πίσω από ένα PC....άλλωστε πολλές από τις επιτυχίες αυτής της ομάδας στηρίχτηκαν εκεί ειδικά επί Γιαννάκη....

Καλά για την ελπίδα κτλ καταλαβαίνω ότι έπρεπε να σχολιάσεις όλο το post και δεν βρήκες κάτι καλύτερο...

Καλά για το αν θα σχολίαζες αν δεν είχε υπογράψει στον Παναθηναικό αυτό νομίζω κάνει μπαμ....



"Καλά για το αν θα σχολίαζες αν δεν είχε υπογράψει στον Παναθηναικό αυτό νομίζω κάνει μπαμ...."

Αντι Παππα:http://www.esake.gr/main/index.php?pl=12&lng=gr&pfpar=cGxheWVyaWQ9MTIyOQ==
Ακομη και Καλαμποκης .... Αλλα οχι Κατσιβελης...Και δε με νοιαζουν οι ηλικιες τα πραχθεντα με νοιαζουν...

Καλά για την ελπίδα κτλ καταλαβαίνω ότι έπρεπε να σχολιάσεις όλο το post και δεν βρήκες κάτι καλύτερο...

''Τι ΑΛΛΟ να πω!!Ο Ιταλος ακομα δεν βγηκε απ το τσοφλι -νομιζε οτι προπονουσε την Καντου του 70-80 με Ριβα-Μαρζορατι- κανει δηλωσεις σε υφος Ομπραντοβιτς...Παρε κανα ματσακι σοβαρο πρωτα και μετα μιλα...Ουτε καν ο Ζοτς δεν ξεμπροστιαζε φορα παρτιδα παικτες του...

Υ.Γ. Be back later...
PanosNer
QUOTE (Dreamerpanos @ Aug 10 2013, 16:55 ) *
Ο Κατσίβελης προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ γιατί παίζει καταπληκτική άμυνα απέναντι σε πολύ δυνατά και έμπειρα γκαρντ και θα είναι σίγουρα πιο χρήσιμος από τα γιούρια του Παππά και την κακή αμυντική του συμπεριφορά(τουλάχιστον σε επίπεδο Ευρωμπάσκετ)άλλωστε επιθετικές λύσεις και μάλιστα εξαιρετικές έχουμε από Σπανούλη,Μπράμο στα γκαρντ ενώ και ο Σλούκας τουλάχιστον στην Ευρωλίγκα έχει δείξει ότι μπορεί.....
Στο θέμα Παππάς-Μπόγρης φαίνεται ότι ο πρώτος μυαλό στο κεφάλι δεν είχε,δεν έχει αλλά ελπίζω να αποκτήσει μιάς και παίζει στον σύλλογο και την εθνική ομάδα που υποστηρίζω γιατί μόνο με αυτό μπορεί να γίνει χρήσιμος.....ο 2ος βρήκε να στηρίξει τον 1ο με ένα συγκλονιστικό επιχείρημα λες και στο μπάσκετ υπάρχει μόνο η επίθεση και το κατέβασμα...αλλά αυτός είχε την τρομερή τύχη να δουλέψει 2 χρόνια με τον Ομπράντοβιτς και παρέμεινε ταγάρι και μισό οπότε τι περιμένεις...αν δεν ταριάζανε δεν θα συμπεθεριάζανε....
Όσο αφορά το δουλειά στην αμυντική λειτουργία τα είδαμε και πέρσι όταν φάγαμε 80 πόντους από τους απίθανους Νιγηριανούς και το είπε ο Τρινκιέρι χτες....ο προπονητής της ομάδος που έχει φάει κάποια χρόνια σε αυτή τη δουλειά και όχι εγώ και εσύ που τους κατακρίνουμε πίσω από ένα PC....άλλωστε πολλές από τις επιτυχίες αυτής της ομάδας στηρίχτηκαν εκεί ειδικά επί Γιαννάκη....

Καλά για την ελπίδα κτλ καταλαβαίνω ότι έπρεπε να σχολιάσεις όλο το post και δεν βρήκες κάτι καλύτερο...

Καλά για το αν θα σχολίαζες αν δεν είχε υπογράψει στον Παναθηναικό αυτό νομίζω κάνει μπαμ....


+10000 77.gif
Τι τον θέλαμε τον Λάσμε και τον Γκιστ? Τον Μαυροκεφαλίδη και τον Σόφο?Μπροστά μας ήταν το ταλέντο του Μπόγρη. Αχχχχ γελάω. Να τον δω στο πάγκο τον Παππά να ξεφυσάει γιατί του τρώει το χρόνο ο Μπράμος και ο Κάρι και ο ΔΔ....
Μπορεί να γίνει φανταστικός παίχτης δε λέω. Μπορεί όπως μπορούσαν και άλλοι 100 σίγουρα. Αλλά όχι ρε μάγκες έτσι από τα 23. Μόνο να μην έχω δίκιο για το θέμα του χαρακτήρα του Παππά.
sir-elric
το διδυμο μπογρη-παππα απλα με τελειωνει...θα παω στους μασαϊ τελος.

Στα σοβαρα σαν πολυ τραυματισμοι δεν βαζευτηκαν? δεν τον παει τον ιταλο με τπτ.


υ.γ. α ρε κακομοιρε κατσιβελη τι σου εμελε να παθεις ....να σε κραζει ο μπογρης στο τουϊτερ
captain charisma
το κατσιβελη δ μπορω να καταλαβω γτ τρωει τοσο κραξιμο?ο ξανθοπουλος τι παραπανω ηταν δλδ??(δεν εχω τπτ με το παλικαρι ισα ισα μαχητικος παικτης ειναι) 21 χρονων ειναι το παλικαρι πρεπει να μπει κ αυτος απο νωρις στο κλιμα της εθνικης για τα επομενα χρονια που θα το χρειαστουμε...ετσι γινοταν κ το 2011 με το σλουκα...δεν μας εκανε τοτε...και το 2009 με το καλαθη...το θεωρουσατε λιγο...νομιζω τα ισοπεδωνουμε ολα...καπως πρεπει να γινει η αρχη με τους νεους παικτες...πως αλλιως να γινει δουλεια?
Zoys
Πολύ σημασία δίνουμε στα twit του κάθε Μπόγρη... Και που αναφέρεται το όνομα του στο topic της Εθνικής υπερβολικό το βρίσκω.
tuareg
o παππας αν δε συνειδητοποιησει σε ποια ομαδα πηγε,να ξανασκεφτει καποια πραγματα στο μυαλλο ττου και να βαλει το κωλο του κατω να δουλεψει ,δε προκειται να πετυχει τιποτα και μετα θα φταινε,οι κακοι προπονητες,το συστημα που δε το πηγε,οι δημοσιογραφοι που επεσαν το φανε,ο αναδρομος ερμης,η πανσεληνος κλπ...
Για καθε παπανικολαου,κακιουζη,παπανικολαου (δημητρη) που βγαινουν απο τις μικρες εθνικες υπαρχει κι ενας διαμαντοπουλος, ταπουτος,ρεντζιας....
dapadoupas
Διαβάζω το τόπικ και θα ήθελα να κάνω κάποια σχόλια για τον μέχρι πρίν λίγους μήνες παντελώς άγνωστο, σε εμένα τουλάχιστον, Τρινκιέρι.

Δεν ξέρω τι προπονητής είναι αλλά μέχρι τώρα εξωαγωνιστικά μου έχει αφήσει τις χειρότερες εντυπώσεις.
Χαρακτηριστικά αναφέρω :

1. Τρελές αστειότητες με κάτι γελείες κατασκοπείες που έκανε στο Ιταλικό πρωτάθλημα και τον πήραν πρέφα και γελάγαν όλοι.

2. Αηδιαστικό γλύψιμο στον Διαμαντίδη να πάνε για καφέ να του μάθει μπάσκετ, ρε μεγάλε προπονητής της Εθνικής Ελλάδος είσαι!

3. Φοβερή επίδειξη μαγκιάς στον κατά τα άλλα αντιπαθέστατο Παππά (που σε συνδυασμό με τον Μπόγρη είναι αφόρητοι), αλλά ρε μεγάλε παίχτης σου είναι δεν τον ξεμπροστιάζεις γιατί δείχνεις τι θα κάνεις και σε αυτούς που γλύφεις άμα πάτε φλούδα

4. Γλύψιμο στον Φώτση ότι τον είδε πως νιώθει καλά και είναι και αυτός πολύ χαρούμενος, τέτοια συγκίνηση ούτε στο Πάμε Πακέτο!

5. Αστείες, γλυψιματικές για τους παίχτες δηλώσεις, πως στην επίθεση δεν χρειάζεται προπονητής να κοουτσάρει αυτή την ομάδα και θα κοούτσαρε και ο 5χρονος γιός του (άμα είναι έτσι να σου κόψουμε το μισό συμβόλαιο και ασχολήσου μόνο με την άμυνα, να δώ όμως τι θα λές άμα βάζουμε 60 πόντους, κάτι μου λέει πως θα κράζεις τους παίχτες), λες και έχουμε 12 Λεμπρόν και δεν το ξέρουμε.

Αυτά τα ολίγα.

Υ.Γ. (Δεν θα το ανέφερα αλλά δεν άντεξα) Αυτό ΔΕΝ είναι ΣΟΥΛΟΥΠΙ προπονητή.
theref
QUOTE(dapadoupas @ Aug 10 2013, 18:28 ) *
Υ.Γ. (Δεν θα το ανέφερα αλλά δεν άντεξα) Αυτό ΔΕΝ είναι ΣΟΥΛΟΥΠΙ προπονητή.



Συμφωνω. Και αυτος διψα για δημοσιοτητα (μαζι με Παππα και Μπογρη). Ολοι αστειοι. Ελπιζω κατι να πετυχουν στο τελος (κυπελλο, μβπ, χρυσο κλπ) οχι μονο υπερβολες, μεγαλα λογια και τουιτς.
theref
Παιδια κανενα λινκ με livestats;
Dreamerpanos
Αύριο μιας και παίζουμε με Γαλλία πρέπει να υπάρχει λινκ για το ματς....
Giannis83
QUOTE (theref @ Aug 10 2013, 19:20 ) *
Παιδια κανενα λινκ με livestats;


Livestats ΕΔΩ
tuareg
QUOTE (Timemaster @ Aug 10 2013, 16:01 ) *
και ένα σχόλιο που ίσως να μην είναι το κατάλληλο μέρος για να γίνει:
μετά τις δηλώσεις του Μπόγρη για τον Παππά στο τουίτερ περί εθνικής κ.λ.π.
ο Παππάς του επιστρέφει τις φιλοφρονήσεις λέγοντας πως ο κολλητός του θα είναι η μεταγραφή της χρονιάς στον ΠΑΟΚ και πως δεν έχει αποδώσει εως τώρα ούτε στο 50% , ότι είναι καλός σκρίνερ, καλός σκόρερ, καλός αμυντικός και μπορεί να σκοράρει ακόμα και από χαμένη μπαλιά.

Μόνο ότι άδικα δεν είναι στην δωδεκάδα της εθνικής δεν είπε.

Σαν να ακούω τον διάλογο:
-Αχ τι κούκλα είσαι;;;!!!!
-Και εσύ τι θεά;;;!!!
-Και πως σου πάνε αυτές οι καινούργιες γόβες
-Και εσένα πως σου στρώνει το νεο σου φόρεμα
-Αχ φιλενάδα είμαστε σκέτος πειρασμός!!!!
-Αχ πάμε να βάλουμε φωτιά στους άνδρες!!!
tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Σόρυ είμαι επηρεασμένος και από μια παράσταση που είδα τις προάλλες και δεν άντεξα να κρατηθώ!!!



Υ.Γ. Το άρθρο εδώ



jasonick
Μόλις είδα το tweet του Μπόγρη και εκφράζω την συμπαράσταση μου στον Παππά. Αν είναι δυνατόν δηλαδή, σε λίγο θα του ζητήσουν του παιδιού να παίξει και άμυνα. Απαράδεκτα πράγματα..
tuareg
80-52 νικησαμε τη γερμανια
Giannis83
Χωρίς Καλάθη, Σπανούλη, Κουφό, Σόφο, Μάντζαρη, Καϊμακόγλου, Μπουρούση (7 παίχτες 12άδας για σχεδόν όλες τις υπόλοιπες ομάδες), αυτή η ομάδα κατεβαίνει με γεμάτη 12άδα και χωρίς να έχει κάποιο μεγάλο κενό. Δεν ξέρω τι θα πετύχουμε στο Eurobasket, αλλά το βάθος αυτής της φουρνιάς είναι απίστευτο.
Από τα στατιστικά και χωρίς να έχουμε δει το παιχνίδι, κρατάμε τη μεγάλη βελτίωση στην άμυνα, τον πλουραλισμό στην επίθεση για 2η βραδιά, το 56% στα τρίποντα, τις 21 ασσίστ και το καλό παιχνίδι που φαινεται να έκανε ο Βασιλειάδης (έπαιξε τα διπλάσια λεπτά από χθες).
Υπομονή μέχρι αύριο που θα έχουμε και εικόνα.
manj13
Απαντησεις μερος 2 tongue.gif :

1)Προς rchos:

O Σπανουλης πηγε το 2004 ως ΑΡΧΗΓΟΣ και ΠΡΩΤΟ ΒΙΟΛΙ του Αμαρουσιου και την επομενη χρονια μετα απο ΟΟΟΤΙ εκανε επι 4 χρονια οδηγωντας το Μαρουσι απο τελικο σε τελικο πηγε στον Παναθηναικο...Μηπως ηταν ο τωρινος Παππας?Ο Κατσιβελης πως εγινε παικτης του Ολυμπιακου?Με προοπτικη πρωταγωνιστη ή ''χαμαλη''?Τι σχεση εχει η μπασκετικη ''αλητεια'' του Παππα με τον ατολμο Ταπουτο?
Μπορεις να μου πεις εναν παικτη που στα 21 του δεν ειχε κανει ΕΝΑ μεγαλο ματς σε οποιοδηποτε επιπεδο και μετα πρωταγωνιστησε?Η ηλικια του ταλεντου στην Ελλαδα ειναι χαιδεμενη...Μπορει το παιδι να με διαψευσει αλλα για μενα το ταβανι του ειναι ο Μπακατσιας...

2)Timemaster:

Συμφωνω σχεδον σε ολα εκτος των: εχει σχεση με τον Λιαδελη στο ντραιβ,στην αλλαγη κατευθυνσης,στο'θα το παρω εγω το ματς'' στο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ γενικα...
Ο Ξανθοπουλος ειναι η περιπτωση παικτη που του δοθηκε η ευκαιρια να παιξει ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ στον ΠΑΟ και η δευτερη ηταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ απο την πρωτη shot.gif !!!
Αν εχεις διαβασει την συνεντευξη του Παππα στο contra.gr δεν νομιζω ετσι που αναφερεται στο θεμα εγωισμος να συμβιβαζεται με τη συμμετοχη ''λογω τραυματισμου''

3)dapadoupas:

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ 41.gif 77.gif 77.gif


Υ.Γ Τεσπα... rolleyes.gif Θα δουμε...Παμε να δουμε τα φρεσκα κουλουρια...


ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μεντς): Γκίφεϊ 4, Γκίντερ 2, Τσβίνερ 6, Σάφαρτσικ 11 (3), Στάιγκερ 5 (1), Πλάις 8, Ντόρετ 8, Σάιφερτ 2, Τσίρμπες 1, Κινγκ 3 (1), Λίσκα 2, Τάντα.

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΟ:


http://www.youtube.com/watch?v=z-gyjtOnwA8
comrade
Ελεος πια με το κραξιμο στον παππα. Ο ενας τον κραζει επειδη ειπε καλα λογια για τον μπογρη σε ενα site του παοκ, ο άλλος ποσταρει το dumb & dumber για τον ιδιο λογο.
Ζητηθηκε η γνωμη του απο καποιο μεσο! Τι θα να τους πει δηλαδη; Οτι ειναι σκ@τ0χαρακτηρας και milfhunter; Οτι ψωνισαν από σβερκο; Ή μηπως επρεπε να ρωτησει τη γνωμη όλων των φιλαθλων, πριν πει το οτιδηποτε; Μηπως εχουμε ξεφυγει λιγο; Τι σχεση έχουν αυτα με την εθνικη;
kseplenhs
Μέχρι να δω παππά με κατερίνα στανίση,αρνούμαι να τον ανεβάσω στη στρατόσφαιρα μπόγρη...
tuareg
QUOTE (comrade @ Aug 10 2013, 21:10 ) *
Ελεος πια με το κραξιμο στον παππα. Ο ενας τον κραζει επειδη ειπε καλα λογια για τον μπογρη σε ενα site του παοκ, ο άλλος ποσταρει το dumb & dumber για τον ιδιο λογο.
Ζητηθηκε η γνωμη του απο καποιο μεσο! Τι θα να τους πει δηλαδη; Οτι ειναι σκ@τ0χαρακτηρας και milfhunter; Οτι ψωνισαν από σβερκο; Ή μηπως επρεπε να ρωτησει τη γνωμη όλων των φιλαθλων, πριν πει το οτιδηποτε; Μηπως εχουμε ξεφυγει λιγο; Τι σχεση έχουν αυτα με την εθνικη;


αν δεν ηξερα για ποιον μιλαγε θα νομιζα οτι ο παοκ πηρε το κλωνο του ντανκαν....
ενδεικτικο του μυαλλου του ειναι κι αυτο..γι'αυτο το κραζουμε,επειδη στη πρωτη του σοβαρη ευκαιρια στην εθνικη ομαδα σκεφτηκε το εγω.
rchos
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 21:05 ) *
Απαντησεις μερος 2 tongue.gif :

1)Προς rchos:

O Σπανουλης πηγε το 2004 ως ΑΡΧΗΓΟΣ και ΠΡΩΤΟ ΒΙΟΛΙ του Αμαρουσιου και την επομενη χρονια μετα απο ΟΟΟΤΙ εκανε επι 4 χρονια οδηγωντας το Μαρουσι απο τελικο σε τελικο πηγε στον Παναθηναικο...Μηπως ηταν ο τωρινος Παππας?Ο Κατσιβελης πως εγινε παικτης του Ολυμπιακου?Με προοπτικη πρωταγωνιστη ή ''χαμαλη''?Τι σχεση εχει η μπασκετικη ''αλητεια'' του Παππα με τον ατολμο Ταπουτο?
Μπορεις να μου πεις εναν παικτη που στα 21 του δεν ειχε κανει ΕΝΑ μεγαλο ματς σε οποιοδηποτε επιπεδο και μετα πρωταγωνιστησε?Η ηλικια του ταλεντου στην Ελλαδα ειναι χαιδεμενη...Μπορει το παιδι να με διαψευσει αλλα για μενα το ταβανι του ειναι ο Μπακατσιας...

2)Timemaster:

Συμφωνω σχεδον σε ολα εκτος των: εχει σχεση με τον Λιαδελη στο ντραιβ,στην αλλαγη κατευθυνσης,στο'θα το παρω εγω το ματς'' στο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ γενικα...
Ο Ξανθοπουλος ειναι η περιπτωση παικτη που του δοθηκε η ευκαιρια να παιξει ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ στον ΠΑΟ και η δευτερη ηταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ απο την πρωτη shot.gif !!!
Αν εχεις διαβασει την συνεντευξη του Παππα στο contra.gr δεν νομιζω ετσι που αναφερεται στο θεμα εγωισμος να συμβιβαζεται με τη συμμετοχη ''λογω τραυματισμου''

3)dapadoupas:

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ 41.gif 77.gif 77.gif


Υ.Γ Τεσπα... rolleyes.gif Θα δουμε...Παμε να δουμε τα φρεσκα κουλουρια...


ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Μεντς): Γκίφεϊ 4, Γκίντερ 2, Τσβίνερ 6, Σάφαρτσικ 11 (3), Στάιγκερ 5 (1), Πλάις 8, Ντόρετ 8, Σάιφερτ 2, Τσίρμπες 1, Κινγκ 3 (1), Λίσκα 2, Τάντα.

ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΟ:


http://www.youtube.com/watch?v=z-gyjtOnwA8


Συνεχίζεις να συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια.
Ο ένας εκ των κορυφαίων παιχτών του Ελληνικού μπάσκετ Δημήτρης Διαμαντίδης στην ηλικία που είναι τώρα ο Κατσίβελης έβαζε 3,3 πόντους μέσο όρο στον Ηρακλή.
Εντομεταξύ γράφεις και κάποιες ανακρίβειες.
Παίχτης που αποκτάτε στα 18 του πως γίνεται να αποκτηθεί για βασικός?Για πρότζεκτ αποκτάται και σε διαβεβαιώ γιατί είναι σαφές ότι δεν έχεις παρακολουθήσει καλά κάποια πράγματα από την ομάδα του ο Κατσίβελης θεωρείται παίχτης με μεγαλύτερο ταβάνι από τον Σλούκα και τον Μάντζαρη που αυτή τη στιγμή στον Ολυμπιακό έχουν σημαντικούς ρόλους.

Μέχρι εδώ και ας μην το κουράζουμε άλλο.

Μόνο που ποστάρεις αυτό στο τέλος μετά από νίκη με 29 πόντους σε φιλικό προετοιμασίας με σημαντικές απουσίες χάνεις μέρος της αξιοπιστίας σου είναι η προσωπική μου άποψη.
SteveNashidis
QUOTE(jasonick @ Aug 10 2013, 20:18 ) *
Μόλις είδα το tweet του Μπόγρη και εκφράζω την συμπαράσταση μου στον Παππά. Αν είναι δυνατόν δηλαδή, σε λίγο θα του ζητήσουν του παιδιού να παίξει και άμυνα. Απαράδεκτα πράγματα..


77.gif 77.gif 77.gif

Πάντως 10/18 είχαμε...η ομάδαρα παίρνει μπρος ..μην βιάζεστε να κρίνεται μάαααγκες smile.gif
theref
Σιγα τη νικη. Δεν ειναι κει ομαδα προκοπης η γερμανια. Αυριο με τη Γαλλια το πρωτο ενδιαφερον τεστ.
benchwarmer
Επειδή κάποιοι ή δεν ξέρουν μπάσκετ ή θέλουν απλά να προκαλούν, να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά:

Ο Κατσίβελης δεν είναι απαραίτητος επειδή είναι άσος και μπορεί να κατεβάσει, είναι απαραίτητος γιατί απόντων του Καλάθη και του Μάντζαρη, είναι ο μοναδικός περιφερειακός αυτή τη στιγμή που μπορεί να παίξει άμυνα. Ποιός θα μαρκάρει πιθανόν τον Μακάλεμπ? Τον Πάρκερ? Ο Σπανούλης, ο Ζήσης ή ο Σλούκας? Φυσικά αν υπήρχε ο Καλάθης ή έστω ο Μάντζαρης, ο Κατσίβελης (και σωστά) δεν θα έβλεπε 12άδα ούτε με το κυάλι. Τώρα όμως, 9/10 προπονητές θα τον είχαν στην 12άδα. Αλλά ακόμα και ο ένας που δεν θα τον είχε, θα προτιμούσε τον οποιονδήποτε άλλον ο οποίος δεχόταν τον ρόλο του και δεν γκρίνιαζε. Γιατί φυσικά ακόμα και στην 12άδα να ήταν ο Παππάς, ο εγωισμός του (εκτός εισαγωγικών και με την κακή έννοια) αποκλείεται να δεχόταν να είναι ο 12ος, και θα είχαμε ένα ολόκληρο τουρνουα με μουρμούρες. Οι φίλοι του Παναθηναϊκού καλό θα είναι να μην εκτίθενται τόσο, και να περιμένουν τη φετινή χρονιά να δούνε πώς θα δεχτεί τον ρόλο του ο Παππάς στην ομάδα τους. Το ταλέντο του κι εγώ το πιστεύω, και αν για χ,ψ λόγους έλειπε (και) ο Σπανούλης, τότε θα τολμούσα να τον βάλω ακόμα και βασικό και να στηρίξω την επίθεση πάνω του. Αυτή τη στιγμή όμως σωστά κόπηκε, οι 10οι-11οι-12οι παίχτες είναι κυρίως για την άμυνα και το κυριότερο όλων, συμβιβασμένοι με τον ρόλο τους. Τώρα συζητήσεις για ταβάνια, συγκρίσεις με παλιους παίχτες κλπ δεν έχουν κανένα νόημα. Το μόνο που έχει σημασία είναι το τι χρειάζεται αυτή τη στιγμή η ομάδα.

Όσο για τον Ιταλό, προσωπικά τον πιστεύω σαν προπονητή, και δεν με ενοχλεί ότι μιλάει πριν καλά καλά σκεφτεί. Είμαι σίγουρος ότι καμία του δήλωση δεν περιέχει δόλο, απλά είναι αυθόρμητος. Μακάρι αυτό να του βγει και στο κοουτσάρισμα και να μην φοβάται και την σκιά του..

* Όσο για τα φιλικά, ισχύει η γνωστή ατάκα του Στηβ. Δείχνουμε καλά βέβαια, αλλά ας μείνουμε εκεί.

manj13
QUOTE(rchos @ Aug 10 2013, 21:21 ) *
Συνεχίζεις να συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια.
Ο ένας εκ των κορυφαίων παιχτών του Ελληνικού μπάσκετ Δημήτρης Διαμαντίδης στην ηλικία που είναι τώρα ο Κατσίβελης έβαζε 3,3 πόντους μέσο όρο στον Ηρακλή.
Εντομεταξύ γράφεις και κάποιες ανακρίβειες.
Παίχτης που αποκτάτε στα 18 του πως γίνεται να αποκτηθεί για βασικός?Για πρότζεκτ αποκτάται και σε διαβεβαιώ γιατί είναι σαφές ότι δεν έχεις παρακολουθήσει καλά κάποια πράγματα από την ομάδα του ο Κατσίβελης θεωρείται παίχτης με μεγαλύτερο ταβάνι από τον Σλούκα και τον Μάντζαρη που αυτή τη στιγμή στον Ολυμπιακό έχουν σημαντικούς ρόλους.

Μέχρι εδώ και ας μην το κουράζουμε άλλο.

Μόνο που ποστάρεις αυτό στο τέλος μετά από νίκη με 29 πόντους σε φιλικό προετοιμασίας με σημαντικές απουσίες χάνεις μέρος της αξιοπιστίας σου είναι η προσωπική μου άποψη.


Χανω μερος της αξιοπιστιας μου? ohmy.gif Αν δεν εισαι ο... Παπαδογιαννης tongue.gif (κολλημενος μονο με την εθνικη και το κομπλεξ 3D)μπορεις να μου πεις σε παρακαλω πλην του ερμου του Σαφαρτζικ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ οι υπολοιποι Γερμανοι παικτες blink.gif Σημαντικες
απουσιες??Βγαλε εξω τους παντες πλην των γκαρντ βαλε τους υπολοιπους της ΠΑΙΔΩΝ και αν δεν κερδισουν με 30 ποντους να αισθανονται οπως ειπε ο Ζοτς στο βιντεο....ΠΟΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ?ΠΟΙΟ ΧΡΥΣΟ?Αν δεν κερδιζουμε αυτους με τους μισους στους δυνατους τι θα κανουμε?

Για τον Κατσιβελη συμφωνω μη το κουραζουμε...Ισως τα ξαναπουμε οταν κανει καλο παιχνιδι στο μελλον...
rchos
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 21:46 ) *
Χανω μερος της αξιοπιστιας μου? ohmy.gif Αν δεν εισαι ο... Παπαδογιαννης tongue.gif (κολλημενος μονο με την εθνικη και το κομπλεξ 3D)μπορεις να μου πεις σε παρακαλω πλην του ερμου του Σαφαρτζικ....ΥΠΑΡΧΟΥΝ οι υπολοιποι Γερμανοι παικτες blink.gif Σημαντικες
απουσιες??Βγαλε εξω τους παντες πλην των γκαρντ βαλε τους υπολοιπους της ΠΑΙΔΩΝ και αν δεν κερδισουν με 30 ποντους να αισθανονται οπως ειπε ο Ζοτς στο βιντεο....ΠΟΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ?ΠΟΙΟ ΧΡΥΣΟ?Αν δεν κερδιζουμε αυτους με τους μισους στους δυνατους τι θα κανουμε?

Για τον Κατσιβελη συμφωνω μη το κουραζουμε...Ισως τα ξαναπουμε οταν κανει καλο παιχνιδι στο μελλον...


Το κόλλημα σου με τον Παπαδογιάννη που αν ήσουν μαζί μας καιρό θα ήξερες ότι δεν τρέφω και τα καλύτερα αισθήματα είναι μεγαλύτερο από το κόλλημα του ίδιου με τον Μήτσος.
Να μας ζητήσουν εγγράφως συγνώμη που στο δεύτερο φιλικό προετοιμασίας δεν κέρδισαν με 50 πόντους.Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
Ευτυχώς που οι πιο πολλοί δεν έχουν αυτή την άσχημη νοοτροπία.
manj13
QUOTE(rchos @ Aug 10 2013, 21:59 ) *
Το κόλλημα σου με τον Παπαδογιάννη που αν ήσουν μαζί μας καιρό θα ήξερες ότι δεν τρέφω και τα καλύτερα αισθήματα είναι μεγαλύτερο από το κόλλημα του ίδιου με τον Μήτσος.
Να μας ζητήσουν εγγράφως συγνώμη που στο δεύτερο φιλικό προετοιμασίας δεν κέρδισαν με 50 πόντους.Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
Ευτυχώς που οι πιο πολλοί δεν έχουν αυτή την άσχημη νοοτροπία.


Δεν ειναι θεμα νοοτροπιας...ειναι θεμα βλεψεων...Δηλ. ειμαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ οταν κερδιζω στο καλαθι την για μενα μετρια Κροατια και μια εθνικη Γερμανιας κατ΄ ονομα να πανηγυριζω??Θα πανηγυρισω οταν κερδισω την Ισπανια εστω χωρις Γκασολ,Ναβαρο που οπου μ΄εχει πετυχει μ' εχει ξεφτιλισει...αυτη τη νοοτροπια εχω..ας περιμενουμε τους Γαλλους...

Το κολλημα που λες με τον Παπαδογιαννη ΙΣΩΣ υπαρχει γιατι απο τοτε που αυτος απεκτησε το δικο του σταματησε να γραφει καλα ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ αρθρα που ΜΠΟΡΕΙ να γραψει

Για καποιο φιλο που εγραψε οτι 9/10 κοουτς θα διαλεγαν Κατσιβελη ευχομαι ο 10ος να διαλεγε καποιον απ τους:Κυριτση,Τσαλδαρη,Καλαμποκη και Μαντζαρη(Περιστεριου)....
rchos
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 22:15 ) *
Δεν ειναι θεμα νοοτροπιας...ειναι θεμα βλεψεων...Δηλ. ειμαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ οταν κερδιζω στο καλαθι την για μενα μετρια Κροατια και μια εθνικη Γερμανιας κατ΄ ονομα να πανηγυριζω??Θα πανηγυρισω οταν κερδισω την Ισπανια εστω χωρις Γκασολ,Ναβαρο που οπου μ΄εχει πετυχει μ' εχει ξεφτιλισει...αυτη τη νοοτροπια εχω..ας περιμενουμε τους Γαλλους...


Ποιο θέμα βλέψεων βρε μαν.
Φιλικά προετοιμασίας είναι.
Αν σκοπός μιας ομάδας είναι να ρίχνει 40αρες στα φιλικά προετοιμασίας είναι ομάδα αξιολύπητη και χωρίς σοβαρό προγραματισμό.
Εκτός αν είναι η ντριμ τιμ του 92 που ξέρει ότι φιλικα η επίσημα θα κερδίσει με 50 πόντους.
tuareg
ρε συ manj13,γιατι εχεις κολλησει ετσι ρε φιλε?
Δε χρειαζεται δυαρι η ομαδα,ασο χρειαζεται αυτο πρεπει να καταλαβεις.
Καλος παικτης που βαζει τη μπαλα στο πλεκτο ειναι κι ο ταπουτος,μια χαρα πρωταθλημα εκανε στη τουρκια,να το φωναξουμε κι αυτον στην εθνικη επειδη εχουμε προβλημα στον ασο?
kseplenhs
Απορώ πάντως πως δεν έχει ακουστεί τίποτα για τον σπανούλη ακόμα.Τα κλασσικά.Λίγο ψυχανάλυση του πόσο κομπλεξικός είναι,το οτι ζηλεύει το μεγαλείο του ταλέντου του παππά,το οτι δεν ήθελε να του πάρει τη δόξα...

απλά καθημερινά πράγματα δλδ που για όλα φταίει ο σπανούλης και ο ψυχισμός του
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Aug 10 2013, 22:27 ) *
Απορώ πάντως πως δεν έχει ακουστεί τίποτα για τον σπανούλη ακόμα.Τα κλασσικά.Λίγο ψυχανάλυση του πόσο κομπλεξικός είναι,το οτι ζηλεύει το μεγαλείο του ταλέντου του παππά,το οτι δεν ήθελε να του πάρει τη δόξα...

απλά καθημερινά πράγματα δλδ που για όλα φταίει ο σπανούλης και ο ψυχισμός του


Μπέγκιτς Μπέγκιτς Μπέγκιτς Μπέγκιτς tongue.gif

(ναι βαριέμαι)
manj13
QUOTE(tuareg @ Aug 10 2013, 22:24 ) *
ρε συ manj13,γιατι εχεις κολλησει ετσι ρε φιλε?
Δε χρειαζεται δυαρι η ομαδα,ασο χρειαζεται αυτο πρεπει να καταλαβεις.
Καλος παικτης που βαζει τη μπαλα στο πλεκτο ειναι κι ο ταπουτος,μια χαρα πρωταθλημα εκανε στη τουρκια,να το φωναξουμε κι αυτον στην εθνικη επειδη εχουμε προβλημα στον ασο?


Παω πασο tuareg, γιατι κουραστηκα λιγο να παλευω μ' ολους tongue.gif Η διαφωνια μας εγκειται στο οτι θεωρω οτι η ομαδα αν βρεθει χωρις Σπανουλη θα στερειται παικτη-σκορερ και οτι παντα σχεδον ο ασος μπαλωνεται απο τους υπαρχοντες...Μακαρι να διαψευστω πανηγυρικα...Ιδωμεν peace.gif smile.gif
tuareg
QUOTE (manj13 @ Aug 10 2013, 22:32 ) *
Παω πασο tuareg, γιατι κουραστηκα λιγο να παλευω μ' ολους tongue.gif Η διαφωνια μας εγκειται στο οτι θεωρω οτι η ομαδα αν βρεθει χωρις Σπανουλη θα στερειται παικτη-σκορερ...Μακαρι να διαψευστω πανηγυρικα...Ιδωμεν peace.gif smile.gif


μα ρε φιλε δε τον εδιωξε ο προπονητης ,μονος του εφυγε γιατι ειδε οτι θα ειχε περιορισμενο ρολο...ας καθοταν να παρει την ευκαιρια του,επελεξε αλλιως.
Timemaster
QUOTE(kseplenhs @ Aug 10 2013, 22:27 ) *
Απορώ πάντως πως δεν έχει ακουστεί τίποτα για τον σπανούλη ακόμα.Τα κλασσικά.Λίγο ψυχανάλυση του πόσο κομπλεξικός είναι,το οτι ζηλεύει το μεγαλείο του ταλέντου του παππά,το οτι δεν ήθελε να του πάρει τη δόξα...

απλά καθημερινά πράγματα δλδ που για όλα φταίει ο σπανούλης και ο ψυχισμός του



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
kseplenhs
QUOTE(rchos @ Aug 10 2013, 22:30 ) *
Μπέγκιτς Μπέγκιτς Μπέγκιτς Μπέγκιτς tongue.gif

(ναι βαριέμαι)


Με τιμάει που ψάχνοντας το boxscore του χθεσινού παιχνιδιού με την κροατία έψαχνα τον μπέγκιτς για να αρχίζω να κράζω μετά για το κρέας που μας φόρτωσαν?

(ναι μετά θυμήθηκα πως είναι σλοβένος.Σιγά τη διαφορά στην τελική...)
gspara
QUOTE (benchwarmer @ Aug 10 2013, 21:43 ) *
Επειδή κάποιοι ή δεν ξέρουν μπάσκετ ή θέλουν απλά να προκαλούν, να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά:

Ο Κατσίβελης δεν είναι απαραίτητος επειδή είναι άσος και μπορεί να κατεβάσει, είναι απαραίτητος γιατί απόντων του Καλάθη και του Μάντζαρη, είναι ο μοναδικός περιφερειακός αυτή τη στιγμή που μπορεί να παίξει άμυνα. Ποιός θα μαρκάρει πιθανόν τον Μακάλεμπ? Τον Πάρκερ? Ο Σπανούλης, ο Ζήσης ή ο Σλούκας? Φυσικά αν υπήρχε ο Καλάθης ή έστω ο Μάντζαρης, ο Κατσίβελης (και σωστά) δεν θα έβλεπε 12άδα ούτε με το κυάλι. Τώρα όμως, 9/10 προπονητές θα τον είχαν στην 12άδα. Αλλά ακόμα και ο ένας που δεν θα τον είχε, θα προτιμούσε τον οποιονδήποτε άλλον ο οποίος δεχόταν τον ρόλο του και δεν γκρίνιαζε. Γιατί φυσικά ακόμα και στην 12άδα να ήταν ο Παππάς, ο εγωισμός του (εκτός εισαγωγικών και με την κακή έννοια) αποκλείεται να δεχόταν να είναι ο 12ος, και θα είχαμε ένα ολόκληρο τουρνουα με μουρμούρες. Οι φίλοι του Παναθηναϊκού καλό θα είναι να μην εκτίθενται τόσο, και να περιμένουν τη φετινή χρονιά να δούνε πώς θα δεχτεί τον ρόλο του ο Παππάς στην ομάδα τους. Το ταλέντο του κι εγώ το πιστεύω, και αν για χ,ψ λόγους έλειπε (και) ο Σπανούλης, τότε θα τολμούσα να τον βάλω ακόμα και βασικό και να στηρίξω την επίθεση πάνω του. Αυτή τη στιγμή όμως σωστά κόπηκε, οι 10οι-11οι-12οι παίχτες είναι κυρίως για την άμυνα και το κυριότερο όλων, συμβιβασμένοι με τον ρόλο τους. Τώρα συζητήσεις για ταβάνια, συγκρίσεις με παλιους παίχτες κλπ δεν έχουν κανένα νόημα. Το μόνο που έχει σημασία είναι το τι χρειάζεται αυτή τη στιγμή η ομάδα.

Όσο για τον Ιταλό, προσωπικά τον πιστεύω σαν προπονητή, και δεν με ενοχλεί ότι μιλάει πριν καλά καλά σκεφτεί. Είμαι σίγουρος ότι καμία του δήλωση δεν περιέχει δόλο, απλά είναι αυθόρμητος. Μακάρι αυτό να του βγει και στο κοουτσάρισμα και να μην φοβάται και την σκιά του..

* Όσο για τα φιλικά, ισχύει η γνωστή ατάκα του Στηβ. Δείχνουμε καλά βέβαια, αλλά ας μείνουμε εκεί.

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Βenchwarmer ελπιζω οι παρεμβασεις σου να ειναι συχνοτερες!!!!!!!
kseplenhs
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 22:32 ) *
Μακαρι να διαψευστω πανηγυρικα...Ιδωμεν peace.gif smile.gif



Μακάρι να ΜΗΝ διαψευστείς γιατί ότι καλύτερο μπορεί να συμβεί στην ιστορία αυτού του φόρουμ είναι ποστ σου μετά την αποτυχία που να τα χώνει στον τρινκέρα που άφησε όξω τον παππά...
manj13
QUOTE(kseplenhs @ Aug 10 2013, 22:38 ) *
Μακάρι να ΜΗΝ διαψευστείς γιατί ότι καλύτερο μπορεί να συμβεί στην ιστορία αυτού του φόρουμ είναι ποστ σου μετά την αποτυχία που να τα χώνει στον τρινκέρα που άφησε όξω τον παππά...


69.gif Απ' οτι ειδα ευτυχως θα μαστε 2-3 να κανουμε μπουγιο tongue.gif
kseplenhs
QUOTE(manj13 @ Aug 10 2013, 22:41 ) *
69.gif Απ' οτι ειδα ευτυχως θα μαστε 2-3 να κανουμε μπουγιο tongue.gif



Να πάτε να βρείτε και αυτούς που πιστεύουν πως υπάρχει το ομόλογο των 600 δισεκατομυρίων και επίτηδες δεν το χρησιμοποιούν για να ξεπουλήσουν τη χώρα στους σιωνιστές...

Και να φτιάξετε φόρουμ.Στο οποίο εννοείται πως θα γραφτώ απο τους πρώτους.
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Aug 10 2013, 22:35 ) *
Με τιμάει που ψάχνοντας το boxscore του χθεσινού παιχνιδιού με την κροατία έψαχνα τον μπέγκιτς για να αρχίζω να κράζω μετά για το κρέας που μας φόρτωσαν?

(ναι μετά θυμήθηκα πως είναι σλοβένος.Σιγά τη διαφορά στην τελική...)



Παίζαν σήμερα με Τουρκία.
Δεν σου λέω τι έκανε για να το ανακαλύψεις μόνος να ζήσεις όλη την εμπειρία.
manj13
QUOTE(kseplenhs @ Aug 10 2013, 22:49 ) *
Να πάτε να βρείτε και αυτούς που πιστεύουν πως υπάρχει το ομόλογο των 600 δισεκατομυρίων και επίτηδες δεν το χρησιμοποιούν για να ξεπουλήσουν τη χώρα στους σιωνιστές...

Και να φτιάξετε φόρουμ.Στο οποίο εννοείται πως θα γραφτώ απο τους πρώτους.


Κι επειδη ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ τον χαρακτηριζουμε καπως κι εμεις ΕΣΕΝΑ θα σ' εχουμε κλητηρα...Μπορω κι εγω να τρολλαρω κι ας ειμαι λιγο γερος angry.gif Να το κοψουμε ομως εδω να μην πηξουμε στα φαουλ wink.gif ή ν' αλλαξουμε τροπο συνομιλιας και να εκφραστουμε ανετα???? gdi.gif
sacarame
Κύριοι ξεφεύγουμε από το θέμα που είναι η εθνική ομάδα. Συνεχίστε αν θέλετε την κουβέντα με πμς. Επόμενο ποστ θα φυγει για τον κάδο με συνοπτικές διαδικασίες...
sir-elric
o αχρηστος ο αντιεμπορικος ο εθνικος σταρ εαν ειχαμε τον παππα σημερα θα ειχαμε κερδισει 60 ποντους biggrin.gif
εχει πολυ πλακα τοσο παθος για εναν παικτη του πανιωνιου.
δεν μαρεσει καθολου που στα πρωτα φιλικα λειπει ο σπανουλης. δεν μονταρεται η ομαδα σωστα
jimmythefirst
QUOTE (sir-elric @ Aug 11 2013, 04:45 ) *
o αχρηστος ο αντιεμπορικος ο εθνικος σταρ εαν ειχαμε τον παππα σημερα θα ειχαμε κερδισει 60 ποντους biggrin.gif
εχει πολυ πλακα τοσο παθος για εναν παικτη του πανιωνιου.
δεν μαρεσει καθολου που στα πρωτα φιλικα λειπει ο σπανουλης. δεν μονταρεται η ομαδα σωστα


τι σημασια εχει αν ειναι της ευρυαλης του πανερυθραικου τη παο ή των μαβερικς ?εντελως αστοχο σχολιο .... ο λογος που ο παππας εφυγε ειναι κατ εμε προσωπικοτητα του και οχι η ικανοτητα του στο μπασκετ αυτη καθ αυτη....μπορει επισης ο προπ να προτιμουσε διαφορετικο στυλ γκαρντ απο τον παππα ,δλδ καποιον πιο αμυντικο ...
Giannis83
Χθεσινά highlights... http://youtu.be/uPF5qT0XK2U

Οι 2 φάσεις του Κατσίβελη (2:12 και 2:22) δείχνουν ότι ο μικρός είναι ανεβασμένος ψυχολογικά και πολύ ξεψάρωτος. Όμως αυτό που κάνει στο 1:17 είναι ο λόγος που θα επιλεχθεί τελικά.
manj13
QUOTE(jimmythefirst @ Aug 11 2013, 09:52 ) *
τι σημασια εχει αν ειναι της ευρυαλης του πανερυθραικου τη παο ή των μαβερικς ?εντελως αστοχο σχολιο .... ο λογος που ο παππας εφυγε ειναι κατ εμε προσωπικοτητα του και οχι η ικανοτητα του στο μπασκετ αυτη καθ αυτη....μπορει επισης ο προπ να προτιμουσε διαφορετικο στυλ γκαρντ απο τον παππα ,δλδ καποιον πιο αμυντικο ...



41.gif 41.gif


PanosNer
Παίδες ποιο είναι το πρόγραμμα της Εθνικής?
sacarame
Τα ποστς για το ρόστερ της Εθνικής Γαλλίας μεταφέρθηκαν στο τόπικ του Eurobasket 2013
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.